Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Kwietniowe MALUSZKI V

> 
Wampir Basik
śro, 08 sie 2007 - 16:19






































Ten post edytował Wampir Basik nie, 19 sie 2007 - 12:44
Wampir Basik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 992
Dołączył: sob, 18 mar 06 - 12:09
Skąd: Krosno
Nr użytkownika: 5,273

GG:


post śro, 08 sie 2007 - 16:19
Post #1







































--------------------
Samael Adrian 25.04.2006



"...żyć znaczy życie dzielić z Tobą, a nie być z Tobą znaczy nie żyć..."

"Jestem zdania, i to całkiem poważnie, że nigdy dzieci nie mogą zrobić rodzicom takiego wstydu jak rodzice dzieciom."
Jan Kurczab
iff
śro, 08 sie 2007 - 23:53
Basik nie widze zdjec ? hmm
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post śro, 08 sie 2007 - 23:53
Post #2

Basik nie widze zdjec ? hmm
Wampir Basik
śro, 08 sie 2007 - 23:59
Łysa szkapa bo jeszcze ich nie ma icon_smile.gif dopiero grzebie po wątku w poszukiwaniu ich icon_smile.gif na ranie mam Ewunie, Tymka, Martke i Olcie icon_smile.gif
Wampir Basik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 992
Dołączył: sob, 18 mar 06 - 12:09
Skąd: Krosno
Nr użytkownika: 5,273

GG:


post śro, 08 sie 2007 - 23:59
Post #3

Łysa szkapa bo jeszcze ich nie ma icon_smile.gif dopiero grzebie po wątku w poszukiwaniu ich icon_smile.gif na ranie mam Ewunie, Tymka, Martke i Olcie icon_smile.gif


--------------------
Samael Adrian 25.04.2006



"...żyć znaczy życie dzielić z Tobą, a nie być z Tobą znaczy nie żyć..."

"Jestem zdania, i to całkiem poważnie, że nigdy dzieci nie mogą zrobić rodzicom takiego wstydu jak rodzice dzieciom."
Jan Kurczab
Wampir Basik
czw, 09 sie 2007 - 00:10
jejku zaczełam przegrzebywać te dzisiejsze posty i mam już dość...
aha i nowość z ostatniej chwilie... tzn. sprzed 5 godzin, ale dopiero się dopchałam do kompa...P. dzwonił od swoich rodziców żebym powiedziała mojej mamie...a druga ciekawostka...moja mama jest bardzo przeciwna temu ślubowi... 21.gif i podejrzewam że nie będzie tego ślubu 41.gif zobaczymy co P. na to powie jutro...tzn. rano...ale szkoda mi troche tej kasy co w urzędzie trzeba było zapłacić i tych obrączek...chociaż w sumie to obrączki mozna i tak i tak nosić icon_smile.gif
Wampir Basik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 992
Dołączył: sob, 18 mar 06 - 12:09
Skąd: Krosno
Nr użytkownika: 5,273

GG:


post czw, 09 sie 2007 - 00:10
Post #4

jejku zaczełam przegrzebywać te dzisiejsze posty i mam już dość...
aha i nowość z ostatniej chwilie... tzn. sprzed 5 godzin, ale dopiero się dopchałam do kompa...P. dzwonił od swoich rodziców żebym powiedziała mojej mamie...a druga ciekawostka...moja mama jest bardzo przeciwna temu ślubowi... 21.gif i podejrzewam że nie będzie tego ślubu 41.gif zobaczymy co P. na to powie jutro...tzn. rano...ale szkoda mi troche tej kasy co w urzędzie trzeba było zapłacić i tych obrączek...chociaż w sumie to obrączki mozna i tak i tak nosić icon_smile.gif

--------------------
Samael Adrian 25.04.2006



"...żyć znaczy życie dzielić z Tobą, a nie być z Tobą znaczy nie żyć..."

"Jestem zdania, i to całkiem poważnie, że nigdy dzieci nie mogą zrobić rodzicom takiego wstydu jak rodzice dzieciom."
Jan Kurczab
szantrapa
czw, 09 sie 2007 - 07:28
CYTAT(Ola BN @ śro, 08 sie 2007 - 21:36) *
Magda, nie pamiętał o Twoich urodzinach? Skandal. Ale może można go usprawiedliwić, u Was przecież celebruje się imieniny... Pewnie marna pociecha. A masz taką łatwą datę do zapamiętania, 08.08.


Olu to nie tak. Pamiętał kiedy mam urodziny, czekał na nie...tylko nie pamiętał że wczoraj był ósmy, i nie dziwię się ani nie mam za złe, jak ktoś wstaje codziennie koło piątej i zasuwa w tym upale za kółkiem 13 godzin w ciągłym pędzie to nie bardzo wie jak się nazywa a co dopiero jaki dziś mamy dzień. I tyle icon_smile.gif Życie przelewa się między palcami, ucieka nie wiadomo kiedy, człowiek na nic nie ma czasu, nawet pomyśleć, wiecznie w biegu...to nie życie...zwłaszcza dla chorego człowieka, który w ogóle nie powinien pracować...któremu nie wolno za kółko siadać...


Iff
co do moich oczekiwań co do życia...rozpiszę się ale nie w tej chwili...choć nie czuję się jakoś specjalnie starsza...icon_wink.gif Wrócę do tematu jak będzie chwilka.

Basik...coś ...klaustrofobiczny ten nowy wątek, no szkoda że Dorotce nie udało się zdążyć zalożyć nam piątki icon_smile.gif ale chyba jakoś przeżyjemy....ciekawe ile teraz zajmie nam zapisanie setki 03.gif . Ja wyjeżdżam 03.gif

CYTAT(Mama Franka i Stefanka @ śro, 08 sie 2007 - 21:50) *
Magda... ale szukajpozytywnych aspektów. Znaczy to, że nie śledzi Cię na forum. Jakby śledził, to by wiedział icon_smile.gif


Ania a jak ma śledzić siedząc 13 godzin w aucie? Śledzić to można jak się jest w domu...samemu...na przykład jak rodzina wyjedzie 21.gif


Ten post edytował magdainpoland czw, 09 sie 2007 - 07:29
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 09 sie 2007 - 07:28
Post #5

CYTAT(Ola BN @ śro, 08 sie 2007 - 21:36) *
Magda, nie pamiętał o Twoich urodzinach? Skandal. Ale może można go usprawiedliwić, u Was przecież celebruje się imieniny... Pewnie marna pociecha. A masz taką łatwą datę do zapamiętania, 08.08.


Olu to nie tak. Pamiętał kiedy mam urodziny, czekał na nie...tylko nie pamiętał że wczoraj był ósmy, i nie dziwię się ani nie mam za złe, jak ktoś wstaje codziennie koło piątej i zasuwa w tym upale za kółkiem 13 godzin w ciągłym pędzie to nie bardzo wie jak się nazywa a co dopiero jaki dziś mamy dzień. I tyle icon_smile.gif Życie przelewa się między palcami, ucieka nie wiadomo kiedy, człowiek na nic nie ma czasu, nawet pomyśleć, wiecznie w biegu...to nie życie...zwłaszcza dla chorego człowieka, który w ogóle nie powinien pracować...któremu nie wolno za kółko siadać...


Iff
co do moich oczekiwań co do życia...rozpiszę się ale nie w tej chwili...choć nie czuję się jakoś specjalnie starsza...icon_wink.gif Wrócę do tematu jak będzie chwilka.

Basik...coś ...klaustrofobiczny ten nowy wątek, no szkoda że Dorotce nie udało się zdążyć zalożyć nam piątki icon_smile.gif ale chyba jakoś przeżyjemy....ciekawe ile teraz zajmie nam zapisanie setki 03.gif . Ja wyjeżdżam 03.gif

CYTAT(Mama Franka i Stefanka @ śro, 08 sie 2007 - 21:50) *
Magda... ale szukajpozytywnych aspektów. Znaczy to, że nie śledzi Cię na forum. Jakby śledził, to by wiedział icon_smile.gif


Ania a jak ma śledzić siedząc 13 godzin w aucie? Śledzić to można jak się jest w domu...samemu...na przykład jak rodzina wyjedzie 21.gif


--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Anai_
czw, 09 sie 2007 - 08:29
Jestem chora. Katar zielony, gardło boli. Jest mi strasznie gorąco i mam @.
Dzieciaki kaszlały całą noc. Płakały od tego kaszlu przez sen.
Idę dziś z całą naszą trójką do lekarza...

Wcale nie pospali do 10.00. Tymo obudził się o 5.30. Julas ok. 7.00.

Basik, a co powiedziała Twoja Mama?

Zbieram się, bo naprawdę źle się czuję.

Iff, tak Tymo to kopia Julasa, tylko oczy ma inne - skośne, jak Olka...

Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post czw, 09 sie 2007 - 08:29
Post #6

Jestem chora. Katar zielony, gardło boli. Jest mi strasznie gorąco i mam @.
Dzieciaki kaszlały całą noc. Płakały od tego kaszlu przez sen.
Idę dziś z całą naszą trójką do lekarza...

Wcale nie pospali do 10.00. Tymo obudził się o 5.30. Julas ok. 7.00.

Basik, a co powiedziała Twoja Mama?

Zbieram się, bo naprawdę źle się czuję.

Iff, tak Tymo to kopia Julasa, tylko oczy ma inne - skośne, jak Olka...



--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
Anai_
czw, 09 sie 2007 - 08:30
CYTAT(magdainpoland @ czw, 09 sie 2007 - 07:28) *
ciekawe ile teraz zajmie nam zapisanie setki 03.gif . Ja wyjeżdżam 03.gif


Ja też wyjeżdżam...
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post czw, 09 sie 2007 - 08:30
Post #7

CYTAT(magdainpoland @ czw, 09 sie 2007 - 07:28) *
ciekawe ile teraz zajmie nam zapisanie setki 03.gif . Ja wyjeżdżam 03.gif


Ja też wyjeżdżam...

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
Anai_
czw, 09 sie 2007 - 08:32
Aha, wczoraj pokazałam Julkowi zdjęcie Oliwki i powiedziałam, że z tą Dziewczynką jedziemy nad morze. I teraz ile razy wejdę na forum woła, pokaż mi Oliwkę icon_smile.gif
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post czw, 09 sie 2007 - 08:32
Post #8

Aha, wczoraj pokazałam Julkowi zdjęcie Oliwki i powiedziałam, że z tą Dziewczynką jedziemy nad morze. I teraz ile razy wejdę na forum woła, pokaż mi Oliwkę icon_smile.gif

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
szantrapa
czw, 09 sie 2007 - 08:36
Ania kuruj się szybko bo my nie mamy ochoty podłapać icon_wink.gif
No i przecież musicie skorzystać z tego morza a chorzy do wody nie wejdziecie...Boszzzz czy są w ogóle stroje kąpielowe dla ciężarnych? 43.gif

A co do Oliśki to nie wiem skąd u niej takie kacapskie oczy, jakiś czukcza w rodzinie czy inny gruzin? 29.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 09 sie 2007 - 08:36
Post #9

Ania kuruj się szybko bo my nie mamy ochoty podłapać icon_wink.gif
No i przecież musicie skorzystać z tego morza a chorzy do wody nie wejdziecie...Boszzzz czy są w ogóle stroje kąpielowe dla ciężarnych? 43.gif

A co do Oliśki to nie wiem skąd u niej takie kacapskie oczy, jakiś czukcza w rodzinie czy inny gruzin? 29.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Anai_
czw, 09 sie 2007 - 08:44
U nas oczy też znikąd.
A chorzy raczej nie pojedziemy.
Nie miałam siłyśniadania zrobić dziś.
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post czw, 09 sie 2007 - 08:44
Post #10

U nas oczy też znikąd.
A chorzy raczej nie pojedziemy.
Nie miałam siłyśniadania zrobić dziś.

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
szantrapa
czw, 09 sie 2007 - 08:48
To kurujcie się szybko bo ładna pogoda czeka icon_smile.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 09 sie 2007 - 08:48
Post #11

To kurujcie się szybko bo ładna pogoda czeka icon_smile.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Aga H
czw, 09 sie 2007 - 09:44
No dobra, dawno mnie nie było, ale teraz czuję sie wyrzucona. Czy wy matki nie wiecie, ze adopcja to na całe życie??
aaaa. Magda, Emilka jada jeszcze mniej niż Tymi i Julek. Więc chyba nie ma co się martwić.

Emilka po powrocie z Lasu ma pleśniawki. Nic dziwnego, do buzi brała wszystko co się da. Ale impreza skończyła się niewesoło. Lekarka kazała wyrzucić wszystko - butelki, smoczki, szczoteczkę do zębów, plastikowe łyżeczki itp - podobno nawet wygotowanie nie zabije grzybów. wrrr, to mi drogi interes wyszedł. Plus leki oczywiście: Nystatyna - obżydlistwo, całe szczęście, ze Misia dość grzecznie pije, buzie w środku dwa razy dziennie malujemy na fioletowo gencjaną.
Teraz jeszcze tylko wyprać wszystkie maskotki, zabawki wyszorować domestosem albo innym grzybobójczym świństwem, a czego się nie da to wyrzućić - tragedia po prostu...
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
Skąd: Grudziądz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post czw, 09 sie 2007 - 09:44
Post #12

No dobra, dawno mnie nie było, ale teraz czuję sie wyrzucona. Czy wy matki nie wiecie, ze adopcja to na całe życie??
aaaa. Magda, Emilka jada jeszcze mniej niż Tymi i Julek. Więc chyba nie ma co się martwić.

Emilka po powrocie z Lasu ma pleśniawki. Nic dziwnego, do buzi brała wszystko co się da. Ale impreza skończyła się niewesoło. Lekarka kazała wyrzucić wszystko - butelki, smoczki, szczoteczkę do zębów, plastikowe łyżeczki itp - podobno nawet wygotowanie nie zabije grzybów. wrrr, to mi drogi interes wyszedł. Plus leki oczywiście: Nystatyna - obżydlistwo, całe szczęście, ze Misia dość grzecznie pije, buzie w środku dwa razy dziennie malujemy na fioletowo gencjaną.
Teraz jeszcze tylko wyprać wszystkie maskotki, zabawki wyszorować domestosem albo innym grzybobójczym świństwem, a czego się nie da to wyrzućić - tragedia po prostu...

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
Dorott
czw, 09 sie 2007 - 10:23
CYTAT(magdainpoland @ czw, 09 sie 2007 - 07:28) *
Basik...coś ...klaustrofobiczny ten nowy wątek, no szkoda że Dorotce nie udało się zdążyć zalożyć nam piątki icon_smile.gif ale chyba jakoś przeżyjemy....


32.gif 32.gif 32.gif

ja też żałuje...no ale Basik się pospieszyła...a na tamtym wątku nie ma jeszcze 100 stron...a wątek zamyka się po setnej stronie....

no ale....

aaaaaa Basik skoro podjęłaś się założenia nowego wątku to zakończ tamten!!!! wpisz w ostatnim poście, że wątek zamknięty i zrób odnośnik do nowego, żeby był porządek...no i musić poinformować naszego moderatora, żeby zamknął wątek...
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 09 sie 2007 - 10:23
Post #13

CYTAT(magdainpoland @ czw, 09 sie 2007 - 07:28) *
Basik...coś ...klaustrofobiczny ten nowy wątek, no szkoda że Dorotce nie udało się zdążyć zalożyć nam piątki icon_smile.gif ale chyba jakoś przeżyjemy....


32.gif 32.gif 32.gif

ja też żałuje...no ale Basik się pospieszyła...a na tamtym wątku nie ma jeszcze 100 stron...a wątek zamyka się po setnej stronie....

no ale....

aaaaaa Basik skoro podjęłaś się założenia nowego wątku to zakończ tamten!!!! wpisz w ostatnim poście, że wątek zamknięty i zrób odnośnik do nowego, żeby był porządek...no i musić poinformować naszego moderatora, żeby zamknął wątek...

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
szantrapa
czw, 09 sie 2007 - 10:33
No własnie, odniosłam wrażenie, że Basik chce koniecznie założyć nowy wątek...ale można to było powiedzieć a nie działać w panice wykorzystując chwilową nieobecność Dorotki i żeby tylko zdążyć , zaczynając pisac w nowym kiedy stary jeszcze nie musiał się skończyć, spokojnie Dorotka by zdążyła....panika i popłoch nie były potrzebne, wystarczyło powiedzieć, dziewczyny teraz ja mam ochotę założyć wątek...no ale to tylko moje odczucia, proszę się nie obrażać 08.gif

Aga, wcale Cię nie porzuciliśmy....co prawda Basik nie umieściła Cię na liście, nie wiem dlaczego...ale my Cię nadal chcemy!!!! Tak więc pisz kochana koniecznie bo czekamy z niecierpliwością...icon_smile.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 09 sie 2007 - 10:33
Post #14

No własnie, odniosłam wrażenie, że Basik chce koniecznie założyć nowy wątek...ale można to było powiedzieć a nie działać w panice wykorzystując chwilową nieobecność Dorotki i żeby tylko zdążyć , zaczynając pisac w nowym kiedy stary jeszcze nie musiał się skończyć, spokojnie Dorotka by zdążyła....panika i popłoch nie były potrzebne, wystarczyło powiedzieć, dziewczyny teraz ja mam ochotę założyć wątek...no ale to tylko moje odczucia, proszę się nie obrażać 08.gif

Aga, wcale Cię nie porzuciliśmy....co prawda Basik nie umieściła Cię na liście, nie wiem dlaczego...ale my Cię nadal chcemy!!!! Tak więc pisz kochana koniecznie bo czekamy z niecierpliwością...icon_smile.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Dorott
czw, 09 sie 2007 - 10:45
CYTAT(magdainpoland @ czw, 09 sie 2007 - 10:33) *
No własnie, odniosłam wrażenie, że Basik chce koniecznie założyć nowy wątek...ale można to było powiedzieć a nie działać w panice wykorzystując chwilową nieobecność Dorotki i żeby tylko zdążyć , zaczynając pisac w nowym kiedy stary jeszcze nie musiał się skończyć, spokojnie Dorotka by zdążyła....panika i popłoch nie były potrzebne, wystarczyło powiedzieć, dziewczyny teraz ja mam ochotę założyć wątek...no ale to tylko moje odczucia, proszę się nie obrażać 08.gif


to kilka tygodni będziesz miał szansę 29.gif już nie mogę się doczekać 29.gif

a poza tym nie ma pisanego przepisu, że to ja zakładam nowy wątek...tylko tak jakoś się przyzwyczaiłam...czułam się potrzebna... 02.gif NO ALE BEZ AFER!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 11.gif

Ten post edytował Dorott czw, 09 sie 2007 - 10:49
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 09 sie 2007 - 10:45
Post #15

CYTAT(magdainpoland @ czw, 09 sie 2007 - 10:33) *
No własnie, odniosłam wrażenie, że Basik chce koniecznie założyć nowy wątek...ale można to było powiedzieć a nie działać w panice wykorzystując chwilową nieobecność Dorotki i żeby tylko zdążyć , zaczynając pisac w nowym kiedy stary jeszcze nie musiał się skończyć, spokojnie Dorotka by zdążyła....panika i popłoch nie były potrzebne, wystarczyło powiedzieć, dziewczyny teraz ja mam ochotę założyć wątek...no ale to tylko moje odczucia, proszę się nie obrażać 08.gif


to kilka tygodni będziesz miał szansę 29.gif już nie mogę się doczekać 29.gif

a poza tym nie ma pisanego przepisu, że to ja zakładam nowy wątek...tylko tak jakoś się przyzwyczaiłam...czułam się potrzebna... 02.gif NO ALE BEZ AFER!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 11.gif

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Wampir Basik
czw, 09 sie 2007 - 10:58
no właśnie... nie bądźcie złe na mnie za to że "pożyczyłam" od Dorotki fuche... 32.gif

Madziu, Anai miłego wyjazdu

anai moja mama była bardzo wkurzona, nie o to ze jej nie powiedziałam a o to że bierzemy ślub TERAZ...czyli tak szybko...ale dogadałam się z nią że jak skończe szkołe to ona wyjeżdża chyba też na stałe do mojego ojca do Danii i mi zostawia to mieszkanie + przysyła pieniądze na życie...wiec ślub zostaje przełożony na za rok...

a ja się biorę za "porządkowanie" pierwszego postu
Wampir Basik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 992
Dołączył: sob, 18 mar 06 - 12:09
Skąd: Krosno
Nr użytkownika: 5,273

GG:


post czw, 09 sie 2007 - 10:58
Post #16

no właśnie... nie bądźcie złe na mnie za to że "pożyczyłam" od Dorotki fuche... 32.gif

Madziu, Anai miłego wyjazdu

anai moja mama była bardzo wkurzona, nie o to ze jej nie powiedziałam a o to że bierzemy ślub TERAZ...czyli tak szybko...ale dogadałam się z nią że jak skończe szkołe to ona wyjeżdża chyba też na stałe do mojego ojca do Danii i mi zostawia to mieszkanie + przysyła pieniądze na życie...wiec ślub zostaje przełożony na za rok...

a ja się biorę za "porządkowanie" pierwszego postu

--------------------
Samael Adrian 25.04.2006



"...żyć znaczy życie dzielić z Tobą, a nie być z Tobą znaczy nie żyć..."

"Jestem zdania, i to całkiem poważnie, że nigdy dzieci nie mogą zrobić rodzicom takiego wstydu jak rodzice dzieciom."
Jan Kurczab
Dorott
czw, 09 sie 2007 - 11:28
CYTAT(magdainpoland @ czw, 09 sie 2007 - 07:28) *
....ciekawe ile teraz zajmie nam zapisanie setki 03.gif . Ja wyjeżdżam 03.gif


CYTAT(mama Franka i stefanka @ czw, 09 sie 2007 - 07:28) *
Ja też wyjeżdżam...


Madziu i anai ja juz za Wami tęsknię 41.gif 32.gif 41.gif 32.gif

Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 09 sie 2007 - 11:28
Post #17

CYTAT(magdainpoland @ czw, 09 sie 2007 - 07:28) *
....ciekawe ile teraz zajmie nam zapisanie setki 03.gif . Ja wyjeżdżam 03.gif


CYTAT(mama Franka i stefanka @ czw, 09 sie 2007 - 07:28) *
Ja też wyjeżdżam...


Madziu i anai ja juz za Wami tęsknię 41.gif 32.gif 41.gif 32.gif



--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Dorott
czw, 09 sie 2007 - 11:38
CYTAT(Wampir Basik @ czw, 09 sie 2007 - 10:58) *
moja mama była bardzo wkurzona, nie o to ze jej nie powiedziałam a o to że bierzemy ślub TERAZ...czyli tak szybko...ale dogadałam się z nią że jak skończe szkołe to ona wyjeżdża chyba też na stałe do mojego ojca do Danii i mi zostawia to mieszkanie + przysyła pieniądze na życie...wiec ślub zostaje przełożony na za rok...


basik język mnie świerzbi, więc Ci powiem.... 29.gif jak dla mnie to szybko się poddałaś...no i argument, że mama zostawia Ci mieszkanie i przysyła kasę za to, że ślub przełożony 43.gif dla mnie to żaden argument ani powód...jak ja wychodziłam za mąż to byłam pewna, że tego chcę i żadna siła ziemska ani nieziemska by mnie od tego nie odciągnęła...!!!

ale skoro taka jest Wasza (a raczej Twoja) decyzja więc nam pozostaje to uszanować i schować kartki z okazji gratulacji na za rok 29.gif 01.gif

Ten post edytował Dorott czw, 09 sie 2007 - 11:39
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 09 sie 2007 - 11:38
Post #18

CYTAT(Wampir Basik @ czw, 09 sie 2007 - 10:58) *
moja mama była bardzo wkurzona, nie o to ze jej nie powiedziałam a o to że bierzemy ślub TERAZ...czyli tak szybko...ale dogadałam się z nią że jak skończe szkołe to ona wyjeżdża chyba też na stałe do mojego ojca do Danii i mi zostawia to mieszkanie + przysyła pieniądze na życie...wiec ślub zostaje przełożony na za rok...


basik język mnie świerzbi, więc Ci powiem.... 29.gif jak dla mnie to szybko się poddałaś...no i argument, że mama zostawia Ci mieszkanie i przysyła kasę za to, że ślub przełożony 43.gif dla mnie to żaden argument ani powód...jak ja wychodziłam za mąż to byłam pewna, że tego chcę i żadna siła ziemska ani nieziemska by mnie od tego nie odciągnęła...!!!

ale skoro taka jest Wasza (a raczej Twoja) decyzja więc nam pozostaje to uszanować i schować kartki z okazji gratulacji na za rok 29.gif 01.gif

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
szantrapa
czw, 09 sie 2007 - 11:39
CYTAT(Wampir Basik @ czw, 09 sie 2007 - 10:58) *
no właśnie... nie bądźcie złe na mnie za to że "pożyczyłam" od Dorotki fuche... 32.gif



Basiu
ale nie o to chodzi...Dorotka robi to najlepiej z tego co do tej pory widziałam, i nie było konieczne robienie tego w panice wczoraj wykorzystując okazję że jej nie ma. Jak miałaś ochote to zrobić wystarczyło wprost powiedzieć...ale może ja nie będe dziś nic pisac, zła jestem na cały świat, wyżywam się na wszystkich i każdemu się obrywa, chyba powinnam się zamknąć w ogóle na dzisiejszy dzień.
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 09 sie 2007 - 11:39
Post #19

CYTAT(Wampir Basik @ czw, 09 sie 2007 - 10:58) *
no właśnie... nie bądźcie złe na mnie za to że "pożyczyłam" od Dorotki fuche... 32.gif



Basiu
ale nie o to chodzi...Dorotka robi to najlepiej z tego co do tej pory widziałam, i nie było konieczne robienie tego w panice wczoraj wykorzystując okazję że jej nie ma. Jak miałaś ochote to zrobić wystarczyło wprost powiedzieć...ale może ja nie będe dziś nic pisac, zła jestem na cały świat, wyżywam się na wszystkich i każdemu się obrywa, chyba powinnam się zamknąć w ogóle na dzisiejszy dzień.

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Dorott
czw, 09 sie 2007 - 11:40
a gdzie Wy jesteście????? ja jestem a Was niet 32.gif 41.gif Madzia i anai pisać, żebym miała co czytać jak wyjedziecie 29.gif
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 09 sie 2007 - 11:40
Post #20

a gdzie Wy jesteście????? ja jestem a Was niet 32.gif 41.gif Madzia i anai pisać, żebym miała co czytać jak wyjedziecie 29.gif

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
> Kwietniowe MALUSZKI V
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 05 cze 2024 - 17:25
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama