Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

szpital w Wejherowie ?!?

> 
Moyre

Go??







post czw, 03 maj 2007 - 11:51
Post #21

Też słyszałam same dobre opinie. Znajoma tam rodziła. Zadowolna bardzo z opieki.
Agalu
czw, 10 sty 2008 - 13:53
Hej dziewczyny! Ja jestem z Rumi i również rodziłam w Wejherowie.Jestem troszkę zdziwiona tym co piszecie o opiece. Jeśli chodzi o porodówkę to jak ja rodziłam była świerzo po remoncie, wiec super warunki, pomoc położnych też super, w sumie była jedna ze mną i była bardzo miła.
Jesli chodzi o oddział położniczy to byłam bardzo nie zadowolona.Położne zachowywały sie jak tzw.święte....Zero pomocy, dziecko ciągle płakało a one nie potrafiły mi pokazać jak dobrze karmić,wszystko mówiły z łaską i śmiały sie wręcz w twarz jak bałam się ubierać małego po kąpieli.
Bezczelne i nie pomocne.Przynajmniej było tak jak ja rodziłam.
Czy ktoÅ› wie kto jest teraz ordynatorem?




Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
SkÄ…d: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post czw, 10 sty 2008 - 13:53
Post #22

Hej dziewczyny! Ja jestem z Rumi i również rodziłam w Wejherowie.Jestem troszkę zdziwiona tym co piszecie o opiece. Jeśli chodzi o porodówkę to jak ja rodziłam była świerzo po remoncie, wiec super warunki, pomoc położnych też super, w sumie była jedna ze mną i była bardzo miła.
Jesli chodzi o oddział położniczy to byłam bardzo nie zadowolona.Położne zachowywały sie jak tzw.święte....Zero pomocy, dziecko ciągle płakało a one nie potrafiły mi pokazać jak dobrze karmić,wszystko mówiły z łaską i śmiały sie wręcz w twarz jak bałam się ubierać małego po kąpieli.
Bezczelne i nie pomocne.Przynajmniej było tak jak ja rodziłam.
Czy ktoÅ› wie kto jest teraz ordynatorem?






--------------------




mon17
nie, 25 mar 2012 - 11:13
ja rodziłam 4 lata temu i również byłam zadowilona. Połozna super pomagała jak mogła (miałam poród rodzinny). Na oddziale to chyba cały personel jest przeszkolony co do pomocy przy przystawianu dziecka do karmienia. nawet panie salowe służyły pomocą. Czułam sie naprawde dobrze żadnego stresu szpitalnego;)) SZPITAL GODNY POLECENIA;)) Mamy wybierajace sie niebawem na porodówke - nie macie się czego bać, pomoga wam jak sie dam!!! POWODZENIA
mon17


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 369
Dołączył: czw, 01 lip 10 - 14:52
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 33,528




post nie, 25 mar 2012 - 11:13
Post #23

ja rodziłam 4 lata temu i również byłam zadowilona. Połozna super pomagała jak mogła (miałam poród rodzinny). Na oddziale to chyba cały personel jest przeszkolony co do pomocy przy przystawianu dziecka do karmienia. nawet panie salowe służyły pomocą. Czułam sie naprawde dobrze żadnego stresu szpitalnego;)) SZPITAL GODNY POLECENIA;)) Mamy wybierajace sie niebawem na porodówke - nie macie się czego bać, pomoga wam jak sie dam!!! POWODZENIA
> szpital w Wejherowie ?!?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 25 cze 2024 - 01:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama