IPB WARNING [2] reset() expects parameter 1 to be array, boolean given (Line: 1711 of /sources/action_public/topics.php)
IPB WARNING [2] Invalid argument supplied for foreach() (Line: 1713 of /sources/action_public/topics.php)
Seks - oÅ›wiećcie mnie... - Forum dla rodziców: maluchy.pl « ciąża, poród, zdrowie dzieci - babskie pogaduchy ;) « forum maluchy.pl

Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna  

Seks - oświećcie mnie...

, proszÄ™...
> , proszÄ™...
Seks - pytanie
Suma głosów: 216
GoÅ›cie nie mogÄ… gÅ‚osować 
Użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 27 sty 2012 - 17:26
Post #61

wiewiórczaku, ja nie umiałam zrobić takiej ankiety, żeby możliwości było dużo, a jednocześnie żeby była miarodajna w kwestii, która mnie interesowała - czy owa nieszczęsna "przeciętna" kobieta... itd. Mea culpa, bardziej przekrojowo nie potrafiłam icon_sad.gif

Lutnia, ja też wierzę. W istnienie każdej kategorii. Tylko nie w tą "normalną, przeciętną".
wiewiórczak
piÄ…, 27 sty 2012 - 17:32
[użytkownik x], to postaw nową icon_wink.gif

wiewiórczak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,654
Dołączył: śro, 30 maj 07 - 17:51
Nr użytkownika: 14,671




post piÄ…, 27 sty 2012 - 17:32
Post #62

[użytkownik x], to postaw nową icon_wink.gif



--------------------
Uświadamiasz sobie, że jesteś w średnim wieku, kiedy wspomnienia stają się ważniejsze od marzeń.
MamaJulki
piÄ…, 27 sty 2012 - 18:25
Lutnia fajnie to ujęłaś

Meneka - dla mnie dopasowanie to kwestia przede wszystkim umiejętności rozmowy partnerów o seksie plus podobne "zapotrzebowanie" (też nie umiem dobrać wyrazu)

absolutnie nie ma można zrzucać winy za cokolwiek, tylko na jednego partnera - wszak dwoje ludzi przy tym jest... a faceci jak wiadomo jasnowidzami nie są...

też uważam, że seks to nie tylko dążenie do orgazmu, to raczej rodzaj bliskości między kochającymi się ludźmi...
ja w ogóle nie lubię stwierdzenia "uprawiać seks" bo kojarzy mi się z czymś co robi się dla pieniędzy... nie wiem czemu
my siÄ™ kochamy icon_wink.gif
hehe kabaret mi się przypomniał - ten o księdzu co na kolędę przyszedł.... "a kochacie się ? " - " jak nas czasem najdzie ochota" 04.gif

a hasło o seksie tylko jak jest wypłata to już tragedia... należy współczuć
MamaJulki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,217
Dołączył: nie, 08 kwi 07 - 22:13
Nr użytkownika: 12,767




post piÄ…, 27 sty 2012 - 18:25
Post #63

Lutnia fajnie to ujęłaś

Meneka - dla mnie dopasowanie to kwestia przede wszystkim umiejętności rozmowy partnerów o seksie plus podobne "zapotrzebowanie" (też nie umiem dobrać wyrazu)

absolutnie nie ma można zrzucać winy za cokolwiek, tylko na jednego partnera - wszak dwoje ludzi przy tym jest... a faceci jak wiadomo jasnowidzami nie są...

też uważam, że seks to nie tylko dążenie do orgazmu, to raczej rodzaj bliskości między kochającymi się ludźmi...
ja w ogóle nie lubię stwierdzenia "uprawiać seks" bo kojarzy mi się z czymś co robi się dla pieniędzy... nie wiem czemu
my siÄ™ kochamy icon_wink.gif
hehe kabaret mi się przypomniał - ten o księdzu co na kolędę przyszedł.... "a kochacie się ? " - " jak nas czasem najdzie ochota" 04.gif

a hasło o seksie tylko jak jest wypłata to już tragedia... należy współczuć
agami

Go??







post piÄ…, 27 sty 2012 - 18:50
Post #64

...
Lutnia
piÄ…, 27 sty 2012 - 19:35
CYTAT(agami @ Fri, 27 Jan 2012 - 20:50) *
Dopasowanie to nie jest podobny temperament? Tak mi się wydaje, bo jeśli jedna strona chciałaby kochać się często a druga rzadko to jest możłiwe dojście do porozumienia w sferze seksu?


Nie, to nie jest tylko podobny temperament. Co również dopasowanie stricte fizyczne (mam na myśli budowę i dopasowanie pod tym względem), to świadomość swoich pragnień (swoich własnych i partnera), coś w rodzaju magnetyzmu i pewnie kilka innych rzeczy. Potrzeba podobnej częstotliwości zbliżeń to tylko jedna ze składowych udanego życia erotycznego.

Ten post edytował Lutnia pią, 27 sty 2012 - 19:43
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post piÄ…, 27 sty 2012 - 19:35
Post #65

CYTAT(agami @ Fri, 27 Jan 2012 - 20:50) *
Dopasowanie to nie jest podobny temperament? Tak mi się wydaje, bo jeśli jedna strona chciałaby kochać się często a druga rzadko to jest możłiwe dojście do porozumienia w sferze seksu?


Nie, to nie jest tylko podobny temperament. Co również dopasowanie stricte fizyczne (mam na myśli budowę i dopasowanie pod tym względem), to świadomość swoich pragnień (swoich własnych i partnera), coś w rodzaju magnetyzmu i pewnie kilka innych rzeczy. Potrzeba podobnej częstotliwości zbliżeń to tylko jedna ze składowych udanego życia erotycznego.

--------------------
cos_cos
piÄ…, 27 sty 2012 - 20:06
Odkąd odkryłam seks z osobą tej samej płci- tak, lubię uprawiać seks.
cos_cos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,354
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 16:26
SkÄ…d: z tam tond
Nr użytkownika: 4,242




post piÄ…, 27 sty 2012 - 20:06
Post #66

Odkąd odkryłam seks z osobą tej samej płci- tak, lubię uprawiać seks.

--------------------
zmiana nicka czasem jest bardzo potrzebna.
agami

Go??







post piÄ…, 27 sty 2012 - 20:16
Post #67

...
Lutnia
piÄ…, 27 sty 2012 - 20:24
zdecydowanie nie wzrost czy wagę partnerów miałam na myśli icon_smile.gif

Chodziło mi o budowę narządów intymnych (i nie mam na myśli tylko budowy mężczyzny a wzajemne dopasowanie pod tym względem). To naprawdę robi sporą różnicę: albo idealnie pasuje jak ręka do rękawiczki, albo gorzej albo wręcz trzeba szukać odpowiednich pozycji by w ogóle coś z tego wyszło i dawało przyjemność.

Ten post edytował Lutnia pią, 27 sty 2012 - 20:25
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post piÄ…, 27 sty 2012 - 20:24
Post #68

zdecydowanie nie wzrost czy wagę partnerów miałam na myśli icon_smile.gif

Chodziło mi o budowę narządów intymnych (i nie mam na myśli tylko budowy mężczyzny a wzajemne dopasowanie pod tym względem). To naprawdę robi sporą różnicę: albo idealnie pasuje jak ręka do rękawiczki, albo gorzej albo wręcz trzeba szukać odpowiednich pozycji by w ogóle coś z tego wyszło i dawało przyjemność.

--------------------
Użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 27 sty 2012 - 20:45
Post #69

CYTAT(domi @ Fri, 27 Jan 2012 - 12:35) *
Czasem mój mąż wraca z pracy z takimi ciekawostkami na temat seksu, że mi cyce opadają (jak mówi moja znajoma z dużym biustem icon_wink.gif ) .
Np. kobiety dają tylko za pieniądze, znaczy na wypłatę 06.gif . Gdy jest za niska, to nie dają wcale.... za karę. Kobiety leżą jak kłody, zerkają na zegarek w trakcie stosunku, pytają "czy już skończyłeś". W dodatku takie opinie nie są pojedyńcze-niestety. Takich niezadowolonych jest wielu. Ciekawe co na ten temat powiedziałyby żony tych niezadowolonych 08.gif ?


Tak mi się skojarzyło... nie mogę się oprzeć icon_biggrin.gif

Przychodzi starszy pan do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, podejrzewam, że moja żona od tygodnia nie żyje.
- Jak to - pyta zszokowany lekarz - pan PODEJRZEWA???
- No tak... podejrzewam. Bo seks jak zwykle, tylko w chałupie nie posprzątane i obiad nie podany. 10.gif
Helena
piÄ…, 27 sty 2012 - 20:48
CYTAT(cos_cos @ Fri, 27 Jan 2012 - 20:06) *
Odkąd odkryłam seks z osobą tej samej płci- tak, lubię uprawiać seks.


ale lubisz z kobietą czy teraz w ogóle?
Helena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,119
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 13:41
Skąd: P-ków
Nr użytkownika: 2,259

GG:


post piÄ…, 27 sty 2012 - 20:48
Post #70

CYTAT(cos_cos @ Fri, 27 Jan 2012 - 20:06) *
Odkąd odkryłam seks z osobą tej samej płci- tak, lubię uprawiać seks.


ale lubisz z kobietą czy teraz w ogóle?

--------------------
Lutnia
piÄ…, 27 sty 2012 - 20:50
CYTAT([użytkownik x] @ Fri, 27 Jan 2012 - 22:45) *
Tak mi się skojarzyło... nie mogę się oprzeć icon_biggrin.gif

Przychodzi starszy pan do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, podejrzewam, że moja żona od tygodnia nie żyje.
- Jak to - pyta zszokowany lekarz - pan PODEJRZEWA???
- No tak... podejrzewam. Bo seks jak zwykle, tylko w chałupie nie posprzątane i obiad nie podany. 10.gif


[użytkownik x], kocham Cię!!! Musiałam Ci to wyznać!
Niemąż zszedł na parter aby zobaczyć, dlaczego wyję 04.gif
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post piÄ…, 27 sty 2012 - 20:50
Post #71

CYTAT([użytkownik x] @ Fri, 27 Jan 2012 - 22:45) *
Tak mi się skojarzyło... nie mogę się oprzeć icon_biggrin.gif

Przychodzi starszy pan do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, podejrzewam, że moja żona od tygodnia nie żyje.
- Jak to - pyta zszokowany lekarz - pan PODEJRZEWA???
- No tak... podejrzewam. Bo seks jak zwykle, tylko w chałupie nie posprzątane i obiad nie podany. 10.gif


[użytkownik x], kocham Cię!!! Musiałam Ci to wyznać!
Niemąż zszedł na parter aby zobaczyć, dlaczego wyję 04.gif

--------------------
Helena
piÄ…, 27 sty 2012 - 22:45
CYTAT([użytkownik x] @ Fri, 27 Jan 2012 - 20:45) *
Tak mi się skojarzyło... nie mogę się oprzeć icon_biggrin.gif

Przychodzi starszy pan do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, podejrzewam, że moja żona od tygodnia nie żyje.
- Jak to - pyta zszokowany lekarz - pan PODEJRZEWA???
- No tak... podejrzewam. Bo seks jak zwykle, tylko w chałupie nie posprzątane i obiad nie podany. 10.gif


straszne 04.gif

Ja jeszcze pamiętam taki dowcip o czym myśli kobieta przed ślubem w łóżku z facetem gdy patrzy na sufit: "Och jaki on jest cudowny". A mężatka "pomalować sufit czy nie pomalować?"
Helena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,119
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 13:41
Skąd: P-ków
Nr użytkownika: 2,259

GG:


post piÄ…, 27 sty 2012 - 22:45
Post #72

CYTAT([użytkownik x] @ Fri, 27 Jan 2012 - 20:45) *
Tak mi się skojarzyło... nie mogę się oprzeć icon_biggrin.gif

Przychodzi starszy pan do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, podejrzewam, że moja żona od tygodnia nie żyje.
- Jak to - pyta zszokowany lekarz - pan PODEJRZEWA???
- No tak... podejrzewam. Bo seks jak zwykle, tylko w chałupie nie posprzątane i obiad nie podany. 10.gif


straszne 04.gif

Ja jeszcze pamiętam taki dowcip o czym myśli kobieta przed ślubem w łóżku z facetem gdy patrzy na sufit: "Och jaki on jest cudowny". A mężatka "pomalować sufit czy nie pomalować?"

--------------------
magdosz
sob, 28 sty 2012 - 08:29
Pytanie ankiety, brzmi czy lubisz..
Tak, lubię, ale to z kolei nie wyklucza tego, że czasem jestem zmęczona i nie mam ochoty.
Przecież to, że jestem zmęczona, nie znaczy, że nie lubię icon_smile.gif
po prostu jestem chwilowo niezdolna 04.gif

znam kobiety, które nie lubią, unikają.. dużo takich znam..

Co do orgazmów, to wydaje mi się, że one nie rodzą się ot tak sobie, po prostu kobiety, które nie są świadome swojej seksualności, swoich potrzeb, nie znają swojego ciała, to tych orgazmów nigdy mieć nie będą.
Udawanie orgazmu? Po co pytam? Żeby facetowi ego połechtać, że jest świetny, jeśli nie jest? Do czego to prowadzi? i czemu ma służyc? chyba tylko temu, że facet potraktuje kobietę jak gumową lalkę, nie będzie się starać, bo ona przecież i tak ma w jego mniemaniu fantastyczne doznania 29.gif
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post sob, 28 sty 2012 - 08:29
Post #73

Pytanie ankiety, brzmi czy lubisz..
Tak, lubię, ale to z kolei nie wyklucza tego, że czasem jestem zmęczona i nie mam ochoty.
Przecież to, że jestem zmęczona, nie znaczy, że nie lubię icon_smile.gif
po prostu jestem chwilowo niezdolna 04.gif

znam kobiety, które nie lubią, unikają.. dużo takich znam..

Co do orgazmów, to wydaje mi się, że one nie rodzą się ot tak sobie, po prostu kobiety, które nie są świadome swojej seksualności, swoich potrzeb, nie znają swojego ciała, to tych orgazmów nigdy mieć nie będą.
Udawanie orgazmu? Po co pytam? Żeby facetowi ego połechtać, że jest świetny, jeśli nie jest? Do czego to prowadzi? i czemu ma służyc? chyba tylko temu, że facet potraktuje kobietę jak gumową lalkę, nie będzie się starać, bo ona przecież i tak ma w jego mniemaniu fantastyczne doznania 29.gif

--------------------


KasiaRybka

Go??







post sob, 28 sty 2012 - 09:18
Post #74

No więc tak icon_smile.gif Pyszny temat [użytkownik x] icon_smile.gif Mniam, w sam raz dla mnie icon_wink.gif
Uwielbiam seks.
Lubię zabawę icon_smile.gif umiemy o tym rozmawiać, mówic sobie co Kto lubi najbardziej, bez skrępowania i wstydu.
Nie zawsze tak było, nauczyliśmy sie siebie po prostu.
Nie wstydzę się pokazać J. jak i gdzie ma mnie dotknąć np. jak lubie najbardziej.
NIGDY nie udawałam orgazmu. Mam za każdym razem kiedy sie kochamy.
Kurczę...strasznie szczerze i otwarcie wyszło....ale niech tam icon_wink.gif
Regularnie wyjeżdżamy na randki, np dzisiaj jest taki dzień icon_smile.gif Jedziemy na jedna noc, pobyć razem, zjeść kolacje, poszaleć w nowym miejscu icon_wink.gif
zapakowałam już niebotycznie wysokie czerwone szpilki .....hahahahaha ja jestem trzepnięta wieeeem icon_smile.gif ale to jest takie cuuudowne, że polecam icon_smile.gif
wstyd można opanować, przełamac icon_smile.gif potem jest juz tylko lepiej i lepiej z każdym razem icon_smile.gif
Helena
sob, 28 sty 2012 - 16:48
CYTAT(KasiaRybka @ Sat, 28 Jan 2012 - 09:18) *
No więc tak icon_smile.gif Pyszny temat [użytkownik x] icon_smile.gif Mniam, w sam raz dla mnie icon_wink.gif
Uwielbiam seks.
Lubię zabawę icon_smile.gif umiemy o tym rozmawiać, mówic sobie co Kto lubi najbardziej, bez skrępowania i wstydu.
Nie zawsze tak było, nauczyliśmy sie siebie po prostu.
Nie wstydzę się pokazać J. jak i gdzie ma mnie dotknąć np. jak lubie najbardziej.
NIGDY nie udawałam orgazmu. Mam za każdym razem kiedy sie kochamy.
Kurczę...strasznie szczerze i otwarcie wyszło....ale niech tam icon_wink.gif
Regularnie wyjeżdżamy na randki, np dzisiaj jest taki dzień icon_smile.gif Jedziemy na jedna noc, pobyć razem, zjeść kolacje, poszaleć w nowym miejscu icon_wink.gif
zapakowałam już niebotycznie wysokie czerwone szpilki .....hahahahaha ja jestem trzepnięta wieeeem icon_smile.gif ale to jest takie cuuudowne, że polecam icon_smile.gif
wstyd można opanować, przełamac icon_smile.gif potem jest juz tylko lepiej i lepiej z każdym razem icon_smile.gif


ach piękny pozytywny post icon_smile.gif
Helena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,119
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 13:41
Skąd: P-ków
Nr użytkownika: 2,259

GG:


post sob, 28 sty 2012 - 16:48
Post #75

CYTAT(KasiaRybka @ Sat, 28 Jan 2012 - 09:18) *
No więc tak icon_smile.gif Pyszny temat [użytkownik x] icon_smile.gif Mniam, w sam raz dla mnie icon_wink.gif
Uwielbiam seks.
Lubię zabawę icon_smile.gif umiemy o tym rozmawiać, mówic sobie co Kto lubi najbardziej, bez skrępowania i wstydu.
Nie zawsze tak było, nauczyliśmy sie siebie po prostu.
Nie wstydzę się pokazać J. jak i gdzie ma mnie dotknąć np. jak lubie najbardziej.
NIGDY nie udawałam orgazmu. Mam za każdym razem kiedy sie kochamy.
Kurczę...strasznie szczerze i otwarcie wyszło....ale niech tam icon_wink.gif
Regularnie wyjeżdżamy na randki, np dzisiaj jest taki dzień icon_smile.gif Jedziemy na jedna noc, pobyć razem, zjeść kolacje, poszaleć w nowym miejscu icon_wink.gif
zapakowałam już niebotycznie wysokie czerwone szpilki .....hahahahaha ja jestem trzepnięta wieeeem icon_smile.gif ale to jest takie cuuudowne, że polecam icon_smile.gif
wstyd można opanować, przełamac icon_smile.gif potem jest juz tylko lepiej i lepiej z każdym razem icon_smile.gif


ach piękny pozytywny post icon_smile.gif

--------------------
biedronka83
sob, 28 sty 2012 - 20:21
CYTAT(KasiaRybka @ Sat, 28 Jan 2012 - 09:18) *
No więc tak icon_smile.gif Pyszny temat [użytkownik x] icon_smile.gif Mniam, w sam raz dla mnie icon_wink.gif
Uwielbiam seks.
Lubię zabawę icon_smile.gif umiemy o tym rozmawiać, mówic sobie co Kto lubi najbardziej, bez skrępowania i wstydu.
Nie zawsze tak było, nauczyliśmy sie siebie po prostu.
Nie wstydzę się pokazać J. jak i gdzie ma mnie dotknąć np. jak lubie najbardziej.
NIGDY nie udawałam orgazmu. Mam za każdym razem kiedy sie kochamy.
Kurczę...strasznie szczerze i otwarcie wyszło....ale niech tam icon_wink.gif
Regularnie wyjeżdżamy na randki, np dzisiaj jest taki dzień icon_smile.gif Jedziemy na jedna noc, pobyć razem, zjeść kolacje, poszaleć w nowym miejscu icon_wink.gif
zapakowałam już niebotycznie wysokie czerwone szpilki .....hahahahaha ja jestem trzepnięta wieeeem icon_smile.gif ale to jest takie cuuudowne, że polecam icon_smile.gif
wstyd można opanować, przełamac icon_smile.gif potem jest juz tylko lepiej i lepiej z każdym razem icon_smile.gif


Kasiu, to piękne co napisałaś!! Chciałabym kiedyś napisać to samo ale dążę/dążymy do tego więc kto wie..
biedronka83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,833
Dołączył: czw, 02 kwi 09 - 12:09
Skąd: Małopolska
Nr użytkownika: 26,492




post sob, 28 sty 2012 - 20:21
Post #76

CYTAT(KasiaRybka @ Sat, 28 Jan 2012 - 09:18) *
No więc tak icon_smile.gif Pyszny temat [użytkownik x] icon_smile.gif Mniam, w sam raz dla mnie icon_wink.gif
Uwielbiam seks.
Lubię zabawę icon_smile.gif umiemy o tym rozmawiać, mówic sobie co Kto lubi najbardziej, bez skrępowania i wstydu.
Nie zawsze tak było, nauczyliśmy sie siebie po prostu.
Nie wstydzę się pokazać J. jak i gdzie ma mnie dotknąć np. jak lubie najbardziej.
NIGDY nie udawałam orgazmu. Mam za każdym razem kiedy sie kochamy.
Kurczę...strasznie szczerze i otwarcie wyszło....ale niech tam icon_wink.gif
Regularnie wyjeżdżamy na randki, np dzisiaj jest taki dzień icon_smile.gif Jedziemy na jedna noc, pobyć razem, zjeść kolacje, poszaleć w nowym miejscu icon_wink.gif
zapakowałam już niebotycznie wysokie czerwone szpilki .....hahahahaha ja jestem trzepnięta wieeeem icon_smile.gif ale to jest takie cuuudowne, że polecam icon_smile.gif
wstyd można opanować, przełamac icon_smile.gif potem jest juz tylko lepiej i lepiej z każdym razem icon_smile.gif


Kasiu, to piękne co napisałaś!! Chciałabym kiedyś napisać to samo ale dążę/dążymy do tego więc kto wie..

--------------------
Użytkownik usunięty

Go??







post nie, 29 sty 2012 - 12:20
Post #77

CYTAT(Lutnia @ Fri, 27 Jan 2012 - 20:50) *
[użytkownik x], kocham Cię!!! Musiałam Ci to wyznać!
Niemąż zszedł na parter aby zobaczyć, dlaczego wyję 04.gif


Też lubię ten kawał, choć obawiałam się, że mi się za niego oberwie 04.gif
Użytkownik usunięty

Go??







post nie, 29 sty 2012 - 13:34
Post #78

Słuchajcie, ale w opcji "tak, lubię" nie zawiera się "chce mi się zawsze i normalnie jestem demonem seksu". To chyba całkiem normalne, że człowiek nie jest czasem w stanie. Nie ma ochoty, jest zmęczony, przeziębiony, wkuropatwiony... i z tych i setek innych powodów nie chce mu się uprawiać seksu. Nie w tym rzecz. Odcieni i temperamentów jest cała gama, jak świat długi i szeroki. Dlatego rozgraniczyłam tylko dwie postawy, tą nieszczęsną kobietę, która to "leży jak kłoda" i po latach współżycia nie ma pojęcia, co to orgazm... I tę, która kochać się lubi - bez względu na to, ile razy i jak icon_wink.gif I zaraz pewnie dostanę ponownie w uszy, ale kurcze, dla mnie przy "leży jak kłoda" określenie "nieszczęsna" jest jak najbardziej adwekwatne. Ja sobie w ogóle nie wyobrażam, jakie to jest upokarzające... no na litość! Nie ma znaczenia, czy ktoś kocha się raz, czy pięć razy w tygodniu. Mam znajomych, dla których norma to 3 razy dziennie i oni wybałuszają oczy, że można się kochać raz w tygodniu. Drobiazg, że oboje są młodzi, nie mają dzieci, ani żadnych innych żyjątek, za które mogli by być odpowiedzialni i które ograniczyłyby im radykalnie sen icon_wink.gif Więc ta średnia dobowa nijak ma się w moim odczuciu do odnalezienia szczęścia w swojej seksualności.

piranio, napisałaś, że miewasz orgazm i podczas uprawiania seksu i w innych sytuacjach. Nie wiem, czy obie jednakowo rozumiemy słowo "orgazm". Intryguje mnie Twoje stwierdzenie. Orgazm z tego, co wiem jest ściśle związany z czynnościami seksualnymi. Nie wiem, jak Ty rozumiesz to pojęcie icon_wink.gif

A co do "orgazm mam nie zawsze". Przepraszam, to też technicznie wprawia mnie w lekkie osłupienie. Znaczy co - kochamy się, a potem "dzięki, dobranoc, pa?". Ciśnienie - że tak powiem - nie narasta? Podziwiam - serdecznie - tych, co potem potrafią zasnąć
tuLena
nie, 29 sty 2012 - 14:32
CYTAT([użytkownik x] @ Sun, 29 Jan 2012 - 13:34) *
A co do "orgazm mam nie zawsze". Przepraszam, to też technicznie wprawia mnie w lekkie osłupienie. Znaczy co - kochamy się, a potem "dzięki, dobranoc, pa?". Ciśnienie - że tak powiem - nie narasta? Podziwiam - serdecznie - tych, co potem potrafią zasnąć


jak dwoje partnerów ma inne potrzeby, to ten , ktory ma mniejsze moze też kochac się dla tego drugiego. Np z miłości do niego i nic mu nie musi narastać, bo ma mniejsze potrzeby. Może za to sprawać mu "inną" przyjemność fakt,ze partner miał orgazm. I nie widze tu powowdu do podziwiania, że może zasnać.
Ja mam wrażenie,ze dziwi Cię,ze ktoś ma inaczej niż Ty.
tuLena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,192
Dołączył: pon, 27 sie 07 - 21:22
Nr użytkownika: 15,964




post nie, 29 sty 2012 - 14:32
Post #79

CYTAT([użytkownik x] @ Sun, 29 Jan 2012 - 13:34) *
A co do "orgazm mam nie zawsze". Przepraszam, to też technicznie wprawia mnie w lekkie osłupienie. Znaczy co - kochamy się, a potem "dzięki, dobranoc, pa?". Ciśnienie - że tak powiem - nie narasta? Podziwiam - serdecznie - tych, co potem potrafią zasnąć


jak dwoje partnerów ma inne potrzeby, to ten , ktory ma mniejsze moze też kochac się dla tego drugiego. Np z miłości do niego i nic mu nie musi narastać, bo ma mniejsze potrzeby. Może za to sprawać mu "inną" przyjemność fakt,ze partner miał orgazm. I nie widze tu powowdu do podziwiania, że może zasnać.
Ja mam wrażenie,ze dziwi Cię,ze ktoś ma inaczej niż Ty.

--------------------






literówki mi się mnożą na potęgę- poprawiam co tylko mogę, żeby dało sie przeczytać ;))
z resztÄ… siÄ™ poddajÄ™....
wiewiórczak
nie, 29 sty 2012 - 14:59
CYTAT([użytkownik x] @ Sun, 29 Jan 2012 - 13:34) *
A co do "orgazm mam nie zawsze". Przepraszam, to też technicznie wprawia mnie w lekkie osłupienie. Znaczy co - kochamy się, a potem "dzięki, dobranoc, pa?". Ciśnienie - że tak powiem - nie narasta? Podziwiam - serdecznie - tych, co potem potrafią zasnąć


Narasta, narasta, a to że nie wszystkim ta para idzie w gwizdek, nie znaczy, że nie można iść spokojnie spać spać i następnego razu znowu uruchomić maszynę.

Dodano:

I jeszcze jedno, tytuł brzmi "Seks - oświećcie mnie" i choć wiele postów pokazuje szerszy aspekt pożycia seksualnego, to Ty [użytkownik x] komentujesz w sposób zaprzeczający "oświećcie mnie".

Ten post edytował wiewiórczak nie, 29 sty 2012 - 15:01
wiewiórczak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,654
Dołączył: śro, 30 maj 07 - 17:51
Nr użytkownika: 14,671




post nie, 29 sty 2012 - 14:59
Post #80

CYTAT([użytkownik x] @ Sun, 29 Jan 2012 - 13:34) *
A co do "orgazm mam nie zawsze". Przepraszam, to też technicznie wprawia mnie w lekkie osłupienie. Znaczy co - kochamy się, a potem "dzięki, dobranoc, pa?". Ciśnienie - że tak powiem - nie narasta? Podziwiam - serdecznie - tych, co potem potrafią zasnąć


Narasta, narasta, a to że nie wszystkim ta para idzie w gwizdek, nie znaczy, że nie można iść spokojnie spać spać i następnego razu znowu uruchomić maszynę.

Dodano:

I jeszcze jedno, tytuł brzmi "Seks - oświećcie mnie" i choć wiele postów pokazuje szerszy aspekt pożycia seksualnego, to Ty [użytkownik x] komentujesz w sposób zaprzeczający "oświećcie mnie".

--------------------
Uświadamiasz sobie, że jesteś w średnim wieku, kiedy wspomnienia stają się ważniejsze od marzeń.
> Seks - oÅ›wiećcie mnie..., proszÄ™...
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 29 maj 2024 - 08:42
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama