Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

:.:.:.LISTOPADOWE BRZDÄ„CE SETKA 6.:.:.:

> 
Choco.
sob, 19 sty 2008 - 19:57
To znowu ja..marudzÄ™.
Oglądamy właśnie "Uwagę" i jest felieton o księdzu, którego zamordowano wraz z gosposią we wsi niedaleko Polkowic. To było w zeszły weekend. W tym samym czasie jakieś 200 metrów od mojego domu pobito brutalnie 16-latka, który wracał z ojcem w nocy z przychodni, źle się czuł- choruje na nowotwór. Sprawy obezwładnili ojca gazem a chłopka pobili tak, że wylądował w szpitalu i stoczył walkę o życie. Normalnie sku....iele. Brak słów. W sobotę zginął też na kopalni tato jednego z uczniów mojej szkoły, chłopiec choruje na zanik mięśni, lada dzień wyląduje na wózku inwalidzkim....za 6 miesięcy po raz 4 zostały ojcem....tyle tragedii w jeden weekend...brak mi słów...
Choco.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,882
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:00
Nr użytkownika: 3,791




post sob, 19 sty 2008 - 19:57
Post #21

To znowu ja..marudzÄ™.
Oglądamy właśnie "Uwagę" i jest felieton o księdzu, którego zamordowano wraz z gosposią we wsi niedaleko Polkowic. To było w zeszły weekend. W tym samym czasie jakieś 200 metrów od mojego domu pobito brutalnie 16-latka, który wracał z ojcem w nocy z przychodni, źle się czuł- choruje na nowotwór. Sprawy obezwładnili ojca gazem a chłopka pobili tak, że wylądował w szpitalu i stoczył walkę o życie. Normalnie sku....iele. Brak słów. W sobotę zginął też na kopalni tato jednego z uczniów mojej szkoły, chłopiec choruje na zanik mięśni, lada dzień wyląduje na wózku inwalidzkim....za 6 miesięcy po raz 4 zostały ojcem....tyle tragedii w jeden weekend...brak mi słów...

--------------------
Michał 08.11.2006 i Maciej 03.01.2011
mamuśka.chłidz...
sob, 19 sty 2008 - 20:28
Daga nie tyle nie ma wózka idealnego co każdy ma swoje kryteria. Dla mnie te wózki ala' Zaap mają płytkie siedzisko.

Słyszałam o tych tragicznych wydarzeniach z wyjatkiem ostatniego. Brakuje słów. 41.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post sob, 19 sty 2008 - 20:28
Post #22

Daga nie tyle nie ma wózka idealnego co każdy ma swoje kryteria. Dla mnie te wózki ala' Zaap mają płytkie siedzisko.

Słyszałam o tych tragicznych wydarzeniach z wyjatkiem ostatniego. Brakuje słów. 41.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Choco.
sob, 19 sty 2008 - 21:00
Dobrze to ujęłaś. A kto jak kto, ale Ty znasz się na rzeczy, bo doświadczenie robi swoje.
Choco.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,882
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:00
Nr użytkownika: 3,791




post sob, 19 sty 2008 - 21:00
Post #23

Dobrze to ujęłaś. A kto jak kto, ale Ty znasz się na rzeczy, bo doświadczenie robi swoje.

--------------------
Michał 08.11.2006 i Maciej 03.01.2011
Zuzka80
sob, 19 sty 2008 - 21:10
Daga wizualnie bardziej podoba mi się ten Titanium. W dane techniczne się nie zgłębiałam.

A ja nie kupuję parasolki. Zuzia woli chodzić więc nasze spacery wyglądają tak, że w wózku jeżdżą zakupy a Zuzia maszeruje z boku. 06.gif Poza tym kasy brak a ja na razie uczę się żyć z jednej pensji 29.gif

Moje słońce miało dzisiaj stanowczo dobry humor. Dała mi chyba tysiąc buziaków.
Zuzka80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,349
Dołączył: wto, 04 kwi 06 - 19:56
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 5,484




post sob, 19 sty 2008 - 21:10
Post #24

Daga wizualnie bardziej podoba mi się ten Titanium. W dane techniczne się nie zgłębiałam.

A ja nie kupuję parasolki. Zuzia woli chodzić więc nasze spacery wyglądają tak, że w wózku jeżdżą zakupy a Zuzia maszeruje z boku. 06.gif Poza tym kasy brak a ja na razie uczę się żyć z jednej pensji 29.gif

Moje słońce miało dzisiaj stanowczo dobry humor. Dała mi chyba tysiąc buziaków.

--------------------
Zuzia

Paulinka


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post sob, 19 sty 2008 - 21:13
Post #25

witajcie wieczorkiem!
Daga, wozek fajny, napisz jak sie spisuje jak juz dostaniesz, bo tez zamierzam kupic na wiosne cos malego i porecznego...i niedrogiego, bo nie chce duzo inwestowac w wozek, bo Amelka na spacerach duzo chodzi sama, a dalej jezdzi z nami autem, zreszta mysle, ze jeszcze z roczek i pomalu wozki zaczna odchodzic w zapomnienie
Co do tragedii..tez widzialam ten reportaz...no i tragedie, o ktorych piszesz...nie miesci sie w glowie, skad sie tacy zwyrodnialcy biora...no skad..i zawsze sobie mysle, co czuja matki takich sku..wieli
Iwonka, gratuluje spadku wagi!! 200gr dziennie to perfekt, powinno sie wlasnie tracic tak 1kg tygodniowo do 1,5kg, bo wiecej to raczej gwarancja jojo. u mnie tez dietkowo ok!
Sylwia, mam nadzieje, ze Ala juz lepiej sie czuje!

A u nas malowanie przedpokoju, zazyczylam sobie z waniliowego na pomaranczowy..zdaniem mojego meza, to moj wymysl i dodawanie mu roboty, moim zdaniem to fajna zmiana...Amelka oczywiscie chciala byc w srodku zamieszania, to zanioslam ja do kolezanki na 1,5h i troche podgonilismy...ale teraz Daniel zapatrzyl sie na nasze piekne siatkarki i robota stoi 21.gif
Mi
sob, 19 sty 2008 - 21:15
Witajcie wieczorowÄ… porÄ…,
ja chyba zaraz pójdę spać, bo ostatnie noce to raczej wędrówka od łóżka jednego do drugiego i potrzeba mi snu.
Kajetan jeszcze nigdy nie był tak marudny jak dzisiaj 21.gif NIe wiem czy to za sprawą chorubska czy kolejnego zęba. Dzisiaj przebiła się ostatnia czwórtka - wreszcie...
Iwonka - gratuluje postępów w odchudzaniu.
Aga i Sylwia - zdrówka dla dziewczynek!!!
Dagmara - strasznie przykre jest to co piszesz. Właśnie tak namacalnie odczuwamy te tragedie, gdy dzieją się one blisko nas...

Znikam, bo mąż z pracy wrócił 06.gif
Mi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,406
Dołączył: wto, 25 paź 05 - 09:11
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 3,913




post sob, 19 sty 2008 - 21:15
Post #26

Witajcie wieczorowÄ… porÄ…,
ja chyba zaraz pójdę spać, bo ostatnie noce to raczej wędrówka od łóżka jednego do drugiego i potrzeba mi snu.
Kajetan jeszcze nigdy nie był tak marudny jak dzisiaj 21.gif NIe wiem czy to za sprawą chorubska czy kolejnego zęba. Dzisiaj przebiła się ostatnia czwórtka - wreszcie...
Iwonka - gratuluje postępów w odchudzaniu.
Aga i Sylwia - zdrówka dla dziewczynek!!!
Dagmara - strasznie przykre jest to co piszesz. Właśnie tak namacalnie odczuwamy te tragedie, gdy dzieją się one blisko nas...

Znikam, bo mąż z pracy wrócił 06.gif
Zuzka80
sob, 19 sty 2008 - 21:17
Madzia dziękuję, dziękuję... i tobie też gratuluję!

Widzę że mamy tu mały babski comber dzisiaj 08.gif ....
Zuzka80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,349
Dołączył: wto, 04 kwi 06 - 19:56
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 5,484




post sob, 19 sty 2008 - 21:17
Post #27

Madzia dziękuję, dziękuję... i tobie też gratuluję!

Widzę że mamy tu mały babski comber dzisiaj 08.gif ....

--------------------
Zuzia

Paulinka
mamuśka.chłidz...
sob, 19 sty 2008 - 21:19
Daga w tej chwili przeprosiłam się z najzwyklejszą spacerówką. JEdnak :
1 Tylko do niej (ze wszystkich moich wózków) moge doczepić podstawke dla starszaka,
2 jest lekka, daje rade wnieść wózek z zawartością na góre
3 pasują do niej wszystkie pokrowce na nóżki,
4po złożeniu zajmuje mało miejsca w samochodzie, bo priotytetem są 3 foteliki

Jednak bardzo często wykorzystuje nosidło, bo dzieki temu mam 2 wolne łapki. Na krótkie dystanse np przedszkole-dom nie chce mi sie tarabanic z wózkiem. Alek lubi oglądac świat z tej wysokości. 08.gif
Reszta wózków jest w garażu i przymierzam się do ich sprzedaży. 06.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post sob, 19 sty 2008 - 21:19
Post #28

Daga w tej chwili przeprosiłam się z najzwyklejszą spacerówką. JEdnak :
1 Tylko do niej (ze wszystkich moich wózków) moge doczepić podstawke dla starszaka,
2 jest lekka, daje rade wnieść wózek z zawartością na góre
3 pasują do niej wszystkie pokrowce na nóżki,
4po złożeniu zajmuje mało miejsca w samochodzie, bo priotytetem są 3 foteliki

Jednak bardzo często wykorzystuje nosidło, bo dzieki temu mam 2 wolne łapki. Na krótkie dystanse np przedszkole-dom nie chce mi sie tarabanic z wózkiem. Alek lubi oglądac świat z tej wysokości. 08.gif
Reszta wózków jest w garażu i przymierzam się do ich sprzedaży. 06.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Zuzka80
sob, 19 sty 2008 - 21:25
ooooo... Madzia i zostałyśmy same na placu boju..........
Zuzka80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,349
Dołączył: wto, 04 kwi 06 - 19:56
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 5,484




post sob, 19 sty 2008 - 21:25
Post #29

ooooo... Madzia i zostałyśmy same na placu boju..........

--------------------
Zuzia

Paulinka


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post sob, 19 sty 2008 - 21:28
Post #30

no widzisz, zmyly sie nam rozmowczynie!! 03.gif
ja tak jednym okiem tu zerkam a drugim zastanawiam sie nad zmiana koloru..pokoju Amelki, podoba mi sie taki wrzosowy, ale musze odczekac do wiosny, nastawic meza na nastepna zmiane 03.gif
Zuzka80
sob, 19 sty 2008 - 21:30
Ja też chcę odświeżyć ściany na wiosnę. Podoba mi się bordo ale nie takie ciemne. Zastanawiam się czy w pokoju 30m2 zda to egzamin.
Zuzka80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,349
Dołączył: wto, 04 kwi 06 - 19:56
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 5,484




post sob, 19 sty 2008 - 21:30
Post #31

Ja też chcę odświeżyć ściany na wiosnę. Podoba mi się bordo ale nie takie ciemne. Zastanawiam się czy w pokoju 30m2 zda to egzamin.

--------------------
Zuzia

Paulinka
Choco.
sob, 19 sty 2008 - 22:06
Wpadam na chwilÄ™. OglÄ…dam z D. "Hrabiego MonteChristo"
Magda- zdam relację jak przetestuję. Zobaczymy, czy był to trafiony zakup...
Mamuśka- piszesz o nosidle i ja w pełni Cię rozumiem. U nas chusta nadal jest niezastąpiona. Przyznam, że chyba nie umiałabym bez niej już funkcjonować:) Powodzenia w sprzedaży wózków:) Zazdroszczę trochę trójki dzieci, marzę o takiej gromadce icon_smile.gif
Iwona- my mieszkaliśmy kiedyś w małym pokoju za czasów studiów i pomalowaliśmy właśnie na bordo. Zostawiliśmy odstęp na ścianach, jakieś 20-30cm od sufitu było białe i pokój wyglądał rewelacyjnie. Swoją drogą, bardzo go lubię.
Hania- przytul.gif szkoda mi Kajetana, mam nadzieję że to żeby i żadne choróbsko go nie złapie...
Jeśli chodzi o spacery to Michał też już głównie używa własnych nóg. I biorąc pod uwagę, że pod domem mamy plac zabaw to pewnie będziemy wychodzić tam bez wózka więc może wózek się sprawdzi. Teraz mam pewne obawy czy dobrze zrobiłam. Zobaczymy...
Choco.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,882
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:00
Nr użytkownika: 3,791




post sob, 19 sty 2008 - 22:06
Post #32

Wpadam na chwilÄ™. OglÄ…dam z D. "Hrabiego MonteChristo"
Magda- zdam relację jak przetestuję. Zobaczymy, czy był to trafiony zakup...
Mamuśka- piszesz o nosidle i ja w pełni Cię rozumiem. U nas chusta nadal jest niezastąpiona. Przyznam, że chyba nie umiałabym bez niej już funkcjonować:) Powodzenia w sprzedaży wózków:) Zazdroszczę trochę trójki dzieci, marzę o takiej gromadce icon_smile.gif
Iwona- my mieszkaliśmy kiedyś w małym pokoju za czasów studiów i pomalowaliśmy właśnie na bordo. Zostawiliśmy odstęp na ścianach, jakieś 20-30cm od sufitu było białe i pokój wyglądał rewelacyjnie. Swoją drogą, bardzo go lubię.
Hania- przytul.gif szkoda mi Kajetana, mam nadzieję że to żeby i żadne choróbsko go nie złapie...
Jeśli chodzi o spacery to Michał też już głównie używa własnych nóg. I biorąc pod uwagę, że pod domem mamy plac zabaw to pewnie będziemy wychodzić tam bez wózka więc może wózek się sprawdzi. Teraz mam pewne obawy czy dobrze zrobiłam. Zobaczymy...


--------------------
Michał 08.11.2006 i Maciej 03.01.2011


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post sob, 19 sty 2008 - 22:14
Post #33

Iwonka, odswiez! przemalowywanie to fajna zabawa 06.gif (jak dla kogo, dodalby moj wlasnie malujacy malzonek 03.gif ) my mamy mocne bordo na jednej scianie w kuchni, reszta scian jest waniliowa i kuchnia tez waniliowa a blaty ciemny braz, nawet spoko sie to komponuje
Daga, przyjemnego ogladania!
Zuzka80
sob, 19 sty 2008 - 22:20
A ja właśnie byłam na naszej pierwszej listopadowej setce. Jakie nasze brzdące były maleńkie. Temat przewodni: poszarpane cycuchy oraz czy nasze dzieci się najadają. Jejku...już nie pamiętam jak to było... A jak czytam że wstawałam do Zuzy co dwie-trzy godziny-to nie mogę w to uwierzyć, że natura tak to wszystko poustawiała.

Dagmara i Madzia ja bym zaryzykowała z tym bordo tylko muszę męża przekonać
Zuzka80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,349
Dołączył: wto, 04 kwi 06 - 19:56
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 5,484




post sob, 19 sty 2008 - 22:20
Post #34

A ja właśnie byłam na naszej pierwszej listopadowej setce. Jakie nasze brzdące były maleńkie. Temat przewodni: poszarpane cycuchy oraz czy nasze dzieci się najadają. Jejku...już nie pamiętam jak to było... A jak czytam że wstawałam do Zuzy co dwie-trzy godziny-to nie mogę w to uwierzyć, że natura tak to wszystko poustawiała.

Dagmara i Madzia ja bym zaryzykowała z tym bordo tylko muszę męża przekonać

--------------------
Zuzia

Paulinka
Zuzka80
sob, 19 sty 2008 - 22:23
Zbieram się powoli bo mój małż już od pół godziny smacznie chrapie. Życzę dobrej nocki! Papa!
Zuzka80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,349
Dołączył: wto, 04 kwi 06 - 19:56
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 5,484




post sob, 19 sty 2008 - 22:23
Post #35

Zbieram się powoli bo mój małż już od pół godziny smacznie chrapie. Życzę dobrej nocki! Papa!

--------------------
Zuzia

Paulinka
Choco.
sob, 19 sty 2008 - 22:37
CYTAT(Zuzka80 @ nie, 20 sty 2008 - 00:20) *
Temat przewodni: poszarpane cycuchy oraz czy nasze dzieci siÄ™ najadajÄ….


I jeszcze kupki:) Ile robią dziennie, czy wogóle robią? Jaki kolor irp. bleee icon_smile.gif
Miło powspominać.

Film się skończył i D. ogląda "Egzorcyzmy Emilli Rose" to nie na moje nerwy przed spaniem więc idę do łóżka..

papa:)
Choco.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,882
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:00
Nr użytkownika: 3,791




post sob, 19 sty 2008 - 22:37
Post #36

CYTAT(Zuzka80 @ nie, 20 sty 2008 - 00:20) *
Temat przewodni: poszarpane cycuchy oraz czy nasze dzieci siÄ™ najadajÄ….


I jeszcze kupki:) Ile robią dziennie, czy wogóle robią? Jaki kolor irp. bleee icon_smile.gif
Miło powspominać.

Film się skończył i D. ogląda "Egzorcyzmy Emilli Rose" to nie na moje nerwy przed spaniem więc idę do łóżka..

papa:)

--------------------
Michał 08.11.2006 i Maciej 03.01.2011
Choco.
nie, 20 sty 2008 - 09:06
Dzień dobry...zapraszam na kawkę:)
Choco.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,882
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:00
Nr użytkownika: 3,791




post nie, 20 sty 2008 - 09:06
Post #37

Dzień dobry...zapraszam na kawkę:)


--------------------
Michał 08.11.2006 i Maciej 03.01.2011
mamuśka.chłidz...
nie, 20 sty 2008 - 09:07
a dziękuje własnie pije 08.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post nie, 20 sty 2008 - 09:07
Post #38

a dziękuje własnie pije 08.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Zuzka80
nie, 20 sty 2008 - 09:51
Dzień dobry!

Ja już po serii ćwiczeń a teraz delektuję się kawą. Daga dzięki za zaproszenie!

Wczoraj pozwoliłam sobie na rogaliki drożdżowe które sama upiekłam i dzisiaj na wadze 200g w przód. 21.gif

Po południu jedziemy kupić Zuzi kapcie bo w starych niedługo duży palec wyjdzie na zewnątrz. 29.gif
Zuzka80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,349
Dołączył: wto, 04 kwi 06 - 19:56
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 5,484




post nie, 20 sty 2008 - 09:51
Post #39

Dzień dobry!

Ja już po serii ćwiczeń a teraz delektuję się kawą. Daga dzięki za zaproszenie!

Wczoraj pozwoliłam sobie na rogaliki drożdżowe które sama upiekłam i dzisiaj na wadze 200g w przód. 21.gif

Po południu jedziemy kupić Zuzi kapcie bo w starych niedługo duży palec wyjdzie na zewnątrz. 29.gif

--------------------
Zuzia

Paulinka
Choco.
nie, 20 sty 2008 - 10:05
A my słuchamy opowieści o bardzo udanym weselu kuzyna. Rodzice są zachwyceni zabawą. Oni idą dzisiaj na poprawiny a my do moich dziadków, bo jutro i pojutrze wiadome święta a ja mam gorący okres z szkole w związku z końcem semestru, więc rady i kilka szkoleń więc trudno będzie znaleźć czas na odwiedziny. W środę jadę do Trzech Rybek na wykład pt. "Rozwój jako cel wychowania".

Iwona- my jakiś czas temu wymieniliśmy kapcie. Kupowanie obuwia to dla mnie czarna magia. Przy kapciach to pomogła mi pani ze sklepu bo ja byłam w kropce... Swoją drogą to mąż twierdzi,że pytałam się go w nocy przez sen, gdzie są Gliwice bo chcę tam do znajomej pojechać, jak to ujęłam "do tej, co ma tą śliczną Zuzię" ....śmiał się ze mnie mój małż...

Mamuśka- podczytywałam swego czasu na październiku, że planowałaś zmienić kolor na ciemny ( o ile dobrze zrozumiałam), dokonałaś przemiany?
Choco.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,882
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:00
Nr użytkownika: 3,791




post nie, 20 sty 2008 - 10:05
Post #40

A my słuchamy opowieści o bardzo udanym weselu kuzyna. Rodzice są zachwyceni zabawą. Oni idą dzisiaj na poprawiny a my do moich dziadków, bo jutro i pojutrze wiadome święta a ja mam gorący okres z szkole w związku z końcem semestru, więc rady i kilka szkoleń więc trudno będzie znaleźć czas na odwiedziny. W środę jadę do Trzech Rybek na wykład pt. "Rozwój jako cel wychowania".

Iwona- my jakiś czas temu wymieniliśmy kapcie. Kupowanie obuwia to dla mnie czarna magia. Przy kapciach to pomogła mi pani ze sklepu bo ja byłam w kropce... Swoją drogą to mąż twierdzi,że pytałam się go w nocy przez sen, gdzie są Gliwice bo chcę tam do znajomej pojechać, jak to ujęłam "do tej, co ma tą śliczną Zuzię" ....śmiał się ze mnie mój małż...

Mamuśka- podczytywałam swego czasu na październiku, że planowałaś zmienić kolor na ciemny ( o ile dobrze zrozumiałam), dokonałaś przemiany?

--------------------
Michał 08.11.2006 i Maciej 03.01.2011
> :.:.:.LISTOPADOWE BRZDÄ„CE SETKA 6.:.:.:
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 27 maj 2024 - 00:40
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama