Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 następna ostatnia   

@--'--,----LUTY 2009----,--'--@ po raz szósty!

> 
olakinga
pon, 07 mar 2011 - 20:15
Asiu - to mi wyglada na osłabione napięcie mięśniowe... trochę Was porehabilitują i będzie dobrze - zobaczysz !!!

Arwena - podaj mi jeszcze raz maila żebym mogla Ci zdjęcie Miśki przesłać - ładnie proszę icon_smile.gif
olakinga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,537
Dołączył: śro, 28 maj 08 - 08:25
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 20,055

GG:


post pon, 07 mar 2011 - 20:15
Post #81

Asiu - to mi wyglada na osłabione napięcie mięśniowe... trochę Was porehabilitują i będzie dobrze - zobaczysz !!!

Arwena - podaj mi jeszcze raz maila żebym mogla Ci zdjęcie Miśki przesłać - ładnie proszę icon_smile.gif

--------------------
Natalka 1997
Michalinka 2009
Izabela 2013


niunia23
pon, 07 mar 2011 - 20:47
Arwena nie obcinaj !!!!!!

Asia madzka wszystko robila szybko pomimo ze wczesniak , a synek znajomych pelzac i czworakowac zaczal na 11 skonczonych miesiecy a chodzic na 1,5 roczku prawie bez kilku dni , i do tego czasu wszystko jest ok kazde dziecko inaczej , moze zeczywiscie ma oslabione napiecie miesniowe a moze po prostu ma swoje tempo rozwoju i tyle i nie przyspieszysz nic , mimo wszytsko trzymam kciuki zeby sie okazalo ze nic mlodej nie jest i poprostu sie swoim tempem rozwija icon_smile.gif
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
Skąd: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post pon, 07 mar 2011 - 20:47
Post #82

Arwena nie obcinaj !!!!!!

Asia madzka wszystko robila szybko pomimo ze wczesniak , a synek znajomych pelzac i czworakowac zaczal na 11 skonczonych miesiecy a chodzic na 1,5 roczku prawie bez kilku dni , i do tego czasu wszystko jest ok kazde dziecko inaczej , moze zeczywiscie ma oslabione napiecie miesniowe a moze po prostu ma swoje tempo rozwoju i tyle i nie przyspieszysz nic , mimo wszytsko trzymam kciuki zeby sie okazalo ze nic mlodej nie jest i poprostu sie swoim tempem rozwija icon_smile.gif

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
AsiaKG
pon, 07 mar 2011 - 20:59
Też właśnie myślałam o tym napięciu mięśniowym- słyszałam że teraz bardzo często stwierdzają to u dzieci- i to już nawet u maluchów kilkutygodniowych.
Co do własnego tempa to wiem wiem że każde dziecko ma swoje no ale sorry wczoraj byliśmy u 5.5 miesięczniaka który jak się go trzymało sprężynował na nóżkach a ta moja glizda nic a nic!!!!
Pełzanie wychodzi jej super- najlepiej do położonego przed nią pilota do tv 03.gif
No i pozycja na czworakach ale na samym bujaniu w przód i w tył się kończy 21.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
Skąd: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post pon, 07 mar 2011 - 20:59
Post #83

Też właśnie myślałam o tym napięciu mięśniowym- słyszałam że teraz bardzo często stwierdzają to u dzieci- i to już nawet u maluchów kilkutygodniowych.
Co do własnego tempa to wiem wiem że każde dziecko ma swoje no ale sorry wczoraj byliśmy u 5.5 miesięczniaka który jak się go trzymało sprężynował na nóżkach a ta moja glizda nic a nic!!!!
Pełzanie wychodzi jej super- najlepiej do położonego przed nią pilota do tv 03.gif
No i pozycja na czworakach ale na samym bujaniu w przód i w tył się kończy 21.gif


--------------------



Agalu
pon, 07 mar 2011 - 21:03
Hej

Za Franusia oczywiście się modlę! i trzymam kciuki!

Arwena - ja bym troszkę podcięła małej te włoski ,nie na krótko ale kilka centymetrów czemu nie;)
Asia - mam nadzieję, że jednak okaźe się że Ninka leniuszek,icon_wink.gif

U nas dziś śłonecznie też i ciepło nawet ,spacerek mieliśmy po 2 tygodniach pierwszy a nawet dwa spacerki, choć katar nadal Tomek ma, szok że tak długo! ale już w mniejszej ilości

Czy ja się chwaliłam ,ze Tomkowi możan dać bez obaw kredki, p[isaki itp? to odwołuję ,dziś mi pomalował moim nowym mazakiem różowym! ściany ;)ale w sumie nie bardzo groźnie, muszę jednak na niego uważać teraz:0

Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
Skąd: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post pon, 07 mar 2011 - 21:03
Post #84

Hej

Za Franusia oczywiście się modlę! i trzymam kciuki!

Arwena - ja bym troszkę podcięła małej te włoski ,nie na krótko ale kilka centymetrów czemu nie;)
Asia - mam nadzieję, że jednak okaźe się że Ninka leniuszek,icon_wink.gif

U nas dziś śłonecznie też i ciepło nawet ,spacerek mieliśmy po 2 tygodniach pierwszy a nawet dwa spacerki, choć katar nadal Tomek ma, szok że tak długo! ale już w mniejszej ilości

Czy ja się chwaliłam ,ze Tomkowi możan dać bez obaw kredki, p[isaki itp? to odwołuję ,dziś mi pomalował moim nowym mazakiem różowym! ściany ;)ale w sumie nie bardzo groźnie, muszę jednak na niego uważać teraz:0



--------------------




aj80
pon, 07 mar 2011 - 23:32
AsiaKG mój Grześ np. nigdy nie sprężynował, za to wcześniej chodził od Kasi. Naczytałam się przy Grzesiu, że dziecko sprężynuje i potem miałam stracha, bo on ani za cholerę icon_wink.gif
No i u Kasi raczkowanie zaczęło się od bujania i trochę to trwało.

Byliśmy u lekarki, zapalenie spojówki. Mamy krople i maść z antybiotykiem. Bałam się jak to będzie z tym wkrapianiem, a ona się chichra icon_smile.gif

Na spacerku u dziadka


Ten post edytował aj80 wto, 22 mar 2011 - 14:01
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post pon, 07 mar 2011 - 23:32
Post #85

AsiaKG mój Grześ np. nigdy nie sprężynował, za to wcześniej chodził od Kasi. Naczytałam się przy Grzesiu, że dziecko sprężynuje i potem miałam stracha, bo on ani za cholerę icon_wink.gif
No i u Kasi raczkowanie zaczęło się od bujania i trochę to trwało.

Byliśmy u lekarki, zapalenie spojówki. Mamy krople i maść z antybiotykiem. Bałam się jak to będzie z tym wkrapianiem, a ona się chichra icon_smile.gif

Na spacerku u dziadka


--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
olakinga
wto, 08 mar 2011 - 09:14
ślicznie Kasi z tą grzyweczką 02.gif moja za nic na świecie nie chce dawać się fotografować - ostatnie jakieś jej zdjęcia mamy z Gwiazdki icon_sad.gif jak widzi aparat to się chowa, ucieka.... a włoski chyba też podetniemy - taka grzyweczka raczej nam nie wyjdzie ponieważ Młodej układają się włoski na bok; w sumie to nie wiem ... ma taką długość ze zaraz za uszko będzie można je zakładać z drugiej strony ma je takie "śliskie" ciągle się na buzię sypią...

aaa w żłobku mamy ospę... ciekawa jestem czy się załapiemy 29.gif
olakinga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,537
Dołączył: śro, 28 maj 08 - 08:25
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 20,055

GG:


post wto, 08 mar 2011 - 09:14
Post #86

ślicznie Kasi z tą grzyweczką 02.gif moja za nic na świecie nie chce dawać się fotografować - ostatnie jakieś jej zdjęcia mamy z Gwiazdki icon_sad.gif jak widzi aparat to się chowa, ucieka.... a włoski chyba też podetniemy - taka grzyweczka raczej nam nie wyjdzie ponieważ Młodej układają się włoski na bok; w sumie to nie wiem ... ma taką długość ze zaraz za uszko będzie można je zakładać z drugiej strony ma je takie "śliskie" ciągle się na buzię sypią...

aaa w żłobku mamy ospę... ciekawa jestem czy się załapiemy 29.gif

--------------------
Natalka 1997
Michalinka 2009
Izabela 2013


Arwena.
wto, 08 mar 2011 - 09:19
i dubel

Ten post edytował Arwena. wto, 08 mar 2011 - 21:29
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post wto, 08 mar 2011 - 09:19
Post #87

i dubel

--------------------
everybody lies
Arwena.
wto, 08 mar 2011 - 09:21
dubel

Ten post edytował Arwena. wto, 08 mar 2011 - 12:35
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post wto, 08 mar 2011 - 09:21
Post #88

dubel

--------------------
everybody lies
Arwena.
wto, 08 mar 2011 - 09:22
Myślałam, żeby skrócić włosy do ramion. Ale najwidoczniej tylko ja mam takie zapędy, cała reszta świata od razu się oburza 29.gif

Ola aarwenka@gmail.com

Asia, Lila też wszystko później robiła - pozycji do raczkowania nigdy nie przyjmowała, zaczęła raczkować dopiero w wieku 10 mcy(!) - od razu, bez prób, bez sprężynowania.

Czy Wam też maluchy tak mulą?

Aj, kurteczka z lalą? icon_smile.gif
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post wto, 08 mar 2011 - 09:22
Post #89

Myślałam, żeby skrócić włosy do ramion. Ale najwidoczniej tylko ja mam takie zapędy, cała reszta świata od razu się oburza 29.gif

Ola aarwenka@gmail.com

Asia, Lila też wszystko później robiła - pozycji do raczkowania nigdy nie przyjmowała, zaczęła raczkować dopiero w wieku 10 mcy(!) - od razu, bez prób, bez sprężynowania.

Czy Wam też maluchy tak mulą?

Aj, kurteczka z lalą? icon_smile.gif

--------------------
everybody lies
aj80
wto, 08 mar 2011 - 09:34
Arewna tak z lalą, uwielbiam ją icon_wink.gif Jak chcesz spodnie z pieskiem to sprzedaję i tuniczkę bombkę też icon_smile.gif
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post wto, 08 mar 2011 - 09:34
Post #90

Arewna tak z lalą, uwielbiam ją icon_wink.gif Jak chcesz spodnie z pieskiem to sprzedaję i tuniczkę bombkę też icon_smile.gif

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
Arwena.
wto, 08 mar 2011 - 09:49
To zależy od ceny bo całkiem spłukana jestem w tym miesiącu. Daj zdjęcia na mail, ten co wyżej. icon_smile.gif

Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post wto, 08 mar 2011 - 09:49
Post #91

To zależy od ceny bo całkiem spłukana jestem w tym miesiącu. Daj zdjęcia na mail, ten co wyżej. icon_smile.gif



--------------------
everybody lies
Agalu
wto, 08 mar 2011 - 10:39
Arwena - nie cała reszta świata mysli inaczej bo ja bym Lilce też podcięła te włoski nawet do ramion:)
myślę żeby ładniej się układały, zgęstniały

mi maluchy też mulą

Aj - ale Twoje dzieciaki maja fajne atrakcje u dziadka:) super
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
Skąd: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post wto, 08 mar 2011 - 10:39
Post #92

Arwena - nie cała reszta świata mysli inaczej bo ja bym Lilce też podcięła te włoski nawet do ramion:)
myślę żeby ładniej się układały, zgęstniały

mi maluchy też mulą

Aj - ale Twoje dzieciaki maja fajne atrakcje u dziadka:) super

--------------------




aj80
wto, 08 mar 2011 - 10:53
Agalu, no mają, las praktycznie pod domem. Trzeba przejść przez ulicę icon_wink.gif Kury, działka icon_smile.gif Zawsze owoce dzieciaki mają z ogródka, jajeczka świeże od kurek icon_smile.gif Ale ma to swoją cenę, bo zawsze problem by przyjechali: bo w piecu trzeba palić, kury karmić, ogródek podlewać i takie tam icon_wink.gif
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post wto, 08 mar 2011 - 10:53
Post #93

Agalu, no mają, las praktycznie pod domem. Trzeba przejść przez ulicę icon_wink.gif Kury, działka icon_smile.gif Zawsze owoce dzieciaki mają z ogródka, jajeczka świeże od kurek icon_smile.gif Ale ma to swoją cenę, bo zawsze problem by przyjechali: bo w piecu trzeba palić, kury karmić, ogródek podlewać i takie tam icon_wink.gif

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
ATeFKa
wto, 08 mar 2011 - 12:23
Arwena, ależ ona ma śliczne włoski... wydaje mi sie, czy kolor tak jej zbladł trochę? Co do podcięcia, to ja powiem tak - Jak bym miała kłopot z utrzymaniem takich włosów dzieciakowi, to bym ciepnęła... Nie chce chodzić w gumkach i spinkach - pod nożyce... a po drugie, włosy nie ręce, odrosną icon_smile.gif Choć pewnie jak obetniesz to wątek jakiś pocieszający mnie założę... A jak jej ciachniesz to ja Jacusiowi też icon_smile.gif
Dawno Jacusia nie oglądaliście...
06.gif


Asia, a ja myślę że Malutka jest leń po prostu. Damian również jak synek Aj, nie sprężynował, ba, nawet nie raczkował... Teraz sobie radzi świetnie, a chodzić zaczął w 11 msc. także głowa do góry. Jak pójdziesz na tę konsultację to być może pokażą ci tylko jak ją stymulować, jak jej pomagać, zachęcić przytul.gif

Ale wam te dzieci chorują... my całe szczęście nie chorujemy, codziennie nawet na dwa spacerki wychodzimy, czasem mam już dosć ubierania i rozbierania... Byliśmy też ostatnio w przedszkolu, dzieci była garstka tylko, bo reszta chora... a on tak ciągnie do dzieciaków że szok... mówiłam im, zeby go wzięli do tego przedszkola, ale nie było by komu przebierać pieluch icon_smile.gif ale jak sie uda, to we wrześniu wyrzucę...

Gocha, &&&&& Będzie dobrze, musi być przytul.gif

Ten post edytował ATeFKa śro, 09 mar 2011 - 09:36
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post wto, 08 mar 2011 - 12:23
Post #94

Arwena, ależ ona ma śliczne włoski... wydaje mi sie, czy kolor tak jej zbladł trochę? Co do podcięcia, to ja powiem tak - Jak bym miała kłopot z utrzymaniem takich włosów dzieciakowi, to bym ciepnęła... Nie chce chodzić w gumkach i spinkach - pod nożyce... a po drugie, włosy nie ręce, odrosną icon_smile.gif Choć pewnie jak obetniesz to wątek jakiś pocieszający mnie założę... A jak jej ciachniesz to ja Jacusiowi też icon_smile.gif
Dawno Jacusia nie oglądaliście...
06.gif


Asia, a ja myślę że Malutka jest leń po prostu. Damian również jak synek Aj, nie sprężynował, ba, nawet nie raczkował... Teraz sobie radzi świetnie, a chodzić zaczął w 11 msc. także głowa do góry. Jak pójdziesz na tę konsultację to być może pokażą ci tylko jak ją stymulować, jak jej pomagać, zachęcić przytul.gif

Ale wam te dzieci chorują... my całe szczęście nie chorujemy, codziennie nawet na dwa spacerki wychodzimy, czasem mam już dosć ubierania i rozbierania... Byliśmy też ostatnio w przedszkolu, dzieci była garstka tylko, bo reszta chora... a on tak ciągnie do dzieciaków że szok... mówiłam im, zeby go wzięli do tego przedszkola, ale nie było by komu przebierać pieluch icon_smile.gif ale jak sie uda, to we wrześniu wyrzucę...

Gocha, &&&&& Będzie dobrze, musi być przytul.gif

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
izabell30
wto, 08 mar 2011 - 13:13
Mi też maluchy zamulają wczoraj to samo się działo.
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post wto, 08 mar 2011 - 13:13
Post #95

Mi też maluchy zamulają wczoraj to samo się działo.

--------------------




Arwena.
wto, 08 mar 2011 - 13:14
Kasia, jeśli chodzi o kolor to zimą zawsze trochę jaśniejsze rosną. No i inne zdjęcie w pomieszczeniu a inne na powietrzu.

Dobra, póki co skróciłyśmy o 3 cm, bo fryzjerka też płakała icon_razz.gif. Z utrzymaniem jest tak, że Lila jak widzi szczotkę to wieje w niedostępne miejsca icon_wink.gif, jak już uczeszemy to jest ok, nie zdziera gumek wystarczy jej niszczenie spinek icon_wink.gif.



Mam nadzieję, że Gosia się odezwie icon_smile.gif.
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post wto, 08 mar 2011 - 13:14
Post #96

Kasia, jeśli chodzi o kolor to zimą zawsze trochę jaśniejsze rosną. No i inne zdjęcie w pomieszczeniu a inne na powietrzu.

Dobra, póki co skróciłyśmy o 3 cm, bo fryzjerka też płakała icon_razz.gif. Z utrzymaniem jest tak, że Lila jak widzi szczotkę to wieje w niedostępne miejsca icon_wink.gif, jak już uczeszemy to jest ok, nie zdziera gumek wystarczy jej niszczenie spinek icon_wink.gif.



Mam nadzieję, że Gosia się odezwie icon_smile.gif.

--------------------
everybody lies
Fiefiora
wto, 08 mar 2011 - 14:08
Arwena - ale takie długie to też wygodne są, bo robisz kucyk i jest ok. A podcięcie końcówek zawsze wzmocni włosy, choć i tak piękne i gęste ma. Na takie do ramion bym się nie zdecydowała, bo chyba najtrudniejsze do okiełznania by były.
Napisze do Ciebie wieczorem.

Ja chciałam Olkowi zapuścic, ale koszmarnie wygląda, ciągle ma wronie gniazdo na głowie. Niby fajne ma juz włosy, nie takie piórka tylko takie już twarde i gęste, ale po spaniu jest masakra. Może jak bym uzywała odżywek to było by lepiej? W kazdym razie umówiony do fryzjera jest na piątek.
Na łyso już go nie zetnę, ale nie mam pomysłu na fryzurę.
Jacuś ma już długie włosy zaczyna hipisowsko wyglądać icon_smile.gif On nie ma takiego problemu z włosami jak Olek?

Też czekam na wieści od Gosi.
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post wto, 08 mar 2011 - 14:08
Post #97

Arwena - ale takie długie to też wygodne są, bo robisz kucyk i jest ok. A podcięcie końcówek zawsze wzmocni włosy, choć i tak piękne i gęste ma. Na takie do ramion bym się nie zdecydowała, bo chyba najtrudniejsze do okiełznania by były.
Napisze do Ciebie wieczorem.

Ja chciałam Olkowi zapuścic, ale koszmarnie wygląda, ciągle ma wronie gniazdo na głowie. Niby fajne ma juz włosy, nie takie piórka tylko takie już twarde i gęste, ale po spaniu jest masakra. Może jak bym uzywała odżywek to było by lepiej? W kazdym razie umówiony do fryzjera jest na piątek.
Na łyso już go nie zetnę, ale nie mam pomysłu na fryzurę.
Jacuś ma już długie włosy zaczyna hipisowsko wyglądać icon_smile.gif On nie ma takiego problemu z włosami jak Olek?

Też czekam na wieści od Gosi.

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
AsiaKG
wto, 08 mar 2011 - 21:25
Aj ale KAsia ma fajną kurteczkę!
Super- dziewczęca a nie taka cukierkowa- gdzie kupowałaś?

Ale Jacuś ma te kudły fajne- ech uwielbiam takich kudłatych małych chłopaczków- niestety wszyscy znajomi na około ciachają ich na krótko diabel.gif

Co do tego raczkowania to ona za tydzień kończy 10 miesięcy diabel.gif i w zasadzie najbardziej martwią mnie te jej wiotkie nóżki, już leje na to raczkowanie.
No zobaczymy co nam powie na tej wizycie- może rzeczywiście ona z gatunku leniwców (jak mamusia) 08.gif

Kurcze już któryś raz zaglądam zobaczyć czy Gosia czegoś nie napisała 13.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
Skąd: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post wto, 08 mar 2011 - 21:25
Post #98

Aj ale KAsia ma fajną kurteczkę!
Super- dziewczęca a nie taka cukierkowa- gdzie kupowałaś?

Ale Jacuś ma te kudły fajne- ech uwielbiam takich kudłatych małych chłopaczków- niestety wszyscy znajomi na około ciachają ich na krótko diabel.gif

Co do tego raczkowania to ona za tydzień kończy 10 miesięcy diabel.gif i w zasadzie najbardziej martwią mnie te jej wiotkie nóżki, już leje na to raczkowanie.
No zobaczymy co nam powie na tej wizycie- może rzeczywiście ona z gatunku leniwców (jak mamusia) 08.gif

Kurcze już któryś raz zaglądam zobaczyć czy Gosia czegoś nie napisała 13.gif

--------------------



Arwena.
wto, 08 mar 2011 - 21:31
CYTAT(AsiaKG @ Tue, 08 Mar 2011 - 21:25) *
Aj ale KAsia ma fajną kurteczkę!
Super- dziewczęca nie taka cukierkowa- gdzie kupowałaś?



Asia to NEXT, nie wiem czy w Polsce oprócz allegro można gdzieś kupić Nexta.


Ja też zaglądam bez przerwy, telefon milczy, mam nadzieję, że to takie dobre milczenie.
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post wto, 08 mar 2011 - 21:31
Post #99

CYTAT(AsiaKG @ Tue, 08 Mar 2011 - 21:25) *
Aj ale KAsia ma fajną kurteczkę!
Super- dziewczęca nie taka cukierkowa- gdzie kupowałaś?



Asia to NEXT, nie wiem czy w Polsce oprócz allegro można gdzieś kupić Nexta.


Ja też zaglądam bez przerwy, telefon milczy, mam nadzieję, że to takie dobre milczenie.

--------------------
everybody lies
Fiefiora
wto, 08 mar 2011 - 21:34
już miałam nadzieję na wieści.

Arwena można kupić u nas nexta wysyłkowo i chyba jest jeden sklep w Wawie
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post wto, 08 mar 2011 - 21:34
Post #100

już miałam nadzieję na wieści.

Arwena można kupić u nas nexta wysyłkowo i chyba jest jeden sklep w Wawie

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
> @--'--,----LUTY 2009----,--'--@ po raz szósty!
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 03 cze 2024 - 09:08
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama