Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe słoneczka 2009!!! vol. 3

, Najcudowniejsze dzieci i ich mamy
> , Najcudowniejsze dzieci i ich mamy
Lipopa
piÄ…, 13 lis 2009 - 13:27
CYTAT(Fiefiora @ Fri, 13 Nov 2009 - 11:35) *
Kaśka 06.gif

Mama pa pięknie i bardzo nam miło że znaleźlismy się tu gościnnie na 1 stronie

potrafisz się ustawić 04.gif
Lipopa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,561
Dołączył: czw, 31 lip 08 - 22:01
Nr użytkownika: 20,974




post piÄ…, 13 lis 2009 - 13:27
Post #21

CYTAT(Fiefiora @ Fri, 13 Nov 2009 - 11:35) *
Kaśka 06.gif

Mama pa pięknie i bardzo nam miło że znaleźlismy się tu gościnnie na 1 stronie

potrafisz się ustawić 04.gif
MagdaCe
sob, 14 lis 2009 - 14:04
Halooo, halooo come on laseczki - czerwcóweczki

MagdaCe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 791
Dołączył: nie, 10 sie 08 - 19:50
SkÄ…d: neptun city
Nr użytkownika: 21,138

GG:


post sob, 14 lis 2009 - 14:04
Post #22

Halooo, halooo come on laseczki - czerwcóweczki



--------------------
Julcio


?ukasz 12.07.2002 12:45
Alicja 09.11.2006 00:45
Julian 23.05.2009 21:40
MaPI
sob, 14 lis 2009 - 14:04
Teraz już oficjalnie nowy wątek uważam za otwarty icon_smile.gif
zapraszam icon_smile.gif

Ten post edytował mama_pa sob, 14 lis 2009 - 14:05
MaPI


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,355
Dołączył: wto, 14 paź 08 - 21:27
SkÄ…d: ÅšnW
Nr użytkownika: 22,600




post sob, 14 lis 2009 - 14:04
Post #23

Teraz już oficjalnie nowy wątek uważam za otwarty icon_smile.gif
zapraszam icon_smile.gif

--------------------



aga 77

Go??







post sob, 14 lis 2009 - 14:16
Post #24

WIęc oficjalnie mama_pa dziękujemy za prześliczną pierrwszą stronkę
ATeFKa
sob, 14 lis 2009 - 15:08
To i ja siÄ™ tu witam icon_smile.gif

Aga o chomika to ja pytałam, ale już mnie poinformowano że z chomika na komputer nie ściągnę...
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post sob, 14 lis 2009 - 15:08
Post #25

To i ja siÄ™ tu witam icon_smile.gif

Aga o chomika to ja pytałam, ale już mnie poinformowano że z chomika na komputer nie ściągnę...

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
aga 77

Go??







post sob, 14 lis 2009 - 15:47
Post #26

Kaśka ściągniesz, owszem że ściagniesz
MaPI
sob, 14 lis 2009 - 15:49
CYTAT(aga 77 @ Sat, 14 Nov 2009 - 15:47) *
Kaśka ściągniesz, owszem że ściagniesz


Aga to pisz instrukcję bo ja tez kiedyś chciałam ale nie udało mi się
MaPI


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,355
Dołączył: wto, 14 paź 08 - 21:27
SkÄ…d: ÅšnW
Nr użytkownika: 22,600




post sob, 14 lis 2009 - 15:49
Post #27

CYTAT(aga 77 @ Sat, 14 Nov 2009 - 15:47) *
Kaśka ściągniesz, owszem że ściagniesz


Aga to pisz instrukcję bo ja tez kiedyś chciałam ale nie udało mi się

--------------------



ATeFKa
sob, 14 lis 2009 - 15:57
CYTAT(aga 77 @ Sat, 14 Nov 2009 - 15:47) *
Kaśka ściągniesz, owszem że ściagniesz

no właśnie, pisz jak to zrobić?
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post sob, 14 lis 2009 - 15:57
Post #28

CYTAT(aga 77 @ Sat, 14 Nov 2009 - 15:47) *
Kaśka ściągniesz, owszem że ściagniesz

no właśnie, pisz jak to zrobić?

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
aga 77

Go??







post sob, 14 lis 2009 - 15:59
Post #29

No więc instrukcja jest bardzo prosta.
Potrzebne jest konto na chomiku icon_smile.gif konto które się opłaca 06.gif
ATeFKa
sob, 14 lis 2009 - 16:09
CYTAT(aga 77 @ Sat, 14 Nov 2009 - 15:59) *
No więc instrukcja jest bardzo prosta.
Potrzebne jest konto na chomiku icon_smile.gif konto które się opłaca 06.gif

Znaczy się trzeba płacić? Ile? Ile można ściągnąć?
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post sob, 14 lis 2009 - 16:09
Post #30

CYTAT(aga 77 @ Sat, 14 Nov 2009 - 15:59) *
No więc instrukcja jest bardzo prosta.
Potrzebne jest konto na chomiku icon_smile.gif konto które się opłaca 06.gif

Znaczy się trzeba płacić? Ile? Ile można ściągnąć?

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
Madziara78
sob, 14 lis 2009 - 18:55
Mama_pa jesteś Wieklaaaaa Pierwsza stronka rewelacjaaaaaaaaaaa - na całym forum nie widziałam ładniejszej.... 03.gif

Jestem dumna że mogę tu być z Wami 06.gif
Madziara78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,921
Dołączył: wto, 26 wrz 06 - 17:44
Skąd: Lubelskie na stałe :)
Nr użytkownika: 7,681

GG:


post sob, 14 lis 2009 - 18:55
Post #31

Mama_pa jesteś Wieklaaaaa Pierwsza stronka rewelacjaaaaaaaaaaa - na całym forum nie widziałam ładniejszej.... 03.gif

Jestem dumna że mogę tu być z Wami 06.gif

--------------------
Moje dwa s?oneczka: Julcio (2007) i Nelinka (2009) :)
i Trzecie Szcz??cie w drodze...

aga 77

Go??







post sob, 14 lis 2009 - 20:53
Post #32

CYTAT(Kaśka31 @ Sat, 14 Nov 2009 - 16:09) *
Znaczy się trzeba płacić? Ile? Ile można ściągnąć?


Kaśka wykupujesz abonament i korzystasz z trasferu 3072 MB, który co tydzień się wznawia ale niewykorzystany nie przechodzi na kolejny tydzień, trzeba co tydzień wykorzystać albo przepadnie. Możesz też dokupić transfer jak potrzeba Ci więcej. Zasady o ceny masz TUTAJ
Zuzka80
sob, 14 lis 2009 - 21:56
Witam na nowym wątku i jeszcze raz dziękuję założycielce za piękną pierwszą stronkę brawo_bis.gif

Dziękujemy za komplementy icon_redface.gif Fiefiorę chyba zatkało jak zobaczyła swoją przyszłą synową bo coś zamilkła 43.gif

Co za dzień. Spieprzyli mi tort urodzinowy w cukierni.
Połowa dzieci się rozchorowała i nie przyszli na imprezę.
J. właśnie pojechał z 40-stopniową gorączką na pogotowie.
Paulina od 3 w nocy do godz. 20 zjadła 120ml mleka i słoiczek deserku.
Przenieśli mi wizytę u endo na 2 grudnia (chcieli na 16-go ale się nie dałam) więc nie będę miała tak szybko badań zrobionych.

Szkoda słów.

Zuzka80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,349
Dołączył: wto, 04 kwi 06 - 19:56
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 5,484




post sob, 14 lis 2009 - 21:56
Post #33

Witam na nowym wątku i jeszcze raz dziękuję założycielce za piękną pierwszą stronkę brawo_bis.gif

Dziękujemy za komplementy icon_redface.gif Fiefiorę chyba zatkało jak zobaczyła swoją przyszłą synową bo coś zamilkła 43.gif

Co za dzień. Spieprzyli mi tort urodzinowy w cukierni.
Połowa dzieci się rozchorowała i nie przyszli na imprezę.
J. właśnie pojechał z 40-stopniową gorączką na pogotowie.
Paulina od 3 w nocy do godz. 20 zjadła 120ml mleka i słoiczek deserku.
Przenieśli mi wizytę u endo na 2 grudnia (chcieli na 16-go ale się nie dałam) więc nie będę miała tak szybko badań zrobionych.

Szkoda słów.



--------------------
Zuzia

Paulinka
iwk
sob, 14 lis 2009 - 22:43
Kaśka i Aga nie wiedziałam że na płatnym chomiku można ściągnąć pliki bezpośrednio na kompa bo ja mam darmowego

Dziewczyny od dwóch dni Szymonek tak mocno odpycha się rączkami że wygląda to jakby raczkował do tyłu (przesuwa się) czy wasze dzieciaczki podobnie?

Zuzka80 może limit negatywów wyczerpałaś teraz już będą same przyjemne i pozytywne rzeczy przytul.gif
iwk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 176
Dołączył: śro, 06 lut 08 - 20:51
Skąd: Jelenia Góra
Nr użytkownika: 18,046




post sob, 14 lis 2009 - 22:43
Post #34

Kaśka i Aga nie wiedziałam że na płatnym chomiku można ściągnąć pliki bezpośrednio na kompa bo ja mam darmowego

Dziewczyny od dwóch dni Szymonek tak mocno odpycha się rączkami że wygląda to jakby raczkował do tyłu (przesuwa się) czy wasze dzieciaczki podobnie?

Zuzka80 może limit negatywów wyczerpałaś teraz już będą same przyjemne i pozytywne rzeczy przytul.gif

--------------------
asiam23
sob, 14 lis 2009 - 23:06
witam bardzo serdecznie

ze wtrace swoje 3 grosze

na poczatek mama_pa pierwsza strona zachwycaja na calych maluchach nie ma piekniejszej.
iwk z chomika mozna sciagac na komputer mam darmowego do 50mb tygodniowo jesli wykorzystam ten limit, chomikuje i sciagam na kompa duzo roboty ale warto uwazam bo mozna naprawde znalesc ciekawe rzeczy.
pozdrawiam
asiam23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 692
Dołączył: pią, 20 lut 09 - 15:31
SkÄ…d: cardiff
Nr użytkownika: 25,608

GG:


post sob, 14 lis 2009 - 23:06
Post #35

witam bardzo serdecznie

ze wtrace swoje 3 grosze

na poczatek mama_pa pierwsza strona zachwycaja na calych maluchach nie ma piekniejszej.
iwk z chomika mozna sciagac na komputer mam darmowego do 50mb tygodniowo jesli wykorzystam ten limit, chomikuje i sciagam na kompa duzo roboty ale warto uwazam bo mozna naprawde znalesc ciekawe rzeczy.
pozdrawiam

--------------------



martynusia.pl
sob, 14 lis 2009 - 23:38
ależ Wy pędzicie z tymi stronkami 37.gif

aga - co do mleka to bądź spokojna, to jednorazowa sytuacja więc nic mu nie będzie
już chyba pisałam tutaj jak moja mama podała mi mleko miałam 7 dni jak moja mama dostała b. wysokiej gorączki i straciła pokarm a ja byłam głodna i mama wysłała tatę po mleko dla mnie a wtedy nie było w sklepie wszystko od ręki wiec trochę go nie było a moja mama nie wytrzymała już presji bo ja darłam się okropnie więc chwyciła mleko z butelki co to pod drzwi roznosili i nalała 100 ml a ja wciągnęłam i zasnęłam błogim snem icon_smile.gif i nic mi nie było icon_smile.gif

Zuzka - przytul.gif juto będzie lepiej icon_smile.gif musi być icon_smile.gif

iwk - mój Wiktorek z tych leniwych, więc nic jeszcze nie robi, czasami okręci się wokół własnej osi i to tyle

a ja zapomniałam Wam ostatnio napisać - zostawiłam Wiktorka na macie na środku dużego pokoju, wyszłam na chwilę do kuchni, wracam a Wiktorek leży prawie pod drzwiami na gołej podłodze, jakieś dwa metry od maty 37.gif a Martynka patrzy na mnie cielowatym wzrokiem. Pytam co się dzieje a Martynka mi na to, bo ja chciałam mamusiu pobawić się z Wiktorkiem w swoim pokoju 37.gif
wypytałam jak to zrobiła to pokazała, ze ciągnęła go po podłodze za rękę 37.gif masakra i zostaw tu dzieci same na 2 minuty


ponawiam pytanie o dopajanie dzieci? czym dopajacie swoje maluchy?

i drugie pytanie o sinlac, czy któraś z Was używa go do np. zagęszczenia mleka ale dla dziecka, które nie ma żadnej skazy, alergii czy diety? Czy ma to jakieś znaczenie czy raczej nie powinno się stosować u dzieci bez alergii?
Mój Wiktorek od kilku dni codziennie wieczorem szopki odstawia i wybudza się znowu je i dziś mu dodałam na próbę sinlac do mleka, miałam akurat próbkę.
Nie wiedziałam też ile wsypać tego i na 120 ml mleka dałam trzy takie miarki jakimi się mleko odmierza i w sumie nie było praktycznie widać że to gęstsze jest, niewiele.
Ile tego dajecie i czy to prawda, ze to mocno podtucza dziecko, bo ja nie koniecznie chcę go tak podtuczać, on i tak przez to dojadanie w oczach rośnie taka klucha się robi icon_smile.gif

kachaa - dziś ja mam doła, dziś moje dziecko gardziło piersią 41.gif jak są mocno pełne to je ładnie a jak tylko poczuje, że tam niewiele jest to nawet dotknąć nie chce icon_sad.gif no i kółko się zamyka bo jak on ciągnąć nie będzie to i mleka nie będzie icon_sad.gif
staram się co chwilę wodę pic i herbatek dziś więcej wypiłam bo coś tą wodę ostatnio znowu zaniedbałam ale czy to pomoże ?! icon_sad.gif
a jak u Was? dalej bez zmian, poddałaś sie już czy nadal walczysz?

jutro D. wyjeżdża do Piły na cały tydzień, ciężki tydzień mi się zapowiada

Ten post edytował martynusia.pl sob, 14 lis 2009 - 23:43
martynusia.pl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,256
Dołączył: pią, 03 paź 08 - 20:01
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 22,190




post sob, 14 lis 2009 - 23:38
Post #36

ależ Wy pędzicie z tymi stronkami 37.gif

aga - co do mleka to bądź spokojna, to jednorazowa sytuacja więc nic mu nie będzie
już chyba pisałam tutaj jak moja mama podała mi mleko miałam 7 dni jak moja mama dostała b. wysokiej gorączki i straciła pokarm a ja byłam głodna i mama wysłała tatę po mleko dla mnie a wtedy nie było w sklepie wszystko od ręki wiec trochę go nie było a moja mama nie wytrzymała już presji bo ja darłam się okropnie więc chwyciła mleko z butelki co to pod drzwi roznosili i nalała 100 ml a ja wciągnęłam i zasnęłam błogim snem icon_smile.gif i nic mi nie było icon_smile.gif

Zuzka - przytul.gif juto będzie lepiej icon_smile.gif musi być icon_smile.gif

iwk - mój Wiktorek z tych leniwych, więc nic jeszcze nie robi, czasami okręci się wokół własnej osi i to tyle

a ja zapomniałam Wam ostatnio napisać - zostawiłam Wiktorka na macie na środku dużego pokoju, wyszłam na chwilę do kuchni, wracam a Wiktorek leży prawie pod drzwiami na gołej podłodze, jakieś dwa metry od maty 37.gif a Martynka patrzy na mnie cielowatym wzrokiem. Pytam co się dzieje a Martynka mi na to, bo ja chciałam mamusiu pobawić się z Wiktorkiem w swoim pokoju 37.gif
wypytałam jak to zrobiła to pokazała, ze ciągnęła go po podłodze za rękę 37.gif masakra i zostaw tu dzieci same na 2 minuty


ponawiam pytanie o dopajanie dzieci? czym dopajacie swoje maluchy?

i drugie pytanie o sinlac, czy któraś z Was używa go do np. zagęszczenia mleka ale dla dziecka, które nie ma żadnej skazy, alergii czy diety? Czy ma to jakieś znaczenie czy raczej nie powinno się stosować u dzieci bez alergii?
Mój Wiktorek od kilku dni codziennie wieczorem szopki odstawia i wybudza się znowu je i dziś mu dodałam na próbę sinlac do mleka, miałam akurat próbkę.
Nie wiedziałam też ile wsypać tego i na 120 ml mleka dałam trzy takie miarki jakimi się mleko odmierza i w sumie nie było praktycznie widać że to gęstsze jest, niewiele.
Ile tego dajecie i czy to prawda, ze to mocno podtucza dziecko, bo ja nie koniecznie chcę go tak podtuczać, on i tak przez to dojadanie w oczach rośnie taka klucha się robi icon_smile.gif

kachaa - dziś ja mam doła, dziś moje dziecko gardziło piersią 41.gif jak są mocno pełne to je ładnie a jak tylko poczuje, że tam niewiele jest to nawet dotknąć nie chce icon_sad.gif no i kółko się zamyka bo jak on ciągnąć nie będzie to i mleka nie będzie icon_sad.gif
staram się co chwilę wodę pic i herbatek dziś więcej wypiłam bo coś tą wodę ostatnio znowu zaniedbałam ale czy to pomoże ?! icon_sad.gif
a jak u Was? dalej bez zmian, poddałaś sie już czy nadal walczysz?

jutro D. wyjeżdża do Piły na cały tydzień, ciężki tydzień mi się zapowiada

--------------------




Dzieci s? dla nas najwi?kszym skarbem, darem od Boga.
To dla nich d??ymy do lepszego ?ycia, dzi?ki nim jeste?my naprawd? szcz??liwe i zdajemy sobie spraw? z tego jak wielk? pot?g? ma mi?o??.
Madziara78
nie, 15 lis 2009 - 00:39
Zuzka przytul.gif już jest nowy dzień więc mam nadzieję że u Was jest już lepiej... przytul.gif Jak się czuje mężuś?

Martynusia ja nie pomogę bo nie dopajam i nie zagęszczam - mam narazie mlesia w zapasie więc mała nie narzeka 03.gif a odkąd zaczęłam pić rumianek - taką dużą szkl dziennie to widzę u siebie znaczną poprawę w ilości pokarmu...
U mnie się sprawdza to że jak dużo piję to mam dużo mleka... czasami mam wrażenie że wszystko co wypijam zaraz znajduje się w cysiach bo robi się wielkie i twarde 37.gif
Co do Martynki i podnoszenia małego - u nas Julo też próbował Neli zrobić opa... tylko on chciał ją podnieść z łóżka 37.gif dobrze że akurat weszłam do pokoju bo jak by mu spadła to nie wiem co bym zrobiła 29.gif 43.gif 37.gif
Dzieciaki są ciekawe, chcą robić wszystko jak mama - dlatego tak eksperymentją... ja wytłumaczyłam Julowi że jest za mały że Nelka jest za ciężka ale czy zrozumiał i na jak długo... 37.gif życie pokaże...

Iwk Nela też tak próbuje startować... to jest wstęp do raczkowania 03.gif jak uda się dzieciakom skoordynować rączki z pupą w górze to pójdą wreszcie do przodu 04.gif Ale jak narazie - niech ćwiczą... na dobre im to wyjdzie 04.gif

A ja mam jakiegoś dołka... i płakać mi się zachciało - ale wzięłam sobie jabłuszko, posiedzę na necie a potem zamierzam wziąść gorącą kąpiel - może mi przejdzie... 29.gif
Madziara78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,921
Dołączył: wto, 26 wrz 06 - 17:44
Skąd: Lubelskie na stałe :)
Nr użytkownika: 7,681

GG:


post nie, 15 lis 2009 - 00:39
Post #37

Zuzka przytul.gif już jest nowy dzień więc mam nadzieję że u Was jest już lepiej... przytul.gif Jak się czuje mężuś?

Martynusia ja nie pomogę bo nie dopajam i nie zagęszczam - mam narazie mlesia w zapasie więc mała nie narzeka 03.gif a odkąd zaczęłam pić rumianek - taką dużą szkl dziennie to widzę u siebie znaczną poprawę w ilości pokarmu...
U mnie się sprawdza to że jak dużo piję to mam dużo mleka... czasami mam wrażenie że wszystko co wypijam zaraz znajduje się w cysiach bo robi się wielkie i twarde 37.gif
Co do Martynki i podnoszenia małego - u nas Julo też próbował Neli zrobić opa... tylko on chciał ją podnieść z łóżka 37.gif dobrze że akurat weszłam do pokoju bo jak by mu spadła to nie wiem co bym zrobiła 29.gif 43.gif 37.gif
Dzieciaki są ciekawe, chcą robić wszystko jak mama - dlatego tak eksperymentją... ja wytłumaczyłam Julowi że jest za mały że Nelka jest za ciężka ale czy zrozumiał i na jak długo... 37.gif życie pokaże...

Iwk Nela też tak próbuje startować... to jest wstęp do raczkowania 03.gif jak uda się dzieciakom skoordynować rączki z pupą w górze to pójdą wreszcie do przodu 04.gif Ale jak narazie - niech ćwiczą... na dobre im to wyjdzie 04.gif

A ja mam jakiegoś dołka... i płakać mi się zachciało - ale wzięłam sobie jabłuszko, posiedzę na necie a potem zamierzam wziąść gorącą kąpiel - może mi przejdzie... 29.gif

--------------------
Moje dwa s?oneczka: Julcio (2007) i Nelinka (2009) :)
i Trzecie Szcz??cie w drodze...

martynusia.pl
nie, 15 lis 2009 - 00:50
Madziara - przytul.gif przytul.gif a może sen będzie lepszym rozwiązaniem
ja zmykam właśnie spać bo później jestem nieprzytomna i głupoty w nocy robię
martynusia.pl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,256
Dołączył: pią, 03 paź 08 - 20:01
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 22,190




post nie, 15 lis 2009 - 00:50
Post #38

Madziara - przytul.gif przytul.gif a może sen będzie lepszym rozwiązaniem
ja zmykam właśnie spać bo później jestem nieprzytomna i głupoty w nocy robię


--------------------




Dzieci s? dla nas najwi?kszym skarbem, darem od Boga.
To dla nich d??ymy do lepszego ?ycia, dzi?ki nim jeste?my naprawd? szcz??liwe i zdajemy sobie spraw? z tego jak wielk? pot?g? ma mi?o??.
MaPI
nie, 15 lis 2009 - 08:17
Dzień dobry w pochmurną niedzielę dzieciaki się bawią na podłodze, a. jeszcze śpi a ja usiadłam z kawką.
Cieszę się że się Wam stronka podoba, zrobiłam wielkue ufff.


Zuzka teraz już będzie tylko dobrze, jak mąż? od czego ta gorączka?
Iwk widocznie chłopak trenuje przed raczkowaniem
Martynusia sinlacu nie podaje się z mlekiem, nigdy. Tylko i wyłacznie z wodą. A alergia nie jest warunkiem podawania go, Domi alergii nie ma a sinlac wsuwa. To że jest na nim napisane dla dzieci z alergią to dlatego że jest podawany na wodzie. Hehe ale numer wyobrażasz sobie jak to musiało wyglądać jak Martynka ciągneła Wiktorka 06.gif
Madziara a cóż to za dołki?

Ten post edytował mama_pa nie, 15 lis 2009 - 08:17
MaPI


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,355
Dołączył: wto, 14 paź 08 - 21:27
SkÄ…d: ÅšnW
Nr użytkownika: 22,600




post nie, 15 lis 2009 - 08:17
Post #39

Dzień dobry w pochmurną niedzielę dzieciaki się bawią na podłodze, a. jeszcze śpi a ja usiadłam z kawką.
Cieszę się że się Wam stronka podoba, zrobiłam wielkue ufff.


Zuzka teraz już będzie tylko dobrze, jak mąż? od czego ta gorączka?
Iwk widocznie chłopak trenuje przed raczkowaniem
Martynusia sinlacu nie podaje się z mlekiem, nigdy. Tylko i wyłacznie z wodą. A alergia nie jest warunkiem podawania go, Domi alergii nie ma a sinlac wsuwa. To że jest na nim napisane dla dzieci z alergią to dlatego że jest podawany na wodzie. Hehe ale numer wyobrażasz sobie jak to musiało wyglądać jak Martynka ciągneła Wiktorka 06.gif
Madziara a cóż to za dołki?

--------------------



karolka109
nie, 15 lis 2009 - 09:57
Witajcie!!mama_pa wielkie dzięki za tak piękną strone 06.gif



Dziewczyny powiedzcie mi czy Wam też włosy tak bardzo wychodzą???Ja to normalnie z wanny to mogę wyciągać garściami...wszędzie te kłaki roznosze..biorę witaminy i dodatkowo wit. B kompleks...

Martynusiajeszcze nie raz zdarzy się pewnie taka sytuacja hehehehe Mój Olek też nieraz chciałby żeby Wiktoria bawiła się z nim jak dorosła 06.gif
karolka109


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 232
Dołączył: śro, 18 cze 08 - 20:37
Nr użytkownika: 20,362




post nie, 15 lis 2009 - 09:57
Post #40

Witajcie!!mama_pa wielkie dzięki za tak piękną strone 06.gif



Dziewczyny powiedzcie mi czy Wam też włosy tak bardzo wychodzą???Ja to normalnie z wanny to mogę wyciągać garściami...wszędzie te kłaki roznosze..biorę witaminy i dodatkowo wit. B kompleks...

Martynusiajeszcze nie raz zdarzy się pewnie taka sytuacja hehehehe Mój Olek też nieraz chciałby żeby Wiktoria bawiła się z nim jak dorosła 06.gif

--------------------




> Czerwcowe sÅ‚oneczka 2009!!! vol. 3, Najcudowniejsze dzieci i ich mamy
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 07 cze 2024 - 02:16
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama