Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
102 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Październik 2006 - cz. 9 - aby język giętki wyraził co pomyśli głowa..

> 
emce
sob, 29 mar 2008 - 14:02
O Tiss dzięki! icon_smile.gif
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 14:02
Post #41

O Tiss dzięki! icon_smile.gif
orzechowa
sob, 29 mar 2008 - 14:14
CYTAT(mcda @ Sat, 29 Mar 2008 - 13:50) *
orzechowa, czy Ty masz gadu gadu?


mam wszystko o czym możesz zamarzyć icon_cool.gif

złapiemy się wieczorem gg/ skype czy cokolwiek innego icon_wink.gif
orzechowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 585
Dołączył: pon, 13 mar 06 - 20:46
Skąd: kiedyś Centrum/ teraz Południe
Nr użytkownika: 5,231




post sob, 29 mar 2008 - 14:14
Post #42

CYTAT(mcda @ Sat, 29 Mar 2008 - 13:50) *
orzechowa, czy Ty masz gadu gadu?


mam wszystko o czym możesz zamarzyć icon_cool.gif

złapiemy się wieczorem gg/ skype czy cokolwiek innego icon_wink.gif

--------------------
Orzechowa

mama Zuzanny z 2006 i Olgi z 2009
kejt.chmiel
sob, 29 mar 2008 - 14:31
O matko, doczytałam do końca. Hehe, chybaście jakiegoś 'spida' zażyły, że tak wam tempo wzrosło icon_wink.gif

Pocieszę- moje dziecko od 2 miesięcy budzi się 5.00 z kurami. Jak pójdzie spać za późno to ewentualnie dości do 6.00. Ale ja się już przyzwyczaiłam jakoś, czasem idę razem z nim spać o 20.00, hehe.

Marta- ja też mam takie praktyki metodyczne, co ty, tyle że we wrześniu/październiku. W maju mnie czekają 2tygodniowe pedagogiczne jedynie. A Te drugie w liceum 06.gif , moim 06.gif i z agola 06.gif . Już teraz na samą myśl oczuwam dreszczy emocji 08.gif . A w wakacje szukam już roboty na stałe, ale w szkole językowej prywatnej (Helena- niewykluczone, że Helen Doron 03.gif , mam po drugiej stronie ulicy). Ale wiecie, ja zboczona nauczycielka z powołania jestem, więc wielę potrafię znieść jeśli chodzi o obciążenia czasowe i psychiczne. A na tudiach jakoś leci. Dorobiłam się nawet wielbiciela 08.gif . Ale to top secret narazie.

Lecę, bo drzemowicz wstał (5.00-12.30 bez snu)
kejt.chmiel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,987
Dołączył: sob, 19 sie 06 - 09:38
Nr użytkownika: 7,083




post sob, 29 mar 2008 - 14:31
Post #43

O matko, doczytałam do końca. Hehe, chybaście jakiegoś 'spida' zażyły, że tak wam tempo wzrosło icon_wink.gif

Pocieszę- moje dziecko od 2 miesięcy budzi się 5.00 z kurami. Jak pójdzie spać za późno to ewentualnie dości do 6.00. Ale ja się już przyzwyczaiłam jakoś, czasem idę razem z nim spać o 20.00, hehe.

Marta- ja też mam takie praktyki metodyczne, co ty, tyle że we wrześniu/październiku. W maju mnie czekają 2tygodniowe pedagogiczne jedynie. A Te drugie w liceum 06.gif , moim 06.gif i z agola 06.gif . Już teraz na samą myśl oczuwam dreszczy emocji 08.gif . A w wakacje szukam już roboty na stałe, ale w szkole językowej prywatnej (Helena- niewykluczone, że Helen Doron 03.gif , mam po drugiej stronie ulicy). Ale wiecie, ja zboczona nauczycielka z powołania jestem, więc wielę potrafię znieść jeśli chodzi o obciążenia czasowe i psychiczne. A na tudiach jakoś leci. Dorobiłam się nawet wielbiciela 08.gif . Ale to top secret narazie.

Lecę, bo drzemowicz wstał (5.00-12.30 bez snu)

--------------------
Kejt, mama Pe (25.10.2006)
maminka43
sob, 29 mar 2008 - 15:00
ja tez chce Was miec na NK blagam.gif
Ide poszperac.....nie odrzucajcie mego zaproszenia,jakby co,please icon_razz.gif

alez dzis produkcja stronek,ojjjj icon_mrgreen.gif ,to lubię
maminka43


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,011
Dołączył: nie, 12 mar 06 - 08:54
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 5,215

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 15:00
Post #44

ja tez chce Was miec na NK blagam.gif
Ide poszperac.....nie odrzucajcie mego zaproszenia,jakby co,please icon_razz.gif

alez dzis produkcja stronek,ojjjj icon_mrgreen.gif ,to lubię

--------------------
Agatka mama:
Joanny Dominiki(7.03.1987)
Ma?gorzaty Karoliny(9.10.1989)
Jakuba Krzysztofa(19.10.2006)

i babcia
Mai Adrianny(31.03.2006)
Patrycji Izabelli(08.09.2008)
Micha?a Marcina (24.07.2011)

Te?ciowa
Adrianka i Sebastianka ;)



moniq
sob, 29 mar 2008 - 16:58
Normalnie nie wierzę icon_smile.gif ale się rozpisałyście. I to w nocy. Ja połozyłam się wczoraj o 21.30 tak mi się spać chciało.
ciacho nie wiem jak Ty funkcjonujesz. Ja po przespaniu mniej niż 7 godz. jestem następnego dnia nieżywa i boli mnie głowa.
Maciuś też blondasek a my mamy włosy bardzo ciemne. Loczków ma mnóstwo i naprawdę szkoda będzie ścinać, mąż mnie już pogania ale ja jeszcze przeciągam strzyżenie dopóki nie będzie ciepło.
O doczytałam, że dzisiaj same ranne ptaszki. Maciuś spał do 7 efektem czego o 10 miałam już wysprzątane i pralka chodziła któryś raz z rzędu.
I dzisiaj też popisałyście 06.gif
moniq


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,500
Dołączył: sob, 20 maj 06 - 13:47
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 5,930

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 16:58
Post #45

Normalnie nie wierzę icon_smile.gif ale się rozpisałyście. I to w nocy. Ja połozyłam się wczoraj o 21.30 tak mi się spać chciało.
ciacho nie wiem jak Ty funkcjonujesz. Ja po przespaniu mniej niż 7 godz. jestem następnego dnia nieżywa i boli mnie głowa.
Maciuś też blondasek a my mamy włosy bardzo ciemne. Loczków ma mnóstwo i naprawdę szkoda będzie ścinać, mąż mnie już pogania ale ja jeszcze przeciągam strzyżenie dopóki nie będzie ciepło.
O doczytałam, że dzisiaj same ranne ptaszki. Maciuś spał do 7 efektem czego o 10 miałam już wysprzątane i pralka chodziła któryś raz z rzędu.
I dzisiaj też popisałyście 06.gif

--------------------


moniq
sob, 29 mar 2008 - 17:25
Nie napisałam, że fajny tytuł wątku. Może Maciuś załapie się i do 100 strony zacznie coś mówić blagam.gif
bo na razie tylko mama, tata, baba, dziadzia i nie.
Jeszcze mi się coś przypomniało.. ja też byłam ostatnio słomianą wdową, przez 4 dni i bardzo fajnie mi z tym było, co mnie martwi niestety 13.gif
Podziwiam dziewczyny pracujące, uczące się, piszące prace i robiące jeszcze inne rzeczy jednocześnie. Ja nie dałabym rady. W pracy mam luz (co mnie często wkurza), kończę punktualnie o 16 i nic więcej nie robię oprócz "prowadzenia" domu a i tak ciągle zmęczona jestem. Jakieś przesilenie wiosenne czy co???
I parę zdjęc:
jeszcze świątecznie

i prezentacja loczków

moniq


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,500
Dołączył: sob, 20 maj 06 - 13:47
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 5,930

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 17:25
Post #46

Nie napisałam, że fajny tytuł wątku. Może Maciuś załapie się i do 100 strony zacznie coś mówić blagam.gif
bo na razie tylko mama, tata, baba, dziadzia i nie.
Jeszcze mi się coś przypomniało.. ja też byłam ostatnio słomianą wdową, przez 4 dni i bardzo fajnie mi z tym było, co mnie martwi niestety 13.gif
Podziwiam dziewczyny pracujące, uczące się, piszące prace i robiące jeszcze inne rzeczy jednocześnie. Ja nie dałabym rady. W pracy mam luz (co mnie często wkurza), kończę punktualnie o 16 i nic więcej nie robię oprócz "prowadzenia" domu a i tak ciągle zmęczona jestem. Jakieś przesilenie wiosenne czy co???
I parę zdjęc:
jeszcze świątecznie

i prezentacja loczków



--------------------


Helena
sob, 29 mar 2008 - 18:32
alescie sie rozpisaly!!!!!!
moje dziecko mowi tylko mama, tata, tak, ne czyli nie
Ale za to odpowiadana:
Jak robi krowa? mmmmmmm +pies, kot, kaczka
What does a cow say? mmmmm +dog, cat, duck

Po angielsku to chyba zaczal rozumiec te zwierzaki bo czytamy bajki po angielsku. Jestem z niego bardzo dumna (choroba zawodowa 06.gif )
Helena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,119
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 13:41
Skąd: P-ków
Nr użytkownika: 2,259

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 18:32
Post #47

alescie sie rozpisaly!!!!!!
moje dziecko mowi tylko mama, tata, tak, ne czyli nie
Ale za to odpowiadana:
Jak robi krowa? mmmmmmm +pies, kot, kaczka
What does a cow say? mmmmm +dog, cat, duck

Po angielsku to chyba zaczal rozumiec te zwierzaki bo czytamy bajki po angielsku. Jestem z niego bardzo dumna (choroba zawodowa 06.gif )

--------------------
ciacho
sob, 29 mar 2008 - 20:13
ja tez nei wiem jak od wczoraj funkcjonuej bo jak policzylam to od wczoaj od 20 siedziałam przy komputerze i miałam tylko przerwę dwugodzinna na sen, a potem od rana znowu - z drobnymi chwilami żeby Alą się czasami zając

a najgorsze jest to że przez najbliższe 2 dni nei mam szans na jakiekowliek zmiany - chyba że padne na pysk i juz nie wstanę

wlasnie wrocilam od promotorki - znowu mi pokreslila te prace a na jutro mam miec juz gotowe na czysto zeby ocenila, podpisala i w poniedzialek fru do dziekanatu - ale baba czepia sie takich szzegolow ze rece opadaja (brakujace kropki, czy jakies linie w tabelach, ktore w ogole nie maja znaczenia) - czuje ze jutro pol dnia spedze znowu na poprawkach i do poznego wieczora bede sie z nia bujac

wiec nie mam wyboru tylko znowu bo kompa bo na jutro rano musze meic gotowe - zeby jeszcze wydrukwoac - czyli znalezc w nirdziele punkt gdzie moge to zrobic bo w domu drukarka nie nadaje sie do tego a do pracy akurat nei mam kluczy, bo szef zapomnial mi zostawic


aaaaaaaaaaaaaaaaaa

przepraszam za literowki ale juz mi sie nie chce sprawdzac 32.gif
ciacho


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,657
Dołączył: pią, 10 lut 06 - 18:07
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 4,886

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 20:13
Post #48

ja tez nei wiem jak od wczoraj funkcjonuej bo jak policzylam to od wczoaj od 20 siedziałam przy komputerze i miałam tylko przerwę dwugodzinna na sen, a potem od rana znowu - z drobnymi chwilami żeby Alą się czasami zając

a najgorsze jest to że przez najbliższe 2 dni nei mam szans na jakiekowliek zmiany - chyba że padne na pysk i juz nie wstanę

wlasnie wrocilam od promotorki - znowu mi pokreslila te prace a na jutro mam miec juz gotowe na czysto zeby ocenila, podpisala i w poniedzialek fru do dziekanatu - ale baba czepia sie takich szzegolow ze rece opadaja (brakujace kropki, czy jakies linie w tabelach, ktore w ogole nie maja znaczenia) - czuje ze jutro pol dnia spedze znowu na poprawkach i do poznego wieczora bede sie z nia bujac

wiec nie mam wyboru tylko znowu bo kompa bo na jutro rano musze meic gotowe - zeby jeszcze wydrukwoac - czyli znalezc w nirdziele punkt gdzie moge to zrobic bo w domu drukarka nie nadaje sie do tego a do pracy akurat nei mam kluczy, bo szef zapomnial mi zostawic


aaaaaaaaaaaaaaaaaa

przepraszam za literowki ale juz mi sie nie chce sprawdzac 32.gif

--------------------
ewik.
sob, 29 mar 2008 - 21:08
CYTAT(mcda @ Sat, 29 Mar 2008 - 12:43) *
Tiss, ależ olewasz mnie, ponieważ już dawno Cie zaprosiłam, a Ty mnie zignorowałaś. 41.gif Ech, smutne jest życie szaraczka... Idę pochlipać przewracając pulpety chlip chlip...

Mnie też olała 41.gif 13.gif
ewik.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,556
Dołączył: czw, 19 sty 06 - 12:46
Skąd: mazowieckie
Nr użytkownika: 4,633




post sob, 29 mar 2008 - 21:08
Post #49

CYTAT(mcda @ Sat, 29 Mar 2008 - 12:43) *
Tiss, ależ olewasz mnie, ponieważ już dawno Cie zaprosiłam, a Ty mnie zignorowałaś. 41.gif Ech, smutne jest życie szaraczka... Idę pochlipać przewracając pulpety chlip chlip...

Mnie też olała 41.gif 13.gif

--------------------
O. 2006 Ł. 2010
tissaia
sob, 29 mar 2008 - 21:24
Ewik, na litość niebios! Jeśli nawet dostałam od Ciebie zaproszenie, to jak Boga kocham, pewnie nie skumałam, że to Ty.... Ale mam podejrzenia co do n-k, że jakieś szwindle robi, bo jak dziś chciałam dodać mcda, to mi 2 razy wyskoczył komunikat, że ma zablokowaną tą funkcję...Dopiero za 3 sie udało....
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 21:24
Post #50

Ewik, na litość niebios! Jeśli nawet dostałam od Ciebie zaproszenie, to jak Boga kocham, pewnie nie skumałam, że to Ty.... Ale mam podejrzenia co do n-k, że jakieś szwindle robi, bo jak dziś chciałam dodać mcda, to mi 2 razy wyskoczył komunikat, że ma zablokowaną tą funkcję...Dopiero za 3 sie udało....

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
Aszak
sob, 29 mar 2008 - 22:38
Ja też witam w nowym wątku!!!
Nadgoniłyście w te ostatnie 2 dni!!
Ale to przecież bardzo dobrze icon_wink.gif

Ja się ostatnio nie udzielam.. Wiem wiem..
Ale mam nawał pracy i właściwie nie ma mnie ciągle w domu. Bartulem zajmuje się popołudniami mąż. A ja wracam najwcześniej o 19tej.
No nic - mam nadzieję, że za tydzień już się to skończy!!
Chociaż, nie powiem, ostatnio sie wzięłam mocniej za robotę, bo zaczynam robić doktorat..a mój promotor ma ambitne plany, żebym się za 2 lata broniła..
No nic - zobaczymy icon_wink.gif

Wiecie, że przez święta nie zrobiłam Bartulowi ani 1 zdjęcia! Nie wiem jak to się stało..
Ale pokażę te ostatnie
Tak się Bartus śmieje jak mu się czegoś nie pozwala a on się chce przekomarzać:
tu włazi za kanapy

a ty pije wodę z wanny


A tu Bartul z naszym pieskiem



A my zaczęliśmy kompozycję wiosennej garderoby - kurtka i buciki są icon_wink.gif
Bartek super ostatnio bryka na jeździku (odpychając się nogami) i na rowerku (mamy taki z urodzin z jakimś zwierzakiem) icon_wink.gif Na rowerku nawet próbuje trzymać nogi na pedałach icon_wink.gif
Poza tym jest super fajny, bardzo przytulasty.. i tez wstaje tak wczesnie rano!!!! Baardzo sie ciesze, ze czas przesuwamy!! Bo godzina pobudka Bartula przesunie sie o godzine do przodu!!

Ciacho - ja tez podziwiam cie!!! Bo ja wieczorem zasypiam regularnie przy kompie - po prostu nie mam nad tym panowania!!! Oczy sie zamykaja i ja spie - w 3 sekundy!!

Annie!! Odezwij się!!! Jak USG!
jejku - tyle mialam jeszcze napisac - i nie pamietam...
Aszak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,633
Dołączył: pią, 10 lut 06 - 09:45
Nr użytkownika: 4,882




post sob, 29 mar 2008 - 22:38
Post #51

Ja też witam w nowym wątku!!!
Nadgoniłyście w te ostatnie 2 dni!!
Ale to przecież bardzo dobrze icon_wink.gif

Ja się ostatnio nie udzielam.. Wiem wiem..
Ale mam nawał pracy i właściwie nie ma mnie ciągle w domu. Bartulem zajmuje się popołudniami mąż. A ja wracam najwcześniej o 19tej.
No nic - mam nadzieję, że za tydzień już się to skończy!!
Chociaż, nie powiem, ostatnio sie wzięłam mocniej za robotę, bo zaczynam robić doktorat..a mój promotor ma ambitne plany, żebym się za 2 lata broniła..
No nic - zobaczymy icon_wink.gif

Wiecie, że przez święta nie zrobiłam Bartulowi ani 1 zdjęcia! Nie wiem jak to się stało..
Ale pokażę te ostatnie
Tak się Bartus śmieje jak mu się czegoś nie pozwala a on się chce przekomarzać:
tu włazi za kanapy

a ty pije wodę z wanny


A tu Bartul z naszym pieskiem



A my zaczęliśmy kompozycję wiosennej garderoby - kurtka i buciki są icon_wink.gif
Bartek super ostatnio bryka na jeździku (odpychając się nogami) i na rowerku (mamy taki z urodzin z jakimś zwierzakiem) icon_wink.gif Na rowerku nawet próbuje trzymać nogi na pedałach icon_wink.gif
Poza tym jest super fajny, bardzo przytulasty.. i tez wstaje tak wczesnie rano!!!! Baardzo sie ciesze, ze czas przesuwamy!! Bo godzina pobudka Bartula przesunie sie o godzine do przodu!!

Ciacho - ja tez podziwiam cie!!! Bo ja wieczorem zasypiam regularnie przy kompie - po prostu nie mam nad tym panowania!!! Oczy sie zamykaja i ja spie - w 3 sekundy!!

Annie!! Odezwij się!!! Jak USG!
jejku - tyle mialam jeszcze napisac - i nie pamietam...

--------------------

It is not how much we do, but how much love we put in the doing. It is not how much we give, but how much love we put in the giving.
Yesterday is gone. Tomorrow has not yet come. We have only today. Let us begin.
Iwona 24+5
sob, 29 mar 2008 - 22:47
CYTAT(mcda @ Fri, 28 Mar 2008 - 20:35) *
Dobra, korzystając z chwili spokoju może uda mi się nadrobić zaległości icon_wink.gif
Iwona, Wy do tej Irlandii to tak na stałe czy na trochę? I jak się spisał strój do zadań specjalnych? icon_wink.gif Maja, jak wszystkie Maje - świetna!


Póki co do świąt ... Ale Mm powiedział że mnie nie puści do Polski...
A strój był strzałem w 100 było hmm HOT HOT HOT and WET

Tyle fotek i stronek do czytania ... śliczne dzieciaczki...

i mam dooooooła....w poniedziałek szpital...

Iwona 24+5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,028
Dołączył: pią, 24 mar 06 - 13:25
Skąd: Świdnica
Nr użytkownika: 5,345

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 22:47
Post #52

CYTAT(mcda @ Fri, 28 Mar 2008 - 20:35) *
Dobra, korzystając z chwili spokoju może uda mi się nadrobić zaległości icon_wink.gif
Iwona, Wy do tej Irlandii to tak na stałe czy na trochę? I jak się spisał strój do zadań specjalnych? icon_wink.gif Maja, jak wszystkie Maje - świetna!


Póki co do świąt ... Ale Mm powiedział że mnie nie puści do Polski...
A strój był strzałem w 100 było hmm HOT HOT HOT and WET

Tyle fotek i stronek do czytania ... śliczne dzieciaczki...

i mam dooooooła....w poniedziałek szpital...



--------------------
Iwona 24 mama Majeczki 25.10.2006



[*] Dla Mamusi - ?wiate?ko
Helena
sob, 29 mar 2008 - 23:19
ciacho w Copy General wydrukujesz wszystko w niedziele. Maja punkty w wielu miejscach w wawie. Niektore czynne cala dobe.

Denerwuje sie co tam u Annie. Nie odzywa sie od tego USG.
Helena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,119
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 13:41
Skąd: P-ków
Nr użytkownika: 2,259

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 23:19
Post #53

ciacho w Copy General wydrukujesz wszystko w niedziele. Maja punkty w wielu miejscach w wawie. Niektore czynne cala dobe.

Denerwuje sie co tam u Annie. Nie odzywa sie od tego USG.

--------------------
Aszak
sob, 29 mar 2008 - 23:21
CYTAT(Helena @ Sat, 29 Mar 2008 - 23:19) *
ciacho w Copy General wydrukujesz wszystko w niedziele. Maja punkty w wielu miejscach w wawie. Niektore czynne cala dobe.

Z tego, co pamiętam, to ten punt Copy General przy Emilii Plater jest czynny całą dobę.

Kurczę, juz usypiam przed kompem...
A mialam popracowac..
Aszak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,633
Dołączył: pią, 10 lut 06 - 09:45
Nr użytkownika: 4,882




post sob, 29 mar 2008 - 23:21
Post #54

CYTAT(Helena @ Sat, 29 Mar 2008 - 23:19) *
ciacho w Copy General wydrukujesz wszystko w niedziele. Maja punkty w wielu miejscach w wawie. Niektore czynne cala dobe.

Z tego, co pamiętam, to ten punt Copy General przy Emilii Plater jest czynny całą dobę.

Kurczę, juz usypiam przed kompem...
A mialam popracowac..


--------------------

It is not how much we do, but how much love we put in the doing. It is not how much we give, but how much love we put in the giving.
Yesterday is gone. Tomorrow has not yet come. We have only today. Let us begin.
Aszak
sob, 29 mar 2008 - 23:23
Iwona!! To musialo byc ostro.... icon_wink.gif Super, ze mialas taki fajny pomysl z tym sexy ciuszkiem icon_wink.gif
No i bedziemy tzrymac kciuki za Majusie z poniedzialek!!
Aszak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,633
Dołączył: pią, 10 lut 06 - 09:45
Nr użytkownika: 4,882




post sob, 29 mar 2008 - 23:23
Post #55

Iwona!! To musialo byc ostro.... icon_wink.gif Super, ze mialas taki fajny pomysl z tym sexy ciuszkiem icon_wink.gif
No i bedziemy tzrymac kciuki za Majusie z poniedzialek!!


--------------------

It is not how much we do, but how much love we put in the doing. It is not how much we give, but how much love we put in the giving.
Yesterday is gone. Tomorrow has not yet come. We have only today. Let us begin.
ciacho
nie, 30 mar 2008 - 08:32
no, ja tez wczoraj usnelam i nic nie zrobilam z ta praca - wiec akurat przesuniecie czasu nei bylo mi na reke bo do 12 mam czas zeby uzupelnic wszystkei braki i zrobic poprawki

a najgorsze jest to ze od wczoraj wieczorem boli mnie cos w dole brzucha i kurcze nie wiem co to moze byc - to jest taki klujacy pulsujacy bol, nie mocny ale dokuczliwya miejsce - z prawgeo boku, niedaleko tej wystajacej kosci biordrowej, w sumie tak kolo blizny po cesarskim cieciu - i kurcze nei wiem co to moze byc i wywowuje to moj niepokoj

bo nie wiem czy to problem ginekologiczny czy cos innego - wiec jedyne co mi przychodzi do glowy to pojsc ew. do szpitala a tam wiadomo ze mnei na 3 dni zatrzymaja, wiec nie pisze sie na to

i jeszcze mam pytanei do dziewczyn ktore prace dyplomowa maja juz z glowy - macie moze gdzies w swoich zasobach - wstep i podsumowanie? bo zupelnei nie wiem jak to napisac

Ten post edytował ciacho nie, 30 mar 2008 - 08:34
ciacho


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,657
Dołączył: pią, 10 lut 06 - 18:07
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 4,886

GG:


post nie, 30 mar 2008 - 08:32
Post #56

no, ja tez wczoraj usnelam i nic nie zrobilam z ta praca - wiec akurat przesuniecie czasu nei bylo mi na reke bo do 12 mam czas zeby uzupelnic wszystkei braki i zrobic poprawki

a najgorsze jest to ze od wczoraj wieczorem boli mnie cos w dole brzucha i kurcze nie wiem co to moze byc - to jest taki klujacy pulsujacy bol, nie mocny ale dokuczliwya miejsce - z prawgeo boku, niedaleko tej wystajacej kosci biordrowej, w sumie tak kolo blizny po cesarskim cieciu - i kurcze nei wiem co to moze byc i wywowuje to moj niepokoj

bo nie wiem czy to problem ginekologiczny czy cos innego - wiec jedyne co mi przychodzi do glowy to pojsc ew. do szpitala a tam wiadomo ze mnei na 3 dni zatrzymaja, wiec nie pisze sie na to

i jeszcze mam pytanei do dziewczyn ktore prace dyplomowa maja juz z glowy - macie moze gdzies w swoich zasobach - wstep i podsumowanie? bo zupelnei nie wiem jak to napisac

--------------------
emce
nie, 30 mar 2008 - 08:54
ciacho, ja mam magisterkę gdzieś, ale niewiele Ci raczej pomoże bo po ang.
Trzymam kciuki za wyrobienie się.


A ja znikam na cały dzień na szkolenie psych-pedagog. Ale mi się chce......
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post nie, 30 mar 2008 - 08:54
Post #57

ciacho, ja mam magisterkę gdzieś, ale niewiele Ci raczej pomoże bo po ang.
Trzymam kciuki za wyrobienie się.


A ja znikam na cały dzień na szkolenie psych-pedagog. Ale mi się chce......
emce
nie, 30 mar 2008 - 08:54
Co z Annie??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post nie, 30 mar 2008 - 08:54
Post #58

Co z Annie??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
AnnieLo
nie, 30 mar 2008 - 11:12
Jejku, co tez moje oczy widza, nowy watek i juz na 3ciej stronie (to chyba ten podtytul Orzechowej tak podzialal na tempo pisania icon_wink.gif ).
Bardzo chcialam sie odezwac wczoraj rano, ale jak na zlosc internetu nie bylo, a potem wybylismy z domu na caly dzien i wieczorem bylam padnieta, ze zasnelam razem z Leem... icon_wink.gif

Dziekuje bardzo za kciuki i fluidy - POMOGLY!!!!!!!!!!!!!!! icon_biggrin.gif
Z Maxem jest wszystko dobrze, ma wszystko na miejscu, zapowiada sie zdrowy i przede wszystkim duzy chlop (jak ja go wypchne? icon_wink.gif ) - wazy juz prawie 3 kg, a szczegolowo 2736 gr. No USG zrobil mi ten doktor bardzo dokladnie i dluuugo, posprawdzal wszystko pieknie. Widzialam tez buzke Maksia w czarno-bialym obrazie i w 3D, no i nie omieszkam wkleic pamiatkowej fotografii "zza swiatow wodnistych" icon_biggrin.gif --->

AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post nie, 30 mar 2008 - 11:12
Post #59

Jejku, co tez moje oczy widza, nowy watek i juz na 3ciej stronie (to chyba ten podtytul Orzechowej tak podzialal na tempo pisania icon_wink.gif ).
Bardzo chcialam sie odezwac wczoraj rano, ale jak na zlosc internetu nie bylo, a potem wybylismy z domu na caly dzien i wieczorem bylam padnieta, ze zasnelam razem z Leem... icon_wink.gif

Dziekuje bardzo za kciuki i fluidy - POMOGLY!!!!!!!!!!!!!!! icon_biggrin.gif
Z Maxem jest wszystko dobrze, ma wszystko na miejscu, zapowiada sie zdrowy i przede wszystkim duzy chlop (jak ja go wypchne? icon_wink.gif ) - wazy juz prawie 3 kg, a szczegolowo 2736 gr. No USG zrobil mi ten doktor bardzo dokladnie i dluuugo, posprawdzal wszystko pieknie. Widzialam tez buzke Maksia w czarno-bialym obrazie i w 3D, no i nie omieszkam wkleic pamiatkowej fotografii "zza swiatow wodnistych" icon_biggrin.gif --->



--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
Iwona 24+5
nie, 30 mar 2008 - 11:57
Cieszę się Annie że wszystko ok, a Maxsiowa minka jest superowa...
Iwona 24+5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,028
Dołączył: pią, 24 mar 06 - 13:25
Skąd: Świdnica
Nr użytkownika: 5,345

GG:


post nie, 30 mar 2008 - 11:57
Post #60

Cieszę się Annie że wszystko ok, a Maxsiowa minka jest superowa...

--------------------
Iwona 24 mama Majeczki 25.10.2006



[*] Dla Mamusi - ?wiate?ko
> Październik 2006 - cz. 9 - aby język giętki wyraził co pomyśli głowa..
Start new topic
Reply to this topic
102 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 24 cze 2024 - 03:05
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama