Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

do zastosowania w sklepie

> 
ciao
śro, 07 mar 2012 - 13:51
Dzisiaj miałam ochote opowiedziec go Pani pracującej w miesnym,mysle ze by sie jej od czasu do czasu przydał;

Przychodzi babeczka do mięsnego, przygląda się mrożonym kurczakom. Wybiera, przekłada, miesza, lecz nie znajduje dostatecznie dużego. Woła ekspedientkę.
- Jutro będą większe?
- Nie ku*wa, nie będą. Są martwe.

ciao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,908
Dołączył: czw, 27 sty 05 - 18:23
SkÄ…d: Krakow
Nr użytkownika: 2,595




post śro, 07 mar 2012 - 13:51
Post #1

Dzisiaj miałam ochote opowiedziec go Pani pracującej w miesnym,mysle ze by sie jej od czasu do czasu przydał;

Przychodzi babeczka do mięsnego, przygląda się mrożonym kurczakom. Wybiera, przekłada, miesza, lecz nie znajduje dostatecznie dużego. Woła ekspedientkę.
- Jutro będą większe?
- Nie ku*wa, nie będą. Są martwe.



--------------------
Brak polskich literowek
MamaJulki
śro, 07 mar 2012 - 13:57
buahaha
przypomniało mi się jak raz byłam w kurczakowym i przyszła jakaś klientka - nie kupiła pałek z kurczaka bo były za duże - a sprzedawczyni jej same najmniejsze wybierała... nosz po cholerkę jej małe ? ozdoby z nich chciała robić ? bo mięsa to tam chyba nie uświadczy za dużo...
MamaJulki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,217
Dołączył: nie, 08 kwi 07 - 22:13
Nr użytkownika: 12,767




post śro, 07 mar 2012 - 13:57
Post #2

buahaha
przypomniało mi się jak raz byłam w kurczakowym i przyszła jakaś klientka - nie kupiła pałek z kurczaka bo były za duże - a sprzedawczyni jej same najmniejsze wybierała... nosz po cholerkę jej małe ? ozdoby z nich chciała robić ? bo mięsa to tam chyba nie uświadczy za dużo...
> do zastosowania w sklepie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 24 wrz 2024 - 02:16
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama