IPB WARNING [2] reset() expects parameter 1 to be array, boolean given (Line: 1711 of /sources/action_public/topics.php)
IPB WARNING [2] Invalid argument supplied for foreach() (Line: 1713 of /sources/action_public/topics.php)
Seks - oświećcie mnie... - Forum dla rodziców: maluchy.pl « ciąża, poród, zdrowie dzieci - babskie pogaduchy ;) « forum maluchy.pl

Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 następna  

Seks - oświećcie mnie...

, proszę...
> , proszę...
Seks - pytanie
Suma głosów: 216
Goście nie mogą głosować 
Użytkownik usunięty

Go??







post nie, 29 sty 2012 - 15:19
Post #81

Wiewiórczaku, ale jak komentuję? Pokaż mi proszę, bo ja naprawdę nie trybię, gdyż w ani jednym momencie nie OCENIAŁAM tego, co czytam. Stwierdzam jedynie, że nie potwierdziła się "średnia statystyczna", która mnie sprowokowała do założenia wątku icon_smile.gif

No dziwi mnie, naprawdę, podobnie jak zadziwiają mnie przeróżne zjawiska w przyrodzie i te zachodzące w ludziach. I bynajmniej nie dlatego, że JA TAK MAM. Bo siebie nie stawiam tu za żadne tło. I NIE OCENIAM wypowiedzi w żaden sposób. Ale faktycznie, w zaciekawienie wprawia mnie stwierdzenie, że można mieć ograzm podczas stosunku, ale i w "różnych innych sytuacjach życiowych"... Może faktycznie jestem... nie wiem, nie teges i tylko mnie to dziwi.

Co do całokształtu wątku, to jestem Wam wdzięczna za wszystkie odpowiedzi. Zwłaszcza, że tyczą intymnej sfery życia. Dla mnie każda z nich jest bardzo pouczająca.
Mafia
nie, 29 sty 2012 - 15:28
[użytkownik x], a to może nie te inne niż Ty mają uboższe doświadczenia, tylko właśnie Ty? W sumie można Twoje zdziwienie odwrócić i napisać: oświećcie mnie, jak można szczytować przy każdym seksie? Dla Ciebie orgazm jest związany ścisle z czynnościami seksualnymi, jak to ujęłaś, dla innych nie i tyle. 06.gif
Pytanie tylko po co? Czy dzięki temu spróbujesz przeżyć seks bez orgazmu? Czy jak się dowiesz ile kobiet "leży jak kłoda" to sama też się tak położysz?
Moim zdaniem nie chcesz żadnego oświecenia, tylko potwierdzenia, że Ty to masz fajnie.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post nie, 29 sty 2012 - 15:28
Post #82

[użytkownik x], a to może nie te inne niż Ty mają uboższe doświadczenia, tylko właśnie Ty? W sumie można Twoje zdziwienie odwrócić i napisać: oświećcie mnie, jak można szczytować przy każdym seksie? Dla Ciebie orgazm jest związany ścisle z czynnościami seksualnymi, jak to ujęłaś, dla innych nie i tyle. 06.gif
Pytanie tylko po co? Czy dzięki temu spróbujesz przeżyć seks bez orgazmu? Czy jak się dowiesz ile kobiet "leży jak kłoda" to sama też się tak położysz?
Moim zdaniem nie chcesz żadnego oświecenia, tylko potwierdzenia, że Ty to masz fajnie.

--------------------
Mafia
wiewiórczak
nie, 29 sty 2012 - 16:02
[użytkownik x], dla mnie oceniające są zdania zaczynające, "no nie rozumiem", "wciąż zaskakuje mnie", "dziwi mnie", "podziwiam tych, co mogą zasnąć".
I jeszcze raz powtórzę, postawiłaś zero-jedynkową ankietę, chcąc uzyskać definicję normy, z którą się nie zgadzasz.
Stąd nie uzyskasz potwierdzenia średniej, od początku kuriozalnie zarysowanej, przez "usłyszałam dziś, że".
Wmieszanie w pytanie o normę orgazmu lub udawania orgazmu dopełnia obrazu całości.

wiewiórczak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,654
Dołączył: śro, 30 maj 07 - 17:51
Nr użytkownika: 14,671




post nie, 29 sty 2012 - 16:02
Post #83

[użytkownik x], dla mnie oceniające są zdania zaczynające, "no nie rozumiem", "wciąż zaskakuje mnie", "dziwi mnie", "podziwiam tych, co mogą zasnąć".
I jeszcze raz powtórzę, postawiłaś zero-jedynkową ankietę, chcąc uzyskać definicję normy, z którą się nie zgadzasz.
Stąd nie uzyskasz potwierdzenia średniej, od początku kuriozalnie zarysowanej, przez "usłyszałam dziś, że".
Wmieszanie w pytanie o normę orgazmu lub udawania orgazmu dopełnia obrazu całości.



--------------------
Uświadamiasz sobie, że jesteś w średnim wieku, kiedy wspomnienia stają się ważniejsze od marzeń.
Użytkownik usunięty

Go??







post nie, 29 sty 2012 - 16:55
Post #84

CYTAT(Mafia @ Sun, 29 Jan 2012 - 15:28) *
[użytkownik x], a to może nie te inne niż Ty mają uboższe doświadczenia, tylko właśnie Ty? W sumie można Twoje zdziwienie odwrócić i napisać: oświećcie mnie, jak można szczytować przy każdym seksie? Dla Ciebie orgazm jest związany ścisle z czynnościami seksualnymi, jak to ujęłaś, dla innych nie i tyle. 06.gif
Pytanie tylko po co? Czy dzięki temu spróbujesz przeżyć seks bez orgazmu? Czy jak się dowiesz ile kobiet "leży jak kłoda" to sama też się tak położysz?
Moim zdaniem nie chcesz żadnego oświecenia, tylko potwierdzenia, że Ty to masz fajnie.


Mafia, pytanie brzmiało "Oświećcie mnie, czy faktycznie "normalna, przeciętna kobieta" "leży jak kłoda"". Reszta to już nadinterprecacja. NIGDZIE nie pisałam o moich doświadczeniach, ale to już taki nieistotny detal. Nie zgadzałam się z tym, że przeciętna kobieta do tej kłody jest podobna. Bynajmniej nie opierając się na własnych doświadczeniach.
McJAGNA
nie, 29 sty 2012 - 17:15
Po pierwsze nie byłam wśród osób, którym nie spodobała sie ankieta, po drugie jeżeli pytanie jest zbyt intymne to tez możesz napisac i po prostu nie dostanę odpowiedzi.

Ale pytanie krążyło mi po głowie od dawna i pomyslałam, że przy okazji mogłabym je zadać.

Jeszcze tak się zastanawiałam wcześniej ale nie mogłam pisać, czy nie ma zwiazku z jakością i satysfakcją ilośc partnerów.

Tzn chodzi dokładniej o jednego partnera seksualnego na całe zycie - czy wtedy po prostu ma się mniejszą szanse na poznanie technik, wyzwalaczy i innych.......

McJAGNA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: nie, 28 mar 04 - 18:03
Skąd: x
Nr użytkownika: 1,608




post nie, 29 sty 2012 - 17:15
Post #85

Po pierwsze nie byłam wśród osób, którym nie spodobała sie ankieta, po drugie jeżeli pytanie jest zbyt intymne to tez możesz napisac i po prostu nie dostanę odpowiedzi.

Ale pytanie krążyło mi po głowie od dawna i pomyslałam, że przy okazji mogłabym je zadać.

Jeszcze tak się zastanawiałam wcześniej ale nie mogłam pisać, czy nie ma zwiazku z jakością i satysfakcją ilośc partnerów.

Tzn chodzi dokładniej o jednego partnera seksualnego na całe zycie - czy wtedy po prostu ma się mniejszą szanse na poznanie technik, wyzwalaczy i innych.......

Mafia
nie, 29 sty 2012 - 17:22
CYTAT([użytkownik x])
A co do "orgazm mam nie zawsze". Przepraszam, to też technicznie wprawia mnie w lekkie osłupienie. Znaczy co - kochamy się, a potem "dzięki, dobranoc, pa?". Ciśnienie - że tak powiem - nie narasta? Podziwiam - serdecznie - tych, co potem potrafią zasnąć


[użytkownik x], zarzucasz mi, że nie piszesz o swoich doświadczeniach. Dla mnie to co zacytowałam jest dokładnie Twoim opisem doświadczeń własnych a nie cudzych. Do tego się odniosłam.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post nie, 29 sty 2012 - 17:22
Post #86

CYTAT([użytkownik x])
A co do "orgazm mam nie zawsze". Przepraszam, to też technicznie wprawia mnie w lekkie osłupienie. Znaczy co - kochamy się, a potem "dzięki, dobranoc, pa?". Ciśnienie - że tak powiem - nie narasta? Podziwiam - serdecznie - tych, co potem potrafią zasnąć


[użytkownik x], zarzucasz mi, że nie piszesz o swoich doświadczeniach. Dla mnie to co zacytowałam jest dokładnie Twoim opisem doświadczeń własnych a nie cudzych. Do tego się odniosłam.

--------------------
Mafia
pirania
nie, 29 sty 2012 - 17:23
CYTAT
piranio, napisałaś, że miewasz orgazm i podczas uprawiania seksu i w innych sytuacjach. Nie wiem, czy obie jednakowo rozumiemy słowo "orgazm". Intryguje mnie Twoje stwierdzenie. Orgazm z tego, co wiem jest ściśle związany z czynnościami seksualnymi. Nie wiem, jak Ty rozumiesz to pojęcie

A co do "orgazm mam nie zawsze". Przepraszam, to też technicznie wprawia mnie w lekkie osłupienie. Znaczy co - kochamy się, a potem "dzięki, dobranoc, pa?". Ciśnienie - że tak powiem - nie narasta? Podziwiam - serdecznie - tych, co potem potrafią zasnąć


[użytkownik x] pierwsza czesc tego pytania narusza pewne granice ktore nawet ja chcialabym zachowac- znaczy JA moge na nie odpowiedziec ogolnie nie mam z tym problemu, natomiast sadze ze wielu ludzi nie chcialo by tego przeczytac a ty pozniej powiesz znowu ze jestem obscaniczna icon_smile.gif

co do drugiej czesci- dokladnie tak- narasta do pewnego momentu a pozniej zaczyna byc konstans. i samoczynnie opada. w zasadzie z duza pewnoscia moge powiedziec ze z czynnikow orgazmotworczych akt seksualny rozumiany wasko (nie bede obscaniczno techniczna) postawila bym na dokladnie ostatnim miejscu. U mnie oczywiscie- u mnie.

Na maluchach generalnie spodziewalam sie takich odpowiedzi natomiast w szerokim soleczenstwie spodziewam sie duzo czarniejszych barw.
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
Skąd: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post nie, 29 sty 2012 - 17:23
Post #87

CYTAT
piranio, napisałaś, że miewasz orgazm i podczas uprawiania seksu i w innych sytuacjach. Nie wiem, czy obie jednakowo rozumiemy słowo "orgazm". Intryguje mnie Twoje stwierdzenie. Orgazm z tego, co wiem jest ściśle związany z czynnościami seksualnymi. Nie wiem, jak Ty rozumiesz to pojęcie

A co do "orgazm mam nie zawsze". Przepraszam, to też technicznie wprawia mnie w lekkie osłupienie. Znaczy co - kochamy się, a potem "dzięki, dobranoc, pa?". Ciśnienie - że tak powiem - nie narasta? Podziwiam - serdecznie - tych, co potem potrafią zasnąć


[użytkownik x] pierwsza czesc tego pytania narusza pewne granice ktore nawet ja chcialabym zachowac- znaczy JA moge na nie odpowiedziec ogolnie nie mam z tym problemu, natomiast sadze ze wielu ludzi nie chcialo by tego przeczytac a ty pozniej powiesz znowu ze jestem obscaniczna icon_smile.gif

co do drugiej czesci- dokladnie tak- narasta do pewnego momentu a pozniej zaczyna byc konstans. i samoczynnie opada. w zasadzie z duza pewnoscia moge powiedziec ze z czynnikow orgazmotworczych akt seksualny rozumiany wasko (nie bede obscaniczno techniczna) postawila bym na dokladnie ostatnim miejscu. U mnie oczywiscie- u mnie.

Na maluchach generalnie spodziewalam sie takich odpowiedzi natomiast w szerokim soleczenstwie spodziewam sie duzo czarniejszych barw.

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

Paula.
nie, 29 sty 2012 - 23:56
CYTAT([użytkownik x] @ Fri, 27 Jan 2012 - 20:45) *
Tak mi się skojarzyło... nie mogę się oprzeć icon_biggrin.gif

Przychodzi starszy pan do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, podejrzewam, że moja żona od tygodnia nie żyje.
- Jak to - pyta zszokowany lekarz - pan PODEJRZEWA???
- No tak... podejrzewam. Bo seks jak zwykle, tylko w chałupie nie posprzątane i obiad nie podany. 10.gif


[użytkownik x] uwielbiam Cię 03.gif

Edit:
Zagłosowałam i napisałabym więcej, ale jakiś czas temu kolega z pracy pokazał mi jak łatwo wyszukać moje posty z forum wiedząc tylko jak się nazywam.

Ten post edytował Paula. nie, 29 sty 2012 - 23:59
Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post nie, 29 sty 2012 - 23:56
Post #88

CYTAT([użytkownik x] @ Fri, 27 Jan 2012 - 20:45) *
Tak mi się skojarzyło... nie mogę się oprzeć icon_biggrin.gif

Przychodzi starszy pan do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, podejrzewam, że moja żona od tygodnia nie żyje.
- Jak to - pyta zszokowany lekarz - pan PODEJRZEWA???
- No tak... podejrzewam. Bo seks jak zwykle, tylko w chałupie nie posprzątane i obiad nie podany. 10.gif


[użytkownik x] uwielbiam Cię 03.gif

Edit:
Zagłosowałam i napisałabym więcej, ale jakiś czas temu kolega z pracy pokazał mi jak łatwo wyszukać moje posty z forum wiedząc tylko jak się nazywam.

--------------------
Paula
Adriannna
pon, 30 sty 2012 - 02:34
[użytkownik x] - wiem, ze tak pewnie nie jest, ale czytajac niektore twoje posty mozna odniesc wrazenie iz seks sprowadzasz do orgazmu i jak orgazmu niet to cie nosi...

Osobiscie lubie bardzo...wspolzyc, jeszcze bardziej odkad zwiazalm sie z moim obecnym mezem bo nauczyl mnie wiele. Orgazm - oczywiscie przezycie go jest istotne, ale nawet jesli zdarzy mi sie go czasem nie przezyc...nie czuje sie z tym zle i nigdy nie pozwalam na to aby moj partner z tego powodu czul sie nieswojo . Kocham sie nie po to aby osiagnac orgazm, kocha sie poniewaz to najzwyczajniej w swiecie lubie. Cala ta atosfera, ktora temu towarzyszy, ta bliskosc z moim mezem...to jest dla mnie najfajniejsze...a orgazm to taka wisienka na torcie...jesli tort jest wystarczajaco slodki nie czuje wielkiego rozczarowania gdy nie doslodze sie wisienka icon_wink.gif
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
Skąd: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post pon, 30 sty 2012 - 02:34
Post #89

[użytkownik x] - wiem, ze tak pewnie nie jest, ale czytajac niektore twoje posty mozna odniesc wrazenie iz seks sprowadzasz do orgazmu i jak orgazmu niet to cie nosi...

Osobiscie lubie bardzo...wspolzyc, jeszcze bardziej odkad zwiazalm sie z moim obecnym mezem bo nauczyl mnie wiele. Orgazm - oczywiscie przezycie go jest istotne, ale nawet jesli zdarzy mi sie go czasem nie przezyc...nie czuje sie z tym zle i nigdy nie pozwalam na to aby moj partner z tego powodu czul sie nieswojo . Kocham sie nie po to aby osiagnac orgazm, kocha sie poniewaz to najzwyczajniej w swiecie lubie. Cala ta atosfera, ktora temu towarzyszy, ta bliskosc z moim mezem...to jest dla mnie najfajniejsze...a orgazm to taka wisienka na torcie...jesli tort jest wystarczajaco slodki nie czuje wielkiego rozczarowania gdy nie doslodze sie wisienka icon_wink.gif

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
cos_cos
pon, 30 sty 2012 - 09:45
CYTAT(Helena @ Fri, 27 Jan 2012 - 22:48) *
ale lubisz z kobietą czy teraz w ogóle?

Z kobietą.
cos_cos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,354
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 16:26
Skąd: z tam tond
Nr użytkownika: 4,242




post pon, 30 sty 2012 - 09:45
Post #90

CYTAT(Helena @ Fri, 27 Jan 2012 - 22:48) *
ale lubisz z kobietą czy teraz w ogóle?

Z kobietą.

--------------------
zmiana nicka czasem jest bardzo potrzebna.
magdosz
pon, 30 sty 2012 - 11:38
[użytkownik x] z jednej strony zgadzam się z Tobą, że to upokarzające jest dla kobiety "dam mu, żeby nie poszedł do innej" i to leżenie jak kłoda..
Jest to też smutne moim zdaniem, że są kobiety dla których seks mógłby nie istnieć i nie mówię tu o takich, które tak stwierdzją, bo np są w takiej a nie innej sytuacji życiowej, która wpływa na spadek libido.. mi szkoda tych, które tak twierdzą, bo nigdy przyjemności płynącej z seksu nie doświadczyły..

Z drugiej jednak strony, sprowadzanie seksu tylko do orgazmu nie jest dobre.. bo niby czemu to podziwiać, że ktoś lubiący seks miał ciężki dzień, być może nawet do tego stopnia, że na ten seks wcale nie ma chęci, ale kładzie się do łóżka i mimo to kocha się ze swoim partnerem, wiedząc, że na orgazm nie ma co liczyć, bo jest
myślami gdzie indziej..ale samo poczucie, że czuje bliskość ze swoim partnerem, daje pewnego rodzaju przyjemność.. co prawda nie da się tego podciągnąć pod kategorię odczuć podczas orgazmu 03.gif ale jednak jest...jest to właśnie poczucie więzi z kimś bliskim i miłości do tej osoby.. poczucie bezpieczeństwa.. Mówi się, że dobry seks scala związek.. ale dobry seks to nie tylko dążenie do orgazmu.. Nie zawsze musi się ciśnienie podnieść icon_smile.gif
ale zgadzam się, że w momencie, kiedy się podniesie... a tu nagle stop z drugiej strony nastąpi 04.gif
no cóż, wtedy to zasnąć nie idzie 29.gif

magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
Skąd: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post pon, 30 sty 2012 - 11:38
Post #91

[użytkownik x] z jednej strony zgadzam się z Tobą, że to upokarzające jest dla kobiety "dam mu, żeby nie poszedł do innej" i to leżenie jak kłoda..
Jest to też smutne moim zdaniem, że są kobiety dla których seks mógłby nie istnieć i nie mówię tu o takich, które tak stwierdzją, bo np są w takiej a nie innej sytuacji życiowej, która wpływa na spadek libido.. mi szkoda tych, które tak twierdzą, bo nigdy przyjemności płynącej z seksu nie doświadczyły..

Z drugiej jednak strony, sprowadzanie seksu tylko do orgazmu nie jest dobre.. bo niby czemu to podziwiać, że ktoś lubiący seks miał ciężki dzień, być może nawet do tego stopnia, że na ten seks wcale nie ma chęci, ale kładzie się do łóżka i mimo to kocha się ze swoim partnerem, wiedząc, że na orgazm nie ma co liczyć, bo jest
myślami gdzie indziej..ale samo poczucie, że czuje bliskość ze swoim partnerem, daje pewnego rodzaju przyjemność.. co prawda nie da się tego podciągnąć pod kategorię odczuć podczas orgazmu 03.gif ale jednak jest...jest to właśnie poczucie więzi z kimś bliskim i miłości do tej osoby.. poczucie bezpieczeństwa.. Mówi się, że dobry seks scala związek.. ale dobry seks to nie tylko dążenie do orgazmu.. Nie zawsze musi się ciśnienie podnieść icon_smile.gif
ale zgadzam się, że w momencie, kiedy się podniesie... a tu nagle stop z drugiej strony nastąpi 04.gif
no cóż, wtedy to zasnąć nie idzie 29.gif



--------------------


domi
pon, 30 sty 2012 - 13:26
CYTAT(magdosz @ Mon, 30 Jan 2012 - 13:38) *
a tu nagle stop z drugiej strony nastąpi 04.gif
no cóż, wtedy to zasnąć nie idzie 29.gif

Wtedy sobie trzeba pomóc samemu 29.gif , nie widzę problemu 06.gif .
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
Skąd: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post pon, 30 sty 2012 - 13:26
Post #92

CYTAT(magdosz @ Mon, 30 Jan 2012 - 13:38) *
a tu nagle stop z drugiej strony nastąpi 04.gif
no cóż, wtedy to zasnąć nie idzie 29.gif

Wtedy sobie trzeba pomóc samemu 29.gif , nie widzę problemu 06.gif .

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
ruda_kasia
pon, 30 sty 2012 - 22:33
no ja Was, koleżanki, z Archeo nie rozumiem, jak nie idzie, to ja słodko zasypiam (i nawet do pewnogo momentu mogłam się z niemężem umówić, że nie będzie naciskał icon_wink.gif), ale po osiągnieciu tej wisienki na torcie, a nie daj Bóg więcej niż trzy razy, to już 2 godziny bezsennosci murowane. Więc nie, kompletnie nie widze problemu, jak zasnąć. A wręcz rozwiązanie wydało by mi się tak proste, jak domi icon_wink.gif
ruda_kasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,628
Dołączył: pią, 26 mar 04 - 09:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,595




post pon, 30 sty 2012 - 22:33
Post #93

no ja Was, koleżanki, z Archeo nie rozumiem, jak nie idzie, to ja słodko zasypiam (i nawet do pewnogo momentu mogłam się z niemężem umówić, że nie będzie naciskał icon_wink.gif), ale po osiągnieciu tej wisienki na torcie, a nie daj Bóg więcej niż trzy razy, to już 2 godziny bezsennosci murowane. Więc nie, kompletnie nie widze problemu, jak zasnąć. A wręcz rozwiązanie wydało by mi się tak proste, jak domi icon_wink.gif
owiwia7
pon, 13 lut 2012 - 19:46
Ja lubię seks ze zmiennym natężeniem, i nie wiem czemu ale latem bardziej niż zimą icon_smile.gif ciekawe, nie?

do tego skutecznie moje potrzeby obniżają pigułki anty.. a to to już mnie wkurza... odstawiam tabletki, i nagle jakiś demon we mnie wstępuje, mogłabym cały czas.. zaczynam brać na nowo.. masakra.. póki co nie mogę zmienić środka antydzieciowego.. icon_sad.gif

bierze któraś z Was Asequrellę? czy jak to się tam pisze? Sorry za OT, ale bardzo przydałaby mi się wiedza, czy to działa, czy tylko kolejny badziew nic niewart...

owiwia7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,451
Dołączył: wto, 13 mar 07 - 17:17
Skąd: Wawa
Nr użytkownika: 11,929

GG:


post pon, 13 lut 2012 - 19:46
Post #94

Ja lubię seks ze zmiennym natężeniem, i nie wiem czemu ale latem bardziej niż zimą icon_smile.gif ciekawe, nie?

do tego skutecznie moje potrzeby obniżają pigułki anty.. a to to już mnie wkurza... odstawiam tabletki, i nagle jakiś demon we mnie wstępuje, mogłabym cały czas.. zaczynam brać na nowo.. masakra.. póki co nie mogę zmienić środka antydzieciowego.. icon_sad.gif

bierze któraś z Was Asequrellę? czy jak to się tam pisze? Sorry za OT, ale bardzo przydałaby mi się wiedza, czy to działa, czy tylko kolejny badziew nic niewart...



--------------------


biedronka83
pon, 13 lut 2012 - 19:56
CYTAT(Majli @ Mon, 13 Feb 2012 - 19:46) *
bierze któraś z Was Asequrellę? czy jak to się tam pisze? Sorry za OT, ale bardzo przydałaby mi się wiedza, czy to działa, czy tylko kolejny badziew nic niewart...


Sama jestem ciekawa czy działa. Założyłam temat:

https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=86709

Ten post edytował biedronka83 pon, 13 lut 2012 - 20:04
biedronka83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,833
Dołączył: czw, 02 kwi 09 - 12:09
Skąd: Małopolska
Nr użytkownika: 26,492




post pon, 13 lut 2012 - 19:56
Post #95

CYTAT(Majli @ Mon, 13 Feb 2012 - 19:46) *
bierze któraś z Was Asequrellę? czy jak to się tam pisze? Sorry za OT, ale bardzo przydałaby mi się wiedza, czy to działa, czy tylko kolejny badziew nic niewart...


Sama jestem ciekawa czy działa. Założyłam temat:

https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=86709

--------------------
katarakta
sob, 18 lut 2012 - 22:14
CYTAT(MamaJulki @ Thu, 26 Jan 2012 - 21:02) *
ja myślę, że jeśli para jest dopasowana pod tym względem to czerpie z seksu wiele radości icon_wink.gif w życiu nie myślałam o seksie jak o obowiązku i nigdy nie przyszło by mi do głowy udawać orgazmu 37.gif wg mnie ważne jest też by ze sobą o tym rozmawiać, czego oczekujemy, jakie mamy potrzeby no i słuchać potrzeb partnera/ki icon_wink.gif
hehe czyli, że co nie jestem normalna ? 29.gif ja też proszę o wyjaśnienie skąd Ci to przyszło do głowy ?

jakbym to ja sama napisala.
katarakta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 981
Dołączył: nie, 07 lut 10 - 12:22
Nr użytkownika: 31,526




post sob, 18 lut 2012 - 22:14
Post #96

CYTAT(MamaJulki @ Thu, 26 Jan 2012 - 21:02) *
ja myślę, że jeśli para jest dopasowana pod tym względem to czerpie z seksu wiele radości icon_wink.gif w życiu nie myślałam o seksie jak o obowiązku i nigdy nie przyszło by mi do głowy udawać orgazmu 37.gif wg mnie ważne jest też by ze sobą o tym rozmawiać, czego oczekujemy, jakie mamy potrzeby no i słuchać potrzeb partnera/ki icon_wink.gif
hehe czyli, że co nie jestem normalna ? 29.gif ja też proszę o wyjaśnienie skąd Ci to przyszło do głowy ?

jakbym to ja sama napisala.

--------------------
2007, 2011
jak
śro, 07 mar 2012 - 18:06
CYTAT(biedronka83 @ Fri, 27 Jan 2012 - 11:35) *
Tamat seksu i ochoty na niego był tu gdzieś poruszany. Dla mnie seks może nie istnieć icon_sad.gif a mój mąż ma (jak sam twierdzi) duże potrzeby. Od kilku lat walczymy z tym i chyba teraz zaczynamy o tym spokojnie rozmawiać bo do tej pory się kłóciliśmy. Czeka nas wizyta u seksuologa. Najgorsze w tym wszystkim jest to że to bardzo negatywnie wpływa na nasze życie icon_sad.gif A tak poza tym wkurza mnie to że wszystko w dzisiejszym świecie kręci się wokół seksu. Włączam tv widzę seks, internet, gazetę i wszędzie to samo (albo ja już mam uczulenie). Ostatnio już nawet powiedziałam do męża że tak jak on uważa facebook że jest wszędzie i przereklamowany tak dla mnie taki jest seks.


wiesz są zwyczajnie osoby niedopasowane pod względem strefy intymnej ,która to strefa stanowi jednak niezwykle ważny element życia i związku,ja też jestem za forum o seksie zamkniętym hehe ale to zabrzmiało miało być : forum zamknięte o seksie

Ten post edytował jak śro, 07 mar 2012 - 18:11
jak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 982
Dołączył: wto, 11 lip 06 - 08:20
Nr użytkownika: 6,571




post śro, 07 mar 2012 - 18:06
Post #97

CYTAT(biedronka83 @ Fri, 27 Jan 2012 - 11:35) *
Tamat seksu i ochoty na niego był tu gdzieś poruszany. Dla mnie seks może nie istnieć icon_sad.gif a mój mąż ma (jak sam twierdzi) duże potrzeby. Od kilku lat walczymy z tym i chyba teraz zaczynamy o tym spokojnie rozmawiać bo do tej pory się kłóciliśmy. Czeka nas wizyta u seksuologa. Najgorsze w tym wszystkim jest to że to bardzo negatywnie wpływa na nasze życie icon_sad.gif A tak poza tym wkurza mnie to że wszystko w dzisiejszym świecie kręci się wokół seksu. Włączam tv widzę seks, internet, gazetę i wszędzie to samo (albo ja już mam uczulenie). Ostatnio już nawet powiedziałam do męża że tak jak on uważa facebook że jest wszędzie i przereklamowany tak dla mnie taki jest seks.


wiesz są zwyczajnie osoby niedopasowane pod względem strefy intymnej ,która to strefa stanowi jednak niezwykle ważny element życia i związku,ja też jestem za forum o seksie zamkniętym hehe ale to zabrzmiało miało być : forum zamknięte o seksie
Pecia
śro, 07 mar 2012 - 19:43
CYTAT(Lutnia @ Fri, 27 Jan 2012 - 22:50) *
[użytkownik x], kocham Cię!!! Musiałam Ci to wyznać!
Niemąż zszedł na parter aby zobaczyć, dlaczego wyję 04.gif

My tez wyliśmy z niemężem 04.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post śro, 07 mar 2012 - 19:43
Post #98

CYTAT(Lutnia @ Fri, 27 Jan 2012 - 22:50) *
[użytkownik x], kocham Cię!!! Musiałam Ci to wyznać!
Niemąż zszedł na parter aby zobaczyć, dlaczego wyję 04.gif

My tez wyliśmy z niemężem 04.gif

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
gosiagosia
śro, 07 mar 2012 - 20:13
CYTAT
Skąd takie założenie? Ano w rozmowie dzisiaj usłyszałam, że kobiety "leżą jak kłody" i udają orgazmy, a mężczyźni nie mają z nimi więzi, ale z nimi współżyją. Do tego była dołożona "normalna, przeciętna kobieta".


bo tak na pewno jest w niektorych zwiazkach, ale zeby zaraz przecietna kobieta, to nie sadze. chyba ze to taka przecietna, co i statystyczna, czyli to co ktos zarejestrowal i na czym bazuje. a mogl miec na uwadze 1/10 wszystkich kobiet
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post śro, 07 mar 2012 - 20:13
Post #99

CYTAT
Skąd takie założenie? Ano w rozmowie dzisiaj usłyszałam, że kobiety "leżą jak kłody" i udają orgazmy, a mężczyźni nie mają z nimi więzi, ale z nimi współżyją. Do tego była dołożona "normalna, przeciętna kobieta".


bo tak na pewno jest w niektorych zwiazkach, ale zeby zaraz przecietna kobieta, to nie sadze. chyba ze to taka przecietna, co i statystyczna, czyli to co ktos zarejestrowal i na czym bazuje. a mogl miec na uwadze 1/10 wszystkich kobiet

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
aniakuleczka
pią, 09 mar 2012 - 14:30
CYTAT(jak @ Wed, 07 Mar 2012 - 18:06) *
ja też jestem za forum o seksie zamkniętym hehe ale to zabrzmiało miało być : forum zamknięte o seksie


ale dla kogo miałoby byc otwarte to zamknięte forum o zamkniętym seksie?
dla tych, którzy seks uprawiają? z definicji to chyba wszyscy tu obecni icon_biggrin.gif

aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post pią, 09 mar 2012 - 14:30
Post #100

CYTAT(jak @ Wed, 07 Mar 2012 - 18:06) *
ja też jestem za forum o seksie zamkniętym hehe ale to zabrzmiało miało być : forum zamknięte o seksie


ale dla kogo miałoby byc otwarte to zamknięte forum o zamkniętym seksie?
dla tych, którzy seks uprawiają? z definicji to chyba wszyscy tu obecni icon_biggrin.gif



--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
> Seks - oświećcie mnie..., proszę...
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 01 cze 2024 - 21:10
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama