Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Proszę potrzymajcie kciuki, pomódlcie się by nasze szczęście przyszło na świat o czasie całe i zdrowe.

, Po trzech latach niespodziewanie ujrzeliśmy dwie kreseczki.
> , Po trzech latach niespodziewanie ujrzeliÅ›my dwie kreseczki.
Madziara.
wto, 11 gru 2012 - 01:01
O dziecko staralismy się prawie trzy lata, przeszliśmy badania, zabiegi.... w końcu odpusciliśmy, ale od medycyny i leków. Może nie staralismy się tak intensywnie o dziecko jak wcześniej, jednak nadzieje na dziecko nigdy w nas nie umarła.
Wczoraj w końcu ujrzałam dwie upragnione kreseczki na teście, ale nie potrafię się tym cieszyć (mężowi też nakazałam by się przedwcześnie nie cieszył) bo jednak niejednokrotnie cieszyłam się upragnioną ciążą forumowej koleżanki a za kilka miesięcy wraz z nią przeżywałam niesprawiedliwość tego świata i mam w sobie lęk którego nie potrafię z siebie wyrzucić. To jest lęk, o ciąże o donoszenie jej a druga sprawa o czym marzy każdy rodzić by dziecko urodziło się zdrowe.

P.s Jak zmienić tytuł bo po zakceptowaniu zobaczyłam błąd icon_redface.gif

Ten post edytował Madziara. śro, 12 gru 2012 - 15:31
Madziara.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,287
Dołączył: pon, 22 maj 06 - 13:48
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 5,949

GG:


post wto, 11 gru 2012 - 01:01
Post #41

O dziecko staralismy się prawie trzy lata, przeszliśmy badania, zabiegi.... w końcu odpusciliśmy, ale od medycyny i leków. Może nie staralismy się tak intensywnie o dziecko jak wcześniej, jednak nadzieje na dziecko nigdy w nas nie umarła.
Wczoraj w końcu ujrzałam dwie upragnione kreseczki na teście, ale nie potrafię się tym cieszyć (mężowi też nakazałam by się przedwcześnie nie cieszył) bo jednak niejednokrotnie cieszyłam się upragnioną ciążą forumowej koleżanki a za kilka miesięcy wraz z nią przeżywałam niesprawiedliwość tego świata i mam w sobie lęk którego nie potrafię z siebie wyrzucić. To jest lęk, o ciąże o donoszenie jej a druga sprawa o czym marzy każdy rodzić by dziecko urodziło się zdrowe.

P.s Jak zmienić tytuł bo po zakceptowaniu zobaczyłam błąd icon_redface.gif

Posty w temacie
Madziara.   ProszÄ™ potrzymajcie kciuki, pomódlcie siÄ™ by nasze szczęście przyszÅ‚o na Å›wiat o czasie caÅ‚e i zdrowe.   wto, 11 gru 2012 - 01:01
Agulka 333   Trzymam za Was kciuki i życzÄ™ spokojnej ciąży ...   pon, 11 mar 2013 - 19:16
Leni   Madziara spokojnej ciazy :-)   piÄ…, 15 mar 2013 - 18:03
Joanna 81   Madziara gratulujÄ™ synka :szczerbaty usmiech Jak...   sob, 16 mar 2013 - 09:56
Madziara.   Moje dziÄ…sÅ‚o mimo że już tyle czasu minęło n...   sob, 16 mar 2013 - 10:11
> ProszÄ™ potrzymajcie kciuki, pomódlcie siÄ™ by nasze szczęście przyszÅ‚o na Å›wiat o czasie caÅ‚e i zdrowe., Po trzech latach niespodziewanie ujrzeliÅ›my dwie kreseczki.
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 24 wrz 2024 - 09:05
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama