Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia   

Majowe słonka - TRZECIA ODSŁONA

> 
ann_ma
pon, 02 cze 2008 - 10:25
Jestem i ja... kawka dopiero mnie podnosi na nogi... Wczoraj robiliśmy dzieciom popołudniu Aktywny Dzień Dziecka ... Były konkurencje sportowe, w których brały udział dzieci i rodzice... Bartek był w drużynie z tatem a Ola z mamusią icon_wink.gif ... Dziewczyny przegrały różnicą 1 punktu... Wiadomo, nie przemyślałam dyscyplin... mogłam pomysleć nad nimi tak abysmy mieli wyrównane szanse!
1) Bieg w workach - dziewczyny górą!
2) Kręcenie Hula hoopem - znowu dziewczyny górą!
3) Sztafeta wokół domu - niestety pierwsze zwycięstwo chłopaków!
4) Skok w dal z miejsca - znowu chłopaki górą!
5) Przeciąganie liny - chłopacy znowu zwyciężają i tym samym kończą zawody!

U nas wczoraj było bardzo upalnie... nawet nadmuchalismy basen i napuścilismy dzieciaczkom wody ciepłej - no bo Ola i Pawełek to nadal rekonwalescenci!
ann_ma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,885
Dołączył: pon, 06 sty 03 - 14:38
Skąd: Gdzieś tam niedaleko
Nr użytkownika: 54




post pon, 02 cze 2008 - 10:25
Post #61

Jestem i ja... kawka dopiero mnie podnosi na nogi... Wczoraj robiliśmy dzieciom popołudniu Aktywny Dzień Dziecka ... Były konkurencje sportowe, w których brały udział dzieci i rodzice... Bartek był w drużynie z tatem a Ola z mamusią icon_wink.gif ... Dziewczyny przegrały różnicą 1 punktu... Wiadomo, nie przemyślałam dyscyplin... mogłam pomysleć nad nimi tak abysmy mieli wyrównane szanse!
1) Bieg w workach - dziewczyny górą!
2) Kręcenie Hula hoopem - znowu dziewczyny górą!
3) Sztafeta wokół domu - niestety pierwsze zwycięstwo chłopaków!
4) Skok w dal z miejsca - znowu chłopaki górą!
5) Przeciąganie liny - chłopacy znowu zwyciężają i tym samym kończą zawody!

U nas wczoraj było bardzo upalnie... nawet nadmuchalismy basen i napuścilismy dzieciaczkom wody ciepłej - no bo Ola i Pawełek to nadal rekonwalescenci!


--------------------
Mama Bartka, Oli i Pawełka


~życia nie mierzy się ilością oddechów, ale chwilami, które zaparły dech ~
Tekla
pon, 02 cze 2008 - 13:22
Witam i ja.
Dziś mogłam się zwlec z łóżka, bo cały weeckend spędziłam właśnie tam. Przyplątała mi się jakaś paskudna infekcja i 2 dni leżałam z prawie 40 stopniową gorączką.
My Dzień Dziecka będziemy świętować w tą niedzielę na pikniku pod Wa-wą.
Ze względu na moją niedyspozycję nigdzie nie byliśmy z
Karolem. Śmieszne jest to, że u mnie na osiedlu festyn był w sobotę, a w niedeziele były jakieś imprezy w centrach handlowych.
Anna Maria fajnie bawiliście się z dzieciakami.
Aga H czekamy na relację ze zlotu.
Tekla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 681
Dołączył: nie, 09 lip 06 - 20:13
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 6,558

GG:


post pon, 02 cze 2008 - 13:22
Post #62

Witam i ja.
Dziś mogłam się zwlec z łóżka, bo cały weeckend spędziłam właśnie tam. Przyplątała mi się jakaś paskudna infekcja i 2 dni leżałam z prawie 40 stopniową gorączką.
My Dzień Dziecka będziemy świętować w tą niedzielę na pikniku pod Wa-wą.
Ze względu na moją niedyspozycję nigdzie nie byliśmy z
Karolem. Śmieszne jest to, że u mnie na osiedlu festyn był w sobotę, a w niedeziele były jakieś imprezy w centrach handlowych.
Anna Maria fajnie bawiliście się z dzieciakami.
Aga H czekamy na relację ze zlotu.

--------------------
Karolek

Anna i Marcin

Pajacyk
AgaTH
pon, 02 cze 2008 - 17:33
Anna Maria świetne zabawy wymyśliliście ......... dzieciaczki pewno bardzo szczęśliwe icon_smile.gif

Tekla przytul.gif dobrze, że już ci lepiej.

My wczorajszy Dzień Dziecka spędziliśmy głównie na spacerkach ....... muszę zaraz przegrać fotki z aparatu ....... mam nadzieję, że wyszły icon_smile.gif
AgaTH


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: wto, 28 lut 06 - 14:09
Skąd: KUJAWSKO-POMORSKIE
Nr użytkownika: 5,083

GG:


post pon, 02 cze 2008 - 17:33
Post #63

Anna Maria świetne zabawy wymyśliliście ......... dzieciaczki pewno bardzo szczęśliwe icon_smile.gif

Tekla przytul.gif dobrze, że już ci lepiej.

My wczorajszy Dzień Dziecka spędziliśmy głównie na spacerkach ....... muszę zaraz przegrać fotki z aparatu ....... mam nadzieję, że wyszły icon_smile.gif

--------------------






AgaTH
wto, 03 cze 2008 - 08:19
Witam icon_smile.gif

Kilka obiecanych fotek z Naszego Dnia Dziecka icon_smile.gif




Widzę, że dziś też jestem pierwsza ....... zapraszam na kawkę icon_smile.gif

Martita ja tak rano, bo za chwilę jadę na szkolenie do Torunia.

Ten post edytował AgaTH nie, 07 gru 2008 - 21:32
AgaTH


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: wto, 28 lut 06 - 14:09
Skąd: KUJAWSKO-POMORSKIE
Nr użytkownika: 5,083

GG:


post wto, 03 cze 2008 - 08:19
Post #64

Witam icon_smile.gif

Kilka obiecanych fotek z Naszego Dnia Dziecka icon_smile.gif




Widzę, że dziś też jestem pierwsza ....... zapraszam na kawkę icon_smile.gif

Martita ja tak rano, bo za chwilę jadę na szkolenie do Torunia.

--------------------






Aga H
wto, 03 cze 2008 - 08:23
dziewczyny, zdjęcia i opisy ze zlotu są tutaj: https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...t=0&start=0 Ja na razie nicn ie piszę, bo siedzę w ręczniku przed komputerem zamiast sie zbierać do pracy...
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
Skąd: Grudziądz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post wto, 03 cze 2008 - 08:23
Post #65

dziewczyny, zdjęcia i opisy ze zlotu są tutaj: https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...t=0&start=0 Ja na razie nicn ie piszę, bo siedzę w ręczniku przed komputerem zamiast sie zbierać do pracy...

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
martita
wto, 03 cze 2008 - 08:47
witajcie witajcie
O jak mi ciężko, wczoraj zabalowałam przed tv do 1 wszej i dziś masakra;)
AgaTH: o, to intensywnie sie szkolisz. Super wyglądacie na zdjęciach, Kubus w takim fajnym kapelusiku, bosko:)
AnnaMaria: Ale Ci zazdroszczę, masz juz taka dużą rodzinę, że możesz robić zawody na Dzień Dziecka - ekstra!! Ale hmm, musisz chyba postarać sie o jeszcze jedno maleństwo, bo jak Pawełek urośnie, to będzie nie równa ilość zawodników hihi
Ekstra wymyśliłaś te zawody.Dzieciaki pewnie miały ubaw po pachy.
AgaH: poczekam na Twoją fotorelację, nic tam nie mogę znaleźć wśród tych zdjęć. Tyle było maluszków! Po zdjęciach widać, że zabawa była przednia 03.gif
Czas na kawusię pijak.gif , bo kurde padnę zaraz

Ten post edytował martita wto, 03 cze 2008 - 08:47
martita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,250
Dołączył: czw, 06 paź 05 - 13:11
Nr użytkownika: 3,774




post wto, 03 cze 2008 - 08:47
Post #66

witajcie witajcie
O jak mi ciężko, wczoraj zabalowałam przed tv do 1 wszej i dziś masakra;)
AgaTH: o, to intensywnie sie szkolisz. Super wyglądacie na zdjęciach, Kubus w takim fajnym kapelusiku, bosko:)
AnnaMaria: Ale Ci zazdroszczę, masz juz taka dużą rodzinę, że możesz robić zawody na Dzień Dziecka - ekstra!! Ale hmm, musisz chyba postarać sie o jeszcze jedno maleństwo, bo jak Pawełek urośnie, to będzie nie równa ilość zawodników hihi
Ekstra wymyśliłaś te zawody.Dzieciaki pewnie miały ubaw po pachy.
AgaH: poczekam na Twoją fotorelację, nic tam nie mogę znaleźć wśród tych zdjęć. Tyle było maluszków! Po zdjęciach widać, że zabawa była przednia 03.gif
Czas na kawusię pijak.gif , bo kurde padnę zaraz
ann_ma
wto, 03 cze 2008 - 11:18
Jestem i ja znowu z doskoku... musze się ograniczać w pisaniu na wątku w czasie pracy... nowy szef często zagląda do mnie i pierwsze co patrzy na ekran... a mam tak niefortunnie ustawiony komnputer że siedzę tyłem do wejścia i wszyscy którrzy akurat wchodzą - widzą co robię ... Czasami nawet nie zdążę schować strony! icon_sad.gif
ann_ma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,885
Dołączył: pon, 06 sty 03 - 14:38
Skąd: Gdzieś tam niedaleko
Nr użytkownika: 54




post wto, 03 cze 2008 - 11:18
Post #67

Jestem i ja znowu z doskoku... musze się ograniczać w pisaniu na wątku w czasie pracy... nowy szef często zagląda do mnie i pierwsze co patrzy na ekran... a mam tak niefortunnie ustawiony komnputer że siedzę tyłem do wejścia i wszyscy którrzy akurat wchodzą - widzą co robię ... Czasami nawet nie zdążę schować strony! icon_sad.gif

--------------------
Mama Bartka, Oli i Pawełka


~życia nie mierzy się ilością oddechów, ale chwilami, które zaparły dech ~
ann_ma
wto, 03 cze 2008 - 11:27
Martita ... Ty tez możesz mieć taką rodzinę... czas zacząć starania o rodzeństwo! dla Lidki! icon_wink.gif

Dla Pawełka nie będzie pary... ale to nic nie przeszkadza - damy radę! On też niedługo będzie się z nami wspólnie świetnie bawił na tego typu aktywnym świętowaniu nie tylko w Dzień Dziecka! icon_smile.gif

Wczoraj miałam być na dwóch wizytach u laryngologa z Olą i Pawełkiem, raz panstwowo a raz prywatnie... Pani doktor "państwowa" zasłabła w czasie pracy i wywieźli ją do szpitala, wizyty zostały odwołane tylko nas nie zdążono o tym poinformować... więc pojechalismy w derugi koniec miasta na prywatną wizytę do nieznanej nam jeszcze aczkolwiek bardzo chwalonej byłej pani ordynator oddziału laryngologii tutejszego szpitala... Zawiodłam się! Totalna porażka... kobieta stara, brzydka, a jak się usmiechała to jej szkaradne brzydkie dziurawe i sine zęby było szczególnie widać! Nie wspomnę o zapachu z ust gdy się nachyliła by zbadać uszy, nos i gardło dzieciom! Fuj! Wyobraźcie sobie, że powiedziała tak do Pawełka: Masz ładną siost Ty draniu jeden! Byłam w szoku - jak można tak małego chłopca nazwać draniem! A gdy czyściła Pawełkowi uszko to mały wił się z bólu - podczas gdy u poprzedniczki nigdy nawet nie zapłakał! Zapłaciłam za wizytę 120 zł!! To kara dla mnie za to że skusiłam się na sprawdzającą wizytę niby u takiej dobrej pani doktor ... a nie zawierzyłam w umiejętności tej do której jeździmy już kilka lat! Ta prywatna nie powiedziała mi nic szczególnego- nic a nic!! Wystawiła receptę na leki które już mam w domu! Ech... jestem zdegustowana! więcej się u tej Pani nie pojawimy!
ann_ma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,885
Dołączył: pon, 06 sty 03 - 14:38
Skąd: Gdzieś tam niedaleko
Nr użytkownika: 54




post wto, 03 cze 2008 - 11:27
Post #68

Martita ... Ty tez możesz mieć taką rodzinę... czas zacząć starania o rodzeństwo! dla Lidki! icon_wink.gif

Dla Pawełka nie będzie pary... ale to nic nie przeszkadza - damy radę! On też niedługo będzie się z nami wspólnie świetnie bawił na tego typu aktywnym świętowaniu nie tylko w Dzień Dziecka! icon_smile.gif

Wczoraj miałam być na dwóch wizytach u laryngologa z Olą i Pawełkiem, raz panstwowo a raz prywatnie... Pani doktor "państwowa" zasłabła w czasie pracy i wywieźli ją do szpitala, wizyty zostały odwołane tylko nas nie zdążono o tym poinformować... więc pojechalismy w derugi koniec miasta na prywatną wizytę do nieznanej nam jeszcze aczkolwiek bardzo chwalonej byłej pani ordynator oddziału laryngologii tutejszego szpitala... Zawiodłam się! Totalna porażka... kobieta stara, brzydka, a jak się usmiechała to jej szkaradne brzydkie dziurawe i sine zęby było szczególnie widać! Nie wspomnę o zapachu z ust gdy się nachyliła by zbadać uszy, nos i gardło dzieciom! Fuj! Wyobraźcie sobie, że powiedziała tak do Pawełka: Masz ładną siost Ty draniu jeden! Byłam w szoku - jak można tak małego chłopca nazwać draniem! A gdy czyściła Pawełkowi uszko to mały wił się z bólu - podczas gdy u poprzedniczki nigdy nawet nie zapłakał! Zapłaciłam za wizytę 120 zł!! To kara dla mnie za to że skusiłam się na sprawdzającą wizytę niby u takiej dobrej pani doktor ... a nie zawierzyłam w umiejętności tej do której jeździmy już kilka lat! Ta prywatna nie powiedziała mi nic szczególnego- nic a nic!! Wystawiła receptę na leki które już mam w domu! Ech... jestem zdegustowana! więcej się u tej Pani nie pojawimy!

--------------------
Mama Bartka, Oli i Pawełka


~życia nie mierzy się ilością oddechów, ale chwilami, które zaparły dech ~
ggabrysia
wto, 03 cze 2008 - 13:35
witajcie kobietki icon_smile.gif)

Anna Maria pociągnę "wątek" medyczny icon_wink.gif

byłam rano na czwartej już kontroli u chirurga...kolekcja plastikowych figurek Piotrusia powiększyła się o babę jagę ćwiczącą jogę hm...
Te zabaweczki to patent pani doktor- powizytowy pocieszyciel. Na dodatek zero białych kitli- dziś letnia sukienka w piękne kwiaty, aż miło icon_smile.gif)
wczoraj natomiast porażka icon_sad.gif wizyta u okulisty (zalecona po bilansie ) była klapą. Mały zmęczony upałem ( gabinet jest na "górce"- poradnia mieści sie ok 350 m n.p.m. ) nie nawiązał żadnej współpracy z panią doktor. Cykał na wszystkich przyciskach i sprzętach, oglądanie tablicy ze zwierzątkami (do kontroli ostrości widzenia) było dla niego nudne a próba komputerowego badania zakończyła się ryzykownym saltem z fotela icon_wink.gif

poczekam aż bunt dwulatka minie i zaliczę wizytę u okulisty dziecięcego...
czasem myślę czy to nie ADHD icon_sad.gif

ech Dziewczyny icon_smile.gif ale dziś fajnie, tak truskawkowo icon_smile.gif siedzimy w domku dopóki nie zelżeje to ciepło .u nas 30 w cieniu...
robię obiadek i cieszę się wolnym dniem icon_smile.gif
a może jakąś fotkę wrzucęicon_smile.gif

Martita a może razem zaczniemy starania o rodzeństwo dla naszych majusiów ? icon_smile.gif)icon_wink.gif
ggabrysia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,181
Dołączył: wto, 13 lut 07 - 12:17
Skąd: Śląsk Cieszyński
Nr użytkownika: 11,011




post wto, 03 cze 2008 - 13:35
Post #69

witajcie kobietki icon_smile.gif)

Anna Maria pociągnę "wątek" medyczny icon_wink.gif

byłam rano na czwartej już kontroli u chirurga...kolekcja plastikowych figurek Piotrusia powiększyła się o babę jagę ćwiczącą jogę hm...
Te zabaweczki to patent pani doktor- powizytowy pocieszyciel. Na dodatek zero białych kitli- dziś letnia sukienka w piękne kwiaty, aż miło icon_smile.gif)
wczoraj natomiast porażka icon_sad.gif wizyta u okulisty (zalecona po bilansie ) była klapą. Mały zmęczony upałem ( gabinet jest na "górce"- poradnia mieści sie ok 350 m n.p.m. ) nie nawiązał żadnej współpracy z panią doktor. Cykał na wszystkich przyciskach i sprzętach, oglądanie tablicy ze zwierzątkami (do kontroli ostrości widzenia) było dla niego nudne a próba komputerowego badania zakończyła się ryzykownym saltem z fotela icon_wink.gif

poczekam aż bunt dwulatka minie i zaliczę wizytę u okulisty dziecięcego...
czasem myślę czy to nie ADHD icon_sad.gif

ech Dziewczyny icon_smile.gif ale dziś fajnie, tak truskawkowo icon_smile.gif siedzimy w domku dopóki nie zelżeje to ciepło .u nas 30 w cieniu...
robię obiadek i cieszę się wolnym dniem icon_smile.gif
a może jakąś fotkę wrzucęicon_smile.gif

Martita a może razem zaczniemy starania o rodzeństwo dla naszych majusiów ? icon_smile.gif)icon_wink.gif

--------------------
"Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" (J.P.II)

Piotruś (13.05.2006) i Juleczka (20.03.2009)

mój dietetyczny blog zapraszam
ann_ma
wto, 03 cze 2008 - 13:45
Ggabrysiu jak miło, że jesteś... ja jestem w pracy i nie czuję się truskawkowo!
U nas też upał... w pracy nawet tego nie czuję - a nie mamy klimatyzacji.... Tak już jest - nasze biuro jest naturalnie klimatyzowane! W jakiś cudowny sposób nie jest nam gorąco! Głównie dlatego że mamy okno raczej wschodnie i z samego rana tak do 9,30 mamy słonko a później długo cień!
A ja dzisiaj czuję się jakbym tydzień nie spała! Senna! Oczy mi się same zamykają, mam lenia, nic mi się nie chce - a własnie miałam robić ważną robotę!
Zdjęcia może uda mi się wrzucić dzisiaj późnym wieczorem albo jutro z samego rana!
Ale Wasze chętnie bym obejrzała!

Aga H a ja widziałam Wasze zlotowe zdjęcia - świetne! Super sprawa!
ann_ma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,885
Dołączył: pon, 06 sty 03 - 14:38
Skąd: Gdzieś tam niedaleko
Nr użytkownika: 54




post wto, 03 cze 2008 - 13:45
Post #70

Ggabrysiu jak miło, że jesteś... ja jestem w pracy i nie czuję się truskawkowo!
U nas też upał... w pracy nawet tego nie czuję - a nie mamy klimatyzacji.... Tak już jest - nasze biuro jest naturalnie klimatyzowane! W jakiś cudowny sposób nie jest nam gorąco! Głównie dlatego że mamy okno raczej wschodnie i z samego rana tak do 9,30 mamy słonko a później długo cień!
A ja dzisiaj czuję się jakbym tydzień nie spała! Senna! Oczy mi się same zamykają, mam lenia, nic mi się nie chce - a własnie miałam robić ważną robotę!
Zdjęcia może uda mi się wrzucić dzisiaj późnym wieczorem albo jutro z samego rana!
Ale Wasze chętnie bym obejrzała!

Aga H a ja widziałam Wasze zlotowe zdjęcia - świetne! Super sprawa!

--------------------
Mama Bartka, Oli i Pawełka


~życia nie mierzy się ilością oddechów, ale chwilami, które zaparły dech ~
ggabrysia
wto, 03 cze 2008 - 13:47


to na naszym miejskim ryneczku icon_smile.gif
ggabrysia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,181
Dołączył: wto, 13 lut 07 - 12:17
Skąd: Śląsk Cieszyński
Nr użytkownika: 11,011




post wto, 03 cze 2008 - 13:47
Post #71



to na naszym miejskim ryneczku icon_smile.gif


--------------------
"Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" (J.P.II)

Piotruś (13.05.2006) i Juleczka (20.03.2009)

mój dietetyczny blog zapraszam
ann_ma
wto, 03 cze 2008 - 13:47
Zapomniałabym dodać - AgaTH... zdjęcia przeurocze!
A to z Tobą i Kubusiem na mostku - wręcz WSPANIAŁE!
ann_ma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,885
Dołączył: pon, 06 sty 03 - 14:38
Skąd: Gdzieś tam niedaleko
Nr użytkownika: 54




post wto, 03 cze 2008 - 13:47
Post #72

Zapomniałabym dodać - AgaTH... zdjęcia przeurocze!
A to z Tobą i Kubusiem na mostku - wręcz WSPANIAŁE!

--------------------
Mama Bartka, Oli i Pawełka


~życia nie mierzy się ilością oddechów, ale chwilami, które zaparły dech ~
ggabrysia
wto, 03 cze 2008 - 13:53
no właśnie Aga TH Kubuś to przeuroczy chłopczyk icon_smile.gif
nie wiem czy się mylę ale wydaje mi się , że to grzeczny maluszek i bardzo pogodny.
na dodatek chyba lubi pozować do zdjęć ( w przeciwieństwie do Piotrusia)

ja też zaglądnęłam do fotorelacji ze zlotu icon_smile.gif
fajna zabawa!
ja pewnie się na takiej nigdy nie pojawię, choćby dlatego , że mój Marcin nie należy do osób lubiących większe "skupiska ludzkie " ; ) icon_smile.gif icon_smile.gif
po prostu jest raczej nieśmiały...
ggabrysia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,181
Dołączył: wto, 13 lut 07 - 12:17
Skąd: Śląsk Cieszyński
Nr użytkownika: 11,011




post wto, 03 cze 2008 - 13:53
Post #73

no właśnie Aga TH Kubuś to przeuroczy chłopczyk icon_smile.gif
nie wiem czy się mylę ale wydaje mi się , że to grzeczny maluszek i bardzo pogodny.
na dodatek chyba lubi pozować do zdjęć ( w przeciwieństwie do Piotrusia)

ja też zaglądnęłam do fotorelacji ze zlotu icon_smile.gif
fajna zabawa!
ja pewnie się na takiej nigdy nie pojawię, choćby dlatego , że mój Marcin nie należy do osób lubiących większe "skupiska ludzkie " ; ) icon_smile.gif icon_smile.gif
po prostu jest raczej nieśmiały...

--------------------
"Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" (J.P.II)

Piotruś (13.05.2006) i Juleczka (20.03.2009)

mój dietetyczny blog zapraszam
ann_ma
wto, 03 cze 2008 - 13:54
Ggabrysiu świetne zdjęcie! Prosimy o więcej 02.gif .
ann_ma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,885
Dołączył: pon, 06 sty 03 - 14:38
Skąd: Gdzieś tam niedaleko
Nr użytkownika: 54




post wto, 03 cze 2008 - 13:54
Post #74

Ggabrysiu świetne zdjęcie! Prosimy o więcej 02.gif .

--------------------
Mama Bartka, Oli i Pawełka


~życia nie mierzy się ilością oddechów, ale chwilami, które zaparły dech ~
ann_ma
wto, 03 cze 2008 - 13:57
A może sama z Piterkiem miałabyś ochotę na taki zlot mamusiowy??
U mnie to też... byłoby najprędzej że jesli już sama bym postanowiła wyjechać na takie COŚ... to może by się udało! Ale jak znam życie... to niestety niemozliwe - żebym samiusieńka z 3 szkrabów mniejszych i większych odważyła sie pojechać kawałek dalej w Polskę na taki ZLOT! Aczkolwiek marzyć zawsze mozna co nie??
ann_ma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,885
Dołączył: pon, 06 sty 03 - 14:38
Skąd: Gdzieś tam niedaleko
Nr użytkownika: 54




post wto, 03 cze 2008 - 13:57
Post #75

A może sama z Piterkiem miałabyś ochotę na taki zlot mamusiowy??
U mnie to też... byłoby najprędzej że jesli już sama bym postanowiła wyjechać na takie COŚ... to może by się udało! Ale jak znam życie... to niestety niemozliwe - żebym samiusieńka z 3 szkrabów mniejszych i większych odważyła sie pojechać kawałek dalej w Polskę na taki ZLOT! Aczkolwiek marzyć zawsze mozna co nie??

--------------------
Mama Bartka, Oli i Pawełka


~życia nie mierzy się ilością oddechów, ale chwilami, które zaparły dech ~
ggabrysia
wto, 03 cze 2008 - 14:00
z Wami fajnie byłoby sie spotkaćicon_smile.gif))
trzeba pomyśleć nad tym w przyszłości...
icon_smile.gif

(robię przerwę na powieszenie prania póki Piter śpi icon_wink.gif)
ggabrysia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,181
Dołączył: wto, 13 lut 07 - 12:17
Skąd: Śląsk Cieszyński
Nr użytkownika: 11,011




post wto, 03 cze 2008 - 14:00
Post #76

z Wami fajnie byłoby sie spotkaćicon_smile.gif))
trzeba pomyśleć nad tym w przyszłości...
icon_smile.gif

(robię przerwę na powieszenie prania póki Piter śpi icon_wink.gif)

--------------------
"Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" (J.P.II)

Piotruś (13.05.2006) i Juleczka (20.03.2009)

mój dietetyczny blog zapraszam
ann_ma
wto, 03 cze 2008 - 14:07
A ja muszę wypić drugą kawkę bo normalnie usnę na siedząco nad papierami na biurku! icon_sad.gif
ann_ma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,885
Dołączył: pon, 06 sty 03 - 14:38
Skąd: Gdzieś tam niedaleko
Nr użytkownika: 54




post wto, 03 cze 2008 - 14:07
Post #77

A ja muszę wypić drugą kawkę bo normalnie usnę na siedząco nad papierami na biurku! icon_sad.gif

--------------------
Mama Bartka, Oli i Pawełka


~życia nie mierzy się ilością oddechów, ale chwilami, które zaparły dech ~
ann_ma
wto, 03 cze 2008 - 14:08
Zapraszam nad morze! Na zlocik majówkowy! icon_wink.gif Mogłoby się udać - jeden taki weekend...
ann_ma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,885
Dołączył: pon, 06 sty 03 - 14:38
Skąd: Gdzieś tam niedaleko
Nr użytkownika: 54




post wto, 03 cze 2008 - 14:08
Post #78

Zapraszam nad morze! Na zlocik majówkowy! icon_wink.gif Mogłoby się udać - jeden taki weekend...

--------------------
Mama Bartka, Oli i Pawełka


~życia nie mierzy się ilością oddechów, ale chwilami, które zaparły dech ~
martita
wto, 03 cze 2008 - 15:10
ggabrysia: oj czas by się postarać już o rodzeństwo, oj czas icon_wink.gif A kiedy Ty planujesz gorące noce? icon_wink.gif U mnie na razie fizycznie niemożliwe - dopóki nie zarzucimy cycusia, jestem zabezpieczona 03.gif 03.gif 03.gif Ggabrysia, jakie Ty masz długie włosy:)Cudne zdjęcie:)
AnnaMaria: my oczywiście planujemy wypadzik nad morze, ale ja nie wiem czy się zapuścimy aż tak daleko w Twoje strony. Na pewno byłoby super i jak się będę pakować, to dam Ci znać. 03.gif
martita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,250
Dołączył: czw, 06 paź 05 - 13:11
Nr użytkownika: 3,774




post wto, 03 cze 2008 - 15:10
Post #79

ggabrysia: oj czas by się postarać już o rodzeństwo, oj czas icon_wink.gif A kiedy Ty planujesz gorące noce? icon_wink.gif U mnie na razie fizycznie niemożliwe - dopóki nie zarzucimy cycusia, jestem zabezpieczona 03.gif 03.gif 03.gif Ggabrysia, jakie Ty masz długie włosy:)Cudne zdjęcie:)
AnnaMaria: my oczywiście planujemy wypadzik nad morze, ale ja nie wiem czy się zapuścimy aż tak daleko w Twoje strony. Na pewno byłoby super i jak się będę pakować, to dam Ci znać. 03.gif
ann_ma
wto, 03 cze 2008 - 15:25
Eeee Martita wcla tak daleko nie masz ... a nasze wybrzeże takie piekne i spokojne... icon_wink.gif
ann_ma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,885
Dołączył: pon, 06 sty 03 - 14:38
Skąd: Gdzieś tam niedaleko
Nr użytkownika: 54




post wto, 03 cze 2008 - 15:25
Post #80

Eeee Martita wcla tak daleko nie masz ... a nasze wybrzeże takie piekne i spokojne... icon_wink.gif

--------------------
Mama Bartka, Oli i Pawełka


~życia nie mierzy się ilością oddechów, ale chwilami, które zaparły dech ~
> Majowe słonka - TRZECIA ODSŁONA
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 24 maj 2024 - 03:00
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama