Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
23 Stron V  « poprzednia 19 20 21 22 23 nastÄ™pna  

Mamy "2006" zrzucają sadełko po ciąży!

, A co poniektóre po ciążach... ;)
> , A co poniektóre po ciążach... ;)
Kropeczka

Go??







post piÄ…, 22 cze 2007 - 11:27
Post #401

Czyli pierwszego dnia jedna seria kazdego ciwczenie po 6 razy?
Allahu....42 dni.....moze moze.......
Dzieki......
iza2006
piÄ…, 22 cze 2007 - 12:57
Ja sobie właśnie powiesiłam w pokoju córki na tablicy korkowej i odchaczam każdy dzień 08.gif
Z tymi zdjęciami to niezły pomysł. Chyba też się skuszę i powiem Domi żeby matkę sfotografowała.
iza2006


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,081
Dołączył: nie, 11 wrz 05 - 17:53
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 3,620

GG:


post piÄ…, 22 cze 2007 - 12:57
Post #402

Ja sobie właśnie powiesiłam w pokoju córki na tablicy korkowej i odchaczam każdy dzień 08.gif
Z tymi zdjęciami to niezły pomysł. Chyba też się skuszę i powiem Domi żeby matkę sfotografowała.

--------------------

iza2006
pon, 25 cze 2007 - 21:20
Halo,halo czy ktoś tu zagląda ? Jak wam się ćwiczy mamuśki? Mi jakoś leci tylko przy trzeciej serii boli mnie karczycho. Mam chyba za ciężką głowę 08.gif
iza2006


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,081
Dołączył: nie, 11 wrz 05 - 17:53
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 3,620

GG:


post pon, 25 cze 2007 - 21:20
Post #403

Halo,halo czy ktoś tu zagląda ? Jak wam się ćwiczy mamuśki? Mi jakoś leci tylko przy trzeciej serii boli mnie karczycho. Mam chyba za ciężką głowę 08.gif

--------------------

kejt.chmiel
pon, 25 cze 2007 - 22:21
Witam!

Powracam po kilku miesiącach obżarstwa i lenistwa odchudzeniowego. Jakis czas temu definitywnie skończyłam karmić piersią, więc przygotowałam się mentalnie do schudnięcia i trzy tygodnie temu ruszyłam.

Dane:
przed 160 cm 71 kg
teraz 66,5 kg
cel: 60-62 kg

Przy mojej budowie nie da się mniej, chociaz może jakbym sie uparła. Ale wystarczy mi jeszcze te pięć kilo mniej i będę zadowolona. Zresztą- kg nie są najważniejsze, liczy się wygląd ogólny.

Co robiÄ™:
mniej żrę
nie jem chleba, za to vase i pieczywo ryzowe, podpłomyki itp
duzo serków białych, troche żółtych
warzywa
owoców nie!!!!!!! MAja fruktoze, od ktorej sie przepięknie tyje.
mięsko ok, ale bez panierki
zero pyr

Jak widac, dietka podobna do south beach, ale sama ja wymyśliłam. Najwazniejsza jest ilosc- mało! Śniadanie-przekąska-obiad-przekąska i ewentualnie kolacja, ale tez mała.




Oprócz jedzenia chodze raz w tygodniu na ladies styling- polecam każdemu. To jest po prostu taniec (salsa, samba, cha-cha, merengue, reggaeton, i inne, czyli wszystkie kubańskie rytmy) w układach aerobowych. Jestem pod wrażeniem jak cudnie rzeźbi mi się ciało, brzuch tez!!!!!!!!!!!!!!!!! Najszybciej spadają kg z bioder i ud, bo to najaktywniejsze czesci ciała w tańcu, ale reszta tez chudnie!!
W tym tyg. zaczyna sie dwumiesięczny kurs intensywny, więc sie bardzo cieszę, bo szybciej schudnę.

Poki co jestem bardzo zadowolona!!!! I z każdym dniem szczęśliwsza!


Ten post edytował Kejt21 pon, 25 cze 2007 - 22:24
kejt.chmiel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,987
Dołączył: sob, 19 sie 06 - 09:38
Nr użytkownika: 7,083




post pon, 25 cze 2007 - 22:21
Post #404

Witam!

Powracam po kilku miesiącach obżarstwa i lenistwa odchudzeniowego. Jakis czas temu definitywnie skończyłam karmić piersią, więc przygotowałam się mentalnie do schudnięcia i trzy tygodnie temu ruszyłam.

Dane:
przed 160 cm 71 kg
teraz 66,5 kg
cel: 60-62 kg

Przy mojej budowie nie da się mniej, chociaz może jakbym sie uparła. Ale wystarczy mi jeszcze te pięć kilo mniej i będę zadowolona. Zresztą- kg nie są najważniejsze, liczy się wygląd ogólny.

Co robiÄ™:
mniej żrę
nie jem chleba, za to vase i pieczywo ryzowe, podpłomyki itp
duzo serków białych, troche żółtych
warzywa
owoców nie!!!!!!! MAja fruktoze, od ktorej sie przepięknie tyje.
mięsko ok, ale bez panierki
zero pyr

Jak widac, dietka podobna do south beach, ale sama ja wymyśliłam. Najwazniejsza jest ilosc- mało! Śniadanie-przekąska-obiad-przekąska i ewentualnie kolacja, ale tez mała.




Oprócz jedzenia chodze raz w tygodniu na ladies styling- polecam każdemu. To jest po prostu taniec (salsa, samba, cha-cha, merengue, reggaeton, i inne, czyli wszystkie kubańskie rytmy) w układach aerobowych. Jestem pod wrażeniem jak cudnie rzeźbi mi się ciało, brzuch tez!!!!!!!!!!!!!!!!! Najszybciej spadają kg z bioder i ud, bo to najaktywniejsze czesci ciała w tańcu, ale reszta tez chudnie!!
W tym tyg. zaczyna sie dwumiesięczny kurs intensywny, więc sie bardzo cieszę, bo szybciej schudnę.

Poki co jestem bardzo zadowolona!!!! I z każdym dniem szczęśliwsza!


--------------------
Kejt, mama Pe (25.10.2006)
Aga H
wto, 26 cze 2007 - 09:43
To ladies styling brzmi kuszÄ…co, ale u mnie z czasem straszna bieda, z kasÄ… podobnie.
Ja A6W robie nadal, choć już mi się chwilami nie chce. Na szcęście codziennie przed snam mi się przypomni i robie taka na wpół śpiąca...
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
SkÄ…d: GrudziÄ…dz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post wto, 26 cze 2007 - 09:43
Post #405

To ladies styling brzmi kuszÄ…co, ale u mnie z czasem straszna bieda, z kasÄ… podobnie.
Ja A6W robie nadal, choć już mi się chwilami nie chce. Na szcęście codziennie przed snam mi się przypomni i robie taka na wpół śpiąca...

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
ann_ma
pon, 02 lip 2007 - 11:11
Aga H - ja robię to identycznie... Czasami aż się boję że zasnę... nie żartuję - podczas ćwiczeń nie zasnęłabym ale coraz trudniej jest mi się zmobilizować... 10 powtórzeń... to już dużo a tutaj już trzeba 13 - SZOK! No i istanieje obawa że za mało napinam mięśnie tak w pół śnie 08.gif .
Oj jak mi się nie chce ćwiczyć! Ale nic za darmo... muszę i koniec!
ann_ma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,885
Dołączył: pon, 06 sty 03 - 14:38
SkÄ…d: GdzieÅ› tam niedaleko
Nr użytkownika: 54




post pon, 02 lip 2007 - 11:11
Post #406

Aga H - ja robię to identycznie... Czasami aż się boję że zasnę... nie żartuję - podczas ćwiczeń nie zasnęłabym ale coraz trudniej jest mi się zmobilizować... 10 powtórzeń... to już dużo a tutaj już trzeba 13 - SZOK! No i istanieje obawa że za mało napinam mięśnie tak w pół śnie 08.gif .
Oj jak mi się nie chce ćwiczyć! Ale nic za darmo... muszę i koniec!

--------------------
Mama Bartka, Oli i Pawełka


~życia nie mierzy się ilością oddechów, ale chwilami, które zaparły dech ~
ann_ma
sob, 07 lip 2007 - 16:38
O rany jak tu cicho... kobiety jak Wam idą ćwiczenia? Pytam bo mam ostatnio straszny kryzys... nie chce mi się ćwiczyć ... tyle tych serii i powtórzeń... chociaż... 06.gif i to najfajniejsze... już widzę różnicę... brzuszek ładnie się kształtuje...cudo! 08.gif 06.gif A do końca jeszcze 3 tygodnie! 06.gif Obym tylko wytrzymała... 32.gif
ann_ma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,885
Dołączył: pon, 06 sty 03 - 14:38
SkÄ…d: GdzieÅ› tam niedaleko
Nr użytkownika: 54




post sob, 07 lip 2007 - 16:38
Post #407

O rany jak tu cicho... kobiety jak Wam idą ćwiczenia? Pytam bo mam ostatnio straszny kryzys... nie chce mi się ćwiczyć ... tyle tych serii i powtórzeń... chociaż... 06.gif i to najfajniejsze... już widzę różnicę... brzuszek ładnie się kształtuje...cudo! 08.gif 06.gif A do końca jeszcze 3 tygodnie! 06.gif Obym tylko wytrzymała... 32.gif

--------------------
Mama Bartka, Oli i Pawełka


~życia nie mierzy się ilością oddechów, ale chwilami, które zaparły dech ~
iza2006
sob, 07 lip 2007 - 21:20
No to ja się przyznaję że muszę zacząć od nowa niestety icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
iza2006


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,081
Dołączył: nie, 11 wrz 05 - 17:53
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 3,620

GG:


post sob, 07 lip 2007 - 21:20
Post #408

No to ja się przyznaję że muszę zacząć od nowa niestety icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

--------------------

ann_ma
nie, 08 lip 2007 - 10:53
Właśnie największym problemem jest się nie poddać... Bardzo trudno mi to przychodzi... Dlatego też Iza2006 wiem, że to wymaga wiele wysiłku nie fuzycznego ale psychicznego żeby wytrwać do końca. A ten temat mniemam został stworzony po to żeby się wzjemnie wspierać... Czy dodam Ci otuchy słowami:"Warto poświęcić się, wytrwać pomimo dosyć nużących serii i powtórzeń... bo ten zestaw ćwiczeń czyni cuda z moim 29.gif okropnie rozlazłym brzuszyskiem ... "??
O wiele lepiej się czuję patrząc w swe odbicie w lustrze gdy brzuch już tak nie wylewa się przy pasku... W tym momencie jestem o wiewle bardziej zmotywowana, żeby dalej ćwiczyć... 06.gif
ann_ma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,885
Dołączył: pon, 06 sty 03 - 14:38
SkÄ…d: GdzieÅ› tam niedaleko
Nr użytkownika: 54




post nie, 08 lip 2007 - 10:53
Post #409

Właśnie największym problemem jest się nie poddać... Bardzo trudno mi to przychodzi... Dlatego też Iza2006 wiem, że to wymaga wiele wysiłku nie fuzycznego ale psychicznego żeby wytrwać do końca. A ten temat mniemam został stworzony po to żeby się wzjemnie wspierać... Czy dodam Ci otuchy słowami:"Warto poświęcić się, wytrwać pomimo dosyć nużących serii i powtórzeń... bo ten zestaw ćwiczeń czyni cuda z moim 29.gif okropnie rozlazłym brzuszyskiem ... "??
O wiele lepiej się czuję patrząc w swe odbicie w lustrze gdy brzuch już tak nie wylewa się przy pasku... W tym momencie jestem o wiewle bardziej zmotywowana, żeby dalej ćwiczyć... 06.gif

--------------------
Mama Bartka, Oli i Pawełka


~życia nie mierzy się ilością oddechów, ale chwilami, które zaparły dech ~
Aga H
nie, 08 lip 2007 - 19:13
A ja dałam ciała ostatniego dnia powtórzeń 12 razy - już nie pamiętam, kiedy to było... WSTYD
Moooże zacznę jeszcze raz, ale powiem wam, że chyba za słabe mam mięśnie brzucha, to ostatnie ćwiczenie z prostymi nogami sprawia mi trudność na dłuższą metę...
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
SkÄ…d: GrudziÄ…dz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post nie, 08 lip 2007 - 19:13
Post #410

A ja dałam ciała ostatniego dnia powtórzeń 12 razy - już nie pamiętam, kiedy to było... WSTYD
Moooże zacznę jeszcze raz, ale powiem wam, że chyba za słabe mam mięśnie brzucha, to ostatnie ćwiczenie z prostymi nogami sprawia mi trudność na dłuższą metę...

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
ann_ma
pon, 09 lip 2007 - 07:49
Nie myślcie sobie kobiety, że ja to taka święta... wytrwała... bo ja też folguję sobie czasem zamiast np. 12 powtórzeń robię 10... a najgorsze co mi się przytrafiło jeden raz to zamiast trzech serii - dwie 06.gif ... Mimo to widzę jakąś różnicę - a co dopiero bym zobaczyła gdybym tak z ręką na sercu - uczciwie podeszła do sprawy??!! 06.gif 06.gif 06.gif
ann_ma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,885
Dołączył: pon, 06 sty 03 - 14:38
SkÄ…d: GdzieÅ› tam niedaleko
Nr użytkownika: 54




post pon, 09 lip 2007 - 07:49
Post #411

Nie myślcie sobie kobiety, że ja to taka święta... wytrwała... bo ja też folguję sobie czasem zamiast np. 12 powtórzeń robię 10... a najgorsze co mi się przytrafiło jeden raz to zamiast trzech serii - dwie 06.gif ... Mimo to widzę jakąś różnicę - a co dopiero bym zobaczyła gdybym tak z ręką na sercu - uczciwie podeszła do sprawy??!! 06.gif 06.gif 06.gif

--------------------
Mama Bartka, Oli i Pawełka


~życia nie mierzy się ilością oddechów, ale chwilami, które zaparły dech ~
MagduÅ›
pon, 09 lip 2007 - 21:05
Witam Was serdecznie.
Ja odchudzanie zaczęłam niedawno, jakoś strasznie ciężko było mi się zebrać. Ale kiedy poszłam kupic sobie spodniei w galeriach był rozmiar dżinsów do 32, to motywcaja mi wzrosła niesamowicie. Przestałam jeść słodycze, nie podjadam między posiłkami, nie jem chleba, słodyczy (uwielbiam), jem tylko do 18. A-ha i łykam BIO-cLA z zielona herbatą.
od sierpnia wybieram sie na fitness, chociaz nie wiem jak będzie bo wybieram sie od pół roku gdzieś.
Efekt: na poczatku 170cm/74kg., teraz 68kg, mój cel to 64.
MagduÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,160
Dołączył: pon, 23 kwi 07 - 11:41
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 13,244

GG:


post pon, 09 lip 2007 - 21:05
Post #412

Witam Was serdecznie.
Ja odchudzanie zaczęłam niedawno, jakoś strasznie ciężko było mi się zebrać. Ale kiedy poszłam kupic sobie spodniei w galeriach był rozmiar dżinsów do 32, to motywcaja mi wzrosła niesamowicie. Przestałam jeść słodycze, nie podjadam między posiłkami, nie jem chleba, słodyczy (uwielbiam), jem tylko do 18. A-ha i łykam BIO-cLA z zielona herbatą.
od sierpnia wybieram sie na fitness, chociaz nie wiem jak będzie bo wybieram sie od pół roku gdzieś.
Efekt: na poczatku 170cm/74kg., teraz 68kg, mój cel to 64.

--------------------
Mama Norberta 14.01.1998r. i Wiktorka 19.02.2006r.



Aga H
śro, 11 lip 2007 - 08:36
Dupa mi rośnie z powrotem. Wrrrr. Grzecznie od dzisiaj.
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
SkÄ…d: GrudziÄ…dz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post śro, 11 lip 2007 - 08:36
Post #413

Dupa mi rośnie z powrotem. Wrrrr. Grzecznie od dzisiaj.

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
ann_ma
śro, 11 lip 2007 - 08:47
A ja wczoraj nie ćwiczyłam icon_sad.gif ... zasnęłam razem z Pawełkiem podczas karmienia po kąpieli... najwidoczniej na świecie padałam z nóg...
ann_ma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,885
Dołączył: pon, 06 sty 03 - 14:38
SkÄ…d: GdzieÅ› tam niedaleko
Nr użytkownika: 54




post śro, 11 lip 2007 - 08:47
Post #414

A ja wczoraj nie ćwiczyłam icon_sad.gif ... zasnęłam razem z Pawełkiem podczas karmienia po kąpieli... najwidoczniej na świecie padałam z nóg...

--------------------
Mama Bartka, Oli i Pawełka


~życia nie mierzy się ilością oddechów, ale chwilami, które zaparły dech ~
MagduÅ›
śro, 11 lip 2007 - 12:35
Ja jakoś kompletnie nie mogę się zmobilizować do ćwiczenia w domu. Mnie ratuje tylko zorganizowany fitness, ale pewnie wiecie jak to jest przy małym dziecku. Jednego wieczora uśnie o 19 innego o 21, a jeszcze innego o 21. 30. I tak sobie można coś zaplanować.
MagduÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,160
Dołączył: pon, 23 kwi 07 - 11:41
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 13,244

GG:


post śro, 11 lip 2007 - 12:35
Post #415

Ja jakoś kompletnie nie mogę się zmobilizować do ćwiczenia w domu. Mnie ratuje tylko zorganizowany fitness, ale pewnie wiecie jak to jest przy małym dziecku. Jednego wieczora uśnie o 19 innego o 21, a jeszcze innego o 21. 30. I tak sobie można coś zaplanować.

--------------------
Mama Norberta 14.01.1998r. i Wiktorka 19.02.2006r.



ann_ma
śro, 11 lip 2007 - 12:41
Magduś - dokładnie tak jak piszesz... wiemy jak to jest... icon_smile.gif
ann_ma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,885
Dołączył: pon, 06 sty 03 - 14:38
SkÄ…d: GdzieÅ› tam niedaleko
Nr użytkownika: 54




post śro, 11 lip 2007 - 12:41
Post #416

Magduś - dokładnie tak jak piszesz... wiemy jak to jest... icon_smile.gif

--------------------
Mama Bartka, Oli i Pawełka


~życia nie mierzy się ilością oddechów, ale chwilami, które zaparły dech ~
Jul_i_anka
śro, 11 lip 2007 - 12:47
Witam

Ja wypisuję się z listy odchudzających. Moja waga tak drastycznie icon_wink.gif spadła w dół, że nie mam co na siebie włożyć wszystko ze mnie leci. Ważę 7 kg mniej niż przed zajsciem w ciążę. Moje dziecię wysysa ze mnie wszytskie soki wiec żadna dieta ani ćwiczenia już mi nie potrzebne.
Trzymam kciuki za wasze działania. Powodzenia kwadransowe mamusie icon_wink.gif
Jul_i_anka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,349
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 14:52
SkÄ…d: KR
Nr użytkownika: 3,469




post śro, 11 lip 2007 - 12:47
Post #417

Witam

Ja wypisuję się z listy odchudzających. Moja waga tak drastycznie icon_wink.gif spadła w dół, że nie mam co na siebie włożyć wszystko ze mnie leci. Ważę 7 kg mniej niż przed zajsciem w ciążę. Moje dziecię wysysa ze mnie wszytskie soki wiec żadna dieta ani ćwiczenia już mi nie potrzebne.
Trzymam kciuki za wasze działania. Powodzenia kwadransowe mamusie icon_wink.gif


--------------------
córeczka


synu?
MagduÅ›
śro, 11 lip 2007 - 14:37
Ja też bym się chciała wypisać, ale nie mogę 32.gif
ZazdroszczÄ™ Jul_i_anka
MagduÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,160
Dołączył: pon, 23 kwi 07 - 11:41
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 13,244

GG:


post śro, 11 lip 2007 - 14:37
Post #418

Ja też bym się chciała wypisać, ale nie mogę 32.gif
ZazdroszczÄ™ Jul_i_anka

--------------------
Mama Norberta 14.01.1998r. i Wiktorka 19.02.2006r.



moniq
czw, 12 lip 2007 - 21:47
CYTAT(Jul_i_anka @ śro, 11 lip 2007 - 12:47) *
Witam

Ja wypisuję się z listy odchudzających. Moja waga tak drastycznie icon_wink.gif spadła w dół, że nie mam co na siebie włożyć wszystko ze mnie leci. Ważę 7 kg mniej niż przed zajsciem w ciążę. Moje dziecię wysysa ze mnie wszytskie soki wiec żadna dieta ani ćwiczenia już mi nie potrzebne.
Trzymam kciuki za wasze działania. Powodzenia kwadransowe mamusie icon_wink.gif

Ale masz fajnie. Ja mam wage sprzed ciąży ale marzy mi się kilka kg mniej. I od 2 dni chodzi mi po głowie dieta south beach icon_idea.gif Tylko, że ja jeszcze nigdy na żadnej diecie nie wytrwalam, uwielbiam słodycze, makarony i inne zakazane rzeczy ale może dam radę icon_question.gif Muszę coś zrobić bo obiacanki w stylu ograniczę słodycze i nie będę jeść po 20 nie zostały wprowadzone w życie icon_rolleyes.gif No i do ćwiczeń zabieram się od 8 m-cy i też nic z tego nie wyszło 21.gif
moniq


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,500
Dołączył: sob, 20 maj 06 - 13:47
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 5,930

GG:


post czw, 12 lip 2007 - 21:47
Post #419

CYTAT(Jul_i_anka @ śro, 11 lip 2007 - 12:47) *
Witam

Ja wypisuję się z listy odchudzających. Moja waga tak drastycznie icon_wink.gif spadła w dół, że nie mam co na siebie włożyć wszystko ze mnie leci. Ważę 7 kg mniej niż przed zajsciem w ciążę. Moje dziecię wysysa ze mnie wszytskie soki wiec żadna dieta ani ćwiczenia już mi nie potrzebne.
Trzymam kciuki za wasze działania. Powodzenia kwadransowe mamusie icon_wink.gif

Ale masz fajnie. Ja mam wage sprzed ciąży ale marzy mi się kilka kg mniej. I od 2 dni chodzi mi po głowie dieta south beach icon_idea.gif Tylko, że ja jeszcze nigdy na żadnej diecie nie wytrwalam, uwielbiam słodycze, makarony i inne zakazane rzeczy ale może dam radę icon_question.gif Muszę coś zrobić bo obiacanki w stylu ograniczę słodycze i nie będę jeść po 20 nie zostały wprowadzone w życie icon_rolleyes.gif No i do ćwiczeń zabieram się od 8 m-cy i też nic z tego nie wyszło 21.gif

--------------------


moniq
czw, 12 lip 2007 - 21:47
hm 2 razy poszło.
To w takim razie wszystkim odchudzającym i/lub ćwiczącym życzę wytrwałości!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten post edytował MONIQ czw, 12 lip 2007 - 21:48
moniq


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,500
Dołączył: sob, 20 maj 06 - 13:47
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 5,930

GG:


post czw, 12 lip 2007 - 21:47
Post #420

hm 2 razy poszło.
To w takim razie wszystkim odchudzającym i/lub ćwiczącym życzę wytrwałości!!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------


> Mamy "2006" zrzucajÄ… sadeÅ‚ko po ciąży!, A co poniektóre po ciążach... ;)
Start new topic
Reply to this topic
23 Stron V  « poprzednia 19 20 21 22 23 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 25 cze 2024 - 03:04
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama