Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 nastÄ™pna  

Marcowe maluchy 2

> 
An_Qa
piÄ…, 24 lis 2006 - 17:43
a wiecie co mi maz oswiadczyl niedawno?? Ze on pojedzie szukac pracy do Warszawy bo niby tam jest jej bardzo duzo... A jak nam juz odetna ten prad to mamy sie przeniesc do mojch rodzicow... Sama nie wiem co mam myslec, wolalabym zebysmy sie zebrali ijechali za granice jak juz mamy gdzies wyjazdzac...
An_Qa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 783
Dołączył: pon, 16 sty 06 - 15:23
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 4,603

GG:


post piÄ…, 24 lis 2006 - 17:43
Post #101

a wiecie co mi maz oswiadczyl niedawno?? Ze on pojedzie szukac pracy do Warszawy bo niby tam jest jej bardzo duzo... A jak nam juz odetna ten prad to mamy sie przeniesc do mojch rodzicow... Sama nie wiem co mam myslec, wolalabym zebysmy sie zebrali ijechali za granice jak juz mamy gdzies wyjazdzac...

--------------------
An_Qa
piÄ…, 24 lis 2006 - 21:50
hej!!! czy ja o czyms nie wiem???
An_Qa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 783
Dołączył: pon, 16 sty 06 - 15:23
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 4,603

GG:


post piÄ…, 24 lis 2006 - 21:50
Post #102

hej!!! czy ja o czyms nie wiem???

--------------------
Agneska
piÄ…, 24 lis 2006 - 21:53
An_Qa też mnie wcieło trochę, kurcze dziewczyny
Agneska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 331
Dołączył: nie, 25 kwi 04 - 19:46
Nr użytkownika: 1,690




post piÄ…, 24 lis 2006 - 21:53
Post #103

An_Qa też mnie wcieło trochę, kurcze dziewczyny

--------------------
Aga z Natalk? (03.03.2006)
user posted imageuser posted image
Misqowa Ania
piÄ…, 24 lis 2006 - 22:22
ja tez z niecierpliwością czekam n a forum petisu..

aaa napisałam cos ale zmieniłam.. jeśli któraś przeczytała to ok jeśli nie to też ok..
Misqowa Ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 612
Dołączył: śro, 31 sie 05 - 12:14
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,572

GG:


post piÄ…, 24 lis 2006 - 22:22
Post #104

ja tez z niecierpliwością czekam n a forum petisu..

aaa napisałam cos ale zmieniłam.. jeśli któraś przeczytała to ok jeśli nie to też ok..

--------------------
Ania - mamusia Kubusia i Filipka :)



petisu
sob, 25 lis 2006 - 00:13
Cierpliwości. Arlen miał ciężki dzień w pracy. Dopiero teraz wszystko ustawiamy. Dam znać rano.
petisu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,355
Dołączył: czw, 17 lis 05 - 21:36
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,074

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 00:13
Post #105

Cierpliwości. Arlen miał ciężki dzień w pracy. Dopiero teraz wszystko ustawiamy. Dam znać rano.

--------------------


www.gugu-gaga.pl
Karolka18
sob, 25 lis 2006 - 08:07
Witam z rana icon_smile.gif
Maciek zrobił dziś pobudke o 6:30 icon_sad.gif Zjadł,pobawił się,zrobił kupke icon_wink.gif i dalej śpi icon_smile.gif

Mąż w pracy.Dziś dyżur ma icon_sad.gif Chciałabym,żeby miał dziś wolne.

Od samego rana u nas pada deszcz.Od 3 dni nie byliśmy na podwórku bo wieje i leje icon_confused.gif no,może nie leje,ale nie wiadomo kiedy wyjść ,żeby nie zmoknąć bo jakieś takie mżawki są icon_confused.gif

A co u was?

Forum gotowe? icon_biggrin.gif
Karolka18


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,723
Dołączył: nie, 04 wrz 05 - 17:06
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 3,589

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 08:07
Post #106

Witam z rana icon_smile.gif
Maciek zrobił dziś pobudke o 6:30 icon_sad.gif Zjadł,pobawił się,zrobił kupke icon_wink.gif i dalej śpi icon_smile.gif

Mąż w pracy.Dziś dyżur ma icon_sad.gif Chciałabym,żeby miał dziś wolne.

Od samego rana u nas pada deszcz.Od 3 dni nie byliśmy na podwórku bo wieje i leje icon_confused.gif no,może nie leje,ale nie wiadomo kiedy wyjść ,żeby nie zmoknąć bo jakieś takie mżawki są icon_confused.gif

A co u was?

Forum gotowe? icon_biggrin.gif
Ketmia
sob, 25 lis 2006 - 09:38
Czekam icon_biggrin.gif Moje PW nie działa i wiadomości zalegają w foderze do wysłania icon_cry.gif .
Chciałam wysłać Lunarex linka dot. MMR, bo też widziałam ten okropny film Usłyszeć ciszę, post ale od wczoraj kisi się na moim koncie.
Wobec tego, Lunarex, wklejam tutaj

A u nas słoneczko, zaraz wychodzę z Zuzą na spacerek.
Pannie wyrósł 5. ząb, lewa dwójka. icon_smile.gif
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post sob, 25 lis 2006 - 09:38
Post #107

Czekam icon_biggrin.gif Moje PW nie działa i wiadomości zalegają w foderze do wysłania icon_cry.gif .
Chciałam wysłać Lunarex linka dot. MMR, bo też widziałam ten okropny film Usłyszeć ciszę, post ale od wczoraj kisi się na moim koncie.
Wobec tego, Lunarex, wklejam tutaj

A u nas słoneczko, zaraz wychodzę z Zuzą na spacerek.
Pannie wyrósł 5. ząb, lewa dwójka. icon_smile.gif

--------------------
jedlinka

Go??







post sob, 25 lis 2006 - 10:49
Post #108

dla wszystkich zainteresowanych: w Tesco jest promocja zabawek i jest taki całkiem niezły jeździk i niedrogi 99,99

https://www.hasbro.pl/mcp.php/pl/app/produc.../206/index.html

wygląda całkiem fajnie, myślę że kupimy Zuzi,
Karolka18
sob, 25 lis 2006 - 12:10
matko,zaraz czegoś dostane icon_mad.gif to forum zrobiło się tak poj...albo ludzi na nie wchodzący,że aż mnie nosi icon_evil.gif

Jeszcze raz niech przeczytam,że nie nadaje się na matke bo jestem za młoda,to tak opier.... ze nawet mi głupio nie będzie icon_twisted.gif Tylko ja mam prawo mówić,że jestem beznadziejna jako matka.JASNE????
Karolka18


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,723
Dołączył: nie, 04 wrz 05 - 17:06
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 3,589

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 12:10
Post #109

matko,zaraz czegoś dostane icon_mad.gif to forum zrobiło się tak poj...albo ludzi na nie wchodzący,że aż mnie nosi icon_evil.gif

Jeszcze raz niech przeczytam,że nie nadaje się na matke bo jestem za młoda,to tak opier.... ze nawet mi głupio nie będzie icon_twisted.gif Tylko ja mam prawo mówić,że jestem beznadziejna jako matka.JASNE????
petisu
sob, 25 lis 2006 - 12:17
jasne karolka, jasne. Kto Ci powiedział, że jesteś beznadziejna? Arlen pracował nad forum do 3, ja poszłam spać o 2. Dziś od rana dłubiemy znowu. Ale już sie ładuje na serwer-coś wolno idzie neistety, więc zaraz wersja testowa będzie dostępna. Adres umieszczę w opisie GG.
petisu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,355
Dołączył: czw, 17 lis 05 - 21:36
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,074

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 12:17
Post #110

jasne karolka, jasne. Kto Ci powiedział, że jesteś beznadziejna? Arlen pracował nad forum do 3, ja poszłam spać o 2. Dziś od rana dłubiemy znowu. Ale już sie ładuje na serwer-coś wolno idzie neistety, więc zaraz wersja testowa będzie dostępna. Adres umieszczę w opisie GG.

--------------------


www.gugu-gaga.pl
Karolka18
sob, 25 lis 2006 - 13:33
petisu,oszczędzaj się troche,każdy potrzebuje snu icon_smile.gif Forum nie ucieknie icon_smile.gif

A,że jestem beznadziejna matką bo za młoda jestem dowiedziałam się na grudniu 2006 na ciąża i poród.Jedna taka napisała,że młode to i takie głupoty pisze,że nie chce się jej tam zaglądać ale zajrzała i pisze (oczywiście nie w wątku mamuśki przed 25 rokiem zycia tylko u siebie na grudniu bo odwagi nie miała za co ją później zjechałam bo nie mogłam się powstrzymać) ze matki przed 25 rokiem to dzieci,niemowlęta to dla nas zabawki,nie wiemy jak się dziećmi zajmować i tak dalej.I ona uwaza ze jest dorosła i dojrzała icon_eek.gif
Myślałam,że matka matkę zrozumie zawsze-widze,że jednak zawsze znajdzie sie pusta głowa bez cienia odwagi icon_mad.gif
Karolka18


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,723
Dołączył: nie, 04 wrz 05 - 17:06
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 3,589

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 13:33
Post #111

petisu,oszczędzaj się troche,każdy potrzebuje snu icon_smile.gif Forum nie ucieknie icon_smile.gif

A,że jestem beznadziejna matką bo za młoda jestem dowiedziałam się na grudniu 2006 na ciąża i poród.Jedna taka napisała,że młode to i takie głupoty pisze,że nie chce się jej tam zaglądać ale zajrzała i pisze (oczywiście nie w wątku mamuśki przed 25 rokiem zycia tylko u siebie na grudniu bo odwagi nie miała za co ją później zjechałam bo nie mogłam się powstrzymać) ze matki przed 25 rokiem to dzieci,niemowlęta to dla nas zabawki,nie wiemy jak się dziećmi zajmować i tak dalej.I ona uwaza ze jest dorosła i dojrzała icon_eek.gif
Myślałam,że matka matkę zrozumie zawsze-widze,że jednak zawsze znajdzie sie pusta głowa bez cienia odwagi icon_mad.gif
petisu
sob, 25 lis 2006 - 14:12
już działa icon_smile.gif
petisu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,355
Dołączył: czw, 17 lis 05 - 21:36
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,074

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 14:12
Post #112

już działa icon_smile.gif

--------------------


www.gugu-gaga.pl
bukalka
sob, 25 lis 2006 - 17:06
petisu jak trafić na Twoje forum po w opisie nic nie widzę icon_question.gif
bukalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 392
Dołączył: wto, 10 sty 06 - 20:36
SkÄ…d: Siedlce
Nr użytkownika: 4,518




post sob, 25 lis 2006 - 17:06
Post #113

petisu jak trafić na Twoje forum po w opisie nic nie widzę icon_question.gif

--------------------
user posted imageuser posted image
An_Qa
sob, 25 lis 2006 - 18:33
widze ze rok 2006 doczekal sie moderatora, ale watki nie na temat dalej nie zostaly przeniesione... Wiec po co nam ten moderator?? Chyba tylko by zamykac watki 48.gif upsss chyba dostane bannnnnaaaaaa
An_Qa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 783
Dołączył: pon, 16 sty 06 - 15:23
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 4,603

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 18:33
Post #114

widze ze rok 2006 doczekal sie moderatora, ale watki nie na temat dalej nie zostaly przeniesione... Wiec po co nam ten moderator?? Chyba tylko by zamykac watki 48.gif upsss chyba dostane bannnnnaaaaaa

--------------------
Ketmia
sob, 25 lis 2006 - 18:50
Karolka, nie przejmuj się, bardzo ładnie im odpowiedziałaś icon_exclaim.gif
Prawdę mówiąc, znając Twój charakter icon_lol.gif myślałam, że im nabluzgasz icon_wink.gif . Ale nie, bardzo dobrze im odpisałaś. Tylko nie rozumiem, czemu reszta uznała to za postawę wojowniczą icon_rolleyes.gif

An_Qa za co masz dostać bana icon_wink.gif za troskę o forum icon_question.gif
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post sob, 25 lis 2006 - 18:50
Post #115

Karolka, nie przejmuj się, bardzo ładnie im odpowiedziałaś icon_exclaim.gif
Prawdę mówiąc, znając Twój charakter icon_lol.gif myślałam, że im nabluzgasz icon_wink.gif . Ale nie, bardzo dobrze im odpisałaś. Tylko nie rozumiem, czemu reszta uznała to za postawę wojowniczą icon_rolleyes.gif

An_Qa za co masz dostać bana icon_wink.gif za troskę o forum icon_question.gif

--------------------
An_Qa
sob, 25 lis 2006 - 19:02
Ketmia oj, nie wiem za co... tylko dziwi mnie ze watki niepasujace nadal sa na tym podforum i nict sie nimi nie zajmuje a jak temat ma ponad 100 stron to bez slowa zostaje zamykany. Chyba to my tworzymy ta nasza "marcowa spolecznosc" i maderka byla nam winna jedno zdanie nt zamkniecia a oni poszli na latwizne i zamkneli watek o regulaminie. To teraz jak zejdzie na nastepna strone to napewno ktos go przeczyta...


Nudzi mi sie jak cholera icon_confused.gif
An_Qa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 783
Dołączył: pon, 16 sty 06 - 15:23
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 4,603

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 19:02
Post #116

Ketmia oj, nie wiem za co... tylko dziwi mnie ze watki niepasujace nadal sa na tym podforum i nict sie nimi nie zajmuje a jak temat ma ponad 100 stron to bez slowa zostaje zamykany. Chyba to my tworzymy ta nasza "marcowa spolecznosc" i maderka byla nam winna jedno zdanie nt zamkniecia a oni poszli na latwizne i zamkneli watek o regulaminie. To teraz jak zejdzie na nastepna strone to napewno ktos go przeczyta...


Nudzi mi sie jak cholera icon_confused.gif

--------------------
Agneska
sob, 25 lis 2006 - 19:35
Hej icon_biggrin.gif
Ketmia no to Å‚adnie piÄ…ty zÄ…bek a my na pierwszy ciÄ…gle czekamy icon_confused.gif

Ale mamy nowy postęp mała zaczeła pełzać do przodu, to już coś. Biednie jej to jeszcze idzie, ale zawsze.

Petisu ale się uwineliście.

Jedlinka fajny ten chodzik, my na razie nie kupujemy bo mało miejsca mamy, pewnie dopiero kupimy za parę miesięcy.

Karolka to wychodzi na to że ja tez smarkata matka, no cóż i tak bywa.
Agneska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 331
Dołączył: nie, 25 kwi 04 - 19:46
Nr użytkownika: 1,690




post sob, 25 lis 2006 - 19:35
Post #117

Hej icon_biggrin.gif
Ketmia no to Å‚adnie piÄ…ty zÄ…bek a my na pierwszy ciÄ…gle czekamy icon_confused.gif

Ale mamy nowy postęp mała zaczeła pełzać do przodu, to już coś. Biednie jej to jeszcze idzie, ale zawsze.

Petisu ale się uwineliście.

Jedlinka fajny ten chodzik, my na razie nie kupujemy bo mało miejsca mamy, pewnie dopiero kupimy za parę miesięcy.

Karolka to wychodzi na to że ja tez smarkata matka, no cóż i tak bywa.

--------------------
Aga z Natalk? (03.03.2006)
user posted imageuser posted image
petisu
sob, 25 lis 2006 - 19:57
Agneska-Luśka za nic nie chce załapać pełzania do przodu, tylko do tyłu zasuwa. Za to raczkować próbuje do przodu, ale jeszcze nie wiadomo jak to się skończy. icon_smile.gif
petisu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,355
Dołączył: czw, 17 lis 05 - 21:36
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,074

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 19:57
Post #118

Agneska-Luśka za nic nie chce załapać pełzania do przodu, tylko do tyłu zasuwa. Za to raczkować próbuje do przodu, ale jeszcze nie wiadomo jak to się skończy. icon_smile.gif

--------------------


www.gugu-gaga.pl
Agneska
sob, 25 lis 2006 - 20:33
Petisu ona dopiero zajarzyła dziś jak można się do przodu posunąć, naprawdę bardzo śmiesznie to wygląda i widać że jeszcze tyle siły nie ma no ale od czegoś zacząć trzeba. Do tyłu też nie bardzo jej idzie, nie wspomnę o raczkowaniu. Do tej pory najlepiej jej wychodzi kręcenie się tak jak wskazówki zegara. Operuje tylko rączkami. icon_smile.gif
Agneska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 331
Dołączył: nie, 25 kwi 04 - 19:46
Nr użytkownika: 1,690




post sob, 25 lis 2006 - 20:33
Post #119

Petisu ona dopiero zajarzyła dziś jak można się do przodu posunąć, naprawdę bardzo śmiesznie to wygląda i widać że jeszcze tyle siły nie ma no ale od czegoś zacząć trzeba. Do tyłu też nie bardzo jej idzie, nie wspomnę o raczkowaniu. Do tej pory najlepiej jej wychodzi kręcenie się tak jak wskazówki zegara. Operuje tylko rączkami. icon_smile.gif

--------------------
Aga z Natalk? (03.03.2006)
user posted imageuser posted image
An_Qa
sob, 25 lis 2006 - 20:50
u nas za to Natalia opanowuje wstawanie i krazenie po lozeczku. I musze przyznac ze idzie jej to rewelacyjnie. Raczkowanie?? Na razie czasami podpiera sie na kolanach i raczkach, ale jedyne co jej wychodzi to bujanie. Za to potrafi przemieszczac sie na siedzaco icon_lol.gif

Czemu tak malo marcowek tu zaglada?? Juz na dobre sie wyprowadzilyscie??
An_Qa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 783
Dołączył: pon, 16 sty 06 - 15:23
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 4,603

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 20:50
Post #120

u nas za to Natalia opanowuje wstawanie i krazenie po lozeczku. I musze przyznac ze idzie jej to rewelacyjnie. Raczkowanie?? Na razie czasami podpiera sie na kolanach i raczkach, ale jedyne co jej wychodzi to bujanie. Za to potrafi przemieszczac sie na siedzaco icon_lol.gif

Czemu tak malo marcowek tu zaglada?? Juz na dobre sie wyprowadzilyscie??

--------------------
> Marcowe maluchy 2
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 12 cze 2024 - 08:46
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama