Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
29 Stron V  « poprzednia 27 28 29  

Czy to jesień , czy zima- grono Kwietniówek 04 się trzyma :)

> 
madziarex
nie, 18 lut 2007 - 20:43
ZAKŁADAM NOWY WĄTEK icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif


OBY DO WIOSNY - KWIETNIÓWKI 2004 icon_smile.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post nie, 18 lut 2007 - 20:43
Post #561

ZAKŁADAM NOWY WĄTEK icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif


OBY DO WIOSNY - KWIETNIÓWKI 2004 icon_smile.gif


--------------------
dawidek2
nie, 18 lut 2007 - 20:44
Madzia. Ale Wam zazdroszczę spotkania. Fajnie sobie z Bonkiem na żywo pogadać, co? icon_smile.gif Zdjęcia fajne, tylko mało icon_wink.gif. Poprosimy jeszcze z Madziarkową rodzinką icon_smile.gif

My dziś byliśmy w "Chimerze" na Balu Karnawałowym dla dzieciaków. Mała niestety miała muchy w nosie i siedziała cały czas u mnie na kolanach. Były konkursy, tańce, przedstawienia, poprzebierane dzieciaki icon_smile.gif. Generalnie fajna sprawa. Potem poszliśmy na Rynek, zakupiliśmy kaszę i Julką pokarmiła gołębie icon_smile.gif Oczywiście aparatu nie wzięłam, bo po co? icon_rolleyes.gif Pogoda była cudna, wiosnę poczułam i od razu mi się buzia uśmiechnęła icon_smile.gif.
Teraz potwór śpi, a ja zmykam do mężula mojego icon_smile.gif

Aha. Pierwsze marcówki zaczynają się już rozdwajać. icon_eek.gif Ciekawe kiedy na mnie przyjdzie kolej icon_cool.gif
dawidek2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,516
Dołączył: nie, 21 mar 04 - 10:36
Skąd: KRAKOW
Nr użytkownika: 1,560




post nie, 18 lut 2007 - 20:44
Post #562

Madzia. Ale Wam zazdroszczę spotkania. Fajnie sobie z Bonkiem na żywo pogadać, co? icon_smile.gif Zdjęcia fajne, tylko mało icon_wink.gif. Poprosimy jeszcze z Madziarkową rodzinką icon_smile.gif

My dziś byliśmy w "Chimerze" na Balu Karnawałowym dla dzieciaków. Mała niestety miała muchy w nosie i siedziała cały czas u mnie na kolanach. Były konkursy, tańce, przedstawienia, poprzebierane dzieciaki icon_smile.gif. Generalnie fajna sprawa. Potem poszliśmy na Rynek, zakupiliśmy kaszę i Julką pokarmiła gołębie icon_smile.gif Oczywiście aparatu nie wzięłam, bo po co? icon_rolleyes.gif Pogoda była cudna, wiosnę poczułam i od razu mi się buzia uśmiechnęła icon_smile.gif.
Teraz potwór śpi, a ja zmykam do mężula mojego icon_smile.gif

Aha. Pierwsze marcówki zaczynają się już rozdwajać. icon_eek.gif Ciekawe kiedy na mnie przyjdzie kolej icon_cool.gif

--------------------
Aneta-mama Julki 05.05.2004 i Franka 08.03.2007

[/url]
madziarex
nie, 18 lut 2007 - 20:50
icon_arrow.gif icon_arrow.gif icon_arrow.gif icon_arrow.gif Tu jesteśmy teraz icon_biggrin.gif https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?p=71...7110129#7110129


Dawid doczekasz się , za chwilkę ..... potem będziesz tęskniła do "brzusia " icon_cool.gif icon_wink.gif Dawaj no fotki Julki- trzeba nowy emblemat zrobić icon_confused.gif icon_cool.gif icon_rolleyes.gif icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_wink.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post nie, 18 lut 2007 - 20:50
Post #563

icon_arrow.gif icon_arrow.gif icon_arrow.gif icon_arrow.gif Tu jesteśmy teraz icon_biggrin.gif https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?p=71...7110129#7110129


Dawid doczekasz się , za chwilkę ..... potem będziesz tęskniła do "brzusia " icon_cool.gif icon_wink.gif Dawaj no fotki Julki- trzeba nowy emblemat zrobić icon_confused.gif icon_cool.gif icon_rolleyes.gif icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_wink.gif


--------------------
> Czy to jesień , czy zima- grono Kwietniówek 04 się trzyma :)
Start new topic
Reply to this topic
29 Stron V  « poprzednia 27 28 29
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 12 cze 2024 - 00:22
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama