Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
31 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Czerwiec / Lipiec - cz. 10, Wiosno przybywaj :)

> 
mamami
pią, 03 lut 2006 - 18:59
grabinka (kati)- 6 czerwca Idalia
kasiulek -10 czerwca Zosia
mamuśka.chłidzw- 14 czerwca Idalia 3070g, 56cm. naturalnie edytam78@interia.pl
Sylkot - 16 czerwca Ignaś 4370g, 57 cm, cesarka komincz@wp.pl
Aneea- 17 czerwca Maciuś
Kasiek11- 18 czerwca Karolinka
Jaguar - 18 czerwca Michalina
Ez- 20 czerwca Maciuś ważył 3550 g i mierzył 60 cm cesarka
AgaJ- 22 czerwca Zosia 2800g i miala 52 cm cesarka
Mamami- 25 czerwca Maciuś mamami@gazeta.pl
dankinek - 30 czerwca Tommy
Agusiao - 5 lipca Kubuś agusiao@wp.pl
kasiakorpik - 5 lipca Maks
madziula - 12 lipca Damian
Kocurek- 14 lipca Dominisia
MonikaS. - 14 lipca Maja
Luśka - 16 lipca, Oliwia 3250g, 54 cm, cesarka GG 4147323, reziolki@poczta.onet.pl
Agnieszka- 19 lipiec Jakub 3400 g 54 cm naturalnie
Patiar- 19 lipca Karolek aneta.stocka@wp.pl
Alatanta-19 lipca Konrad alatanta@op.pl
Monga - 22 lipiec Krzyś
Moonk- 23 lipiec Alicja
gagatek- 23 lipca Karol 3250g, 58cm
karoleenka - 23 lipiec Natan Karoleenka@poczta.onet.pl
anai&julas - 23 lipca Juliusz
Mariola- 26 lipiec Miłosz 3480 g 56 cm mn2001@op.pl
AniaR- 26 lipiec Bartek
Aguś- 27 lipiec Wojtuś
Kojkoj- 31 lipiec Michał, waga 4400, 59 cm, cesarka saval@tlen.pl


Pozwoliłam sobie wygasic osoby które juz bardzo dawno się nie odzywały. Nie chcę nikogo wykreślać bo może jeszcze wróci ale będzie lepiej widać kto gada icon_smile.gif

Niezapisani prosze się zgłosić do mnie na PW wink.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post pią, 03 lut 2006 - 18:59
Post #1

grabinka (kati)- 6 czerwca Idalia
kasiulek -10 czerwca Zosia
mamuśka.chłidzw- 14 czerwca Idalia 3070g, 56cm. naturalnie edytam78@interia.pl
Sylkot - 16 czerwca Ignaś 4370g, 57 cm, cesarka komincz@wp.pl
Aneea- 17 czerwca Maciuś
Kasiek11- 18 czerwca Karolinka
Jaguar - 18 czerwca Michalina
Ez- 20 czerwca Maciuś ważył 3550 g i mierzył 60 cm cesarka
AgaJ- 22 czerwca Zosia 2800g i miala 52 cm cesarka
Mamami- 25 czerwca Maciuś mamami@gazeta.pl
dankinek - 30 czerwca Tommy
Agusiao - 5 lipca Kubuś agusiao@wp.pl
kasiakorpik - 5 lipca Maks
madziula - 12 lipca Damian
Kocurek- 14 lipca Dominisia
MonikaS. - 14 lipca Maja
Luśka - 16 lipca, Oliwia 3250g, 54 cm, cesarka GG 4147323, reziolki@poczta.onet.pl
Agnieszka- 19 lipiec Jakub 3400 g 54 cm naturalnie
Patiar- 19 lipca Karolek aneta.stocka@wp.pl
Alatanta-19 lipca Konrad alatanta@op.pl
Monga - 22 lipiec Krzyś
Moonk- 23 lipiec Alicja
gagatek- 23 lipca Karol 3250g, 58cm
karoleenka - 23 lipiec Natan Karoleenka@poczta.onet.pl
anai&julas - 23 lipca Juliusz
Mariola- 26 lipiec Miłosz 3480 g 56 cm mn2001@op.pl
AniaR- 26 lipiec Bartek
Aguś- 27 lipiec Wojtuś
Kojkoj- 31 lipiec Michał, waga 4400, 59 cm, cesarka saval@tlen.pl


Pozwoliłam sobie wygasic osoby które juz bardzo dawno się nie odzywały. Nie chcę nikogo wykreślać bo może jeszcze wróci ale będzie lepiej widać kto gada icon_smile.gif

Niezapisani prosze się zgłosić do mnie na PW wink.gif
Anai_
pią, 03 lut 2006 - 19:41
icon_smile.gif My z tych niezapisanych icon_smile.gif
anai&julas - 23 lipca Juliusz 4390g i 60 cm naturalnie ania@julek.pl GG 4573386

A Julas dziś wszystkich zszokował... schodziliśmy po schodach na spacer, pojawiła się sąsiadka, a On do Niej powiedział coś co zabrzmiało jak "Dzień dobry", a Ona zrobiła wielkie oczy i powiedziała "to On juz mówi?". Oczywiście mój Tata napuszył się jak paw, że ma takiego mądrego wnuka. Hihihi.

Nawiasem mówiąc u nas też miała być Majka icon_smile.gif, tym bardziej, że pierwszy termin miał być na początek maja (na usg Dzidzia była o jakieś 3-4 tygodnie mniejsza). A teraz nie wiemy jakie dac Synkowi imię... teraz niby największe szanse ma Tymoteusz... ale co będzie to nie mam pojęcia...
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post pią, 03 lut 2006 - 19:41
Post #2

icon_smile.gif My z tych niezapisanych icon_smile.gif
anai&julas - 23 lipca Juliusz 4390g i 60 cm naturalnie ania@julek.pl GG 4573386

A Julas dziś wszystkich zszokował... schodziliśmy po schodach na spacer, pojawiła się sąsiadka, a On do Niej powiedział coś co zabrzmiało jak "Dzień dobry", a Ona zrobiła wielkie oczy i powiedziała "to On juz mówi?". Oczywiście mój Tata napuszył się jak paw, że ma takiego mądrego wnuka. Hihihi.

Nawiasem mówiąc u nas też miała być Majka icon_smile.gif, tym bardziej, że pierwszy termin miał być na początek maja (na usg Dzidzia była o jakieś 3-4 tygodnie mniejsza). A teraz nie wiemy jakie dac Synkowi imię... teraz niby największe szanse ma Tymoteusz... ale co będzie to nie mam pojęcia...

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
Agnieszka*
pią, 03 lut 2006 - 20:28
mamomi kto?? ja?? ja sie nie odzywam?? icon_lol.gif
no i jak ktos zechce.... gg 195541
Agnieszka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 831
Dołączył: śro, 14 sty 04 - 08:50
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 1,330




post pią, 03 lut 2006 - 20:28
Post #3

mamomi kto?? ja?? ja sie nie odzywam?? icon_lol.gif
no i jak ktos zechce.... gg 195541

--------------------


Agusiao
pią, 03 lut 2006 - 20:33
melduję się w nowym wątku icon_wink.gif
poprawcie jeżeli się mylę - czy Agnieszka, która ostatnio urodziłą synka to jest ta sama, która ma synka Kubusia z 19 lipca??
Agusiao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 12:00
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,656

GG:


post pią, 03 lut 2006 - 20:33
Post #4

melduję się w nowym wątku icon_wink.gif
poprawcie jeżeli się mylę - czy Agnieszka, która ostatnio urodziłą synka to jest ta sama, która ma synka Kubusia z 19 lipca??

--------------------
Pozdrawiamy Aga i Kubu?
Agusiao
pią, 03 lut 2006 - 20:33
Aga pisałyśmy w tym samym czasie icon_lol.gif
Agusiao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 12:00
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,656

GG:


post pią, 03 lut 2006 - 20:33
Post #5

Aga pisałyśmy w tym samym czasie icon_lol.gif

--------------------
Pozdrawiamy Aga i Kubu?
Agnieszka*
pią, 03 lut 2006 - 20:53
Poniewaz obie Agnieski i Kubusie mamy to ja cieie pamietalam caly czas icon_wink.gif
Agnieszka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 831
Dołączył: śro, 14 sty 04 - 08:50
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 1,330




post pią, 03 lut 2006 - 20:53
Post #6

Poniewaz obie Agnieski i Kubusie mamy to ja cieie pamietalam caly czas icon_wink.gif

--------------------


mamami
pią, 03 lut 2006 - 21:08
Agnieszka bardzo przepraszam, ja tego nie poprawiałam od zakładania ostatniego watku tzn wygasiłam tylko a nikogo nie zaswieciłam icon_smile.gif
Juz poprawiam.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post pią, 03 lut 2006 - 21:08
Post #7

Agnieszka bardzo przepraszam, ja tego nie poprawiałam od zakładania ostatniego watku tzn wygasiłam tylko a nikogo nie zaswieciłam icon_smile.gif
Juz poprawiam.
Agusiao
pią, 03 lut 2006 - 21:17
CYTAT(Agnieszka*)
Poniewaz  obie Agnieski i Kubusie mamy to ja cieie pamietalam caly czas icon_wink.gif


ja Ciebie też, tylko nie byłam pewna czy to ta sama osoba (nie czytałam poprzedniego wątku ostatnio dokładnie ) icon_lol.gif wink.gif
Agusiao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 12:00
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,656

GG:


post pią, 03 lut 2006 - 21:17
Post #8

CYTAT(Agnieszka*)
Poniewaz  obie Agnieski i Kubusie mamy to ja cieie pamietalam caly czas icon_wink.gif


ja Ciebie też, tylko nie byłam pewna czy to ta sama osoba (nie czytałam poprzedniego wątku ostatnio dokładnie ) icon_lol.gif wink.gif

--------------------
Pozdrawiamy Aga i Kubu?
kasiakorpik
pią, 03 lut 2006 - 21:49
Melduję się i ja icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Jestem pod wrażeniem umiejętności Mai icon_smile.gif

Agnieszka Mateusz to bardzo ładne imię
icon_biggrin.gif

Ja mam złe doświadczenia ze żłobkiem, o czym już kiedyś pisałam, zresztą przy naszych godzinach pracy i tak nie rozwiązałby sprawy.
Zgadzam się z mamuśką każdy maluch musi przechorować co swoje i potem jest spokój. Kamil przez pierwszy rok przedszkola bardzo chorował( o żłobku już nawet nie wspomnę) a teraz odpukać nie opuscił jednego dnia w szkole. Tylko nie myślcie że ja tak wredna jestem i chore dziecko do szkoły wysyłam wink.gif Łyka tran i jak na razie zdrowy icon_biggrin.gif
kasiakorpik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,068
Dołączył: czw, 26 sie 04 - 16:56
Skąd: Toruń/Londyn
Nr użytkownika: 2,038

GG:


post pią, 03 lut 2006 - 21:49
Post #9

Melduję się i ja icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Jestem pod wrażeniem umiejętności Mai icon_smile.gif

Agnieszka Mateusz to bardzo ładne imię
icon_biggrin.gif

Ja mam złe doświadczenia ze żłobkiem, o czym już kiedyś pisałam, zresztą przy naszych godzinach pracy i tak nie rozwiązałby sprawy.
Zgadzam się z mamuśką każdy maluch musi przechorować co swoje i potem jest spokój. Kamil przez pierwszy rok przedszkola bardzo chorował( o żłobku już nawet nie wspomnę) a teraz odpukać nie opuscił jednego dnia w szkole. Tylko nie myślcie że ja tak wredna jestem i chore dziecko do szkoły wysyłam wink.gif Łyka tran i jak na razie zdrowy icon_biggrin.gif

--------------------
Kasia mama Kamila (27.04.1998) i Maksa (5.07.2004)
Maks


Kamil
moonk *
pią, 03 lut 2006 - 22:21
też się melduje w nowym wątku - dobrze ze nie musze nic mówić bo głosu z siebie wydobyć nie mogę icon_sad.gif dopadło mnie jakieś zapalenie krtani czy coś takiego icon_evil.gif dzieci też chore icon_mad.gif ech...
wszystkim chorującym zdróweczka więc życzę i mam naiwne pytanie
czy macie jakieś sposoby na nie chorowanie? moim dotychczasowym skutecznym sposobem na to było picie kilka razy dziennie herbatki z imbirem lub ziołowej herbatki (lipa, imbir, goździk, melisa świeża, mięta) ale jak widać jednak nie jest to 100% skuteczna metoda icon_wink.gif
moonk *


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 739
Dołączył: nie, 27 lip 03 - 19:05
Skąd: wrocław
Nr użytkownika: 934

GG:


post pią, 03 lut 2006 - 22:21
Post #10

też się melduje w nowym wątku - dobrze ze nie musze nic mówić bo głosu z siebie wydobyć nie mogę icon_sad.gif dopadło mnie jakieś zapalenie krtani czy coś takiego icon_evil.gif dzieci też chore icon_mad.gif ech...
wszystkim chorującym zdróweczka więc życzę i mam naiwne pytanie
czy macie jakieś sposoby na nie chorowanie? moim dotychczasowym skutecznym sposobem na to było picie kilka razy dziennie herbatki z imbirem lub ziołowej herbatki (lipa, imbir, goździk, melisa świeża, mięta) ale jak widać jednak nie jest to 100% skuteczna metoda icon_wink.gif

--------------------
emi (23. 05. 2001) i lali (23. 07. 2004)
Kocurek
pią, 03 lut 2006 - 23:23
Melduję się icon_smile.gif

Dominika zaczęła jak zwykle przy katarze kaszleć oskrzelowo, i przedwczoraj ledwie mówiła - nie czekałam na dalszy rozwój sytuacji, tylko podałam jej Biseptol. Już jest lepiej icon_smile.gif

Mikołaja też coś łapało, ale się nie dał - zagorączkował raz ( w środę wieczór, do 38.5) i mu przeszło.

A ja smarkam dalej, i mnie zęby od kataru bolą icon_cry.gif jak tak dalej pójdzie, każdy katar zakończę antybiotykoterapią icon_evil.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post pią, 03 lut 2006 - 23:23
Post #11

Melduję się icon_smile.gif

Dominika zaczęła jak zwykle przy katarze kaszleć oskrzelowo, i przedwczoraj ledwie mówiła - nie czekałam na dalszy rozwój sytuacji, tylko podałam jej Biseptol. Już jest lepiej icon_smile.gif

Mikołaja też coś łapało, ale się nie dał - zagorączkował raz ( w środę wieczór, do 38.5) i mu przeszło.

A ja smarkam dalej, i mnie zęby od kataru bolą icon_cry.gif jak tak dalej pójdzie, każdy katar zakończę antybiotykoterapią icon_evil.gif


--------------------
Agnieszka*
sob, 04 lut 2006 - 00:07
kasiakorpik dziękuje, postaram się tez dojść do tego wniosku skoro już tak maluch zapisany wink.gif
Agnieszka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 831
Dołączył: śro, 14 sty 04 - 08:50
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 1,330




post sob, 04 lut 2006 - 00:07
Post #12

kasiakorpik dziękuje, postaram się tez dojść do tego wniosku skoro już tak maluch zapisany wink.gif

--------------------


mamuśka.chłidz...
sob, 04 lut 2006 - 10:01
Melduje się.

Mamy niezłe hasło: Wiosno przybywaj icon_lol.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post sob, 04 lut 2006 - 10:01
Post #13

Melduje się.

Mamy niezłe hasło: Wiosno przybywaj icon_lol.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Jaguar
sob, 04 lut 2006 - 11:08
Hejka melduję się icon_smile.gif

Ogromne gratulacje dla Mamusi Agnieszki
aż czerwienieję z zazdrości też już chcemy drugiego maluszka coby rodzeństwo się kiedys razem bawiło. ale klapa finansowa kompletna no i brak mieszkania icon_evil.gif

Duuuużooo zdrówka dla wszystkich chorowitków, noiestety moonk nie ma chyba recepty na zdrowie, ja zażywam bodymax i nie choruję ale głowy nie dam że to dzięki witaminom. Ale właśnie o tranie wiele dobrego słyszałam, tylko nie wiem czy można stosować już u takich maluszków.

O nocniku Miśka nawet słyszeć nie chce, więc czekam na dzień aż sama zacznie tylko od czasu do czasu jej przypominam o istnieniu nocnika. Chętnie już bym sie z tych pieluch wyzwoliła icon_evil.gif

Dobra lecimy na spacerek na sanki, tylko nie wiem po co zawsze jej te sanki zabieram skoro potem dziecko i tak chce zeby to mama zjeżdżała.
Jaguar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 287
Dołączył: pon, 31 sty 05 - 15:49
Skąd: Wrocł@w
Nr użytkownika: 2,611

GG:


post sob, 04 lut 2006 - 11:08
Post #14

Hejka melduję się icon_smile.gif

Ogromne gratulacje dla Mamusi Agnieszki
aż czerwienieję z zazdrości też już chcemy drugiego maluszka coby rodzeństwo się kiedys razem bawiło. ale klapa finansowa kompletna no i brak mieszkania icon_evil.gif

Duuuużooo zdrówka dla wszystkich chorowitków, noiestety moonk nie ma chyba recepty na zdrowie, ja zażywam bodymax i nie choruję ale głowy nie dam że to dzięki witaminom. Ale właśnie o tranie wiele dobrego słyszałam, tylko nie wiem czy można stosować już u takich maluszków.

O nocniku Miśka nawet słyszeć nie chce, więc czekam na dzień aż sama zacznie tylko od czasu do czasu jej przypominam o istnieniu nocnika. Chętnie już bym sie z tych pieluch wyzwoliła icon_evil.gif

Dobra lecimy na spacerek na sanki, tylko nie wiem po co zawsze jej te sanki zabieram skoro potem dziecko i tak chce zeby to mama zjeżdżała.

--------------------
Mama i MIch@link@ 18.06.2004 i Igor@ 21.08.2008

alatanta

Go??







post sob, 04 lut 2006 - 11:42
Post #15

.......
Aguś
nie, 05 lut 2006 - 10:33
I ja się melduje. Hasło wątkowe cuuuudowne! icon_biggrin.gif

CYTAT(Agusiao)
CYTAT(Aguś)
Agusiao jedziemy na tydzień czyli do piątku 3/03. Być może zostaniemy do soboty a wtedy musimy się spotkać  :D Też do Krynicy jedziemy.


jedziecie z Wojtkiem czy sami?? rozumiem, że wyjeżdżacie w piątek wieczorem icon_lol.gif gdzie będziecie mieszkać??
Aga w piątek nie wieczorem a popołudniu icon_cry.gif , ale chyba jednak do soboty zostaniemy. Jedziemy z Wojtkiem, ale tata i synek wracają w środę a mamusia wink.gif zostaje właśnie do piątku/soboty i wraca ze znajomymi. Jedziemy w 6 rodzin i warunki odpowiadające wszystkim i odpowiednią ilość miejsc znaleźliśmy w pensjonacie Aria.

Po trzech dnia żłobka Wojtka dorwała choroba icon_evil.gif lekki katarek i kaszel z wymiotami icon_rolleyes.gif Beznadzieja...
Wczoraj spotkałam sie z koleżankami, które też żłobek odradziły właśnie ze względu na choroby. Ale wiecie co jakoś nie jestem w stanie zaufać 100% opiekunce i to jest mój problem icon_confused.gif poza tym finansowo żłobek wygląda duuużo korzystniej.

Agusiao wiem, że Kubuś też do żłobka chyba od września tak? Polecam żebyś go 1-2 miesiące wcześniej posłała, żebyś miała czas te choroby z nim posiedzieć w domu icon_evil.gif No ja się spodziewałam infekcji, ale nie po trzech dniach icon_eek.gif Ja idę do pracy za tydzień, nie wiem jak to będzie bo to nowa praca więc nie mogę zwolnienia na start wziąść icon_rolleyes.gif
Aguś


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 872
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 13:27
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,305

GG:


post nie, 05 lut 2006 - 10:33
Post #16

I ja się melduje. Hasło wątkowe cuuuudowne! icon_biggrin.gif

CYTAT(Agusiao)
CYTAT(Aguś)
Agusiao jedziemy na tydzień czyli do piątku 3/03. Być może zostaniemy do soboty a wtedy musimy się spotkać  :D Też do Krynicy jedziemy.


jedziecie z Wojtkiem czy sami?? rozumiem, że wyjeżdżacie w piątek wieczorem icon_lol.gif gdzie będziecie mieszkać??
Aga w piątek nie wieczorem a popołudniu icon_cry.gif , ale chyba jednak do soboty zostaniemy. Jedziemy z Wojtkiem, ale tata i synek wracają w środę a mamusia wink.gif zostaje właśnie do piątku/soboty i wraca ze znajomymi. Jedziemy w 6 rodzin i warunki odpowiadające wszystkim i odpowiednią ilość miejsc znaleźliśmy w pensjonacie Aria.

Po trzech dnia żłobka Wojtka dorwała choroba icon_evil.gif lekki katarek i kaszel z wymiotami icon_rolleyes.gif Beznadzieja...
Wczoraj spotkałam sie z koleżankami, które też żłobek odradziły właśnie ze względu na choroby. Ale wiecie co jakoś nie jestem w stanie zaufać 100% opiekunce i to jest mój problem icon_confused.gif poza tym finansowo żłobek wygląda duuużo korzystniej.

Agusiao wiem, że Kubuś też do żłobka chyba od września tak? Polecam żebyś go 1-2 miesiące wcześniej posłała, żebyś miała czas te choroby z nim posiedzieć w domu icon_evil.gif No ja się spodziewałam infekcji, ale nie po trzech dniach icon_eek.gif Ja idę do pracy za tydzień, nie wiem jak to będzie bo to nowa praca więc nie mogę zwolnienia na start wziąść icon_rolleyes.gif

--------------------


Anai_
nie, 05 lut 2006 - 10:45
Cześć!
Jak czytam Wasze posty o żłobkach i chorobach... to błogosławię fakt, że mnie te tematy ominą szerokim łukiem... Choć możliwe że dopadną nas w przedszkolu, do którego Julas pójdzie tak czy i naczej, mimo Dziadka... Bo tak jak żłobka nie uznaję, to przedszkole uważam za absolutną konieczność...
Kończę, bo Julo żąda spaceru icon_smile.gif. A pogoda śliczna.
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post nie, 05 lut 2006 - 10:45
Post #17

Cześć!
Jak czytam Wasze posty o żłobkach i chorobach... to błogosławię fakt, że mnie te tematy ominą szerokim łukiem... Choć możliwe że dopadną nas w przedszkolu, do którego Julas pójdzie tak czy i naczej, mimo Dziadka... Bo tak jak żłobka nie uznaję, to przedszkole uważam za absolutną konieczność...
Kończę, bo Julo żąda spaceru icon_smile.gif. A pogoda śliczna.

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
grabinka
nie, 05 lut 2006 - 12:01
A ja powiem tak Irminka mimo tego,że wcześniak i chodziła do żłobka to jakoś zle żłobka pod wzgledem chorób nie wspominam,poza tym juz w przedszkolu problem chorób zminimalizował sie bardzo (nie wiem mowa jest ,że dziecko uodparnia się na choroby) i u nas właśnie tak było.Owszem choruje ale nie jest to tak jak córka koleżanki(nie chodziła do żłobka ) i w przedszkolu co dwa tygodnie coś łapie i znika pozniej na miesiąc by wrócić i za momencik znów coś złapać.
Jeśli chodzi o sam żłobek to Irminka nauczyła się tam właśnie korzystać z nocniczka,samodzielnie jeść a największą przyjemnością dla mnie było uczesniczenie w uroczystościach np.dniu mamy kiedy takie małe szkraby śpiewały piosenki ,tańczyły(łzy same płyneły po policzkach) w przedszkolu owszem też są owe uroczyścitości tylko,że Irminka niby jeszcze mała a jednak tak duża.
Gdyby nie kwestia finansów Idalka też powedrowała by do tego żłobka,bo panie i klimat tam panujący bardzo mi odpowiadał.
grabinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,124
Dołączył: pon, 06 gru 04 - 14:01
Nr użytkownika: 2,386




post nie, 05 lut 2006 - 12:01
Post #18

A ja powiem tak Irminka mimo tego,że wcześniak i chodziła do żłobka to jakoś zle żłobka pod wzgledem chorób nie wspominam,poza tym juz w przedszkolu problem chorób zminimalizował sie bardzo (nie wiem mowa jest ,że dziecko uodparnia się na choroby) i u nas właśnie tak było.Owszem choruje ale nie jest to tak jak córka koleżanki(nie chodziła do żłobka ) i w przedszkolu co dwa tygodnie coś łapie i znika pozniej na miesiąc by wrócić i za momencik znów coś złapać.
Jeśli chodzi o sam żłobek to Irminka nauczyła się tam właśnie korzystać z nocniczka,samodzielnie jeść a największą przyjemnością dla mnie było uczesniczenie w uroczystościach np.dniu mamy kiedy takie małe szkraby śpiewały piosenki ,tańczyły(łzy same płyneły po policzkach) w przedszkolu owszem też są owe uroczyścitości tylko,że Irminka niby jeszcze mała a jednak tak duża.
Gdyby nie kwestia finansów Idalka też powedrowała by do tego żłobka,bo panie i klimat tam panujący bardzo mi odpowiadał.

--------------------
Kasia mama
Irminki 20.06.01 i Idalki 06.06.04
karoleenka
nie, 05 lut 2006 - 12:42
Meldujemy się w nowym wątku!! icon_smile.gif

Natan tez idzie do żłobka od września i mimo tego, że nie musi bo babcia może byc z nim cały czas- myslę, że własnie ze względów na np. nocnikowanie, śpiewanie , wierszyki i kontakt z innymi dziećmi to fajna sprawa- niech się socjalizuje od małego icon_smile.gif
U mnie dochodzi tez kwestia tego, że moja mama rozbestwia facecika bez umiaru także myslę, że z tego względu żłobek tu jest też wskazany icon_confused.gif

Jeszcze mi sie przypomniało a propo's śpiewania to Natus śpiewa:"aaaa toto ta ! " co oczywiście oznacza aaa kotki dwa:)
Nie potrafi w ogóle powiedzić k i tez np. odgłos kury koko to u nas "toto" icon_smile.gif
Oczywiście Natan jest daleko w tyle za np. Idalką czy Mają jesli chodzi o mówienie " po polsku" ale gaduła się z niego zrobiła ostatnio wielka - i gada jak najęty oczywiscie po swojemu jak smerfuś icon_smile.gif Po polsku mówi ślicznie : mama , tata lub tatuś, baba, dziadza lub dzadziuś, ciocia, ciociu ( slicznie odmienia) dzwi, piś, to, tam, tu , ja ( odpowiada na pytanie kto jest najpiekniejszy, najmądrzejszy itp icon_smile.gif )reszta to dalej bach, brrum i takie tam i oczywiście odgłosy wszystkich zwierzątek i tak np. słoń jest trututu z pokazywaniem gry na trąbce:)

No i rozwala mnie co chwila tym, że jest juz taki duzy, mądry...wszystko rozumie , naśladuje ( ostatnio biega co chwila do wc, gdzie jest niżej umywalka i sam myje rączki

icon_eek.gif )i jest taki całuśny...kurcze uwielbiam ten wiek:)

Miałam tak dużo napisać eh ale sie roztkliwiłam nad własnym dzicekiem icon_redface.gif nastepnym razem...

A Mamami- wkońcu wrzuciłaś paseczek...icon_smile.gif Bosko!
Nasze wątkowe ciężaróweczki trzymajcie sie dziewczyny, dbajcie o siebie i dzidziole , nie stresujcei sie i takie tam ..icon_smile.gif

A wszystkim choróbkom - duzo zdrówka życzymy
karoleenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,473
Dołączył: śro, 12 maj 04 - 22:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,741

GG:


post nie, 05 lut 2006 - 12:42
Post #19

Meldujemy się w nowym wątku!! icon_smile.gif

Natan tez idzie do żłobka od września i mimo tego, że nie musi bo babcia może byc z nim cały czas- myslę, że własnie ze względów na np. nocnikowanie, śpiewanie , wierszyki i kontakt z innymi dziećmi to fajna sprawa- niech się socjalizuje od małego icon_smile.gif
U mnie dochodzi tez kwestia tego, że moja mama rozbestwia facecika bez umiaru także myslę, że z tego względu żłobek tu jest też wskazany icon_confused.gif

Jeszcze mi sie przypomniało a propo's śpiewania to Natus śpiewa:"aaaa toto ta ! " co oczywiście oznacza aaa kotki dwa:)
Nie potrafi w ogóle powiedzić k i tez np. odgłos kury koko to u nas "toto" icon_smile.gif
Oczywiście Natan jest daleko w tyle za np. Idalką czy Mają jesli chodzi o mówienie " po polsku" ale gaduła się z niego zrobiła ostatnio wielka - i gada jak najęty oczywiscie po swojemu jak smerfuś icon_smile.gif Po polsku mówi ślicznie : mama , tata lub tatuś, baba, dziadza lub dzadziuś, ciocia, ciociu ( slicznie odmienia) dzwi, piś, to, tam, tu , ja ( odpowiada na pytanie kto jest najpiekniejszy, najmądrzejszy itp icon_smile.gif )reszta to dalej bach, brrum i takie tam i oczywiście odgłosy wszystkich zwierzątek i tak np. słoń jest trututu z pokazywaniem gry na trąbce:)

No i rozwala mnie co chwila tym, że jest juz taki duzy, mądry...wszystko rozumie , naśladuje ( ostatnio biega co chwila do wc, gdzie jest niżej umywalka i sam myje rączki

icon_eek.gif )i jest taki całuśny...kurcze uwielbiam ten wiek:)

Miałam tak dużo napisać eh ale sie roztkliwiłam nad własnym dzicekiem icon_redface.gif nastepnym razem...

A Mamami- wkońcu wrzuciłaś paseczek...icon_smile.gif Bosko!
Nasze wątkowe ciężaróweczki trzymajcie sie dziewczyny, dbajcie o siebie i dzidziole , nie stresujcei sie i takie tam ..icon_smile.gif

A wszystkim choróbkom - duzo zdrówka życzymy

--------------------





anonimowy

Go??







post nie, 05 lut 2006 - 13:19
Post #20

Bardzo fajnie, że tyuł nowego tku przypadł wam do gustu icon_wink.gif .

Karoleenka paseczek wrzuciłam z przyczyn czysto technicznych, nie musze liczyc tygodni icon_lol.gif a tak głupio jak ktos pyta a ja nie wiem.

Wy planujecie od wrzesnia złobek a ja przedszkole icon_smile.gif Oczywiscie zależnie od tego jak Maciek będzie samodzielny, ale na moim osiedlu jest bardzo fajne przedszkole przyjmujace dwulatki.
> Czerwiec / Lipiec - cz. 10, Wiosno przybywaj :)
Start new topic
Reply to this topic
31 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 22 wrz 2024 - 16:05
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama