Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
19 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia   

Jesienno - zimowy CZERWIEC 2002

> 
Renia
czw, 20 lis 2003 - 11:41
Chyba nabyłam trochę agresywności przez 10 lat mieszkania w kielcach icon_confused.gif A wogóle to jestem z Kozienic icon_lol.gif

A Ci z Żyrardowa to zaczepni są i agresję u scyzoryków wywołują icon_twisted.gif
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post czw, 20 lis 2003 - 11:41
Post #81

Chyba nabyłam trochę agresywności przez 10 lat mieszkania w kielcach icon_confused.gif A wogóle to jestem z Kozienic icon_lol.gif

A Ci z Żyrardowa to zaczepni są i agresję u scyzoryków wywołują icon_twisted.gif

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
Iwa.mamaprzemka
czw, 20 lis 2003 - 11:58
Polska strona głodu to tzw. pajacyk . Trzeba wejść na stronę
Lunka chyba nic juz nie mogę dodać żeby Cie pocieszyć. Trzymaj sie dziewczyno i płacz jesli chcesz, krzycz, użalaj jeśli Ci to pomaga. Jesteś bardzo dzielna , masz cudowne córeczki , z których wkrótce wyrosna piekne, mądre i zdrowe nastolatki . A te choroby już wkrótce sie skończą.

www.pajacyk.pl i kliknąc w brzuszek pajacyka. Każde klikniecie to pieniążki od sponsorów na posiłki dla głodnych dzieci. Można klikac tylko raz dziennie.
musze wam przyznać , ze ostatnio mam bzika na punkcie tego typu stron www. Uważam że to wręcz obowiazek pomagać w ten sposób, Już chyba prostrzego sposobu pomagania innym nie ma.
Zresztą chyba nie ja jedna bo dostałam na skrzynkę informacje o Pajacyku od jednej z naszego grona (chyba od Reni?)

Dyśka popieram bojkot takiej knajpy, icon_twisted.gif

Co do prezentów to tez jeszcze nie mam pomysłów. Też chętnie skorzystam z podpowiedzi.
Pa pa
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post czw, 20 lis 2003 - 11:58
Post #82

Polska strona głodu to tzw. pajacyk . Trzeba wejść na stronę
Lunka chyba nic juz nie mogę dodać żeby Cie pocieszyć. Trzymaj sie dziewczyno i płacz jesli chcesz, krzycz, użalaj jeśli Ci to pomaga. Jesteś bardzo dzielna , masz cudowne córeczki , z których wkrótce wyrosna piekne, mądre i zdrowe nastolatki . A te choroby już wkrótce sie skończą.

www.pajacyk.pl i kliknąc w brzuszek pajacyka. Każde klikniecie to pieniążki od sponsorów na posiłki dla głodnych dzieci. Można klikac tylko raz dziennie.
musze wam przyznać , ze ostatnio mam bzika na punkcie tego typu stron www. Uważam że to wręcz obowiazek pomagać w ten sposób, Już chyba prostrzego sposobu pomagania innym nie ma.
Zresztą chyba nie ja jedna bo dostałam na skrzynkę informacje o Pajacyku od jednej z naszego grona (chyba od Reni?)

Dyśka popieram bojkot takiej knajpy, icon_twisted.gif

Co do prezentów to tez jeszcze nie mam pomysłów. Też chętnie skorzystam z podpowiedzi.
Pa pa

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
Iwa.mamaprzemka
czw, 20 lis 2003 - 12:01
Jakieś rozdwojenie jaźni mam czy co.
Zaczełam pisac o pajacyku ale myśł o biedniutkiej Lunce nie pozwoliła mi dokończyć.
Jakos sie w tym połapiecie. icon_biggrin.gif
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post czw, 20 lis 2003 - 12:01
Post #83

Jakieś rozdwojenie jaźni mam czy co.
Zaczełam pisac o pajacyku ale myśł o biedniutkiej Lunce nie pozwoliła mi dokończyć.
Jakos sie w tym połapiecie. icon_biggrin.gif

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
mamadwojki

Go??







post czw, 20 lis 2003 - 12:19
Post #84

Iwa, hehehe, polapalam sie, ale jak chcesz, to mozesz zmienic, musisz wejsc na swoj post i kliknac "zmien", wtedy edytujesz swoj post
o ile jestes zalogowana icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Renia
czw, 20 lis 2003 - 12:26
Iwa ja też się połapałam i lecę klikać na brzuch pajacyka.


Monia nie bój się scyzoryka, gdzie jesteś ?
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post czw, 20 lis 2003 - 12:26
Post #85

Iwa ja też się połapałam i lecę klikać na brzuch pajacyka.


Monia nie bój się scyzoryka, gdzie jesteś ?

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
sole
czw, 20 lis 2003 - 12:39
Cześć dziewczyny, nie odzywałam się bo byłam przeziebiona, a póżniej mały.No ale teraz mamy to za sobą Dzisiaj jestem zła na samą siebie !!!Otóż moje szczeście (Alek)tak zamknał szafę szklaną że nie ma szyb wdzrzwiach!!To byla sekunda i po szkle.Jemu nic sie nie stało , nawet nie krzyczałam bo zaraz zwiał a ja się wziełam za sprzatniecie szkła.Normalnie wysiadam ........... :? Czy wasze dzieci są tez takie ruchliwe?Kupiłam sobie ostatnio ksiażke o wychowaniu dzieci tzn.Jak wychowac dziecko aby bylo szczesliwe?(Tytułu jak zwykle nie pamietam dokładnie ale cos takiego).Może czytałyscie?narazie przeczytałam około 30 stron i jest dosyć ciekawa i madra.Pozdrawiam
Wiola i Alek(30.06.2002)
sole


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 24
Dołączył: nie, 14 wrz 03 - 12:26
Skąd: Węgorzewo
Nr użytkownika: 1,050




post czw, 20 lis 2003 - 12:39
Post #86

Cześć dziewczyny, nie odzywałam się bo byłam przeziebiona, a póżniej mały.No ale teraz mamy to za sobą Dzisiaj jestem zła na samą siebie !!!Otóż moje szczeście (Alek)tak zamknał szafę szklaną że nie ma szyb wdzrzwiach!!To byla sekunda i po szkle.Jemu nic sie nie stało , nawet nie krzyczałam bo zaraz zwiał a ja się wziełam za sprzatniecie szkła.Normalnie wysiadam ........... :? Czy wasze dzieci są tez takie ruchliwe?Kupiłam sobie ostatnio ksiażke o wychowaniu dzieci tzn.Jak wychowac dziecko aby bylo szczesliwe?(Tytułu jak zwykle nie pamietam dokładnie ale cos takiego).Może czytałyscie?narazie przeczytałam około 30 stron i jest dosyć ciekawa i madra.Pozdrawiam
Wiola i Alek(30.06.2002)
feroMonik
czw, 20 lis 2003 - 13:16
A nie ma ksiazki: "Jak wychowywac dziecko, by matka byla szczesliwa i pozostala przy zdrowych zmyslach"? Chetnie taka przeczytam.

Ciesze sie Reniu, ze juz za mna tesknisz icon_smile.gif Ale ja tu PRACUJE! Nie moge marnowac czasu na glupoty! (A tak naprawde, to wyszlam zeskanowac zdjecia i zaraz wam wysle! Solo i Iwona - wyszych maili nie mam, wiec prosze podajcie mi, jesli chcecie).
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post czw, 20 lis 2003 - 13:16
Post #87

A nie ma ksiazki: "Jak wychowywac dziecko, by matka byla szczesliwa i pozostala przy zdrowych zmyslach"? Chetnie taka przeczytam.

Ciesze sie Reniu, ze juz za mna tesknisz icon_smile.gif Ale ja tu PRACUJE! Nie moge marnowac czasu na glupoty! (A tak naprawde, to wyszlam zeskanowac zdjecia i zaraz wam wysle! Solo i Iwona - wyszych maili nie mam, wiec prosze podajcie mi, jesli chcecie).

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
mamadwojki

Go??







post czw, 20 lis 2003 - 13:45
Post #88

Monika, dzieki za zdjecia, jasne, ze poznaje!!! ale dla mnie to latwizna, bo Was znam w realu

alez Wam te dzieci wyrosly, jakie juz dorosle!!!!!!!
Dyska
czw, 20 lis 2003 - 13:54
Pragne sie podzielic z Wami pewna refleksja
Otoz facjate mam generalnie niewyjsciowa, ale tym razem stalo mi sie cos strasznego icon_lol.gif

Monika, kocham Cie, mow mi wiecej takich milych rzeczy, a Cie ozloce icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Na szczescie troche Cie znam i wiem, ze zartowalas z tym idealem icon_smile.gif
Tak czy inaczej bylo milo icon_biggrin.gif
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post czw, 20 lis 2003 - 13:54
Post #89

Pragne sie podzielic z Wami pewna refleksja
Otoz facjate mam generalnie niewyjsciowa, ale tym razem stalo mi sie cos strasznego icon_lol.gif

Monika, kocham Cie, mow mi wiecej takich milych rzeczy, a Cie ozloce icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Na szczescie troche Cie znam i wiem, ze zartowalas z tym idealem icon_smile.gif
Tak czy inaczej bylo milo icon_biggrin.gif

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
feroMonik
czw, 20 lis 2003 - 13:58
Dlaczego "żartowałam"? Wcale nie żartowałam: jesteś troskliwa, cierpliwa, kochająca i taka skłonna do poświęceń. Widzę to chociażby po tym, jak tęsknisz za Tymkiem w pracy. Ja się cieszę, że wyrywam się z domu do pracy! icon_lol.gif
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post czw, 20 lis 2003 - 13:58
Post #90

Dlaczego "żartowałam"? Wcale nie żartowałam: jesteś troskliwa, cierpliwa, kochająca i taka skłonna do poświęceń. Widzę to chociażby po tym, jak tęsknisz za Tymkiem w pracy. Ja się cieszę, że wyrywam się z domu do pracy! icon_lol.gif

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Iwa.mamaprzemka
czw, 20 lis 2003 - 14:00
Monika jeszcze pytasz, jasne że chce. Wyślij na istyczyrz@wp.pl
czekaaaaaammmmmmm icon_biggrin.gif
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post czw, 20 lis 2003 - 14:00
Post #91

Monika jeszcze pytasz, jasne że chce. Wyślij na istyczyrz@wp.pl
czekaaaaaammmmmmm icon_biggrin.gif

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
Renia
czw, 20 lis 2003 - 14:33
Monia no jasne, że za Tobą tęsknie i to bardzo wink.gif

A może same napiszmy taką książkę ?

Ja czasami też z radością wychodzę do pracy, ale nawet wtedy często myślę o Majce. No teraz naprzykład zastanawiam się czy zupkę zjadła.

Hej
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post czw, 20 lis 2003 - 14:33
Post #92

Monia no jasne, że za Tobą tęsknie i to bardzo wink.gif

A może same napiszmy taką książkę ?

Ja czasami też z radością wychodzę do pracy, ale nawet wtedy często myślę o Majce. No teraz naprzykład zastanawiam się czy zupkę zjadła.

Hej

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
feroMonik
czw, 20 lis 2003 - 14:41
Ja tak samo - ciągle myślę, czy babcia Majki nie dręczy wink.gif

Przepraszam bardzo, ale na wirtualną polskę to ja nioc wysłać z obrazkami nie mogę: ani z yahoo, ani z pracy - bo to (za przeproszeniem) gówniane skrzynki są... Tak więc, Katiek, Ines, Iwona - przykro mi, ale zdjęć do Was wysłać nie mogę - może ktoś inny?
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post czw, 20 lis 2003 - 14:41
Post #93

Ja tak samo - ciągle myślę, czy babcia Majki nie dręczy wink.gif

Przepraszam bardzo, ale na wirtualną polskę to ja nioc wysłać z obrazkami nie mogę: ani z yahoo, ani z pracy - bo to (za przeproszeniem) gówniane skrzynki są... Tak więc, Katiek, Ines, Iwona - przykro mi, ale zdjęć do Was wysłać nie mogę - może ktoś inny?

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
baszka
czw, 20 lis 2003 - 15:03
Monika dzieki za zdjęcia, rozpoznałam wszystkich, a Tymek taki rudy jak na zdjęciach? No i chyba mama włoski mu zapuszcza. Adam jak tylko widzi że robi sie Hipkowi "czeski metal" to zaraz każe obcinać.
A Ines ma nową skrzynke, pozwolę sobie przedstawic innees@buziaczek.pl to na to wysyłacie
A mi tez nic nie idzie na WP, a Kasia ma juz na gg napisane że juz nie ma internetu icon_cry.gif Co my biedne zrobimy. Na sesemesach trzeba sie kontaktować.
A Wam to sie w pracy nudzi że tak piszecie i piszecie, chyba posty na akord icon_wink.gif
Lunka co ja ci moge powiedzieć, no nie wiem bo sie nieznam ale myslimy o Tobie i dziewczynkach ciepło to moze pomoże.
Hipek narazie nie chruje i oby tak pozostało bo niechcę chróbska i już.

A męzowi na gwiazdke kupie ksiązkę bo lubi takie wojenne i jakąś fajna czapke albo fajna piżame bo ma same dziadoskie. Chciałam mu taka śmieszną kupić np. ze snoopym, ja uwielbiam snoopiego i jak tylko cos jest to kupuje, a wiem że H&M ma taka seirie i jak bym tam była to bym wykupiła icon_smile.gif
A albo takie majtki od Moniki, który model Tomkowi kupujesz? icon_lol.gif

Hipek znowu ma sezon buziaczkowy i rozdaje je na prawo i lewo, fajnie ściska gładzi mnie po buzi mówi moja i całuje z odgłosem icon_biggrin.gif Jest teraz chyba w najfajniejszym wieku! Codziennie sie z niego smieje bo tak fajnie tańczy i śpiewa, i juz naprawde zaczęlam sobie radzic z ego napadami złości, poprostu mocno go przytulam i cicho mówię do niego. Chyba dorosleję na starość.
Aha i zaczął mówic " pupka" na kupka, ale po zrobieniu. Na papmpersa mówi tez "sisi" a dzisiaj chwycił sie za siurka i powiedział "sikok" icon_biggrin.gif
A najfajniej jak bierze w wannie mydło i sam sobie myje brzuszek i siurka albo bierze krem i nabiera troszke na palec i smaruje buzię icon_smile.gif Super!
Ale nie chce żebym mu zęby myła tylko sam, ale bardziej to gryzie szczoteczkę i wysysa pastę. A jak jest u Was?

Całuski Basia
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post czw, 20 lis 2003 - 15:03
Post #94

Monika dzieki za zdjęcia, rozpoznałam wszystkich, a Tymek taki rudy jak na zdjęciach? No i chyba mama włoski mu zapuszcza. Adam jak tylko widzi że robi sie Hipkowi "czeski metal" to zaraz każe obcinać.
A Ines ma nową skrzynke, pozwolę sobie przedstawic innees@buziaczek.pl to na to wysyłacie
A mi tez nic nie idzie na WP, a Kasia ma juz na gg napisane że juz nie ma internetu icon_cry.gif Co my biedne zrobimy. Na sesemesach trzeba sie kontaktować.
A Wam to sie w pracy nudzi że tak piszecie i piszecie, chyba posty na akord icon_wink.gif
Lunka co ja ci moge powiedzieć, no nie wiem bo sie nieznam ale myslimy o Tobie i dziewczynkach ciepło to moze pomoże.
Hipek narazie nie chruje i oby tak pozostało bo niechcę chróbska i już.

A męzowi na gwiazdke kupie ksiązkę bo lubi takie wojenne i jakąś fajna czapke albo fajna piżame bo ma same dziadoskie. Chciałam mu taka śmieszną kupić np. ze snoopym, ja uwielbiam snoopiego i jak tylko cos jest to kupuje, a wiem że H&M ma taka seirie i jak bym tam była to bym wykupiła icon_smile.gif
A albo takie majtki od Moniki, który model Tomkowi kupujesz? icon_lol.gif

Hipek znowu ma sezon buziaczkowy i rozdaje je na prawo i lewo, fajnie ściska gładzi mnie po buzi mówi moja i całuje z odgłosem icon_biggrin.gif Jest teraz chyba w najfajniejszym wieku! Codziennie sie z niego smieje bo tak fajnie tańczy i śpiewa, i juz naprawde zaczęlam sobie radzic z ego napadami złości, poprostu mocno go przytulam i cicho mówię do niego. Chyba dorosleję na starość.
Aha i zaczął mówic " pupka" na kupka, ale po zrobieniu. Na papmpersa mówi tez "sisi" a dzisiaj chwycił sie za siurka i powiedział "sikok" icon_biggrin.gif
A najfajniej jak bierze w wannie mydło i sam sobie myje brzuszek i siurka albo bierze krem i nabiera troszke na palec i smaruje buzię icon_smile.gif Super!
Ale nie chce żebym mu zęby myła tylko sam, ale bardziej to gryzie szczoteczkę i wysysa pastę. A jak jest u Was?

Całuski Basia

--------------------
user posted image
feroMonik
czw, 20 lis 2003 - 15:18
Właśnie kończę pisanie na akord (to przez Renię - bo mnie podjudza!) i lecę do domu. Maja robi to samo - z wydalaniem, myciem, smarowaniem się, tańcem i całowaniem. Serio, identycznie! Tylko nie ma siusiaka. I za każdym razem, jak widzi u taty to widać na jej twarzy pomieszanie niedowierzania ze strachem icon_rolleyes.gif

Pa! Do juterka!
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post czw, 20 lis 2003 - 15:18
Post #95

Właśnie kończę pisanie na akord (to przez Renię - bo mnie podjudza!) i lecę do domu. Maja robi to samo - z wydalaniem, myciem, smarowaniem się, tańcem i całowaniem. Serio, identycznie! Tylko nie ma siusiaka. I za każdym razem, jak widzi u taty to widać na jej twarzy pomieszanie niedowierzania ze strachem icon_rolleyes.gif

Pa! Do juterka!

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Iwa.mamaprzemka
czw, 20 lis 2003 - 16:44
Monika może przejdzie tutaj: logos@poczta.gazeta.pl albo zstyczyrz@op.pl
czekaaaaammmmmmmm
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post czw, 20 lis 2003 - 16:44
Post #96

Monika może przejdzie tutaj: logos@poczta.gazeta.pl albo zstyczyrz@op.pl
czekaaaaammmmmmmm

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
nedka
czw, 20 lis 2003 - 18:28
Moniko, bardzo lubię Ciebie czytać, uwielbiam Twoją bezpośredniość, szczerość i tę kąśliwość.
A poza tym, nawet nie wiesz, ile mamy ze sobą wsólnego. Ciągle, jak o czymś piszesz, to mówię sobie - rany ona jest taka sama, jak ja.
Nawet okres też mam dzisiaj, hihi.
pa
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post czw, 20 lis 2003 - 18:28
Post #97

Moniko, bardzo lubię Ciebie czytać, uwielbiam Twoją bezpośredniość, szczerość i tę kąśliwość.
A poza tym, nawet nie wiesz, ile mamy ze sobą wsólnego. Ciągle, jak o czymś piszesz, to mówię sobie - rany ona jest taka sama, jak ja.
Nawet okres też mam dzisiaj, hihi.
pa

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
nedka
czw, 20 lis 2003 - 18:54
Oczywiście uwielbiam czytać każdą z Was. Jesteście kochane i jak tylko wracam z pracy, to pierwsze co robię, to czytam, co u Was.
Szkoda tylko, że te posty na akord wink.gif piszecie wtedy, kiedy ja ciężko pracuję.
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post czw, 20 lis 2003 - 18:54
Post #98

Oczywiście uwielbiam czytać każdą z Was. Jesteście kochane i jak tylko wracam z pracy, to pierwsze co robię, to czytam, co u Was.
Szkoda tylko, że te posty na akord wink.gif piszecie wtedy, kiedy ja ciężko pracuję.

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
sole
czw, 20 lis 2003 - 19:43
Mój adres e-mailowy sole2@poczta.onet.pl, czekam na zdjęcia waszych maluszków.Zazdroszcze Wam ze mieszkacie tak blisko siebie że możecie się spotykać :) A ja na tych Mazurach taka samotna :cry:
sole


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 24
Dołączył: nie, 14 wrz 03 - 12:26
Skąd: Węgorzewo
Nr użytkownika: 1,050




post czw, 20 lis 2003 - 19:43
Post #99

Mój adres e-mailowy sole2@poczta.onet.pl, czekam na zdjęcia waszych maluszków.Zazdroszcze Wam ze mieszkacie tak blisko siebie że możecie się spotykać :) A ja na tych Mazurach taka samotna :cry:
mamadwojki

Go??







post czw, 20 lis 2003 - 21:56
Post #100

Sole wybieramy sie na Mazury na wakacje za rok
na razie plany, ale kto wie
to co, moze pomieszkamy u Ciebie ze 2 tygodnie??????????????
> Jesienno - zimowy CZERWIEC 2002
Start new topic
Reply to this topic
19 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 16 cze 2024 - 15:10
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama