Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

BUNT WRZEŚNIOWYCH TRZPIOTÓW - SIE DZIEJE CZ. V

> 
Katarinajejeje
czw, 28 lut 2008 - 13:07




























Ten post edytował Katarinajejeje śro, 26 mar 2008 - 00:16
Katarinajejeje


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 309
Dołączył: czw, 07 wrz 06 - 11:42
Nr użytkownika: 7,381




post czw, 28 lut 2008 - 13:07
Post #1





























--------------------

Efi
pon, 17 mar 2008 - 22:48
Ja tu już jestem, hop, hop, gdzie się pochowałyście?!?!?! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Efi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,268
Dołączył: czw, 10 sie 06 - 10:43
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 6,933

GG:


post pon, 17 mar 2008 - 22:48
Post #2

Ja tu już jestem, hop, hop, gdzie się pochowałyście?!?!?! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------
____________________________________________________________

Ewa i...





"Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich slońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie." (Julian Ejsmond)
aga27
wto, 18 mar 2008 - 09:00
hej dziewczynki ale szybko nam te strony ida icon_lol.gif

katarinka jak tylko zrobie zdjecie dla Oliwi to przesle ci

u nas snieg pada i jest zimno
aga27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,058
Dołączył: nie, 07 maj 06 - 10:52
Nr użytkownika: 5,772




post wto, 18 mar 2008 - 09:00
Post #3

hej dziewczynki ale szybko nam te strony ida icon_lol.gif

katarinka jak tylko zrobie zdjecie dla Oliwi to przesle ci

u nas snieg pada i jest zimno

--------------------
aga





Honey*
wto, 18 mar 2008 - 09:14
Nie ma co, piszemy juz tutaj. w koncu tam jest 100 stron.
Zuzia zasnela po 22. A wstala 8:30. W nocy mala pobudka na mleko.
ide sobie bo jak zwykle przez meza mam zrypany humor


Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post wto, 18 mar 2008 - 09:14
Post #4

Nie ma co, piszemy juz tutaj. w koncu tam jest 100 stron.
Zuzia zasnela po 22. A wstala 8:30. W nocy mala pobudka na mleko.
ide sobie bo jak zwykle przez meza mam zrypany humor




--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
iza2006
wto, 18 mar 2008 - 09:52
Hejka Witam i ja w kolejnej części naszej opowieści 06.gif
Efi i jak? dowiedziałaś się czegoś?
No dobrnęliśmy do tej setnej stronki
Wczoraj Młoda poszła spać znowu przed 23 Położyłam się z nią po 21 ale jak leżałyśmy to M.wracając z garażu ją rozbudził Zaczęła wołaś tata,tata i już było po spaniu. Dominika wspomniała że tata zamówił pizze więc na słowo pizza Marcie normalnie się oczy zaświeciły. Zaczęła wołać ja,ja, mam (co znaczy ja też będę jeść ).No i stało dziecko pod drzwiami i czekało na pana od pizzy Jak przyjechał i dostała kawałek do rączki to uśmiechała się od ucha do ucha Na końcu wylizała sos i zadowolona poszła dopiero spać
iza2006


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,081
Dołączył: nie, 11 wrz 05 - 17:53
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 3,620

GG:


post wto, 18 mar 2008 - 09:52
Post #5

Hejka Witam i ja w kolejnej części naszej opowieści 06.gif
Efi i jak? dowiedziałaś się czegoś?
No dobrnęliśmy do tej setnej stronki
Wczoraj Młoda poszła spać znowu przed 23 Położyłam się z nią po 21 ale jak leżałyśmy to M.wracając z garażu ją rozbudził Zaczęła wołaś tata,tata i już było po spaniu. Dominika wspomniała że tata zamówił pizze więc na słowo pizza Marcie normalnie się oczy zaświeciły. Zaczęła wołać ja,ja, mam (co znaczy ja też będę jeść ).No i stało dziecko pod drzwiami i czekało na pana od pizzy Jak przyjechał i dostała kawałek do rączki to uśmiechała się od ucha do ucha Na końcu wylizała sos i zadowolona poszła dopiero spać

--------------------

dorotakazika
wto, 18 mar 2008 - 09:52
Cześć mamusie,
U nas też wieje i śnieży. Pogoda fatal, a miałam dzisiaj okna myć... Martycha strasz nie łobuzuje. Lata po całym domu i robi wszystko to czego zabraniam. Złośnik mały 21.gif

A dzisiaj w nocy moja kumpelka Asia urodziła drugiego synka-Szymonka. Zaraz wkleje zdjęcie i się Wam pochwalę.
dorotakazika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 308
Dołączył: czw, 26 paź 06 - 16:35
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 8,197




post wto, 18 mar 2008 - 09:52
Post #6

Cześć mamusie,
U nas też wieje i śnieży. Pogoda fatal, a miałam dzisiaj okna myć... Martycha strasz nie łobuzuje. Lata po całym domu i robi wszystko to czego zabraniam. Złośnik mały 21.gif

A dzisiaj w nocy moja kumpelka Asia urodziła drugiego synka-Szymonka. Zaraz wkleje zdjęcie i się Wam pochwalę.


--------------------
iza2006
wto, 18 mar 2008 - 09:59
Dziewczyny dlaczego mamy taką walizeczkę przy naszym wątku?bo ja zielona jestem jeśli chodzi o te znaczki 08.gif
iza2006


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,081
Dołączył: nie, 11 wrz 05 - 17:53
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 3,620

GG:


post wto, 18 mar 2008 - 09:59
Post #7

Dziewczyny dlaczego mamy taką walizeczkę przy naszym wątku?bo ja zielona jestem jeśli chodzi o te znaczki 08.gif

--------------------

dorotakazika
wto, 18 mar 2008 - 10:22
Szymuś


A tutaj Martynia z Oliweczką (starszą, majową kuzynką)
dorotakazika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 308
Dołączył: czw, 26 paź 06 - 16:35
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 8,197




post wto, 18 mar 2008 - 10:22
Post #8

Szymuś


A tutaj Martynia z Oliweczką (starszą, majową kuzynką)


--------------------
dorotakazika
wto, 18 mar 2008 - 10:27
Na tych znaczkach też się nie znam. Na dole strony jest legenda, ale takiej walizeczki nie uwzględnili.
dorotakazika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 308
Dołączył: czw, 26 paź 06 - 16:35
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 8,197




post wto, 18 mar 2008 - 10:27
Post #9

Na tych znaczkach też się nie znam. Na dole strony jest legenda, ale takiej walizeczki nie uwzględnili.

--------------------
aga27
wto, 18 mar 2008 - 10:57
a my wrocilysmy ze spacerku pada snieg z deszczem ale se pochodzilysmy troche

dorotakazika super chlopczyk jejku przeciez niedawno nasze dzieci takie byly icon_smile.gif
aga27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,058
Dołączył: nie, 07 maj 06 - 10:52
Nr użytkownika: 5,772




post wto, 18 mar 2008 - 10:57
Post #10

a my wrocilysmy ze spacerku pada snieg z deszczem ale se pochodzilysmy troche

dorotakazika super chlopczyk jejku przeciez niedawno nasze dzieci takie byly icon_smile.gif

--------------------
aga





aga27
wto, 18 mar 2008 - 10:58
dziewczyny ta walizeczka to chyba znaczy ze sa zdjecia
aga27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,058
Dołączył: nie, 07 maj 06 - 10:52
Nr użytkownika: 5,772




post wto, 18 mar 2008 - 10:58
Post #11

dziewczyny ta walizeczka to chyba znaczy ze sa zdjecia

--------------------
aga





Honey*
wto, 18 mar 2008 - 11:07
Iza to znaczy ze sie udzialalas w tym watku
A mysmy byly na chwilke na polku Ale wieje niesamowicie, Zuzia az nie mogla oddychc tak jej wialo
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post wto, 18 mar 2008 - 11:07
Post #12

Iza to znaczy ze sie udzialalas w tym watku
A mysmy byly na chwilke na polku Ale wieje niesamowicie, Zuzia az nie mogla oddychc tak jej wialo

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
dorotakazika
wto, 18 mar 2008 - 11:45
Dziewczyny, a Wy korzystacie jeszcze na spacerach z wózków?

Ciekawe kiedy kurier dostarczy rowerek, aż się nie mogę doczekać 06.gif 06.gif 06.gif
dorotakazika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 308
Dołączył: czw, 26 paź 06 - 16:35
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 8,197




post wto, 18 mar 2008 - 11:45
Post #13

Dziewczyny, a Wy korzystacie jeszcze na spacerach z wózków?

Ciekawe kiedy kurier dostarczy rowerek, aż się nie mogę doczekać 06.gif 06.gif 06.gif

--------------------
aga27
wto, 18 mar 2008 - 12:24
dorotakazika jezeli ide do miasta to biore wozek a jezeli na spacerek kolo siebie to idziemy piechotka
aga27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,058
Dołączył: nie, 07 maj 06 - 10:52
Nr użytkownika: 5,772




post wto, 18 mar 2008 - 12:24
Post #14

dorotakazika jezeli ide do miasta to biore wozek a jezeli na spacerek kolo siebie to idziemy piechotka

--------------------
aga





iza2006
wto, 18 mar 2008 - 12:33
Ja zabieram wózek jak wybieram się na spacer gdzieś dalej ale jak wychodzę tylko pochodzić po osiedlu to raczej idziemy na nogach. Jak się zrobi cieplej to wyjedziemy na rowerku 06.gif
iza2006


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,081
Dołączył: nie, 11 wrz 05 - 17:53
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 3,620

GG:


post wto, 18 mar 2008 - 12:33
Post #15

Ja zabieram wózek jak wybieram się na spacer gdzieś dalej ale jak wychodzę tylko pochodzić po osiedlu to raczej idziemy na nogach. Jak się zrobi cieplej to wyjedziemy na rowerku 06.gif

--------------------

Efi
wto, 18 mar 2008 - 13:05
iza2006 mam zamiar dzwonić i pytać o stan Miśki, ale jakoś na razie się nie odważyłam... 32.gif
Mój "przedszkolak" coraz lepiej ma się w żłobku icon_smile.gif Dziś uśmiechnięty przybiegł do mnie, a po świętach zaczynamy próby usypiania Go tam, współczuję paniom, wiem, co przechodzę każdego dnia, choć bywa, że jest lżej icon_wink.gif Może one mają jakieś sposoby na uciekającego i rozwścieczonego Szkodnika? 08.gif
Efi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,268
Dołączył: czw, 10 sie 06 - 10:43
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 6,933

GG:


post wto, 18 mar 2008 - 13:05
Post #16

iza2006 mam zamiar dzwonić i pytać o stan Miśki, ale jakoś na razie się nie odważyłam... 32.gif
Mój "przedszkolak" coraz lepiej ma się w żłobku icon_smile.gif Dziś uśmiechnięty przybiegł do mnie, a po świętach zaczynamy próby usypiania Go tam, współczuję paniom, wiem, co przechodzę każdego dnia, choć bywa, że jest lżej icon_wink.gif Może one mają jakieś sposoby na uciekającego i rozwścieczonego Szkodnika? 08.gif

--------------------
____________________________________________________________

Ewa i...





"Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich slońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie." (Julian Ejsmond)
iza2006
wto, 18 mar 2008 - 13:59
No widzisz Ewcia a tak się martwiłaś. Po świętach może w nastąpić "uwstecznienie" (ale nie musi oczywiście), szczególnie w pierwszy dzień bo przez święta znowu trochę odwyknie ale jak widzisz daje sobie radę chłopak a i z zasypianiem sobie poradzi 06.gif Może jak zobaczy że inne dzieci śpią to szybciej zaśnie niż myślisz 08.gif
O i walizeczka zniknęła 06.gif

Ten post edytował iza2006 wto, 18 mar 2008 - 14:00
iza2006


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,081
Dołączył: nie, 11 wrz 05 - 17:53
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 3,620

GG:


post wto, 18 mar 2008 - 13:59
Post #17

No widzisz Ewcia a tak się martwiłaś. Po świętach może w nastąpić "uwstecznienie" (ale nie musi oczywiście), szczególnie w pierwszy dzień bo przez święta znowu trochę odwyknie ale jak widzisz daje sobie radę chłopak a i z zasypianiem sobie poradzi 06.gif Może jak zobaczy że inne dzieci śpią to szybciej zaśnie niż myślisz 08.gif
O i walizeczka zniknęła 06.gif

--------------------

Dorki
wto, 18 mar 2008 - 15:06
No na nowym to sie rozpisalysicie icon_smile.gif

Mlody spi ja dzisiaj umylam okna mimo ze na dworzu straszna zima i padaja wielkie platki sniegu,myslalm juz ze bede musiala sie wyprowadzac bo jak zaczelam z tymi oknami (stare drewniane) to potem nie moglam go zamknac chyba dawno ich nikt nie otwieral i nie myl. Ale pare trzasniec i kopniec butem i jakos sie zamknelo icon_smile.gif

My z wozka korzstamy sporadycznie jak ide do mista po zakupy a tak to caly czas na nogach. Juz nawet spore dystanse robimy.

kurcze a mialam malemu kupic wiosenne buty na swieta a tu **** kombinezon trzeba wyciaganc z szafy ehh.

Dorotakazika ale sliczne takie malenstwo az by sie znowu chcialo:)

Efi no to super ze Jasko coraz lepiej sobie radzi. A co do zasypiania to ja juz sie boje co to bedzie jak odetna mi internet i skonczy sie zasypianie w dzien przy teledyskach,znowu zaczna sie wojny ehhh.

Ten post edytował Dorki wto, 18 mar 2008 - 15:07
Dorki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,260
Dołączył: nie, 13 sie 06 - 10:56
Skąd: Miastko
Nr użytkownika: 6,982

GG:


post wto, 18 mar 2008 - 15:06
Post #18

No na nowym to sie rozpisalysicie icon_smile.gif

Mlody spi ja dzisiaj umylam okna mimo ze na dworzu straszna zima i padaja wielkie platki sniegu,myslalm juz ze bede musiala sie wyprowadzac bo jak zaczelam z tymi oknami (stare drewniane) to potem nie moglam go zamknac chyba dawno ich nikt nie otwieral i nie myl. Ale pare trzasniec i kopniec butem i jakos sie zamknelo icon_smile.gif

My z wozka korzstamy sporadycznie jak ide do mista po zakupy a tak to caly czas na nogach. Juz nawet spore dystanse robimy.

kurcze a mialam malemu kupic wiosenne buty na swieta a tu **** kombinezon trzeba wyciaganc z szafy ehh.

Dorotakazika ale sliczne takie malenstwo az by sie znowu chcialo:)

Efi no to super ze Jasko coraz lepiej sobie radzi. A co do zasypiania to ja juz sie boje co to bedzie jak odetna mi internet i skonczy sie zasypianie w dzien przy teledyskach,znowu zaczna sie wojny ehhh.

--------------------


A to my - www.dodakodi.multiply.com
aga27
wto, 18 mar 2008 - 16:36
kurde nic nie kupilam dla chrzesniaka 13.gif tzn.tylko koszulke a chcialam cos z zabawek

zaraz znowu za robote bede sie brac bede myc drzwi

dorki ja tez chce kupic juz wiosenne buciki ale i tak narazie jeszcze musi pochodzic w zimowych bo jest zimno

u nas dzis caly dzien pada snieg z deszczem i to jakie platy sniegu
aga27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,058
Dołączył: nie, 07 maj 06 - 10:52
Nr użytkownika: 5,772




post wto, 18 mar 2008 - 16:36
Post #19

kurde nic nie kupilam dla chrzesniaka 13.gif tzn.tylko koszulke a chcialam cos z zabawek

zaraz znowu za robote bede sie brac bede myc drzwi

dorki ja tez chce kupic juz wiosenne buciki ale i tak narazie jeszcze musi pochodzic w zimowych bo jest zimno

u nas dzis caly dzien pada snieg z deszczem i to jakie platy sniegu

--------------------
aga





karola5
wto, 18 mar 2008 - 17:22
Witamy w nowej części icon_smile.gif
kurcze, nie wiem jak wy to robicie, że tak dzielnie się tu udzielacie; moja córeczka nawet nie daje mi usiąść do kompa, a jak śpi, to mąż pracuje. wogóle jest strasznie absorbująca i ostatnio niezła z niej złośnica, jak coś nie tak to krzyki i rzucania się; wtedy kładę ją na podłodze i staram się nie zwracać na nią uwagi, ale same wiecie jakie to trudne icon_evil.gif
a propo spania to u nas ogromny postęp; od jakiś 2 tygodni Ania usypia sama, zarówno w nocy jak i w południe; lepiej to idzie tatusiowi, kładzie ją do łóżeczka i papa. czasami trwa to 5 minut, a czasami godzinę (w południe); ale najważniejsze, że nie płacze, bo tak to chyba bym zmiękła. acha no i cały czas do spania dajemy smoczka icon_redface.gif
my już mamy wiosenne buty, kurtka narazie z jesieni; niestety upatrzony model wiosenny został już wyprzedany (w naszym rozmiarze), poszukamy czegoś nowego.
my z wózka cały czas korzystamy, zawsze jak idziemy do pobliskich sklepów, to jej nie wyjmuję, a jak wracamy to w pobliżu domu sobie spacerujemy.

Efi, gratulacje dla Jasia, widzisz jakiego masz dzielnego synka. wydaje mi się, że jeśli masz wątpliwości w sprawie wagi i żywienia Jasia, to powinnaś pójść do tego lekarza.
to straszne z tym powikłaniem po rotawirusie, aż mnie ciarki przeszły, Ania miała go ze 2 razy, ale naszczęście wszystko dobrze się skończyło, a najgorsze to chyba właśnie to odwodnienie; daj znać, jak się czuje Maluszek.
nasze posiłki:
8-9 kasza 150 ml
11-12 jakiś serek lub kanapka
15-16 obiad (zupa lub drugie danie)
ok. 18 owoc (choć nie zawsze chce)
19-20 kasza 150 ml lub serek homogenizowany i spanko icon_smile.gif
herbatka hippa, może 200-300 ml lub bobofrut, w miedzy czasie chrupki, paluszki itp.

pozdrawiamy
karola5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 494
Dołączył: czw, 09 mar 06 - 18:19
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 5,191




post wto, 18 mar 2008 - 17:22
Post #20

Witamy w nowej części icon_smile.gif
kurcze, nie wiem jak wy to robicie, że tak dzielnie się tu udzielacie; moja córeczka nawet nie daje mi usiąść do kompa, a jak śpi, to mąż pracuje. wogóle jest strasznie absorbująca i ostatnio niezła z niej złośnica, jak coś nie tak to krzyki i rzucania się; wtedy kładę ją na podłodze i staram się nie zwracać na nią uwagi, ale same wiecie jakie to trudne icon_evil.gif
a propo spania to u nas ogromny postęp; od jakiś 2 tygodni Ania usypia sama, zarówno w nocy jak i w południe; lepiej to idzie tatusiowi, kładzie ją do łóżeczka i papa. czasami trwa to 5 minut, a czasami godzinę (w południe); ale najważniejsze, że nie płacze, bo tak to chyba bym zmiękła. acha no i cały czas do spania dajemy smoczka icon_redface.gif
my już mamy wiosenne buty, kurtka narazie z jesieni; niestety upatrzony model wiosenny został już wyprzedany (w naszym rozmiarze), poszukamy czegoś nowego.
my z wózka cały czas korzystamy, zawsze jak idziemy do pobliskich sklepów, to jej nie wyjmuję, a jak wracamy to w pobliżu domu sobie spacerujemy.

Efi, gratulacje dla Jasia, widzisz jakiego masz dzielnego synka. wydaje mi się, że jeśli masz wątpliwości w sprawie wagi i żywienia Jasia, to powinnaś pójść do tego lekarza.
to straszne z tym powikłaniem po rotawirusie, aż mnie ciarki przeszły, Ania miała go ze 2 razy, ale naszczęście wszystko dobrze się skończyło, a najgorsze to chyba właśnie to odwodnienie; daj znać, jak się czuje Maluszek.
nasze posiłki:
8-9 kasza 150 ml
11-12 jakiś serek lub kanapka
15-16 obiad (zupa lub drugie danie)
ok. 18 owoc (choć nie zawsze chce)
19-20 kasza 150 ml lub serek homogenizowany i spanko icon_smile.gif
herbatka hippa, może 200-300 ml lub bobofrut, w miedzy czasie chrupki, paluszki itp.

pozdrawiamy


--------------------




> BUNT WRZEŚNIOWYCH TRZPIOTÓW - SIE DZIEJE CZ. V
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 26 maj 2024 - 23:12
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama