Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100  

LIPCOWE SŁONECZKA 2010

, mamy pierwsze ząbki!!!
> , mamy pierwsze ząbki!!!
Anecznik
pią, 31 gru 2010 - 11:16
Ika kończysz dzisiaj lata? To niezłą sylwestrową niespodziankę mama zrobiła rodzince jak się urodziłaś 06.gif W takim razie dużo zdrówka Ci życzę, pociechy z męża i córek oraz spełnienia wszystkich marzeń 06.gif

A dla Was wszystkich moje drogie szampańskiej zabawy
oraz
Słońca gdy wokół pochmurno,
Czasu którego wciąż brak.
Uśmiechu o który tak trudno,
a który rozjaśnia nam świat.
Miłości co nie ustaje
i wiary w każdy dzień,
Ziemi co bywa rajem
kiedy nam dobrze jest.
Marzeń co się spełniają,
bliskich co blisko są
tego wszystkiego na nadchodzący
Nowy 2011
06.gif
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post pią, 31 gru 2010 - 11:16
Post #1981

Ika kończysz dzisiaj lata? To niezłą sylwestrową niespodziankę mama zrobiła rodzince jak się urodziłaś 06.gif W takim razie dużo zdrówka Ci życzę, pociechy z męża i córek oraz spełnienia wszystkich marzeń 06.gif

A dla Was wszystkich moje drogie szampańskiej zabawy
oraz
Słońca gdy wokół pochmurno,
Czasu którego wciąż brak.
Uśmiechu o który tak trudno,
a który rozjaśnia nam świat.
Miłości co nie ustaje
i wiary w każdy dzień,
Ziemi co bywa rajem
kiedy nam dobrze jest.
Marzeń co się spełniają,
bliskich co blisko są
tego wszystkiego na nadchodzący
Nowy 2011
06.gif

--------------------


Ika
pią, 31 gru 2010 - 13:25
CYTAT(Anecznik @ Fri, 31 Dec 2010 - 11:16) *
Ika kończysz dzisiaj lata? To niezłą sylwestrową niespodziankę mama zrobiła rodzince jak się urodziłaś 06.gif W takim razie dużo zdrówka Ci życzę, pociechy z męża i córek oraz spełnienia wszystkich marzeń 06.gif



Dziewczyny, bardzo dziękuję za wszystkie życzenia icon_biggrin.gif

Anecznik, ale córkę to ja mam na razie jedną icon_wink.gif a starszy jest synem icon_wink.gif i na chwilę obecną nie planujemy więcej dzieci icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pią, 31 gru 2010 - 13:25
Post #1982

CYTAT(Anecznik @ Fri, 31 Dec 2010 - 11:16) *
Ika kończysz dzisiaj lata? To niezłą sylwestrową niespodziankę mama zrobiła rodzince jak się urodziłaś 06.gif W takim razie dużo zdrówka Ci życzę, pociechy z męża i córek oraz spełnienia wszystkich marzeń 06.gif



Dziewczyny, bardzo dziękuję za wszystkie życzenia icon_biggrin.gif

Anecznik, ale córkę to ja mam na razie jedną icon_wink.gif a starszy jest synem icon_wink.gif i na chwilę obecną nie planujemy więcej dzieci icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
azumi
pią, 31 gru 2010 - 13:35
Nitro, z tego co wiem, to przerwa na karmienie piersią przysługuje przez 3 lata. Wystarczy oswiadczenie pracownicy, ale pracodawca ma prawo w każdej chwili poprosić o zaświadczenie od lekarza. U nas w pracy do 2 rż dziecka nikt się nie czepia,u Was najwyraźniej są inne zwyczaje.

Emilly, Domi dalej cycowy? starcza mu ten obiadek jako jeden posiłek? coś jeszcze mu wprowadziłaś? jakieś kaszkinp?
azumi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,054
Dołączył: czw, 17 kwi 08 - 10:42
Skąd: podbeskidzie
Nr użytkownika: 19,388

GG:


post pią, 31 gru 2010 - 13:35
Post #1983

Nitro, z tego co wiem, to przerwa na karmienie piersią przysługuje przez 3 lata. Wystarczy oswiadczenie pracownicy, ale pracodawca ma prawo w każdej chwili poprosić o zaświadczenie od lekarza. U nas w pracy do 2 rż dziecka nikt się nie czepia,u Was najwyraźniej są inne zwyczaje.

Emilly, Domi dalej cycowy? starcza mu ten obiadek jako jeden posiłek? coś jeszcze mu wprowadziłaś? jakieś kaszkinp?


--------------------
Kacperek ur. 23.09.2008 2650g 51cm
Milenka ur. 04.07.2010 3050g 54 cm
Anio?ki 8tc (03.01.03) i 10tc (08.03.05)




Je?li chcesz roz?mieszy? Boga, opowiedz mu o swoich planach na przysz?o??. W.Allen
Anecznik
pią, 31 gru 2010 - 13:52
CYTAT(Ika @ Fri, 31 Dec 2010 - 13:25) *
Dziewczyny, bardzo dziękuję za wszystkie życzenia icon_biggrin.gif

Anecznik, ale córkę to ja mam na razie jedną icon_wink.gif a starszy jest synem icon_wink.gif i na chwilę obecną nie planujemy więcej dzieci icon_smile.gif


Ależ oczywiście, doskonale wiem, że masz syna i córeczkę...taki pisemny błąd...wybacz 29.gif 03.gif Tak więc zadowolenia z synka i córeczki życzę 04.gif 29.gif
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post pią, 31 gru 2010 - 13:52
Post #1984

CYTAT(Ika @ Fri, 31 Dec 2010 - 13:25) *
Dziewczyny, bardzo dziękuję za wszystkie życzenia icon_biggrin.gif

Anecznik, ale córkę to ja mam na razie jedną icon_wink.gif a starszy jest synem icon_wink.gif i na chwilę obecną nie planujemy więcej dzieci icon_smile.gif


Ależ oczywiście, doskonale wiem, że masz syna i córeczkę...taki pisemny błąd...wybacz 29.gif 03.gif Tak więc zadowolenia z synka i córeczki życzę 04.gif 29.gif

--------------------


pati.n
pią, 31 gru 2010 - 14:05
My się szykujemy do grubszej imprezki-balony, serpentyny, trąbki, czapeczki itd są

Wiki kreacje już wybrała, jeszcze tylko jakies "Fasolki" czy coś i już imprezkę czas zacząć icon_biggrin.gif

Więc jakbyśmy się nie widzieli to Szczęśliwego Nowego Roku !!
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post pią, 31 gru 2010 - 14:05
Post #1985

My się szykujemy do grubszej imprezki-balony, serpentyny, trąbki, czapeczki itd są

Wiki kreacje już wybrała, jeszcze tylko jakies "Fasolki" czy coś i już imprezkę czas zacząć icon_biggrin.gif

Więc jakbyśmy się nie widzieli to Szczęśliwego Nowego Roku !!


--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
Ika
pią, 31 gru 2010 - 14:07
CYTAT(Anecznik @ Fri, 31 Dec 2010 - 13:52) *
Ależ oczywiście, doskonale wiem, że masz syna i córeczkę...taki pisemny błąd...wybacz 29.gif 03.gif Tak więc zadowolenia z synka i córeczki życzę 04.gif 29.gif



A myślałam, że chcesz mi tu jakieś proroctwo przemycić icon_lol.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pią, 31 gru 2010 - 14:07
Post #1986

CYTAT(Anecznik @ Fri, 31 Dec 2010 - 13:52) *
Ależ oczywiście, doskonale wiem, że masz syna i córeczkę...taki pisemny błąd...wybacz 29.gif 03.gif Tak więc zadowolenia z synka i córeczki życzę 04.gif 29.gif



A myślałam, że chcesz mi tu jakieś proroctwo przemycić icon_lol.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
emilly
pią, 31 gru 2010 - 14:24
Azumi daję mu tylko 1 posiłek dziennie na razie,bo i tak boję się,że te obiadki nie są jednoskładnikowe na początek. No qrczę,nie mogę dostać nic z jednym składnikiem icon_rolleyes.gif . No,ale reakcji alergicznych na razie brak/odpukać. No i młody uwielbia kaszkę z dynią-mieszam mu z wodą. Dużo lepiej mi zaczął sypiać po obiadku-dziś np. spał całą noc brawo_bis.gif .
Aha i nadal cycowy jest icon_wink.gif
I zaczął mi się mały za uszy trzymać-czyżby ząbkowanie się zaczęło?

Dziewczyny
Niechaj nowy rok zabłyśnie tęczy kolorami
niech będzie radość i szczęście
i niech zostanie z wami


Uploaded with ImageShack.us

Ten post edytował emilly1975 pią, 31 gru 2010 - 14:25
emilly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,306
Dołączył: czw, 28 lut 08 - 17:57
Skąd: UK
Nr użytkownika: 18,473

GG:


post pią, 31 gru 2010 - 14:24
Post #1987

Azumi daję mu tylko 1 posiłek dziennie na razie,bo i tak boję się,że te obiadki nie są jednoskładnikowe na początek. No qrczę,nie mogę dostać nic z jednym składnikiem icon_rolleyes.gif . No,ale reakcji alergicznych na razie brak/odpukać. No i młody uwielbia kaszkę z dynią-mieszam mu z wodą. Dużo lepiej mi zaczął sypiać po obiadku-dziś np. spał całą noc brawo_bis.gif .
Aha i nadal cycowy jest icon_wink.gif
I zaczął mi się mały za uszy trzymać-czyżby ząbkowanie się zaczęło?

Dziewczyny
Niechaj nowy rok zabłyśnie tęczy kolorami
niech będzie radość i szczęście
i niech zostanie z wami


Uploaded with ImageShack.us
Anecznik
pią, 31 gru 2010 - 14:36
CYTAT(Ika @ Fri, 31 Dec 2010 - 14:07) *
A myślałam, że chcesz mi tu jakieś proroctwo przemycić icon_lol.gif


Hehe...Ika lepiej uważać bo podobno życzenia w ostatni rok starego roku na nowy się spełniają 04.gif 29.gif
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post pią, 31 gru 2010 - 14:36
Post #1988

CYTAT(Ika @ Fri, 31 Dec 2010 - 14:07) *
A myślałam, że chcesz mi tu jakieś proroctwo przemycić icon_lol.gif


Hehe...Ika lepiej uważać bo podobno życzenia w ostatni rok starego roku na nowy się spełniają 04.gif 29.gif

--------------------


Nitro
pią, 31 gru 2010 - 15:34
CYTAT(azumi @ Fri, 31 Dec 2010 - 13:35) *
Nitro, z tego co wiem, to przerwa na karmienie piersią przysługuje przez 3 lata. Wystarczy oswiadczenie pracownicy, ale pracodawca ma prawo w każdej chwili poprosić o zaświadczenie od lekarza. U nas w pracy do 2 rż dziecka nikt się nie czepia,u Was najwyraźniej są inne zwyczaje.

Azumi, masz racje - sprawdzilam w kp - piszą tylko o przerwach na karmienie, o tym ze można dać zaświadczenie od lekarza, ale nic o czasie - wiec to faktycznie zależy od pracodawcy - jeszcze lepsza wiadomość dla mam piersiowych (ja sobie coś ubzduralam, ze tylko do roku, a tu można ciągnąć dużo dłużej icon_smile.gif).
Nitro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,716
Dołączył: nie, 08 lis 09 - 10:27
Skąd: CK
Nr użytkownika: 30,022




post pią, 31 gru 2010 - 15:34
Post #1989

CYTAT(azumi @ Fri, 31 Dec 2010 - 13:35) *
Nitro, z tego co wiem, to przerwa na karmienie piersią przysługuje przez 3 lata. Wystarczy oswiadczenie pracownicy, ale pracodawca ma prawo w każdej chwili poprosić o zaświadczenie od lekarza. U nas w pracy do 2 rż dziecka nikt się nie czepia,u Was najwyraźniej są inne zwyczaje.

Azumi, masz racje - sprawdzilam w kp - piszą tylko o przerwach na karmienie, o tym ze można dać zaświadczenie od lekarza, ale nic o czasie - wiec to faktycznie zależy od pracodawcy - jeszcze lepsza wiadomość dla mam piersiowych (ja sobie coś ubzduralam, ze tylko do roku, a tu można ciągnąć dużo dłużej icon_smile.gif).
walizka
pią, 31 gru 2010 - 15:56
cześć dziewczyny. 4 godziny temu skończyły mi się wakacje. Spałam może 4 godziny, wiec jestem nieprzytomna. Ciekawe, czy doczekam do północy? Nietypowy ten rok dla nas - święta bez choinki, kolacji i mikołaja i sylweser bez imprezy...

W każdym razie - Niech przyszły rok będzie jeszcze lepszy, niż odchodzący icon_smile.gif
Najlepszego!

Ika - serdeczności urodzinowe dla Ciebie
walizka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,859
Dołączył: pią, 03 lip 09 - 00:07
Nr użytkownika: 28,065




post pią, 31 gru 2010 - 15:56
Post #1990

cześć dziewczyny. 4 godziny temu skończyły mi się wakacje. Spałam może 4 godziny, wiec jestem nieprzytomna. Ciekawe, czy doczekam do północy? Nietypowy ten rok dla nas - święta bez choinki, kolacji i mikołaja i sylweser bez imprezy...

W każdym razie - Niech przyszły rok będzie jeszcze lepszy, niż odchodzący icon_smile.gif
Najlepszego!

Ika - serdeczności urodzinowe dla Ciebie

--------------------


Ika
sob, 01 sty 2011 - 14:35
Dziękuję bardzo za wszystkie życzenia icon_smile.gif


Setna stronka i koniec starego roku, myślę, że to dobra okazja, żeby się od dzisiaj przenieść do nowego wątku icon_biggrin.gif Zamykam więc ten, oki? Do zobaczenia tutaj icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post sob, 01 sty 2011 - 14:35
Post #1991

Dziękuję bardzo za wszystkie życzenia icon_smile.gif


Setna stronka i koniec starego roku, myślę, że to dobra okazja, żeby się od dzisiaj przenieść do nowego wątku icon_biggrin.gif Zamykam więc ten, oki? Do zobaczenia tutaj icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
> LIPCOWE SŁONECZKA 2010, mamy pierwsze ząbki!!!
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 27 maj 2024 - 05:08
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama