Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

dziewczyny co z wami?

> 
Modii
wto, 16 mar 2004 - 12:32
Dziękuję za radę. Mam nadzieję, że masz racje.
No wiesz ostatnio się trochę poprawił icon_biggrin.gif , więc jest już można powiedzieć oki icon_smile.gif .

A tak wogóle to co się dzieje z naszą nową koleżanką icon_question.gif . Znikła icon_question.gif

Byłam na USG i lekarka powiedziała, że dawno tego nie mówiła, ale mam 100% chłopca icon_biggrin.gif Cieszę się ogromnie. Ma 463 g (na ten tydzień to duży) i 26 cm. Ale najważniejsze, że jest zdrowy. icon_biggrin.gif. Dała mi kasete video i siedze tylko jak mam chwilkę wolną i oglądam go icon_redface.gif a mój Darek śmieje się, że mi już walnęło na jego (malucha) punkcie. I może ma racje, ale ja sie tam cieszę icon_biggrin.gif
Modii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 185
Dołączył: nie, 28 gru 03 - 22:05
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 1,288

GG:


post wto, 16 mar 2004 - 12:32
Post #41

Dziękuję za radę. Mam nadzieję, że masz racje.
No wiesz ostatnio się trochę poprawił icon_biggrin.gif , więc jest już można powiedzieć oki icon_smile.gif .

A tak wogóle to co się dzieje z naszą nową koleżanką icon_question.gif . Znikła icon_question.gif

Byłam na USG i lekarka powiedziała, że dawno tego nie mówiła, ale mam 100% chłopca icon_biggrin.gif Cieszę się ogromnie. Ma 463 g (na ten tydzień to duży) i 26 cm. Ale najważniejsze, że jest zdrowy. icon_biggrin.gif. Dała mi kasete video i siedze tylko jak mam chwilkę wolną i oglądam go icon_redface.gif a mój Darek śmieje się, że mi już walnęło na jego (malucha) punkcie. I może ma racje, ale ja sie tam cieszę icon_biggrin.gif
anonimowy

Go??







post wto, 16 mar 2004 - 15:55
Post #42

Witam po przerwie icon_smile.gif
Modii super, że masz taką kasetę i gratuluję synka.
Dziewczyny z tym moim radzeniem sobie z dwójką malców to nie jest tak... Bardzo bym chciała, ale ja nawet z jednym sama sobie teraz nie poradzę. icon_sad.gif A wszystko przez chorobę, którą zdiagnozowano 3 miesiące po narodzinach Piotrusia. Miastenia jest chorobą mięśni, które bardzo słabna przy najdrobniejszym wysiłku... Tak więc nie zajmuję się szkrabami sama tylko cały czas ktoś ze mną jest (babcia, mama, tato jak Tomek jest w pracy, całe szczęście mieszkają blisko) Męczy mnie to okropnie ale mam nadzieję, że kiedyś się skończy...
Teraz moje dzieciaki sÄ… na spacerze z mojÄ… mamÄ… i siostrÄ…, ja nie najlepiej siÄ™ czujÄ™...
A jezeli chodzi o samodzielne zajmowanie się dziećmi z malą różnicą wieku... nie ma co się oszukiwać, to baaardzo trudne, ale wszystko jest do przejścia... no Alatanta szykuj się icon_wink.gif
Pozdrawiam icon_smile.gif
madama
wto, 16 mar 2004 - 15:58
To oczywiście byłam ja icon_biggrin.gif
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post wto, 16 mar 2004 - 15:58
Post #43

To oczywiście byłam ja icon_biggrin.gif
alatanta

Go??







post piÄ…, 19 mar 2004 - 18:47
Post #44

...
madama
nie, 21 mar 2004 - 12:47
Oj Alatanta, ja na twoim miejscu na pewno nie decydowałabym się na psa.
Mały pies wymaga bardzo dużo uwagi, trzeba go wszystkiego nauczyć, załatwiania potrzeb na spacerach, pozycji w stadzie. wink.gif
Musi się wybiegać, szczeka,skacze, gubi sierść... itd.
Przy dwójce małych dzieci, to tak jakby wziąć sobie jeszcze trzecie rozbrykane icon_rolleyes.gif wink.gif
Przemyśl to sobie dobrze.
Pozdrawiam icon_smile.gif
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post nie, 21 mar 2004 - 12:47
Post #45

Oj Alatanta, ja na twoim miejscu na pewno nie decydowałabym się na psa.
Mały pies wymaga bardzo dużo uwagi, trzeba go wszystkiego nauczyć, załatwiania potrzeb na spacerach, pozycji w stadzie. wink.gif
Musi się wybiegać, szczeka,skacze, gubi sierść... itd.
Przy dwójce małych dzieci, to tak jakby wziąć sobie jeszcze trzecie rozbrykane icon_rolleyes.gif wink.gif
Przemyśl to sobie dobrze.
Pozdrawiam icon_smile.gif
Modii
pon, 22 mar 2004 - 23:10
Sorrki że mnie długo nie było, ale byłam na małym wypoczynku icon_biggrin.gif u moich rodziców na wiosce. Ale sobie wypoczęłam icon_smile.gif

Alatanta ja ci powiem tak. Moi rodzice mają 2 psy (w tym mojego kochanego wilczura), 3 koty i 2 papugi. Zdecydowaliśmy się z Darkiem, ojcem mojego Kuby (bo takie wybraliśmy imie), że po porodzie pomieszkamy miesiąc a może i dłużej właśnie tam. I szczerze mówiąć gdyby nie to, że to jest domek jednorodzinny to nie zdecydowałabym się nigdy na psa (nie mówiąc o innych zwierzętach), nawet przy jednym małym dziecku. Jak już twoja córka będzie starsza to tak oczywiście, dzieci powinny mieć kontakt ze zwierzętami. Ale jak mówi Adriana daj sobie z tym spokoj, a przynajmniej teraz.
Modii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 185
Dołączył: nie, 28 gru 03 - 22:05
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 1,288

GG:


post pon, 22 mar 2004 - 23:10
Post #46

Sorrki że mnie długo nie było, ale byłam na małym wypoczynku icon_biggrin.gif u moich rodziców na wiosce. Ale sobie wypoczęłam icon_smile.gif

Alatanta ja ci powiem tak. Moi rodzice mają 2 psy (w tym mojego kochanego wilczura), 3 koty i 2 papugi. Zdecydowaliśmy się z Darkiem, ojcem mojego Kuby (bo takie wybraliśmy imie), że po porodzie pomieszkamy miesiąc a może i dłużej właśnie tam. I szczerze mówiąć gdyby nie to, że to jest domek jednorodzinny to nie zdecydowałabym się nigdy na psa (nie mówiąc o innych zwierzętach), nawet przy jednym małym dziecku. Jak już twoja córka będzie starsza to tak oczywiście, dzieci powinny mieć kontakt ze zwierzętami. Ale jak mówi Adriana daj sobie z tym spokoj, a przynajmniej teraz.
> dziewczyny co z wami?
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 05 cze 2024 - 11:19
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama