Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
34 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia   

maleństwa luty 2006

> 
kasia25
czw, 09 mar 2006 - 21:36
Aniu nie pomylilam się Ksawerek waży 7300. Kropunia napisała mi, że żartują sobie z mężem, ze rośnie im mały Pudzianowski wink.gif . Ksawerek ważył 4500 jak się urodził .

Wszystkiego najlepszego dla Kornelka z okazji trzecich urodzin icon_biggrin.gif
kasia25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 276
Dołączył: czw, 20 paź 05 - 10:24
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,867

GG:


post czw, 09 mar 2006 - 21:36
Post #61

Aniu nie pomylilam się Ksawerek waży 7300. Kropunia napisała mi, że żartują sobie z mężem, ze rośnie im mały Pudzianowski wink.gif . Ksawerek ważył 4500 jak się urodził .

Wszystkiego najlepszego dla Kornelka z okazji trzecich urodzin icon_biggrin.gif

--------------------
user posted imageuser posted image
fifafo
pią, 10 mar 2006 - 08:42
dziękujemy za zyczenia dla Nelka
no to z kolegi kawał chłopa icon_smile.gif) 7 300 icon_eek.gif
nie wiem ile wazy mój Ksaweryale wprzyszłym tygodniu ide na szczepienie więc wszystko będę wiedzieć
fifafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,259
Dołączył: czw, 02 wrz 04 - 21:17
Nr użytkownika: 2,059




post pią, 10 mar 2006 - 08:42
Post #62

dziękujemy za zyczenia dla Nelka
no to z kolegi kawał chłopa icon_smile.gif) 7 300 icon_eek.gif
nie wiem ile wazy mój Ksaweryale wprzyszłym tygodniu ide na szczepienie więc wszystko będę wiedzieć

--------------------
NIC TO I TAK ZA DUŻO - DLA NIEKTÓRYCH
Mrówka
pią, 10 mar 2006 - 11:53
No w końcu mały zasnął i w tym tkwi mój problem że śpi tylko w dzień wiem że kiedyś się przestwi bo narazie tego nie odróżnia ale do tej pory to z narzeczonym się wykończymy.W dzień wiadomo pranie sprzątanie gotowanie a noc dyżur przy małym.Czasem się zastanawiam czy go w dzień nie budzić ale jakoś serce mi ściska jak tak sobie słodko śpi.Wydaje mi się trozkę zakatarzony więc spacerki i balkonowanie sobie odpuszczam.
Mój mały waży 5 kg. Jak się ur.ważył 4050 też mm co dzwigać icon_confused.gif
Pozdrawiam
Mrówka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 68
Dołączył: wto, 18 paź 05 - 16:45
Skąd: Koszęcin
Nr użytkownika: 3,848




post pią, 10 mar 2006 - 11:53
Post #63

No w końcu mały zasnął i w tym tkwi mój problem że śpi tylko w dzień wiem że kiedyś się przestwi bo narazie tego nie odróżnia ale do tej pory to z narzeczonym się wykończymy.W dzień wiadomo pranie sprzątanie gotowanie a noc dyżur przy małym.Czasem się zastanawiam czy go w dzień nie budzić ale jakoś serce mi ściska jak tak sobie słodko śpi.Wydaje mi się trozkę zakatarzony więc spacerki i balkonowanie sobie odpuszczam.
Mój mały waży 5 kg. Jak się ur.ważył 4050 też mm co dzwigać icon_confused.gif
Pozdrawiam

--------------------
user posted image
fifafo
pią, 10 mar 2006 - 15:39
mrówko tak to jest ztymi maluszkami aja jaknie przespałm jednej nocy to budziłam Ksawcia w dzień tzn zabawiałm go gadałm do niego no cóz jak mozna tak sie staralm po kazduym karmieniu i wyduzałm tez czas przwijania udało si spi w ncoy tylko po kapieli nie spi do 24 czaem a kąpiemy go o 19 tak w porywach do 19 30
pozdrawiamy
fifafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,259
Dołączył: czw, 02 wrz 04 - 21:17
Nr użytkownika: 2,059




post pią, 10 mar 2006 - 15:39
Post #64

mrówko tak to jest ztymi maluszkami aja jaknie przespałm jednej nocy to budziłam Ksawcia w dzień tzn zabawiałm go gadałm do niego no cóz jak mozna tak sie staralm po kazduym karmieniu i wyduzałm tez czas przwijania udało si spi w ncoy tylko po kapieli nie spi do 24 czaem a kąpiemy go o 19 tak w porywach do 19 30
pozdrawiamy

--------------------
NIC TO I TAK ZA DUŻO - DLA NIEKTÓRYCH
Sabina

Go??







post pią, 10 mar 2006 - 23:09
Post #65

Tak, tak dużo zdrówka dla Trzylatka z okazji urodzin. Ja 7 też miałam urodziny - ale w moim wieku nie ma już się czym chwalić icon_wink.gif
Nasza Pyzula spioszek mógł by spać na okrągło, ale mu nie dają icon_sad.gif
Zaczoł za to gugać icon_smile.gif i mówi: a.. och.. WSPANIALE brawo_bis.gif
No i ciąglę się szczerzę z radości, że dzieciątko wreszcie do mamusi podobne icon_smile.gif bo rude icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif takie miedziane.... no złoty człowiek icon_smile.gif
Tylko bidny cały w potówach. A jest spokojny. W nocy je już o stałych porach 1,3,5,7-8 i wtedy też robi kupy, za to strasznie ulewa. icon_confused.gif
czasem mu zakładam dwa śliniaki... muszę lecieć - właśnie się budzi icon_smile.gif

pozdrawiam icon_biggrin.gif
fifafo
sob, 11 mar 2006 - 09:00
sabina dziekuje i również wszystkiego dobrego z tej samej okazji icon_smile.gif)
pokaz jakeś fotki maluszka
nasz ksawcio pod slońce tez ma miedziane włosy
mąz jako dziecko był rudaskiem i piegi na jego twarzy oznaczają ze juz mamy duzo słona na dworku( kiedy pojawią sie te piegi icon_smile.gif) )
pozdrawiamy nasz ksawciospi dzis wymachiwał rączkimw nocy wiec go połozyłam na brzusiu usnoł spokojnie
fifafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,259
Dołączył: czw, 02 wrz 04 - 21:17
Nr użytkownika: 2,059




post sob, 11 mar 2006 - 09:00
Post #66

sabina dziekuje i również wszystkiego dobrego z tej samej okazji icon_smile.gif)
pokaz jakeś fotki maluszka
nasz ksawcio pod slońce tez ma miedziane włosy
mąz jako dziecko był rudaskiem i piegi na jego twarzy oznaczają ze juz mamy duzo słona na dworku( kiedy pojawią sie te piegi icon_smile.gif) )
pozdrawiamy nasz ksawciospi dzis wymachiwał rączkimw nocy wiec go połozyłam na brzusiu usnoł spokojnie

--------------------
NIC TO I TAK ZA DUŻO - DLA NIEKTÓRYCH
elza1977
sob, 11 mar 2006 - 13:54
Aniu

dolaczam sie równiez do zyczen dla Ksawcia[color=red][/color]
elza1977


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 224
Dołączył: pon, 05 gru 05 - 21:12
Nr użytkownika: 4,215




post sob, 11 mar 2006 - 13:54
Post #67

Aniu

dolaczam sie równiez do zyczen dla Ksawcia[color=red][/color]

--------------------
fifafo
sob, 11 mar 2006 - 18:18
dziekuję bardzo za wszystkie miłe zyczenia wszystkie przekazuje Kornelkowi a jemu od zyczeń bardziej podobają sie na forum wasze paseczki
fifafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,259
Dołączył: czw, 02 wrz 04 - 21:17
Nr użytkownika: 2,059




post sob, 11 mar 2006 - 18:18
Post #68

dziekuję bardzo za wszystkie miłe zyczenia wszystkie przekazuje Kornelkowi a jemu od zyczeń bardziej podobają sie na forum wasze paseczki

--------------------
NIC TO I TAK ZA DUŻO - DLA NIEKTÓRYCH
elza1977
pon, 13 mar 2006 - 14:44
czesc dziewczyny!!!

cos sie tak jakoś cicho zrobiło....ja ostatnio tez nie miałam za wiele czasu na pisanie. W sobote mielismy sadny dzien> Adrianek mial kolki od 10 rano do 24.00 z dwiema przerwami ok 1 godz, dwiema po pół godz. a reszta to 5-10 min spokoju i nowy atak. A do tego tak silne jak jeszcze nigdy. Nietsty jesli chodzi o nas to nie skutkuje nic, eliminowanie coraz to innych potraw( juz naprawde niewiele jem) jeden dzien nawet próbowalam karmic go tylko mlekiem modyfikowanym ( po konsultacji z lekarzem ) i tez nic. Leki nie dzialaja zadne, masaze kladzenie na brzuszku tez nie a suszarka tylko kiedy kolki sa lekkie, przy tych mocnych nie dziala nic icon_cry.gif
elza1977


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 224
Dołączył: pon, 05 gru 05 - 21:12
Nr użytkownika: 4,215




post pon, 13 mar 2006 - 14:44
Post #69

czesc dziewczyny!!!

cos sie tak jakoś cicho zrobiło....ja ostatnio tez nie miałam za wiele czasu na pisanie. W sobote mielismy sadny dzien> Adrianek mial kolki od 10 rano do 24.00 z dwiema przerwami ok 1 godz, dwiema po pół godz. a reszta to 5-10 min spokoju i nowy atak. A do tego tak silne jak jeszcze nigdy. Nietsty jesli chodzi o nas to nie skutkuje nic, eliminowanie coraz to innych potraw( juz naprawde niewiele jem) jeden dzien nawet próbowalam karmic go tylko mlekiem modyfikowanym ( po konsultacji z lekarzem ) i tez nic. Leki nie dzialaja zadne, masaze kladzenie na brzuszku tez nie a suszarka tylko kiedy kolki sa lekkie, przy tych mocnych nie dziala nic icon_cry.gif

--------------------
elza1977
pon, 13 mar 2006 - 17:35
icon_question.gif A mam jeszcze do was pytanie

JAk dużo czasu teraz wasze maluchy spędzają przy piersi???
elza1977


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 224
Dołączył: pon, 05 gru 05 - 21:12
Nr użytkownika: 4,215




post pon, 13 mar 2006 - 17:35
Post #70

icon_question.gif A mam jeszcze do was pytanie

JAk dużo czasu teraz wasze maluchy spędzają przy piersi???

--------------------
fifafo
pon, 13 mar 2006 - 18:22
co 2 godzinki sie karmimy i czasem do 15 minut dociągamy z karmieniem
fifafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,259
Dołączył: czw, 02 wrz 04 - 21:17
Nr użytkownika: 2,059




post pon, 13 mar 2006 - 18:22
Post #71

co 2 godzinki sie karmimy i czasem do 15 minut dociągamy z karmieniem

--------------------
NIC TO I TAK ZA DUŻO - DLA NIEKTÓRYCH
kasia25
pon, 13 mar 2006 - 22:11
Co 2-3 godzinki karmię 30-40 minut.
Elza1977 musisz jeszcze troszeczkę przetrzymać kolki Adrianka. Z dnia na dzień będzie lepiej.
kasia25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 276
Dołączył: czw, 20 paź 05 - 10:24
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,867

GG:


post pon, 13 mar 2006 - 22:11
Post #72

Co 2-3 godzinki karmię 30-40 minut.
Elza1977 musisz jeszcze troszeczkę przetrzymać kolki Adrianka. Z dnia na dzień będzie lepiej.

--------------------
user posted imageuser posted image
fifafo
wto, 14 mar 2006 - 09:01
elza tak mi przykro ze sie meczycie nas ksawcio prawie nie płacze nawet krzyk brata nie przeszkadza mu w spaniu
fifafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,259
Dołączył: czw, 02 wrz 04 - 21:17
Nr użytkownika: 2,059




post wto, 14 mar 2006 - 09:01
Post #73

elza tak mi przykro ze sie meczycie nas ksawcio prawie nie płacze nawet krzyk brata nie przeszkadza mu w spaniu

--------------------
NIC TO I TAK ZA DUŻO - DLA NIEKTÓRYCH
elza1977
wto, 14 mar 2006 - 18:07
a my dzis mamy znów okropny dzien, teraz troszke zasna ale od rana caly czas okropne kolki icon_sad.gif i takie ma strasznie smutne oczy jak go boli ze az zal patrzec.


Kasiu25 [color=red][/color]czyzby Ola juz miala mniejsze kolki????
elza1977


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 224
Dołączył: pon, 05 gru 05 - 21:12
Nr użytkownika: 4,215




post wto, 14 mar 2006 - 18:07
Post #74

a my dzis mamy znów okropny dzien, teraz troszke zasna ale od rana caly czas okropne kolki icon_sad.gif i takie ma strasznie smutne oczy jak go boli ze az zal patrzec.


Kasiu25 [color=red][/color]czyzby Ola juz miala mniejsze kolki????

--------------------
ive
wto, 14 mar 2006 - 18:29
Witajcie lutóweczki;
Ja tak jak Kasia25 jestem taką przyspieszoną lutówką więc pozwolę sobie "wcinać" się czasami w ten wątek. icon_lol.gif
Może jednak kiedyś połączymy wątek styczniowy z lutym icon_question.gif

Elza - współczuję bardzo z tymi kolkami Adrianka. icon_cry.gif
Mój Piotruś na szczęście nie cierpi na nie ale Paulinka jak była malutka od czasu do czasu płakiwała z tego powodu i pamiętam jak nie można było jej za bardzo pomóc. icon_sad.gif
Piotruś je w tej chwili średnio co trzy godziny. Zdarza się, że ma nawet cztery godziny przerwy między karmieniami, ale też czasami co dwie.
A dzisiaj w nocy pierwszy raz zrobił sobie nawet PIĘCIOGODZINNĄ przerwę. icon_biggrin.gif Żeby tak już co noc było...
Pozdrawiam.

Aha, karmię piersią.
ive


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 141
Dołączył: śro, 06 lip 05 - 21:26
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,358




post wto, 14 mar 2006 - 18:29
Post #75

Witajcie lutóweczki;
Ja tak jak Kasia25 jestem taką przyspieszoną lutówką więc pozwolę sobie "wcinać" się czasami w ten wątek. icon_lol.gif
Może jednak kiedyś połączymy wątek styczniowy z lutym icon_question.gif

Elza - współczuję bardzo z tymi kolkami Adrianka. icon_cry.gif
Mój Piotruś na szczęście nie cierpi na nie ale Paulinka jak była malutka od czasu do czasu płakiwała z tego powodu i pamiętam jak nie można było jej za bardzo pomóc. icon_sad.gif
Piotruś je w tej chwili średnio co trzy godziny. Zdarza się, że ma nawet cztery godziny przerwy między karmieniami, ale też czasami co dwie.
A dzisiaj w nocy pierwszy raz zrobił sobie nawet PIĘCIOGODZINNĄ przerwę. icon_biggrin.gif Żeby tak już co noc było...
Pozdrawiam.

Aha, karmię piersią.

--------------------
ive
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
elza1977
wto, 14 mar 2006 - 19:54
Ive bardzo nam bedzie miło, jak czasem się odezwiesz. Własciwie z tym połaczeniem watków to uwazam ze nie jest głupi pomysł, ani w styczniu ani w lutym nie ma za wiele dzieciaczkow wiec mozna by bylo polaczyc. My mamy kolejna przerwe po nastepnej kolce.

Ale za to jak nie ma kolek to coraz czesciej sie usmiechamy icon_biggrin.gif
elza1977


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 224
Dołączył: pon, 05 gru 05 - 21:12
Nr użytkownika: 4,215




post wto, 14 mar 2006 - 19:54
Post #76

Ive bardzo nam bedzie miło, jak czasem się odezwiesz. Własciwie z tym połaczeniem watków to uwazam ze nie jest głupi pomysł, ani w styczniu ani w lutym nie ma za wiele dzieciaczkow wiec mozna by bylo polaczyc. My mamy kolejna przerwe po nastepnej kolce.

Ale za to jak nie ma kolek to coraz czesciej sie usmiechamy icon_biggrin.gif

--------------------
Sabina

Go??







post wto, 14 mar 2006 - 22:09
Post #77

CYTAT(elza1977)
czesc dziewczyny!!!

cos sie tak jakoś cicho zrobiło....ja ostatnio tez nie miałam za wiele czasu na pisanie. W sobote mielismy sadny dzien> Adrianek mial kolki od 10 rano do 24.00 z dwiema przerwami ok 1 godz, dwiema po pół godz. a reszta to 5-10 min spokoju i nowy atak. A do tego tak silne jak jeszcze nigdy. Nietsty jesli chodzi o nas to nie skutkuje nic, eliminowanie coraz to innych potraw( juz naprawde niewiele jem) jeden dzien nawet próbowalam karmic go tylko mlekiem modyfikowanym ( po konsultacji z lekarzem ) i tez nic. Leki nie dzialaja zadne, masaze kladzenie na brzuszku tez nie a suszarka tylko kiedy kolki sa lekkie, przy tych mocnych nie dziala nic  :cry:


Tak myślę i myślę o tej diecie jednak.... a może to coś czego jesz najwięcej. Np. pieczywo. Nasz Antek był uczulony na gluten i był długo na takiej strasznie rygorystycznej diecie, a już jako maleństwo miał objawy astmatyczne i problemy skórne i z trawieniem...ale wtedy nie wpadłam na to, że to gluten może być odpowiedzialny. I jadłam właściwie na okrągło kanapki... icon_sad.gif
No nie wiem jak Wam pomóc?
Współczuję. icon_cry.gif
icon_rolleyes.gif
Powiedz jak sobie dajesz radę?
Czy pediatra kazał maluchowi dawać jakieś leki?
Pozdrawiam - trzymaj się jakoś! Uszy do góry - kiedyś to minie icon_smile.gif
Sabina

Go??







post wto, 14 mar 2006 - 22:19
Post #78

CYTAT(ive)
Witajcie lutóweczki;
Ja tak jak Kasia25 jestem taką przyspieszoną lutówką więc pozwolę sobie "wcinać" się czasami w ten wątek.  :lol:  
Może jednak kiedyś połączymy wątek styczniowy z lutym  :?:  


Jestem za połączeniem - jak to się robi?icon_smile.gif


A my się karmimy za dnia co 2-3 godziny, a czasem częściej. Ale też przed południem i/lub po południu jest taka dłuższa przerwa... zdaża się, że nawet 5 godzin. No wtedy to aż miło popatrzyć na delikwenta icon_smile.gif
U nas jest tak jak jest dlatego, że duży hałas... myślę, że przerwy były by dużo dłuższe, widzę jaki padnięty jest maluch i niewyspany. Ostatnio spał w czasie przewijania icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ciężko ich uciszyć maksymalnie, zwłaszcza Zuzę - piszczy strasznie, jak się kłócą. Inne hałasy znosi bez problemu, nawet krzyki. Najbardziej przeszkadza mu pisk i tupanie kapci nad głową. A gdzie go nie przestawie tam mu tupią - mieszkanie mamy przechodnie icon_evil.gif
kasia25
wto, 14 mar 2006 - 22:49
[quote=elza1977]Kasiu25 [color=red][/color]

Wydaje mi się, ze Ola ma już mniejsze kolki. Ale pojawił sie nowy problem , jak miała ataki kolek to non stop nosiliśmy ją na rączkach i wydaje mi się, że rozpieściliśmy naszą córeczkę. Ja nie śpi, nie je to płacze, ale nie jest to taki placz jak przy ataku kolki tylko taki marudny (nie będę leżała sama w łóżeczku, macie nosić mnie na rączkach), mała terrorystka na rośnie icon_twisted.gif .
kasia25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 276
Dołączył: czw, 20 paź 05 - 10:24
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,867

GG:


post wto, 14 mar 2006 - 22:49
Post #79

[quote=elza1977]Kasiu25 [color=red][/color]

Wydaje mi się, ze Ola ma już mniejsze kolki. Ale pojawił sie nowy problem , jak miała ataki kolek to non stop nosiliśmy ją na rączkach i wydaje mi się, że rozpieściliśmy naszą córeczkę. Ja nie śpi, nie je to płacze, ale nie jest to taki placz jak przy ataku kolki tylko taki marudny (nie będę leżała sama w łóżeczku, macie nosić mnie na rączkach), mała terrorystka na rośnie icon_twisted.gif .

--------------------
user posted imageuser posted image
Sabina

Go??







post wto, 14 mar 2006 - 23:02
Post #80

CYTAT(kasia25)
Ja nie śpi, nie je to płacze, ale nie jest to taki placz jak przy ataku kolki tylko taki marudny (nie będę leżała sama w łóżeczku, macie nosić mnie na rączkach), mała terrorystka na rośnie icon_twisted.gif .


A może poprostu znudził jej się sufit? icon_wink.gif
inteligentną macie córeczkę poprostu icon_smile.gif Gratuluję!
u nas też inteligent icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif tyle że kombinuję z potrawami, a raczej z przyprawami i chyba jest nieco wzdęty czasami... ale za to ostatnio wpatrywał się w karuzelkę z kaczkami nad kołyską i słuchał katarynki przez bite pół godziny - serio! icon_smile.gif
> maleństwa luty 2006
Start new topic
Reply to this topic
34 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 24 wrz 2024 - 04:34
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama