Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
32 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia   

MARCOWE Gwiazdeczki 2009 cz. II.

> 
bob.budowniczy
czw, 11 mar 2010 - 10:34
Dziękujemy za życzenia.
Jaś miał we wtorek cystografię (fajny prezent na urodzinki mu fundnęliśmy icon_sad.gif ). Dzisiaj mam dzwonić po wyniki.
W Zakopcu było super, wypoczęliśmy, Oleńka pojeździła na nartkach - bardziej się przyzwyczajała do nich, ale prawie codziennie po 1 h szalała.
Niestety do przedszkola poszła tylko na 4 dni, bo potem znów coś przywlokła, buuu. Całe szczęście nie ma już gorączki, tylko kaszel jej się ostał (gdy się budzi i zasypia) i lekki katar.

Wszystkim dzieciaczkom życzę przede wszystkim zdrówka - bo to najważniejsze. I pociechy z rodziców icon_wink.gif
bob.budowniczy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 548
Dołączył: czw, 03 maj 07 - 11:18
Skąd: Wawa
Nr użytkownika: 13,647




post czw, 11 mar 2010 - 10:34
Post #61

Dziękujemy za życzenia.
Jaś miał we wtorek cystografię (fajny prezent na urodzinki mu fundnęliśmy icon_sad.gif ). Dzisiaj mam dzwonić po wyniki.
W Zakopcu było super, wypoczęliśmy, Oleńka pojeździła na nartkach - bardziej się przyzwyczajała do nich, ale prawie codziennie po 1 h szalała.
Niestety do przedszkola poszła tylko na 4 dni, bo potem znów coś przywlokła, buuu. Całe szczęście nie ma już gorączki, tylko kaszel jej się ostał (gdy się budzi i zasypia) i lekki katar.

Wszystkim dzieciaczkom życzę przede wszystkim zdrówka - bo to najważniejsze. I pociechy z rodziców icon_wink.gif

--------------------

<*>
agak
pią, 12 mar 2010 - 11:07
Wszystkiego najlepszego dla Jasia i Samka:)\

ggabrysia też się zastanawiam co się dzieje. Czyżby wszystkie tak mocno zajęte?
bob jak wyszły wyniki?

Kub często stoi sam jak się czymś bawi, nie podpiera się. A chodzić nie chce - bo po co? icon_smile.gif

Czyje dziecię już chodzi?
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
Skąd: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post pią, 12 mar 2010 - 11:07
Post #62

Wszystkiego najlepszego dla Jasia i Samka:)\

ggabrysia też się zastanawiam co się dzieje. Czyżby wszystkie tak mocno zajęte?
bob jak wyszły wyniki?

Kub często stoi sam jak się czymś bawi, nie podpiera się. A chodzić nie chce - bo po co? icon_smile.gif

Czyje dziecię już chodzi?

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

bob.budowniczy
pią, 12 mar 2010 - 16:03
Wyników brak - pani doktor ma wolne i dopiero mam dzwonić w poniedziałek.
bob.budowniczy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 548
Dołączył: czw, 03 maj 07 - 11:18
Skąd: Wawa
Nr użytkownika: 13,647




post pią, 12 mar 2010 - 16:03
Post #63

Wyników brak - pani doktor ma wolne i dopiero mam dzwonić w poniedziałek.

--------------------

<*>
bob.budowniczy
pią, 12 mar 2010 - 16:04
Ooooo, czas zmienić paseczek Jaśkowi icon_wink.gif
bob.budowniczy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 548
Dołączył: czw, 03 maj 07 - 11:18
Skąd: Wawa
Nr użytkownika: 13,647




post pią, 12 mar 2010 - 16:04
Post #64

Ooooo, czas zmienić paseczek Jaśkowi icon_wink.gif

--------------------

<*>
clio
pią, 12 mar 2010 - 22:47
Sto lat dla Jasia

Tymek znowu przeziębony, ledwo nie całe dwa tyg minęły a on znowu ma katar
poszliśmy dziś rano do przychodni, byliśmy trzeci w kolejce, ale przyszła dziewczyna z nowordkiem więc weszła przed wszystkimi
naprawdę nie wiem co ona robiła w tym gabinecie, bo po godzinie i dwudziestu minutach ubrałam Tymka i wyszliśmy
jak będzie się coś działo w weekend wezwiemy pediatrę, mówię wam nerw mi puścił

Agak Timi chodzi icon_smile.gif
co prawda biegamy za nim no stop ale coraz lepiej mu to wychodzi

kiedy jedziesz na Rodos? ja będe w maju icon_smile.gif
potem mam Turcję i Kalabrię do zaliczenia, pod warunkiem, że da się to wszystko pogodzić jakoś z wyjazdem mojego P i otwarciem naszego nowego biznesu. Wariacja, nie pewne te moje wyjazdy jeszcze ale liczę że się uda i odpocznę

Magdamelka bawcie się dobrze w Egipcie, na pewno będzie fajnie i cieplutko icon_wink.gif




clio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,455
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:41
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 759

GG:


post pią, 12 mar 2010 - 22:47
Post #65

Sto lat dla Jasia

Tymek znowu przeziębony, ledwo nie całe dwa tyg minęły a on znowu ma katar
poszliśmy dziś rano do przychodni, byliśmy trzeci w kolejce, ale przyszła dziewczyna z nowordkiem więc weszła przed wszystkimi
naprawdę nie wiem co ona robiła w tym gabinecie, bo po godzinie i dwudziestu minutach ubrałam Tymka i wyszliśmy
jak będzie się coś działo w weekend wezwiemy pediatrę, mówię wam nerw mi puścił

Agak Timi chodzi icon_smile.gif
co prawda biegamy za nim no stop ale coraz lepiej mu to wychodzi

kiedy jedziesz na Rodos? ja będe w maju icon_smile.gif
potem mam Turcję i Kalabrię do zaliczenia, pod warunkiem, że da się to wszystko pogodzić jakoś z wyjazdem mojego P i otwarciem naszego nowego biznesu. Wariacja, nie pewne te moje wyjazdy jeszcze ale liczę że się uda i odpocznę

Magdamelka bawcie się dobrze w Egipcie, na pewno będzie fajnie i cieplutko icon_wink.gif






--------------------
Oskar 2001




clio
agak
pią, 12 mar 2010 - 23:24
clio mamy rezerwację od 10 do 24 maja w mieście Rodos To co? Frappe?
nie dziwię Ci się, że wyszłaś od lekarza
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
Skąd: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post pią, 12 mar 2010 - 23:24
Post #66

clio mamy rezerwację od 10 do 24 maja w mieście Rodos To co? Frappe?
nie dziwię Ci się, że wyszłaś od lekarza

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

Anielicaaa28a
sob, 13 mar 2010 - 16:12
Hej dziewczyny;)

Coś mało piszecie 29.gif

Clio dużo zdrówka dla małego a ,ze wyszłas to wcale sie nie dziwie jej faktycznie masakra jak długo...

Magdamelka fajowo macie z tym wyjazdem powodzenia anpewno bedzie super:)


U nas Tośki wszędzie pełno, sprząta ze mną wszystko wyciera jak leci hahahaha pozatym przygotowania do niedzielnej imprezy icon_wink.gif gotowanie, pieczenie w toku, jeszcze wieczorem dekoracja i jutro o 13:15 zaczynamy

pozdrawiam i do usłyszenia:)
Anielicaaa28a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 699
Dołączył: pią, 11 lip 08 - 21:01
Skąd: opolskie
Nr użytkownika: 20,682

GG:


post sob, 13 mar 2010 - 16:12
Post #67

Hej dziewczyny;)

Coś mało piszecie 29.gif

Clio dużo zdrówka dla małego a ,ze wyszłas to wcale sie nie dziwie jej faktycznie masakra jak długo...

Magdamelka fajowo macie z tym wyjazdem powodzenia anpewno bedzie super:)


U nas Tośki wszędzie pełno, sprząta ze mną wszystko wyciera jak leci hahahaha pozatym przygotowania do niedzielnej imprezy icon_wink.gif gotowanie, pieczenie w toku, jeszcze wieczorem dekoracja i jutro o 13:15 zaczynamy

pozdrawiam i do usłyszenia:)
carrot
nie, 14 mar 2010 - 15:04
Zeżarło mi posta. GRRR.
Chciałam tylko złożyć spóźnione życzenia roczniaczkom i pożalić się, że padnięta jestem...
Mieliśmy wczoraj imprezę urodzinową rodzinną. Tort robiłam na wariata. Za tydzień powtórka z rozrywki.

Clio, zazdraszczam chodzenia. Samek jest cholernie ostrożny i ma wyraźną blokadę żeby samemu ruszyć z kopyta. Chodzi za rączki/przy meblach/pchając coś. A poza tym jest niesamowicie rozuśmiechanym stworzeniem. Denerwuje mnie tylko, że coraz częściej wymusza coś płaczem :/ Zaczyna się wychowywanie rodziców...
carrot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 750
Dołączył: wto, 21 paź 08 - 20:24
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 22,842

GG:


post nie, 14 mar 2010 - 15:04
Post #68

Zeżarło mi posta. GRRR.
Chciałam tylko złożyć spóźnione życzenia roczniaczkom i pożalić się, że padnięta jestem...
Mieliśmy wczoraj imprezę urodzinową rodzinną. Tort robiłam na wariata. Za tydzień powtórka z rozrywki.

Clio, zazdraszczam chodzenia. Samek jest cholernie ostrożny i ma wyraźną blokadę żeby samemu ruszyć z kopyta. Chodzi za rączki/przy meblach/pchając coś. A poza tym jest niesamowicie rozuśmiechanym stworzeniem. Denerwuje mnie tylko, że coraz częściej wymusza coś płaczem :/ Zaczyna się wychowywanie rodziców...

--------------------


flo
pon, 15 mar 2010 - 10:45
witam na chwileczke

Wybaczcie, ze sie nie odzywam, ale naprawde nie mam czasu icon_sad.gif

Chcialabym wszystki naszym roczniakom serdeczne zyczenia zlozyc. Duzo usmiechu i sloneczka no i przede wszystkim zdrowia!

agak, clio, jeszcze sie na Rodos spotkacie hihi Ostatnio sobie filmik z Rodos ogladalam i tez bym sobie chetnie tam poleciala

agak, tak wygladalam po sesji makijazowej Louisy icon_biggrin.gif

https://lh4.ggpht.com/_uHjH2qdr0M8/S53t6Zxp...00/IMG_7173.JPG

bob, super, ze odpoczeliscie. Zdrowkazycze

Magda, bawcie sie dobrze w Egipcie. Nie pijcie tylko ichniej wody nieprzegotowanej a bedzie dobrze icon_smile.gif

clio, niezle sie u lekarza dzialo. Tez bym wyszla

Anielica, jak impreza sie udala?

carrot, Samowi impreze robilas?

Gabi tez wszedzie jest peno i gada duzo i wszystko powtarza. Ostatnio jej ulubiony tekst to "baja jest" jak zobaczy, ze tv jest wlaczony. Lou ja naucyla slowa baja icon_smile.gif Chodz i pokazuje wszytsko palcem i pyta toto je (czyli co to jest). Chodzi przy meblach i raczkuje i wspina sie gdzie moze, ale sama jeszcze nie chodzi. Widocznie jej sie nie spieszy. Czasami sama chwilkepostoi.

No i musze konczyc, bo mnie czas goni.

Pozdrowionka

Ten post edytował flo pon, 15 mar 2010 - 10:46
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
Skąd: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post pon, 15 mar 2010 - 10:45
Post #69

witam na chwileczke

Wybaczcie, ze sie nie odzywam, ale naprawde nie mam czasu icon_sad.gif

Chcialabym wszystki naszym roczniakom serdeczne zyczenia zlozyc. Duzo usmiechu i sloneczka no i przede wszystkim zdrowia!

agak, clio, jeszcze sie na Rodos spotkacie hihi Ostatnio sobie filmik z Rodos ogladalam i tez bym sobie chetnie tam poleciala

agak, tak wygladalam po sesji makijazowej Louisy icon_biggrin.gif

https://lh4.ggpht.com/_uHjH2qdr0M8/S53t6Zxp...00/IMG_7173.JPG

bob, super, ze odpoczeliscie. Zdrowkazycze

Magda, bawcie sie dobrze w Egipcie. Nie pijcie tylko ichniej wody nieprzegotowanej a bedzie dobrze icon_smile.gif

clio, niezle sie u lekarza dzialo. Tez bym wyszla

Anielica, jak impreza sie udala?

carrot, Samowi impreze robilas?

Gabi tez wszedzie jest peno i gada duzo i wszystko powtarza. Ostatnio jej ulubiony tekst to "baja jest" jak zobaczy, ze tv jest wlaczony. Lou ja naucyla slowa baja icon_smile.gif Chodz i pokazuje wszytsko palcem i pyta toto je (czyli co to jest). Chodzi przy meblach i raczkuje i wspina sie gdzie moze, ale sama jeszcze nie chodzi. Widocznie jej sie nie spieszy. Czasami sama chwilkepostoi.

No i musze konczyc, bo mnie czas goni.

Pozdrowionka

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
carrot
pon, 15 mar 2010 - 13:51
Flo, przepiękny make-up icon_smile.gif Dobrze Ci w niebieskim, Lou ma wyczucie kolorów icon_smile.gif
Impreza była łączonym przyjęciem z okazji Samka roczku i 6latek Samkowej kuzynki - Zośki. Tak naprawdę nie namęczyłam się (poza tortem) przed imprezą, bo wszystkim się zajęła szwagierka ale żeby odkupić winy za brak pomocy, to stałam na zmywaku podczas imprezy.
W ogóle pogoda mnie chyba dobija. Mąż się śmieje, że tylko Polacy marudzą na zmiany pogody, ale co on tam wie... icon_wink.gif

Clio, znowu nowy biznes??? Co tym razem?

Anielica, jak się Wam udało party?

Aga, a my do Londynu wylatujemy za 2,5 tygodnia icon_smile.gif Londyn, to nie Rodos ale może (mimo wielu przykrości z strony naszej rodziny) będzie okazja do naładowania akumulatorów.

Widzę, że już wiele szkrabów gada ładnie, a nasze to tylko po swojemu albo wzdycha, piszczy i wykrzykuje. Sukces jest, bo wreszcie zainteresował się odrobinę anatomią ludzką. Już pokaże gdzieś miś ma oko i nos icon_wink.gif
Poza tym małe podsumowanie: kilka kroków zrobi (jak się wymusi podstępem), pije ładnie herbatki, soki, wodę z: rurki, niekapka, porcelanowego kubka (o który ciągle drżę icon_smile.gif) i ...prosto z butelki icon_smile.gif i wbija plastikowe gwoździe jak szalony poczym pokazuje, że należy mu bić brawo.
Aha, dzisiaj przesłał babci na skypie całusy!!

Wiecie, że już śpi mi półtorej godziny? Ale luuuuz icon_biggrin.gif
carrot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 750
Dołączył: wto, 21 paź 08 - 20:24
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 22,842

GG:


post pon, 15 mar 2010 - 13:51
Post #70

Flo, przepiękny make-up icon_smile.gif Dobrze Ci w niebieskim, Lou ma wyczucie kolorów icon_smile.gif
Impreza była łączonym przyjęciem z okazji Samka roczku i 6latek Samkowej kuzynki - Zośki. Tak naprawdę nie namęczyłam się (poza tortem) przed imprezą, bo wszystkim się zajęła szwagierka ale żeby odkupić winy za brak pomocy, to stałam na zmywaku podczas imprezy.
W ogóle pogoda mnie chyba dobija. Mąż się śmieje, że tylko Polacy marudzą na zmiany pogody, ale co on tam wie... icon_wink.gif

Clio, znowu nowy biznes??? Co tym razem?

Anielica, jak się Wam udało party?

Aga, a my do Londynu wylatujemy za 2,5 tygodnia icon_smile.gif Londyn, to nie Rodos ale może (mimo wielu przykrości z strony naszej rodziny) będzie okazja do naładowania akumulatorów.

Widzę, że już wiele szkrabów gada ładnie, a nasze to tylko po swojemu albo wzdycha, piszczy i wykrzykuje. Sukces jest, bo wreszcie zainteresował się odrobinę anatomią ludzką. Już pokaże gdzieś miś ma oko i nos icon_wink.gif
Poza tym małe podsumowanie: kilka kroków zrobi (jak się wymusi podstępem), pije ładnie herbatki, soki, wodę z: rurki, niekapka, porcelanowego kubka (o który ciągle drżę icon_smile.gif) i ...prosto z butelki icon_smile.gif i wbija plastikowe gwoździe jak szalony poczym pokazuje, że należy mu bić brawo.
Aha, dzisiaj przesłał babci na skypie całusy!!

Wiecie, że już śpi mi półtorej godziny? Ale luuuuz icon_biggrin.gif

--------------------




Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 17 mar 2010 - 21:32
Post #71

Wpadam po imprezce i stawiam rundke za roczek mojej krolewny:-)
ggabrysia
śro, 17 mar 2010 - 22:48
Magdamelka, sto lat dla Laury !!!!! icon_smile.gif)))))
ggabrysia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,181
Dołączył: wto, 13 lut 07 - 12:17
Skąd: Śląsk Cieszyński
Nr użytkownika: 11,011




post śro, 17 mar 2010 - 22:48
Post #72

Magdamelka, sto lat dla Laury !!!!! icon_smile.gif)))))

--------------------
"Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" (J.P.II)

Piotruś (13.05.2006) i Juleczka (20.03.2009)

mój dietetyczny blog zapraszam
ggabrysia
czw, 18 mar 2010 - 11:44
a dziś życzenia dla Klaudusi i Adusia icon_smile.gif

sto lat maluszki!!! icon_smile.gif)

(a ja chyba się wyprowadzam z wątku icon_wink.gif wiosna tuz tuż a tu nam wątek w sen zimowy zapadł )

Ten post edytował ggabrysia czw, 18 mar 2010 - 11:45
ggabrysia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,181
Dołączył: wto, 13 lut 07 - 12:17
Skąd: Śląsk Cieszyński
Nr użytkownika: 11,011




post czw, 18 mar 2010 - 11:44
Post #73

a dziś życzenia dla Klaudusi i Adusia icon_smile.gif

sto lat maluszki!!! icon_smile.gif)

(a ja chyba się wyprowadzam z wątku icon_wink.gif wiosna tuz tuż a tu nam wątek w sen zimowy zapadł )

--------------------
"Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" (J.P.II)

Piotruś (13.05.2006) i Juleczka (20.03.2009)

mój dietetyczny blog zapraszam
agak
czw, 18 mar 2010 - 13:49
Laura, Aduś, Klaudia wszystkiego najlepszego. icon_smile.gif

Widzę, że wszystkie jesteście bardzo zajęte. Chyba, że to przez brak słońca. Nic się nie chce.
W domu mam remont, kurz wszędzie ale trzeba wykorzystać męża skoro w domu jest.
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
Skąd: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post czw, 18 mar 2010 - 13:49
Post #74

Laura, Aduś, Klaudia wszystkiego najlepszego. icon_smile.gif

Widzę, że wszystkie jesteście bardzo zajęte. Chyba, że to przez brak słońca. Nic się nie chce.
W domu mam remont, kurz wszędzie ale trzeba wykorzystać męża skoro w domu jest.


--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

flo
pią, 19 mar 2010 - 08:49
Lauro, Adusiu, Klaudio i jutrzejsza Juleczko wszystkiego najlepszego i duzo sloneczka icon_smile.gif

Wiosna, dziewczyny.Wiooooosssnnnaa! U mnie cala noc 9 stopni a teraz jeszze cielej. Ptaki dzaleja, krokusy kwitna, tulipany wychodza. Pieknie icon_smile.gif


agak, clio oj ochoty mi na Rodos narobilyscie i teraz tylko o sloneczku mysle.

Milego dnia icon_smile.gif

flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
Skąd: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post pią, 19 mar 2010 - 08:49
Post #75

Lauro, Adusiu, Klaudio i jutrzejsza Juleczko wszystkiego najlepszego i duzo sloneczka icon_smile.gif

Wiosna, dziewczyny.Wiooooosssnnnaa! U mnie cala noc 9 stopni a teraz jeszze cielej. Ptaki dzaleja, krokusy kwitna, tulipany wychodza. Pieknie icon_smile.gif


agak, clio oj ochoty mi na Rodos narobilyscie i teraz tylko o sloneczku mysle.

Milego dnia icon_smile.gif



--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
Dabriza
sob, 20 mar 2010 - 13:35
KOCHANA JULECZKO z okazji twoich pierwszych urodzinek..WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE..DUŻO UŚMIECHU, ZDRÓWKA I SŁONECZKA W SERDUSZKU!

od cioci Izy wujka Adiego i dziewczynek
NO I NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA POZOSTAŁYCH ROCZNIACZKÓW!
Dabriza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,978
Dołączył: pią, 20 lut 09 - 10:52
Skąd: Beskidy
Nr użytkownika: 25,600




post sob, 20 mar 2010 - 13:35
Post #76

KOCHANA JULECZKO z okazji twoich pierwszych urodzinek..WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE..DUŻO UŚMIECHU, ZDRÓWKA I SŁONECZKA W SERDUSZKU!

od cioci Izy wujka Adiego i dziewczynek
NO I NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA POZOSTAŁYCH ROCZNIACZKÓW!

--------------------
Kinga ( 30.01.2008) i Anna ( 18.08.2009)
" gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo "
Owidiusz
agak
sob, 20 mar 2010 - 21:37
Juleczko wszystkiego najlepszego. icon_smile.gif

carrot daj znać jak minął lot z dzieckiem. Trochę się martwię jak będzie z Kubalą w samolocie.
flo pakuj rodzinę i dawaj w maju na Rodos. icon_smile.gif

W Starachowicach wiosna. Dziś było 17 stopni a Szym przyniósł bazie ze spaceru. Naaaaaaareszcie.
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
Skąd: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post sob, 20 mar 2010 - 21:37
Post #77

Juleczko wszystkiego najlepszego. icon_smile.gif

carrot daj znać jak minął lot z dzieckiem. Trochę się martwię jak będzie z Kubalą w samolocie.
flo pakuj rodzinę i dawaj w maju na Rodos. icon_smile.gif

W Starachowicach wiosna. Dziś było 17 stopni a Szym przyniósł bazie ze spaceru. Naaaaaaareszcie.

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

flo
sob, 20 mar 2010 - 22:49
agak, u mnie tez wiosna, chociaz deszczowa. Jednak powietrze super pachnie, krokusy kwitna i zonkile juz sie zaczynaja pojawiac.

Chetnie bym sie spakowala i przyleciala na Rodos, ale niestety w maju mamy dunski Legoland zaplanowany icon_sad.gif

Debriza, dzieki icon_smile.gif
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
Skąd: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post sob, 20 mar 2010 - 22:49
Post #78

agak, u mnie tez wiosna, chociaz deszczowa. Jednak powietrze super pachnie, krokusy kwitna i zonkile juz sie zaczynaja pojawiac.

Chetnie bym sie spakowala i przyleciala na Rodos, ale niestety w maju mamy dunski Legoland zaplanowany icon_sad.gif

Debriza, dzieki icon_smile.gif

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
clio
sob, 20 mar 2010 - 22:52
Spóżnione Sto Lat dla Laury, Adusia, Klaudii

a dziś dla Julii Najlepsze życzenia!

Dziewczynki ja jak zwykle w biegu ale co zrobić
zagladajcie częściej, może teraz na wiosnę trochę ożywimy nasz wątek

Agak super by było ale mam zmianę planów, wiedziałam że tak pięknie byc nie może, w maju mam komunię Oskara
no nic co się odwlecze
będę prawdopodobnie w czerwcu dopiero

flo jedziesz ze mną?

carrot kiedy lecicie?

ggabrysia ja Ci się wyprowadzę, zaraz klapsa dostaniesz

byłam dziś u fryzjera, od razu mam lepszy humor i już nie straszę
przyciemniłam włosy i mój P niezadowolony, bo woli jak mam jaśniejsze ale ja się lepiej czuje w takich



clio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,455
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:41
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 759

GG:


post sob, 20 mar 2010 - 22:52
Post #79

Spóżnione Sto Lat dla Laury, Adusia, Klaudii

a dziś dla Julii Najlepsze życzenia!

Dziewczynki ja jak zwykle w biegu ale co zrobić
zagladajcie częściej, może teraz na wiosnę trochę ożywimy nasz wątek

Agak super by było ale mam zmianę planów, wiedziałam że tak pięknie byc nie może, w maju mam komunię Oskara
no nic co się odwlecze
będę prawdopodobnie w czerwcu dopiero

flo jedziesz ze mną?

carrot kiedy lecicie?

ggabrysia ja Ci się wyprowadzę, zaraz klapsa dostaniesz

byłam dziś u fryzjera, od razu mam lepszy humor i już nie straszę
przyciemniłam włosy i mój P niezadowolony, bo woli jak mam jaśniejsze ale ja się lepiej czuje w takich





--------------------
Oskar 2001




clio
flo
sob, 20 mar 2010 - 23:00
clio, bierz mnie na przyczepke icon_smile.gif

Dobrze, ze znalazlas czas na fryzjera icon_smile.gif Czasami nawet male zmiany przynosza radosc icon_smile.gif Ja sobie ostatnio paznokcie dalam zrobic hihi Teraz stukam piszac po klawiaturze icon_biggrin.gif
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
Skąd: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post sob, 20 mar 2010 - 23:00
Post #80

clio, bierz mnie na przyczepke icon_smile.gif

Dobrze, ze znalazlas czas na fryzjera icon_smile.gif Czasami nawet male zmiany przynosza radosc icon_smile.gif Ja sobie ostatnio paznokcie dalam zrobic hihi Teraz stukam piszac po klawiaturze icon_biggrin.gif

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
> MARCOWE Gwiazdeczki 2009 cz. II.
Start new topic
Reply to this topic
32 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 15 cze 2024 - 23:24
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama