Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100  

BUNT WRZEŚNIOWYCH TRZPIOTÓW - SIE DZIEJE CZ. V

> 
Honey*
nie, 02 lis 2008 - 11:23
icon_smile.gif
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post nie, 02 lis 2008 - 11:23
Post #1981

icon_smile.gif

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
Efi
nie, 02 lis 2008 - 22:12
Za nami ciężki dzień, Młody szalał, marudził, sam nie wiedział czego chce, a nas wykańczał psychicznie 21.gif Zakupy w Jantarze i Galerii Słupsk BARDZO średnio udane, tak więc Dorki myślę, że nic takiego nie straciłaś latając za Kondziem icon_biggrin.gif A tak poważnie, to brakowało mi wielu sklepów, m.in. Coccodrillo, o BARTKU można pomarzyć... kupiliśmy butki dla Jaśka w Smyku marki Coccoclub, fajne, skórzane, bardzo ciepłe i w przyzwoitej myślę cenie, więc jestem zadowolona! To już był chyba ostatni gwizdek, bo widzę, że z rozmiarówką są problemy. Poza tym dorobiłam się dwóch bluzek i dwóch body, rekawiczek i ślicznej (aczkolwiek letniej) sukienusio- tuniczki dla Tosieńki, ach te różowe ciuszki 06.gif
Teraz Mały Terrorysta śpi, a my głęboko odetchnęliśmy icon_wink.gif Czekam na swój serial ("Teraz albo nigdy"). Życzę miłej końcówki weekendu! Papa.

Ten post edytował Efi nie, 02 lis 2008 - 22:13
Efi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,268
Dołączył: czw, 10 sie 06 - 10:43
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 6,933

GG:


post nie, 02 lis 2008 - 22:12
Post #1982

Za nami ciężki dzień, Młody szalał, marudził, sam nie wiedział czego chce, a nas wykańczał psychicznie 21.gif Zakupy w Jantarze i Galerii Słupsk BARDZO średnio udane, tak więc Dorki myślę, że nic takiego nie straciłaś latając za Kondziem icon_biggrin.gif A tak poważnie, to brakowało mi wielu sklepów, m.in. Coccodrillo, o BARTKU można pomarzyć... kupiliśmy butki dla Jaśka w Smyku marki Coccoclub, fajne, skórzane, bardzo ciepłe i w przyzwoitej myślę cenie, więc jestem zadowolona! To już był chyba ostatni gwizdek, bo widzę, że z rozmiarówką są problemy. Poza tym dorobiłam się dwóch bluzek i dwóch body, rekawiczek i ślicznej (aczkolwiek letniej) sukienusio- tuniczki dla Tosieńki, ach te różowe ciuszki 06.gif
Teraz Mały Terrorysta śpi, a my głęboko odetchnęliśmy icon_wink.gif Czekam na swój serial ("Teraz albo nigdy"). Życzę miłej końcówki weekendu! Papa.

--------------------
____________________________________________________________

Ewa i...





"Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich slońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie." (Julian Ejsmond)
> BUNT WRZEÅšNIOWYCH TRZPIOTÓW - SIE DZIEJE CZ. V
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 20 cze 2024 - 05:03
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama