Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 następna ostatnia   

Marcowe maluchy 2

> 
myszowata
pią, 24 lis 2006 - 00:13
No to chyba już nie ma problemu z regulaminem - bo nikt prawie nie pisze icon_lol.gif Powiem Wam, że to jest niesmaczne już - błagam skończcie te przepychanki albo piszcie sobie na priv (tak stanowi regulamin tego forum zresztą, aby osobiste zatargi załatwiać na priv).
Wątek nam się rozsypał i chyba o to chodziło - bo jak widać nie mamy tu prawa zabierania zdania..... ale może to i dobrze - trochę sie odmłodziłam - jak w szkole icon_biggrin.gif Szkoda, że do kąta nie stawiają icon_lol.gif

Posty znikają - fajnie icon_biggrin.gif
A zapytać o cokolwiek też nie sposób bo odpowiedzi brak icon_biggrin.gif
Nie ma co - o to chodziło icon_biggrin.gif Teraz to dopiero jest super icon_biggrin.gif

Spadam spać bo sama już siebie nie mogę czytać icon_rolleyes.gif
myszowata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,986
Dołączył: wto, 13 wrz 05 - 19:51
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,637

GG:


post pią, 24 lis 2006 - 00:13
Post #81

No to chyba już nie ma problemu z regulaminem - bo nikt prawie nie pisze icon_lol.gif Powiem Wam, że to jest niesmaczne już - błagam skończcie te przepychanki albo piszcie sobie na priv (tak stanowi regulamin tego forum zresztą, aby osobiste zatargi załatwiać na priv).
Wątek nam się rozsypał i chyba o to chodziło - bo jak widać nie mamy tu prawa zabierania zdania..... ale może to i dobrze - trochę sie odmłodziłam - jak w szkole icon_biggrin.gif Szkoda, że do kąta nie stawiają icon_lol.gif

Posty znikają - fajnie icon_biggrin.gif
A zapytać o cokolwiek też nie sposób bo odpowiedzi brak icon_biggrin.gif
Nie ma co - o to chodziło icon_biggrin.gif Teraz to dopiero jest super icon_biggrin.gif

Spadam spać bo sama już siebie nie mogę czytać icon_rolleyes.gif

--------------------
Monika i Ida (10.03.2006),


Kajetan (15.11.2007)


oraz Inka (29.10.2015)


Borkowszczyzna
Karolka18
pią, 24 lis 2006 - 09:14
dziewczyny co myślicie o forum,którego założycielem bedzie petisu?

Kupujecie coś dzieciaczkom na gwiazdke?My,jako rodzice,kupimy krzesełko do karmienia,a chrzestny Maćka zapowiedział już,ze kupi rowerek kolorowy z rączką z tyłu icon_biggrin.gif elegancko icon_wink.gif szkoda,ze chrzestna w Warszawie icon_confused.gif wiedziałam,żeby jej nie brac na matke chrzestną bo Maciek jej nie będzie widział nigdy więcej icon_sad.gif tak jak ja swojego chrzestnego icon_sad.gif ale wkońcu przyjaciółka,nie? icon_rolleyes.gif
Karolka18


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,723
Dołączył: nie, 04 wrz 05 - 17:06
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 3,589

GG:


post pią, 24 lis 2006 - 09:14
Post #82

dziewczyny co myślicie o forum,którego założycielem bedzie petisu?

Kupujecie coś dzieciaczkom na gwiazdke?My,jako rodzice,kupimy krzesełko do karmienia,a chrzestny Maćka zapowiedział już,ze kupi rowerek kolorowy z rączką z tyłu icon_biggrin.gif elegancko icon_wink.gif szkoda,ze chrzestna w Warszawie icon_confused.gif wiedziałam,żeby jej nie brac na matke chrzestną bo Maciek jej nie będzie widział nigdy więcej icon_sad.gif tak jak ja swojego chrzestnego icon_sad.gif ale wkońcu przyjaciółka,nie? icon_rolleyes.gif
Karolka18
pią, 24 lis 2006 - 09:31
czy wy też wchodzicie na to forum z taką niechęcią jak ja icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Karolka18


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,723
Dołączył: nie, 04 wrz 05 - 17:06
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 3,589

GG:


post pią, 24 lis 2006 - 09:31
Post #83

czy wy też wchodzicie na to forum z taką niechęcią jak ja icon_question.gif icon_rolleyes.gif
jedlinka

Go??







post pią, 24 lis 2006 - 10:14
Post #84

trochę mi smutno, że to wszystko się tak pokomplikowało, ale chyba nie chciałabym żebyśmy sobie stąd wyemigrowały, nowe forum byłoby fajne ale nie jestem pewna, że przeszłybyśmy wszystkie, i co? tu troche popisać potem na innym forum prawie to samo, nie sądze, żeby to było to samo a fajnie jest i nie bardzo chciałabym to starcić, mnie tam za bardzo moderator nie przeszkadza, chociaż początki nie były miłe

co do prezentów nie wiem czy coś fajnego Małej kupimy bo z kasą będzie krucho, mamy ten chrzest, pisałam Wam, trzeba sie na niego ubrać, prezent dać niebyle jaki no bo mąż za chrzestnego, prezenty dla rodziny, imieniny mojej Mamy i brata (Ewa i Szczepan) i jeszcze mi wyjdzie za dentystę zapłacić za leczenie kanałowe, nie chce mi sie myśleć
bardzo bym chciała taki jeździk jak pokazywała, któraś z Was ale nie wiem czy te 150 zł wygrzebiemy icon_sad.gif

Zuza nadal marudna bardzo i kiepsko sypia, w nocy wypija megailości picia, chyba sie do tego przyzwyczaiła bo po przebudzeniu nocnym bez picia nie zaśnie, nie wiem czy powinnam z tym walczyć czy lepiej narazie nie, póki sie z zębami nie skończy a przez niekapek nie chce, zaczęła się wogóle awanturować jak cos idzie nie po jej myśli
ale wiecie co kiedy to się skończy? w końcu 28 tych zębów będzie rosło icon_evil.gif
Misqowa Ania
pią, 24 lis 2006 - 10:24
Ja nie mam nic przeciwko forum petisu icon_smile.gif jestem za icon_smile.gif

byłam u dentysty wczoraj i 3 zęby zrobione.. trwało to około 1,5 godziny jak mnienie było i zatęskniłam za Kubusiem, ale dzisiaj znów dał mi już w kość.. teraz jakimś cudem się uspokoił.. ale chyba napisze do teściowej czy nie chciałaby zabrać młodego na spacer to bym sobie w końcu posprzątała porządnie.. i odsapnęła...
Misqowa Ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 612
Dołączył: śro, 31 sie 05 - 12:14
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,572

GG:


post pią, 24 lis 2006 - 10:24
Post #85

Ja nie mam nic przeciwko forum petisu icon_smile.gif jestem za icon_smile.gif

byłam u dentysty wczoraj i 3 zęby zrobione.. trwało to około 1,5 godziny jak mnienie było i zatęskniłam za Kubusiem, ale dzisiaj znów dał mi już w kość.. teraz jakimś cudem się uspokoił.. ale chyba napisze do teściowej czy nie chciałaby zabrać młodego na spacer to bym sobie w końcu posprzątała porządnie.. i odsapnęła...

--------------------
Ania - mamusia Kubusia i Filipka :)



Misqowa Ania
pią, 24 lis 2006 - 10:26
lunarex - wcale o Tobie nie zapomniałam, ale ostatnio się kiepsko czułas i lepiej żebyś najpierw doszła do siebie nim ja z moim marudą się zwalę na głowę.. aaa no i ja niestety mobilna zbytnio nie jestem icon_sad.gif
Misqowa Ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 612
Dołączył: śro, 31 sie 05 - 12:14
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,572

GG:


post pią, 24 lis 2006 - 10:26
Post #86

lunarex - wcale o Tobie nie zapomniałam, ale ostatnio się kiepsko czułas i lepiej żebyś najpierw doszła do siebie nim ja z moim marudą się zwalę na głowę.. aaa no i ja niestety mobilna zbytnio nie jestem icon_sad.gif

--------------------
Ania - mamusia Kubusia i Filipka :)



krissy
pią, 24 lis 2006 - 10:32
Ja mam taka mysl, bp rzeczywiscie sie wsio porabalo. Zeby kazda z nas podala petisu swojego maila i wtedy ona bedzie z nami w stalym kontakcie, co wymodzila.

Bo rzeczywiscie, popsulo nam sie tu wszystko,a bylo milo i przyjemnie.

a wystarczylo odrobine uprzejmosci,ze sorry dziewczyny,ale regulamin i bedziecie musialuy zamknac.

CZY KTOS MNIE WYWALI ZA BRAK POLSKICVH LITEREK?
krissy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 371
Dołączył: pią, 17 cze 05 - 12:43
Skąd: Koszalin
Nr użytkownika: 3,283

GG:


post pią, 24 lis 2006 - 10:32
Post #87

Ja mam taka mysl, bp rzeczywiscie sie wsio porabalo. Zeby kazda z nas podala petisu swojego maila i wtedy ona bedzie z nami w stalym kontakcie, co wymodzila.

Bo rzeczywiscie, popsulo nam sie tu wszystko,a bylo milo i przyjemnie.

a wystarczylo odrobine uprzejmosci,ze sorry dziewczyny,ale regulamin i bedziecie musialuy zamknac.

CZY KTOS MNIE WYWALI ZA BRAK POLSKICVH LITEREK?

--------------------
Marta i Micha? (10.05.2004) i Kuba (09.03.2006)
user posted image
user posted image
krissy
pią, 24 lis 2006 - 10:45
Bo w sumie, to bylo mi zaj***** z Wami i na pewno nie chce sie rozstawac. Cala ciaza, 8 miesiecy zycia dzieci...

No i wrocilam. Stesknic za malzonkiem sie nie mozna icon_question.gif icon_wink.gif

Kurcze i mamy juz Klemensa w domu iiiiiiii ZYJE icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Fajny jest, taki malutki icon_biggrin.gif

Kuba lezie juz wszedzie na czworaka. I probuje wstawac z pozycji kleczkowej. Smiesznie to wyglada. Raczkujac odpycha sie jedna noga wyprostowana.

Pralke tez poznal icon_smile.gif Rewelacja icon_exclaim.gif
krissy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 371
Dołączył: pią, 17 cze 05 - 12:43
Skąd: Koszalin
Nr użytkownika: 3,283

GG:


post pią, 24 lis 2006 - 10:45
Post #88

Bo w sumie, to bylo mi zaj***** z Wami i na pewno nie chce sie rozstawac. Cala ciaza, 8 miesiecy zycia dzieci...

No i wrocilam. Stesknic za malzonkiem sie nie mozna icon_question.gif icon_wink.gif

Kurcze i mamy juz Klemensa w domu iiiiiiii ZYJE icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Fajny jest, taki malutki icon_biggrin.gif

Kuba lezie juz wszedzie na czworaka. I probuje wstawac z pozycji kleczkowej. Smiesznie to wyglada. Raczkujac odpycha sie jedna noga wyprostowana.

Pralke tez poznal icon_smile.gif Rewelacja icon_exclaim.gif

--------------------
Marta i Micha? (10.05.2004) i Kuba (09.03.2006)
user posted image
user posted image
An_Qa
pią, 24 lis 2006 - 11:09
moje gg jest w pasku na dole wiec spokojnie "jestesmy w kontakcie" icon_lol.gif

prezenty- mam powiedziala ze jezdzik oni kupia malej na mikolaja albo pod chonke a my zebysmy dolozyli kaske i zamiast dywanu kupili wykladzine na caly pokoj, bo mama jak zacznie zasuwac to nie bedzie patrzyla gdzie jest dywan a gdzie nie ma.
Chrzesnego mamy w tym samym miescie, ale od chrztu jeszcze go nie widzialam icon_confused.gif powiedzial ze na mikolaja przyjedzie icon_rolleyes.gif Chrzesna mieszka w Sosnowcu a byla juz u nas kilka razy (a mobilna to ona nie jest wcale a wcale icon_confused.gif ) za kazdym razem cos przywozi, ale o mikolaju nic nie mowila.

Dziecko siedzi obok w krzeselku i maltretuje ja Visolvitem icon_twisted.gif

A tak w ogole to ida nam zeby, dolne jedynki i lewa trojka chyba, a moze czworka icon_rolleyes.gif Smiesznie... a ja sie tak na nia denerwuje ze jest nieznosna... Dostala dawke Paracetamolu i na razie jest ok.
An_Qa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 783
Dołączył: pon, 16 sty 06 - 15:23
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 4,603

GG:


post pią, 24 lis 2006 - 11:09
Post #89

moje gg jest w pasku na dole wiec spokojnie "jestesmy w kontakcie" icon_lol.gif

prezenty- mam powiedziala ze jezdzik oni kupia malej na mikolaja albo pod chonke a my zebysmy dolozyli kaske i zamiast dywanu kupili wykladzine na caly pokoj, bo mama jak zacznie zasuwac to nie bedzie patrzyla gdzie jest dywan a gdzie nie ma.
Chrzesnego mamy w tym samym miescie, ale od chrztu jeszcze go nie widzialam icon_confused.gif powiedzial ze na mikolaja przyjedzie icon_rolleyes.gif Chrzesna mieszka w Sosnowcu a byla juz u nas kilka razy (a mobilna to ona nie jest wcale a wcale icon_confused.gif ) za kazdym razem cos przywozi, ale o mikolaju nic nie mowila.

Dziecko siedzi obok w krzeselku i maltretuje ja Visolvitem icon_twisted.gif

A tak w ogole to ida nam zeby, dolne jedynki i lewa trojka chyba, a moze czworka icon_rolleyes.gif Smiesznie... a ja sie tak na nia denerwuje ze jest nieznosna... Dostala dawke Paracetamolu i na razie jest ok.

--------------------
myszowata
pią, 24 lis 2006 - 11:13
Czy rozumiem, że można już normalnie rozmawiać na tematy związane z dziećmi icon_question.gif Miło - to jestem icon_biggrin.gif
Co do drugiego forum też jestem bardzo za - kto powiedział, że można pisać tylko na jednym icon_question.gif

krissy Super, że Klemens żyje - ale nie obraź sie - fajny to on nie jest (jak dla mnie icon_redface.gif bo ja strachajło). A stęsknić się można - mój dziś wieczorem wraca icon_biggrin.gif już się doczekać nie mogę icon_biggrin.gif

jedlinka łączę się w bólu mlecznym icon_sad.gif
Mała najpierw wypięła sie na cyca (trochę tylko go glamie) a teraz też na Bebilon icon_sad.gif Dziś od rana wypiła raptem 100ml z butli i trochę z cycka icon_sad.gif

Ja wczoraj poszłam spać po 1 i już o 1:20 miałam pobudkę icon_evil.gif Ale po 20 miutach mała zasnęła - ja wybita z rytmu trochę gorzej. No ale prawie do 7 pospałyśmy icon_biggrin.gif ponad 5 godzin - luksus icon_biggrin.gif ale i tak sie skaładam - małazasnęła i ja się zatem wypoziomuję icon_biggrin.gif
myszowata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,986
Dołączył: wto, 13 wrz 05 - 19:51
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,637

GG:


post pią, 24 lis 2006 - 11:13
Post #90

Czy rozumiem, że można już normalnie rozmawiać na tematy związane z dziećmi icon_question.gif Miło - to jestem icon_biggrin.gif
Co do drugiego forum też jestem bardzo za - kto powiedział, że można pisać tylko na jednym icon_question.gif

krissy Super, że Klemens żyje - ale nie obraź sie - fajny to on nie jest (jak dla mnie icon_redface.gif bo ja strachajło). A stęsknić się można - mój dziś wieczorem wraca icon_biggrin.gif już się doczekać nie mogę icon_biggrin.gif

jedlinka łączę się w bólu mlecznym icon_sad.gif
Mała najpierw wypięła sie na cyca (trochę tylko go glamie) a teraz też na Bebilon icon_sad.gif Dziś od rana wypiła raptem 100ml z butli i trochę z cycka icon_sad.gif

Ja wczoraj poszłam spać po 1 i już o 1:20 miałam pobudkę icon_evil.gif Ale po 20 miutach mała zasnęła - ja wybita z rytmu trochę gorzej. No ale prawie do 7 pospałyśmy icon_biggrin.gif ponad 5 godzin - luksus icon_biggrin.gif ale i tak sie skaładam - małazasnęła i ja się zatem wypoziomuję icon_biggrin.gif

--------------------
Monika i Ida (10.03.2006),


Kajetan (15.11.2007)


oraz Inka (29.10.2015)


Borkowszczyzna
Ketmia
pią, 24 lis 2006 - 11:41
A już się miałam pytać co z Klemensem icon_lol.gif Ale chyba stopem przyjechał, bo poczta nie działa icon_wink.gif
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post pią, 24 lis 2006 - 11:41
Post #91

A już się miałam pytać co z Klemensem icon_lol.gif Ale chyba stopem przyjechał, bo poczta nie działa icon_wink.gif

--------------------
Misqowa Ania
pią, 24 lis 2006 - 12:06
no to ja sprzedałam dziecko icon_wink.gif wysłałam go z teściową na spacer a sama zabieram się za porządki w domku.. i porządne wietrzenie mieszkania, bo jak jest młody to tak całkiem sie nie da żeby go nie zawiało.. dlatego śmigam do roboty i dam znac później czy coś udało się zrobić icon_wink.gif

fajnie ze z Klemensem wszystko OK, tyle ze ja pająków sie boję brrr

prezenty - Kubus od nas na mikołaja dostanie sanki icon_smile.gif i może szlafroczek, bo u nas w domu zimno i nie zapowiada się żeby zaczęli grzać.. a co na święta i od dziadków - hmm nie mam pojęcia.. a że chrzestni to rodzeństwo i to młodsze to prezenty pewnie będą wspólne z dziadkami icon_smile.gif
Misqowa Ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 612
Dołączył: śro, 31 sie 05 - 12:14
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,572

GG:


post pią, 24 lis 2006 - 12:06
Post #92

no to ja sprzedałam dziecko icon_wink.gif wysłałam go z teściową na spacer a sama zabieram się za porządki w domku.. i porządne wietrzenie mieszkania, bo jak jest młody to tak całkiem sie nie da żeby go nie zawiało.. dlatego śmigam do roboty i dam znac później czy coś udało się zrobić icon_wink.gif

fajnie ze z Klemensem wszystko OK, tyle ze ja pająków sie boję brrr

prezenty - Kubus od nas na mikołaja dostanie sanki icon_smile.gif i może szlafroczek, bo u nas w domu zimno i nie zapowiada się żeby zaczęli grzać.. a co na święta i od dziadków - hmm nie mam pojęcia.. a że chrzestni to rodzeństwo i to młodsze to prezenty pewnie będą wspólne z dziadkami icon_smile.gif

--------------------
Ania - mamusia Kubusia i Filipka :)



krissy
pią, 24 lis 2006 - 12:15
no wlasnie dzieki sprawnej poczcie Klemens szedl tyle,ile szedl. Masakra. Balam sie,ze zwloki zastane icon_confused.gif
krissy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 371
Dołączył: pią, 17 cze 05 - 12:43
Skąd: Koszalin
Nr użytkownika: 3,283

GG:


post pią, 24 lis 2006 - 12:15
Post #93

no wlasnie dzieki sprawnej poczcie Klemens szedl tyle,ile szedl. Masakra. Balam sie,ze zwloki zastane icon_confused.gif

--------------------
Marta i Micha? (10.05.2004) i Kuba (09.03.2006)
user posted image
user posted image
Agneska
pią, 24 lis 2006 - 12:32
Ketmia ja byłam u laryngologa ze sobą, mialam do usunięcia taką małą torbiel z ropą i naszczęście po sprawie, teraz tylko płukać płukać i jeszcze raz płukać.

An_Qa najważniejsze aby między Wami było dobrze musicie się wspierać nawzajem, no i żebyście się jakoś uporali z tym mieszkankiem, a na pewnno sprawa jest stresująca.

U mnie Natalka przynajmniej ładnie w nocy śpi ale wdzień marudki na maksa, sama nie wie czego chce. icon_rolleyes.gif

Karolka my chcieliśmy mieć taich chrzestnych co by kontakt dobry był, aby Nati dobrze znała,
a co do prezentu to jeszcze nie wiem co kupimy małej.

Misqowa Aniu ja też do dentysty musze, wiem że już o tym pisałam ale teraz na pewno idę tylko gardzioło wyleczę..

Krissy a Klemensa nam pokażesz, co prawda ja też nie należę do wielbicieli pająków ale ciekawość jest większa icon_biggrin.gif
Agneska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 331
Dołączył: nie, 25 kwi 04 - 19:46
Nr użytkownika: 1,690




post pią, 24 lis 2006 - 12:32
Post #94

Ketmia ja byłam u laryngologa ze sobą, mialam do usunięcia taką małą torbiel z ropą i naszczęście po sprawie, teraz tylko płukać płukać i jeszcze raz płukać.

An_Qa najważniejsze aby między Wami było dobrze musicie się wspierać nawzajem, no i żebyście się jakoś uporali z tym mieszkankiem, a na pewnno sprawa jest stresująca.

U mnie Natalka przynajmniej ładnie w nocy śpi ale wdzień marudki na maksa, sama nie wie czego chce. icon_rolleyes.gif

Karolka my chcieliśmy mieć taich chrzestnych co by kontakt dobry był, aby Nati dobrze znała,
a co do prezentu to jeszcze nie wiem co kupimy małej.

Misqowa Aniu ja też do dentysty musze, wiem że już o tym pisałam ale teraz na pewno idę tylko gardzioło wyleczę..

Krissy a Klemensa nam pokażesz, co prawda ja też nie należę do wielbicieli pająków ale ciekawość jest większa icon_biggrin.gif

--------------------
Aga z Natalk? (03.03.2006)
user posted imageuser posted image
An_Qa
pią, 24 lis 2006 - 12:46
ja wez mam w domu bajzel ze ho ho... A co najgorsze nie wiem jaks ie z tym uporac icon_confused.gif To przez to lozko, tylko nie wiem czy przez to nowe czy przez to stare...
Ja znow wkor.... Buzdze malza, bo do tej elektrowni mial jechac a on mi mozi, ze dzis to juz nie ma sensu, i ze lepiej w poniedzialek... Odwraca sie dupa i spi dalej (bo po nocce przyszedl). No kur.... to jemu powinno najbardziej zalezec na tym mieszkaniu, bo do moich rodzicow isc nie chce. Nic bez awantury nie moze zalatwic icon_evil.gif Zawsze czeka do ostatniej chwili i pozniej juz nic nie da sie zrobic.
An_Qa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 783
Dołączył: pon, 16 sty 06 - 15:23
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 4,603

GG:


post pią, 24 lis 2006 - 12:46
Post #95

ja wez mam w domu bajzel ze ho ho... A co najgorsze nie wiem jaks ie z tym uporac icon_confused.gif To przez to lozko, tylko nie wiem czy przez to nowe czy przez to stare...
Ja znow wkor.... Buzdze malza, bo do tej elektrowni mial jechac a on mi mozi, ze dzis to juz nie ma sensu, i ze lepiej w poniedzialek... Odwraca sie dupa i spi dalej (bo po nocce przyszedl). No kur.... to jemu powinno najbardziej zalezec na tym mieszkaniu, bo do moich rodzicow isc nie chce. Nic bez awantury nie moze zalatwic icon_evil.gif Zawsze czeka do ostatniej chwili i pozniej juz nic nie da sie zrobic.

--------------------
Ketmia
pią, 24 lis 2006 - 12:53
Agneska, a Zuza ma mieć podcięte wędzidełko. Już się boję, choć to ponoć nic wielkiego, jeden sprawny ruch lekarza.
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post pią, 24 lis 2006 - 12:53
Post #96

Agneska, a Zuza ma mieć podcięte wędzidełko. Już się boję, choć to ponoć nic wielkiego, jeden sprawny ruch lekarza.

--------------------
SylwiaK
pią, 24 lis 2006 - 14:41
Niestety dziewczyny, czuję tu wielki niesmak. Czekam na forum Petisu, bo przecież forum tworzą ludzie i nie ważne czy będziemy na Maluchach czy gdzie indziej. Wy jesteście i będziecie w tym wszystkim najważniejsze!
SylwiaK


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: sob, 10 wrz 05 - 12:16
Skąd: Szczytno
Nr użytkownika: 3,617

GG:


post pią, 24 lis 2006 - 14:41
Post #97

Niestety dziewczyny, czuję tu wielki niesmak. Czekam na forum Petisu, bo przecież forum tworzą ludzie i nie ważne czy będziemy na Maluchach czy gdzie indziej. Wy jesteście i będziecie w tym wszystkim najważniejsze!

--------------------
Kopisiowo
Sylwia, mama Kornelki (VII 2004) i Julka(II 2006)
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
myszowata
pią, 24 lis 2006 - 14:56
SyliwaK Może już dziś się doczekasz wink.gif

A ja może się doczekam na małża - stęskniłam się icon_rolleyes.gif
myszowata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,986
Dołączył: wto, 13 wrz 05 - 19:51
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,637

GG:


post pią, 24 lis 2006 - 14:56
Post #98

SyliwaK Może już dziś się doczekasz wink.gif

A ja może się doczekam na małża - stęskniłam się icon_rolleyes.gif

--------------------
Monika i Ida (10.03.2006),


Kajetan (15.11.2007)


oraz Inka (29.10.2015)


Borkowszczyzna
Misqowa Ania
pią, 24 lis 2006 - 15:51
dziecko wróciło po 2 godzinach... icon_smile.gif a ja sie narobiłam w domku że hoho... poźniej zdam relację, bo młody marudzi - chyba na spanie...
Misqowa Ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 612
Dołączył: śro, 31 sie 05 - 12:14
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,572

GG:


post pią, 24 lis 2006 - 15:51
Post #99

dziecko wróciło po 2 godzinach... icon_smile.gif a ja sie narobiłam w domku że hoho... poźniej zdam relację, bo młody marudzi - chyba na spanie...

--------------------
Ania - mamusia Kubusia i Filipka :)



bukalka
pią, 24 lis 2006 - 17:33
Nie odpisałam nikomu na priv za co przepraszam,ale z czasem u mnie teraz ciężko.
To kiedy petisu będzie to Nasze nowe forum bo muszę się Wam czymś pochwalić.
Więcej nie pisze bo nie mam nawet na to ochoty ten wątek jest dla mnie....
bukalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 392
Dołączył: wto, 10 sty 06 - 20:36
Skąd: Siedlce
Nr użytkownika: 4,518




post pią, 24 lis 2006 - 17:33
Post #100

Nie odpisałam nikomu na priv za co przepraszam,ale z czasem u mnie teraz ciężko.
To kiedy petisu będzie to Nasze nowe forum bo muszę się Wam czymś pochwalić.
Więcej nie pisze bo nie mam nawet na to ochoty ten wątek jest dla mnie....

--------------------
user posted imageuser posted image
> Marcowe maluchy 2
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 21 maj 2024 - 03:49
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama