Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
42 Stron V  « poprzednia 38 39 40 41 42 nastÄ™pna  

Listopad i Grudzień 2012 cz.1

, świętujemy nasze pierwsze urodzinki :D
> , Å›wiÄ™tujemy nasze pierwsze urodzinki :D
aniusia24
pon, 16 gru 2013 - 10:13
Marta my mieszkamy w warmińsko-mazurskim w okolicach olsztyna, i wtedy przez jedną noc tyle napadało teraz to już tylko trochę gdzie niegdzie jakąś kopke śniegu widać ,

my już po przyjęciu roczkowym jutro wstawię kilka fotek,jak faustynka sobie radziła na imprezce ,a mina po zjedzeniu torta i radość bezcenna sama sobie radziła łyżeczką i wkładała do buzi...
więcej jutro opiszę...
aniusia24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 559
Dołączył: pon, 15 gru 08 - 12:32
Nr użytkownika: 24,162

GG:


post pon, 16 gru 2013 - 10:13
Post #781

Marta my mieszkamy w warmińsko-mazurskim w okolicach olsztyna, i wtedy przez jedną noc tyle napadało teraz to już tylko trochę gdzie niegdzie jakąś kopke śniegu widać ,

my już po przyjęciu roczkowym jutro wstawię kilka fotek,jak faustynka sobie radziła na imprezce ,a mina po zjedzeniu torta i radość bezcenna sama sobie radziła łyżeczką i wkładała do buzi...
więcej jutro opiszę...

--------------------


<a href="https://suwaczki.maluchy.pl" rel="nofollow" target="_blank">


</a>


[url=https://www.maluchy.pl]


Joanna 81
pon, 16 gru 2013 - 10:27
CYTAT(marta083 @ Thu, 12 Dec 2013 - 15:05) *
Asia, co za remonty urzÄ…dzasz? icon_smile.gif

A ja chciałam pochwalić Grześka za postępy ruchowe, ale czym one są przy Waszych dzieciach... icon_rolleyes.gif


Matra robimy generalny remont kuchni - począwszy od zbijania tynków po malowanie, kafelkowanie, położenie paneli i wymianę mebli. Dziś montują meble (na wymiar zamawialiśmy), później sprzątanie chałupy i zabieramy się za pierniczkowe szaleństwo i przygotowania do świąt.
Chwal się Grzesiowymi postępami, jestem ciekawa jak mu idzie 06.gif

Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
SkÄ…d: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post pon, 16 gru 2013 - 10:27
Post #782

CYTAT(marta083 @ Thu, 12 Dec 2013 - 15:05) *
Asia, co za remonty urzÄ…dzasz? icon_smile.gif

A ja chciałam pochwalić Grześka za postępy ruchowe, ale czym one są przy Waszych dzieciach... icon_rolleyes.gif


Matra robimy generalny remont kuchni - począwszy od zbijania tynków po malowanie, kafelkowanie, położenie paneli i wymianę mebli. Dziś montują meble (na wymiar zamawialiśmy), później sprzątanie chałupy i zabieramy się za pierniczkowe szaleństwo i przygotowania do świąt.
Chwal się Grzesiowymi postępami, jestem ciekawa jak mu idzie 06.gif



--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
aniusia24
wto, 17 gru 2013 - 08:34
Za roczek mojej FAUSTYNKI impreza.gif impreza.gif impreza.gif

i za roczek forumowej ,,bliźniaczki'' ANI impreza.gif impreza.gif

Ten post edytował aniusia24 wto, 17 gru 2013 - 08:40
aniusia24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 559
Dołączył: pon, 15 gru 08 - 12:32
Nr użytkownika: 24,162

GG:


post wto, 17 gru 2013 - 08:34
Post #783

Za roczek mojej FAUSTYNKI impreza.gif impreza.gif impreza.gif

i za roczek forumowej ,,bliźniaczki'' ANI impreza.gif impreza.gif

--------------------


<a href="https://suwaczki.maluchy.pl" rel="nofollow" target="_blank">


</a>


[url=https://www.maluchy.pl]


aniusia24
wto, 17 gru 2013 - 08:53
zdjęcia z imprezki







aniusia24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 559
Dołączył: pon, 15 gru 08 - 12:32
Nr użytkownika: 24,162

GG:


post wto, 17 gru 2013 - 08:53
Post #784

zdjęcia z imprezki









--------------------


<a href="https://suwaczki.maluchy.pl" rel="nofollow" target="_blank">


</a>


[url=https://www.maluchy.pl]


Joanna 81
wto, 17 gru 2013 - 09:36
Faustynko, Aniu



W Wasze Urodzinki życzę Wam wesołej minki,
w Wasz wesoły Pierwszy Roczek,w którym stawiacie pierwszy kroczek,
moc prezentów i radości, niech w Waszym sercu zawsze gości.
Spełniajcie śmiało swe marzenia, jest ich dużo do spełnienia.
W każdej chwili, zawsze, wszędzie, niech Wam w życiu dobrze będzie!
Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
SkÄ…d: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post wto, 17 gru 2013 - 09:36
Post #785

Faustynko, Aniu



W Wasze Urodzinki życzę Wam wesołej minki,
w Wasz wesoły Pierwszy Roczek,w którym stawiacie pierwszy kroczek,
moc prezentów i radości, niech w Waszym sercu zawsze gości.
Spełniajcie śmiało swe marzenia, jest ich dużo do spełnienia.
W każdej chwili, zawsze, wszędzie, niech Wam w życiu dobrze będzie!


--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
nulek27
śro, 18 gru 2013 - 15:40
Ja byłam umówiona do fryziera wczoraj i nawet nie zdążyłam usiąść i M z alarmem ściągnął mnie do domu ......a szkoda gadać .Kupiłam farbę i sama spróbuję coś z sobą zrobić .
Urodziny mamy w lokalu więc przygotowania odpadają ,placki zamówione tylko odebrać ,kupić picie i alkohol .
nulek27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,150
Dołączył: pon, 31 maj 10 - 19:04
SkÄ…d: Krotoszyn
Nr użytkownika: 33,160




post śro, 18 gru 2013 - 15:40
Post #786

Ja byłam umówiona do fryziera wczoraj i nawet nie zdążyłam usiąść i M z alarmem ściągnął mnie do domu ......a szkoda gadać .Kupiłam farbę i sama spróbuję coś z sobą zrobić .
Urodziny mamy w lokalu więc przygotowania odpadają ,placki zamówione tylko odebrać ,kupić picie i alkohol .

--------------------
marta083
sob, 21 gru 2013 - 11:12
Ja jak zwykle spóźńione życzenia ślę dla maluchów!!!

Może po Nowym Roku jakoś więcej czasu będzie na komputer blagam.gif
marta083


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,182
Dołączył: pon, 29 mar 10 - 09:53
SkÄ…d: znad smego morza :D
Nr użytkownika: 32,308

GG:


post sob, 21 gru 2013 - 11:12
Post #787

Ja jak zwykle spóźńione życzenia ślę dla maluchów!!!

Może po Nowym Roku jakoś więcej czasu będzie na komputer blagam.gif

--------------------
marta083
sob, 21 gru 2013 - 11:18
Faustynka zdolna jak sobie radziła z łyżeczką! Super!
I jaka księżniczka z solenizantki! icon_smile.gif


Asia, zdjęcia kuchni wstawiaj! Albo na maila puść icon_smile.gif

Grzesiek od dziÅ› raczkuje! icon_smile.gif Nareszcie!
Od dłuższego już czasu umie z leżenia usiąść, pełzać.
Je już grudki, rosół nasz z nierozdrobnionym makaronem itd. I taki mądry już, tańczy na siedząco itd. Nie wiem tak na szybko co jeszcze, teraz wyje, Michał marudzi, chłop choinkę obsadza, nie mogę się skupić 29.gif

Ten post edytował marta083 sob, 21 gru 2013 - 11:20
marta083


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,182
Dołączył: pon, 29 mar 10 - 09:53
SkÄ…d: znad smego morza :D
Nr użytkownika: 32,308

GG:


post sob, 21 gru 2013 - 11:18
Post #788

Faustynka zdolna jak sobie radziła z łyżeczką! Super!
I jaka księżniczka z solenizantki! icon_smile.gif


Asia, zdjęcia kuchni wstawiaj! Albo na maila puść icon_smile.gif

Grzesiek od dziÅ› raczkuje! icon_smile.gif Nareszcie!
Od dłuższego już czasu umie z leżenia usiąść, pełzać.
Je już grudki, rosół nasz z nierozdrobnionym makaronem itd. I taki mądry już, tańczy na siedząco itd. Nie wiem tak na szybko co jeszcze, teraz wyje, Michał marudzi, chłop choinkę obsadza, nie mogę się skupić 29.gif

--------------------
nulek27
nie, 22 gru 2013 - 11:03
Gratulacje dla Grzesia brawo_bis.gif
nulek27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,150
Dołączył: pon, 31 maj 10 - 19:04
SkÄ…d: Krotoszyn
Nr użytkownika: 33,160




post nie, 22 gru 2013 - 11:03
Post #789

Gratulacje dla Grzesia brawo_bis.gif

--------------------
aniusia24
nie, 22 gru 2013 - 17:39
a tu jeszcze kilka zdjęć z naszej sesji roczkowej ,Faustynka dzielnie współpracowała z mamusią...








aniusia24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 559
Dołączył: pon, 15 gru 08 - 12:32
Nr użytkownika: 24,162

GG:


post nie, 22 gru 2013 - 17:39
Post #790

a tu jeszcze kilka zdjęć z naszej sesji roczkowej ,Faustynka dzielnie współpracowała z mamusią...










--------------------


<a href="https://suwaczki.maluchy.pl" rel="nofollow" target="_blank">


</a>


[url=https://www.maluchy.pl]


aniusia24
nie, 22 gru 2013 - 17:44
A to nasza choineczka



i ozdoby zrobione wraz z córeczką z masy solnej ...


aniusia24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 559
Dołączył: pon, 15 gru 08 - 12:32
Nr użytkownika: 24,162

GG:


post nie, 22 gru 2013 - 17:44
Post #791

A to nasza choineczka



i ozdoby zrobione wraz z córeczką z masy solnej ...




--------------------


<a href="https://suwaczki.maluchy.pl" rel="nofollow" target="_blank">


</a>


[url=https://www.maluchy.pl]


Joanna 81
pon, 23 gru 2013 - 11:24



Świąt białych, pachnących choinką,
skrzypiących śniegiem pod butami,
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
pełnych niespodziewanych prezentów.
Świąt dających radość i odpoczynek,
oraz nadziejÄ™ na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten,
co właśnie mija.





Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
SkÄ…d: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post pon, 23 gru 2013 - 11:24
Post #792




Świąt białych, pachnących choinką,
skrzypiących śniegiem pod butami,
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
pełnych niespodziewanych prezentów.
Świąt dających radość i odpoczynek,
oraz nadziejÄ™ na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten,
co właśnie mija.







--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
Joanna 81
pon, 23 gru 2013 - 11:35
marta GRATULUJĘ! Uściski dla Grzesia impreza.gif

aniusia ładna choinka, widać, że w domu są dzieci, bo taka bajkowa, kolorowa 06.gif ozdoby też fantastyczne icon_smile.gif

nulek pewnie w święta nie będę miała kiedy napisać, więc dziś życzę wszystkiego co najlepsze dla Krzysia. Może pochwaliłabyś się swoim roczniakiem? jeszcze go nie poznałyśmy ...

U nas już remont zakończony. W ubiegłą środę skończyłyśmy z teściową sprzątanie. Jest pięknie... W porównaniu z tą kuchnią, którą miałam przez ostatnich 15 lat to teraz czuję się, jakbym była u kogoś innego, nie u siebie. Muszę przywyknąć, że to moja nowa kuchnia icon_wink.gif

Choinkę już ubraliśmy w sobotę, wczoraj piekłyśmy z Natalką pierniki, a wieczorem lepiłyśmy we trzy uszka i pierogi 06.gif Wczoraj popołudniu byliśmy też na koncercie piosenek i pastorałek świątecznych przygotowanych przez zespół muzyczny, do którego od niedawna należy Natalka. To był cudownie spędzony czas, oderwanie od trosk, gonitwy przedświątecznej, no i Natalia ... wzruszona byłam bardzo. Świetnie sobie poradziła, a to był pierwszy występ przed tak dużą publicznością. No i taka mała wśród tych wszystkich dziewczynek (najmłodsza jest w grupie)...
A Weronice wyszedł 3 ząbek, górna jedynka. Druga już niemal przebita. Mała chodzi i marudzi. Strasznie ciężko idą te ząbki, aż się boję co będzie dalej przy 3-kach, 4-kach 43.gif Ale jest przekochana .... Weszła w fazę tęsknoty za mamą, jak tylko się pojawiam to jest wciąż przy mnie, tuli się, chce by ją nosić, bawić się z nią, nie odstępuje mnie na krok. I ostatnio włazi wszędzie. Wejdzie na każde krzesło, na każdy stół 37.gif
Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
SkÄ…d: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post pon, 23 gru 2013 - 11:35
Post #793

marta GRATULUJĘ! Uściski dla Grzesia impreza.gif

aniusia ładna choinka, widać, że w domu są dzieci, bo taka bajkowa, kolorowa 06.gif ozdoby też fantastyczne icon_smile.gif

nulek pewnie w święta nie będę miała kiedy napisać, więc dziś życzę wszystkiego co najlepsze dla Krzysia. Może pochwaliłabyś się swoim roczniakiem? jeszcze go nie poznałyśmy ...

U nas już remont zakończony. W ubiegłą środę skończyłyśmy z teściową sprzątanie. Jest pięknie... W porównaniu z tą kuchnią, którą miałam przez ostatnich 15 lat to teraz czuję się, jakbym była u kogoś innego, nie u siebie. Muszę przywyknąć, że to moja nowa kuchnia icon_wink.gif

Choinkę już ubraliśmy w sobotę, wczoraj piekłyśmy z Natalką pierniki, a wieczorem lepiłyśmy we trzy uszka i pierogi 06.gif Wczoraj popołudniu byliśmy też na koncercie piosenek i pastorałek świątecznych przygotowanych przez zespół muzyczny, do którego od niedawna należy Natalka. To był cudownie spędzony czas, oderwanie od trosk, gonitwy przedświątecznej, no i Natalia ... wzruszona byłam bardzo. Świetnie sobie poradziła, a to był pierwszy występ przed tak dużą publicznością. No i taka mała wśród tych wszystkich dziewczynek (najmłodsza jest w grupie)...
A Weronice wyszedł 3 ząbek, górna jedynka. Druga już niemal przebita. Mała chodzi i marudzi. Strasznie ciężko idą te ząbki, aż się boję co będzie dalej przy 3-kach, 4-kach 43.gif Ale jest przekochana .... Weszła w fazę tęsknoty za mamą, jak tylko się pojawiam to jest wciąż przy mnie, tuli się, chce by ją nosić, bawić się z nią, nie odstępuje mnie na krok. I ostatnio włazi wszędzie. Wejdzie na każde krzesło, na każdy stół 37.gif


--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
Rosse
pon, 23 gru 2013 - 13:29
Dzeiwczyny ja na chwilkę, chciałam Wam życzyć spokojnych, radosnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia, niech będą zdrowe i pełne miłości
buziaki
Rosse


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 364
Dołączył: czw, 02 paź 08 - 21:17
Nr użytkownika: 22,151

GG:


post pon, 23 gru 2013 - 13:29
Post #794

Dzeiwczyny ja na chwilkę, chciałam Wam życzyć spokojnych, radosnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia, niech będą zdrowe i pełne miłości
buziaki

--------------------

morigan
czw, 26 gru 2013 - 20:56
oj dawno mnie tu nie było, wszystkiego naj z okazji świąt i Nowego Roku!
a co u nas? minął roczek, była rodzinna imprezka, choinkia ubrana pięknie przez młodego, ania zadowolona z bombeczek na dole choinki icon_wink.gif dostała od nas wózeczek dla lalek i to był strzał w dziesiątke, w zyciu nie pomyslałam że tak dobrze trafie z prezentem, bawi sie nim codziennie, po całym mieszkaniu go sobie pcha, odrazu wiedziała co ma z nim robic, no szok icon_smile.gif
ostatnio nawet sama sie upomina ze chce na nocnik, to ja mam lenia a ona mi pokazuje ze chce icon_wink.gif hehehehe dzielna bestia
morigan


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 533
Dołączył: czw, 06 gru 07 - 09:23
Nr użytkownika: 17,126

GG:


post czw, 26 gru 2013 - 20:56
Post #795

oj dawno mnie tu nie było, wszystkiego naj z okazji świąt i Nowego Roku!
a co u nas? minął roczek, była rodzinna imprezka, choinkia ubrana pięknie przez młodego, ania zadowolona z bombeczek na dole choinki icon_wink.gif dostała od nas wózeczek dla lalek i to był strzał w dziesiątke, w zyciu nie pomyslałam że tak dobrze trafie z prezentem, bawi sie nim codziennie, po całym mieszkaniu go sobie pcha, odrazu wiedziała co ma z nim robic, no szok icon_smile.gif
ostatnio nawet sama sie upomina ze chce na nocnik, to ja mam lenia a ona mi pokazuje ze chce icon_wink.gif hehehehe dzielna bestia


--------------------

Joanna 81
piÄ…, 27 gru 2013 - 11:43
Cześć, jak Wam minęły święta? choinki stały na miejscu? żadna nie spadła? brzuchy pełne? dzieciaczki zadowolone z prezentów?

U nas miło, rodzinnie, wesoło. Był czas na wspólne rozmowy, zabawy, przytulasy, ale i na odrobinę relaksu przy książce icon_wink.gif Dziewczynki bardzo zadowolone z prezentów, dorośli też 06.gif


Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
SkÄ…d: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post piÄ…, 27 gru 2013 - 11:43
Post #796

Cześć, jak Wam minęły święta? choinki stały na miejscu? żadna nie spadła? brzuchy pełne? dzieciaczki zadowolone z prezentów?

U nas miło, rodzinnie, wesoło. Był czas na wspólne rozmowy, zabawy, przytulasy, ale i na odrobinę relaksu przy książce icon_wink.gif Dziewczynki bardzo zadowolone z prezentów, dorośli też 06.gif




--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
marta083
nie, 29 gru 2013 - 00:41
Cześć icon_smile.gif
Witam poświątecznie i życzę wszystkiego najlepszego, zdrówka, pociechy z chłopów i dzieci! Na ten nadchodzący rok i kolejne lata!

My świętą troche w domu, trochę w rozjazdach. Prezenty super! Nie było nietrafionych icon_smile.gif No może laptop dla Michała trochę zbyt trudny, ale powoli coś nowego odkrywa w nim, coś tam po swojemu klika byle by mu mówiło, grało itd icon_wink.gif

Grześka jest już wszędzie pełno. Zasuwa za Michałem, a chichra sie przy tym! Już się boje co to będzie jak On na nogi stanie 37.gif
Bawią się w chowanego, znaczy Michał się chowa a Grzechu za nim, ale jest śmiech! diabel.gif
Nieraz coś chce zbroić i popatrzy na nas i robi i mówi sobie "nio nio nio" wub.gif
Tak jak pisałam, zaczął raczkować w sobotę za psią miską, a później akurat ubieraliśmy choinkę. Jedną czy dwie bombki zbił Michał wieszając, a ze trzy Grzesiek 08.gif Początkowo bardzo go interesowały, teraz już nie.
Jest z niego straszny zbieracz śmieci - pozbierać i zjeść 29.gif Z Michałem tego nie miałam.
Straszny narcyz z niego icon_wink.gif Uwielbia swoje odbicie, czy to w lustrze, czy w oknie - nie ważne icon_wink.gif

Asia, czekam na fotki kuchni icon_smile.gif

Grzechu jest wielbicielem pomarańczy i mandarynek. Potrafi zjeść pół pomarańcza na raz icon_rolleyes.gif
Uwielbia też podpijać moją inkę z mlekiem i cukrem icon_wink.gif Nie pogardzi herbatą maminą.
I pięknie pije przez słomkę! Pod nadzorem pije też sam z kubka/szklanki 06.gif Ale kaszy nie chciał pić przez słomkę, woli łyżeczką na gęsto.
Baaardzo lubi rybę smażoną - daję mu środek, bez panierki icon_smile.gif

To tyle na razie, jak mi siÄ™ coÅ› wspomni to napiszÄ™ icon_smile.gif
marta083


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,182
Dołączył: pon, 29 mar 10 - 09:53
SkÄ…d: znad smego morza :D
Nr użytkownika: 32,308

GG:


post nie, 29 gru 2013 - 00:41
Post #797

Cześć icon_smile.gif
Witam poświątecznie i życzę wszystkiego najlepszego, zdrówka, pociechy z chłopów i dzieci! Na ten nadchodzący rok i kolejne lata!

My świętą troche w domu, trochę w rozjazdach. Prezenty super! Nie było nietrafionych icon_smile.gif No może laptop dla Michała trochę zbyt trudny, ale powoli coś nowego odkrywa w nim, coś tam po swojemu klika byle by mu mówiło, grało itd icon_wink.gif

Grześka jest już wszędzie pełno. Zasuwa za Michałem, a chichra sie przy tym! Już się boje co to będzie jak On na nogi stanie 37.gif
Bawią się w chowanego, znaczy Michał się chowa a Grzechu za nim, ale jest śmiech! diabel.gif
Nieraz coś chce zbroić i popatrzy na nas i robi i mówi sobie "nio nio nio" wub.gif
Tak jak pisałam, zaczął raczkować w sobotę za psią miską, a później akurat ubieraliśmy choinkę. Jedną czy dwie bombki zbił Michał wieszając, a ze trzy Grzesiek 08.gif Początkowo bardzo go interesowały, teraz już nie.
Jest z niego straszny zbieracz śmieci - pozbierać i zjeść 29.gif Z Michałem tego nie miałam.
Straszny narcyz z niego icon_wink.gif Uwielbia swoje odbicie, czy to w lustrze, czy w oknie - nie ważne icon_wink.gif

Asia, czekam na fotki kuchni icon_smile.gif

Grzechu jest wielbicielem pomarańczy i mandarynek. Potrafi zjeść pół pomarańcza na raz icon_rolleyes.gif
Uwielbia też podpijać moją inkę z mlekiem i cukrem icon_wink.gif Nie pogardzi herbatą maminą.
I pięknie pije przez słomkę! Pod nadzorem pije też sam z kubka/szklanki 06.gif Ale kaszy nie chciał pić przez słomkę, woli łyżeczką na gęsto.
Baaardzo lubi rybę smażoną - daję mu środek, bez panierki icon_smile.gif

To tyle na razie, jak mi siÄ™ coÅ› wspomni to napiszÄ™ icon_smile.gif

--------------------
marta083
nie, 29 gru 2013 - 11:34
Czy Wasze dzieci też tak miewają? Co prawda nocka nie za bardzo, ale Grzesiek jeszcze śpi! O 10:30 sie obudził, ja go posadziłam a ten się odrzucił w tył i "ci ci" (cycy icon_wink.gif ), pocycał, obrucił się na drugi bok i ... jeszcze śpi! No oczy mu zgniją! 04.gif
marta083


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,182
Dołączył: pon, 29 mar 10 - 09:53
SkÄ…d: znad smego morza :D
Nr użytkownika: 32,308

GG:


post nie, 29 gru 2013 - 11:34
Post #798

Czy Wasze dzieci też tak miewają? Co prawda nocka nie za bardzo, ale Grzesiek jeszcze śpi! O 10:30 sie obudził, ja go posadziłam a ten się odrzucił w tył i "ci ci" (cycy icon_wink.gif ), pocycał, obrucił się na drugi bok i ... jeszcze śpi! No oczy mu zgniją! 04.gif

--------------------
morigan
nie, 29 gru 2013 - 12:04
odkąd przestałąm karmić mała przesypia prawie całe nocki ale przy tym wysypia się szybko i juz o 6 na nogach jest, choć ona nigdy nie spała mi dłużej
co do słowek mojego dziecka: tata, mama, papa, nie, daj no i pełno siekapek ciagle mi podaje zebym jej przechyliła ale z tego pije super sama, odrazu załapała co i jak
nie wiem co zrobic z wozkiem, z jednej strony ma duze koła wiec jak przyjdą sniegi to akurat, z drugiej juz jest strasznie z nią ciężki, i chyba mogłaby mała miec juz lzejszą spacerówkę, bo poki co mam spacerowke z wozka 3w1 wiec wiadomo ile waży. zmieniałyscie juz wozki na te lzejsze? szkoda ze przewaznie te koła takie małe mają
morigan


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 533
Dołączył: czw, 06 gru 07 - 09:23
Nr użytkownika: 17,126

GG:


post nie, 29 gru 2013 - 12:04
Post #799

odkąd przestałąm karmić mała przesypia prawie całe nocki ale przy tym wysypia się szybko i juz o 6 na nogach jest, choć ona nigdy nie spała mi dłużej
co do słowek mojego dziecka: tata, mama, papa, nie, daj no i pełno siekapek ciagle mi podaje zebym jej przechyliła ale z tego pije super sama, odrazu załapała co i jak
nie wiem co zrobic z wozkiem, z jednej strony ma duze koła wiec jak przyjdą sniegi to akurat, z drugiej juz jest strasznie z nią ciężki, i chyba mogłaby mała miec juz lzejszą spacerówkę, bo poki co mam spacerowke z wozka 3w1 wiec wiadomo ile waży. zmieniałyscie juz wozki na te lzejsze? szkoda ze przewaznie te koła takie małe mają

--------------------

Joanna 81
nie, 29 gru 2013 - 15:17
marta moja Weronika chodzi spać koło 20-21. Budzi się w nocy średnio 1-2 razy (ząbkuje, więc nocki średnie), a wstaje o 8.00 jak zje o 6.30-7.00 mleka. W dzień śpi tylko raz, około 13.00. Przez ostatnie dwa dni po godzinie, czasem dwie, nieraz pół godziny i koniec. Śpi od 3 tygodni w łóżeczku, bez bujania i jakiegokolwiek kombinowania.
Werka też uwielbia bawić się w chowanego, lubi jak tupię za nią i ją gonię, ucieka jak szalona 06.gif Ostatnio namiętnie włazi do pudełek na zabawki - nie ma znaczenia jakiej jest wielkości, czy wejdą tylko nogi i na tym koniec czy cała - najważniejsze, żeby spróbować się w nim ulokować 02.gif Gada jak najęta, zwykle w swoim języku ( w formie pytającej, rozkazującej najczęściej), ale z takich całkiem normalnych ludzkich słów mówi "nie ma", "tata", "to", "kto tam", "tu", "bam", "am" i pewnie jeszcze kilka innych słów, o których teraz nie pamiętam. Najlepsza jest wtedy, jak ja upominam o coś Natalię, ta przygląda się i za chwilę po swojemu gada jak najęta i grozi za nią palcem 04.gif 03.gif Uwielbia podskakiwać, kręcić się, tańczyć.

morigan ja używam od wiosny spacerówki i dziękuję Bogu za taką zimę, jaką mamy dotychczas, bo nie wyobrażam sobie powrotu do wózka 3w1. Mam możliwość położenia Werki całkiem płasko, często w nim śpi podczas długich spacerów.
Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
SkÄ…d: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post nie, 29 gru 2013 - 15:17
Post #800

marta moja Weronika chodzi spać koło 20-21. Budzi się w nocy średnio 1-2 razy (ząbkuje, więc nocki średnie), a wstaje o 8.00 jak zje o 6.30-7.00 mleka. W dzień śpi tylko raz, około 13.00. Przez ostatnie dwa dni po godzinie, czasem dwie, nieraz pół godziny i koniec. Śpi od 3 tygodni w łóżeczku, bez bujania i jakiegokolwiek kombinowania.
Werka też uwielbia bawić się w chowanego, lubi jak tupię za nią i ją gonię, ucieka jak szalona 06.gif Ostatnio namiętnie włazi do pudełek na zabawki - nie ma znaczenia jakiej jest wielkości, czy wejdą tylko nogi i na tym koniec czy cała - najważniejsze, żeby spróbować się w nim ulokować 02.gif Gada jak najęta, zwykle w swoim języku ( w formie pytającej, rozkazującej najczęściej), ale z takich całkiem normalnych ludzkich słów mówi "nie ma", "tata", "to", "kto tam", "tu", "bam", "am" i pewnie jeszcze kilka innych słów, o których teraz nie pamiętam. Najlepsza jest wtedy, jak ja upominam o coś Natalię, ta przygląda się i za chwilę po swojemu gada jak najęta i grozi za nią palcem 04.gif 03.gif Uwielbia podskakiwać, kręcić się, tańczyć.

morigan ja używam od wiosny spacerówki i dziękuję Bogu za taką zimę, jaką mamy dotychczas, bo nie wyobrażam sobie powrotu do wózka 3w1. Mam możliwość położenia Werki całkiem płasko, często w nim śpi podczas długich spacerów.


--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
> Listopad i GrudzieÅ„ 2012 cz.1, Å›wiÄ™tujemy nasze pierwsze urodzinki :D
Start new topic
Reply to this topic
42 Stron V  « poprzednia 38 39 40 41 42 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 24 maj 2024 - 09:04
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama