Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Rzeszów- Ginekolodzy a zwolnienie lekarskie

> 
canddy
śro, 10 lut 2010 - 13:21
Witam icon_smile.gif
Chciałabym dowiedzieć się z waszych doświadczeń czy ginekolodzy przyjmujący prywatnie dają łatwiej zwolnienie lekarskie. Z opinii moich koleżanek, które chodzą przez NFZ dowiedziałam się, że nie chętnie jest wydawane zwolnienie L4. Dopiero w bardziej zaawansowanej ciąży dostały zwolnienia a mi zależy, żeby iść od ok 3 miesiąca. Proszę bardzo o opinię...
canddy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 10 lut 10 - 13:03
Nr użytkownika: 31,583




post śro, 10 lut 2010 - 13:21
Post #1

Witam icon_smile.gif
Chciałabym dowiedzieć się z waszych doświadczeń czy ginekolodzy przyjmujący prywatnie dają łatwiej zwolnienie lekarskie. Z opinii moich koleżanek, które chodzą przez NFZ dowiedziałam się, że nie chętnie jest wydawane zwolnienie L4. Dopiero w bardziej zaawansowanej ciąży dostały zwolnienia a mi zależy, żeby iść od ok 3 miesiąca. Proszę bardzo o opinię...
Rosse
pon, 15 lut 2010 - 17:14
ja chodzę prywatnie i jak byłam na wizycie w 2 miesiącu to sam lekarz pytał mnie czy chcę zwolnienie lekarskie, może to zależy od lekarza
moja koleżanka z pracy w obu ciążach szła na zwolnienie od 4 miesiąca i tez nie miałam najmniejszego problemu z uzyskaniem zwolnienia, po prostu powiedziała że nie chce jej się chodzić i lekarz jej wypisał
Rosse


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 364
Dołączył: czw, 02 paź 08 - 21:17
Nr użytkownika: 22,151

GG:


post pon, 15 lut 2010 - 17:14
Post #2

ja chodzę prywatnie i jak byłam na wizycie w 2 miesiącu to sam lekarz pytał mnie czy chcę zwolnienie lekarskie, może to zależy od lekarza
moja koleżanka z pracy w obu ciążach szła na zwolnienie od 4 miesiąca i tez nie miałam najmniejszego problemu z uzyskaniem zwolnienia, po prostu powiedziała że nie chce jej się chodzić i lekarz jej wypisał

--------------------

canddy
śro, 17 lut 2010 - 11:40
A do jakiego lekarza chodzisz i ile mniej więcej bierze za wizytę...? Chcę zacząć chodzić prywatnie i nie mam zielonego pojęcia gdzie... Jakbyś mi napisała coś o swoim lekarzu byłabym Ci bardzo, bardzo wdzięczna... icon_mrgreen.gif
canddy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 10 lut 10 - 13:03
Nr użytkownika: 31,583




post śro, 17 lut 2010 - 11:40
Post #3

A do jakiego lekarza chodzisz i ile mniej więcej bierze za wizytę...? Chcę zacząć chodzić prywatnie i nie mam zielonego pojęcia gdzie... Jakbyś mi napisała coś o swoim lekarzu byłabym Ci bardzo, bardzo wdzięczna... icon_mrgreen.gif
Rosse
pon, 22 lut 2010 - 15:20
ja chodzę prywatnie do dr Chruściela, który pracuje także w Szpitalu na Chopina
lekarz jest bardzo dokładny, cierpliwy i odpowiada na każde pytanie
no i wizyta która trwa niemal 40 minut daje poczucie że czlowiek wychodzi doinformowany
polecam stronę znanylekarz.pl tam sa opinie o wielu ginekologach min. oczywiście icon_smile.gif

aha i za wizytę liczy sobie 100zł

Ten post edytował Rosse pon, 22 lut 2010 - 15:20
Rosse


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 364
Dołączył: czw, 02 paź 08 - 21:17
Nr użytkownika: 22,151

GG:


post pon, 22 lut 2010 - 15:20
Post #4

ja chodzę prywatnie do dr Chruściela, który pracuje także w Szpitalu na Chopina
lekarz jest bardzo dokładny, cierpliwy i odpowiada na każde pytanie
no i wizyta która trwa niemal 40 minut daje poczucie że czlowiek wychodzi doinformowany
polecam stronę znanylekarz.pl tam sa opinie o wielu ginekologach min. oczywiście icon_smile.gif

aha i za wizytę liczy sobie 100zł

--------------------

canddy
wto, 23 lut 2010 - 13:04
Dziękuję Ci bardzo za pomoc... przytul.gif
canddy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 10 lut 10 - 13:03
Nr użytkownika: 31,583




post wto, 23 lut 2010 - 13:04
Post #5

Dziękuję Ci bardzo za pomoc... przytul.gif
> Rzeszów- Ginekolodzy a zwolnienie lekarskie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 21 wrz 2024 - 17:52
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama