Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe prawie 3-latki - cz. 18 :)

> 
pati.n
czw, 01 kwi 2010 - 19:32
Ziowik moja tez uwielbia wózek 03.gif

pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post czw, 01 kwi 2010 - 19:32
Post #81

Ziowik moja tez uwielbia wózek 03.gif



--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
zajka

Go??







post czw, 01 kwi 2010 - 19:47
Post #82

Asiu sto lat z okazji Urodzin.

Jaaga akurat o Twoich stronach mam jak najmilsze zdanie, fajne wspomnienia i w ogóle... Dla mnie to Polska pierwyj sort.
candace
czw, 01 kwi 2010 - 19:57
ja złożyłam wniosek Laury i czekam, Wery do szkoły i czekam.... nerwy stracę...
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post czw, 01 kwi 2010 - 19:57
Post #83

ja złożyłam wniosek Laury i czekam, Wery do szkoły i czekam.... nerwy stracę...

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
pati.n
czw, 01 kwi 2010 - 22:44
jak mnie to boli..... 32.gif 21.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post czw, 01 kwi 2010 - 22:44
Post #84

jak mnie to boli..... 32.gif 21.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
jaAga*
piÄ…, 02 kwi 2010 - 08:26
Pati przytul.gif
Aguutko obiecałam i co prawda spóźniłam się dwa dni, ale dziś z samego rana przed żłobkiem cyknęłam karinie fotki specjalnie dla Was:



ps. Znowu za duże....ale trudno, może mi ich nie wywalą...

Ten post edytował jaAga* pią, 02 kwi 2010 - 08:27
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post piÄ…, 02 kwi 2010 - 08:26
Post #85

Pati przytul.gif
Aguutko obiecałam i co prawda spóźniłam się dwa dni, ale dziś z samego rana przed żłobkiem cyknęłam karinie fotki specjalnie dla Was:



ps. Znowu za duże....ale trudno, może mi ich nie wywalą...

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
nika*
piÄ…, 02 kwi 2010 - 08:49
jaaga - śliczną masz córkę, oj śliczną i super ją ubierasz, te geterki mi sie podobają ogromnie! 06.gif
nika*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,253
Dołączył: wto, 23 paź 07 - 18:39
Nr użytkownika: 16,629




post piÄ…, 02 kwi 2010 - 08:49
Post #86

jaaga - śliczną masz córkę, oj śliczną i super ją ubierasz, te geterki mi sie podobają ogromnie! 06.gif

--------------------
Podwójna mama (majówka 2007, styczniówka 2013)
jaAga*
piÄ…, 02 kwi 2010 - 08:53
Hmmm, mi też się te getry/spodnie podobają, są jeszcze po Julce, ale szczerze mówiąc to wyglądają trochę klownowato icon_wink.gif.
A powiem Wam, że choć na tych zdjęciach nie widać, to mimo moich obaw (związanych z urodą męża) Karina ma długie i ciemne rzęsy-więc jedna z moich shiz odpadła, brwi nadal ma jaśniutkie, ale Julce też długo ciemniały.....

Czy Wy dziś pracujeie?? Ja mam nadzieję że szefostwo puści nas ok. południa do domu...muszę jeszcze zakupy zrobić, i obiecałam dziewczynom, że dziś pomalujemy pisanki.

Widzę Asię jjmm - napisz parę słów co u Was?

Ten post edytował jaAga* pią, 02 kwi 2010 - 08:54
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post piÄ…, 02 kwi 2010 - 08:53
Post #87

Hmmm, mi też się te getry/spodnie podobają, są jeszcze po Julce, ale szczerze mówiąc to wyglądają trochę klownowato icon_wink.gif.
A powiem Wam, że choć na tych zdjęciach nie widać, to mimo moich obaw (związanych z urodą męża) Karina ma długie i ciemne rzęsy-więc jedna z moich shiz odpadła, brwi nadal ma jaśniutkie, ale Julce też długo ciemniały.....

Czy Wy dziś pracujeie?? Ja mam nadzieję że szefostwo puści nas ok. południa do domu...muszę jeszcze zakupy zrobić, i obiecałam dziewczynom, że dziś pomalujemy pisanki.

Widzę Asię jjmm - napisz parę słów co u Was?

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
nika*
piÄ…, 02 kwi 2010 - 09:05
znacie jakis inny program do wgrywania zdjęć niż fotosik?
nika*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,253
Dołączył: wto, 23 paź 07 - 18:39
Nr użytkownika: 16,629




post piÄ…, 02 kwi 2010 - 09:05
Post #88

znacie jakis inny program do wgrywania zdjęć niż fotosik?

--------------------
Podwójna mama (majówka 2007, styczniówka 2013)
nika*
piÄ…, 02 kwi 2010 - 09:06
jaaga - nie klaunowato tylko wiosennie wyglada icon_smile.gif i sliczny ma uśmiech icon_biggrin.gif
nika*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,253
Dołączył: wto, 23 paź 07 - 18:39
Nr użytkownika: 16,629




post piÄ…, 02 kwi 2010 - 09:06
Post #89

jaaga - nie klaunowato tylko wiosennie wyglada icon_smile.gif i sliczny ma uśmiech icon_biggrin.gif

--------------------
Podwójna mama (majówka 2007, styczniówka 2013)
nika*
piÄ…, 02 kwi 2010 - 09:23
my pracujemy i to powiedzieli nam wczoraj ze do 15tej najwcześniej icon_sad.gif ja mam nadzieję, źże chociaz męża puszczą i moje dziecko nie będzie siedziało jedno samo w przedszkolu bo dzis na palcach jednej ręki można było policzyc dzieci w jego grupie i większość do południa zostaje tylko icon_sad.gif a ja doskonale pamietam jak to jest byc samemu w przedszkolu bo byłam jednym z dzieci odbieranym najpóźniej icon_sad.gif
nika*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,253
Dołączył: wto, 23 paź 07 - 18:39
Nr użytkownika: 16,629




post piÄ…, 02 kwi 2010 - 09:23
Post #90

my pracujemy i to powiedzieli nam wczoraj ze do 15tej najwcześniej icon_sad.gif ja mam nadzieję, źże chociaz męża puszczą i moje dziecko nie będzie siedziało jedno samo w przedszkolu bo dzis na palcach jednej ręki można było policzyc dzieci w jego grupie i większość do południa zostaje tylko icon_sad.gif a ja doskonale pamietam jak to jest byc samemu w przedszkolu bo byłam jednym z dzieci odbieranym najpóźniej icon_sad.gif

--------------------
Podwójna mama (majówka 2007, styczniówka 2013)
pomidorro
piÄ…, 02 kwi 2010 - 09:28
JaAga ale Ci się córa zmieniła...serio serio..wygląda tak jakos " inaczej"!
Ziowik fajne zdjęcia..tez też Ale ciacham na krótko..nie lubi kucykow, ani tego- że cos tam sie jej majda koło buźki...
a ostatnio po ścięciu wlosów przestały jej sie kręcić! FAluja tylko.....
BYłam wczoraj u lekarza ( bez kolejki)..pani jak tylko zobaczyła że jestem w ciązy o dziwo ( pierwszy raz mi sie to zdarzyło) wzięła mnie bez kolejki, bez zapisu..
a lekarka przyszła ze zdrowych dzieci na chore zbadac Alę....Ostatnio z Ala bylismy w lipcu zukąszeniem i w lutym rok temu z rota ( po szpitalu) więc była barzdo zdziwiona, że w ciązy jestem a ALa taaka duża i grzeczna...oczywiście- osluchowo ok...czyli to to zwykle- syropki i przetrwać...
Znowu nie spaąłm pół nocy ( mała kaszlała, pocila sie trzeba było9 ją przebierać itp)..jestem naprawde zmęczona ciagłym ' NIE" z jej ust i wkurzeniem na wszystko.
Ziowik- nic nie skutkuje..z lekami- batalia...dzisiaj po wypiciu syropu przez 40 minut trzymała go w buzi i wypluła na podłogę patrząc mi w oczy!!!! 21.gif
Dostała druga partie...zestaw leków przepupiłam jajkiem niespodzianką....


ale żeby nie było tak rózowo w srodę jak wracałam od lakarza późnym wieczorem..w tramwaju wiekszośc miejsc zajeta przez dziewczyny od 15-40 lat)...
myslicie że ktos ustąpił miejsca????? Poodwracali głowe od wieloryba i tyle!!!! I to baby, które będa lun byly w takiej sytuacji!!!!
Nie oczekuje jakiegos specjalnego traktowania ale to ...to juz zupełnie brak kultury... żałuje tylko, że nie wygoniłam dziewczyn z miejsca przeznaczonego dla chorych lub matki z dzieckiem... a miałam na to ochote tylko odwagi mi zabrakło 21.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post piÄ…, 02 kwi 2010 - 09:28
Post #91

JaAga ale Ci się córa zmieniła...serio serio..wygląda tak jakos " inaczej"!
Ziowik fajne zdjęcia..tez też Ale ciacham na krótko..nie lubi kucykow, ani tego- że cos tam sie jej majda koło buźki...
a ostatnio po ścięciu wlosów przestały jej sie kręcić! FAluja tylko.....
BYłam wczoraj u lekarza ( bez kolejki)..pani jak tylko zobaczyła że jestem w ciązy o dziwo ( pierwszy raz mi sie to zdarzyło) wzięła mnie bez kolejki, bez zapisu..
a lekarka przyszła ze zdrowych dzieci na chore zbadac Alę....Ostatnio z Ala bylismy w lipcu zukąszeniem i w lutym rok temu z rota ( po szpitalu) więc była barzdo zdziwiona, że w ciązy jestem a ALa taaka duża i grzeczna...oczywiście- osluchowo ok...czyli to to zwykle- syropki i przetrwać...
Znowu nie spaąłm pół nocy ( mała kaszlała, pocila sie trzeba było9 ją przebierać itp)..jestem naprawde zmęczona ciagłym ' NIE" z jej ust i wkurzeniem na wszystko.
Ziowik- nic nie skutkuje..z lekami- batalia...dzisiaj po wypiciu syropu przez 40 minut trzymała go w buzi i wypluła na podłogę patrząc mi w oczy!!!! 21.gif
Dostała druga partie...zestaw leków przepupiłam jajkiem niespodzianką....


ale żeby nie było tak rózowo w srodę jak wracałam od lakarza późnym wieczorem..w tramwaju wiekszośc miejsc zajeta przez dziewczyny od 15-40 lat)...
myslicie że ktos ustąpił miejsca????? Poodwracali głowe od wieloryba i tyle!!!! I to baby, które będa lun byly w takiej sytuacji!!!!
Nie oczekuje jakiegos specjalnego traktowania ale to ...to juz zupełnie brak kultury... żałuje tylko, że nie wygoniłam dziewczyn z miejsca przeznaczonego dla chorych lub matki z dzieckiem... a miałam na to ochote tylko odwagi mi zabrakło 21.gif

--------------------



pomidorro
piÄ…, 02 kwi 2010 - 09:37
Pati dziewczyno- naprawde uważaj na siebie i na Piotruśia!!!!!
Zajka ja jeszcze podania nie zlozyłam ..tuz po swietach będę się stresowac...ale faktycznie- dyskryminacja 3 latków!
Piszcie..piszcie ..a może gmina jakas grupe stworzy dla Was????/ Trzymam kciuki za to!!!!
wszystkie dzieci superancko..takie wyrośniete juz!!!!! 04.gif
Nika M. będzie jak zwykle po 18 21.gif Dopiero sie zabierzemy za porządki i gotowanie....przez chorobe Ali mam taki sajgon jak z W-wy do Krakowa!
a jeszcze M. pociagający..od wczoraj wzięło go to co Ale chyba!

aaaa i moje dziecię najmłodsze leży główkowo! Ginka namawia na poród naturalny..jak dzieciak będzie ważył do 4 kg chyba...za trzy tygodnie wizyta..mam przyjśc z usg....
no i nie jeździć bo szyjka miekka...może zdążę przed 5 urodzić 06.gif Biorąc pod uwage fakt, że z Ala szyjka była w 40 tygodniu twarda jak skała to chyba super!
Jeszcze nie wybrałam szpitala...
Spadam męczyć Ale żeby cos zjadła..bidula moja kochana...
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post piÄ…, 02 kwi 2010 - 09:37
Post #92

Pati dziewczyno- naprawde uważaj na siebie i na Piotruśia!!!!!
Zajka ja jeszcze podania nie zlozyłam ..tuz po swietach będę się stresowac...ale faktycznie- dyskryminacja 3 latków!
Piszcie..piszcie ..a może gmina jakas grupe stworzy dla Was????/ Trzymam kciuki za to!!!!
wszystkie dzieci superancko..takie wyrośniete juz!!!!! 04.gif
Nika M. będzie jak zwykle po 18 21.gif Dopiero sie zabierzemy za porządki i gotowanie....przez chorobe Ali mam taki sajgon jak z W-wy do Krakowa!
a jeszcze M. pociagający..od wczoraj wzięło go to co Ale chyba!

aaaa i moje dziecię najmłodsze leży główkowo! Ginka namawia na poród naturalny..jak dzieciak będzie ważył do 4 kg chyba...za trzy tygodnie wizyta..mam przyjśc z usg....
no i nie jeździć bo szyjka miekka...może zdążę przed 5 urodzić 06.gif Biorąc pod uwage fakt, że z Ala szyjka była w 40 tygodniu twarda jak skała to chyba super!
Jeszcze nie wybrałam szpitala...
Spadam męczyć Ale żeby cos zjadła..bidula moja kochana...

--------------------



jaAga*
piÄ…, 02 kwi 2010 - 09:47
Nika Karina też w żłobku pewnie jedna z nielicznych, Julka została z babcią, ale musi za to pojechać z nią na cmentarz. Ja teraz wgrywam przez imageshack ale czy ja wiem o co w nim kaman to bym nie powiedziała...na czuja to robię.
Justa trzymam kciuki, żebyś mogła urodziś sn. no i zdrowia Wam życzę.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post piÄ…, 02 kwi 2010 - 09:47
Post #93

Nika Karina też w żłobku pewnie jedna z nielicznych, Julka została z babcią, ale musi za to pojechać z nią na cmentarz. Ja teraz wgrywam przez imageshack ale czy ja wiem o co w nim kaman to bym nie powiedziała...na czuja to robię.
Justa trzymam kciuki, żebyś mogła urodziś sn. no i zdrowia Wam życzę.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
nika*
piÄ…, 02 kwi 2010 - 10:01
jaaga - dzięki z anamiary na wygrywarke zdjęć, tez mam zablokowaną tą co podałaś 21.gif nie pochwalę się moją Wikulencją 32.gif
nika*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,253
Dołączył: wto, 23 paź 07 - 18:39
Nr użytkownika: 16,629




post piÄ…, 02 kwi 2010 - 10:01
Post #94

jaaga - dzięki z anamiary na wygrywarke zdjęć, tez mam zablokowaną tą co podałaś 21.gif nie pochwalę się moją Wikulencją 32.gif

--------------------
Podwójna mama (majówka 2007, styczniówka 2013)
odynka

Go??







post piÄ…, 02 kwi 2010 - 11:15
Post #95

CYTAT(nika* @ Fri, 02 Apr 2010 - 09:49) *
jaaga - śliczną masz córkę, oj śliczną i super ją ubierasz, te geterki mi sie podobają ogromnie! 06.gif


miałam dokładnie to samo napisaćicon_biggrin.gif

justa spróbuj jej do jogurtu np ten syrop dolać... a moze ona taka na "nie" jest bo wie ze zaraz nie będzie już sama?
odn miejsc w autobusie to po prostu podchodzisz tam gdzie miejsce dla rodzin i prosisz o ustÄ…pienie i masz w nosie kto siedzi... inaczej sie nie doczekasz...
no i kciuki za sn trzymam:D

a Kuba mi niespodziankę zrobił i wziął sobie dziś wolne:D jedziemy zaraz na zakupki:D
lornetka
piÄ…, 02 kwi 2010 - 11:28
Jaaga ależ Ci się Karinka zmieniła! I jak się ślicznie uśmiecha! Musisz zdecydowanie częściej pokazywać swoje panny!
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post piÄ…, 02 kwi 2010 - 11:28
Post #96

Jaaga ależ Ci się Karinka zmieniła! I jak się ślicznie uśmiecha! Musisz zdecydowanie częściej pokazywać swoje panny!
jaAga*
piÄ…, 02 kwi 2010 - 11:43
O mamo, dziękuję dziewczyny-mile mnie zaskoczyłyście.

Odynko fajna niespodzianka.


Jako że nie wiem, czy jeszcze zajrzę przed świętami...pragnę złożyć Wam serdeczne życzenia: Spokojnych, Radosnych i Słonecznych świąt Wielkiej Nocy! https://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf

Ten post edytował jaAga* pią, 02 kwi 2010 - 12:03
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post piÄ…, 02 kwi 2010 - 11:43
Post #97

O mamo, dziękuję dziewczyny-mile mnie zaskoczyłyście.

Odynko fajna niespodzianka.


Jako że nie wiem, czy jeszcze zajrzę przed świętami...pragnę złożyć Wam serdeczne życzenia: Spokojnych, Radosnych i Słonecznych świąt Wielkiej Nocy! https://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
nika*
piÄ…, 02 kwi 2010 - 12:11
zwolnili nas, niedługo zmykam po synka icon_smile.gif nie bedzie siedział ostatni icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif


Dziewczyny zdrowych wesołych pełnych radości Świąt spędzonych wśród osób które kochacie
przytul.gif
nika*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,253
Dołączył: wto, 23 paź 07 - 18:39
Nr użytkownika: 16,629




post piÄ…, 02 kwi 2010 - 12:11
Post #98

zwolnili nas, niedługo zmykam po synka icon_smile.gif nie bedzie siedział ostatni icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif


Dziewczyny zdrowych wesołych pełnych radości Świąt spędzonych wśród osób które kochacie
przytul.gif

--------------------
Podwójna mama (majówka 2007, styczniówka 2013)
pati.n
piÄ…, 02 kwi 2010 - 12:28
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post piÄ…, 02 kwi 2010 - 12:28
Post #99



--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
pati.n
piÄ…, 02 kwi 2010 - 12:29
Jaaga perwsze zdjęcie Kariny mnie powaliło-śliczna dziewczynka!!
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post piÄ…, 02 kwi 2010 - 12:29
Post #100

Jaaga perwsze zdjęcie Kariny mnie powaliło-śliczna dziewczynka!!

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
> Czerwcowe prawie 3-latki - cz. 18 :)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 22 cze 2024 - 09:39
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama