Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
75 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

wrześniowe szkraby

> 
Efi
piÄ…, 22 wrz 2006 - 19:04
Coś mi nie wyszło z tymi fotkami icon_biggrin.gif Jeszcze raz:

Szczęśliwy Tata kilka minut po pojawieniu się Synka na świecie:




Nasza Kruszynka:




Efi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,268
Dołączył: czw, 10 sie 06 - 10:43
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 6,933

GG:


post piÄ…, 22 wrz 2006 - 19:04
Post #41

Coś mi nie wyszło z tymi fotkami icon_biggrin.gif Jeszcze raz:

Szczęśliwy Tata kilka minut po pojawieniu się Synka na świecie:




Nasza Kruszynka:






--------------------
____________________________________________________________

Ewa i...





"Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich slońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie." (Julian Ejsmond)
gogo0674
piÄ…, 22 wrz 2006 - 19:39
Witaj,nic siÄ™ nie martw serce matki ci podpowie co i jak trzeba twojemu dzieciatku.Trzymajcie siÄ™ cieplutko i pisz . icon_smile.gif
gogo0674


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 137
Dołączył: pon, 15 gru 03 - 13:33
Skąd: koło Wrocławia
Nr użytkownika: 1,268

GG:


post piÄ…, 22 wrz 2006 - 19:39
Post #42

Witaj,nic siÄ™ nie martw serce matki ci podpowie co i jak trzeba twojemu dzieciatku.Trzymajcie siÄ™ cieplutko i pisz . icon_smile.gif

--------------------
Gosia mama Piotrusia ,Magdalenki i Martusi


user posted image

user posted image

user posted image
agnesmagnez
piÄ…, 22 wrz 2006 - 20:26
gogo wiesz że ja też nie wiedziałam że pleśniawki są bolesne....może dlatego kuba tak czasami marudzi wydawałoby się bez powodu....zaopatrzę się jutro w tą piochtaninę....dobrze wiedzieć icon_lol.gif
efi witaj wśród wrześniowych szkrabów- ssuper fotki, maleństwo śliczne.....
dziewczyny wiecie jak ściągnąć na kompa zdjęcia z telefonu? chyba jakiś kabelek jest potrzebny,nie??
agnesmagnez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 49
Dołączył: czw, 17 sie 06 - 14:06
Skąd: białystok
Nr użytkownika: 7,048




post piÄ…, 22 wrz 2006 - 20:26
Post #43

gogo wiesz że ja też nie wiedziałam że pleśniawki są bolesne....może dlatego kuba tak czasami marudzi wydawałoby się bez powodu....zaopatrzę się jutro w tą piochtaninę....dobrze wiedzieć icon_lol.gif
efi witaj wśród wrześniowych szkrabów- ssuper fotki, maleństwo śliczne.....
dziewczyny wiecie jak ściągnąć na kompa zdjęcia z telefonu? chyba jakiś kabelek jest potrzebny,nie??

--------------------
agnesmagnez
iza2006
piÄ…, 22 wrz 2006 - 21:51
Witaj efi i ogromniaste gratulacje !!!
Jasiek jest śliczniutki, niech się zdrowo chowa !
iza2006


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,081
Dołączył: nie, 11 wrz 05 - 17:53
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 3,620

GG:


post piÄ…, 22 wrz 2006 - 21:51
Post #44

Witaj efi i ogromniaste gratulacje !!!
Jasiek jest śliczniutki, niech się zdrowo chowa !

--------------------

Honey*
piÄ…, 22 wrz 2006 - 23:54
agnesmagnez a jaki masz telefon ??
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post piÄ…, 22 wrz 2006 - 23:54
Post #45

agnesmagnez a jaki masz telefon ??

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
Five
piÄ…, 22 wrz 2006 - 23:58
efi gratuljuę śliczego synka icon_biggrin.gif
Five


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,207
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 19:25
SkÄ…d: Pl
Nr użytkownika: 5,704




post piÄ…, 22 wrz 2006 - 23:58
Post #46

efi gratuljuę śliczego synka icon_biggrin.gif

--------------------
Cztery córki i syn.
agnesmagnez
sob, 23 wrz 2006 - 10:31
hej gaby, mam Nokię 6230i, jak wiesz jak ściągnąc zdjęcia to daj znać:-) thanx
agnesmagnez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 49
Dołączył: czw, 17 sie 06 - 14:06
Skąd: białystok
Nr użytkownika: 7,048




post sob, 23 wrz 2006 - 10:31
Post #47

hej gaby, mam Nokię 6230i, jak wiesz jak ściągnąc zdjęcia to daj znać:-) thanx

--------------------
agnesmagnez
Honey*
sob, 23 wrz 2006 - 10:37
Wiem, ale to jak przyjdzie maz, on to lepiej wytlumaczy
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post sob, 23 wrz 2006 - 10:37
Post #48

Wiem, ale to jak przyjdzie maz, on to lepiej wytlumaczy

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
KlaudiaGuza
sob, 23 wrz 2006 - 11:34
Efi sliczny synus icon_biggrin.gif az sie poplakalam jak zobaczylam ta fotke na ktorej Twoj maz trzyma malutkiego i ma swieczki w oczach i jest taki dumny i bije od niego szczescie SERDECZNE GRATULACJE!!! i meza i synusia icon_biggrin.gif
KlaudiaGuza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,828
Dołączył: nie, 23 lip 06 - 20:40
SkÄ…d: Pionki, mazowieckie
Nr użytkownika: 6,699

GG:


post sob, 23 wrz 2006 - 11:34
Post #49

Efi sliczny synus icon_biggrin.gif az sie poplakalam jak zobaczylam ta fotke na ktorej Twoj maz trzyma malutkiego i ma swieczki w oczach i jest taki dumny i bije od niego szczescie SERDECZNE GRATULACJE!!! i meza i synusia icon_biggrin.gif

--------------------

Z tym kobiety si? ju? rodz? https://www.youtube.com/watch?v=flmWMu2jc0E
Honey*
sob, 23 wrz 2006 - 11:35
No wiec tak.
Najlepiej bedzie jak kupisz sobie cos takiego
KLIK Podpinasz to urzadzenie do swojego komputera do portu USB, nastepnie intalujesz sterowniki ktore dostaniesz przy zakupie tego cuda icon_smile.gif. Na koncu pobierzez ten program
KLIK Zainstaluj to wszystko. Jak juz zainstalujesz to na pulpicie powinnas miec ikonke Nokia PC suite. Wlacz w swoim telefonie bluetootha, jesli nie wiesz gdzie on jest, znajdziesz w instrkukcji obslugi telefonu icon_smile.gif
Klikasz w ta ikonke PC SUITE, ustawiasz polaczenie z telefonem przez bluetooth i OK. Puzniej klikasz w Menedzer plikow i kopiujesz to co masz w telefonie na dysk.
Mam nadzieje ze bedziesz umiala, ciezko sie tlumaczy, lepiej jak sie to widzi
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post sob, 23 wrz 2006 - 11:35
Post #50

No wiec tak.
Najlepiej bedzie jak kupisz sobie cos takiego
KLIK Podpinasz to urzadzenie do swojego komputera do portu USB, nastepnie intalujesz sterowniki ktore dostaniesz przy zakupie tego cuda icon_smile.gif. Na koncu pobierzez ten program
KLIK Zainstaluj to wszystko. Jak juz zainstalujesz to na pulpicie powinnas miec ikonke Nokia PC suite. Wlacz w swoim telefonie bluetootha, jesli nie wiesz gdzie on jest, znajdziesz w instrkukcji obslugi telefonu icon_smile.gif
Klikasz w ta ikonke PC SUITE, ustawiasz polaczenie z telefonem przez bluetooth i OK. Puzniej klikasz w Menedzer plikow i kopiujesz to co masz w telefonie na dysk.
Mam nadzieje ze bedziesz umiala, ciezko sie tlumaczy, lepiej jak sie to widzi

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
agalena
sob, 23 wrz 2006 - 15:52
hej wszystkim
gratulacje dla gogo i efi...sliczny Jasinek:)
z ta dieta matki karmiacej trudno jest...staram sie omijac produkty mleczne, bo sama mialam skaze bialkowa a i w ciazy nie mialam ochoty na mleczne rzeczy...nawet masla nie jadlam przez kilka dni, ale juz z powrotem jem...z owocow jablka mi nie sluza, wiec na razie winogrona, banany(bo anemia) i kompoty z winogron...pronbowalam tez sliwek...innych sie boje...ogolnie trudno jest jesc tak zebysmy obie nie mialy zaparc...a jednoczesnie zeby jej nie zaszkodzic...miala przez jakis czas wysypke na brzuszku, odstawilam mleczne, soczki Kubusia i zmienilismy oliwke i na razie ok...spacery juz znosi ok, czasami troszke pomarudzi, ale smoczek wtedy sie chwilke przytrzyma(mimo ze udaje ze sie dusi) i za chwile jest ok...pozdrowienia dla wrzesniowych mam:)
agalena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 229
Dołączył: nie, 07 maj 06 - 11:37
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 5,773




post sob, 23 wrz 2006 - 15:52
Post #51

hej wszystkim
gratulacje dla gogo i efi...sliczny Jasinek:)
z ta dieta matki karmiacej trudno jest...staram sie omijac produkty mleczne, bo sama mialam skaze bialkowa a i w ciazy nie mialam ochoty na mleczne rzeczy...nawet masla nie jadlam przez kilka dni, ale juz z powrotem jem...z owocow jablka mi nie sluza, wiec na razie winogrona, banany(bo anemia) i kompoty z winogron...pronbowalam tez sliwek...innych sie boje...ogolnie trudno jest jesc tak zebysmy obie nie mialy zaparc...a jednoczesnie zeby jej nie zaszkodzic...miala przez jakis czas wysypke na brzuszku, odstawilam mleczne, soczki Kubusia i zmienilismy oliwke i na razie ok...spacery juz znosi ok, czasami troszke pomarudzi, ale smoczek wtedy sie chwilke przytrzyma(mimo ze udaje ze sie dusi) i za chwile jest ok...pozdrowienia dla wrzesniowych mam:)
lwica79
sob, 23 wrz 2006 - 17:56
czesc mamuski icon_biggrin.gif

efi gratuluje synusia,ja mam dokładnie takie same odczucia co ty,też czasami mam chwile załamania jak mały płacze a ja nie wiem dlaczego,nawet zdarzy mi sie poplakac ze zdenerwowania,ale potem mały się usmiecha i nabieram nowych sił.
Jestem strasznie zmęczona,bo mały czasami co godzinke pije,najlepiej spi na spacerkach,nawet do trzech godzin.

Co do czkawek mój tez ma je czesto,wiec pewnie to normalne.

Widze ze dajecie pociechom smoki,a moj nie chce.probowalam ale jakos się dławi,juz sama nie wiem czy dalej probowac???

Powiedzcie mi jeszcze czy wasze pociechy spia w lozeczkach i czy szybko w nich zasypiają???Ja pierwszy tydzien mialam malego u nas w lozku,bo strasznie mnie krocze bolalo i wstawanie bylo mordęgą,teraz staram sie go klasc do lozeczka,ale z zasypianiem to różnie wyglada,czasami potrzebuje duzo czasu icon_biggrin.gif a w naszym lozku zasypia bardzo szybko icon_biggrin.gif mała spryciura!!!

acha mojemu synkowi jeszcze nie odpadł kikutek pępowiny,ale goi się dobrze,mam nadzieje ze lada dzien odpadnie...

buziaki
lwica79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 314
Dołączył: nie, 26 mar 06 - 14:56
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 5,369

GG:


post sob, 23 wrz 2006 - 17:56
Post #52

czesc mamuski icon_biggrin.gif

efi gratuluje synusia,ja mam dokładnie takie same odczucia co ty,też czasami mam chwile załamania jak mały płacze a ja nie wiem dlaczego,nawet zdarzy mi sie poplakac ze zdenerwowania,ale potem mały się usmiecha i nabieram nowych sił.
Jestem strasznie zmęczona,bo mały czasami co godzinke pije,najlepiej spi na spacerkach,nawet do trzech godzin.

Co do czkawek mój tez ma je czesto,wiec pewnie to normalne.

Widze ze dajecie pociechom smoki,a moj nie chce.probowalam ale jakos się dławi,juz sama nie wiem czy dalej probowac???

Powiedzcie mi jeszcze czy wasze pociechy spia w lozeczkach i czy szybko w nich zasypiają???Ja pierwszy tydzien mialam malego u nas w lozku,bo strasznie mnie krocze bolalo i wstawanie bylo mordęgą,teraz staram sie go klasc do lozeczka,ale z zasypianiem to różnie wyglada,czasami potrzebuje duzo czasu icon_biggrin.gif a w naszym lozku zasypia bardzo szybko icon_biggrin.gif mała spryciura!!!

acha mojemu synkowi jeszcze nie odpadł kikutek pępowiny,ale goi się dobrze,mam nadzieje ze lada dzien odpadnie...

buziaki

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
agnesmagnez
sob, 23 wrz 2006 - 18:42
Gaby wielkie dzięki, postaram się jutro kupić co trzeba i pokazać swojego szkraba :lol:mój brzdąc śpi ładnie i w łożeczku u siebie i w dużym pokoju gdy ja np.sprzątam czy oglądam tv- przesypia nawet 4 godzinki, ogólnie to fajny z niego gość- dosyć spokojny i wesolutki-oby tak dalej, dziewczyny czy któraś z was podaje witaminę D3, a jeśli tak, to w jaki sposób??
agnesmagnez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 49
Dołączył: czw, 17 sie 06 - 14:06
Skąd: białystok
Nr użytkownika: 7,048




post sob, 23 wrz 2006 - 18:42
Post #53

Gaby wielkie dzięki, postaram się jutro kupić co trzeba i pokazać swojego szkraba :lol:mój brzdąc śpi ładnie i w łożeczku u siebie i w dużym pokoju gdy ja np.sprzątam czy oglądam tv- przesypia nawet 4 godzinki, ogólnie to fajny z niego gość- dosyć spokojny i wesolutki-oby tak dalej, dziewczyny czy któraś z was podaje witaminę D3, a jeśli tak, to w jaki sposób??

--------------------
agnesmagnez
gogo0674
sob, 23 wrz 2006 - 21:36
hej mi lekarka przepisała Vigantol (to też wit D3 )ale kazała podawać od 21 dnia życia po jednej kropelce
gogo0674


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 137
Dołączył: pon, 15 gru 03 - 13:33
Skąd: koło Wrocławia
Nr użytkownika: 1,268

GG:


post sob, 23 wrz 2006 - 21:36
Post #54

hej mi lekarka przepisała Vigantol (to też wit D3 )ale kazała podawać od 21 dnia życia po jednej kropelce

--------------------
Gosia mama Piotrusia ,Magdalenki i Martusi


user posted image

user posted image

user posted image
iza2006
sob, 23 wrz 2006 - 21:52
Hejka!

Nasza Niunia też śpi w łóżeczku. Nawet woli jak zaraz po jedzeniu kładę ją do łóżeczka niż żebym ją nosiła. Ja witaminy jeszcze nie podaję bo do lekarza wybieramy się dopiero w przyszłym tygodniu. Ciekawa jestem ile waży bo tak na oko to już urosła i nabrała ciałka. Jest coraz silniejsza i tak mocno potrafi trzymać główkę. Jest kochana.
iza2006


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,081
Dołączył: nie, 11 wrz 05 - 17:53
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 3,620

GG:


post sob, 23 wrz 2006 - 21:52
Post #55

Hejka!

Nasza Niunia też śpi w łóżeczku. Nawet woli jak zaraz po jedzeniu kładę ją do łóżeczka niż żebym ją nosiła. Ja witaminy jeszcze nie podaję bo do lekarza wybieramy się dopiero w przyszłym tygodniu. Ciekawa jestem ile waży bo tak na oko to już urosła i nabrała ciałka. Jest coraz silniejsza i tak mocno potrafi trzymać główkę. Jest kochana.

--------------------

gogo0674
nie, 24 wrz 2006 - 10:37
Ale miło iza2006 czy mnie oczy mylą czy twoja mała też ma na imię Martusia ??? icon_smile.gif
U nas w mieście same Oliwie,Klaudie,Wiktorie nikt nie daje normalnych imion.
Nasza mała też na oko przybrała ,śpi tylko w łóżeczku,no i na spacerach w wózku,acha i w samochodzie zasypia błyskawicznie.
Jest kochana ,ślicznie sie uśmiecha ,głowe też trzyma rewelacyjnie.
gogo0674


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 137
Dołączył: pon, 15 gru 03 - 13:33
Skąd: koło Wrocławia
Nr użytkownika: 1,268

GG:


post nie, 24 wrz 2006 - 10:37
Post #56

Ale miło iza2006 czy mnie oczy mylą czy twoja mała też ma na imię Martusia ??? icon_smile.gif
U nas w mieście same Oliwie,Klaudie,Wiktorie nikt nie daje normalnych imion.
Nasza mała też na oko przybrała ,śpi tylko w łóżeczku,no i na spacerach w wózku,acha i w samochodzie zasypia błyskawicznie.
Jest kochana ,ślicznie sie uśmiecha ,głowe też trzyma rewelacyjnie.

--------------------
Gosia mama Piotrusia ,Magdalenki i Martusi


user posted image

user posted image

user posted image
Marta_R
nie, 24 wrz 2006 - 16:10
witam Mamusie icon_smile.gif
ja szybciutko, bo jedną ręką i z malym ssaczem przy piersi icon_biggrin.gif
Megan urodziła się w czwartek 21.09 o 7.23, w wodzie, 3480g i 53cm (sama mierzyłąm, bo Anglicy wzrostu nie sprawdzają); do domu wróciłyśmy w piątek wieczorkiem. Szybko doszlam do siebie, chociaz najpierw siadly mi sutki, teraz "mleczarnia" się reguluje icon_wink.gif
Z karmieniem cyrk mamy, bo mała ssie max 10 minut i ma dość (albo zasypia na amen). Smok nie zawsze działa - a stosujemy w zasadzie od początku. W nocy je co godzinę, czasem częściej, nad ranem dopiero pada (koło 4-5) na 3-4 godziny. Mam nadzieje, ze karmienia sie wydłużą.

kilka fotek:

zaraz po urodzeniu, jeszcze w wodzie:


pierwszy dzień:


drugi dzień:
Marta_R


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 803
Dołączył: pią, 20 sty 06 - 21:44
SkÄ…d: Newcastle upon Tyne, UK
Nr użytkownika: 4,654

GG:


post nie, 24 wrz 2006 - 16:10
Post #57

witam Mamusie icon_smile.gif
ja szybciutko, bo jedną ręką i z malym ssaczem przy piersi icon_biggrin.gif
Megan urodziła się w czwartek 21.09 o 7.23, w wodzie, 3480g i 53cm (sama mierzyłąm, bo Anglicy wzrostu nie sprawdzają); do domu wróciłyśmy w piątek wieczorkiem. Szybko doszlam do siebie, chociaz najpierw siadly mi sutki, teraz "mleczarnia" się reguluje icon_wink.gif
Z karmieniem cyrk mamy, bo mała ssie max 10 minut i ma dość (albo zasypia na amen). Smok nie zawsze działa - a stosujemy w zasadzie od początku. W nocy je co godzinę, czasem częściej, nad ranem dopiero pada (koło 4-5) na 3-4 godziny. Mam nadzieje, ze karmienia sie wydłużą.

kilka fotek:

zaraz po urodzeniu, jeszcze w wodzie:


pierwszy dzień:


drugi dzień:


--------------------
lwica79
nie, 24 wrz 2006 - 16:15
hej

No w nocy mój maluszek przekonał sie do smoczka i odrazu jest spokojniejszy i mamy wieksze przerwy na karmienie,dzisiaj w nocy też spał w swoim łózeczku,wiec wszystko idzie w dobrym kierunku icon_biggrin.gif

dzisiaj nareszcie odpadł kikutek po pępowinie,czy potem też to miejsce jeszcze przemywałyście spirytusem???

My dajemy witaminke D3 od 14 dnia życia tak mialam wpisane w książeczkę zdrowia Frana i tak zaleciła lekarka,z tym że my mamy tabletki i rozpuszczamy je w wodzie no i podajemy łyżeczką!!

Dzisiaj dwa długie spacerki zaliczone,mały na dqorze usypia błyskawicznie,a i w samochodzie też icon_biggrin.gif

dzisiaj jak leżał na brzuszku to pięknie podnosił główkę i obrócił ją na drugą stronę.

pozdrawiamy
lwica79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 314
Dołączył: nie, 26 mar 06 - 14:56
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 5,369

GG:


post nie, 24 wrz 2006 - 16:15
Post #58

hej

No w nocy mój maluszek przekonał sie do smoczka i odrazu jest spokojniejszy i mamy wieksze przerwy na karmienie,dzisiaj w nocy też spał w swoim łózeczku,wiec wszystko idzie w dobrym kierunku icon_biggrin.gif

dzisiaj nareszcie odpadł kikutek po pępowinie,czy potem też to miejsce jeszcze przemywałyście spirytusem???

My dajemy witaminke D3 od 14 dnia życia tak mialam wpisane w książeczkę zdrowia Frana i tak zaleciła lekarka,z tym że my mamy tabletki i rozpuszczamy je w wodzie no i podajemy łyżeczką!!

Dzisiaj dwa długie spacerki zaliczone,mały na dqorze usypia błyskawicznie,a i w samochodzie też icon_biggrin.gif

dzisiaj jak leżał na brzuszku to pięknie podnosił główkę i obrócił ją na drugą stronę.

pozdrawiamy

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
iza2006
nie, 24 wrz 2006 - 20:19
U nas kikutek odpadnie chyba jutro bo ledwo się już trzyma icon_biggrin.gif
Marta musisz koniecznie opisać ten poród w wodzie.
gogo0674 ano nasza maleńka też Martusia. Długo wybieraliśmy imię bo trudno nam było dość w trójkę do porozumienia no i Martusia jakoś tak wszystkim się spodobało icon_biggrin.gif
iza2006


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,081
Dołączył: nie, 11 wrz 05 - 17:53
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 3,620

GG:


post nie, 24 wrz 2006 - 20:19
Post #59

U nas kikutek odpadnie chyba jutro bo ledwo się już trzyma icon_biggrin.gif
Marta musisz koniecznie opisać ten poród w wodzie.
gogo0674 ano nasza maleńka też Martusia. Długo wybieraliśmy imię bo trudno nam było dość w trójkę do porozumienia no i Martusia jakoś tak wszystkim się spodobało icon_biggrin.gif

--------------------

Marta_R
pon, 25 wrz 2006 - 15:29
Iza - opisałam dziewczynom na ciążowym wątku - niestety udało mi sie "załapać" na wodę na samą końcówkę, bo wcześniej nie było wystarczającej liczby położnych na dyżurze, a jedna musi być cały czas obecna.

Znalazłam sposób na niespokojne zasypianie naszej córci - z pierwszą też zdało to egzamin: po karmieniu i porządnym odbiciu zawijam ją dość ciasno w cienki kocyk i chowam jej rączki, tak, że tylko dłonie wystają, kładę ją nie całkiem na wznak, a lekko na boczku - zasypia bez problemu i nie wybudza się gwałtownie - dzięki temu ostatniej nocy jadła co 2 godzinki i budziła się na karmienie cichutko marudząc - a nie jak wcześniej co 30-40 minut z gwałtownym wyrzuceniem rąk i wrzaskiem. Kiedy przyzwyczai się juz do przestrzeni będzie pewnie spac na pleckach z rączkami wyciągniętymi na boki, ale na razie bezpieczniej czuje się okutana w kocyk icon_smile.gif
Marta_R


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 803
Dołączył: pią, 20 sty 06 - 21:44
SkÄ…d: Newcastle upon Tyne, UK
Nr użytkownika: 4,654

GG:


post pon, 25 wrz 2006 - 15:29
Post #60

Iza - opisałam dziewczynom na ciążowym wątku - niestety udało mi sie "załapać" na wodę na samą końcówkę, bo wcześniej nie było wystarczającej liczby położnych na dyżurze, a jedna musi być cały czas obecna.

Znalazłam sposób na niespokojne zasypianie naszej córci - z pierwszą też zdało to egzamin: po karmieniu i porządnym odbiciu zawijam ją dość ciasno w cienki kocyk i chowam jej rączki, tak, że tylko dłonie wystają, kładę ją nie całkiem na wznak, a lekko na boczku - zasypia bez problemu i nie wybudza się gwałtownie - dzięki temu ostatniej nocy jadła co 2 godzinki i budziła się na karmienie cichutko marudząc - a nie jak wcześniej co 30-40 minut z gwałtownym wyrzuceniem rąk i wrzaskiem. Kiedy przyzwyczai się juz do przestrzeni będzie pewnie spac na pleckach z rączkami wyciągniętymi na boki, ale na razie bezpieczniej czuje się okutana w kocyk icon_smile.gif

--------------------
> wrzeÅ›niowe szkraby
Start new topic
Reply to this topic
75 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 16 cze 2024 - 11:17
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama