Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
16 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwiec / Lipiec 2004

, cz. 17, rok 2010
> , cz. 17, rok 2010
Mariola***
wto, 30 mar 2010 - 23:27
oj, cisza...pewnie chaty wysprzątane, plany wypieków, potraw, listy zakupów porobione, a ja ....piszę sobie na forum

Oj dzisiaj miałam ciężki dzień. Miewam często wojny z moim kochanym synkiem. I wierzcie mi, byłam okropna w jego wieku, bo jak się ostatnio dowiedziałam od mamy, ma to po mnie.
Dzisiaj na przykład się dowiedziałam,ze w tym domu to przecież ja jestem od sprzątania. Tekst sześciolatka. Tydzień temu narozrabiał i zabroniłam mu iść do babci spać. Po czym moje dziecię weszło do domu, spakowało się w reklamówkę i komunikuje mi,że idzie do babci czy mi się to podoba czy nie. I wychodzi i idzie...W końcu nie poszedł, ale daje mu jeszcze kilka miesięcy i pewnie się nie wróci z drogi. Ja podobno zrobiłam to samo w wieku 7 lat, tyle,że wsiadłam w autobus i podjechałam jeden przystanek, młody ma z buta jakieś 5 minut drogi w jego tempie. No cóż, dzieci teraz sztbciej dojrzewają.

Ręce opadają.
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post wto, 30 mar 2010 - 23:27
Post #61

oj, cisza...pewnie chaty wysprzątane, plany wypieków, potraw, listy zakupów porobione, a ja ....piszę sobie na forum

Oj dzisiaj miałam ciężki dzień. Miewam często wojny z moim kochanym synkiem. I wierzcie mi, byłam okropna w jego wieku, bo jak się ostatnio dowiedziałam od mamy, ma to po mnie.
Dzisiaj na przykład się dowiedziałam,ze w tym domu to przecież ja jestem od sprzątania. Tekst sześciolatka. Tydzień temu narozrabiał i zabroniłam mu iść do babci spać. Po czym moje dziecię weszło do domu, spakowało się w reklamówkę i komunikuje mi,że idzie do babci czy mi się to podoba czy nie. I wychodzi i idzie...W końcu nie poszedł, ale daje mu jeszcze kilka miesięcy i pewnie się nie wróci z drogi. Ja podobno zrobiłam to samo w wieku 7 lat, tyle,że wsiadłam w autobus i podjechałam jeden przystanek, młody ma z buta jakieś 5 minut drogi w jego tempie. No cóż, dzieci teraz sztbciej dojrzewają.

Ręce opadają.

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
karoleenka
piÄ…, 02 kwi 2010 - 18:43
Mariola łączę się w bólu.....Natan strasznie się zbiesił. Wali takimi tekstami, że mi szczęka opada. Najgorsze, że jeszcze sie nie złożyłam do kupy i za bardzo nie mam obmyślonej strategii- nigdy nie musiałam go "wychowywać"- narazie dumam jak ugryźć temat.

może cos podpowiecie?

w ogóle popadam w panikę bo Iwo juz teraz mi daje czadu a ja nie przyzwyczajona do takich osobników- kurka aż nie chce myslec jak będzie starszy 37.gif bo skoro Natan dziecko bezproblemowe, zawsze usłuchane i pozytywnie do wszystkiego nastawione potrafi pokazac pazurki to nie wiem Kto wyrośnie mi z małego drażliwca, wymuszacza, histeryka...ratunku blagam.gif


a ja póki co umyłam okna, poprałam firany, zasłony, pomalowaliśmy jaja i nic więcej mi sie nie chce 06.gif
jutro sie sprężę od rana
karoleenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,473
Dołączył: śro, 12 maj 04 - 22:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,741

GG:


post piÄ…, 02 kwi 2010 - 18:43
Post #62

Mariola łączę się w bólu.....Natan strasznie się zbiesił. Wali takimi tekstami, że mi szczęka opada. Najgorsze, że jeszcze sie nie złożyłam do kupy i za bardzo nie mam obmyślonej strategii- nigdy nie musiałam go "wychowywać"- narazie dumam jak ugryźć temat.

może cos podpowiecie?

w ogóle popadam w panikę bo Iwo juz teraz mi daje czadu a ja nie przyzwyczajona do takich osobników- kurka aż nie chce myslec jak będzie starszy 37.gif bo skoro Natan dziecko bezproblemowe, zawsze usłuchane i pozytywnie do wszystkiego nastawione potrafi pokazac pazurki to nie wiem Kto wyrośnie mi z małego drażliwca, wymuszacza, histeryka...ratunku blagam.gif


a ja póki co umyłam okna, poprałam firany, zasłony, pomalowaliśmy jaja i nic więcej mi sie nie chce 06.gif
jutro sie sprężę od rana

--------------------





Kocurek
sob, 03 kwi 2010 - 20:16
A ja rozpoczęłam najbardziej gó.niane świeta w swoim życiu. Zapowiada się bosssko 29.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post sob, 03 kwi 2010 - 20:16
Post #63

A ja rozpoczęłam najbardziej gó.niane świeta w swoim życiu. Zapowiada się bosssko 29.gif

--------------------
karoleenka
sob, 03 kwi 2010 - 22:31
Kocurku- trzymaj siÄ™ kochana przytul.gif

Dziewczyny Zdrowych, Radosnych ÅšwiÄ…t Wielkanocnych!!!!
karoleenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,473
Dołączył: śro, 12 maj 04 - 22:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,741

GG:


post sob, 03 kwi 2010 - 22:31
Post #64

Kocurku- trzymaj siÄ™ kochana przytul.gif

Dziewczyny Zdrowych, Radosnych ÅšwiÄ…t Wielkanocnych!!!!

--------------------





MonikaS.
nie, 04 kwi 2010 - 08:34
Wesołych i pogodnych Świąt Wielkanocnych Wam życzę, dziewczyny!

Kocurku przytul.gif
MonikaS.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 300
Dołączył: nie, 26 gru 04 - 22:51
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 2,452




post nie, 04 kwi 2010 - 08:34
Post #65

Wesołych i pogodnych Świąt Wielkanocnych Wam życzę, dziewczyny!

Kocurku przytul.gif

--------------------
Mama Mai (14.07.2004) i Emilki (22.08.2009)
karoleenka
piÄ…, 09 kwi 2010 - 21:45
kurde laski kochane gdzie Wy jesteście....

dla ożywienia może to podziała 06.gif

Iwosław mina nr 1


Iwosław i Natosław- indianie dwa, a raczej Winetou i Old Shuterhand ( czy jak sie to pisało...) 04.gif 04.gif


Ten post edytował karoleenka pią, 09 kwi 2010 - 21:47
karoleenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,473
Dołączył: śro, 12 maj 04 - 22:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,741

GG:


post piÄ…, 09 kwi 2010 - 21:45
Post #66

kurde laski kochane gdzie Wy jesteście....

dla ożywienia może to podziała 06.gif

Iwosław mina nr 1


Iwosław i Natosław- indianie dwa, a raczej Winetou i Old Shuterhand ( czy jak sie to pisało...) 04.gif 04.gif


--------------------





Kocurek
piÄ…, 09 kwi 2010 - 22:44
Boscy sÄ…, Old Shatterhand wymiata (czy jak mu tam icon_wink.gif) a jakie ma wieeelkie oczy!!!
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post piÄ…, 09 kwi 2010 - 22:44
Post #67

Boscy sÄ…, Old Shatterhand wymiata (czy jak mu tam icon_wink.gif) a jakie ma wieeelkie oczy!!!

--------------------
MonikaS.
sob, 10 kwi 2010 - 08:59
Fajne chłopaki! Widać, że to bracia icon_smile.gif

A ja od 2 tygodni pracujÄ™ - do Emilki babcia przychodzi, jakoÅ› dajemy radÄ™, ale juz mi siÄ™ wakacje marzÄ… icon_smile.gif
MonikaS.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 300
Dołączył: nie, 26 gru 04 - 22:51
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 2,452




post sob, 10 kwi 2010 - 08:59
Post #68

Fajne chłopaki! Widać, że to bracia icon_smile.gif

A ja od 2 tygodni pracujÄ™ - do Emilki babcia przychodzi, jakoÅ› dajemy radÄ™, ale juz mi siÄ™ wakacje marzÄ… icon_smile.gif


--------------------
Mama Mai (14.07.2004) i Emilki (22.08.2009)
Mariola***
sob, 10 kwi 2010 - 21:51
ja to nawet nie pisałm jak tak powiało ciszą, potem znowu będą sie ze mnie śmiać,że sama do siebie piszę 06.gif
karoleenka- fryuzury dzieciaki podobne w tym wieku, Natanowi też pamiętam jak stały. Ale Iwo ma oczy chyba ciemniejsze, nie? A buźki faktycznie "braciowe"

Monika- Ty się tam pracą nie chwal tylko jakieś zdjęcie być wrzuciła. Ot, praca mi dziwna...mam po dziurki swojej domowej pracy 21.gif
Irytuje mnie to, że w pracy mamy takiego dziada a nie komputer,ze wszystko muszę robić w domu. Siedzę, więc bardzie czuy mniej produktywnie w pracy przez ileś godzin dzienni, czasami dosłaownie piję kawę, bo mam prace komputerową a po powrocie do domu, dzieciaki sapć o 21.30. Ja budzę się , bo przysypiam przy uspianiu Martyny i dawaj klepię sobie w klawiaturkę do 24.00 czy dłużej, czasai krócej.
To ja też cos wrzucę. Zdjęć jakoś nie robię,nie mam z czego wybrać, te z marca,ale oczyska czerwone.


A tu nasz sąsiad bażant, tak się przechadza co ranek:)

Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post sob, 10 kwi 2010 - 21:51
Post #69

ja to nawet nie pisałm jak tak powiało ciszą, potem znowu będą sie ze mnie śmiać,że sama do siebie piszę 06.gif
karoleenka- fryuzury dzieciaki podobne w tym wieku, Natanowi też pamiętam jak stały. Ale Iwo ma oczy chyba ciemniejsze, nie? A buźki faktycznie "braciowe"

Monika- Ty się tam pracą nie chwal tylko jakieś zdjęcie być wrzuciła. Ot, praca mi dziwna...mam po dziurki swojej domowej pracy 21.gif
Irytuje mnie to, że w pracy mamy takiego dziada a nie komputer,ze wszystko muszę robić w domu. Siedzę, więc bardzie czuy mniej produktywnie w pracy przez ileś godzin dzienni, czasami dosłaownie piję kawę, bo mam prace komputerową a po powrocie do domu, dzieciaki sapć o 21.30. Ja budzę się , bo przysypiam przy uspianiu Martyny i dawaj klepię sobie w klawiaturkę do 24.00 czy dłużej, czasai krócej.
To ja też cos wrzucę. Zdjęć jakoś nie robię,nie mam z czego wybrać, te z marca,ale oczyska czerwone.


A tu nasz sąsiad bażant, tak się przechadza co ranek:)



--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
Kocurek
nie, 11 kwi 2010 - 19:58
Mariola, ale masz duże dzieci icon_eek.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post nie, 11 kwi 2010 - 19:58
Post #70

Mariola, ale masz duże dzieci icon_eek.gif

--------------------
Mariola***
nie, 11 kwi 2010 - 21:39
Kocurek- a jakie starsze pyskate 29.gif
Dzisiaj znowu dałam się ponieśc emocjom, nie wiem czy zancie bajke o Pulcherinie, tytuł elfiki, to ja jak ta Pulcherina. Ciąglę wrzeszczę. Az dziw,ze nie mam problemów z gardłem.
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post nie, 11 kwi 2010 - 21:39
Post #71

Kocurek- a jakie starsze pyskate 29.gif
Dzisiaj znowu dałam się ponieśc emocjom, nie wiem czy zancie bajke o Pulcherinie, tytuł elfiki, to ja jak ta Pulcherina. Ciąglę wrzeszczę. Az dziw,ze nie mam problemów z gardłem.

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
karoleenka
pon, 12 kwi 2010 - 13:11
Mariola- ja jestem w szoku jak Martyna jest juz duża, a jakie ma super włosy icon_smile.gif

co do zachowania naszych dzieci 21.gif , ulżyło mi po lekturze tego :
bunt sześciolatka ?
karoleenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,473
Dołączył: śro, 12 maj 04 - 22:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,741

GG:


post pon, 12 kwi 2010 - 13:11
Post #72

Mariola- ja jestem w szoku jak Martyna jest juz duża, a jakie ma super włosy icon_smile.gif

co do zachowania naszych dzieci 21.gif , ulżyło mi po lekturze tego :
bunt sześciolatka ?

--------------------





MonikaS.
pon, 12 kwi 2010 - 17:52
Mariola, Martyna strasznie urosła, normalnie w szoku jestem! A Miłosz wcale nie wygląda na pyskatego.. no wiem,że to o niczym nie świadczy icon_smile.gif

To teraz moja kolej:





MonikaS.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 300
Dołączył: nie, 26 gru 04 - 22:51
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 2,452




post pon, 12 kwi 2010 - 17:52
Post #73

Mariola, Martyna strasznie urosła, normalnie w szoku jestem! A Miłosz wcale nie wygląda na pyskatego.. no wiem,że to o niczym nie świadczy icon_smile.gif

To teraz moja kolej:







--------------------
Mama Mai (14.07.2004) i Emilki (22.08.2009)
MonikaS.
pon, 12 kwi 2010 - 17:54
I najnowsze:


MonikaS.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 300
Dołączył: nie, 26 gru 04 - 22:51
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 2,452




post pon, 12 kwi 2010 - 17:54
Post #74

I najnowsze:




--------------------
Mama Mai (14.07.2004) i Emilki (22.08.2009)
Mariola***
pon, 12 kwi 2010 - 20:20
karoleenka- to w sumie mam dziecko idealne ja się tylko czepiam, ale wiem, że to moja wina. Z ręką na sercu przyznaję, ja jestem impulsywna i wojny u nas są nakręcane przeze mnie poniekąd. Ja mówię cos dla młodego, on oczywiście "nie" , potem to on krzyczy ja krzyczę, które głośniej i tak sobie wychowuje krzykacza. Tyle,że robi się mały agresor.
Na przykład dzisija w przedszkolu,że nie nałożę mu butów i nie zawiążę, bo potrafi sam. On na to,że on słabo wiąże. Ja,ze zawiąż słabo, jak Ci się rozsznuruje to ci zawiążę wtedy. Rozmawiam z jedna mamą a młody podszedł i kopnął mnie. W sumie taki numer pierwszy raz odwalił, ale wyszłam z przedszkola on za mną ciagnie mnie za torbę. I słuchajcie, nie krzyknęłam, stoicki spokój. Potem w domu się do mnie przywalił, ze chce do babci ja że nie...bo nie zachowywał się odpowiednio i nie będzie chodził do babci sam.
I na koniec powiedziałam,ze nigdzie z nim dzisiaj nie idę. I jakoś jak ja sie nie darłam to i jemu szybciej przeszło. Teraz z uporem maniaka, powtarzam mu,że ja krzyczeć nie będę już na niego bo sobie przemyślałam parę spraw. I nie wiem jak wytrwam.

Monika- dziewczynki śliczne.

A tak zapytam, bo o zlocie nie ma juz mowy, ale może ktoś sie wybiera nad polskie morze w okolicach Trójmiasta?
Bo ja jak zwykle będę w Gdyni.
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post pon, 12 kwi 2010 - 20:20
Post #75

karoleenka- to w sumie mam dziecko idealne ja się tylko czepiam, ale wiem, że to moja wina. Z ręką na sercu przyznaję, ja jestem impulsywna i wojny u nas są nakręcane przeze mnie poniekąd. Ja mówię cos dla młodego, on oczywiście "nie" , potem to on krzyczy ja krzyczę, które głośniej i tak sobie wychowuje krzykacza. Tyle,że robi się mały agresor.
Na przykład dzisija w przedszkolu,że nie nałożę mu butów i nie zawiążę, bo potrafi sam. On na to,że on słabo wiąże. Ja,ze zawiąż słabo, jak Ci się rozsznuruje to ci zawiążę wtedy. Rozmawiam z jedna mamą a młody podszedł i kopnął mnie. W sumie taki numer pierwszy raz odwalił, ale wyszłam z przedszkola on za mną ciagnie mnie za torbę. I słuchajcie, nie krzyknęłam, stoicki spokój. Potem w domu się do mnie przywalił, ze chce do babci ja że nie...bo nie zachowywał się odpowiednio i nie będzie chodził do babci sam.
I na koniec powiedziałam,ze nigdzie z nim dzisiaj nie idę. I jakoś jak ja sie nie darłam to i jemu szybciej przeszło. Teraz z uporem maniaka, powtarzam mu,że ja krzyczeć nie będę już na niego bo sobie przemyślałam parę spraw. I nie wiem jak wytrwam.

Monika- dziewczynki śliczne.

A tak zapytam, bo o zlocie nie ma juz mowy, ale może ktoś sie wybiera nad polskie morze w okolicach Trójmiasta?
Bo ja jak zwykle będę w Gdyni.

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
MonikaS.
wto, 13 kwi 2010 - 08:55
CYTAT(Mariola*** @ Mon, 12 Apr 2010 - 20:20) *
A tak zapytam, bo o zlocie nie ma juz mowy, ale może ktoś sie wybiera nad polskie morze w okolicach Trójmiasta?
Bo ja jak zwykle będę w Gdyni.

Moze jak byśmy się zebrały to dałoby sie jeszcze coś zorganizować, tylko chyba chętnych za bardzo nie ma icon_sad.gif
My siÄ™ nie wybieramy nad morze..
MonikaS.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 300
Dołączył: nie, 26 gru 04 - 22:51
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 2,452




post wto, 13 kwi 2010 - 08:55
Post #76

CYTAT(Mariola*** @ Mon, 12 Apr 2010 - 20:20) *
A tak zapytam, bo o zlocie nie ma juz mowy, ale może ktoś sie wybiera nad polskie morze w okolicach Trójmiasta?
Bo ja jak zwykle będę w Gdyni.

Moze jak byśmy się zebrały to dałoby sie jeszcze coś zorganizować, tylko chyba chętnych za bardzo nie ma icon_sad.gif
My siÄ™ nie wybieramy nad morze..

--------------------
Mama Mai (14.07.2004) i Emilki (22.08.2009)
Kocurek
wto, 13 kwi 2010 - 15:51
Monika, dziewczynki śliczne, i bardzo do siebie podobne icon_smile.gif
Zlot... fajnie by było, tylko jak znam życie jak mamami nie zoragnizuje, nie zrobi tego nikt icon_sad.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post wto, 13 kwi 2010 - 15:51
Post #77

Monika, dziewczynki śliczne, i bardzo do siebie podobne icon_smile.gif
Zlot... fajnie by było, tylko jak znam życie jak mamami nie zoragnizuje, nie zrobi tego nikt icon_sad.gif

--------------------
Mariola***
wto, 13 kwi 2010 - 22:47
Kocurku- racja święta. Mąło tego, w zeszłym rokuMeggi się deklarowałą, że zorganizuje, a ja coś napisałam, że chyba nie będzie chętnych i padło.
A zlot ogólny jest w tym roku?
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post wto, 13 kwi 2010 - 22:47
Post #78

Kocurku- racja święta. Mąło tego, w zeszłym rokuMeggi się deklarowałą, że zorganizuje, a ja coś napisałam, że chyba nie będzie chętnych i padło.
A zlot ogólny jest w tym roku?

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
karoleenka
śro, 14 kwi 2010 - 23:23
Monika- super obie dziewczynki i faktycznie bardzo podobne:) i Emilia podobna do siostry w jej wieku-tylko Maja pamiętam miała bardzo długie włosy 03.gif i bardziej płowe.

Ja na zlot chętnie - może coś na dalszy termin pomyślimy tak np. we wrześniu? bo w czerwcu mogłybyśmy nie zdążyć, ale jak każda z nas coś zaproponuje to czemu miało by sie nie udać- zwłaszcza, że pewnie byłoby nas kilka osób patrząc na obecność wątkową.
a może by spóbowac tam gdzie zwykle?


karoleenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,473
Dołączył: śro, 12 maj 04 - 22:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,741

GG:


post śro, 14 kwi 2010 - 23:23
Post #79

Monika- super obie dziewczynki i faktycznie bardzo podobne:) i Emilia podobna do siostry w jej wieku-tylko Maja pamiętam miała bardzo długie włosy 03.gif i bardziej płowe.

Ja na zlot chętnie - może coś na dalszy termin pomyślimy tak np. we wrześniu? bo w czerwcu mogłybyśmy nie zdążyć, ale jak każda z nas coś zaproponuje to czemu miało by sie nie udać- zwłaszcza, że pewnie byłoby nas kilka osób patrząc na obecność wątkową.
a może by spóbowac tam gdzie zwykle?




--------------------





MonikaS.
czw, 15 kwi 2010 - 07:47
CYTAT(karoleenka @ Wed, 14 Apr 2010 - 23:23) *
Ja na zlot chętnie - może coś na dalszy termin pomyślimy tak np. we wrześniu? bo w czerwcu mogłybyśmy nie zdążyć, ale jak każda z nas coś zaproponuje to czemu miało by sie nie udać- zwłaszcza, że pewnie byłoby nas kilka osób patrząc na obecność wątkową.
a może by spóbowac tam gdzie zwykle?

Ja też bardzo chętnie icon_smile.gif
Wrzesień byłby ok, ciekawe czy ktos jeszcze byłby chętny.. dziewczyny, napiszcie, może coś jeszcze z tego będzie icon_smile.gif
MonikaS.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 300
Dołączył: nie, 26 gru 04 - 22:51
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 2,452




post czw, 15 kwi 2010 - 07:47
Post #80

CYTAT(karoleenka @ Wed, 14 Apr 2010 - 23:23) *
Ja na zlot chętnie - może coś na dalszy termin pomyślimy tak np. we wrześniu? bo w czerwcu mogłybyśmy nie zdążyć, ale jak każda z nas coś zaproponuje to czemu miało by sie nie udać- zwłaszcza, że pewnie byłoby nas kilka osób patrząc na obecność wątkową.
a może by spóbowac tam gdzie zwykle?

Ja też bardzo chętnie icon_smile.gif
Wrzesień byłby ok, ciekawe czy ktos jeszcze byłby chętny.. dziewczyny, napiszcie, może coś jeszcze z tego będzie icon_smile.gif


--------------------
Mama Mai (14.07.2004) i Emilki (22.08.2009)
> Czerwiec / Lipiec 2004, cz. 17, rok 2010
Start new topic
Reply to this topic
16 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 23 cze 2024 - 18:42
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama