Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe siusiumajtki część 9

, czas na pierwsze samodzielne spacerki
> , czas na pierwsze samodzielne spacerki
Gruszka
czw, 12 cze 2008 - 17:20
CYTAT(jaaga78 @ Thu, 12 Jun 2008 - 16:34) *
Co tu taka cisza jak ja mam przerwę śniadaniową icon_wink.gif?
Skoro znowu mi wypomniano dociekliwość to mam pytanie do Gruszki....gdy występowałaś jako Pani Gruszka to miałaś taki avatar dziewczyny która się wspina na skałki...to byłaś Ty????Zawsze mnie to intrygowało icon_wink.gif.

Tak, Jaagulinko, to żem była ja icon_smile.gif icon_smile.gif mam takiego dobrego kumpla który mnie wspiananiem zaraża i przy każdej okazji działam.
Teraz na tym wyjeździe firmowym co byłam - to tez miałam okazję się powspinać - tyle że na sztucznej ścianie - i było super icon_smile.gif


Lily, co do wypadku - jechałam sama, bez Emi, więc pewnie dlatego fotelik zachowął się dziwnie - bo nie było obciążenia - ale poprostu wyskoczył, wypiął się z pasów i spadł na podłogę - ale pasy samochodowe pozostały zapięte. Więc on wyslizgnął się jakby z mocowania. Wciąż mnie przekonują, że z wagą dziecka w środku byłoby zupełnie inaczej, bo nie byłby taki lotny, ale jakoś przekonana nie jestem. Wolę nie próbować.

To był fotelik 0-13 kg z Coneco. Nie wiej jaki model dokładnie - ale żaden nowy wypas. Kupiony na allegro.
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post czw, 12 cze 2008 - 17:20
Post #21

CYTAT(jaaga78 @ Thu, 12 Jun 2008 - 16:34) *
Co tu taka cisza jak ja mam przerwę śniadaniową icon_wink.gif?
Skoro znowu mi wypomniano dociekliwość to mam pytanie do Gruszki....gdy występowałaś jako Pani Gruszka to miałaś taki avatar dziewczyny która się wspina na skałki...to byłaś Ty????Zawsze mnie to intrygowało icon_wink.gif.

Tak, Jaagulinko, to żem była ja icon_smile.gif icon_smile.gif mam takiego dobrego kumpla który mnie wspiananiem zaraża i przy każdej okazji działam.
Teraz na tym wyjeździe firmowym co byłam - to tez miałam okazję się powspinać - tyle że na sztucznej ścianie - i było super icon_smile.gif


Lily, co do wypadku - jechałam sama, bez Emi, więc pewnie dlatego fotelik zachowął się dziwnie - bo nie było obciążenia - ale poprostu wyskoczył, wypiął się z pasów i spadł na podłogę - ale pasy samochodowe pozostały zapięte. Więc on wyslizgnął się jakby z mocowania. Wciąż mnie przekonują, że z wagą dziecka w środku byłoby zupełnie inaczej, bo nie byłby taki lotny, ale jakoś przekonana nie jestem. Wolę nie próbować.

To był fotelik 0-13 kg z Coneco. Nie wiej jaki model dokładnie - ale żaden nowy wypas. Kupiony na allegro.

--------------------
Gruszka
czw, 12 cze 2008 - 17:21
Wciąż nie mam kasy na nowy, więc teraz zwykle montuje ten fotelik z tyłu tak, żeby dodatkow zaparł się o oparcie przedniego fotela. Ale jak Ty masz nowy to po sprawie. Będzi eok.
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post czw, 12 cze 2008 - 17:21
Post #22

Wciąż nie mam kasy na nowy, więc teraz zwykle montuje ten fotelik z tyłu tak, żeby dodatkow zaparł się o oparcie przedniego fotela. Ale jak Ty masz nowy to po sprawie. Będzi eok.

--------------------
odynka

Go??







post czw, 12 cze 2008 - 18:07
Post #23

a ja Was zasypie fotami na nowych smieciach;) a co tam:P

siedzimy na pufie fatty;)




dla tych ktorzy chcieli zobaczyc jak duze jest fatty Nellka z tata:D




i schodzimy...


udalo sie...


moj chorowitek...









i smiejemy sie i pokazujemy zabki;)

ifonka
czw, 12 cze 2008 - 18:37
gratulacje dla Marcinka
teraz już tylko patrzeć jak ruszy na nogach icon_smile.gif

Silije rozbrajÄ…cy jest DominiÅ› aniolek.gif

Nelly jak zwykle ze swoim czarujacym usmiechem 06.gif
Powiedź mi tylko Odi jak niby ten worek ma służyć przy ciąży icon_rolleyes.gif
Bo ja chyba mało domyslna jestem

ifonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 785
Dołączył: czw, 07 gru 06 - 11:58
Nr użytkownika: 8,940

GG:


post czw, 12 cze 2008 - 18:37
Post #24

gratulacje dla Marcinka
teraz już tylko patrzeć jak ruszy na nogach icon_smile.gif

Silije rozbrajÄ…cy jest DominiÅ› aniolek.gif

Nelly jak zwykle ze swoim czarujacym usmiechem 06.gif
Powiedź mi tylko Odi jak niby ten worek ma służyć przy ciąży icon_rolleyes.gif
Bo ja chyba mało domyslna jestem



--------------------
szczęścia moje dwa (2007 i 2009)
odynka

Go??







post czw, 12 cze 2008 - 18:49
Post #25

haha ifonko on odciaza kregoslup wlasciwie to sie dopasowuje do ulozenia ciala wiec odpoczywa sie w ciazy na nim;) no i super do karmienia - sprawdzilam;)
a to ze strony fatty.pl:
" Fatty to wielki sojusznik kobiet w ciąży. Przed porodem jest nieoceniony w ćwiczeniu aktywnych pozycji porodowych. Ciężarne Mamy uwielbiają go za niespotykaną ulgę jaką przynosi obolałym plecom. Po porodzie doskonale sprawdza się jako fotel do karmienia lub zabawy dla dziecka."
"Fotel Fatty coś WSPANIAłEGO DLA MAM KARMIąCYCH PIERSIą. Polecam każdej mamie i każdej przyszłej mamie. Szczególnie po porodzie kiedy nie można usiąść na niczym twardym, kiedy w każdej pozycji jest niewygodnie Fatty jest jedynym wspanialym rozwiązaniem. I ogromna prośba do wszystkich sprzedających fatty. Dotrzyjcie do ciężarnych kobiet które nie znają waszych produktów....I prośba do wszystkich którzy czytają...Jeśli znacie młode mamy, macie znajome, koleżanki siostry ciężarne...pokażcie im tę stronę, albo sprawcie fatty w prezęcie. FOTEL DOSKONALE DOPASOWUJE SIę DO OBOLAłEGO KRęGOSłUPA, NIE CIąGNą SZWY A DZIECKO LEżY NAJODPOWIEDNIEJ JAK MOżE. poprostu coś wspaniałego..."
LilySnape
czw, 12 cze 2008 - 20:08
CYTAT(ifonka @ Thu, 12 Jun 2008 - 17:37) *
gratulacje dla Marcinka
teraz już tylko patrzeć jak ruszy na nogach icon_smile.gif

Hehe wróżę mu chodzenie w okolicy półtora roku - serio serio icon_smile.gif
Jeszcze se podźwigam icon_wink.gif
On wcale nie ma ochoty na chodzenie, podkurcza nogi, nie udaje mu się wstać o własnych siłach z podpórką icon_wink.gif
Poszedł wzrostowo i wagowo do góry, gaduła jest ale w-fu to chyba lubił nie będzie icon_wink.gif

Fajny ten fotelik, rozwaliłabym się na nim z Marcinkiem tylko za Chiny nie miałabym gdzie go wstawić icon_wink.gif

My po spowiedzi... Marcinek plakał na rozmowie z księdzem po mszy.
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
SkÄ…d: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post czw, 12 cze 2008 - 20:08
Post #26

CYTAT(ifonka @ Thu, 12 Jun 2008 - 17:37) *
gratulacje dla Marcinka
teraz już tylko patrzeć jak ruszy na nogach icon_smile.gif

Hehe wróżę mu chodzenie w okolicy półtora roku - serio serio icon_smile.gif
Jeszcze se podźwigam icon_wink.gif
On wcale nie ma ochoty na chodzenie, podkurcza nogi, nie udaje mu się wstać o własnych siłach z podpórką icon_wink.gif
Poszedł wzrostowo i wagowo do góry, gaduła jest ale w-fu to chyba lubił nie będzie icon_wink.gif

Fajny ten fotelik, rozwaliłabym się na nim z Marcinkiem tylko za Chiny nie miałabym gdzie go wstawić icon_wink.gif

My po spowiedzi... Marcinek plakał na rozmowie z księdzem po mszy.


--------------------
Marcin, 25.05.2007
candace
czw, 12 cze 2008 - 20:29
jaaga-- bardzo chętnie bym dopisała ale nie wiem jak, lewa noga jestem do tego 32.gif

silije-- nie otwiera mi się zdjęcie 32.gif

lily-- sorki za skopiowanie pierwszej strony... oj naciesz siÄ™ nieruchawym dzieckiem... mnie plecy siadajÄ… od prowadzenia po domu.. 13.gif

Pani Gruszka?? 08.gif
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post czw, 12 cze 2008 - 20:29
Post #27

jaaga-- bardzo chętnie bym dopisała ale nie wiem jak, lewa noga jestem do tego 32.gif

silije-- nie otwiera mi się zdjęcie 32.gif

lily-- sorki za skopiowanie pierwszej strony... oj naciesz siÄ™ nieruchawym dzieckiem... mnie plecy siadajÄ… od prowadzenia po domu.. 13.gif

Pani Gruszka?? 08.gif

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
konto_usunięte
czw, 12 cze 2008 - 20:36
jaki Å‚adnie opalony DomiÅ›!!!

Lily, donoszona to będzie za tydzień. dzisiaj zaczynam dopiero 37my.

konto_usunięte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,236
Dołączył: pią, 05 sty 07 - 19:24
Nr użytkownika: 9,663




post czw, 12 cze 2008 - 20:36
Post #28

jaki Å‚adnie opalony DomiÅ›!!!

Lily, donoszona to będzie za tydzień. dzisiaj zaczynam dopiero 37my.



--------------------

odynka

Go??







post czw, 12 cze 2008 - 21:20
Post #29

no to przyjechal prezent od chrzestnej:D










no i mamy baletnice? luknijcie na stopy...


o tak marszczÄ™ nos;)



i jaka jestem ślicznie obśliniona - ech te zęby...

pati.n
czw, 12 cze 2008 - 22:02
Dzięki za zyczenia-szczególnie zdrówko sie przyda, bo Witka chora icon_sad.gif Dzie więc świętowała na pół gwizdka, ale prawdziwa imprezka dopiero 22, najpierw msza, a potem urodzinki w domku, dzis tylko takie malutkie przyjątko dla teścia, bo go nie będzie 22 - jedzie do sanatorium, a on przez ten wypadek i tak już mocno poszkodowany w uczestniczeniu w zyciu wnuczki, więc...wyszły prawie dwie icon_smile.gif akle dzis tylko taka symboliczna, ale prezent już dostała icon_smile.gif Może potem uda mi sie wkleic fotki icon_smile.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post czw, 12 cze 2008 - 22:02
Post #30

Dzięki za zyczenia-szczególnie zdrówko sie przyda, bo Witka chora icon_sad.gif Dzie więc świętowała na pół gwizdka, ale prawdziwa imprezka dopiero 22, najpierw msza, a potem urodzinki w domku, dzis tylko takie malutkie przyjątko dla teścia, bo go nie będzie 22 - jedzie do sanatorium, a on przez ten wypadek i tak już mocno poszkodowany w uczestniczeniu w zyciu wnuczki, więc...wyszły prawie dwie icon_smile.gif akle dzis tylko taka symboliczna, ale prezent już dostała icon_smile.gif Może potem uda mi sie wkleic fotki icon_smile.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
pati.n
czw, 12 cze 2008 - 23:06
tyle dzis reszta kiedy idziej, bo padam-po nie przespanych nocach, a moje ROCZNE dziecko icon_smile.gif mi płakunia



pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post czw, 12 cze 2008 - 23:06
Post #31

tyle dzis reszta kiedy idziej, bo padam-po nie przespanych nocach, a moje ROCZNE dziecko icon_smile.gif mi płakunia





--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
ifonka
piÄ…, 13 cze 2008 - 00:16
odynka aaa to teraz już wiem o co cho z tym workiem
dzięki

Lily Mikołaj też nie garnie się zbytnio do chodzenia.
Raczkować zaczął w styczniu i do dzisiaj chodzić na nogach nie chce.
Ja Go nie prowadzam i nie zmuszam

pati dużo zdrówka dla Wiki
będzie dziewczyna dwa dni balować
jak szaleć to szaleć 08.gif

fajny rowerek
Mikołaj też dostał rowerek

WrzucÄ™ jutro fotki z urodzin

ifonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 785
Dołączył: czw, 07 gru 06 - 11:58
Nr użytkownika: 8,940

GG:


post piÄ…, 13 cze 2008 - 00:16
Post #32

odynka aaa to teraz już wiem o co cho z tym workiem
dzięki

Lily Mikołaj też nie garnie się zbytnio do chodzenia.
Raczkować zaczął w styczniu i do dzisiaj chodzić na nogach nie chce.
Ja Go nie prowadzam i nie zmuszam

pati dużo zdrówka dla Wiki
będzie dziewczyna dwa dni balować
jak szaleć to szaleć 08.gif

fajny rowerek
Mikołaj też dostał rowerek

WrzucÄ™ jutro fotki z urodzin



--------------------
szczęścia moje dwa (2007 i 2009)
ziowik
piÄ…, 13 cze 2008 - 01:11
cholera....
ale jestem wkurzona..
przegrali.. niesłusznie, cholerny sędzia...

nie chce mi sie nawet pisać wiec jutro Wam coś skrobne
dobranocka
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post piÄ…, 13 cze 2008 - 01:11
Post #33

cholera....
ale jestem wkurzona..
przegrali.. niesłusznie, cholerny sędzia...

nie chce mi sie nawet pisać wiec jutro Wam coś skrobne
dobranocka

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
odynka

Go??







post piÄ…, 13 cze 2008 - 01:13
Post #34

hmm dzien dobry;) ziowik jak to przegrali? przeciez bylo 1:1 tyle ze sie nie zakwalifikowalismy... no ale czego sie tu spodziewac wiecej...
Gruszka
piÄ…, 13 cze 2008 - 09:02
Elo Elo

Lalicja, dlaczego siÄ™ nabijasz z Pani gruszki? icon_razz.gif he? 01.gif

Odi, ale z Ciebie patriotka icon_smile.gif icon_wink.gif Nelly - jak zwykle z czarujÄ…cym chichotem icon_smile.gif

a Emilson śmiga sam że hej icon_smile.gif sie dziewczyna już rozhulała na dobre icon_smile.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post piÄ…, 13 cze 2008 - 09:02
Post #35

Elo Elo

Lalicja, dlaczego siÄ™ nabijasz z Pani gruszki? icon_razz.gif he? 01.gif

Odi, ale z Ciebie patriotka icon_smile.gif icon_wink.gif Nelly - jak zwykle z czarujÄ…cym chichotem icon_smile.gif

a Emilson śmiga sam że hej icon_smile.gif sie dziewczyna już rozhulała na dobre icon_smile.gif

--------------------
jaAga*
piÄ…, 13 cze 2008 - 09:09
Eee tam odrazu się nie zakwalifikowali, jeszcze muszą wygrać z Chorwacją, a Niemcy przegrać z Austrią i wejdziemy frajer.gif ....
Mój mąż się rozchorował...

Ten post edytował jaaga78 pią, 13 cze 2008 - 09:23
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post piÄ…, 13 cze 2008 - 09:09
Post #36

Eee tam odrazu się nie zakwalifikowali, jeszcze muszą wygrać z Chorwacją, a Niemcy przegrać z Austrią i wejdziemy frajer.gif ....
Mój mąż się rozchorował...

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
Silije
piÄ…, 13 cze 2008 - 09:30
Lalicja no jak siÄ™ nie otwiera? 13.gif Wstawiam jeszcze raz.

CYTAT(Silije @ Thu, 12 Jun 2008 - 16:36) *


No jest opalony mimo skrupulatnego smarowania kremami, bo calutki dzień siedzi na dworze. Ledwie otwierają sie drzwi gdy dziewczynki wychodzą do szkół, przedszkoli, a tata do pracy, to on już stoi przy tych drzwiach i czeka by go wypuścić. Posiłki je w ogrodzie, śpi w południe w wózku w ogrodzie, cały dzień chodzi boso po trawie, czasem coś zbroi w garażu, a do domu wracamy na wieczorną kąpiel (czasem jest taki czarny od gleby, że na dwie kąpiele dziennie icon_wink.gif )

Åšwietnie Nelka i Wiki prezentujÄ… siÄ™ w swoich pojazdach.
Domiś ma pojazdy odziedziczone więc nie błyszczą nowością.

No i byśmy przenieśli się w ten weekend już na dobre, ale akurat mąż ma wyjazd integracyjny z pracą, wyjechał dziś w nocy wróci nad ranem w poniedziałek icon_neutral.gif a nie będę sama mebli przewozić na dziecięcym wózku.

Rzodkiewko i tak świetnie ci poszło, trzeba pochwalić Twoją szyjkę 01.gif hehe jeszcze się okaże że Klarę przeterminujesz 31.gif czego niekoniecznie życzę.
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post piÄ…, 13 cze 2008 - 09:30
Post #37

Lalicja no jak siÄ™ nie otwiera? 13.gif Wstawiam jeszcze raz.

CYTAT(Silije @ Thu, 12 Jun 2008 - 16:36) *


No jest opalony mimo skrupulatnego smarowania kremami, bo calutki dzień siedzi na dworze. Ledwie otwierają sie drzwi gdy dziewczynki wychodzą do szkół, przedszkoli, a tata do pracy, to on już stoi przy tych drzwiach i czeka by go wypuścić. Posiłki je w ogrodzie, śpi w południe w wózku w ogrodzie, cały dzień chodzi boso po trawie, czasem coś zbroi w garażu, a do domu wracamy na wieczorną kąpiel (czasem jest taki czarny od gleby, że na dwie kąpiele dziennie icon_wink.gif )

Åšwietnie Nelka i Wiki prezentujÄ… siÄ™ w swoich pojazdach.
Domiś ma pojazdy odziedziczone więc nie błyszczą nowością.

No i byśmy przenieśli się w ten weekend już na dobre, ale akurat mąż ma wyjazd integracyjny z pracą, wyjechał dziś w nocy wróci nad ranem w poniedziałek icon_neutral.gif a nie będę sama mebli przewozić na dziecięcym wózku.

Rzodkiewko i tak świetnie ci poszło, trzeba pochwalić Twoją szyjkę 01.gif hehe jeszcze się okaże że Klarę przeterminujesz 31.gif czego niekoniecznie życzę.

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
candace
piÄ…, 13 cze 2008 - 09:35
witam spiaca jak zwykle 21.gif

Gruszko -- nie nabijam się ale kiedyś fajna ksiażke czytałam i tak nazywano jedną z bohaterek z poodu wyraźnej gruszkowej sylwetki 08.gif

ziowik-- bywa... ja i tak uwazam, że benhakker zrobił baaardzo dużo, grają lepiej i wyrzucił takie "gwiazdy" które tylko żel na włosy kładły. to on Boruca wstawiła a nie przypadkowego Dudka....chwała mu!


Odi -- wydaje mi się, że Ty kiedys dawała link do takiego ustrojstwa do samochodu, które sie wiesza na siedzeniu żeby dziecie zabawki miało.....
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post piÄ…, 13 cze 2008 - 09:35
Post #38

witam spiaca jak zwykle 21.gif

Gruszko -- nie nabijam się ale kiedyś fajna ksiażke czytałam i tak nazywano jedną z bohaterek z poodu wyraźnej gruszkowej sylwetki 08.gif

ziowik-- bywa... ja i tak uwazam, że benhakker zrobił baaardzo dużo, grają lepiej i wyrzucił takie "gwiazdy" które tylko żel na włosy kładły. to on Boruca wstawiła a nie przypadkowego Dudka....chwała mu!


Odi -- wydaje mi się, że Ty kiedys dawała link do takiego ustrojstwa do samochodu, które sie wiesza na siedzeniu żeby dziecie zabawki miało.....

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
Gruszka
piÄ…, 13 cze 2008 - 09:40
O nie nie icon_smile.gif nie mam wielkiego tyłka 01.gif geneza mojej gruszki jest inna icon_smile.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post piÄ…, 13 cze 2008 - 09:40
Post #39

O nie nie icon_smile.gif nie mam wielkiego tyłka 01.gif geneza mojej gruszki jest inna icon_smile.gif

--------------------
odynka

Go??







post piÄ…, 13 cze 2008 - 10:24
Post #40

CYTAT(lalicja @ Fri, 13 Jun 2008 - 10:35) *
Odi -- wydaje mi się, że Ty kiedys dawała link do takiego ustrojstwa do samochodu, które sie wiesza na siedzeniu żeby dziecie zabawki miało.....

nie wiem czy ja ale... znalazlam - cos takiego *klik* ?
> Czerwcowe siusiumajtki część 9, czas na pierwsze samodzielne spacerki
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 01 cze 2024 - 00:41
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama