Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

* Czerwcowe Osrajtki - część 10 :) *

> 
jaAga*
wto, 29 lip 2008 - 15:48
Odynko jasne że takie, może nie identiko, ale czy to zając czy małpa w zestawie to Karince wszystko jedno icon_wink.gif.
Joana co do tej pracy....hmmmm....nie wiem, ja się boję takich rzeczy, trzeba by zapytać kogoś co już coś takiego lub podobnego robił, bo ja zawsze szukam haka, jak coś za ładnie wygląda.... A te ćwiczenia to 6 Weidera zy jakoś tak, jest gdzieś cały wątek i instrukcja, dla siebie mi się nie chciało, ale może dla Ciebie go odszukam...
Znalazłam: https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...t=0&start=0

Ten post edytował jaaga78 wto, 29 lip 2008 - 15:53
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post wto, 29 lip 2008 - 15:48
Post #41

Odynko jasne że takie, może nie identiko, ale czy to zając czy małpa w zestawie to Karince wszystko jedno icon_wink.gif.
Joana co do tej pracy....hmmmm....nie wiem, ja się boję takich rzeczy, trzeba by zapytać kogoś co już coś takiego lub podobnego robił, bo ja zawsze szukam haka, jak coś za ładnie wygląda.... A te ćwiczenia to 6 Weidera zy jakoś tak, jest gdzieś cały wątek i instrukcja, dla siebie mi się nie chciało, ale może dla Ciebie go odszukam...
Znalazłam: https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...t=0&start=0

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
Kate_K

Go??







post wto, 29 lip 2008 - 16:13
Post #42

Ale fajnie, jedziemy na weekend do Międzyzdrojów:)
Przemek jedzie tam w sprawach służbowych, a ja z Olafkiem się z nim zabieram:) Będziemy nocować w Amber Baltic, więc plaża, morze na wyciągnięcie ręki. Ale się cieszę!!!
odynka

Go??







post wto, 29 lip 2008 - 16:49
Post #43

a my chyba w pt wyjezdzamy na week do Mragowa - juuuupi wreszcie jakis urlop:D no normalnie tak sie ciesze ze hoho mam nadzieje ze pogoda bedzie piekna tak jak zapowiadaja:D
zadobra
wto, 29 lip 2008 - 17:22
To ja tez sie melduje na nowym watku:)

Mialam dzis wolne i bylam na zakupach i wydalam tyle kasy ze szok 13.gif ale kupilam fajna kurtke:) i stanik minimizer 06.gif
Gruszko, widze Cie icon_smile.gif co robisz tu o tej porze?

Odi, zazdroszcze:)
zadobra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: pon, 21 sie 06 - 18:50
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 7,125




post wto, 29 lip 2008 - 17:22
Post #44

To ja tez sie melduje na nowym watku:)

Mialam dzis wolne i bylam na zakupach i wydalam tyle kasy ze szok 13.gif ale kupilam fajna kurtke:) i stanik minimizer 06.gif
Gruszko, widze Cie icon_smile.gif co robisz tu o tej porze?

Odi, zazdroszcze:)

--------------------
ziowik
wto, 29 lip 2008 - 17:23
ale Wam fajnie że gdzieś wyjeżdżacie.. ja tez bym chciała, chociaz na weekend.. może sie uda za tydzień, wyprosze Marka.. a jak nie to zawsze mamy wieś icon_smile.gif

Odi dwie były i dostały 200zł, czyli po 100zł na łebka. mysle że to nie dużo, a mieszkanie fajnie wygląda, naprawde sie postarały bo syf był icon_smile.gif

a ja myślałam o innych. jak znajde takei o które mi chodziło to wkleje, ale teraz ide robić leniwe icon_smile.gif

byłam teraz na małym spacerze, puściłam Kami koło Wawelu na trawe a ta od razu dawaj zaczepiać ludzi. z pietnaście minut kręciła sie koło czworga Francuzów icon_razz.gif a potem zaczepiła jakieś babki, jak sie okazji z Kędzierzyna... na mnie w ogóle sie nie ogląda, mogłabym iść w pierony i nawet by nie spojrzała za mną icon_sad.gif
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post wto, 29 lip 2008 - 17:23
Post #45

ale Wam fajnie że gdzieś wyjeżdżacie.. ja tez bym chciała, chociaz na weekend.. może sie uda za tydzień, wyprosze Marka.. a jak nie to zawsze mamy wieś icon_smile.gif

Odi dwie były i dostały 200zł, czyli po 100zł na łebka. mysle że to nie dużo, a mieszkanie fajnie wygląda, naprawde sie postarały bo syf był icon_smile.gif

a ja myślałam o innych. jak znajde takei o które mi chodziło to wkleje, ale teraz ide robić leniwe icon_smile.gif

byłam teraz na małym spacerze, puściłam Kami koło Wawelu na trawe a ta od razu dawaj zaczepiać ludzi. z pietnaście minut kręciła sie koło czworga Francuzów icon_razz.gif a potem zaczepiła jakieś babki, jak sie okazji z Kędzierzyna... na mnie w ogóle sie nie ogląda, mogłabym iść w pierony i nawet by nie spojrzała za mną icon_sad.gif

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
odynka

Go??







post wto, 29 lip 2008 - 17:25
Post #46

zadobra Kuba ma w Mragowie rodzinke dlatego to w ogole mozliwe:D ech doczekac sie nie moge jeszcze chyba moja przyjaciolke zabieramy:D

haha ziowik no to Nelly tak by nie zrobila - ona nadal placze jak znikamy jej z oczu na dluzej:P
jaAga*
wto, 29 lip 2008 - 17:27
Ziowik moja to całkiem cygańskie dziecko, do wszystich sprzedawczyń ręce wyciąga (wie gdzie iść...tam gdzie coś mają icon_wink.gif).
A my w ten weekend nie wyjeźdżamy, robimy imprezkę w domu -KARAOKE, w przebraniach z lat 70-tych (wątpię zy przebrania wypalą...) bo dziś stuknęła nam druga rocznica ślubu 08.gif , jako że nazywa się bawełniana, to kupiłam mężowi koszulkę polo i spodenki icon_wink.gif....rok temu nic nie dostał, bo stwierdziłam, że starczy mu córka, coprawda prawie dwumiesięczna -ale zawsze icon_wink.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post wto, 29 lip 2008 - 17:27
Post #47

Ziowik moja to całkiem cygańskie dziecko, do wszystich sprzedawczyń ręce wyciąga (wie gdzie iść...tam gdzie coś mają icon_wink.gif).
A my w ten weekend nie wyjeźdżamy, robimy imprezkę w domu -KARAOKE, w przebraniach z lat 70-tych (wątpię zy przebrania wypalą...) bo dziś stuknęła nam druga rocznica ślubu 08.gif , jako że nazywa się bawełniana, to kupiłam mężowi koszulkę polo i spodenki icon_wink.gif....rok temu nic nie dostał, bo stwierdziłam, że starczy mu córka, coprawda prawie dwumiesięczna -ale zawsze icon_wink.gif.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
zadobra
wto, 29 lip 2008 - 17:29
Ziowik, ja tez robilam leniwe dla Tochy ale troche za rzadkie byly wg mnie tzn ciasto:)
Tocha robi tak samo, idzie z obcymi i nas sie nie oglada 08.gif
Fajnie ze masz posprzatane, ja bym tez tak zrobila:)
Jak ja Ci zazdroszcze ze mieszkasz w Krakowie...ja uwielbiam Krak:)

Odi, i przestan z ta oponka:) ja tez sie doluje jak ogladam nasze laseczki

Ciekawe co u Rzodkiewki?
zadobra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: pon, 21 sie 06 - 18:50
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 7,125




post wto, 29 lip 2008 - 17:29
Post #48

Ziowik, ja tez robilam leniwe dla Tochy ale troche za rzadkie byly wg mnie tzn ciasto:)
Tocha robi tak samo, idzie z obcymi i nas sie nie oglada 08.gif
Fajnie ze masz posprzatane, ja bym tez tak zrobila:)
Jak ja Ci zazdroszcze ze mieszkasz w Krakowie...ja uwielbiam Krak:)

Odi, i przestan z ta oponka:) ja tez sie doluje jak ogladam nasze laseczki

Ciekawe co u Rzodkiewki?

--------------------
jaAga*
wto, 29 lip 2008 - 17:29
Ziowik pewnie nie dużo, ale tu na wschodzie 29.gif można wynająć panią zza wschodniej granicy do sprzątania całego domu (domu nie mieszkania) za jakieś 50 zł..... Nie korzystam jakby co....domu nie mam....a okna i tak wiecznie brudne, bo na parterze 29.gif .
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post wto, 29 lip 2008 - 17:29
Post #49

Ziowik pewnie nie dużo, ale tu na wschodzie 29.gif można wynająć panią zza wschodniej granicy do sprzątania całego domu (domu nie mieszkania) za jakieś 50 zł..... Nie korzystam jakby co....domu nie mam....a okna i tak wiecznie brudne, bo na parterze 29.gif .

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
odynka

Go??







post wto, 29 lip 2008 - 18:09
Post #50

ech a tu w centrum wszystko drogie nawet panie do sprzatania:(

jaaga - no to kolejnych dwu lat zyczymy:D nam tez stuka niedlugo coprawda nie mazenstwa ale zawsze;)
lornetka
wto, 29 lip 2008 - 21:15
my już jesteśmy, Iwona i Przemek to super ludzie, bardzo miło nam czas upłynął, a Filipek jaki boski!!!
Jaaga wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu!
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post wto, 29 lip 2008 - 21:15
Post #51

my już jesteśmy, Iwona i Przemek to super ludzie, bardzo miło nam czas upłynął, a Filipek jaki boski!!!
Jaaga wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu!
agata85
wto, 29 lip 2008 - 21:26
echhhh.... jak ja Wam zazdroszcze takich spotkan na zywo...
agata85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,172
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 14:48
SkÄ…d: niemcy
Nr użytkownika: 13,522

GG:


post wto, 29 lip 2008 - 21:26
Post #52

echhhh.... jak ja Wam zazdroszcze takich spotkan na zywo...

--------------------





odynka

Go??







post wto, 29 lip 2008 - 21:30
Post #53

Aguutka a zdjecia?icon_biggrin.gif

juhu wyjezdzamy w pt z nasza przyjaciolka haha ale super!! wreszcie wakacje choc krotkie to zawsze no i moze w koncu drudzy rodzice tez cos na nas kaski wydadza:P
lornetka
wto, 29 lip 2008 - 21:34
Odynko wiem ile taka chwila oddechu znaczy. Życzę Wam cudownej pogody!
zdjęć nie robiliśmy dużo, bo nam dzieciaczki uciekały, jakieś są, jak wgram to pokażę.
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post wto, 29 lip 2008 - 21:34
Post #54

Odynko wiem ile taka chwila oddechu znaczy. Życzę Wam cudownej pogody!
zdjęć nie robiliśmy dużo, bo nam dzieciaczki uciekały, jakieś są, jak wgram to pokażę.
konto_usunięte
wto, 29 lip 2008 - 21:36
Zadobra, jestem, jestem 03.gif
gdzie Ty masz tą oponkę, bo nie zauważyłam?
obejrzałam zdjęcia- pani Tocha rozbrajająca jak zwykle, te jej oczka- figlarne 08.gif pamiętam, jak mi wysłałąś ememesa z małą Tochą po urodzeniu- jak sobie jak przypomnę, to włosiska moja Klaryśka ma całkiem zbliżone. a Ty- kobieta o stu twarzach.fantomas 08.gif na tym zdjęciu z kościoła- jak święta dziewica, niewinna 06.gif

Aguutko, bardzo fajny poomysł na pokoik. a wykonanie- super!! bardzo mi się spodobało łóżeczko- czy ja dobrze widziałąm, że ono takie niziutkie? gdzie kupowaliście? włąśnie myślę o kupnie Stasiowi łożka, ale jakoś nie mam rozeznania w wygodnych, bezpiecznych łóżkaqch dla roczniaków.

w sobotę byliśmy na weselu i ślubie- z Klarą 06.gif
udało się nam wyjście, bo Pyza spała, albo zabawiała gości dając się łąskawie nosić na rękach. posiedzieliśmy do 22.00, ale gdyby nie to, że ja padłam i prawie zasnęłam icon_redface.gif pobylibyśmy pewnie dłużej.
ze Staśkiem lepiej. od trzech nocy nie obudził się z wrzaskiem. co skutkuje tym, że jestem wyspana i wypoczęta.
a Klara? jutrro kończy miesiąc- a jeszcze się nie zepsuła. jest zupełnie niekłopotliwa. daje mi tyle spokoju, koi nerwy, odpoczywam przy niej.
wystarczy mi się przytulić do tego małego pyszczka- i od razu lepiej się robi na duszy. jest bardzo spokojna, zupełnie inna od brata.

odnośnie mojej bytności na wweselu: siedzieliśmy przy stole z moimi dwiema koleżankami- ciężarnymi z dziećmi (w podobnej sytuacji, jak my tzn coś ponad rok różnicy między dziećmi). bardzo się cieszyłam, bo nie widziałam się z nimi całe wieki, miałam nadzieję na miłą pogawędkę, powspominanie dawnych czas,ow, jakieś wymainy opinii, doświadczeń, tudzież inną rozwijającą dyskusję. ale się rozczarowałam 29.gif o ile przez rosół rozmowa o dzieciach była ok, to przy drugim daniu zaczęłam się kręcić z nadzieją zmienienia tematu, przy kompocie już ziewaliśmy z Sebastianem zarzucając topic o pogodzie. a po torcie po prostu wyszliśmy się przewietrzyć 21.gif ja kocham swoje dzieci- serio. ale nie uważam, żeby rozprawianie o nich przy okazji ślubu przyjaciółki (oraz przy jakichkolwiek okazjach) było dla mnie pociągające 29.gif
no sorry. ileż można. monotematyczne strasznie były. nie umiem tak.
konto_usunięte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,236
Dołączył: pią, 05 sty 07 - 19:24
Nr użytkownika: 9,663




post wto, 29 lip 2008 - 21:36
Post #55

Zadobra, jestem, jestem 03.gif
gdzie Ty masz tą oponkę, bo nie zauważyłam?
obejrzałam zdjęcia- pani Tocha rozbrajająca jak zwykle, te jej oczka- figlarne 08.gif pamiętam, jak mi wysłałąś ememesa z małą Tochą po urodzeniu- jak sobie jak przypomnę, to włosiska moja Klaryśka ma całkiem zbliżone. a Ty- kobieta o stu twarzach.fantomas 08.gif na tym zdjęciu z kościoła- jak święta dziewica, niewinna 06.gif

Aguutko, bardzo fajny poomysł na pokoik. a wykonanie- super!! bardzo mi się spodobało łóżeczko- czy ja dobrze widziałąm, że ono takie niziutkie? gdzie kupowaliście? włąśnie myślę o kupnie Stasiowi łożka, ale jakoś nie mam rozeznania w wygodnych, bezpiecznych łóżkaqch dla roczniaków.

w sobotę byliśmy na weselu i ślubie- z Klarą 06.gif
udało się nam wyjście, bo Pyza spała, albo zabawiała gości dając się łąskawie nosić na rękach. posiedzieliśmy do 22.00, ale gdyby nie to, że ja padłam i prawie zasnęłam icon_redface.gif pobylibyśmy pewnie dłużej.
ze Staśkiem lepiej. od trzech nocy nie obudził się z wrzaskiem. co skutkuje tym, że jestem wyspana i wypoczęta.
a Klara? jutrro kończy miesiąc- a jeszcze się nie zepsuła. jest zupełnie niekłopotliwa. daje mi tyle spokoju, koi nerwy, odpoczywam przy niej.
wystarczy mi się przytulić do tego małego pyszczka- i od razu lepiej się robi na duszy. jest bardzo spokojna, zupełnie inna od brata.

odnośnie mojej bytności na wweselu: siedzieliśmy przy stole z moimi dwiema koleżankami- ciężarnymi z dziećmi (w podobnej sytuacji, jak my tzn coś ponad rok różnicy między dziećmi). bardzo się cieszyłam, bo nie widziałam się z nimi całe wieki, miałam nadzieję na miłą pogawędkę, powspominanie dawnych czas,ow, jakieś wymainy opinii, doświadczeń, tudzież inną rozwijającą dyskusję. ale się rozczarowałam 29.gif o ile przez rosół rozmowa o dzieciach była ok, to przy drugim daniu zaczęłam się kręcić z nadzieją zmienienia tematu, przy kompocie już ziewaliśmy z Sebastianem zarzucając topic o pogodzie. a po torcie po prostu wyszliśmy się przewietrzyć 21.gif ja kocham swoje dzieci- serio. ale nie uważam, żeby rozprawianie o nich przy okazji ślubu przyjaciółki (oraz przy jakichkolwiek okazjach) było dla mnie pociągające 29.gif
no sorry. ileż można. monotematyczne strasznie były. nie umiem tak.

--------------------

lornetka
wto, 29 lip 2008 - 21:40
Rzodkiewko, tak to łóżko jest niziutkie, Dawidek bez problemu na nie wchodzi i schodzi ono ma 160 długości, więc jest dość spore, ono jest z Ikei, ale kupione na allegro, bo u nas ikei nie ma..
Świetnie, że mogliście się pobawić na weselu, ja idę teraz w sobotę no to w stylu country, oj będzie się działo, oj będzie!
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post wto, 29 lip 2008 - 21:40
Post #56

Rzodkiewko, tak to łóżko jest niziutkie, Dawidek bez problemu na nie wchodzi i schodzi ono ma 160 długości, więc jest dość spore, ono jest z Ikei, ale kupione na allegro, bo u nas ikei nie ma..
Świetnie, że mogliście się pobawić na weselu, ja idę teraz w sobotę no to w stylu country, oj będzie się działo, oj będzie!
ziowik
wto, 29 lip 2008 - 21:51
Rzodkiewka no to super że sie Wam weselicho udało icon_biggrin.gif cienias z Ceibie icon_biggrin.gif Klara wytrzymała a mama padła icon_smile.gif a na serio to żartuje, i tak długo posiedzieliście icon_razz.gif ja pewnie bym sie o 20 zwineła z maluchem ;P a Stasiu był pewnie z dziadkami icon_smile.gif
ja tam lubie o dzieciakach gadać.. bo tu nei mam z kim, czasem pogadam z Markiem.. licze że sie będę realizować i wygadywać jak siostra Marka urodzi, ale nie chce też pregiąc z gadaniem żeby jej nie zrazić, to jej dziecko, musi sie go sama nauczyć tez, nie można wszystkiego dowiedzieć sie od inncyh..
już miesiąc? jak to szybko leci.. dawaj jakieś nowe foty, opuszczasz sie icon_razz.gif

Aguutka super że sie spotkaliście icon_smile.gif czekam na fotki icon_smile.gif a pokoik musze Markowi pokazać icon_smile.gif
btw - jakimi farbami malowaliście? sama malowałaś?

Odi to super że jedziecie icon_biggrin.gif wypoczniesz icon_smile.gif

a ja nie wyobrażam sobie narazie przeniesienia Kamilki na łóżeczko bez ścianek.. nie ma szans.. ona tak w nocy wędruje, że co chwile by z takiego spadała icon_razz.gif tak wiec jeszcze daleko nam do zwykłego łóżeczka..icon_smile.gif
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post wto, 29 lip 2008 - 21:51
Post #57

Rzodkiewka no to super że sie Wam weselicho udało icon_biggrin.gif cienias z Ceibie icon_biggrin.gif Klara wytrzymała a mama padła icon_smile.gif a na serio to żartuje, i tak długo posiedzieliście icon_razz.gif ja pewnie bym sie o 20 zwineła z maluchem ;P a Stasiu był pewnie z dziadkami icon_smile.gif
ja tam lubie o dzieciakach gadać.. bo tu nei mam z kim, czasem pogadam z Markiem.. licze że sie będę realizować i wygadywać jak siostra Marka urodzi, ale nie chce też pregiąc z gadaniem żeby jej nie zrazić, to jej dziecko, musi sie go sama nauczyć tez, nie można wszystkiego dowiedzieć sie od inncyh..
już miesiąc? jak to szybko leci.. dawaj jakieś nowe foty, opuszczasz sie icon_razz.gif

Aguutka super że sie spotkaliście icon_smile.gif czekam na fotki icon_smile.gif a pokoik musze Markowi pokazać icon_smile.gif
btw - jakimi farbami malowaliście? sama malowałaś?

Odi to super że jedziecie icon_biggrin.gif wypoczniesz icon_smile.gif

a ja nie wyobrażam sobie narazie przeniesienia Kamilki na łóżeczko bez ścianek.. nie ma szans.. ona tak w nocy wędruje, że co chwile by z takiego spadała icon_razz.gif tak wiec jeszcze daleko nam do zwykłego łóżeczka..icon_smile.gif

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
lornetka
wto, 29 lip 2008 - 21:55
Ziowik pokój od A-Z jest tylko i wyłącznie moim dziełem, sama malowałam sufit i ściany- ściany farbami duluxa- ale kolory mieszane na zamówienie były. Jeśli chodzi o łóżko bez ścianek, to myślałam, że Daw też wędrować będzie, ale nie wędruje, oczywiście obstawiam go poduchami, że gdyby spadł to na nie/
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post wto, 29 lip 2008 - 21:55
Post #58

Ziowik pokój od A-Z jest tylko i wyłącznie moim dziełem, sama malowałam sufit i ściany- ściany farbami duluxa- ale kolory mieszane na zamówienie były. Jeśli chodzi o łóżko bez ścianek, to myślałam, że Daw też wędrować będzie, ale nie wędruje, oczywiście obstawiam go poduchami, że gdyby spadł to na nie/
odynka

Go??







post wto, 29 lip 2008 - 22:15
Post #59

Aguutka a te mebelki to z serii mamut prawda?
lornetka
wto, 29 lip 2008 - 22:17
prawda, prawda, jeszcze komodę mamy, której na zdjęciu nie widać.
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post wto, 29 lip 2008 - 22:17
Post #60

prawda, prawda, jeszcze komodę mamy, której na zdjęciu nie widać.
> * Czerwcowe Osrajtki - część 10 :) *
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 09 cze 2024 - 14:03
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama