Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe BrzdÄ…ce vol.VII - Idzie rak nieborak :)

> 
zajka

Go??







post pon, 10 mar 2008 - 11:27
Post #21

Lalicja a żeby to tylko baby tak mówiły 37.gif
jaAga*
pon, 10 mar 2008 - 11:55
Zajka: jedno karmienie jedna pierÅ›. Czasem wyjÄ…tkowo przy usypianiu wieczornym jak jÄ… jedna nie zmuli, to czekam jakiÅ› czas, i dajÄ™ drugÄ…, wtedy zasypia przy drugiej.
A ja też mówię ciumka icon_wink.gif
Lalicja dorośleje Ci Larunia. Wera w przedszkolu? Bo Julka dziś po 3-tygodniowej przerwie poszła i nawet bez marudzenia o schodzeniu do maluszków, powiedziała: "nawet jakby mnie sprowadzili do maluszków, to nie będę smutna, już się zaprzyjaźniłam z tamtymi paniami". Rozumiecie jaką mam cwaniarę, ona nie z dziećmi się integruje tylko z paniami, w przedszkolu jest najgrzeczniejsza z grupy, a w domu 37.gif , twierdzi, że jest grzeczna w przedszkolu, bo nie chce, żeby panie wiedziały, że umie być niegrzeczna 29.gif .
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 10 mar 2008 - 11:55
Post #22

Zajka: jedno karmienie jedna pierÅ›. Czasem wyjÄ…tkowo przy usypianiu wieczornym jak jÄ… jedna nie zmuli, to czekam jakiÅ› czas, i dajÄ™ drugÄ…, wtedy zasypia przy drugiej.
A ja też mówię ciumka icon_wink.gif
Lalicja dorośleje Ci Larunia. Wera w przedszkolu? Bo Julka dziś po 3-tygodniowej przerwie poszła i nawet bez marudzenia o schodzeniu do maluszków, powiedziała: "nawet jakby mnie sprowadzili do maluszków, to nie będę smutna, już się zaprzyjaźniłam z tamtymi paniami". Rozumiecie jaką mam cwaniarę, ona nie z dziećmi się integruje tylko z paniami, w przedszkolu jest najgrzeczniejsza z grupy, a w domu 37.gif , twierdzi, że jest grzeczna w przedszkolu, bo nie chce, żeby panie wiedziały, że umie być niegrzeczna 29.gif .

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
candace
pon, 10 mar 2008 - 12:19
Lily- a dlaczego masz nie być dumna? Głodzisz Marcinka? zaniedbujesz?

ziowik-- w dzień tez bym kładała do łóżeczka, a w weekendy zasypia na spacerku... no idzie mi jak burza bakteria kochana:-)) patrzy na te dzieciaczki w żłobku i goni:-))

zajka-- oj, żeby tylko baby. ja to olewam i trzymam się zasady, że raz sie jest dzieckiem:-)) jedno karmnienie - jedna pierś

jaaga-- w przedszkolu super: jest szaleństwo na karteczki i moja mama zakupiła segregator i chyba 100 katreczek. Poza tym wróciła do przedszkola Oliwia- najlepsza koleżanka:-)) i dostała serduszko za spanie:-))
cwana Julka:-))) oj, tez tak robiłam- wszystkie panie mnie kochały:-)) a potem na opinii leciałam:-))
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post pon, 10 mar 2008 - 12:19
Post #23

Lily- a dlaczego masz nie być dumna? Głodzisz Marcinka? zaniedbujesz?

ziowik-- w dzień tez bym kładała do łóżeczka, a w weekendy zasypia na spacerku... no idzie mi jak burza bakteria kochana:-)) patrzy na te dzieciaczki w żłobku i goni:-))

zajka-- oj, żeby tylko baby. ja to olewam i trzymam się zasady, że raz sie jest dzieckiem:-)) jedno karmnienie - jedna pierś

jaaga-- w przedszkolu super: jest szaleństwo na karteczki i moja mama zakupiła segregator i chyba 100 katreczek. Poza tym wróciła do przedszkola Oliwia- najlepsza koleżanka:-)) i dostała serduszko za spanie:-))
cwana Julka:-))) oj, tez tak robiłam- wszystkie panie mnie kochały:-)) a potem na opinii leciałam:-))

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
Gruszka
pon, 10 mar 2008 - 12:21
Witam babeczki na nowym wÄ…tku icon_smile.gif

I od razu takie przemyslenia mnie naszły:

Po pierwsze - całkowicie lata mi, czy mamy pierwszą stronkę, czy nie icon_smile.gif
Po drugie - chciałam Was wszystkie przeprosić, że nigdy nie wznosze toastów i nie piję za różne rocznice - pierwszych ząbków, ósmych miesięcy i zjedzonych łyżeczek itp. - ale to dlatego, że w ogóle niespecjalnie przywiązuję wagę do rocznic wszelkieg rodzaju. Tak więc nie miejcie mi tego za złe - ale i tak Was tocham 06.gif


Jaaga - tekst julki mnie rozbroił icon_smile.gif nieźe sobie to wykombinowała!

Odi - fajne te mebelki icon_smile.gif okazja rzeczywiście, a zawsze to cos innego niz sztampa z Ikei icon_smile.gif

Zajka - matko z córko! Miej to sobie w głębokim poważaniu, że ktoś Ci wytyka, że jeszcze karmisz piersią! nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę (i innym karmiącym mamom). A dziś (jakbym wyczuła, że będzie taki temat!) śniło mi się, że karmiłam Emilkę piersią i tak mi było błogo- i jak się obudziałm to sie poryczalam normalnie, bo sen był taki sugestywny, że jeszcze po przebudzeniu czułam ją przy piersi... ehh...

Lily - piękne zdjęcie Marcinka - jak dla mnie - ze wszystkkich czerwcowych brzdyli - On własnie wydaje mi się taki najdoroślejszy - taki chłopczyk już, a nie dzidzius icon_smile.gif

A co u nas - po tych szalonych dyskusjach o raczkowaniu postawiłam sobie za punkt honoru nauczyc Emi raczkowac 06.gif po krótkich testach w piatek wieczór okazało się, że najbardziej to podłoże jej nie pasuje. Na panelach zimno i kolanka się rozjeżdżają. A w całym domu ani kawałka dywanu nie uswiadczysz... npo i wpadłam na pomysł i w salonie rozłożylismy fajną, nową, gruba i miekką wykładzinę dywanową - i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Emilson podjał swoje pierwsze próby raczkowania. Najlepszą zachętą okazuje sie być Psikuta icon_biggrin.gif i suchy badyl z dwoma zasuszonymi, pomarańczowymi kwiatkami icon_smile.gif siadam na końcu dywanu i macham tym icon_smile.gif najpierw przybiega Psikuta, a potem rusza Emi z drugiego końca i choc koślawo - to jednak lezie icon_smile.gif jeszcze parę dni i będzie śmigać icon_biggrin.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pon, 10 mar 2008 - 12:21
Post #24

Witam babeczki na nowym wÄ…tku icon_smile.gif

I od razu takie przemyslenia mnie naszły:

Po pierwsze - całkowicie lata mi, czy mamy pierwszą stronkę, czy nie icon_smile.gif
Po drugie - chciałam Was wszystkie przeprosić, że nigdy nie wznosze toastów i nie piję za różne rocznice - pierwszych ząbków, ósmych miesięcy i zjedzonych łyżeczek itp. - ale to dlatego, że w ogóle niespecjalnie przywiązuję wagę do rocznic wszelkieg rodzaju. Tak więc nie miejcie mi tego za złe - ale i tak Was tocham 06.gif


Jaaga - tekst julki mnie rozbroił icon_smile.gif nieźe sobie to wykombinowała!

Odi - fajne te mebelki icon_smile.gif okazja rzeczywiście, a zawsze to cos innego niz sztampa z Ikei icon_smile.gif

Zajka - matko z córko! Miej to sobie w głębokim poważaniu, że ktoś Ci wytyka, że jeszcze karmisz piersią! nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę (i innym karmiącym mamom). A dziś (jakbym wyczuła, że będzie taki temat!) śniło mi się, że karmiłam Emilkę piersią i tak mi było błogo- i jak się obudziałm to sie poryczalam normalnie, bo sen był taki sugestywny, że jeszcze po przebudzeniu czułam ją przy piersi... ehh...

Lily - piękne zdjęcie Marcinka - jak dla mnie - ze wszystkkich czerwcowych brzdyli - On własnie wydaje mi się taki najdoroślejszy - taki chłopczyk już, a nie dzidzius icon_smile.gif

A co u nas - po tych szalonych dyskusjach o raczkowaniu postawiłam sobie za punkt honoru nauczyc Emi raczkowac 06.gif po krótkich testach w piatek wieczór okazało się, że najbardziej to podłoże jej nie pasuje. Na panelach zimno i kolanka się rozjeżdżają. A w całym domu ani kawałka dywanu nie uswiadczysz... npo i wpadłam na pomysł i w salonie rozłożylismy fajną, nową, gruba i miekką wykładzinę dywanową - i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Emilson podjał swoje pierwsze próby raczkowania. Najlepszą zachętą okazuje sie być Psikuta icon_biggrin.gif i suchy badyl z dwoma zasuszonymi, pomarańczowymi kwiatkami icon_smile.gif siadam na końcu dywanu i macham tym icon_smile.gif najpierw przybiega Psikuta, a potem rusza Emi z drugiego końca i choc koślawo - to jednak lezie icon_smile.gif jeszcze parę dni i będzie śmigać icon_biggrin.gif


--------------------
odynka

Go??







post pon, 10 mar 2008 - 12:29
Post #25

ziowik no w salonie kolorek już widać;) taki sam będzie w kuchni, sypialnia na jakiś łososiowy a niuni pokoik jeszcze nie wiem... nie lubie bialych scian:P

zajka Nelly zjada zazwyczaj z dwuch piersi;)

Gruszka no prosze:D ja też bym chciała jakąś wykładzinę ale póki co inne ważne rzeczy są np balustrada do schodów bo nasze małe to raczej do chodzenia się szykuje niż do raczkowania:P aha portal rusza niedługo 43.gif
zajka

Go??







post pon, 10 mar 2008 - 12:41
Post #26

Gruszka no ja niby też mam to w głębokim poważaniu, ale zanim mi to w głębokie poważanie przejdzie, to się namyślę, nawkładam sobie do łba bzdur... i potrzebuję niezłego kopa, żeby zacząć racjonalnie myśleć.
A próbowałaś raczkować po panelach i terakocie? Ja próbowałam i z letka mnie kolanka zaboleli. Grześ najlepiej czuje się na dywanie w dużym pokoju i w swoim pokoiku na wykładzinie. A najgorszą do pokonania barierą okazała się listwa podłogowa między pokojem i przedpokojem - taka metalowa. No zawsze mi się dziecko przed nią zatrzymuje i marudzi, że dalej nie może 03.gif
Gruszka
pon, 10 mar 2008 - 12:45
CYTAT(zajka @ pon, 10 mar 2008 - 12:41) *
A próbowałaś raczkować po panelach i terakocie?

He he. No wreszcie próbowałam i też się jej nie dziwię icon_biggrin.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pon, 10 mar 2008 - 12:45
Post #27

CYTAT(zajka @ pon, 10 mar 2008 - 12:41) *
A próbowałaś raczkować po panelach i terakocie?

He he. No wreszcie próbowałam i też się jej nie dziwię icon_biggrin.gif

--------------------
zajka

Go??







post pon, 10 mar 2008 - 12:52
Post #28

Ja (za namową pana Pawła Zawitkowskiego z programu "Mamo to ja" na TVN Style) przeszłam na kolanach całe mieszkanie i stwierdziłam, że powinnam usunąć wszystkie meble, żeby dziecko było w miarę bezpieczne. W miarę, bo gniazdek elektryczneych ze ścian nie powyrywam 03.gif Oczywiście nie popadam w skrajności i póki co meble pozostają na miejscu, ale kilka rzeczy musiało zmienić miejsce zameldowania.
Kate_K

Go??







post pon, 10 mar 2008 - 13:23
Post #29

Jejku widze, że nasze maluchy ruszyły do przodu:) Mój Olaf też zaczyna raczkowac, trochę się rozjeżdza jeszcze ale jakoś do przodu pełznie icon_biggrin.gif
Wczoraj jakoś dowlekł się do DVD i zaczął majstrowac, wszystkie kable powyciągał. Zaczyna się...icon_smile.gificon_smile.gif
Ja kupiłam mu w IKEI dywanik, bawi się na nim, no i próbuje raczkowac. Świetnie opanował siadanie z pozycji leżącej na brzuchu:)

Także Gruszko zaczął mi się problem z usypianiem o jakim pisałaś na poprzednim wątku. Czyli ja go kładę w łóżeczku, a on cyk na brzuch i już siedzi. Nogi przez szczebelki wystawia i się śmieje:)

Zajka kiedy jest ten program na TVN Style?
jaAga*
pon, 10 mar 2008 - 13:34
Gruszko, a mojej Karince gołe panele nie przeszkadzaja(widać była na filmiku kiedyś), terakota tudzież nie, nawet progi pokonuje...ten typ chyba tak ma...oby do celu icon_wink.gif.
Fajnie, że Emi ruszyła do przodu, przestaniesz schizować....hehe
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 10 mar 2008 - 13:34
Post #30

Gruszko, a mojej Karince gołe panele nie przeszkadzaja(widać była na filmiku kiedyś), terakota tudzież nie, nawet progi pokonuje...ten typ chyba tak ma...oby do celu icon_wink.gif.
Fajnie, że Emi ruszyła do przodu, przestaniesz schizować....hehe

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
konto_usunięte
pon, 10 mar 2008 - 13:39
Jaaga, nieźle sobie Julka wykoncypowała 01.gif a tak z drugiej strony- to niby pięć lat, a jak sprytnie kombinuje. fakt- po co się ujawniać i odkrywac wszystkie karty icon_wink.gif jakiś czarny koń w rękawie musi zostac na czarną godzinę 04.gif


dołączam się do Gruszki z przeprosinami za ignorancję rocznic i ząbków. strasznie mi się to głowy nie tzryma, co nie znaczy, że se olewam.

Kate K, pepti jest zawsze na receptę. a to, ze czasem jest pełnopłatny- zależy od tego, z jakiego powodu jest przepisywany. pełnopłatny np na kolkę, ale przy chorobach przewlekłych- refundowany. ale nie można go kupić ot, tak. musi przepisać lekarz.
konto_usunięte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,236
Dołączył: pią, 05 sty 07 - 19:24
Nr użytkownika: 9,663




post pon, 10 mar 2008 - 13:39
Post #31

Jaaga, nieźle sobie Julka wykoncypowała 01.gif a tak z drugiej strony- to niby pięć lat, a jak sprytnie kombinuje. fakt- po co się ujawniać i odkrywac wszystkie karty icon_wink.gif jakiś czarny koń w rękawie musi zostac na czarną godzinę 04.gif


dołączam się do Gruszki z przeprosinami za ignorancję rocznic i ząbków. strasznie mi się to głowy nie tzryma, co nie znaczy, że se olewam.

Kate K, pepti jest zawsze na receptę. a to, ze czasem jest pełnopłatny- zależy od tego, z jakiego powodu jest przepisywany. pełnopłatny np na kolkę, ale przy chorobach przewlekłych- refundowany. ale nie można go kupić ot, tak. musi przepisać lekarz.

--------------------

zajka

Go??







post pon, 10 mar 2008 - 13:44
Post #32

Kate kurczę nie powiem Ci jak teraz to idzie, ale jak to w mało rozruszanych stacjach bywa jeden program tłuką cały tydzień. Oglądałam jak byłam na macierzyńskim - wtedy to szło w sobotę o 8:15 rano, potem powtarzali jakoś o 7:30 w poniedziałek i chyba też we wtorek o 18:00 albo 18:30 - nie pamiętam, bo zazwyczaj oglądałam w soboty, chyba, że przegapiłam. A teraz chyba w ogóle powtarzają cały cykl, bo jakoś mignęło mi przy zmianie stacji i już te odcinki oglądałam..A lubiłam oglądać właśnie ze względu na fajne wypowiedzi Pawła Zawitkowskiego icon_wink.gif
Kate_K

Go??







post pon, 10 mar 2008 - 13:46
Post #33

Rzodkiewko no to ja nie wiem... Ja kupuję Pepti bez recepty i nikt mnie w aptece nigdy o receptę nie zapytał. Po prostu tylko płacę 22 zł, bo jak mam receptę to 11 zł.
jaAga*
pon, 10 mar 2008 - 14:00
Ja się też spotkałam z tym, że bez recepty ktoś kupował pepti, serio serio.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 10 mar 2008 - 14:00
Post #34

Ja się też spotkałam z tym, że bez recepty ktoś kupował pepti, serio serio.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
Gruszka
pon, 10 mar 2008 - 14:02
CYTAT(Kate_K @ pon, 10 mar 2008 - 13:46) *
Rzodkiewko no to ja nie wiem... Ja kupuję Pepti bez recepty i nikt mnie w aptece nigdy o receptę nie zapytał. Po prostu tylko płacę 22 zł, bo jak mam receptę to 11 zł.

A to dziwne... icon_confused.gif

A jeszcze o chlebie miałam napisać. Ja tez daję Emi raz na dwa dni jedną kromkę chleba (co by się z glutenem zaprzyjaźniła icon_wink.gif ). Ale kupuję chleb, który sie nazywa BEZ CHEMII icon_biggrin.gif jest tam w składzie tylko to, co babcia mówi, że dawniej sie tak chleb piekło - więc mam nadzieję, że to nie tylko chwyt reklamowy i że to prawda. Smakuje super. Ale ja nie daję jej zadnych dodatków - masła, szynki... sam chlebek i to ze skórką. Memla, memla i zjada całą pajdę.

Dziewczęta moje drogie icon_biggrin.gif a teraz pytanie za sto punktów - co to jest kasza jaglana? 06.gif tzn czy jest jakas inna nazwa tego? wchodzę do sklepu - a tam: kasza gryczana, pęczak, kasza manna, kasza kukurydziana - ale JAGLANEJ nie ma icon_smile.gif to jak mam to kupić? i czy to jest juz glutenowa kasza, czy bez?

EDIT: No dobra - poczytałam w necie ( icon_twisted.gif co za świat - żeby do zjedzenia kszy potrzebny był internet...) i juz wiem, co to. Ale gdzie to kupić? nigdzie w małych sklepach tego nie widziałam. W hipermarketach jest??

Ten post edytował Gruszka pon, 10 mar 2008 - 14:09
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pon, 10 mar 2008 - 14:02
Post #35

CYTAT(Kate_K @ pon, 10 mar 2008 - 13:46) *
Rzodkiewko no to ja nie wiem... Ja kupuję Pepti bez recepty i nikt mnie w aptece nigdy o receptę nie zapytał. Po prostu tylko płacę 22 zł, bo jak mam receptę to 11 zł.

A to dziwne... icon_confused.gif

A jeszcze o chlebie miałam napisać. Ja tez daję Emi raz na dwa dni jedną kromkę chleba (co by się z glutenem zaprzyjaźniła icon_wink.gif ). Ale kupuję chleb, który sie nazywa BEZ CHEMII icon_biggrin.gif jest tam w składzie tylko to, co babcia mówi, że dawniej sie tak chleb piekło - więc mam nadzieję, że to nie tylko chwyt reklamowy i że to prawda. Smakuje super. Ale ja nie daję jej zadnych dodatków - masła, szynki... sam chlebek i to ze skórką. Memla, memla i zjada całą pajdę.

Dziewczęta moje drogie icon_biggrin.gif a teraz pytanie za sto punktów - co to jest kasza jaglana? 06.gif tzn czy jest jakas inna nazwa tego? wchodzę do sklepu - a tam: kasza gryczana, pęczak, kasza manna, kasza kukurydziana - ale JAGLANEJ nie ma icon_smile.gif to jak mam to kupić? i czy to jest juz glutenowa kasza, czy bez?

EDIT: No dobra - poczytałam w necie ( icon_twisted.gif co za świat - żeby do zjedzenia kszy potrzebny był internet...) i juz wiem, co to. Ale gdzie to kupić? nigdzie w małych sklepach tego nie widziałam. W hipermarketach jest??

--------------------
konto_usunięte
pon, 10 mar 2008 - 14:37
ja jaglaną kupuję w warzywniaku na rogu. w hiper-super też są.

a co do tego pokochania glutenu, to dla alergików są zalecenia, zeby przed ukończeniem pierwszego roku nie wprowadzać.

co to ja...
zapomniałam icon_redface.gif
konto_usunięte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,236
Dołączył: pią, 05 sty 07 - 19:24
Nr użytkownika: 9,663




post pon, 10 mar 2008 - 14:37
Post #36

ja jaglaną kupuję w warzywniaku na rogu. w hiper-super też są.

a co do tego pokochania glutenu, to dla alergików są zalecenia, zeby przed ukończeniem pierwszego roku nie wprowadzać.

co to ja...
zapomniałam icon_redface.gif

--------------------

Gruszka
pon, 10 mar 2008 - 14:45
Kurde, niby wiem, ale mi żal tego Emilsonka, który nic poza ziemniakami i jabłkami nie je - to niech se chociaz chleba pociumka... nie ma po tym uczelenia, więc może chociaz alergia na gluten ja ominie. A jak juz wyplenimy wszystki robaki płaskie i obłe i inne icon_biggrin.gif to wtedy poje sobie na całego wreszcie - warzywka, owocki i inne fanaberie icon_biggrin.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pon, 10 mar 2008 - 14:45
Post #37

Kurde, niby wiem, ale mi żal tego Emilsonka, który nic poza ziemniakami i jabłkami nie je - to niech se chociaz chleba pociumka... nie ma po tym uczelenia, więc może chociaz alergia na gluten ja ominie. A jak juz wyplenimy wszystki robaki płaskie i obłe i inne icon_biggrin.gif to wtedy poje sobie na całego wreszcie - warzywka, owocki i inne fanaberie icon_biggrin.gif

--------------------
zajka

Go??







post pon, 10 mar 2008 - 14:57
Post #38

Gruszka mam do Ciebie pytanko, boś spec-majster od chust. Zapaliłam się na chustę, i chciałabym uszyć, ale nie wiem jakie powinny być jej wymiary, żeby nie za długa była ani za krótka. Wiem, że można kupić, ale cholerstwo tak drogie, że chyba wolę wykazać się inwencją twórczą icon_wink.gif
Gruszka
pon, 10 mar 2008 - 14:59
4,70 na 0,70 cm - to taka standartowa. Jesli nie masz zwrostu 2,20 m icon_wink.gif to starczyc powinno na większość wiązań


EDIT: Kate - z tym wstawaniem w łóżeczku to biorę ja na przetrzymanie icon_biggrin.gif zwykle ona wstaje, ale nie płacze, tylko cos tam se gada i macha łapami. Więc spokojnie wychodze, zamykam drzwi i nie daje się prowokowac nawoływaniem i śpiewaniem. Czatuje tylko pod drzwami czy nie będzie ryczeć za bardzo i przeważnie umieram ze smiechu, bo ona w samotności w pokoju wydaje przerózne dźwięki icon_smile.gif i przetrzymanie polega na tym, że ona najpierw stoi, potem (przy całkowitym braku reakcji z mojej strony) zaczyna sie nudzić i męczy ją stanie, więc klęka w łóżeczku, pośpiewa troche na klęcząco, znów się zmęczy to siada, pośpiewa i wreszcie bo kilkunastu minutach słyszę cisze icon_smile.gif wchodze kontrolnie, a ona już leży/śpi - jakby padła ze zmęczenia icon_smile.gif

Ten post edytował Gruszka pon, 10 mar 2008 - 15:16
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pon, 10 mar 2008 - 14:59
Post #39

4,70 na 0,70 cm - to taka standartowa. Jesli nie masz zwrostu 2,20 m icon_wink.gif to starczyc powinno na większość wiązań


EDIT: Kate - z tym wstawaniem w łóżeczku to biorę ja na przetrzymanie icon_biggrin.gif zwykle ona wstaje, ale nie płacze, tylko cos tam se gada i macha łapami. Więc spokojnie wychodze, zamykam drzwi i nie daje się prowokowac nawoływaniem i śpiewaniem. Czatuje tylko pod drzwami czy nie będzie ryczeć za bardzo i przeważnie umieram ze smiechu, bo ona w samotności w pokoju wydaje przerózne dźwięki icon_smile.gif i przetrzymanie polega na tym, że ona najpierw stoi, potem (przy całkowitym braku reakcji z mojej strony) zaczyna sie nudzić i męczy ją stanie, więc klęka w łóżeczku, pośpiewa troche na klęcząco, znów się zmęczy to siada, pośpiewa i wreszcie bo kilkunastu minutach słyszę cisze icon_smile.gif wchodze kontrolnie, a ona już leży/śpi - jakby padła ze zmęczenia icon_smile.gif

--------------------
zajka

Go??







post pon, 10 mar 2008 - 15:04
Post #40

cm? Ja jednak zrobię w m icon_wink.gif 04.gif Dzięki. No to lecę szukać materiału.
> Czerwcowe BrzdÄ…ce vol.VII - Idzie rak nieborak :)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 06 cze 2024 - 09:37
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama