Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

*LIPCOWE SLONECZKA*- odcinek 6 !!! :-)

> 
Mariena
czw, 10 maj 2007 - 10:51
Myszorku - przy tej Arkadii jest chyba jakiś parking?
a co na tę lokalizację Annoyance?

qenedi - na pewno będzie dobrze, wszystko ci się samo przypomni, jak tylko zaczniesz! Trzymam kciuki!
Mariena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,668
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 10:43
Skąd: spod Łodzi
Nr użytkownika: 5,501




post czw, 10 maj 2007 - 10:51
Post #41

Myszorku - przy tej Arkadii jest chyba jakiś parking?
a co na tę lokalizację Annoyance?

qenedi - na pewno będzie dobrze, wszystko ci się samo przypomni, jak tylko zaczniesz! Trzymam kciuki!

--------------------
Swieca mi teraz dwa slonca i dobrze mi z tym :)



Myszorek
czw, 10 maj 2007 - 10:54
CYTAT(Mariena)
Myszorku - przy tej Arkadii jest chyba jakiś parking?  
a co na tę lokalizację Annoyance?


oczywiście że jest parking... nawet kilka poziomów icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
jak będzie ciepło można wyjść na zewnątrz a jak chłodniej to w środku jest przyjemnie... dobre są lody od Grycana icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Myszorek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,812
Dołączył: śro, 31 maj 06 - 16:51
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 6,097




post czw, 10 maj 2007 - 10:54
Post #42

CYTAT(Mariena)
Myszorku - przy tej Arkadii jest chyba jakiś parking?  
a co na tę lokalizację Annoyance?


oczywiście że jest parking... nawet kilka poziomów icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
jak będzie ciepło można wyjść na zewnątrz a jak chłodniej to w środku jest przyjemnie... dobre są lody od Grycana icon_wink.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Tymek (28.07.2006r.)

Filip (14.10.2008r.)
joaba
czw, 10 maj 2007 - 10:55
Mariena widoczki cudne i szczęśliwa majowa rodzinka .
Mam pytanie jak rozwiązaliście kwestie przeprawy przez granicę,bo słyszałam ,że dorosli to na dowód osobisty ale dzieci musza miec paszport a na to czeka sie długo?
Mnie tez góry kusza ale zastanawiam się czy jest sens tak daleko jechać ok 12 godzin jak z maluchem to tylko po płaszczyźnie ,że tak to nazwę i blisko bo na plecach trzeba nieść.Musze przemysleć.

Dziewczyny które jak ja majówkowały w domu przypomne wam ,że jeszcze będzie dłuugi łikend przez Boże ciało icon_biggrin.gif -10 a conajmniej 4 dni.

Moje klodi walczy z ząbkami 3 nastepne na raz ida juz przez dziąsła widać.

Myszorek dobrze ,że nic powaznego przez ta komode sie nie stało.

U mnie jakos do bani synkowi nasiliła się astma ,noce zarwane ech....
joaba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,326
Dołączył: wto, 20 gru 05 - 22:06
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 4,346




post czw, 10 maj 2007 - 10:55
Post #43

Mariena widoczki cudne i szczęśliwa majowa rodzinka .
Mam pytanie jak rozwiązaliście kwestie przeprawy przez granicę,bo słyszałam ,że dorosli to na dowód osobisty ale dzieci musza miec paszport a na to czeka sie długo?
Mnie tez góry kusza ale zastanawiam się czy jest sens tak daleko jechać ok 12 godzin jak z maluchem to tylko po płaszczyźnie ,że tak to nazwę i blisko bo na plecach trzeba nieść.Musze przemysleć.

Dziewczyny które jak ja majówkowały w domu przypomne wam ,że jeszcze będzie dłuugi łikend przez Boże ciało icon_biggrin.gif -10 a conajmniej 4 dni.

Moje klodi walczy z ząbkami 3 nastepne na raz ida juz przez dziąsła widać.

Myszorek dobrze ,że nic powaznego przez ta komode sie nie stało.

U mnie jakos do bani synkowi nasiliła się astma ,noce zarwane ech....

--------------------




Anecznik
czw, 10 maj 2007 - 11:44
Mariena widoczki śliczne. Wstyd się przyznać, ale ja jeszcze nigdy nie byłam w górach icon_redface.gif . Może w wieku emerytalnym nam się uda bo teraz jesteśmy uwiązani. Dobrze, że chociaż nad morze mamy czas się wyrwać.

Jeśli chodzi o upadki i spadki to i ja mam coś do napisania w tej kwestii. Dziś moje dziecię wstało przed 6 rano. Wzięłam małego do łóżka i kimaliśmy dalej razem (tato poszedł do pracy). Niki ok 8:30 przebudził się i baraszkował po wyrku i po mnie. Spadł mu smoczek a mnie najzwyczajniej w świecie nie chciało się złazić z łóżka aby go podnieść. Nie wiem kiedy przysnęło mi się, i za chwilę słyszę.............głośne buuummm!!! i wrzask....... icon_eek.gif . Nikodem spadł z łóżka........prawdopodobnie w pogoni za smoczkiem. Przeraziłam się niemiłosiernie icon_eek.gif . Mąż przyleciał do góry sprawdzić co się stało. Z przerażenia się popłakałam i biłam w łeb jak mogłam na to pozwolić icon_sad.gif . Na szczęście nic się nie stało, tylko lekkie zaczerwienienie powstało na czole w wyniku upadku. I obiecałam już sobie, że nigdy więcej nie pozwolę sobie na kimke przy małym jak jest ze mną w łóżku icon_rolleyes.gif

Qenedi trzymam kciukasy. I nie stresuj się za duże. Dasz radę icon_wink.gif
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post czw, 10 maj 2007 - 11:44
Post #44

Mariena widoczki śliczne. Wstyd się przyznać, ale ja jeszcze nigdy nie byłam w górach icon_redface.gif . Może w wieku emerytalnym nam się uda bo teraz jesteśmy uwiązani. Dobrze, że chociaż nad morze mamy czas się wyrwać.

Jeśli chodzi o upadki i spadki to i ja mam coś do napisania w tej kwestii. Dziś moje dziecię wstało przed 6 rano. Wzięłam małego do łóżka i kimaliśmy dalej razem (tato poszedł do pracy). Niki ok 8:30 przebudził się i baraszkował po wyrku i po mnie. Spadł mu smoczek a mnie najzwyczajniej w świecie nie chciało się złazić z łóżka aby go podnieść. Nie wiem kiedy przysnęło mi się, i za chwilę słyszę.............głośne buuummm!!! i wrzask....... icon_eek.gif . Nikodem spadł z łóżka........prawdopodobnie w pogoni za smoczkiem. Przeraziłam się niemiłosiernie icon_eek.gif . Mąż przyleciał do góry sprawdzić co się stało. Z przerażenia się popłakałam i biłam w łeb jak mogłam na to pozwolić icon_sad.gif . Na szczęście nic się nie stało, tylko lekkie zaczerwienienie powstało na czole w wyniku upadku. I obiecałam już sobie, że nigdy więcej nie pozwolę sobie na kimke przy małym jak jest ze mną w łóżku icon_rolleyes.gif

Qenedi trzymam kciukasy. I nie stresuj się za duże. Dasz radę icon_wink.gif
Mariena
czw, 10 maj 2007 - 12:02
Anecznik - nie obwiniaj się tak strasznie, przecież tak naprawdę nic się nie stalo icon_biggrin.gif Jeszcze nie raz i nie dwa Niki spadnie z lóżka - a chyba piętrowego nie macie, więc tak naprawdę trudno sobie zrobić jakąś poqważną krzywdę spadając z lóżka. Spróbuj sama - ja ostatnio zaliczylam taki upadek przy ganianiu się po lózku z mężem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Mariena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,668
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 10:43
Skąd: spod Łodzi
Nr użytkownika: 5,501




post czw, 10 maj 2007 - 12:02
Post #45

Anecznik - nie obwiniaj się tak strasznie, przecież tak naprawdę nic się nie stalo icon_biggrin.gif Jeszcze nie raz i nie dwa Niki spadnie z lóżka - a chyba piętrowego nie macie, więc tak naprawdę trudno sobie zrobić jakąś poqważną krzywdę spadając z lóżka. Spróbuj sama - ja ostatnio zaliczylam taki upadek przy ganianiu się po lózku z mężem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Swieca mi teraz dwa slonca i dobrze mi z tym :)



Annoyance
czw, 10 maj 2007 - 12:21
Mariena widoczki super icon_smile.gif ekstra miejscowosc tak domek nad strumykiem mmm icon_smile.gif
mi wtorek pasuje w Arkadii moze byc, chociaz cala warszawe musze przejechac icon_rolleyes.gif no i metrem sie wybiore, szybciej dotre niz samochodem icon_wink.gif
aha a jesli o parking chodzi dla mnie to najgorszy parking w
Warszawie icon_wink.gif

joaba dlugi weekend w boze cialo to weselicho mamy znajomych a 10 ja mam urodzinki no i nigdzie sie nie wybieramy icon_smile.gif
a o paszport pytalas, dziecko musi miec paszport lub wpis do paszportu rodzicow
Annoyance


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,058
Dołączył: sob, 03 gru 05 - 12:17
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 4,203

GG:


post czw, 10 maj 2007 - 12:21
Post #46

Mariena widoczki super icon_smile.gif ekstra miejscowosc tak domek nad strumykiem mmm icon_smile.gif
mi wtorek pasuje w Arkadii moze byc, chociaz cala warszawe musze przejechac icon_rolleyes.gif no i metrem sie wybiore, szybciej dotre niz samochodem icon_wink.gif
aha a jesli o parking chodzi dla mnie to najgorszy parking w
Warszawie icon_wink.gif

joaba dlugi weekend w boze cialo to weselicho mamy znajomych a 10 ja mam urodzinki no i nigdzie sie nie wybieramy icon_smile.gif
a o paszport pytalas, dziecko musi miec paszport lub wpis do paszportu rodzicow

--------------------
mama_oliwki
czw, 10 maj 2007 - 12:59
ale sie rozpisałyście miłe panie icon_lol.gif icon_lol.gif


kurcze co to ja miałam napisać ... icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

któs miał katar
moze to alergiczny
a juz wiem vida
brałąś zyrtec?
ja tez juz zaczynam kichać i posmarkiwac
biore zyrtec i z głowy icon_wink.gif

mariena zdjecia jak z pocztówek gdyby nie wy na foto to cięzko uwierzyc ze to zdjecia icon_wink.gif

aksonia wy tez macie na oku chorwacje icon_wink.gif
annayance i co jedziecie do chorwacji

moze sie tam spotkamy hehe...
we trzy
chociaz mi sie wydaje ze sami to raczej nie pojedziemy
a nie mamy z kim icon_cry.gif
mama_oliwki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,756
Dołączył: pią, 09 gru 05 - 18:05
Skąd: skierniewice
Nr użytkownika: 4,257




post czw, 10 maj 2007 - 12:59
Post #47

ale sie rozpisałyście miłe panie icon_lol.gif icon_lol.gif


kurcze co to ja miałam napisać ... icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

któs miał katar
moze to alergiczny
a juz wiem vida
brałąś zyrtec?
ja tez juz zaczynam kichać i posmarkiwac
biore zyrtec i z głowy icon_wink.gif

mariena zdjecia jak z pocztówek gdyby nie wy na foto to cięzko uwierzyc ze to zdjecia icon_wink.gif

aksonia wy tez macie na oku chorwacje icon_wink.gif
annayance i co jedziecie do chorwacji

moze sie tam spotkamy hehe...
we trzy
chociaz mi sie wydaje ze sami to raczej nie pojedziemy
a nie mamy z kim icon_cry.gif

--------------------
*Majka*

aniołek 12tc 17.03.2001r.

OLIWKA 14.12.2002r.




ERYCZEK 08.07.2006r.




Myszorek
czw, 10 maj 2007 - 12:59
CYTAT(Mariena)
ja ostatnio zaliczylam taki upadek przy ganianiu  się po lózku z mężem  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


no ładnie.... czy słodka Anulka wtedy grzecznie spała czy też podglądała harce rodziców???? icon_lol.gif icon_wink.gif 29.gif 08.gif 08.gif
Myszorek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,812
Dołączył: śro, 31 maj 06 - 16:51
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 6,097




post czw, 10 maj 2007 - 12:59
Post #48

CYTAT(Mariena)
ja ostatnio zaliczylam taki upadek przy ganianiu  się po lózku z mężem  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


no ładnie.... czy słodka Anulka wtedy grzecznie spała czy też podglądała harce rodziców???? icon_lol.gif icon_wink.gif 29.gif 08.gif 08.gif

--------------------
Tymek (28.07.2006r.)

Filip (14.10.2008r.)
Myszorek
czw, 10 maj 2007 - 13:01
Mariena i Annoyance... to o której w tej Arkadii się spotykamy???

Mariena może wyrwiesz się wcześniej ze szkolenia???? wink.gif
Myszorek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,812
Dołączył: śro, 31 maj 06 - 16:51
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 6,097




post czw, 10 maj 2007 - 13:01
Post #49

Mariena i Annoyance... to o której w tej Arkadii się spotykamy???

Mariena może wyrwiesz się wcześniej ze szkolenia???? wink.gif

--------------------
Tymek (28.07.2006r.)

Filip (14.10.2008r.)
joaba
czw, 10 maj 2007 - 13:24
Annoyance ja mam 9 urodzinki też jestem bliźniaczek wink.gif

Marieno musicie miec wielkie łóżko jak się tak w berka bawicie icon_mrgreen.gif

a vida mi nie odpisuje o fajnych miastach koło Kłodzka,ni vidu ni słychu Vidy
halo jesteś Vido?
joaba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,326
Dołączył: wto, 20 gru 05 - 22:06
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 4,346




post czw, 10 maj 2007 - 13:24
Post #50

Annoyance ja mam 9 urodzinki też jestem bliźniaczek wink.gif

Marieno musicie miec wielkie łóżko jak się tak w berka bawicie icon_mrgreen.gif

a vida mi nie odpisuje o fajnych miastach koło Kłodzka,ni vidu ni słychu Vidy
halo jesteś Vido?

--------------------




Myszorek
czw, 10 maj 2007 - 13:29
CYTAT(joaba)
Annoyance ja mam 9 urodzinki też jestem bliźniaczek icon_wink.gif  

Marieno musicie miec wielkie łóżko jak się tak w berka bawicie icon_mrgreen.gif

a vida mi nie odpisuje o fajnych miastach koło Kłodzka,ni vidu ni słychu Vidy
halo jesteś Vido?


joaba w kotlinie kłodzkiej polecam Kudowa zdrój, Polanica Zdr. Duszniki
wogóle tam jest pięknie!!! byłam tam tylko na wycieczce ale strasznie mi się podobało - góry stołowe...
Myszorek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,812
Dołączył: śro, 31 maj 06 - 16:51
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 6,097




post czw, 10 maj 2007 - 13:29
Post #51

CYTAT(joaba)
Annoyance ja mam 9 urodzinki też jestem bliźniaczek icon_wink.gif  

Marieno musicie miec wielkie łóżko jak się tak w berka bawicie icon_mrgreen.gif

a vida mi nie odpisuje o fajnych miastach koło Kłodzka,ni vidu ni słychu Vidy
halo jesteś Vido?


joaba w kotlinie kłodzkiej polecam Kudowa zdrój, Polanica Zdr. Duszniki
wogóle tam jest pięknie!!! byłam tam tylko na wycieczce ale strasznie mi się podobało - góry stołowe...

--------------------
Tymek (28.07.2006r.)

Filip (14.10.2008r.)
joaba
czw, 10 maj 2007 - 13:47
dzięki Myszorku poszukam sobie moze w tych maiastacj cos znajde icon_biggrin.gif
joaba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,326
Dołączył: wto, 20 gru 05 - 22:06
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 4,346




post czw, 10 maj 2007 - 13:47
Post #52

dzięki Myszorku poszukam sobie moze w tych maiastacj cos znajde icon_biggrin.gif

--------------------




Anecznik
czw, 10 maj 2007 - 14:41
Mariena zabawa w berka w wyrku icon_lol.gif , nieźle. My też kiedyś próbowaliśmy, w rezultacie spadłam z łózka. Były to dość późne godziny nocne, więc huk był ogromny icon_lol.gif Na drugi dzień teście, którzy mieszkają na dole pytali:" co Wy tam wczoraj robiliście, że takie huki były?". A ja na to:"o takie rzeczy nie powinno się pytać młode małżeństwo" wink.gif Z drugiej strony mieli tupet pytać o takie rzeczy icon_rolleyes.gif
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post czw, 10 maj 2007 - 14:41
Post #53

Mariena zabawa w berka w wyrku icon_lol.gif , nieźle. My też kiedyś próbowaliśmy, w rezultacie spadłam z łózka. Były to dość późne godziny nocne, więc huk był ogromny icon_lol.gif Na drugi dzień teście, którzy mieszkają na dole pytali:" co Wy tam wczoraj robiliście, że takie huki były?". A ja na to:"o takie rzeczy nie powinno się pytać młode małżeństwo" wink.gif Z drugiej strony mieli tupet pytać o takie rzeczy icon_rolleyes.gif
Mariena
czw, 10 maj 2007 - 14:42
CYTAT(Myszorek)
CYTAT(Mariena)
ja ostatnio zaliczylam taki upadek przy ganianiu  się po lózku z mężem  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


no ładnie.... czy słodka Anulka wtedy grzecznie spała czy też podglądała harce rodziców???? icon_lol.gif icon_wink.gif 29.gif 08.gif 08.gif



nic z tego, o czym myślisz icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif ganiala się po tym lóżku razem z nami icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

joaba - bez przesady, takie strasznie wielkie to ono nie jest, ale plaszczyzna wielkości 180x200 wystarczy, żeby sie troszkę "poganiać" icon_biggrin.gif

Annoyance - a dlaczego najgorszy parking???? Kradną?

Myszorku - nie wiem, czy uda mi się wcześniej. W planach jest we wtorek do 17,30, na końcu tego dnia są warsztaty, na których powinnam być. poza tym będę jeszcze musiala dotrzeć z tego Banacha do tej calej Arkadii - nie wiem jak dlugo tam się jedzie i czym. Bo nie wiem, czy wygodniej będzie, jak mąż po mnie podjedzie z Anulką i razem pojedziemy do Arkadii czy jak oni pojadą tam samochodem a ja dojadę komunikacją miejską... Poradźcie, jak lepiej będzie? I w razie czego czym tam można przejechać najszybciej i najlatwiej?
Mariena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,668
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 10:43
Skąd: spod Łodzi
Nr użytkownika: 5,501




post czw, 10 maj 2007 - 14:42
Post #54

CYTAT(Myszorek)
CYTAT(Mariena)
ja ostatnio zaliczylam taki upadek przy ganianiu  się po lózku z mężem  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


no ładnie.... czy słodka Anulka wtedy grzecznie spała czy też podglądała harce rodziców???? icon_lol.gif icon_wink.gif 29.gif 08.gif 08.gif



nic z tego, o czym myślisz icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif ganiala się po tym lóżku razem z nami icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

joaba - bez przesady, takie strasznie wielkie to ono nie jest, ale plaszczyzna wielkości 180x200 wystarczy, żeby sie troszkę "poganiać" icon_biggrin.gif

Annoyance - a dlaczego najgorszy parking???? Kradną?

Myszorku - nie wiem, czy uda mi się wcześniej. W planach jest we wtorek do 17,30, na końcu tego dnia są warsztaty, na których powinnam być. poza tym będę jeszcze musiala dotrzeć z tego Banacha do tej calej Arkadii - nie wiem jak dlugo tam się jedzie i czym. Bo nie wiem, czy wygodniej będzie, jak mąż po mnie podjedzie z Anulką i razem pojedziemy do Arkadii czy jak oni pojadą tam samochodem a ja dojadę komunikacją miejską... Poradźcie, jak lepiej będzie? I w razie czego czym tam można przejechać najszybciej i najlatwiej?

--------------------
Swieca mi teraz dwa slonca i dobrze mi z tym :)



Mariena
czw, 10 maj 2007 - 14:44
CYTAT(Anecznik)
Mariena zabawa w berka w wyrku icon_lol.gif , nieźle. My też kiedyś próbowaliśmy, w rezultacie spadłam z łózka. Były to dość późne godziny nocne, więc huk był ogromny icon_lol.gif Na drugi dzień teście, którzy mieszkają na dole pytali:" co Wy tam wczoraj robiliście, że takie huki były?". A ja na to:"o takie rzeczy nie powinno się pytać młode małżeństwo" wink.gif Z drugiej strony mieli tupet pytać o takie rzeczy icon_rolleyes.gif



chyba nie spodziewlali się, że odpowiecie im zgodnie z prawdą " a normalnie, seks uprawialiśmy" icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Mariena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,668
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 10:43
Skąd: spod Łodzi
Nr użytkownika: 5,501




post czw, 10 maj 2007 - 14:44
Post #55

CYTAT(Anecznik)
Mariena zabawa w berka w wyrku icon_lol.gif , nieźle. My też kiedyś próbowaliśmy, w rezultacie spadłam z łózka. Były to dość późne godziny nocne, więc huk był ogromny icon_lol.gif Na drugi dzień teście, którzy mieszkają na dole pytali:" co Wy tam wczoraj robiliście, że takie huki były?". A ja na to:"o takie rzeczy nie powinno się pytać młode małżeństwo" wink.gif Z drugiej strony mieli tupet pytać o takie rzeczy icon_rolleyes.gif



chyba nie spodziewlali się, że odpowiecie im zgodnie z prawdą " a normalnie, seks uprawialiśmy" icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Swieca mi teraz dwa slonca i dobrze mi z tym :)



Anecznik
czw, 10 maj 2007 - 14:45
Dziewczyny ale Wam zazdroszczę, że się spotykacie icon_rolleyes.gif Może wpadne do Warszawy icon_lol.gif

Mamo oliwki nie przejmuj się kichaniem. Nasz katar utrzymuje się trzeci tydzień i końca nie widać. Koleżanka poleciła nam Fenistil dla małego, też głównie na sprawy alergiczne, ale trochę boję się podać Nikodemowi bo może spowodowac bezdech icon_rolleyes.gif
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post czw, 10 maj 2007 - 14:45
Post #56

Dziewczyny ale Wam zazdroszczę, że się spotykacie icon_rolleyes.gif Może wpadne do Warszawy icon_lol.gif

Mamo oliwki nie przejmuj się kichaniem. Nasz katar utrzymuje się trzeci tydzień i końca nie widać. Koleżanka poleciła nam Fenistil dla małego, też głównie na sprawy alergiczne, ale trochę boję się podać Nikodemowi bo może spowodowac bezdech icon_rolleyes.gif
Mariena
czw, 10 maj 2007 - 14:48
wiecie co?


Strasznie się cieszę myślą o tym wtorku, że wreszcie poznam przynajmniej dwie z tutejszych koleżanek tak "namacalnie" icon_wink.gif

Z resztą też chętnie bym się spotkala.

a propos olcii, to przypomnialo mi się, że ostatnio pisala coś o jakich problemach rodzinnych, jakby jakieś nieporozumienia z jej narzeczonym czy coś takiego... Może ciągle ten sam powód nie pozwala jej pisać do nas?


A u nas dziś strasznie pada, bylam na spacerze z Anią, ale po 20 minutach wrócilam cala mokra. Ania bardzo nie lubi folii przeciwdeszczowej na spacerówce.zresztą wcale się jej nie dziwię - widok ma zaslonięty folią w krople deszczu.
Mariena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,668
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 10:43
Skąd: spod Łodzi
Nr użytkownika: 5,501




post czw, 10 maj 2007 - 14:48
Post #57

wiecie co?


Strasznie się cieszę myślą o tym wtorku, że wreszcie poznam przynajmniej dwie z tutejszych koleżanek tak "namacalnie" icon_wink.gif

Z resztą też chętnie bym się spotkala.

a propos olcii, to przypomnialo mi się, że ostatnio pisala coś o jakich problemach rodzinnych, jakby jakieś nieporozumienia z jej narzeczonym czy coś takiego... Może ciągle ten sam powód nie pozwala jej pisać do nas?


A u nas dziś strasznie pada, bylam na spacerze z Anią, ale po 20 minutach wrócilam cala mokra. Ania bardzo nie lubi folii przeciwdeszczowej na spacerówce.zresztą wcale się jej nie dziwię - widok ma zaslonięty folią w krople deszczu.

--------------------
Swieca mi teraz dwa slonca i dobrze mi z tym :)



Anecznik
czw, 10 maj 2007 - 14:49
Mariena jak byśmy tak odpowiedzieli teściom to moja teściowa chyba by ze wstydu pod stół wpadła. Ona to taki rodzaj kobiety:" nie całowana a w ciążę zaszła" icon_lol.gif Dziwny człowiek. Jak przed ślubem u siebie sypialiśmy to zawsze mówiła, że babcia (ŚP) z wyra za nogi nas wyciągnie, a sama ślubowała bo w ciąży była icon_razz.gif
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post czw, 10 maj 2007 - 14:49
Post #58

Mariena jak byśmy tak odpowiedzieli teściom to moja teściowa chyba by ze wstydu pod stół wpadła. Ona to taki rodzaj kobiety:" nie całowana a w ciążę zaszła" icon_lol.gif Dziwny człowiek. Jak przed ślubem u siebie sypialiśmy to zawsze mówiła, że babcia (ŚP) z wyra za nogi nas wyciągnie, a sama ślubowała bo w ciąży była icon_razz.gif
Anecznik
czw, 10 maj 2007 - 14:51
Jejku już nie pamiętam kiedy z małym byłam na spacerku icon_rolleyes.gif .........ostatni raz chyba w piątek. Niech ta pogoda się wyklaruje i zaświeci słonko bo w domu to można joba dostać.
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post czw, 10 maj 2007 - 14:51
Post #59

Jejku już nie pamiętam kiedy z małym byłam na spacerku icon_rolleyes.gif .........ostatni raz chyba w piątek. Niech ta pogoda się wyklaruje i zaświeci słonko bo w domu to można joba dostać.
Annoyance
czw, 10 maj 2007 - 15:40
MarienA krasc nie wiem czy kradna, ale jak dla mnie strasznie duzzzy, strasznie zagmatwany i zawsze wyjezdzam z niego ok 20 min icon_wink.gif
ojej starsznie pozno koncvzysz te zajecia, ja ok 19 zosie kapie wiec o tej wolalabym byc w domku... no coz dostosuje sie icon_wink.gif zosie przetrzymam, to dajcie znac o ktorej icon_smile.gif
Annoyance


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,058
Dołączył: sob, 03 gru 05 - 12:17
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 4,203

GG:


post czw, 10 maj 2007 - 15:40
Post #60

MarienA krasc nie wiem czy kradna, ale jak dla mnie strasznie duzzzy, strasznie zagmatwany i zawsze wyjezdzam z niego ok 20 min icon_wink.gif
ojej starsznie pozno koncvzysz te zajecia, ja ok 19 zosie kapie wiec o tej wolalabym byc w domku... no coz dostosuje sie icon_wink.gif zosie przetrzymam, to dajcie znac o ktorej icon_smile.gif

--------------------
> *LIPCOWE SLONECZKA*- odcinek 6 !!! :-)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 23 cze 2024 - 07:20
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama