Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Czy nosicie kalesony?

> 
Sel
sob, 20 sty 2007 - 20:41
? wink.gif
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
Skąd: stąd :)
Nr użytkownika: 1,653




post sob, 20 sty 2007 - 20:41
Post #1

? wink.gif

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

Sel
wto, 23 sty 2007 - 10:46
Kurczę, ale trudny temat. icon_lol.gif
A taka byłam ciekawa, jaki obecnie jest stosunek mężczyzn i kobiet do noszenia tego typu bielizny. icon_biggrin.gif
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
Skąd: stąd :)
Nr użytkownika: 1,653




post wto, 23 sty 2007 - 10:46
Post #2

Kurczę, ale trudny temat. icon_lol.gif
A taka byłam ciekawa, jaki obecnie jest stosunek mężczyzn i kobiet do noszenia tego typu bielizny. icon_biggrin.gif

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

Mika
wto, 23 sty 2007 - 10:52
teraz za ciepło jest icon_lol.gif

ale swego czasu mój mój mąż nosił
jeździł w trasy,czasem spał w samochodzie,czasem samochód się popsuł i trzeba było na dworze stać,a wiadomo-w górach zimno
i wcale mu się nie dziwię -raz z nim pojechałam i żałowałam,że sama takowych na tyłku nie posiadam icon_lol.gif
a dworzec z Opolu nie ocieplany icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 23 sty 2007 - 10:52
Post #3

teraz za ciepło jest icon_lol.gif

ale swego czasu mój mój mąż nosił
jeździł w trasy,czasem spał w samochodzie,czasem samochód się popsuł i trzeba było na dworze stać,a wiadomo-w górach zimno
i wcale mu się nie dziwię -raz z nim pojechałam i żałowałam,że sama takowych na tyłku nie posiadam icon_lol.gif
a dworzec z Opolu nie ocieplany icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
AnkaSkikanka
wto, 23 sty 2007 - 10:59
Nie zauważyłem tego wątku wcześniej icon_wink.gif Ja noszę, jak jest sporo na minusie. I nie wyobrażam sobie nie nosić. Chyba by mi coś odpadło icon_wink.gif
AnkaSkikanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,705
Dołączył: śro, 03 sie 05 - 07:56
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 3,456




post wto, 23 sty 2007 - 10:59
Post #4

Nie zauważyłem tego wątku wcześniej icon_wink.gif Ja noszę, jak jest sporo na minusie. I nie wyobrażam sobie nie nosić. Chyba by mi coś odpadło icon_wink.gif

--------------------
Wika (wrzesień1999), Antek (luty2001), Zuza (luty2004), Franek (luty2006) Michaś (*) (marzec2008) Misia i Maja (marzec2013)

Na granicy polsko-ukraińskiej w ciężarówce przewożącej 2 tony amfetaminy specjalnie szkolony młynarz wykrył kilo mąki
maminka43
wto, 23 sty 2007 - 11:02
Ze grzeją tyłeczek i zziebnięte kolanka-to pewne... icon_smile.gif
Swego czasu,gdy korzystałam codziennie zPKP o poranku(i o zmierzchu)-bardzo je doceniałam.Genialna ciepłota!
Męski osobnik przy boku mym-numer 1-nosił w zimie,chwalił,choc sexowne toto niebyło icon_wink.gif Osobnik numer 2-nienosi,gdyz ma w głębokiej pogardzie(niestety)...a moze dlatego,ze nieposiada?Moze jak mu nabędę takowe(moze na walentynki)-to udekoruje pupine swą? icon_twisted.gif icon_wink.gif icon_biggrin.gif

Dobry temacik..hehe...
maminka43


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,011
Dołączył: nie, 12 mar 06 - 08:54
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 5,215

GG:


post wto, 23 sty 2007 - 11:02
Post #5

Ze grzeją tyłeczek i zziebnięte kolanka-to pewne... icon_smile.gif
Swego czasu,gdy korzystałam codziennie zPKP o poranku(i o zmierzchu)-bardzo je doceniałam.Genialna ciepłota!
Męski osobnik przy boku mym-numer 1-nosił w zimie,chwalił,choc sexowne toto niebyło icon_wink.gif Osobnik numer 2-nienosi,gdyz ma w głębokiej pogardzie(niestety)...a moze dlatego,ze nieposiada?Moze jak mu nabędę takowe(moze na walentynki)-to udekoruje pupine swą? icon_twisted.gif icon_wink.gif icon_biggrin.gif

Dobry temacik..hehe...

--------------------
Agatka mama:
Joanny Dominiki(7.03.1987)
Ma?gorzaty Karoliny(9.10.1989)
Jakuba Krzysztofa(19.10.2006)

i babcia
Mai Adrianny(31.03.2006)
Patrycji Izabelli(08.09.2008)
Micha?a Marcina (24.07.2011)

Te?ciowa
Adrianka i Sebastianka ;)



Sel
wto, 23 sty 2007 - 11:05
No ja sobie nie wyobrażam, żeby przy minusowych temperaturach nie nosić niczego pod spodnie. icon_biggrin.gif
Ale okazuje się, że bardzo wielu mężczyzn nie nosi-bo np. ich dziewczyny/żony nie cierpią tego widoku.
Moja bliska koleżanka, powiedziała mi ostatnio, że nie zyczy sobie widziec swojego męza w tych galotach, bo działa to na nia aseksualnie. I powiedziała mu, że jak już musi je nosić to ona tego nie chce ogladać. icon_lol.gif Ma przy niej nie paradować bez spodni.
A dla mnie mężczyzna w kalesonach jest sexy. icon_razz.gif
Są przecież kalesony i kalesony.
Biedni Ci mężczyźni. icon_lol.gif
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
Skąd: stąd :)
Nr użytkownika: 1,653




post wto, 23 sty 2007 - 11:05
Post #6

No ja sobie nie wyobrażam, żeby przy minusowych temperaturach nie nosić niczego pod spodnie. icon_biggrin.gif
Ale okazuje się, że bardzo wielu mężczyzn nie nosi-bo np. ich dziewczyny/żony nie cierpią tego widoku.
Moja bliska koleżanka, powiedziała mi ostatnio, że nie zyczy sobie widziec swojego męza w tych galotach, bo działa to na nia aseksualnie. I powiedziała mu, że jak już musi je nosić to ona tego nie chce ogladać. icon_lol.gif Ma przy niej nie paradować bez spodni.
A dla mnie mężczyzna w kalesonach jest sexy. icon_razz.gif
Są przecież kalesony i kalesony.
Biedni Ci mężczyźni. icon_lol.gif

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

pirania
wto, 23 sty 2007 - 12:00
ja nosze- takie do biegania, moj maz na to mowi kondoniki icon_smile.gif tez mu zakupilam, sa fajne z termoaktywnej tkaniny i naprawde grzeja.
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
Skąd: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post wto, 23 sty 2007 - 12:00
Post #7

ja nosze- takie do biegania, moj maz na to mowi kondoniki icon_smile.gif tez mu zakupilam, sa fajne z termoaktywnej tkaniny i naprawde grzeja.

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

Mariena
wto, 23 sty 2007 - 12:09
Moje szczęście do niedawna gardzilo tym elementem garderoby ale ostatnio mu się zmienilo... Wiek? Myślę, że chyba jednak problemy z kolanem sklonily go do używania kalesonów w mrozy, jak wie, że będzie dlugo na dworzu. I dobrze, przecież po to zostaly wymyślone, nie?
A widok? Wcale mi nie przeszkadza, zwlaszcza, że przecież nie w samych kalesonach się chodzi, tylko od razu na to spodnie.
Nie wyobrażam sobie prawdę mówiąc, żeby facet chodzil np. po domu w samych kalesonach czy majtkach icon_eek.gif icon_rolleyes.gif Wiem, że takie praktyki są, ale ja tego nie cierpię.
Mariena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,668
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 10:43
Skąd: spod Łodzi
Nr użytkownika: 5,501




post wto, 23 sty 2007 - 12:09
Post #8

Moje szczęście do niedawna gardzilo tym elementem garderoby ale ostatnio mu się zmienilo... Wiek? Myślę, że chyba jednak problemy z kolanem sklonily go do używania kalesonów w mrozy, jak wie, że będzie dlugo na dworzu. I dobrze, przecież po to zostaly wymyślone, nie?
A widok? Wcale mi nie przeszkadza, zwlaszcza, że przecież nie w samych kalesonach się chodzi, tylko od razu na to spodnie.
Nie wyobrażam sobie prawdę mówiąc, żeby facet chodzil np. po domu w samych kalesonach czy majtkach icon_eek.gif icon_rolleyes.gif Wiem, że takie praktyki są, ale ja tego nie cierpię.

--------------------
Swieca mi teraz dwa slonca i dobrze mi z tym :)



lena77
śro, 24 sty 2007 - 22:11
Moj maz nosi, jak jedzie na poligon, pod mundur. Jak spal przy -20 w namiocie, zalowal , ze nie ma na sobie dwoch par kalesonow. Widok mojego meza w kalesonach nie odstrecza mnie ale tez nie przyprawia o drzenie serca
Ja nie cierpie niczego pod spodniami. Przy duzym mrozie zakladam zakolanowki. Rajstopy zakladam tylko wtedy, gdy jestem zima w gorach, ale czuje sie okropnie.
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
Skąd: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post śro, 24 sty 2007 - 22:11
Post #9

Moj maz nosi, jak jedzie na poligon, pod mundur. Jak spal przy -20 w namiocie, zalowal , ze nie ma na sobie dwoch par kalesonow. Widok mojego meza w kalesonach nie odstrecza mnie ale tez nie przyprawia o drzenie serca
Ja nie cierpie niczego pod spodniami. Przy duzym mrozie zakladam zakolanowki. Rajstopy zakladam tylko wtedy, gdy jestem zima w gorach, ale czuje sie okropnie.

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
Ania***
pią, 09 lut 2007 - 18:41
moj maz jak byl na wsi i pomagal przy csinaniu drzewa to zakaladal kalesony-ale wtedy bylo naprawdde zimno... brrr
za to moj tako i brat nosza prawie cal zime-tylko jak dodatnia temperatura to nie.
moim zdaniem jak jest zimno to lepiej wlozyc niz potem leczyc sie !
Ania***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 323
Dołączył: pią, 27 paź 06 - 19:47
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 8,218

GG:


post pią, 09 lut 2007 - 18:41
Post #10

moj maz jak byl na wsi i pomagal przy csinaniu drzewa to zakaladal kalesony-ale wtedy bylo naprawdde zimno... brrr
za to moj tako i brat nosza prawie cal zime-tylko jak dodatnia temperatura to nie.
moim zdaniem jak jest zimno to lepiej wlozyc niz potem leczyc sie !

--------------------


Betka77
sob, 10 lut 2007 - 16:31
Moj maz nosi gdyz jego praca to auto ,dwor,budynek,dwor ,auto itd.ja sie smieje ze kalesonki zaklada we wrzesniu a zdejmuje w czerwcu wink.gif icon_biggrin.gif generalnie on lubi cieplo(choc nie powiem smiesznie w nich wyglada wink.gif ).Ja natomiast jak wiem ze bede dluzej przebywala na dworzu to zakladam pod spodnie cienkie rajstopy.
Betka77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 12:50
Skąd: Łodż
Nr użytkownika: 6,786

GG:


post sob, 10 lut 2007 - 16:31
Post #11

Moj maz nosi gdyz jego praca to auto ,dwor,budynek,dwor ,auto itd.ja sie smieje ze kalesonki zaklada we wrzesniu a zdejmuje w czerwcu wink.gif icon_biggrin.gif generalnie on lubi cieplo(choc nie powiem smiesznie w nich wyglada wink.gif ).Ja natomiast jak wiem ze bede dluzej przebywala na dworzu to zakladam pod spodnie cienkie rajstopy.

--------------------
user posted image
user posted image
amania
sob, 10 lut 2007 - 16:34
CYTAT(lena77)
Ja nie cierpie niczego pod spodniami. Przy duzym mrozie zakladam zakolanowki. Rajstopy zakladam tylko wtedy, gdy jestem zima w gorach, ale czuje sie okropnie.



ja dokładnie tak samo icon_smile.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post sob, 10 lut 2007 - 16:34
Post #12

CYTAT(lena77)
Ja nie cierpie niczego pod spodniami. Przy duzym mrozie zakladam zakolanowki. Rajstopy zakladam tylko wtedy, gdy jestem zima w gorach, ale czuje sie okropnie.



ja dokładnie tak samo icon_smile.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
szantrapa
nie, 11 lut 2007 - 16:08
Mój nosił w zeszłym roku, w tym jeszcze nie poczuł potrzeby. Najwiekszy problem polegał jednak na tym, że nie traktował tego jak bielizny w związku z czym bardzo ciężko było się go doprosic o oddanie ich do prania (wiem jak to wyglada, ale kurcze poza tym jest czyścioszkiem, serio! icon_biggrin.gif ) a że miał jedną pare, to podstepem musiałam wieczorem jak szłam się myć mu to zabierać i na noc na piec wyprane kłasć bo zarzekał się że przecież mrozy to się nie poci icon_rolleyes.gif i tak codziennie jak majtek zmieniac nie musi (tzn majtki zmienia, tylko kalesonów nie chciał)
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post nie, 11 lut 2007 - 16:08
Post #13

Mój nosił w zeszłym roku, w tym jeszcze nie poczuł potrzeby. Najwiekszy problem polegał jednak na tym, że nie traktował tego jak bielizny w związku z czym bardzo ciężko było się go doprosic o oddanie ich do prania (wiem jak to wyglada, ale kurcze poza tym jest czyścioszkiem, serio! icon_biggrin.gif ) a że miał jedną pare, to podstepem musiałam wieczorem jak szłam się myć mu to zabierać i na noc na piec wyprane kłasć bo zarzekał się że przecież mrozy to się nie poci icon_rolleyes.gif i tak codziennie jak majtek zmieniac nie musi (tzn majtki zmienia, tylko kalesonów nie chciał)

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
krzysiek74
śro, 21 mar 2007 - 18:03
Ja generalnie kaleson nie noszę,chyba że w pracy gdzie długo przebywam na dworze.A z resztą w tym roku to niewiele dni było ,które zmusiłyby do noszenia tego typu bielizny.Wtym roku to zamiast zimy mieliśmy jesienio-wiosne icon_smile.gif
krzysiek74


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: śro, 21 mar 07 - 17:03
Skąd: kaszuby
Nr użytkownika: 12,192

GG:


post śro, 21 mar 2007 - 18:03
Post #14

Ja generalnie kaleson nie noszę,chyba że w pracy gdzie długo przebywam na dworze.A z resztą w tym roku to niewiele dni było ,które zmusiłyby do noszenia tego typu bielizny.Wtym roku to zamiast zimy mieliśmy jesienio-wiosne icon_smile.gif
ruphee
wto, 23 wrz 2008 - 13:06
Kalesony ??
Nie no błagam w życiu Warszawy, nawet jak jest minus 20 icon_biggrin.gif
ruphee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: pon, 22 wrz 08 - 13:48
Nr użytkownika: 21,906




post wto, 23 wrz 2008 - 13:06
Post #15

Kalesony ??
Nie no błagam w życiu Warszawy, nawet jak jest minus 20 icon_biggrin.gif

--------------------
Wiedza nie wystarczy aby być mądrym.
>>> moje story
_U2_
nie, 28 wrz 2008 - 00:30
A ja od tego roku zaczynam nosic 06.gif i przyznaje sie bez bicia... od kiedy zaczalem wstawac raniutko do pracy kiedy jeszcze jest zimno i ogólnie niefajnie to pomyslalem o czyms cieplym pod spodnie icon_biggrin.gif
I naprawde jestem zadowolony.
No mam jedynie zakaz poruszania sie w nich po domu icon_razz.gif
_U2_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: nie, 28 wrz 08 - 00:09
Nr użytkownika: 22,029




post nie, 28 wrz 2008 - 00:30
Post #16

A ja od tego roku zaczynam nosic 06.gif i przyznaje sie bez bicia... od kiedy zaczalem wstawac raniutko do pracy kiedy jeszcze jest zimno i ogólnie niefajnie to pomyslalem o czyms cieplym pod spodnie icon_biggrin.gif
I naprawde jestem zadowolony.
No mam jedynie zakaz poruszania sie w nich po domu icon_razz.gif
Sabina

Go??







post nie, 28 wrz 2008 - 00:36
Post #17

U ale fajny temat icon_smile.gif
Czasem w mrozy podkradam mężowi icon_wink.gif
Nie cierpię rajstop, ale zimą to konieczność icon_smile.gif
Gosia83
wto, 30 wrz 2008 - 11:17
CYTAT(Sabina @ Sat, 27 Sep 2008 - 23:36) *
U ale fajny temat icon_smile.gif
Czasem w mrozy podkradam mężowi icon_wink.gif
Nie cierpię rajstop, ale zimą to konieczność icon_smile.gif


Ja nawet w zimie nie ubieram rajstop... 29.gif
A moja połowica ma kalesony i w mrozy używa ale jedynie w pracy....
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post wto, 30 wrz 2008 - 11:17
Post #18

CYTAT(Sabina @ Sat, 27 Sep 2008 - 23:36) *
U ale fajny temat icon_smile.gif
Czasem w mrozy podkradam mężowi icon_wink.gif
Nie cierpię rajstop, ale zimą to konieczność icon_smile.gif


Ja nawet w zimie nie ubieram rajstop... 29.gif
A moja połowica ma kalesony i w mrozy używa ale jedynie w pracy....

--------------------

easyrider
pią, 07 sie 2009 - 19:46
No pewnie. Oczywiście wtedy, kiedy trzeba 06.gif
easyrider


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 07 sie 09 - 19:41
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 28,568




post pią, 07 sie 2009 - 19:46
Post #19

No pewnie. Oczywiście wtedy, kiedy trzeba 06.gif
kristofer313
czw, 27 sie 2009 - 12:35
Ja mam takie z dzianiny termoaktywnej, sa wygodne i fajne wiec zimą w celach rekreacyjno-sportowych (narty, bieganie) zdaza mi sie założyć icon_wink.gif
kristofer313


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pon, 22 cze 09 - 21:24
Nr użytkownika: 27,915




post czw, 27 sie 2009 - 12:35
Post #20

Ja mam takie z dzianiny termoaktywnej, sa wygodne i fajne wiec zimą w celach rekreacyjno-sportowych (narty, bieganie) zdaza mi sie założyć icon_wink.gif
> Czy nosicie kalesony?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 11 cze 2024 - 05:51
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama