Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

BUNT WRZEŚNIOWYCH TRZPIOTÓW - SIE DZIEJE CZ. V

> 
aga27
wto, 18 mar 2008 - 17:57
jejku jak sie ciesze jutro wieczorkiem chyba bedzie juz moj meno icon_lol.gif
aga27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,058
Dołączył: nie, 07 maj 06 - 10:52
Nr użytkownika: 5,772




post wto, 18 mar 2008 - 17:57
Post #21

jejku jak sie ciesze jutro wieczorkiem chyba bedzie juz moj meno icon_lol.gif

--------------------
aga





Honey*
wto, 18 mar 2008 - 21:11
Rzeczywiscie sie rozpisalyscie.
My z wozka tez korzystamy na wieksze wypady. Tu po osiedlu na spacer idziemy na nozkach.
Ja jutro zabieram sie za porzadki, mam wolne. Umyje okna, kupila sobie ladna bielutka fieranka. Powycieram kurze na meblach.
Spadam, bo niedawno przyszlam
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post wto, 18 mar 2008 - 21:11
Post #22

Rzeczywiscie sie rozpisalyscie.
My z wozka tez korzystamy na wieksze wypady. Tu po osiedlu na spacer idziemy na nozkach.
Ja jutro zabieram sie za porzadki, mam wolne. Umyje okna, kupila sobie ladna bielutka fieranka. Powycieram kurze na meblach.
Spadam, bo niedawno przyszlam

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
Dorki
wto, 18 mar 2008 - 22:26
A ja sie napilam ze znajomymi bo mnie odwiedzilii skutkiem tego jest koniec mojego zwiazku z M. Poprostu juz mam go dosc, zero wsparcia zero zrozumienia, stop facetom !!!
Dorki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,260
Dołączył: nie, 13 sie 06 - 10:56
Skąd: Miastko
Nr użytkownika: 6,982

GG:


post wto, 18 mar 2008 - 22:26
Post #23

A ja sie napilam ze znajomymi bo mnie odwiedzilii skutkiem tego jest koniec mojego zwiazku z M. Poprostu juz mam go dosc, zero wsparcia zero zrozumienia, stop facetom !!!

--------------------


A to my - www.dodakodi.multiply.com
Efi
wto, 18 mar 2008 - 22:39
Oj Dorki chyba upiłaś się na smutno- agresywnie 03.gif Ja też tak mam czasem, zobaczysz, że jutro będzie lepiej! A Wasz związek to nie jest ot takie tam byle co, macie Konrada i nie rozejdziecie się tak łatwo!!!

A ja mam dobre wieści z Poznania, stan Michasi poprawił się! być może jutro zostanie przeniesiona na normalny oddział i modlę się do Pana Boga, żeby z dnia na dzień było z Nią lepiej!

Idę spać, bom zmęczona icon_wink.gif Do juterka!
Efi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,268
Dołączył: czw, 10 sie 06 - 10:43
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 6,933

GG:


post wto, 18 mar 2008 - 22:39
Post #24

Oj Dorki chyba upiłaś się na smutno- agresywnie 03.gif Ja też tak mam czasem, zobaczysz, że jutro będzie lepiej! A Wasz związek to nie jest ot takie tam byle co, macie Konrada i nie rozejdziecie się tak łatwo!!!

A ja mam dobre wieści z Poznania, stan Michasi poprawił się! być może jutro zostanie przeniesiona na normalny oddział i modlę się do Pana Boga, żeby z dnia na dzień było z Nią lepiej!

Idę spać, bom zmęczona icon_wink.gif Do juterka!

--------------------
____________________________________________________________

Ewa i...





"Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich slońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie." (Julian Ejsmond)
aga27
śro, 19 mar 2008 - 07:49
dzien dobry nocka przespana
u nas lezy snieg icon_smile.gif

efi widzisz wszystko bedzie dobrze z Michasia i dzieki Bogu
dorki Ty sie napilas i gadasz nie wiadomo co icon_smile.gif
aga27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,058
Dołączył: nie, 07 maj 06 - 10:52
Nr użytkownika: 5,772




post śro, 19 mar 2008 - 07:49
Post #25

dzien dobry nocka przespana
u nas lezy snieg icon_smile.gif

efi widzisz wszystko bedzie dobrze z Michasia i dzieki Bogu
dorki Ty sie napilas i gadasz nie wiadomo co icon_smile.gif

--------------------
aga





iza2006
śro, 19 mar 2008 - 08:04
Efi to chwała Bogu 06.gif . Ja też się modlę o zdrowie dla Michasi.
Dorki, Dorki fajna jesteś 06.gif 06.gif 06.gif
Miłego dnia Mamusie. U nas świeci ładnie słoneczko ale jest chłodno.
iza2006


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,081
Dołączył: nie, 11 wrz 05 - 17:53
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 3,620

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 08:04
Post #26

Efi to chwała Bogu 06.gif . Ja też się modlę o zdrowie dla Michasi.
Dorki, Dorki fajna jesteś 06.gif 06.gif 06.gif
Miłego dnia Mamusie. U nas świeci ładnie słoneczko ale jest chłodno.

--------------------

Gosiaczek.K
śro, 19 mar 2008 - 09:26
Wrześnióweczki super macie tą pierwszą stronkę, Katarinajejeje miała świetny pomysł 06.gif
Gosiaczek.K


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,713
Dołączył: pon, 10 lip 06 - 00:19
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 6,560




post śro, 19 mar 2008 - 09:26
Post #27

Wrześnióweczki super macie tą pierwszą stronkę, Katarinajejeje miała świetny pomysł 06.gif

--------------------
Eryk
Julia
aga27
śro, 19 mar 2008 - 09:34
a my juz po spacerku Oliwia sobie polozyla sie w kaluze i cala mokra byla icon_lol.gif wiec szybko musialysmy wracac do domku.
aga27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,058
Dołączył: nie, 07 maj 06 - 10:52
Nr użytkownika: 5,772




post śro, 19 mar 2008 - 09:34
Post #28

a my juz po spacerku Oliwia sobie polozyla sie w kaluze i cala mokra byla icon_lol.gif wiec szybko musialysmy wracac do domku.

--------------------
aga





Honey*
śro, 19 mar 2008 - 09:38
Witajcie
I od rana wojna. Bo moj zdolny tesc dal dziecku gume do zucia, bo ona sama sobie reguluje co chce jesc. Ja jej bulke z serem a on gume. 21.gif
A ja zabieram sie za mycie okien
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post śro, 19 mar 2008 - 09:38
Post #29

Witajcie
I od rana wojna. Bo moj zdolny tesc dal dziecku gume do zucia, bo ona sama sobie reguluje co chce jesc. Ja jej bulke z serem a on gume. 21.gif
A ja zabieram sie za mycie okien

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
Dorki
śro, 19 mar 2008 - 09:44
No dziewczyny powiedzcie jak mozna byc z kims skoro ta osoba cie dokonca nie akceptuje, nie mam zamiaru cale zycie myslec o tym ze mam tam czy tu za duzo. Nie wiem jak to bedzie,zobaczymy czy sie dzisiaj odezwie do mnie wogole.

Konrad od wczoraj domagal sie jajka i mu dzisiaj zrobilam i o dziwo zjadl cale jestem w szoku:)
U nas zima moze dzisiaj w koncu wyciagniemy te sanki.
Dorki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,260
Dołączył: nie, 13 sie 06 - 10:56
Skąd: Miastko
Nr użytkownika: 6,982

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 09:44
Post #30

No dziewczyny powiedzcie jak mozna byc z kims skoro ta osoba cie dokonca nie akceptuje, nie mam zamiaru cale zycie myslec o tym ze mam tam czy tu za duzo. Nie wiem jak to bedzie,zobaczymy czy sie dzisiaj odezwie do mnie wogole.

Konrad od wczoraj domagal sie jajka i mu dzisiaj zrobilam i o dziwo zjadl cale jestem w szoku:)
U nas zima moze dzisiaj w koncu wyciagniemy te sanki.

--------------------


A to my - www.dodakodi.multiply.com
aga27
śro, 19 mar 2008 - 10:13
dorki ale co ona uwaza ze musisz sie odchudzac icon_eek.gif ,ja myslalam ze sama chcesz dla siebie schudnac
aga27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,058
Dołączył: nie, 07 maj 06 - 10:52
Nr użytkownika: 5,772




post śro, 19 mar 2008 - 10:13
Post #31

dorki ale co ona uwaza ze musisz sie odchudzac icon_eek.gif ,ja myslalam ze sama chcesz dla siebie schudnac

--------------------
aga





karola5
śro, 19 mar 2008 - 11:15
Efi, super wieści, trzymamy kciuki za Michasię, napewno teraz już będzie tylko lepiej.
Dorki, głowa do góry; to ty masz się akceptować, a facet ma Cię kochać taką jaką jesteś; nie poddawaj się tak łatwo, już tak dobrze wam szło przytul.gif .

ja sobie darowałam mycie okien, poczekam na ładniejszą pogodę, trudno.
a pogoda do bani, nawet na spacer nie chce mi się iść; chyba też się wezmę za małe porządki; święta spędzamy poza domem, więc nie ma co przesadzać i tak nas nie będzie.

miłego dnia
karola5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 494
Dołączył: czw, 09 mar 06 - 18:19
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 5,191




post śro, 19 mar 2008 - 11:15
Post #32

Efi, super wieści, trzymamy kciuki za Michasię, napewno teraz już będzie tylko lepiej.
Dorki, głowa do góry; to ty masz się akceptować, a facet ma Cię kochać taką jaką jesteś; nie poddawaj się tak łatwo, już tak dobrze wam szło przytul.gif .

ja sobie darowałam mycie okien, poczekam na ładniejszą pogodę, trudno.
a pogoda do bani, nawet na spacer nie chce mi się iść; chyba też się wezmę za małe porządki; święta spędzamy poza domem, więc nie ma co przesadzać i tak nas nie będzie.

miłego dnia


--------------------




dorotakazika
śro, 19 mar 2008 - 11:50
Hello Mamuśki,
Martycha już śpi, kawusię popijam i się obijam. Wczoraj włączył mi się na wieczór turbo-dopalacz w sprzątaniu i dzisiaj coś mi w tyłku strzyka. Okna umyłam tylką od wewnątrz.

Aga Martycha też dzisiaj wylądowała w błotku hehehe



Dorki Z kolesiami trzeba jak z dziećmi specjalnej troski. Niestety żaden nie jest idealny. Pomyśl jaka byłaś szczęsliwa jeszcze miesiąc temu icon_razz.gif Nie przekreślaj wszystkiego tak błyskawicznie. Mój Piter też sapie, że mam golony i że "Wiedźma PLEPLE" (czyli moje wałki) wylewają mi się ze spodni. Kolesie tak mają, że się czepiają, ale myślę, że to znak, że im na nas zależy...

Efi nie wiem jakie metody mają te panie w żłobkach, ale czynią cuda. Moja koleżanka posłała swojego Kacperka-niejadka w lutym i dziecko teraz wszystko pięknie je. Zobaczysz z usypianiem też się unormuje. No jedynym minusem są infekcje... Kacper non stop na antybiotyku leci...

Iza A jak tam na zesłaniu w pracy? Lepiej już?
dorotakazika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 308
Dołączył: czw, 26 paź 06 - 16:35
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 8,197




post śro, 19 mar 2008 - 11:50
Post #33

Hello Mamuśki,
Martycha już śpi, kawusię popijam i się obijam. Wczoraj włączył mi się na wieczór turbo-dopalacz w sprzątaniu i dzisiaj coś mi w tyłku strzyka. Okna umyłam tylką od wewnątrz.

Aga Martycha też dzisiaj wylądowała w błotku hehehe



Dorki Z kolesiami trzeba jak z dziećmi specjalnej troski. Niestety żaden nie jest idealny. Pomyśl jaka byłaś szczęsliwa jeszcze miesiąc temu icon_razz.gif Nie przekreślaj wszystkiego tak błyskawicznie. Mój Piter też sapie, że mam golony i że "Wiedźma PLEPLE" (czyli moje wałki) wylewają mi się ze spodni. Kolesie tak mają, że się czepiają, ale myślę, że to znak, że im na nas zależy...

Efi nie wiem jakie metody mają te panie w żłobkach, ale czynią cuda. Moja koleżanka posłała swojego Kacperka-niejadka w lutym i dziecko teraz wszystko pięknie je. Zobaczysz z usypianiem też się unormuje. No jedynym minusem są infekcje... Kacper non stop na antybiotyku leci...

Iza A jak tam na zesłaniu w pracy? Lepiej już?

--------------------
iza2006
śro, 19 mar 2008 - 12:49
Dorota narazie o tym nie myślimy (czyt.o przeprowadzce). Pewnie jak znowu gdzieś coś cichaczem się dowiemy to się będziemy denerwować. Pocieszamy się że do jesieni jeszcze trochę czasu jest. A tak w pracy nudy bo sama siedzę w pokoju w tym tygodniu. Teraz też sobie popijam kawkę 01.gif Od czasu do czasu wpadnie jakiś biegły (bo mamy badanie bilansu 450[1].gif ) i życzy sobie jakiegoś dokumentu. Martycha wygląda super 01.gif 01.gif
Wiecie to mój stary mówi że ja przesadzam z tym odchudzanie, że on mnie woli taką z wałeczkami bo przynajmniej jest za co potrzymać 01.gif ale ja mu tam nie wierzę, myślę że on myśli 01.gif że takiej grubej to nikt inny nie zechce 01.gif .
iza2006


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,081
Dołączył: nie, 11 wrz 05 - 17:53
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 3,620

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 12:49
Post #34

Dorota narazie o tym nie myślimy (czyt.o przeprowadzce). Pewnie jak znowu gdzieś coś cichaczem się dowiemy to się będziemy denerwować. Pocieszamy się że do jesieni jeszcze trochę czasu jest. A tak w pracy nudy bo sama siedzę w pokoju w tym tygodniu. Teraz też sobie popijam kawkę 01.gif Od czasu do czasu wpadnie jakiś biegły (bo mamy badanie bilansu 450[1].gif ) i życzy sobie jakiegoś dokumentu. Martycha wygląda super 01.gif 01.gif
Wiecie to mój stary mówi że ja przesadzam z tym odchudzanie, że on mnie woli taką z wałeczkami bo przynajmniej jest za co potrzymać 01.gif ale ja mu tam nie wierzę, myślę że on myśli 01.gif że takiej grubej to nikt inny nie zechce 01.gif .


--------------------

Efi
śro, 19 mar 2008 - 13:06
żeby nie zapeszyć, ale.......................... Jaśko dziś nie płakał ani jak Go zostawiałam ani jak odbierałam ze złobka!!! brawo_bis.gif Oby tak dalej. U nas śnieg daje na całego, chyba by trzeba udać się po choinkę 04.gif 04.gif 04.gif W marcu jak w garncu, bleee, ja chcę wiosny!!!
Efi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,268
Dołączył: czw, 10 sie 06 - 10:43
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 6,933

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 13:06
Post #35

żeby nie zapeszyć, ale.......................... Jaśko dziś nie płakał ani jak Go zostawiałam ani jak odbierałam ze złobka!!! brawo_bis.gif Oby tak dalej. U nas śnieg daje na całego, chyba by trzeba udać się po choinkę 04.gif 04.gif 04.gif W marcu jak w garncu, bleee, ja chcę wiosny!!!

--------------------
____________________________________________________________

Ewa i...





"Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich slońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie." (Julian Ejsmond)
aga27
śro, 19 mar 2008 - 13:14
a ja wlasnie wrocilam od kosmetyczki jak Oliwia wstanie to idziemy na spacer bo doslownie wioena sie zrobila tak cieplutko i sloneczko swieci
dorotakazika nasze dzieci sa super icon_smile.gif kaluze i bloto zaliczone icon_smile.gif
efi ciesze sie ze dla Jasia jest uz lepiej w zlobku
aga27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,058
Dołączył: nie, 07 maj 06 - 10:52
Nr użytkownika: 5,772




post śro, 19 mar 2008 - 13:14
Post #36

a ja wlasnie wrocilam od kosmetyczki jak Oliwia wstanie to idziemy na spacer bo doslownie wioena sie zrobila tak cieplutko i sloneczko swieci
dorotakazika nasze dzieci sa super icon_smile.gif kaluze i bloto zaliczone icon_smile.gif
efi ciesze sie ze dla Jasia jest uz lepiej w zlobku

--------------------
aga





iza2006
śro, 19 mar 2008 - 13:35
Brawo Jasiu brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
iza2006


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,081
Dołączył: nie, 11 wrz 05 - 17:53
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 3,620

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 13:35
Post #37

Brawo Jasiu brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

--------------------

Dorki
śro, 19 mar 2008 - 13:56
No nie wiem co ja mam juz z tym moim M zrobic, wiem ze to ja wszystko wyolbrzymiam, jakas nienormalna jestem,zobaczymy czy sie wieczorem odezwie czy juz ma mnie serdecznie dosc.

Bylam u fryzjera ale tylko podcielam grzywke na nic wiecej mnie nie stac, konrada tylko dotknely grzebieniem i juz uciekal wiec jemu narazie odpuszczamy icon_smile.gif

Poza tym myslalm ze zgubilam telefon az we mnie sie zagotowalo ale na szczescie wypadl mi w samochodzie uff bynajmniej tyle mojego szczescia.

Konrad zaliczyl juz nie raz kaluze, ogolnie teraz chodzi w gumakach bo na te chlapy to kozaki nie nadaja sie.
Dorki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,260
Dołączył: nie, 13 sie 06 - 10:56
Skąd: Miastko
Nr użytkownika: 6,982

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 13:56
Post #38

No nie wiem co ja mam juz z tym moim M zrobic, wiem ze to ja wszystko wyolbrzymiam, jakas nienormalna jestem,zobaczymy czy sie wieczorem odezwie czy juz ma mnie serdecznie dosc.

Bylam u fryzjera ale tylko podcielam grzywke na nic wiecej mnie nie stac, konrada tylko dotknely grzebieniem i juz uciekal wiec jemu narazie odpuszczamy icon_smile.gif

Poza tym myslalm ze zgubilam telefon az we mnie sie zagotowalo ale na szczescie wypadl mi w samochodzie uff bynajmniej tyle mojego szczescia.

Konrad zaliczyl juz nie raz kaluze, ogolnie teraz chodzi w gumakach bo na te chlapy to kozaki nie nadaja sie.

--------------------


A to my - www.dodakodi.multiply.com
dorotakazika
śro, 19 mar 2008 - 15:27
A do mnie baba z allegro zadzwoniła, że nie mają tego modelu w moim kolorze i wciska mi inny model 21.gif
dorotakazika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 308
Dołączył: czw, 26 paź 06 - 16:35
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 8,197




post śro, 19 mar 2008 - 15:27
Post #39

A do mnie baba z allegro zadzwoniła, że nie mają tego modelu w moim kolorze i wciska mi inny model 21.gif

--------------------
aga27
śro, 19 mar 2008 - 15:38
dorotakazika a co zamawaialas??

my po spacerku teraz zimno sie zrobilo no i zaczal snieg z deszczem nawalac
aga27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,058
Dołączył: nie, 07 maj 06 - 10:52
Nr użytkownika: 5,772




post śro, 19 mar 2008 - 15:38
Post #40

dorotakazika a co zamawaialas??

my po spacerku teraz zimno sie zrobilo no i zaczal snieg z deszczem nawalac

--------------------
aga





> BUNT WRZEŚNIOWYCH TRZPIOTÓW - SIE DZIEJE CZ. V
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 24 cze 2024 - 19:33
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama