Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
101 Stron V  « poprzednia 98 99 100 101 nastÄ™pna  

Czerwcowe przedszkolaki cz. 22 :)

> 
lornetka
pon, 04 cze 2012 - 10:01
ciekawe z kim ja będę...
na to wychodzi, że z żadną z Was icon_sad.gif
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post pon, 04 cze 2012 - 10:01
Post #1981

ciekawe z kim ja będę...
na to wychodzi, że z żadną z Was icon_sad.gif
jaAga*
pon, 04 cze 2012 - 10:13
Niedźwiadku przepraszam, że nie napisałam...kurcze, ale nic więcej się nie dowiedziałam, niż to co powiedziałam Ci przez telefon, no i te choroby mnie zdominowały. Kciuki zaciskam z całych sił!!!!

Julię posmarowałam fioletem w gardle icon_wink.gif, bo ona nie ma nic więcej. Kurde no...nawet kataru nie ma, nie mówiąc o stanie podgorączkowym - co za zaraza!!!!!!!
Prawie na bank Kariny wykwity na skórze związane są z jej azs-em, ona zawsze źle reaguje skórnie na wszelkie infekcje, więc poprostu jej wylazło. Fiolet smaruje kremem aloesowym i troszkę schodzi, tzn. moja mama jej smaruje, bo ja musze być w pracy. Wyczytałam, że ocet może pomóc....ale nie posmaruje jej twarzy octem!
A Julię zapisałam na usg na 14.00 i muszę się urwać z pracy.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 04 cze 2012 - 10:13
Post #1982

Niedźwiadku przepraszam, że nie napisałam...kurcze, ale nic więcej się nie dowiedziałam, niż to co powiedziałam Ci przez telefon, no i te choroby mnie zdominowały. Kciuki zaciskam z całych sił!!!!

Julię posmarowałam fioletem w gardle icon_wink.gif, bo ona nie ma nic więcej. Kurde no...nawet kataru nie ma, nie mówiąc o stanie podgorączkowym - co za zaraza!!!!!!!
Prawie na bank Kariny wykwity na skórze związane są z jej azs-em, ona zawsze źle reaguje skórnie na wszelkie infekcje, więc poprostu jej wylazło. Fiolet smaruje kremem aloesowym i troszkę schodzi, tzn. moja mama jej smaruje, bo ja musze być w pracy. Wyczytałam, że ocet może pomóc....ale nie posmaruje jej twarzy octem!
A Julię zapisałam na usg na 14.00 i muszę się urwać z pracy.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
pati.n
pon, 04 cze 2012 - 10:22
Jaaga, Niedzwiadku przytul.gif

A ja mam mega doła i spać az nie mogłam w nocy icon_sad.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post pon, 04 cze 2012 - 10:22
Post #1983

Jaaga, Niedzwiadku przytul.gif

A ja mam mega doła i spać az nie mogłam w nocy icon_sad.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
myla
pon, 04 cze 2012 - 10:39
jaAga a gdybyś dodatkowo piskała jej czyms do buzi. Hasco sept czy coś innego przeciwzapalnego, odkażającego? Czy Julia czesto ma problemy z pęcherzem?

pati co się stało?
myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post pon, 04 cze 2012 - 10:39
Post #1984

jaAga a gdybyś dodatkowo piskała jej czyms do buzi. Hasco sept czy coś innego przeciwzapalnego, odkażającego? Czy Julia czesto ma problemy z pęcherzem?

pati co się stało?

--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
lornetka
pon, 04 cze 2012 - 10:40
JaAga nie ma problemu, idę na żywioł icon_biggrin.gif

hehe


Dużo zdrówka dla dziewczynek! Muszą się wyleczyć do czwartku!
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post pon, 04 cze 2012 - 10:40
Post #1985

JaAga nie ma problemu, idę na żywioł icon_biggrin.gif

hehe


Dużo zdrówka dla dziewczynek! Muszą się wyleczyć do czwartku!
myla
pon, 04 cze 2012 - 10:41
Niedźwiadku a Wy od kiedy bedziecie na zlocie? dostałaś pw?
myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post pon, 04 cze 2012 - 10:41
Post #1986

Niedźwiadku a Wy od kiedy bedziecie na zlocie? dostałaś pw?

--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
lornetka
pon, 04 cze 2012 - 10:44
Myla dostałam oczywiście, że TAK icon_smile.gif
nie odpowiedziałam Ci? Przepraszam, ale mam dużo na głowie ostatnio!
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post pon, 04 cze 2012 - 10:44
Post #1987

Myla dostałam oczywiście, że TAK icon_smile.gif
nie odpowiedziałam Ci? Przepraszam, ale mam dużo na głowie ostatnio!
myla
pon, 04 cze 2012 - 10:48
w takim razie się ciesze, czekam jeszcze na info od Gruszki i będziemy się zastanawiać nad tym co to ma być icon_smile.gif
myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post pon, 04 cze 2012 - 10:48
Post #1988

w takim razie się ciesze, czekam jeszcze na info od Gruszki i będziemy się zastanawiać nad tym co to ma być icon_smile.gif

--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
jaAga*
pon, 04 cze 2012 - 10:52
CYTAT(myla @ Mon, 04 Jun 2012 - 10:39) *
jaAga a gdybyś dodatkowo piskała jej czyms do buzi. Hasco sept czy coś innego przeciwzapalnego, odkażającego? Czy Julia czesto ma problemy z pęcherzem?

pati co się stało?

Psikam psikam, tantum verde.

Julia ma problemy okresowo, jak była mała (ok 2 lat) to miała zakażenie, ze dwa razy, ale posiew robiony dał dość niskie stężenie bakterii. Potem niby nic poważnego nie miała, ale zdarzały jej się moczenia nocne...co w sumie nie było wielką katastrofą i nie robiłam z tego afery, bo zdarzało się powiedzmy 3-4 razy do roku.
Ale wczoraj zauważyłam i ona się przyznała, że trwa to od soboty, że nie trzyma moczu....tzn. popuszcza po kilka kropli. Mówi, że nic jej nie boli, i nie czuje tego, poprostu dzieje się to w sekundzie. No i wujek google wypluł mi wczoraj parę opisów i powodów tego nietrzymania u dzieci. Od błachego zakażenia (stąd moja analiza dziś rano- wynik po 15.00), po wady budowy (stąd usg). Martwię się, bo niedawno przy kontrolnych badaniach wychodziło jej białko w moczu, śladowe ilości, ale nie powinno ich być. Przy 3 badaniu już nie wyszły i odetchnęłam, ale teraz się nakręcam powtórnie...już dziś w myślach układałam plan oddania jej jednej nerki. Tak wiem jestem pieprznięta, ale tłumaczy mnie PMS.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 04 cze 2012 - 10:52
Post #1989

CYTAT(myla @ Mon, 04 Jun 2012 - 10:39) *
jaAga a gdybyś dodatkowo piskała jej czyms do buzi. Hasco sept czy coś innego przeciwzapalnego, odkażającego? Czy Julia czesto ma problemy z pęcherzem?

pati co się stało?

Psikam psikam, tantum verde.

Julia ma problemy okresowo, jak była mała (ok 2 lat) to miała zakażenie, ze dwa razy, ale posiew robiony dał dość niskie stężenie bakterii. Potem niby nic poważnego nie miała, ale zdarzały jej się moczenia nocne...co w sumie nie było wielką katastrofą i nie robiłam z tego afery, bo zdarzało się powiedzmy 3-4 razy do roku.
Ale wczoraj zauważyłam i ona się przyznała, że trwa to od soboty, że nie trzyma moczu....tzn. popuszcza po kilka kropli. Mówi, że nic jej nie boli, i nie czuje tego, poprostu dzieje się to w sekundzie. No i wujek google wypluł mi wczoraj parę opisów i powodów tego nietrzymania u dzieci. Od błachego zakażenia (stąd moja analiza dziś rano- wynik po 15.00), po wady budowy (stąd usg). Martwię się, bo niedawno przy kontrolnych badaniach wychodziło jej białko w moczu, śladowe ilości, ale nie powinno ich być. Przy 3 badaniu już nie wyszły i odetchnęłam, ale teraz się nakręcam powtórnie...już dziś w myślach układałam plan oddania jej jednej nerki. Tak wiem jestem pieprznięta, ale tłumaczy mnie PMS.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
myla
pon, 04 cze 2012 - 10:58
CYTAT(jaAga* @ Mon, 04 Jun 2012 - 09:52) *
Tak wiem jestem pieprznięta


wiesz ja po usłyszeniu na co Michas choruje tez widziałam go na wózku z jedną nogą. Tak ma chyba każda mam która kocha swoje dziecko.
mam nadzieję ze to nic poważnego tylko zakażenie.
myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post pon, 04 cze 2012 - 10:58
Post #1990

CYTAT(jaAga* @ Mon, 04 Jun 2012 - 09:52) *
Tak wiem jestem pieprznięta


wiesz ja po usłyszeniu na co Michas choruje tez widziałam go na wózku z jedną nogą. Tak ma chyba każda mam która kocha swoje dziecko.
mam nadzieję ze to nic poważnego tylko zakażenie.

--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
pomidorro
pon, 04 cze 2012 - 13:31
[b]Niedżwiadku[/b] trzymałam kciuki...można juz puścić? icon_smile.gif
JaAga nie dopuszczam mysli, ze nie pojedziecie na zlot. Trzymam kciuki za dziewczyny! wiem, ze siÄ™ denerwujesz....


teściowa przyjechała ( nie ma czasu więc zostaje tylko do czwartku włącznie 37.gif )
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post pon, 04 cze 2012 - 13:31
Post #1991

[b]Niedżwiadku[/b] trzymałam kciuki...można juz puścić? icon_smile.gif
JaAga nie dopuszczam mysli, ze nie pojedziecie na zlot. Trzymam kciuki za dziewczyny! wiem, ze siÄ™ denerwujesz....


teściowa przyjechała ( nie ma czasu więc zostaje tylko do czwartku włącznie 37.gif )

--------------------



Kate_K

Go??







post pon, 04 cze 2012 - 13:54
Post #1992

Jaaga wyglÄ…da to na jakiÅ› wirus... Trzymam kciuki, bo wiem ja ci zalezy na Zlocie:) masz jeszcze trzy dni, to siÄ™ wygrzebiecie
Niedźwiadku za Ciebie też trzymam cokolwiek to jest
i za Fila nieustannie tryzmam. A ostatnie wieści to cudowne są. Wiec Justa ucałuj ich ode mnie mocno mocno, bo widzę że niedługo Iwonka zawita u mnie z Filem i on będzie biegał z moim Olafkiem.
Gruszko aż mnie ciarki przeszły po Twoim opisie wielkiej radości z powodu farb. A jak mamie musiało być miło że sprawiła ci taką radość.

Moj Junior raczkuje!!!! I wreszcie zaczął gadać mama. Bo do tej pory tylko baba i tata. W ogóle jest cudny i ostatnio tylko nakręcam męża na trzecie:))))
lornetka
pon, 04 cze 2012 - 14:19
Dzięki dziewczyny kciuki pomogły!!!!Mam nową pracę icon_smile.gif umowę o pracę, pracę sobie sama reguluję czasowo icon_smile.gif)))
Cudownie, po roku niewolniczej pracy zasłużyłam na to! Tak się cieszę!!!!

Teraz muszę się wygrzebać jakoś z tego kontraktu w tej badziewnej firmie....
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post pon, 04 cze 2012 - 14:19
Post #1993

Dzięki dziewczyny kciuki pomogły!!!!Mam nową pracę icon_smile.gif umowę o pracę, pracę sobie sama reguluję czasowo icon_smile.gif)))
Cudownie, po roku niewolniczej pracy zasłużyłam na to! Tak się cieszę!!!!

Teraz muszę się wygrzebać jakoś z tego kontraktu w tej badziewnej firmie....
ziowik
pon, 04 cze 2012 - 14:20
no Niedźwiadku daj znać czy sie udało.. cokolwiek to miało być icon_biggrin.gif zaciskałam kciuki jadąc na rowerze do wakacyjnego przedszkola.. wiecie co mamy zapłacić teraz całośc kwoty za lipiec.. świetnie, nie dośc że w swoim przedszkolu płace za czerwiec teraz to musze zapłacić za następny miesiąc... ciekawe za co.. jak nie zapłace do poniedziałku, skreślą nas z listy... cudownie..

idziemy zaraz na urodziny koleżanki Kamilki z przedszkola.. zaczyna sie icon_razz.gif
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post pon, 04 cze 2012 - 14:20
Post #1994

no Niedźwiadku daj znać czy sie udało.. cokolwiek to miało być icon_biggrin.gif zaciskałam kciuki jadąc na rowerze do wakacyjnego przedszkola.. wiecie co mamy zapłacić teraz całośc kwoty za lipiec.. świetnie, nie dośc że w swoim przedszkolu płace za czerwiec teraz to musze zapłacić za następny miesiąc... ciekawe za co.. jak nie zapłace do poniedziałku, skreślą nas z listy... cudownie..

idziemy zaraz na urodziny koleżanki Kamilki z przedszkola.. zaczyna sie icon_razz.gif

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
ziowik
pon, 04 cze 2012 - 14:21
Niedźwiadku GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak przeczuwałam że chodzi o pracę... super.. żeby tylko nie okazało sie w praniu coś nie tak, bo pamiętam że z tej obecnej też sie super cieszyłas na początku icon_wink.gif
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post pon, 04 cze 2012 - 14:21
Post #1995

Niedźwiadku GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak przeczuwałam że chodzi o pracę... super.. żeby tylko nie okazało sie w praniu coś nie tak, bo pamiętam że z tej obecnej też sie super cieszyłas na początku icon_wink.gif

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
lornetka
pon, 04 cze 2012 - 14:48
Ziowik a nie, nie, nie tu wszystko jest jasne i oczywiste, znana mi dobrze firma i wiem, że ściemy nie ma icon_smile.gif
Bo wiecie, to praca w Teatrze icon_smile.gif

praca czysto artystyczna icon_smile.gif

Ten post edytował Niedźwiadek pon, 04 cze 2012 - 14:49
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post pon, 04 cze 2012 - 14:48
Post #1996

Ziowik a nie, nie, nie tu wszystko jest jasne i oczywiste, znana mi dobrze firma i wiem, że ściemy nie ma icon_smile.gif
Bo wiecie, to praca w Teatrze icon_smile.gif

praca czysto artystyczna icon_smile.gif
ziowik
pon, 04 cze 2012 - 15:03
super...
gdzie ta Gruszka.. miała zakładać nowy wątek, strach coś pisać bo dobijemy do 101 icon_razz.gif
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post pon, 04 cze 2012 - 15:03
Post #1997

super...
gdzie ta Gruszka.. miała zakładać nowy wątek, strach coś pisać bo dobijemy do 101 icon_razz.gif

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
pomidorro
pon, 04 cze 2012 - 15:17
Agata super ..daj na pw ( jeśli tu nie mozesz) co Ty tam będziesz robić...zaciekawiło mnie to! Gratulacje!!!
Kate w szoku jestem...przeciez niedawno się malutki urodził! A co z jego zdrowiem? wszystko dobrze ( bo z tego co pamietam działo się u neigo od razu po urodzeniu icon_sad.gif )
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post pon, 04 cze 2012 - 15:17
Post #1998

Agata super ..daj na pw ( jeśli tu nie mozesz) co Ty tam będziesz robić...zaciekawiło mnie to! Gratulacje!!!
Kate w szoku jestem...przeciez niedawno się malutki urodził! A co z jego zdrowiem? wszystko dobrze ( bo z tego co pamietam działo się u neigo od razu po urodzeniu icon_sad.gif )


--------------------



Kate_K

Go??







post pon, 04 cze 2012 - 16:14
Post #1999

niedźwiadku gratuluje gratuluje!!! wreszcie normalne zasady. Bo czasy niewolnicze się skonczyły.
pomidorro ze zdrowiem Wiktora wszystko dobrze. Tak się cieszę. Wszystkie kontrole wypadają dobrze. Jeszcze w czerwcu mamy ostatnią kontrolę oczu. On jest moim słoneczkiem, praktycznie nie płacze, wiecznie uśmiechnięty, ze wszystkiego zadowolony. W ogóle nie widać po nim tego co przeszedł. Jest takim słodziakiem, że ahhhh
asia_b
pon, 04 cze 2012 - 16:19
jaAga współczuję infekcji dziewczynek. To, że Julia tak szybko zaraziła się od Karinki oraz, że nie ma objawów ogólnych, moim zdaniem tylko potwierdza tło wirusowe i ja tam obstawiam jakiegoś opryszczko-podobnego wirusa. Swoją drogą masz rację, że ludzie z AZS łapią wszystko. Czego ja nie przerobiłam icon_wink.gif Życzę zdrowia. Mam nadzieję, że nie masz do mnie pretensji o ten fiolet icon_wink.gif O układ moczowy Julki też bym się niepokoiła. Róbcie szybko to usg. Nigdy wcześniej (po pierwszej infekcji np) nie miała?
Niedźwiadku gratuluję serdecznie, ale to już wiesz icon_wink.gif Obyśmy mogły to uczcić niedługo!
Kate ja też chcę trzecie, tylko obawiam się, że na chceniu poprzestanę... Także doskonale Cię rozumiem icon_smile.gif

Powiem Wam, że sprawa z urodzinami dziewczynek, których mamy życzyły sobie kasę ma ciąg dalszy... Dziś odbierając Miśka znalazłam w jego szafce kartkę z listą oczekiwanych prezentów: kartka podzielona na dwie części i w jednej stoi X by chciała, w drugiej Y by chiała, prezenty typu: barbie takie a śmakie (nie znam się na tym icon_wink.gif ), kucki ponny jeszcze inne, gry firmy X itd, dalej jest uwaga że liczy się dobra zabawa i nasze przybycie, ale jeśli byśmy chcieli sprawić przyjemność itp to może weźmiemy pod uwagę powyższe. A jeszcze dalej stoi, coś w deseń, że "wiemy, że niektóre prezenty są drogie, więc możecie się złożyć z innymi rodzicami". Generalnie nie da się tego opisać słowami. Wrażenia jakiego doznałam także. Już nawet nie pytam co o tym sądzicie icon_wink.gif

Ten post edytował asia_b pon, 04 cze 2012 - 16:21
asia_b


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,779
Dołączył: sob, 10 mar 07 - 22:38
SkÄ…d: SZCZECIN
Nr użytkownika: 11,837




post pon, 04 cze 2012 - 16:19
Post #2000

jaAga współczuję infekcji dziewczynek. To, że Julia tak szybko zaraziła się od Karinki oraz, że nie ma objawów ogólnych, moim zdaniem tylko potwierdza tło wirusowe i ja tam obstawiam jakiegoś opryszczko-podobnego wirusa. Swoją drogą masz rację, że ludzie z AZS łapią wszystko. Czego ja nie przerobiłam icon_wink.gif Życzę zdrowia. Mam nadzieję, że nie masz do mnie pretensji o ten fiolet icon_wink.gif O układ moczowy Julki też bym się niepokoiła. Róbcie szybko to usg. Nigdy wcześniej (po pierwszej infekcji np) nie miała?
Niedźwiadku gratuluję serdecznie, ale to już wiesz icon_wink.gif Obyśmy mogły to uczcić niedługo!
Kate ja też chcę trzecie, tylko obawiam się, że na chceniu poprzestanę... Także doskonale Cię rozumiem icon_smile.gif

Powiem Wam, że sprawa z urodzinami dziewczynek, których mamy życzyły sobie kasę ma ciąg dalszy... Dziś odbierając Miśka znalazłam w jego szafce kartkę z listą oczekiwanych prezentów: kartka podzielona na dwie części i w jednej stoi X by chciała, w drugiej Y by chiała, prezenty typu: barbie takie a śmakie (nie znam się na tym icon_wink.gif ), kucki ponny jeszcze inne, gry firmy X itd, dalej jest uwaga że liczy się dobra zabawa i nasze przybycie, ale jeśli byśmy chcieli sprawić przyjemność itp to może weźmiemy pod uwagę powyższe. A jeszcze dalej stoi, coś w deseń, że "wiemy, że niektóre prezenty są drogie, więc możecie się złożyć z innymi rodzicami". Generalnie nie da się tego opisać słowami. Wrażenia jakiego doznałam także. Już nawet nie pytam co o tym sądzicie icon_wink.gif

--------------------
> Czerwcowe przedszkolaki cz. 22 :)
Start new topic
Reply to this topic
101 Stron V  « poprzednia 98 99 100 101 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 26 maj 2024 - 06:43
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama