Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

WÄ…tek z aferÄ…

, wydzielony z tematu "Grudniowe cuda"
> , wydzielony z tematu "Grudniowe cuda"
kos-mitka
czw, 08 lis 2007 - 16:53
doczytalam icon_smile.gif ..ze jestem gorsza bo pisze tylko na podforum .. no coz ja generalnie nie mam czasu na wirtualne zycie bo mam realne i to bardzo udane ale jak widac w tej spolecznosci nie przystaje .. wiec sie rozstaje ..

jak otworze forum (lub jak ktoras znajdzie wczesnej czas na to ) to dam znac .. was znam ..was lubie ..a reszta ........................................................... "mnie nie interesuje "
kos-mitka


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,000
Dołączył: nie, 10 wrz 06 - 16:26
Nr użytkownika: 7,432




post czw, 08 lis 2007 - 16:53
Post #1

doczytalam icon_smile.gif ..ze jestem gorsza bo pisze tylko na podforum .. no coz ja generalnie nie mam czasu na wirtualne zycie bo mam realne i to bardzo udane ale jak widac w tej spolecznosci nie przystaje .. wiec sie rozstaje ..

jak otworze forum (lub jak ktoras znajdzie wczesnej czas na to ) to dam znac .. was znam ..was lubie ..a reszta ........................................................... "mnie nie interesuje "
kos-mitka
czw, 08 lis 2007 - 16:59
wiewiora tez ma o tym swoje zdanie
https://www.voila.pl/3py1s/?1
kos-mitka


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,000
Dołączył: nie, 10 wrz 06 - 16:26
Nr użytkownika: 7,432




post czw, 08 lis 2007 - 16:59
Post #2

wiewiora tez ma o tym swoje zdanie
https://www.voila.pl/3py1s/?1
yolunia
czw, 08 lis 2007 - 17:37
kosmitka mina nieziemska 04.gif 04.gif 04.gif

a co do forum to jak wszystkie pójdą za nami to ja sie piszę i moge coś podziałać, nawet już mam coś na oku 08.gif
yolunia


Grupa: Zbanowani
Postów: 256
Dołączył: sob, 19 maj 07 - 09:08
Skąd: Wyszków/ mazowieckie
Nr użytkownika: 14,398

GG:


post czw, 08 lis 2007 - 17:37
Post #3

kosmitka mina nieziemska 04.gif 04.gif 04.gif

a co do forum to jak wszystkie pójdą za nami to ja sie piszę i moge coś podziałać, nawet już mam coś na oku 08.gif
(nie)dzielna
czw, 08 lis 2007 - 18:05
To nie jest wyjście uciekać, w sumie to i tak na maluchach jest najprzyjemniejsza atomosfera. A TWA jest wszędzie. Moim zdaniem należy po prostu przejść obok i tyle.
Kosmitko społeczność owszem jest ale my tu mamy swoją mniejszość grudniową, zostań z nami bo będzie nam smutno bez Ciebie i wiewiórowej miny karcącej 06.gif
(nie)dzielna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,208
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 14:17
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 4,745




post czw, 08 lis 2007 - 18:05
Post #4

To nie jest wyjście uciekać, w sumie to i tak na maluchach jest najprzyjemniejsza atomosfera. A TWA jest wszędzie. Moim zdaniem należy po prostu przejść obok i tyle.
Kosmitko społeczność owszem jest ale my tu mamy swoją mniejszość grudniową, zostań z nami bo będzie nam smutno bez Ciebie i wiewiórowej miny karcącej 06.gif

--------------------
Alicja ur. 17.12.2006

zdj?cia Lusi: https://www.flickr.com/photos/lusinkowo/
vanillka
czw, 08 lis 2007 - 18:09
CYTAT((nie)dzielna @ czw, 08 lis 2007 - 18:05) *
To nie jest wyjście uciekać, w sumie to i tak na maluchach jest najprzyjemniejsza atomosfera. A TWA jest wszędzie. Moim zdaniem należy po prostu przejść obok i tyle.

Zgadzam sie z Toba Wandziu w 100%.
vanillka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,721
Dołączył: pią, 28 lip 06 - 06:11
Nr użytkownika: 6,747




post czw, 08 lis 2007 - 18:09
Post #5

CYTAT((nie)dzielna @ czw, 08 lis 2007 - 18:05) *
To nie jest wyjście uciekać, w sumie to i tak na maluchach jest najprzyjemniejsza atomosfera. A TWA jest wszędzie. Moim zdaniem należy po prostu przejść obok i tyle.

Zgadzam sie z Toba Wandziu w 100%.
meggie
czw, 08 lis 2007 - 18:37
kosmitka- ja ci tu zaraz hita sprzedam, zdrzemnelam sie po pracy i snilo mi sie ze cie admin zbanowal, i ze napisalam zeby mnie zbanowal a ciebie zostawil bo jestes skarbnica wiedzy no i sie obudzilam

wchodze i co widze, nie wierze! zostan bo sie wybiore do Ciebie z ruzga icon_wink.gif

mi obojetnie czy sie wyniesc, przeniesc, czy usunac ja tam moge wszedzie pisac

a mina Toski- nieziemska, normalnie czekalam na jakas reakcje malej icon_smile.gif
meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post czw, 08 lis 2007 - 18:37
Post #6

kosmitka- ja ci tu zaraz hita sprzedam, zdrzemnelam sie po pracy i snilo mi sie ze cie admin zbanowal, i ze napisalam zeby mnie zbanowal a ciebie zostawil bo jestes skarbnica wiedzy no i sie obudzilam

wchodze i co widze, nie wierze! zostan bo sie wybiore do Ciebie z ruzga icon_wink.gif

mi obojetnie czy sie wyniesc, przeniesc, czy usunac ja tam moge wszedzie pisac

a mina Toski- nieziemska, normalnie czekalam na jakas reakcje malej icon_smile.gif
*sylka*
czw, 08 lis 2007 - 18:56
kurczę Alan mi dostał gorączki, do lekarza mnie juz nie chcieli przyjąć ale w sumie narazie nic poza gorączką mu nie jest
jutro rano idziemy do lekarza wiec zobaczymy

dziewczyny dajmy już spokój tej awanturze, zrobiło się strasznie nieprzyjemnie, nie chcę sie z Wami szukać po innych forach, wiec pozostańmy tu i nie poruszajmy już na tym wątku tego tematu, a (nie)dzielna ma rację że na innych forach nie jest lepiej
więc proszę o nieużywanie żadnych obraźliwych slów wobec innych i sprawa będzie załagodzona, naprawdę nie jest to nam potrzebne i jeśli moge prosic nie piszcie po moim poście już nic na ten temat
kos-mitka zastaniesz oczywiście z nami bo inaczej przyjadę do Was i siłą Cię zmuszę do pisania, no a Tośka miny strzelać potrafi niezłe 04.gif 04.gif

Ten post edytował Sylwia_82 czw, 08 lis 2007 - 19:06
*sylka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,535
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 13:30
SkÄ…d: domek
Nr użytkownika: 5,702

GG:


post czw, 08 lis 2007 - 18:56
Post #7

kurczę Alan mi dostał gorączki, do lekarza mnie juz nie chcieli przyjąć ale w sumie narazie nic poza gorączką mu nie jest
jutro rano idziemy do lekarza wiec zobaczymy

dziewczyny dajmy już spokój tej awanturze, zrobiło się strasznie nieprzyjemnie, nie chcę sie z Wami szukać po innych forach, wiec pozostańmy tu i nie poruszajmy już na tym wątku tego tematu, a (nie)dzielna ma rację że na innych forach nie jest lepiej
więc proszę o nieużywanie żadnych obraźliwych slów wobec innych i sprawa będzie załagodzona, naprawdę nie jest to nam potrzebne i jeśli moge prosic nie piszcie po moim poście już nic na ten temat
kos-mitka zastaniesz oczywiście z nami bo inaczej przyjadę do Was i siłą Cię zmuszę do pisania, no a Tośka miny strzelać potrafi niezłe 04.gif 04.gif

--------------------
S

mama Alana 2006 i Wiktorii 2013
salamandra.79
czw, 08 lis 2007 - 19:10
pokazuje klase

Ten post edytował salamandra.79 czw, 08 lis 2007 - 19:28
salamandra.79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,317
Dołączył: śro, 12 kwi 06 - 21:51
SkÄ…d: Kujawy
Nr użytkownika: 5,553

GG:


post czw, 08 lis 2007 - 19:10
Post #8

pokazuje klase

--------------------



MARTYNKA ; Moja córeczka jest calą miłością mojego świata, kazdy dzień jest jak nieodkryty ląd na ktorym stąpam razem z nią... każdy kolejny uśmiech czy wypowiedziane słowo" mama" jest jak granat ktory wybucha w moim sercu i roztrzaskuje się na setki milionów czasteczek naszej miłosci... córeczko chce płonąć od tych wystrzałow.. bo ciągle mi malo!!!...







salamandra.79
czw, 08 lis 2007 - 19:10
...

Ten post edytował salamandra.79 czw, 08 lis 2007 - 19:19
salamandra.79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,317
Dołączył: śro, 12 kwi 06 - 21:51
SkÄ…d: Kujawy
Nr użytkownika: 5,553

GG:


post czw, 08 lis 2007 - 19:10
Post #9

...

--------------------



MARTYNKA ; Moja córeczka jest calą miłością mojego świata, kazdy dzień jest jak nieodkryty ląd na ktorym stąpam razem z nią... każdy kolejny uśmiech czy wypowiedziane słowo" mama" jest jak granat ktory wybucha w moim sercu i roztrzaskuje się na setki milionów czasteczek naszej miłosci... córeczko chce płonąć od tych wystrzałow.. bo ciągle mi malo!!!...







meggie
czw, 08 lis 2007 - 19:16
Sal- zachowaj klase i zmien dublowanego posta icon_smile.gif

prosze to mial byc watek urodzinowy a nie bijatykowy

podaje do siebie maila maga_r@wp.pl w razie by ktos chcial pogadac nie na temat
meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post czw, 08 lis 2007 - 19:16
Post #10

Sal- zachowaj klase i zmien dublowanego posta icon_smile.gif

prosze to mial byc watek urodzinowy a nie bijatykowy

podaje do siebie maila maga_r@wp.pl w razie by ktos chcial pogadac nie na temat
kos-mitka
czw, 08 lis 2007 - 20:27
powiem wam tak .. to nie w kryteriach ucieczki ale jak czytam dalej wywody "obok" to nie wiem czy sie smiac czy plakac ..
wcale nie jest prawda ze na innych forach tez tak jest .. .. nie napisze co mysle ,bo zaraz sie tu zleca icon_smile.gif

moja propozycja zalozyc nasze forum podwieszone pod strone dzieciaczkow ..jak pamietam mamy taka ..

YOLUNIA no wiesz zdemoralizowane dziecko pokazywac ..zaraz sie zacznie .. icon_smile.gif

SAL wozek fajny a cena jaka ok ..

MEGGIE zarz lukne czy zapisalam link czapkowy .. a co nowy moherek chcesz nabyc ?

SYLWIA ty tak nie przepraszaj ze zyjesz i nie strachaj sie icon_smile.gif..
kos-mitka


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,000
Dołączył: nie, 10 wrz 06 - 16:26
Nr użytkownika: 7,432




post czw, 08 lis 2007 - 20:27
Post #11

powiem wam tak .. to nie w kryteriach ucieczki ale jak czytam dalej wywody "obok" to nie wiem czy sie smiac czy plakac ..
wcale nie jest prawda ze na innych forach tez tak jest .. .. nie napisze co mysle ,bo zaraz sie tu zleca icon_smile.gif

moja propozycja zalozyc nasze forum podwieszone pod strone dzieciaczkow ..jak pamietam mamy taka ..

YOLUNIA no wiesz zdemoralizowane dziecko pokazywac ..zaraz sie zacznie .. icon_smile.gif

SAL wozek fajny a cena jaka ok ..

MEGGIE zarz lukne czy zapisalam link czapkowy .. a co nowy moherek chcesz nabyc ?

SYLWIA ty tak nie przepraszaj ze zyjesz i nie strachaj sie icon_smile.gif..
kos-mitka
czw, 08 lis 2007 - 20:35
MEGGIE powalilas mnie tym snem icon_smile.gif .. wiesz co oni moga ?icon_smile.gif .. jak bede chciala to sie moge logowac pod wieloma postaciami icon_smile.gif ale rzecz w tym czy mi sie chce icon_smile.gif
kos-mitka


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,000
Dołączył: nie, 10 wrz 06 - 16:26
Nr użytkownika: 7,432




post czw, 08 lis 2007 - 20:35
Post #12

MEGGIE powalilas mnie tym snem icon_smile.gif .. wiesz co oni moga ?icon_smile.gif .. jak bede chciala to sie moge logowac pod wieloma postaciami icon_smile.gif ale rzecz w tym czy mi sie chce icon_smile.gif
kos-mitka
czw, 08 lis 2007 - 21:02
MEGGIE do czakowego tematu wrocimy w przyszlym tygodniu .. teraz przeczesze moherek bo mi sie rozwial jak wpadlam na momencik do "sasiadek " icon_smile.gif i lece dalej energie spozytkowac przy pakowaniu .. icon_smile.gif

MAGDA jak mozesz na takim watku takich slow uzywac icon_smile.gif icon_smile.gif .. jestem wstrzsnieta icon_smile.gif

UWAGA REAGUJE icon_smile.gif icon_smile.gif ...
kos-mitka


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,000
Dołączył: nie, 10 wrz 06 - 16:26
Nr użytkownika: 7,432




post czw, 08 lis 2007 - 21:02
Post #13

MEGGIE do czakowego tematu wrocimy w przyszlym tygodniu .. teraz przeczesze moherek bo mi sie rozwial jak wpadlam na momencik do "sasiadek " icon_smile.gif i lece dalej energie spozytkowac przy pakowaniu .. icon_smile.gif

MAGDA jak mozesz na takim watku takich slow uzywac icon_smile.gif icon_smile.gif .. jestem wstrzsnieta icon_smile.gif

UWAGA REAGUJE icon_smile.gif icon_smile.gif ...
Nie lubie chamst...
czw, 08 lis 2007 - 21:03
Cześć dziewczyny icon_smile.gif

kosmitka ja jestem na 4 forach i nigdzie podkreslam NIGDZIE aż takiej nagonki nie było nawet na BC jak zrugali Arguline, to nie było az tak STRASZNIE.....nie komentuje dalej bo i po co.....

Sylwia wysyłam fluidki niech mały szybko zdrowieje

Misiątko już czuje się lepiej nie kaszle nie ma kataru, i wprost biega po domu, wszędzie go pełno 06.gif Ale dzisiaj myslałam że padne, małż poszukał sobie teledyski crazy frog, i puścił na kompie, mały przez całe 10 minut zagladał z wytrzeszczonymi oczętami na zabe, klaskał i się smiał icon_smile.gif widok nieziemski icon_smile.gif 08.gif Żaba górą icon_smile.gif

Nie lubie chamst...


Grupa: Zbanowani
Postów: 997
Dołączył: czw, 05 paź 06 - 17:32
SkÄ…d: z nikÄ…d
Nr użytkownika: 7,840




post czw, 08 lis 2007 - 21:03
Post #14

Cześć dziewczyny icon_smile.gif

kosmitka ja jestem na 4 forach i nigdzie podkreslam NIGDZIE aż takiej nagonki nie było nawet na BC jak zrugali Arguline, to nie było az tak STRASZNIE.....nie komentuje dalej bo i po co.....

Sylwia wysyłam fluidki niech mały szybko zdrowieje

Misiątko już czuje się lepiej nie kaszle nie ma kataru, i wprost biega po domu, wszędzie go pełno 06.gif Ale dzisiaj myslałam że padne, małż poszukał sobie teledyski crazy frog, i puścił na kompie, mały przez całe 10 minut zagladał z wytrzeszczonymi oczętami na zabe, klaskał i się smiał icon_smile.gif widok nieziemski icon_smile.gif 08.gif Żaba górą icon_smile.gif

kos-mitka
czw, 08 lis 2007 - 21:08
MEGGIE .. kierunek Poznan - targi

CELIA masz racje .. a nawet jak byly dyskusje ..nie raz ostre to nie bylo FALI
kos-mitka


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,000
Dołączył: nie, 10 wrz 06 - 16:26
Nr użytkownika: 7,432




post czw, 08 lis 2007 - 21:08
Post #15

MEGGIE .. kierunek Poznan - targi

CELIA masz racje .. a nawet jak byly dyskusje ..nie raz ostre to nie bylo FALI
z_m
czw, 08 lis 2007 - 21:51
cześć kochane

jestem pod ogromnym wrażeniem jak daleko zapędziłyście... już 4 strona????????????????????? 23.gif

już się pogubiłam w tym moherowym temacie ale nie chce mi się tracić czasu na szukanie dalszych motywów.
powiem tak gdziekolwiek wylądujemy ja się loguję. są strony gdzie można założyć prywatne forum,ładować pasków ile się chce, zdjecia w rozmiarach w jakich się chce, używać zdrobnień a przede wszystkim czuć się przyjaźnie....
ja jestem na takim właśnie szczecińskim forum z dawnego bociana
a adres gdzie można to założyć jest tu
https://www.fora.pl/

kosmitka- Tośkowa minka zajefajna -a jaki był jej powód?
yolunia- slodki toaścik 03.gif


wybaczcie że nic nie dopiszę dla was ale padam
a na koniec rozwiązanie naszej odwiecznej zagadki-przyłapany na gorącym uczynku zając.
wydało się skąd bierze energię - to jest fotka strzelona dziś przed 7 rano. ja się idę umyć -a on się po prostu podłącza do ładowarki i tak nam duracluje przez cały dzień icon_confused.gif icon_eek.gif icon_lol.gif



minka że niby to takie nic?


mega buźka dla wszystkich
do jutra
pa
z_m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,893
Dołączył: pią, 28 kwi 06 - 11:28
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 5,683




post czw, 08 lis 2007 - 21:51
Post #16

cześć kochane

jestem pod ogromnym wrażeniem jak daleko zapędziłyście... już 4 strona????????????????????? 23.gif

już się pogubiłam w tym moherowym temacie ale nie chce mi się tracić czasu na szukanie dalszych motywów.
powiem tak gdziekolwiek wylądujemy ja się loguję. są strony gdzie można założyć prywatne forum,ładować pasków ile się chce, zdjecia w rozmiarach w jakich się chce, używać zdrobnień a przede wszystkim czuć się przyjaźnie....
ja jestem na takim właśnie szczecińskim forum z dawnego bociana
a adres gdzie można to założyć jest tu
https://www.fora.pl/

kosmitka- Tośkowa minka zajefajna -a jaki był jej powód?
yolunia- slodki toaścik 03.gif


wybaczcie że nic nie dopiszę dla was ale padam
a na koniec rozwiązanie naszej odwiecznej zagadki-przyłapany na gorącym uczynku zając.
wydało się skąd bierze energię - to jest fotka strzelona dziś przed 7 rano. ja się idę umyć -a on się po prostu podłącza do ładowarki i tak nam duracluje przez cały dzień icon_confused.gif icon_eek.gif icon_lol.gif



minka że niby to takie nic?


mega buźka dla wszystkich
do jutra
pa
kos-mitka
czw, 08 lis 2007 - 21:58
dyskusja obok jest obledna ..
NIEDZIELNA przepraszam jezeli z mojego powodu cie obrazono ..ale dziwie sie ...

ZM jestem za .. ja stad wypadam ..
zdjecia mi sie nie otwieraja zajaczkowe icon_sad.gif
kos-mitka


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,000
Dołączył: nie, 10 wrz 06 - 16:26
Nr użytkownika: 7,432




post czw, 08 lis 2007 - 21:58
Post #17

dyskusja obok jest obledna ..
NIEDZIELNA przepraszam jezeli z mojego powodu cie obrazono ..ale dziwie sie ...

ZM jestem za .. ja stad wypadam ..
zdjecia mi sie nie otwieraja zajaczkowe icon_sad.gif
adadeb
czw, 08 lis 2007 - 22:09
a teraz mi sie dostaje............. sluchajcie zrobie sobie przerwe na pare dni czy cos, bo ja wchodzilam na forum z przyjemnoscia do niedawna, jak rodzine was traktowalam.... bo bylyscie od poczatku po narodziny i rreszte ze mnna.... ale teraz ..... nie widze sensu kontynulowac cos co jest az tak przykre, niesprawiedliwe i przede wszystkim WIRTUALNE.....
adadeb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 377
Dołączył: śro, 19 kwi 06 - 20:57
SkÄ…d: FRANCJA
Nr użytkownika: 5,612

GG:


post czw, 08 lis 2007 - 22:09
Post #18

a teraz mi sie dostaje............. sluchajcie zrobie sobie przerwe na pare dni czy cos, bo ja wchodzilam na forum z przyjemnoscia do niedawna, jak rodzine was traktowalam.... bo bylyscie od poczatku po narodziny i rreszte ze mnna.... ale teraz ..... nie widze sensu kontynulowac cos co jest az tak przykre, niesprawiedliwe i przede wszystkim WIRTUALNE.....

--------------------
user posted image
yolunia
czw, 08 lis 2007 - 22:16
Z_M zdjęcia nieziemskie, minka suuuper hahaha

Demo ale Hanulka siÄ™ pannica robi, super igraszki w wannie icon_smile.gif

Co do forum już pisałam moge się podjąć jak nas więće zadeklaruje, choć wiem że wolice zostać na maluchach, ale to nie przeszkoda aby na swoje tematy plotkować poza tym bałaganem icon_smile.gif
yolunia


Grupa: Zbanowani
Postów: 256
Dołączył: sob, 19 maj 07 - 09:08
Skąd: Wyszków/ mazowieckie
Nr użytkownika: 14,398

GG:


post czw, 08 lis 2007 - 22:16
Post #19

Z_M zdjęcia nieziemskie, minka suuuper hahaha

Demo ale Hanulka siÄ™ pannica robi, super igraszki w wannie icon_smile.gif

Co do forum już pisałam moge się podjąć jak nas więće zadeklaruje, choć wiem że wolice zostać na maluchach, ale to nie przeszkoda aby na swoje tematy plotkować poza tym bałaganem icon_smile.gif
kos-mitka
czw, 08 lis 2007 - 22:21
czy zauwazylyscie jakie Hanulka pyzy dostala ? icon_smile.gif

YOLUNIA zakladaj ja sie napewno przeniose .. mnie jakies nazdorowane fora nie bawia .. za stara jestem na inwiligacje icon_smile.gif .. a w regulaminie wpisz .. wymagany berecik moherowy i poczucie humoru ... oraz zyciowe a nie wirtualne podejscie do zycia

ADADEB przesylaj do dziewczyn @ .. damy ci znac gdzie jestesmy i milo poplotkujemy sobie o marcheweczkach i duperelkach
kos-mitka


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,000
Dołączył: nie, 10 wrz 06 - 16:26
Nr użytkownika: 7,432




post czw, 08 lis 2007 - 22:21
Post #20

czy zauwazylyscie jakie Hanulka pyzy dostala ? icon_smile.gif

YOLUNIA zakladaj ja sie napewno przeniose .. mnie jakies nazdorowane fora nie bawia .. za stara jestem na inwiligacje icon_smile.gif .. a w regulaminie wpisz .. wymagany berecik moherowy i poczucie humoru ... oraz zyciowe a nie wirtualne podejscie do zycia

ADADEB przesylaj do dziewczyn @ .. damy ci znac gdzie jestesmy i milo poplotkujemy sobie o marcheweczkach i duperelkach
> WÄ…tek z aferÄ…, wydzielony z tematu "Grudniowe cuda"
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 25 wrz 2024 - 23:39
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama