Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
29 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Czy to jesień , czy zima- grono Kwietniówek 04 się trzyma :)

> 
madziarex
nie, 07 sty 2007 - 18:27
[size=18]Heloł icon_lol.gif Zapraszamy !
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post nie, 07 sty 2007 - 18:27
Post #1

[size=18]Heloł icon_lol.gif Zapraszamy !

--------------------
Patison
nie, 07 sty 2007 - 19:19
hehe, niezly tytul icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

melduje, ze jestesmy pozakupowi icon_cool.gif
w ramach rozrywki rodzinnnej bylismy...... 08.gif 08.gif na myjni icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif przyznam szczerze ze ja drugi raz w zyciu na takiej mechanicznej (zawsze oddajemy do recznej) hihi i obserwacja od srodka jest ekscytujaca, zwlaszcza dla takiego prawie trzyltka icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif 29.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 07 sty 2007 - 19:19
Post #2

hehe, niezly tytul icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

melduje, ze jestesmy pozakupowi icon_cool.gif
w ramach rozrywki rodzinnnej bylismy...... 08.gif 08.gif na myjni icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif przyznam szczerze ze ja drugi raz w zyciu na takiej mechanicznej (zawsze oddajemy do recznej) hihi i obserwacja od srodka jest ekscytujaca, zwlaszcza dla takiego prawie trzyltka icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif 29.gif

--------------------


Mama Madzia
nie, 07 sty 2007 - 19:52
I my sie witamy w nowym wątku icon_lol.gif


Patisonku ja przedwczoraj tez myjnie zaliczyłam z Kacprem, on uwielbia to oglądać icon_lol.gif tylko do tej pory robił to z Andrzejem a teraz ze mną icon_biggrin.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post nie, 07 sty 2007 - 19:52
Post #3

I my sie witamy w nowym wątku icon_lol.gif


Patisonku ja przedwczoraj tez myjnie zaliczyłam z Kacprem, on uwielbia to oglądać icon_lol.gif tylko do tej pory robił to z Andrzejem a teraz ze mną icon_biggrin.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




madziarex
nie, 07 sty 2007 - 19:57
CYTAT(Patison)
hehe, niezly tytul  :lol:  :lol:  :lol:  


dziękuję za słowa uznania 08.gif 06.gif


Patison to przeżycia dzisiaj mieliście git icon_smile.gif

Madziu kliknij co u Was !!!

Jaaa- zrobiłam sałatkę warzywną i ... koniec końców , chcę mieszac i d..a - nie mam majonezu.Musze się ubrac i iśc po niego icon_evil.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif Żeby to szlag....
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post nie, 07 sty 2007 - 19:57
Post #4

CYTAT(Patison)
hehe, niezly tytul  :lol:  :lol:  :lol:  


dziękuję za słowa uznania 08.gif 06.gif


Patison to przeżycia dzisiaj mieliście git icon_smile.gif

Madziu kliknij co u Was !!!

Jaaa- zrobiłam sałatkę warzywną i ... koniec końców , chcę mieszac i d..a - nie mam majonezu.Musze się ubrac i iśc po niego icon_evil.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif Żeby to szlag....


--------------------
Bbbbbbnn
nie, 07 sty 2007 - 20:25
My też meldujemy się na nowym wąteczku.

Trochę się opuściałam, ale własnie uzupełniam zaległości i poczytuje.

Madziarka zdjęcia super i te świąteczne i te z centrum handlowego i z kina. A to zdjęcie Qby zawiniętego w ręcznik powala wszystkie. Wklej parę zdjęć z imprezki.

Patisonku, cieszę się że zakupy były udane. Fajnie tak pospać sobie do dziesiatej, zazdroszczę ci. Mój mąż to do kuchni nie wchodzi, dobrze że kawę umie zrobić, chyba muszę go trochę podszkolić.

U nas niedziela mineła spokojnie, bylismy na obiedzie u teściów a potem u kuzyna. Trochę nadrobiliśmy zaległości towarzyskie. Wczoraj byliśmy u mojej przyjaciółki na kolacji (ale było obżarstwa) a rano na mega zakupach ciuchowych z Błażejem i mężem (choć im się to średnio podobało).
Właśnie mąż usypia Błażeja, a ja sobie klikam, i przyzwyczajam się do myśli że jutro zaczyna się od nowa kierat i tak do piątku. Zawsze poniedziałki są najgorsze, jak trzeba rano wstać i lecieć do pracy.
Bbbbbbnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 14:28
Nr użytkownika: 7,779




post nie, 07 sty 2007 - 20:25
Post #5

My też meldujemy się na nowym wąteczku.

Trochę się opuściałam, ale własnie uzupełniam zaległości i poczytuje.

Madziarka zdjęcia super i te świąteczne i te z centrum handlowego i z kina. A to zdjęcie Qby zawiniętego w ręcznik powala wszystkie. Wklej parę zdjęć z imprezki.

Patisonku, cieszę się że zakupy były udane. Fajnie tak pospać sobie do dziesiatej, zazdroszczę ci. Mój mąż to do kuchni nie wchodzi, dobrze że kawę umie zrobić, chyba muszę go trochę podszkolić.

U nas niedziela mineła spokojnie, bylismy na obiedzie u teściów a potem u kuzyna. Trochę nadrobiliśmy zaległości towarzyskie. Wczoraj byliśmy u mojej przyjaciółki na kolacji (ale było obżarstwa) a rano na mega zakupach ciuchowych z Błażejem i mężem (choć im się to średnio podobało).
Właśnie mąż usypia Błażeja, a ja sobie klikam, i przyzwyczajam się do myśli że jutro zaczyna się od nowa kierat i tak do piątku. Zawsze poniedziałki są najgorsze, jak trzeba rano wstać i lecieć do pracy.

--------------------
Agnieszka mama Błażejka (20 maja 2004r.)
madziarex
nie, 07 sty 2007 - 20:32
Agunia odmeldowana- brawo icon_biggrin.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post nie, 07 sty 2007 - 20:32
Post #6

Agunia odmeldowana- brawo icon_biggrin.gif

--------------------
katna
nie, 07 sty 2007 - 22:32
i ja sie witam w nowym wątku icon_smile.gif
wczoraj bylismy an urodzinach u znajomych blizniakow oj, dzialo sie - wrocilismy wykonczeni...
zawsze po powrocie od nich zastanawiam sie jak, rodzice daja rade icon_rolleyes.gif

a dzisiaj u nas lało caly dzien icon_cry.gif
porażka, az sie z domu nie chcialo wychodzic... brrrr ...

aha, kobitki - klikniecie mi - pliiiiis icon_smile.gif
konkursomaniaczka was prosi icon_wink.gif

https://escejp.superkonkurs.pl/Details.aspx?id=5459

mozna codziennie, jakby ktos byl chetny icon_lol.gif
katna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 551
Dołączył: czw, 12 maj 05 - 11:17
Nr użytkownika: 3,128




post nie, 07 sty 2007 - 22:32
Post #7

i ja sie witam w nowym wątku icon_smile.gif
wczoraj bylismy an urodzinach u znajomych blizniakow oj, dzialo sie - wrocilismy wykonczeni...
zawsze po powrocie od nich zastanawiam sie jak, rodzice daja rade icon_rolleyes.gif

a dzisiaj u nas lało caly dzien icon_cry.gif
porażka, az sie z domu nie chcialo wychodzic... brrrr ...

aha, kobitki - klikniecie mi - pliiiiis icon_smile.gif
konkursomaniaczka was prosi icon_wink.gif

https://escejp.superkonkurs.pl/Details.aspx?id=5459

mozna codziennie, jakby ktos byl chetny icon_lol.gif

--------------------
Kasia, mama Natalki ( 8 kwietnia 2004r. )
NATI
pon, 08 sty 2007 - 05:26
ZAGŁOSOWANE icon_smile.gif)


Madziarko
Mam o 1 słoik majonezu za dużo icon_lol.gif
Nadać pociągiem u konduktora ? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_wink.gif

O tej godzinie głupawkę już mam, więc się odmeldowuję i idę spać icon_smile.gif)

Dla coniektórych mogę jako pobudka robić icon_lol.gif
NATI


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,112
Dołączył: sob, 17 sty 04 - 23:16
Nr użytkownika: 1,339

GG:


post pon, 08 sty 2007 - 05:26
Post #8

ZAGŁOSOWANE icon_smile.gif)


Madziarko
Mam o 1 słoik majonezu za dużo icon_lol.gif
Nadać pociągiem u konduktora ? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_wink.gif

O tej godzinie głupawkę już mam, więc się odmeldowuję i idę spać icon_smile.gif)

Dla coniektórych mogę jako pobudka robić icon_lol.gif

--------------------
Natalia , mama Bartoszka ur. 19 maja 2004 :))
user posted imageuser posted image
madziarex
pon, 08 sty 2007 - 09:05
Hej icon_smile.gif
Wtałam wreszcie icon_redface.gif icon_cool.gif matko ale ja się wyleniuchowałam przez ten ostatnie 2 tygodnie icon_smile.gif DObrze mi z tym icon_smile.gif

Nati godzina do kładzenia się niezła icon_eek.gif icon_wink.gif Rzeczywiście jak będziesz się kładła o 5 w czwartek , to możesz mie obudzić .Będę musiała wstać jakoś tak po piątej.
Za majonez dziękuję , bo sałatka już zrobiona i o połowę jej mniej icon_wink.gif

Katna zdjęcie cudne , głosik oddany icon_smile.gif

Matko minął mi ten weekend szybko jak nie wiem co . Dużo się działo , było wesoło .Oby kolejny był podobny icon_smile.gif


Ptysia gdzie wsiąkłaś ????
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 08 sty 2007 - 09:05
Post #9

Hej icon_smile.gif
Wtałam wreszcie icon_redface.gif icon_cool.gif matko ale ja się wyleniuchowałam przez ten ostatnie 2 tygodnie icon_smile.gif DObrze mi z tym icon_smile.gif

Nati godzina do kładzenia się niezła icon_eek.gif icon_wink.gif Rzeczywiście jak będziesz się kładła o 5 w czwartek , to możesz mie obudzić .Będę musiała wstać jakoś tak po piątej.
Za majonez dziękuję , bo sałatka już zrobiona i o połowę jej mniej icon_wink.gif

Katna zdjęcie cudne , głosik oddany icon_smile.gif

Matko minął mi ten weekend szybko jak nie wiem co . Dużo się działo , było wesoło .Oby kolejny był podobny icon_smile.gif


Ptysia gdzie wsiąkłaś ????


--------------------
Bbbbbbnn
pon, 08 sty 2007 - 09:14
Wiatam poniedziałkowo, ja już od godziny ósmej w pracy, ale dzisiaj wstawanie było ciężkie, ledwo sie z Błażejejm wyrobiliśmy. icon_evil.gif

Nati współczuje ci tego siedzenia po nocach, wiem coś o tym, na dłuższą metę to nie zdaje egazminu. icon_wink.gif

Madziarka cieszę się że odpoczełaś, to ty miałaś tyle urlopu Fajnie ci icon_wink.gif

Katna zagłosowane. icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

A gdzie pozostałe dziewczyny czego się nie meldują
Bbbbbbnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 14:28
Nr użytkownika: 7,779




post pon, 08 sty 2007 - 09:14
Post #10

Wiatam poniedziałkowo, ja już od godziny ósmej w pracy, ale dzisiaj wstawanie było ciężkie, ledwo sie z Błażejejm wyrobiliśmy. icon_evil.gif

Nati współczuje ci tego siedzenia po nocach, wiem coś o tym, na dłuższą metę to nie zdaje egazminu. icon_wink.gif

Madziarka cieszę się że odpoczełaś, to ty miałaś tyle urlopu Fajnie ci icon_wink.gif

Katna zagłosowane. icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

A gdzie pozostałe dziewczyny czego się nie meldują

--------------------
Agnieszka mama Błażejka (20 maja 2004r.)
madziarex
pon, 08 sty 2007 - 09:49
CYTAT(agunia3)
Madziarka cieszę się że odpoczełaś, to ty miałaś tyle urlopu Fajnie ci  :wink:


06.gif 08.gif 48.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 08 sty 2007 - 09:49
Post #11

CYTAT(agunia3)
Madziarka cieszę się że odpoczełaś, to ty miałaś tyle urlopu Fajnie ci  :wink:


06.gif 08.gif 48.gif

--------------------
Ewaaa
pon, 08 sty 2007 - 12:40
melduje się
czasu brak
ale obiecuje nadrobić zaległości
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post pon, 08 sty 2007 - 12:40
Post #12

melduje się
czasu brak
ale obiecuje nadrobić zaległości

--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


madziarex
pon, 08 sty 2007 - 12:51
EPM - nie wierzę własnym oczom icon_eek.gif icon_wink.gif Witaj !

Co porabiacie? Ja właśnie przewertowałam całą Gazetę Wyborczą i zaczynam rozsyłanie ofert.Może mi się gdzieś ,coś uda... icon_rolleyes.gif icon_confused.gif

Poza tym dzień spokojny , jesteśmy po spacerku - bylismy w przedszkolu do którego będzie od września chodził Qba.Miejsce ślczne , niesłychanie miła p.dyrektor , tuż pod domem- same "za". Drzwi otwarte są na początku kwietnia , więc wtedy się zapiszemy i od września wioooo icon_lol.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 08 sty 2007 - 12:51
Post #13

EPM - nie wierzę własnym oczom icon_eek.gif icon_wink.gif Witaj !

Co porabiacie? Ja właśnie przewertowałam całą Gazetę Wyborczą i zaczynam rozsyłanie ofert.Może mi się gdzieś ,coś uda... icon_rolleyes.gif icon_confused.gif

Poza tym dzień spokojny , jesteśmy po spacerku - bylismy w przedszkolu do którego będzie od września chodził Qba.Miejsce ślczne , niesłychanie miła p.dyrektor , tuż pod domem- same "za". Drzwi otwarte są na początku kwietnia , więc wtedy się zapiszemy i od września wioooo icon_lol.gif


--------------------
katna
pon, 08 sty 2007 - 13:16
witajcie icon_smile.gif

na poczatku od razu pieknie dziekuje za wszystkie kliki icon_smile.gif

madziarka - my jakos tak telepatycznie wszytko podobnie robimy icon_rolleyes.gif
najpierw ta choinka - u mnie tez juz rozebrana icon_smile.gif
tez jestem na etapie szukania pracy - wychowawczy konczy mi sie w sierpniu icon_confused.gif TY tez na wychowawczym?
a i przedszkole dzisiaj odwiedziłyśmy icon_lol.gif na razi u nas nic nie wiadomo co do zapsów. moze w styczniu ,a moze w marcu - mam dzwonic i pytac, bo to ponoc urzad Miasta ustala...
katna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 551
Dołączył: czw, 12 maj 05 - 11:17
Nr użytkownika: 3,128




post pon, 08 sty 2007 - 13:16
Post #14

witajcie icon_smile.gif

na poczatku od razu pieknie dziekuje za wszystkie kliki icon_smile.gif

madziarka - my jakos tak telepatycznie wszytko podobnie robimy icon_rolleyes.gif
najpierw ta choinka - u mnie tez juz rozebrana icon_smile.gif
tez jestem na etapie szukania pracy - wychowawczy konczy mi sie w sierpniu icon_confused.gif TY tez na wychowawczym?
a i przedszkole dzisiaj odwiedziłyśmy icon_lol.gif na razi u nas nic nie wiadomo co do zapsów. moze w styczniu ,a moze w marcu - mam dzwonic i pytac, bo to ponoc urzad Miasta ustala...

--------------------
Kasia, mama Natalki ( 8 kwietnia 2004r. )
aj80
pon, 08 sty 2007 - 13:28
Witam w nowym wątku. EwaPdowójnaMamuśka (swoją drogą nie dało się wymyśleć krótszego nicku? icon_lol.gif ) miło cię znów widzieć. Mam nadzieję, że nadrobisz icon_smile.gif

Katna zagłosowałam.

Ja jak zwykle w pracy. Po południu idę reklamować buty (rozlazły mi się normalnie na szwach icon_eek.gif ), kupić nowe i może poszukać jakichś dżinsów z niskim stanem. Jutro muszę lecieć na badania, cholera zapomniałam o nich, a w piątek mam wizytę u gin.

W sobotę byliśmy na basenie (zapisaliśmy się z powrotm na kurs, Grześ miał przerwę pół roku), Grześ z deka przerażony, a najbardziej lodowatą wodą. Przerwy nie wpływają dobrze na dzieci. No i później dostał nam gorączki, którą zbiliśmy i pojechaliśmy na wigilię (kuzyni obchodzą swięta w styczniu). Od tego czasu gorączki brak, innych objawów brak, więc Grześ poszedł znów do żłobka.

Na wigilii:


Basen:
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post pon, 08 sty 2007 - 13:28
Post #15

Witam w nowym wątku. EwaPdowójnaMamuśka (swoją drogą nie dało się wymyśleć krótszego nicku? icon_lol.gif ) miło cię znów widzieć. Mam nadzieję, że nadrobisz icon_smile.gif

Katna zagłosowałam.

Ja jak zwykle w pracy. Po południu idę reklamować buty (rozlazły mi się normalnie na szwach icon_eek.gif ), kupić nowe i może poszukać jakichś dżinsów z niskim stanem. Jutro muszę lecieć na badania, cholera zapomniałam o nich, a w piątek mam wizytę u gin.

W sobotę byliśmy na basenie (zapisaliśmy się z powrotm na kurs, Grześ miał przerwę pół roku), Grześ z deka przerażony, a najbardziej lodowatą wodą. Przerwy nie wpływają dobrze na dzieci. No i później dostał nam gorączki, którą zbiliśmy i pojechaliśmy na wigilię (kuzyni obchodzą swięta w styczniu). Od tego czasu gorączki brak, innych objawów brak, więc Grześ poszedł znów do żłobka.

Na wigilii:


Basen:


--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
Ptysiak
pon, 08 sty 2007 - 13:44
jestem, ale jakos nie mam co pisac

u nas wszystko super, wczoraj zakupy i obiadek u mamy icon_smile.gif wieczorem rozebralam choinke z Jaskiem bo wygladala juz koszmarnie

a dzisiaj chlopaki rano pojechaly do zlobka a ja sie wyspalam do 11 icon_smile.gif potem wysprzatalam mieszkanie, lacznie w korytarzem przed wejsciem do mieszkania bo przez to ze budynek jeszcze nie odebrany nie ma firmy sprzatajace a juz nie moglam patrzec na syf przed wejsciem ktory nanosil sie do mieszkania icon_smile.gif teraz drugie pranie sie konczy a ja nie robi nic icon_smile.gif

po polludniu przychodza do nas znajomi a jutro moj maz znowu wybywa na 4 dni icon_rolleyes.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post pon, 08 sty 2007 - 13:44
Post #16

jestem, ale jakos nie mam co pisac

u nas wszystko super, wczoraj zakupy i obiadek u mamy icon_smile.gif wieczorem rozebralam choinke z Jaskiem bo wygladala juz koszmarnie

a dzisiaj chlopaki rano pojechaly do zlobka a ja sie wyspalam do 11 icon_smile.gif potem wysprzatalam mieszkanie, lacznie w korytarzem przed wejsciem do mieszkania bo przez to ze budynek jeszcze nie odebrany nie ma firmy sprzatajace a juz nie moglam patrzec na syf przed wejsciem ktory nanosil sie do mieszkania icon_smile.gif teraz drugie pranie sie konczy a ja nie robi nic icon_smile.gif

po polludniu przychodza do nas znajomi a jutro moj maz znowu wybywa na 4 dni icon_rolleyes.gif

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


katna
pon, 08 sty 2007 - 14:36
ANiu super fotki icon_smile.gif
Natalka tez uwielbia basen - jak tylko jej mowie zeby sie ubierala, bo wychodzimy, to ona - "basienu?" icon_lol.gif
tez staramy sie chodzic regularnie, ale wiadomo jak to bywa... wink.gif
a oto pare fotek z ostatniej wizyty na basenie icon_smile.gif

Zabawy z tatą w wodzie icon_smile.gif





na razie wysylam tyle, o cos mi net nawala....
katna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 551
Dołączył: czw, 12 maj 05 - 11:17
Nr użytkownika: 3,128




post pon, 08 sty 2007 - 14:36
Post #17

ANiu super fotki icon_smile.gif
Natalka tez uwielbia basen - jak tylko jej mowie zeby sie ubierala, bo wychodzimy, to ona - "basienu?" icon_lol.gif
tez staramy sie chodzic regularnie, ale wiadomo jak to bywa... wink.gif
a oto pare fotek z ostatniej wizyty na basenie icon_smile.gif

Zabawy z tatą w wodzie icon_smile.gif





na razie wysylam tyle, o cos mi net nawala....

--------------------
Kasia, mama Natalki ( 8 kwietnia 2004r. )
katna
pon, 08 sty 2007 - 14:39
i jeszcze kilka icon_smile.gif





I minka na koniec icon_wink.gif

katna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 551
Dołączył: czw, 12 maj 05 - 11:17
Nr użytkownika: 3,128




post pon, 08 sty 2007 - 14:39
Post #18

i jeszcze kilka icon_smile.gif





I minka na koniec icon_wink.gif



--------------------
Kasia, mama Natalki ( 8 kwietnia 2004r. )
Ptysiak
pon, 08 sty 2007 - 15:09
Natalka to prawdziwy aniolek icon_smile.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post pon, 08 sty 2007 - 15:09
Post #19

Natalka to prawdziwy aniolek icon_smile.gif

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Mama Madzia
pon, 08 sty 2007 - 15:25
Slicznooosci icon_lol.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post pon, 08 sty 2007 - 15:25
Post #20

Slicznooosci icon_lol.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




> Czy to jesień , czy zima- grono Kwietniówek 04 się trzyma :)
Start new topic
Reply to this topic
29 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 11 cze 2024 - 14:25
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama