Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Czerwcowe siusiumajtki część 9

, czas na pierwsze samodzielne spacerki
> , czas na pierwsze samodzielne spacerki
lornetka
pią, 13 cze 2008 - 10:29
jeśli chodzi o mecz, to już dawno mnie nic tak nie podekscytowało jak on wczoraj..
dobry był ten mecz..
a ten karny zdołował mnie na resztę wieczoru.
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
Skąd: ...
Nr użytkownika: 6,309




post pią, 13 cze 2008 - 10:29
Post #41

jeśli chodzi o mecz, to już dawno mnie nic tak nie podekscytowało jak on wczoraj..
dobry był ten mecz..
a ten karny zdołował mnie na resztę wieczoru.
odynka

Go??







post pią, 13 cze 2008 - 10:31
Post #42

noo ladnie gralismy:)
zajka

Go??







post pią, 13 cze 2008 - 10:37
Post #43

Jesteście niemożliwe 08.gif spuścić czerwcówki z oczu i od razu do nowego tematu uciekają 03.gif
Ja szybciutko tylko złożę życzonka maluszkom, potem spadam a wieczorkiem poczytam coście naklikały i troszkę popiszę.
Najpierw zaległe:
Wiktorio z okazji Urodzinek sto lat, zdrówka i spełnienia marzeń malutkich i dużych.
a teraz dzisiejsze:
Majeczko, Kamilko a Wam życzę pięknego dnia dzisiaj, tradycyjnie zdrówka i pięknych prezentów.
Mgła
pią, 13 cze 2008 - 11:29
Sfaulowaliśmy to fakt,
tylko czy trzeba było od razu podyktować karnego? 21.gif

Edit:
A może i te mecze są sprzedane... 32.gif

Ten post edytował Iwona 79 pią, 13 cze 2008 - 11:34
Mgła


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,374
Dołączył: pon, 20 lis 06 - 18:07
Nr użytkownika: 8,590




post pią, 13 cze 2008 - 11:29
Post #44

Sfaulowaliśmy to fakt,
tylko czy trzeba było od razu podyktować karnego? 21.gif

Edit:
A może i te mecze są sprzedane... 32.gif

--------------------
Ostatnio przeważają chwile, w których przytuliłabym się nawet do jeża.
Mgła
pią, 13 cze 2008 - 11:33
A teraz o czymś milszym:

Wiktorio, Majeczko, Kamilko
Wszystkiego najlepszego
szczęścia i radości moc
ciepłego słoneczka co dzień
kolorowych snów co noc...


brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Mgła


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,374
Dołączył: pon, 20 lis 06 - 18:07
Nr użytkownika: 8,590




post pią, 13 cze 2008 - 11:33
Post #45

A teraz o czymś milszym:

Wiktorio, Majeczko, Kamilko
Wszystkiego najlepszego
szczęścia i radości moc
ciepłego słoneczka co dzień
kolorowych snów co noc...


brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

--------------------
Ostatnio przeważają chwile, w których przytuliłabym się nawet do jeża.
mała 82
pią, 13 cze 2008 - 11:33
witam na zasiusianym wątku icon_smile.gif mam przedłużoną umowę do dnia porodu icon_smile.gif ale jak powiedziałam dyrektorowi że znów jestem w ciąży to ten spytał czy nie za wcześnie z głupim uśmieszkiem na twarzy 21.gif dodatkowo mam przyjść podpisać porozumienie dotyczące podwyżki 23.gif tylko nie wiem na jakich zasadach ma się potem to wszystko odbyć, czy przedłużą mi wychowawczy czy będę przynosić zwolnienia od lekarza kto mi będzie za to płacił zakład pracy czy tak jak teraz opieka?

Szymon przeziębiony, leci mu ciurkiem z nosa do tego ma okropny kaszel a lekarstwo które mu pediatra przepisało mało skuteczne 13.gif w ogóle ostatnio jakiś jest nie do życia, maruda chodzi stęka, kwęka, przytula się zaczyna ciągnąć za włosy a mnie się ciśnienie podnosi 21.gif

zdrówka i dużo uśmiechów dla naszych rocznych maluszków brawo_bis.gif brawo_bis.gif impreza.gif impreza.gif icon_biggrin.gif

kilka fotek

urokliwy uśmiech


mała degustacja na trawce


zmęczony podróżą zasypia


misio tulisio


przed kąpielą
mała 82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 402
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 21:38
Skąd: mazowieckie
Nr użytkownika: 14,200




post pią, 13 cze 2008 - 11:33
Post #46

witam na zasiusianym wątku icon_smile.gif mam przedłużoną umowę do dnia porodu icon_smile.gif ale jak powiedziałam dyrektorowi że znów jestem w ciąży to ten spytał czy nie za wcześnie z głupim uśmieszkiem na twarzy 21.gif dodatkowo mam przyjść podpisać porozumienie dotyczące podwyżki 23.gif tylko nie wiem na jakich zasadach ma się potem to wszystko odbyć, czy przedłużą mi wychowawczy czy będę przynosić zwolnienia od lekarza kto mi będzie za to płacił zakład pracy czy tak jak teraz opieka?

Szymon przeziębiony, leci mu ciurkiem z nosa do tego ma okropny kaszel a lekarstwo które mu pediatra przepisało mało skuteczne 13.gif w ogóle ostatnio jakiś jest nie do życia, maruda chodzi stęka, kwęka, przytula się zaczyna ciągnąć za włosy a mnie się ciśnienie podnosi 21.gif

zdrówka i dużo uśmiechów dla naszych rocznych maluszków brawo_bis.gif brawo_bis.gif impreza.gif impreza.gif icon_biggrin.gif

kilka fotek

urokliwy uśmiech


mała degustacja na trawce


zmęczony podróżą zasypia


misio tulisio


przed kąpielą


--------------------

candace
pią, 13 cze 2008 - 11:33
odynko- wielkie dzieki, super przytul.gif

wszystkie kibicki przytul.gif
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
Skąd: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post pią, 13 cze 2008 - 11:33
Post #47

odynko- wielkie dzieki, super przytul.gif

wszystkie kibicki przytul.gif

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
candace
pią, 13 cze 2008 - 11:34
gruszko -- wiem, swetere Gruchy ale tak mi sie Pani Gruszka skojarzyła
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
Skąd: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post pią, 13 cze 2008 - 11:34
Post #48

gruszko -- wiem, swetere Gruchy ale tak mi sie Pani Gruszka skojarzyła

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
odynka

Go??







post pią, 13 cze 2008 - 11:37
Post #49

mała ale fajne pulpetkowane nunie, Nelly nigdy takich nie miala:P
i jak slicznie widac zabki:D
ifonka
pią, 13 cze 2008 - 11:42
Dużo całusków dla Wiktorii , Majeczki i Kamilki brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

mała ale Twój synuś wyglada dorośle
taki z niego chłopczyk już jest

Dużo zdrówka dla Małego

A szef....lepiej nie komentować nawet 21.gif

Silije mówisz, że Dominis wraca brudny z ogrodu
skąd ja to znam

Tak wygląda Mikołaj bawiący się na podwórku


A tutaj siedzę w mojej "budce telefonicznej" i dzwonie icon_smile.gif


Ten post edytował ifonka pią, 13 cze 2008 - 11:49
ifonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 785
Dołączył: czw, 07 gru 06 - 11:58
Nr użytkownika: 8,940

GG:


post pią, 13 cze 2008 - 11:42
Post #50

Dużo całusków dla Wiktorii , Majeczki i Kamilki brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

mała ale Twój synuś wyglada dorośle
taki z niego chłopczyk już jest

Dużo zdrówka dla Małego

A szef....lepiej nie komentować nawet 21.gif

Silije mówisz, że Dominis wraca brudny z ogrodu
skąd ja to znam

Tak wygląda Mikołaj bawiący się na podwórku


A tutaj siedzę w mojej "budce telefonicznej" i dzwonie icon_smile.gif


--------------------
szczęścia moje dwa (2007 i 2009)
Gruszka
pią, 13 cze 2008 - 12:03
Ifonka, bardzo ładne to ostanie zdjęcie - takie "czyste" icon_smile.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pią, 13 cze 2008 - 12:03
Post #51

Ifonka, bardzo ładne to ostanie zdjęcie - takie "czyste" icon_smile.gif

--------------------
jaAga*
pią, 13 cze 2008 - 12:46
Majeczko, Kamilko STO LAT!.
Ifonko super te fotki, Mikołaj taki maleńki wygląda obok tej ciężarówki icon_eek.gif , Mała Szymuś podobny jest do Karinki, zawsze mi się jego zdjęcia z nią kojarzą, ona też taka papuśna, do schrupania icon_wink.gif.
Lalicjo ten link od odynki fajny, ale w Jysku takie cóś jeno nie kolorowe po 10 zł było icon_wink.gif.

Ten post edytował jaaga78 pią, 13 cze 2008 - 12:47
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pią, 13 cze 2008 - 12:46
Post #52

Majeczko, Kamilko STO LAT!.
Ifonko super te fotki, Mikołaj taki maleńki wygląda obok tej ciężarówki icon_eek.gif , Mała Szymuś podobny jest do Karinki, zawsze mi się jego zdjęcia z nią kojarzą, ona też taka papuśna, do schrupania icon_wink.gif.
Lalicjo ten link od odynki fajny, ale w Jysku takie cóś jeno nie kolorowe po 10 zł było icon_wink.gif.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
ziowik
pią, 13 cze 2008 - 12:46
dziękujemy za życzonka wszystkim icon_biggrin.gif
obcałowałam mojego smoczka o 8:35, dokładnie rok po tym jak ją całowałam na porodówce icon_biggrin.gif
ależ to zleciało..

ja wiem że nie przegrali wczorajszego meczu.. ale naprawde zasłuzyli na to żeby zdobyć 3 punkty, sędzia naprawde przesadził z tym karnym, normalne przepychanki w polu karnym, nie pojmuje jak mógł być taki stronniczy icon_sad.gif
a szanse są już naprawde niewielkie.. wierzyłam w nich i wierzę, ale nie chce mi sie wierzyć żeby Niemcy przegrali z Austrią, a tu jeszcze Chorwaci.. w poniedziałek sie wszystko rozstrzygnie.. no i chwała naszemu polskiemu brazylijczykowi bo dwoił sie i troił i w końcu strzelił pięknie icon_smile.gif

wiecie że jestem na wsi z powodu remontu. fajnie jest, cisza spokój, obiadów gotować nie muszę, do ogrodu mogę wyjść z Kamilką, dzieciaki sie z nią pobawią, dziadkowie zadowoleni, tylko tata (Kamilki nie mój icon_razz.gif ) nieszczęsliwy bo widuje ją w weekend i raz w tygodniu w środe.. wszystko jest świetnie.. tylko babcia doprowadza mnie już do szału.. non stop zrzędzi. ona ma już 87lat, jest tak u*****liwa że można zwariować. non stop sprawdza czy aby drzwi na zamek zamknięte, wieczorem potrafi 5 razy powtórzyć mi że mam zamknąć drzwi za resztą jak pójdą do drugiego domu (rodzice i dwójka najmłodszych mieszka w domu obok), jojczy na Łukasa (średni z braci) że niepościelone łóżko, że bałagan, że szafa rozwalona, że to i tamto.. oszaleć można naprawde. jak jestem cierpliwa na jej narzekania, to po dwóch tygodniach dostaje świra już icon_sad.gif skutecznie mnie wyprowadza z równowagi.. eh..

Pati śliczna jubilatka, nie widać po niej że chora. torcik piękny, robiony czy kupny? rowerek ful wypas, nawet baldahim ma icon_biggrin.gif podoba sie Wiki? a jak dzisiaj ze zdrówkiem?

Odi super zdjęcia Nelki icon_smile.gif fajnie marszczy nosek, jakby zła była icon_biggrin.gif nie widać po niej choroby, a jak dzisiaj?

Silije jaki fajny mulatek icon_biggrin.gif jakim kremem go smarujesz? jeśli cały dzień na słońcu przebywa to raz mu nie pomoże. nie wiem nawet czy jakbyś go 3 razy smarowała to czy by go to uchroniło przed opaleniem sie. ważne ze nie spalony, bo by go bolało i to niebezpieczne. super że tak mu sie na polu podoba, nie będzie przed tv siedział icon_biggrin.gif

Mała fajny zbój z Szymona icon_biggrin.gif może zęby mu wychodzą jak tak marudzi? albo znudzony, kto to wie.. a szef.. faceci po prostu nie potrafią zrozumieć pewnych rzeczy.. a Szymek ma przecież już rok, wiec co to za gadanie że za wcześnie.. palant

Gruszka mówisz że Emilson sie rozchodził jak szalony? Kami też obrywa świra i co chwile sie odrywa od jakiegoś mebla i drepta.. potrafi już przejśc bez podpórek i przewrotem jakieś 5-6metrów icon_biggrin.gif ależ pękam z dumy icon_biggrin.gif

Kami dostała dzisiaj z rana różę z ogrodu (jaka piękna jest..) i piłeczkę z dzwoneczkiem icon_biggrin.gif własciwa impreza w niedzielę

Ifonka he he, ale fajny brudasek icon_biggrin.gif zjada piasek? icon_biggrin.gif zdjęcie w wiadrze też świetne icon_biggrin.gif uwielbiam jego włoski, taka fajna czuprynka icon_biggrin.gif

Majeczko sto lat!!! impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

Ten post edytował ziowik pią, 13 cze 2008 - 12:50
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post pią, 13 cze 2008 - 12:46
Post #53

dziękujemy za życzonka wszystkim icon_biggrin.gif
obcałowałam mojego smoczka o 8:35, dokładnie rok po tym jak ją całowałam na porodówce icon_biggrin.gif
ależ to zleciało..

ja wiem że nie przegrali wczorajszego meczu.. ale naprawde zasłuzyli na to żeby zdobyć 3 punkty, sędzia naprawde przesadził z tym karnym, normalne przepychanki w polu karnym, nie pojmuje jak mógł być taki stronniczy icon_sad.gif
a szanse są już naprawde niewielkie.. wierzyłam w nich i wierzę, ale nie chce mi sie wierzyć żeby Niemcy przegrali z Austrią, a tu jeszcze Chorwaci.. w poniedziałek sie wszystko rozstrzygnie.. no i chwała naszemu polskiemu brazylijczykowi bo dwoił sie i troił i w końcu strzelił pięknie icon_smile.gif

wiecie że jestem na wsi z powodu remontu. fajnie jest, cisza spokój, obiadów gotować nie muszę, do ogrodu mogę wyjść z Kamilką, dzieciaki sie z nią pobawią, dziadkowie zadowoleni, tylko tata (Kamilki nie mój icon_razz.gif ) nieszczęsliwy bo widuje ją w weekend i raz w tygodniu w środe.. wszystko jest świetnie.. tylko babcia doprowadza mnie już do szału.. non stop zrzędzi. ona ma już 87lat, jest tak u*****liwa że można zwariować. non stop sprawdza czy aby drzwi na zamek zamknięte, wieczorem potrafi 5 razy powtórzyć mi że mam zamknąć drzwi za resztą jak pójdą do drugiego domu (rodzice i dwójka najmłodszych mieszka w domu obok), jojczy na Łukasa (średni z braci) że niepościelone łóżko, że bałagan, że szafa rozwalona, że to i tamto.. oszaleć można naprawde. jak jestem cierpliwa na jej narzekania, to po dwóch tygodniach dostaje świra już icon_sad.gif skutecznie mnie wyprowadza z równowagi.. eh..

Pati śliczna jubilatka, nie widać po niej że chora. torcik piękny, robiony czy kupny? rowerek ful wypas, nawet baldahim ma icon_biggrin.gif podoba sie Wiki? a jak dzisiaj ze zdrówkiem?

Odi super zdjęcia Nelki icon_smile.gif fajnie marszczy nosek, jakby zła była icon_biggrin.gif nie widać po niej choroby, a jak dzisiaj?

Silije jaki fajny mulatek icon_biggrin.gif jakim kremem go smarujesz? jeśli cały dzień na słońcu przebywa to raz mu nie pomoże. nie wiem nawet czy jakbyś go 3 razy smarowała to czy by go to uchroniło przed opaleniem sie. ważne ze nie spalony, bo by go bolało i to niebezpieczne. super że tak mu sie na polu podoba, nie będzie przed tv siedział icon_biggrin.gif

Mała fajny zbój z Szymona icon_biggrin.gif może zęby mu wychodzą jak tak marudzi? albo znudzony, kto to wie.. a szef.. faceci po prostu nie potrafią zrozumieć pewnych rzeczy.. a Szymek ma przecież już rok, wiec co to za gadanie że za wcześnie.. palant

Gruszka mówisz że Emilson sie rozchodził jak szalony? Kami też obrywa świra i co chwile sie odrywa od jakiegoś mebla i drepta.. potrafi już przejśc bez podpórek i przewrotem jakieś 5-6metrów icon_biggrin.gif ależ pękam z dumy icon_biggrin.gif

Kami dostała dzisiaj z rana różę z ogrodu (jaka piękna jest..) i piłeczkę z dzwoneczkiem icon_biggrin.gif własciwa impreza w niedzielę

Ifonka he he, ale fajny brudasek icon_biggrin.gif zjada piasek? icon_biggrin.gif zdjęcie w wiadrze też świetne icon_biggrin.gif uwielbiam jego włoski, taka fajna czuprynka icon_biggrin.gif

Majeczko sto lat!!! impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
ifonka
pią, 13 cze 2008 - 12:58
Ciężarówka jest rzeczywiście wielka
Jak Mikołaj przy niej stoi to taki malutki się wydaje.
Ale mam nadzieje, że na parę lat mu ona posłuży

Ziowik eeeee tam
Mikołaj piachu nie tknie
On się tylko ziemią zajada 21.gif
Ewentualnie brudnym piachem

ifonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 785
Dołączył: czw, 07 gru 06 - 11:58
Nr użytkownika: 8,940

GG:


post pią, 13 cze 2008 - 12:58
Post #54

Ciężarówka jest rzeczywiście wielka
Jak Mikołaj przy niej stoi to taki malutki się wydaje.
Ale mam nadzieje, że na parę lat mu ona posłuży

Ziowik eeeee tam
Mikołaj piachu nie tknie
On się tylko ziemią zajada 21.gif
Ewentualnie brudnym piachem



--------------------
szczęścia moje dwa (2007 i 2009)
Gruszka
pią, 13 cze 2008 - 13:15
Ziowik, Emi samodzielnie przemierza całe mieszkanie, zwalnia na progach, przytrzymuje się ściany, a potem rusza dalej. Jak dojdzie do końca mieszkania - zawraca i pokonuje tę samą trasę w drugą stronę i potem znów 37.gif dopóki się jej nie znudzi icon_smile.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pią, 13 cze 2008 - 13:15
Post #55

Ziowik, Emi samodzielnie przemierza całe mieszkanie, zwalnia na progach, przytrzymuje się ściany, a potem rusza dalej. Jak dojdzie do końca mieszkania - zawraca i pokonuje tę samą trasę w drugą stronę i potem znów 37.gif dopóki się jej nie znudzi icon_smile.gif

--------------------
odynka

Go??







post pią, 13 cze 2008 - 13:21
Post #56

dzieki u Nellki juz goraczki brak;) ale zeby dalej ida okrutnie:P przychodzi do mnie z termometrem zeby "kluj kluj" zrobic;)
ifonka super foty:)
Silije
pią, 13 cze 2008 - 13:40
Sto lat pysznej zabawy dla Kamilki i Majki

Smaruję Nivea Baby faktor 50, ale pewnie sobie go szybko ściera w piachu i wodzie, do spalenia to mu jednak daleko, bardzo stopniowo się "brązowił". Emilka jest taka sama, a Julia najbielsza, bo ona się tylko przerzuca od książek do komputera i z powrotem 37.gif na dwór trzeba siłą na rower komunijny wyganiać. Także łaźcie z dziećmi po dworze póki chcą i póki decydujecie, bo z ośmiolatkami już można tylko pertraktować 29.gif
Ifonka jakie to znajome 03.gif

A mi normalnie przykro, że Dominik skończy rok już za 2 tygodnie 41.gif W moim subiektywnym odczuciu dopiero co się urodził. Za szybko się to moje życie toczy, ledwie chwilę temu Julkę uczyłam dmuchać na świeczkę a to już trzecie 10.gif
A propos narodzin to pojawiły się też pierwsze zdjęcia z warszawskiego zjazdu rodzących w domach i my też tam jesteśmy:
https://dobrzeurodzeni.pl/galeria.php?kat=1zrdud
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
Skąd: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post pią, 13 cze 2008 - 13:40
Post #57

Sto lat pysznej zabawy dla Kamilki i Majki

Smaruję Nivea Baby faktor 50, ale pewnie sobie go szybko ściera w piachu i wodzie, do spalenia to mu jednak daleko, bardzo stopniowo się "brązowił". Emilka jest taka sama, a Julia najbielsza, bo ona się tylko przerzuca od książek do komputera i z powrotem 37.gif na dwór trzeba siłą na rower komunijny wyganiać. Także łaźcie z dziećmi po dworze póki chcą i póki decydujecie, bo z ośmiolatkami już można tylko pertraktować 29.gif
Ifonka jakie to znajome 03.gif

A mi normalnie przykro, że Dominik skończy rok już za 2 tygodnie 41.gif W moim subiektywnym odczuciu dopiero co się urodził. Za szybko się to moje życie toczy, ledwie chwilę temu Julkę uczyłam dmuchać na świeczkę a to już trzecie 10.gif
A propos narodzin to pojawiły się też pierwsze zdjęcia z warszawskiego zjazdu rodzących w domach i my też tam jesteśmy:
https://dobrzeurodzeni.pl/galeria.php?kat=1zrdud


--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
Kate_K

Go??







post pią, 13 cze 2008 - 14:30
Post #58

Baby chętnie bym z wami poplotkowała, ale mam mase roboty. Juz nie wiem w co rece włożyć.
I znów zostałam sama, P. wyjechał na 5 dni... Ale nie jestem sama, bo został ze mną mój malutki syneczek, co już próbuje sam chodzić. A cieszy się przy tym strasznie. Boże jak ten czas leci. Im bliżej roczku Olafka, tym cześciej myslę o upływie czasu.
Tak jak mówi ziowik, dopiero co go przytulam na porodówce, a tu za chwilę będzie miał swojego pierwszego torta urodzinowego....

Ale ze zdjęć widze, ze wasze siusiumajtki też rosnąicon_smile.gif
agata85
pią, 13 cze 2008 - 15:15
godzinke temu wyszedl od nas fryzjer- byl podciac malemu wloski. I wiecie co? Kompletnie mu sie buzka zmienila przy nowej fryzurze. No uroczo wyglada:)) Zreszta, jak zawsze;) I o dziwo siedzial mi na kolanach i byl zafascynowany tym ze facet go obcina 37.gif Atak sie balam ze nie usiedzi i sie nie da...
agata85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,172
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 14:48
Skąd: niemcy
Nr użytkownika: 13,522

GG:


post pią, 13 cze 2008 - 15:15
Post #59

godzinke temu wyszedl od nas fryzjer- byl podciac malemu wloski. I wiecie co? Kompletnie mu sie buzka zmienila przy nowej fryzurze. No uroczo wyglada:)) Zreszta, jak zawsze;) I o dziwo siedzial mi na kolanach i byl zafascynowany tym ze facet go obcina 37.gif Atak sie balam ze nie usiedzi i sie nie da...

--------------------





LilySnape
pią, 13 cze 2008 - 15:26
CYTAT(rzodkiewka @ Thu, 12 Jun 2008 - 19:36) *
Lily, donoszona to będzie za tydzień. dzisiaj zaczynam dopiero 37my.

Wiem icon_wink.gif Piłam za to, żeby była donoszona icon_wink.gif

A Marcinek dziś powiedział: "Kota kupcie kupa!" icon_lol.gif
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
Skąd: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post pią, 13 cze 2008 - 15:26
Post #60

CYTAT(rzodkiewka @ Thu, 12 Jun 2008 - 19:36) *
Lily, donoszona to będzie za tydzień. dzisiaj zaczynam dopiero 37my.

Wiem icon_wink.gif Piłam za to, żeby była donoszona icon_wink.gif

A Marcinek dziś powiedział: "Kota kupcie kupa!" icon_lol.gif

--------------------
Marcin, 25.05.2007
> Czerwcowe siusiumajtki część 9, czas na pierwsze samodzielne spacerki
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 31 maj 2024 - 11:38
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama