Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe Brzdące cz. VI - Karnawał

> 
konto_usunięte
wto, 22 sty 2008 - 11:25
Ifonko, Justa- dostałam Pw. tylko mam problem 32.gif
bo Ifonki przeczytałam. tylko trochę główkuję i szukam- muszę s[prawdzić jedną rzecz, dlatego nie odpowiadam.
a Justy wiadomości nie mogę odczytać 21.gif
nie wiem, czy to wina przeglądarki, czy kiego pieruna, ale mam po prawej stronie wredyn banner, co mi przesłania cał,ą wiadomość diabel.gif
jak seb. wróci, to może coś zaradzi icon_neutral.gif
póki co- czekam, może się naprawi...bo wysyłanie kolejnej wiadomości tez nic nie da- bo znowu wlezie bannerek i zatka icon_twisted.gif
wybaczcie blagam.gif
konto_usunięte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,236
Dołączył: pią, 05 sty 07 - 19:24
Nr użytkownika: 9,663




post wto, 22 sty 2008 - 11:25
Post #41

Ifonko, Justa- dostałam Pw. tylko mam problem 32.gif
bo Ifonki przeczytałam. tylko trochę główkuję i szukam- muszę s[prawdzić jedną rzecz, dlatego nie odpowiadam.
a Justy wiadomości nie mogę odczytać 21.gif
nie wiem, czy to wina przeglądarki, czy kiego pieruna, ale mam po prawej stronie wredyn banner, co mi przesłania cał,ą wiadomość diabel.gif
jak seb. wróci, to może coś zaradzi icon_neutral.gif
póki co- czekam, może się naprawi...bo wysyłanie kolejnej wiadomości tez nic nie da- bo znowu wlezie bannerek i zatka icon_twisted.gif
wybaczcie blagam.gif

--------------------

jaAga*
wto, 22 sty 2008 - 11:57
O jak tu dziś wesoło.
Ifonka współczuje przeżyć, i znam te wyrzuty sumienia.
Justa jak Julia była mała to sobie właśnie takiego sińca na kości policzkowej nabiła, długo toto było na buźce, wyglądała z nim jak prawdziwy łobuz, i jeszcze co mnie wtedy niepokoiło, siniak był ciepły w dotyku i jak już sie wchłonął, to miejsce po nim też było ciepłe...nie wiem czemu, ktoś wie?
Justa przypomniałaś sobie, co miałas napisać? 02.gif
Gruszko...czyli wracasz do nauki, ja zrobiłam 2 podyplomówki, i czasem myślę jeszcze nad jakąś....choć 20 lat nauki chyba mi wystarczy....może jakaś szkoła detektywistyczna, jak myslicie?
Fotki super, oczywiście nie zapamiętam komu co miałam napisać:ale eleganciki w krawatach, piękności w szlafrokach, siedzące i raczkujące bobasy i dziewczynki nasze perełki-duma rodziców.
Odynko ja dołączam do Ciebie, choć mam nadzieję, że Tobie juz przechodzi-u nas szpital, co prawda to tylko wirus kataralny-ale jak to męczy....ehh
Rzodkiewko może i ja sie skusze i jakieś pw Ci przeslę....oglądałaś zdjęcia z sesji?

jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post wto, 22 sty 2008 - 11:57
Post #42

O jak tu dziś wesoło.
Ifonka współczuje przeżyć, i znam te wyrzuty sumienia.
Justa jak Julia była mała to sobie właśnie takiego sińca na kości policzkowej nabiła, długo toto było na buźce, wyglądała z nim jak prawdziwy łobuz, i jeszcze co mnie wtedy niepokoiło, siniak był ciepły w dotyku i jak już sie wchłonął, to miejsce po nim też było ciepłe...nie wiem czemu, ktoś wie?
Justa przypomniałaś sobie, co miałas napisać? 02.gif
Gruszko...czyli wracasz do nauki, ja zrobiłam 2 podyplomówki, i czasem myślę jeszcze nad jakąś....choć 20 lat nauki chyba mi wystarczy....może jakaś szkoła detektywistyczna, jak myslicie?
Fotki super, oczywiście nie zapamiętam komu co miałam napisać:ale eleganciki w krawatach, piękności w szlafrokach, siedzące i raczkujące bobasy i dziewczynki nasze perełki-duma rodziców.
Odynko ja dołączam do Ciebie, choć mam nadzieję, że Tobie juz przechodzi-u nas szpital, co prawda to tylko wirus kataralny-ale jak to męczy....ehh
Rzodkiewko może i ja sie skusze i jakieś pw Ci przeslę....oglądałaś zdjęcia z sesji?



--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
LilySnape
wto, 22 sty 2008 - 12:09
Ifonka, ścieram na tarce różne różności icon_smile.gif

Cholera - popisałabym ale młody nie daje icon_wink.gif
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
SkÄ…d: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post wto, 22 sty 2008 - 12:09
Post #43

Ifonka, ścieram na tarce różne różności icon_smile.gif

Cholera - popisałabym ale młody nie daje icon_wink.gif

--------------------
Marcin, 25.05.2007
Gruszka
wto, 22 sty 2008 - 12:10
Jaaga, ja oglądałam sesję, ale w końcu nie wiem, czy cos Ci napisałam czy nie.... ale wiesz, że mozna napisac tylko jedno - przepięknie tam we czwórkę wyszliście - rewelacyjna pamiątka będzie na lata. Na pewno z rozrzewnieniem będziecie oglądac te zdjęcia, gdy dziewczyny w piatkowy wieczór będa wychodzic na randkę z okolczykowanymi łysymi pałami icon_wink.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post wto, 22 sty 2008 - 12:10
Post #44

Jaaga, ja oglądałam sesję, ale w końcu nie wiem, czy cos Ci napisałam czy nie.... ale wiesz, że mozna napisac tylko jedno - przepięknie tam we czwórkę wyszliście - rewelacyjna pamiątka będzie na lata. Na pewno z rozrzewnieniem będziecie oglądac te zdjęcia, gdy dziewczyny w piatkowy wieczór będa wychodzic na randkę z okolczykowanymi łysymi pałami icon_wink.gif

--------------------
odynka

Go??







post wto, 22 sty 2008 - 12:16
Post #45

CYTAT(~justa~ @ wto, 22 sty 2008 - 10:50) *
odynko jka oczko? i choróbsko???

chorobsko chyba poszlo sobie - tfu tfu
a oczko leczy sie teraz mam strupa na polowie oka 29.gif prawie nic nie widze dlatego tak malo pisze:P

za to MAMY PIERWSZEGO ZEBA - jeszcze wczoraj nic a dzis patrze a male sie szczerzy jedna strona bardziej;) dotykam kluje patrze zabek hihi jeszcze chyba nie wyszedl do konca;) no al prezent zrobila dziadkowi na dzien dziadka;) a jak ona sie cieszy hihi

no i oto tak po wyjśćnięciu zęba zmieniła sie mimika twarzy;)



a **tu więcej**

jaaga ech zdrowiejcie wiem jak to jest - na szczęście Nellkę ominęłó u nas to chyba grypka była...

a za oknem pada śnieg:D jeszcze mróz poproszę:D
Gruszka
wto, 22 sty 2008 - 12:37
Śnieg? a u nas chyba z 15 stopni i słońce, wiaterek - wiosna 06.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post wto, 22 sty 2008 - 12:37
Post #46

Śnieg? a u nas chyba z 15 stopni i słońce, wiaterek - wiosna 06.gif

--------------------
odynka

Go??







post wto, 22 sty 2008 - 12:43
Post #47

CYTAT(Gruszka @ wto, 22 sty 2008 - 12:37) *
Śnieg? a u nas chyba z 15 stopni i słońce, wiaterek - wiosna 06.gif

a u nas sypie tak ze bialo juz:)
pomidorro
wto, 22 sty 2008 - 12:50
Odynka gratuluję pierwszego zębola!!!!!
to dobrze że lepiej się czujesz..... a kiedy to spotkanie masz bo zapomniałam ? A może już byłaś??
jaaga detektywem zostać możesz 03.gif
podziwiam chęć do studiowania....
Gruszka śnieg zacina.... ale nie jest zimno...
przez to spacer muszę odłożyc.... mam nadzieje że pójdę icon_smile.gif
Wczoraj cały dzien lało... chodziłam z ALą 1.5 godziny aż stwierdziłam że juz mi starczy tego deszczu 08.gif
w sumie Ali śnieg też by nieprzeszkadzał... tylko ja bym się przemoczyła...

DZisiaj ksiądz po kolędzie u nas... zaraz lecę odkurzać jak mi ALa uśnie....
jeszcze zmywanie ... kurze i gotowe..... mam nadzieję że dziecko mi łaskawie pozwoliposprzątać


pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 12:50
Post #48

Odynka gratuluję pierwszego zębola!!!!!
to dobrze że lepiej się czujesz..... a kiedy to spotkanie masz bo zapomniałam ? A może już byłaś??
jaaga detektywem zostać możesz 03.gif
podziwiam chęć do studiowania....
Gruszka śnieg zacina.... ale nie jest zimno...
przez to spacer muszę odłożyc.... mam nadzieje że pójdę icon_smile.gif
Wczoraj cały dzien lało... chodziłam z ALą 1.5 godziny aż stwierdziłam że juz mi starczy tego deszczu 08.gif
w sumie Ali śnieg też by nieprzeszkadzał... tylko ja bym się przemoczyła...

DZisiaj ksiądz po kolędzie u nas... zaraz lecę odkurzać jak mi ALa uśnie....
jeszcze zmywanie ... kurze i gotowe..... mam nadzieję że dziecko mi łaskawie pozwoliposprzątać




--------------------



odynka

Go??







post wto, 22 sty 2008 - 13:06
Post #49

Justa nie no nie byłam jak mam wyjść z tym czymś na oku:P
wczoraj zaczęłam jakiś plan robic tego portalu ale się boję - wyobrażacie sobie mnie jako redaktora naczelnego?icon_sad.gif
Gruszka
wto, 22 sty 2008 - 13:16
Odynka, a czemu nie? kobito, jesli tylko na siłach się czujesz, to nie ma co trzęść portkami icon_smile.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post wto, 22 sty 2008 - 13:16
Post #50

Odynka, a czemu nie? kobito, jesli tylko na siłach się czujesz, to nie ma co trzęść portkami icon_smile.gif

--------------------
odynka

Go??







post wto, 22 sty 2008 - 13:38
Post #51

CYTAT(Gruszka @ wto, 22 sty 2008 - 13:16) *
Odynka, a czemu nie? kobito, jesli tylko na siłach się czujesz, to nie ma co trzęść portkami icon_smile.gif

ja to przedewszystkim za bardzo wyjscia nie mam:P
Gruszka
wto, 22 sty 2008 - 13:58
Tzn? bo nie bardzo rozumiem...
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post wto, 22 sty 2008 - 13:58
Post #52

Tzn? bo nie bardzo rozumiem...

--------------------
ziowik
wto, 22 sty 2008 - 14:02
a ja własnie wróciłam ze spaceru...
niby ciepło, ale zarypiasty wiatr, myślałam że mnie porwie 29.gif a zaraz zaczęło lać 21.gif wiec po godzinie wróciłam do domu, dziękuję, ale nie chce sie pochorować, a i tak mi głowa teraz pęka bo tak mnie przewiało. dobrze że mam osłone na wózek, to Kamilka ochroniona była troche, ale przez to wózek był jak żagiel icon_razz.gif

Odi gratuluję ząbką icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif ciesze sie że już lepiej ze zdrowiem, oby oczko szybko wróciło do normy. masz mieć rozmowe o prace jak rozumiem. na pewno sobie poradzisz icon_biggrin.gif i szefową będziesz świetną icon_smile.gif

oki, potem popisze, na razie spadam gotować obiad skoro mała zasneła
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 14:02
Post #53

a ja własnie wróciłam ze spaceru...
niby ciepło, ale zarypiasty wiatr, myślałam że mnie porwie 29.gif a zaraz zaczęło lać 21.gif wiec po godzinie wróciłam do domu, dziękuję, ale nie chce sie pochorować, a i tak mi głowa teraz pęka bo tak mnie przewiało. dobrze że mam osłone na wózek, to Kamilka ochroniona była troche, ale przez to wózek był jak żagiel icon_razz.gif

Odi gratuluję ząbką icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif ciesze sie że już lepiej ze zdrowiem, oby oczko szybko wróciło do normy. masz mieć rozmowe o prace jak rozumiem. na pewno sobie poradzisz icon_biggrin.gif i szefową będziesz świetną icon_smile.gif

oki, potem popisze, na razie spadam gotować obiad skoro mała zasneła

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
odynka

Go??







post wto, 22 sty 2008 - 14:10
Post #54

Gruszko no bo ja pracuję tak? i taki pomysł powstał w głowie szefostwa i muszę sprostać...
ta rozmowa ziowik to nie o prace tylko odn właśnie tego portalu któremu mam szefować:P w firmie w której pracuję sobie;)
zajka

Go??







post wto, 22 sty 2008 - 14:11
Post #55

Odynka ja wyobrażam sobie Ciebie w roli naczelnej. Myślę, że najlepiej to widać po Twojej stronce. Szybko się rozwija, masz fajne pomysły. Dasz radę.
Ziowik wyobraziłam sobie Ciebie fruwającą na wietrze z wózkiem 03.gif

I za zÄ…bek Nelly impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Gruszka
wto, 22 sty 2008 - 14:12
Odynka, no ale skoro akurat Tobie zaproponowali redagowanie poratalu, to chyba mieli powód icon_wink.gif to po co pytasz, czy osbie Ciebie wyobrażamy - najważniejsze, żebys Ty siebie sobie wyobrażała i będzie gites icon_wink.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post wto, 22 sty 2008 - 14:12
Post #56

Odynka, no ale skoro akurat Tobie zaproponowali redagowanie poratalu, to chyba mieli powód icon_wink.gif to po co pytasz, czy osbie Ciebie wyobrażamy - najważniejsze, żebys Ty siebie sobie wyobrażała i będzie gites icon_wink.gif

--------------------
agata85
wto, 22 sty 2008 - 14:38
No to stawiam za dwa zabki , jedynki na gorze u Shane impreza.gif impreza.gif To teraz mamy juz cztery zabki 03.gif A dwujeczka na dole juz sie tez przebija 06.gif Jejku, jak to blyskawicznie idzie 29.gif
agata85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,172
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 14:48
SkÄ…d: niemcy
Nr użytkownika: 13,522

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 14:38
Post #57

No to stawiam za dwa zabki , jedynki na gorze u Shane impreza.gif impreza.gif To teraz mamy juz cztery zabki 03.gif A dwujeczka na dole juz sie tez przebija 06.gif Jejku, jak to blyskawicznie idzie 29.gif

--------------------





Gruszka
wto, 22 sty 2008 - 14:48
Dziewczy, a jak się już wyrżną wszystkie zęby, to za co będziecie pić? 08.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post wto, 22 sty 2008 - 14:48
Post #58

Dziewczy, a jak się już wyrżną wszystkie zęby, to za co będziecie pić? 08.gif

--------------------
zajka

Go??







post wto, 22 sty 2008 - 14:52
Post #59

CYTAT(Gruszka @ wto, 22 sty 2008 - 14:48) *
Dziewczy, a jak się już wyrżną wszystkie zęby, to za co będziecie pić? 08.gif

Za pierwszy kroczek, pierwsze słowo, pierwsze urodzinki, pierwsze cokolwiek 08.gif Potem jak mleczaki wypadną to łatwiej będzie znaleźć okazje... stała górna prawa jedynka, stała dolna lewa piątka, stały lewy kieł i.t.d... 04.gif
Kate_K

Go??







post wto, 22 sty 2008 - 14:56
Post #60

Wiem że jestem okropna, ale tak sie cieszę, że musze się wam pochwalić.
Właśnie kupilismy wycieczkę!!! Lecimy w najbliższy poniedziałek.
Zobaczcie gdzie:
https://www.itaka.pl/strony/2/i/1683.php?SEARCH_HOTEL[wyloty]=WAW&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DBL&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=A
> Czerwcowe BrzdÄ…ce cz. VI - KarnawaÅ‚
Start new topic
Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 09 cze 2024 - 20:53
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama