Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
18 Stron V  « poprzednia 15 16 17 18 następna  

Listopad 2003

> 
galopek
sob, 27 lis 2004 - 21:21
Piękny z Piotrusia jubilat!!!Z tortem na końcu najlepsze!!!!Wyslij na jakis konkurs icon_smile.gif
Pozdrawiam
galopek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,222
Dołączył: nie, 03 paź 04 - 10:20
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2,145

GG:


post sob, 27 lis 2004 - 21:21
Post #321

Piękny z Piotrusia jubilat!!!Z tortem na końcu najlepsze!!!!Wyslij na jakis konkurs icon_smile.gif
Pozdrawiam

--------------------
Madzik z Oliwią (2003),Mają (2007) i Julcią (2009)
Adelajda
nie, 28 lis 2004 - 02:17
Cześć!
galopku-przeczytałam o co chodzi na "Pogaduchach"-Trzymam kciuki-będzie OK!
Sanek jeszcze nie było icon_sad.gif.Do weekendu śnieg stopniał,a tylko wtedy możemy się wybrać (w tygodniu wracamy kiedy już jest ciemno).
Jaś też jeszcze nie chodzi.Tzn. pierwszy kroczek ma za sobą,ale jeszcze chodzeniem nie mozna tego nazwać.Musi mieć pod ręką lub w pobliżu coś do podtrzymania,inaczej od razu przenosi się na kolana.Widać jednak,że do świąt powinien już się nauczyć.
Dziś historyczny dzień-pierwsze siku do nocnika.Zobaczyłam,że zaczął stękać to szybko na nocnik.Udało się złąpać tylko siku,reszta w pieluszce.Radości jednak było i tak co niemiara.Nocnik grał,Jaś się cieszył i mówił "si si" (chyba go w żłobku tego nauczyli).
Ogólnie jakoś z pierwszymi urodzinami zrobił się bardziej kontaktowy i więcej się nauczył.Wiele rozumie i w końcu nauczył się też bić brawo i robić papa (które robi w nieodpowiednich momentach-ale nic icon_smile.gif ).
Dziś zaliczyliśmy też pierwsze samodzielne jedzenie.Skutek wiadomy:wszystko w jedzeniu,łyżka poszła w kąt,jadł łapkami-ale za to miałam z godzinę spokoju wink.gif
Ostatnio były pomiary w żłobku-waży 11.300 i ma 79 cm.A Wasze maluchy?
Adelajda


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 669
Dołączył: nie, 18 kwi 04 - 01:35
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,669




post nie, 28 lis 2004 - 02:17
Post #322

Cześć!
galopku-przeczytałam o co chodzi na "Pogaduchach"-Trzymam kciuki-będzie OK!
Sanek jeszcze nie było icon_sad.gif.Do weekendu śnieg stopniał,a tylko wtedy możemy się wybrać (w tygodniu wracamy kiedy już jest ciemno).
Jaś też jeszcze nie chodzi.Tzn. pierwszy kroczek ma za sobą,ale jeszcze chodzeniem nie mozna tego nazwać.Musi mieć pod ręką lub w pobliżu coś do podtrzymania,inaczej od razu przenosi się na kolana.Widać jednak,że do świąt powinien już się nauczyć.
Dziś historyczny dzień-pierwsze siku do nocnika.Zobaczyłam,że zaczął stękać to szybko na nocnik.Udało się złąpać tylko siku,reszta w pieluszce.Radości jednak było i tak co niemiara.Nocnik grał,Jaś się cieszył i mówił "si si" (chyba go w żłobku tego nauczyli).
Ogólnie jakoś z pierwszymi urodzinami zrobił się bardziej kontaktowy i więcej się nauczył.Wiele rozumie i w końcu nauczył się też bić brawo i robić papa (które robi w nieodpowiednich momentach-ale nic icon_smile.gif ).
Dziś zaliczyliśmy też pierwsze samodzielne jedzenie.Skutek wiadomy:wszystko w jedzeniu,łyżka poszła w kąt,jadł łapkami-ale za to miałam z godzinę spokoju wink.gif
Ostatnio były pomiary w żłobku-waży 11.300 i ma 79 cm.A Wasze maluchy?
Gabrys
nie, 28 lis 2004 - 08:20
no my tez sie uczymy jesc...z takim samym efektem, ale to bardzo przyjemne jesc sobie spokojnie z dzidzia obok wiec bedziemy powtarzac, poza ty nie musze wyrzucac nie dojedzonych deserkow icon_wink.gif .
My bylismy na pomiarach trzy tygodnie temy i Pitu wazyl 12,5 kg (kolosek co) i ma 80, 5 cm, nadal mamy 4 zeby i ani widu ani slychu nastepnych. Pitu juz ladnie chodzi tylko jak jest zmeczony to go rzuca na lewo i prawo. Podnosi sie juz sam bez pomocy mebli, umie ubic dobry interes tzn. zamienic u taty kawalek jablka na cale jabluszko i ucieka ze zdobycza. No i najwazniejsze spawdza, tak profilaktycznie kilka razy dziennie czy to co nie bylo wolno rano, to popoludniu tez nie wolno,a moze wieczorem juz wolno icon_biggrin.gif
Adelajda, przepraszam za takie pytanie ale jak lapiecie siku ? jak steka to go tak szybko rozbierasz i co za fajny nocniczek macie ze gra?
Bo ja wogole nie wiem jak sie do tego zabrac na razie nocniczek to fajne pudelko na klocki icon_cry.gif
Gabrys


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 188
Dołączył: pią, 18 cze 04 - 23:31
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,866




post nie, 28 lis 2004 - 08:20
Post #323

no my tez sie uczymy jesc...z takim samym efektem, ale to bardzo przyjemne jesc sobie spokojnie z dzidzia obok wiec bedziemy powtarzac, poza ty nie musze wyrzucac nie dojedzonych deserkow icon_wink.gif .
My bylismy na pomiarach trzy tygodnie temy i Pitu wazyl 12,5 kg (kolosek co) i ma 80, 5 cm, nadal mamy 4 zeby i ani widu ani slychu nastepnych. Pitu juz ladnie chodzi tylko jak jest zmeczony to go rzuca na lewo i prawo. Podnosi sie juz sam bez pomocy mebli, umie ubic dobry interes tzn. zamienic u taty kawalek jablka na cale jabluszko i ucieka ze zdobycza. No i najwazniejsze spawdza, tak profilaktycznie kilka razy dziennie czy to co nie bylo wolno rano, to popoludniu tez nie wolno,a moze wieczorem juz wolno icon_biggrin.gif
Adelajda, przepraszam za takie pytanie ale jak lapiecie siku ? jak steka to go tak szybko rozbierasz i co za fajny nocniczek macie ze gra?
Bo ja wogole nie wiem jak sie do tego zabrac na razie nocniczek to fajne pudelko na klocki icon_cry.gif
Adelajda
nie, 28 lis 2004 - 10:56
Gabrys dokladnie tak jak napisalas.Chcialam mu tak pokazac do czego w ogóle nocnik służy,ale widać on już nauczony bo się nim nie bawi tylko mówi "si".Teraz mam zamiar sadzać go po drugim śniadaniu i po obiedzie,bo wtedy widzę że najczęściej coś do pieluchy robi.A nocnik to taki zwyczajny z naklejką kaczki.Mamy dwa -wyglądają identycznie,ale tylko jeden gra.Zaczyna kiedy tylko pojawi się choć trochę płynu na dnie.Kiedyś zostawiłam go w wannie pod wiszącym praniem i poszłam spać.Budzę się 4 rano,a nocnik gra i gra icon_lol.gif -biedni sąsiedzi.
Adelajda


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 669
Dołączył: nie, 18 kwi 04 - 01:35
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,669




post nie, 28 lis 2004 - 10:56
Post #324

Gabrys dokladnie tak jak napisalas.Chcialam mu tak pokazac do czego w ogóle nocnik służy,ale widać on już nauczony bo się nim nie bawi tylko mówi "si".Teraz mam zamiar sadzać go po drugim śniadaniu i po obiedzie,bo wtedy widzę że najczęściej coś do pieluchy robi.A nocnik to taki zwyczajny z naklejką kaczki.Mamy dwa -wyglądają identycznie,ale tylko jeden gra.Zaczyna kiedy tylko pojawi się choć trochę płynu na dnie.Kiedyś zostawiłam go w wannie pod wiszącym praniem i poszłam spać.Budzę się 4 rano,a nocnik gra i gra icon_lol.gif -biedni sąsiedzi.
galopek
nie, 28 lis 2004 - 12:33
Dziewczynki to ja dumna jestem z mojej Olili!Ona już od 8 mies.na nocniczku siada icon_lol.gif Na początku trzeba było ja pilnować, bo jak chciała coś siegac z podłogi to wywalała się a teraz trzeba pilnować,bo jak skończy to sama schodzi i wszystko na plecy sobie wywala icon_lol.gif Na poczatku nie było natychmiastowego efektu ale teraz juz zagląda co zrobiła,wie co to kupka i sisi choć nie mówi,w ogóle mało gada(ona chyba po tatusiu,bo ja to straszna gaduła jestem icon_lol.gif )Powodzenia życzę z nocniczkami,cierpliwości!!!

Adelajdo ja też spodziewam się samodzielnych kroczków na Świeta!!!

Gabryś Piterek to nieźle już kombinuje,chłopak na pewno sobie w życiu poradzi 04.gif

Miłej niedzielki Mamuśki!!!!
galopek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,222
Dołączył: nie, 03 paź 04 - 10:20
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2,145

GG:


post nie, 28 lis 2004 - 12:33
Post #325

Dziewczynki to ja dumna jestem z mojej Olili!Ona już od 8 mies.na nocniczku siada icon_lol.gif Na początku trzeba było ja pilnować, bo jak chciała coś siegac z podłogi to wywalała się a teraz trzeba pilnować,bo jak skończy to sama schodzi i wszystko na plecy sobie wywala icon_lol.gif Na poczatku nie było natychmiastowego efektu ale teraz juz zagląda co zrobiła,wie co to kupka i sisi choć nie mówi,w ogóle mało gada(ona chyba po tatusiu,bo ja to straszna gaduła jestem icon_lol.gif )Powodzenia życzę z nocniczkami,cierpliwości!!!

Adelajdo ja też spodziewam się samodzielnych kroczków na Świeta!!!

Gabryś Piterek to nieźle już kombinuje,chłopak na pewno sobie w życiu poradzi 04.gif

Miłej niedzielki Mamuśki!!!!

--------------------
Madzik z Oliwią (2003),Mają (2007) i Julcią (2009)
galopek
pon, 29 lis 2004 - 21:17
Oliwka już kilka razy po dwa kroczki sie sama wypuściła.Tatuś aż miał łzy w oczach jak do niego poszła w ramiona 02.gif
Dziewczynki chwalcie sie swoimi roczniakami!Moja Olili załapała smaka na żarełko ale tylko takie, które znajduje sie na naszych talerzach.Dziś wcinała placki ziemniaczane,kilka dni temu ziemniaczki posmażane z jajeczkiem czy też pomidorówkę z dodatkiem koncentratu...oj zła ze mnie matka...bardzo zła 37.gif
Uwielbia ogladać Budzika rano .Jak tylko się zaczyna, tańczy smiesznie bez trzymanki icon_lol.gif
My jutro do szpitala,trzymajcie kciuki!!!! Nie wiem czy ona coś odczuwa ale dziś jest taka słodka,że nawet najgorszy maruda by się uśmiechnął.
Pozdrawiam
galopek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,222
Dołączył: nie, 03 paź 04 - 10:20
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2,145

GG:


post pon, 29 lis 2004 - 21:17
Post #326

Oliwka już kilka razy po dwa kroczki sie sama wypuściła.Tatuś aż miał łzy w oczach jak do niego poszła w ramiona 02.gif
Dziewczynki chwalcie sie swoimi roczniakami!Moja Olili załapała smaka na żarełko ale tylko takie, które znajduje sie na naszych talerzach.Dziś wcinała placki ziemniaczane,kilka dni temu ziemniaczki posmażane z jajeczkiem czy też pomidorówkę z dodatkiem koncentratu...oj zła ze mnie matka...bardzo zła 37.gif
Uwielbia ogladać Budzika rano .Jak tylko się zaczyna, tańczy smiesznie bez trzymanki icon_lol.gif
My jutro do szpitala,trzymajcie kciuki!!!! Nie wiem czy ona coś odczuwa ale dziś jest taka słodka,że nawet najgorszy maruda by się uśmiechnął.
Pozdrawiam

--------------------
Madzik z Oliwią (2003),Mają (2007) i Julcią (2009)
Gabrys
wto, 30 lis 2004 - 09:18
A dzisiaj slemy najserdeczniejsze spoznione bo wczorajsze zyczenia dla Zosi Anuski i dzisiajsze dla Zosi CoCo, zawsze buzki usmiechnietej i duzo pogody na kazdy dzien.

I to juz koniec listopadowych urodzinek, wszystkim naszym dzieciaczkom jeszcze raz wszystkiego najmilusniejszego.
Gabrys


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 188
Dołączył: pią, 18 cze 04 - 23:31
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,866




post wto, 30 lis 2004 - 09:18
Post #327

A dzisiaj slemy najserdeczniejsze spoznione bo wczorajsze zyczenia dla Zosi Anuski i dzisiajsze dla Zosi CoCo, zawsze buzki usmiechnietej i duzo pogody na kazdy dzien.

I to juz koniec listopadowych urodzinek, wszystkim naszym dzieciaczkom jeszcze raz wszystkiego najmilusniejszego.
Gabrys
wto, 30 lis 2004 - 09:19
Galopku sciskamy mocno , trzymamy kciukasy, bedzie dobrze wracaj szybciutko i opowiedz [b]cmokasy
Gabrys


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 188
Dołączył: pią, 18 cze 04 - 23:31
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,866




post wto, 30 lis 2004 - 09:19
Post #328

Galopku sciskamy mocno , trzymamy kciukasy, bedzie dobrze wracaj szybciutko i opowiedz [b]cmokasy
galopek
czw, 02 gru 2004 - 19:20
Jesteśmy w domku!Otwieram nasze Listopadziaki a tu znowu nic 32.gif Już sama nie wiem czy cos pisać 13.gif
Oliwka wszystko dobrze zniosła.Lekarze mili,pielegniary nie dość,że nie maja tam prawie nic do roboty to z łaski przychodziły zmieniać kroplówy itp.
Najgorzej było jak ją zabrali...ryczałam jak głupia.Mała dostała przed "ala"głupiego jasia i była taka śnieta jak pielęgniarka po nią przyszła.Uśmiechnęła sie i zrobiła nam nawet papa:)
Wymiękłam rycze.gif
Po zabiegu nie dali jej cierpieć,dostawała przeciw bólowe więc prawie cały czas spała.Ja tylko jak połamana zwlekałam sie z podłogi co pół godziny czy oby przez sen nie ściaga sobie opatrunku.
Pozdrawiam i dziekuję za Wasze ciepłe myśli o nas!!!!!!!!!!!!!!!!
galopek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,222
Dołączył: nie, 03 paź 04 - 10:20
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2,145

GG:


post czw, 02 gru 2004 - 19:20
Post #329

Jesteśmy w domku!Otwieram nasze Listopadziaki a tu znowu nic 32.gif Już sama nie wiem czy cos pisać 13.gif
Oliwka wszystko dobrze zniosła.Lekarze mili,pielegniary nie dość,że nie maja tam prawie nic do roboty to z łaski przychodziły zmieniać kroplówy itp.
Najgorzej było jak ją zabrali...ryczałam jak głupia.Mała dostała przed "ala"głupiego jasia i była taka śnieta jak pielęgniarka po nią przyszła.Uśmiechnęła sie i zrobiła nam nawet papa:)
Wymiękłam rycze.gif
Po zabiegu nie dali jej cierpieć,dostawała przeciw bólowe więc prawie cały czas spała.Ja tylko jak połamana zwlekałam sie z podłogi co pół godziny czy oby przez sen nie ściaga sobie opatrunku.
Pozdrawiam i dziekuję za Wasze ciepłe myśli o nas!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------
Madzik z Oliwią (2003),Mają (2007) i Julcią (2009)
anonimowy

Go??







post wto, 18 sty 2005 - 08:58
Post #330

Ola 18 listopada 2003
ur. w Tarnowskich Górach
teraz 18 stycznia ma 14 miesięcy i jest strasznym łobuziakiem i uparciuchem

pozdrawiamy równolatków i nie tylko
galopek
wto, 18 sty 2005 - 13:43
Gościu to jak przystało na Skorpiona...u mnie to samo...jesteśmy teraz połączone...zapraszam do tamtego wątku icon_lol.gif Pozdrawiam
galopek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,222
Dołączył: nie, 03 paź 04 - 10:20
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2,145

GG:


post wto, 18 sty 2005 - 13:43
Post #331

Gościu to jak przystało na Skorpiona...u mnie to samo...jesteśmy teraz połączone...zapraszam do tamtego wątku icon_lol.gif Pozdrawiam

--------------------
Madzik z Oliwią (2003),Mają (2007) i Julcią (2009)
Coco
sob, 22 sty 2005 - 21:48
Witajcie dziewczyny, dawno tu nie zaglądała, ale nie dostaję powiadomienia o tym, że coś sie na Forum dzieje!!!!!!!!!!!!1 icon_twisted.gif
BARDZO DZIĘIKUJEMY ZA ŻYCZENIA!!!!!!!!!!!!!! URODZINOWE!!!!!!!!!!!!!
Moja zuzka biega jak perszing, ma 11 zębów, je WSZYSTKO, używa nocnika, za to malo mówi - mama, tata, baba, da......j. Rozumie bardzo dużo, bystra dziewuszka. Szukam obecnie spacerówki dla niej,. myslałam o Inglesinie , co Wy na to????
Co u Was, piszcie!
Całujemy -
Zuzka z Coco
Coco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 165
Dołączył: pią, 06 lut 04 - 21:59
Nr użytkownika: 1,422

GG:


post sob, 22 sty 2005 - 21:48
Post #332

Witajcie dziewczyny, dawno tu nie zaglądała, ale nie dostaję powiadomienia o tym, że coś sie na Forum dzieje!!!!!!!!!!!!1 icon_twisted.gif
BARDZO DZIĘIKUJEMY ZA ŻYCZENIA!!!!!!!!!!!!!! URODZINOWE!!!!!!!!!!!!!
Moja zuzka biega jak perszing, ma 11 zębów, je WSZYSTKO, używa nocnika, za to malo mówi - mama, tata, baba, da......j. Rozumie bardzo dużo, bystra dziewuszka. Szukam obecnie spacerówki dla niej,. myslałam o Inglesinie , co Wy na to????
Co u Was, piszcie!
Całujemy -
Zuzka z Coco
anonimowy

Go??







post sob, 25 lut 2006 - 04:31
Post #333

CYTAT(galopek)
CYTAT(Gabrys)
Galopek jaka Oliwka jest do ciebie podobna no no..

Dzięki.Zaraz jak sie urodziła wszyscy mówili,że to mój mężus a teraz na odwrót icon_smile.gif
Umieszczam do przglądniecia fotki z urodzinek:



Oliwka wybiera książeczkę...


Zabawa z wujkiem..



Oliwce spodobał sie tort...ale nie chciała spróbować


Z całą rodzinką...


Zabawy z kumplem...


Już po urodzinkach nasza pannica w stroju piżamkowym z dziadziem...


...moje ulubione z balonikiem:


Zabieram sie do spania,bo juz późno.Jutro naskrobię więcej.
Gabryś!Jeszcze raz macniucno i bardziuchno dziękuje za pomoc!!!!!
vieshack
czw, 18 maj 2006 - 15:52
hej icon_smile.gif
czy ktos tu nas jeszcze pamięta?
wieki tu nie zaglądałam icon_redface.gif
Pozdrowienia dla wszystkich w każdym razie icon_smile.gif
vieshack


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 366
Dołączył: wto, 24 lut 04 - 11:15
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,485

GG:


post czw, 18 maj 2006 - 15:52
Post #334

hej icon_smile.gif
czy ktos tu nas jeszcze pamięta?
wieki tu nie zaglądałam icon_redface.gif
Pozdrowienia dla wszystkich w każdym razie icon_smile.gif

--------------------
Monika, mama Niny (5)

galopek
czw, 18 maj 2006 - 17:20
Dziewczyny,wszystkie mamy dzieci z 2003 połaczyłyśmy sie i piszemy TUTAJ
ZAPRASZAMY!!!!!
galopek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,222
Dołączył: nie, 03 paź 04 - 10:20
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2,145

GG:


post czw, 18 maj 2006 - 17:20
Post #335

Dziewczyny,wszystkie mamy dzieci z 2003 połaczyłyśmy sie i piszemy TUTAJ
ZAPRASZAMY!!!!!

--------------------
Madzik z Oliwią (2003),Mają (2007) i Julcią (2009)
gosiaM
pon, 10 lip 2006 - 12:32
Och jak późno was znalazłam. Kubuś urodził się 18 listopada w 37 tyg., o godzinie 2:55 w Szczecinie. Miał 3350 i 55cm.
Pozdrawiam wszyskich rocznik 2003.
gosiaM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 158
Dołączył: pią, 18 lis 05 - 13:30
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 4,079

GG:


post pon, 10 lip 2006 - 12:32
Post #336

Och jak późno was znalazłam. Kubuś urodził się 18 listopada w 37 tyg., o godzinie 2:55 w Szczecinie. Miał 3350 i 55cm.
Pozdrawiam wszyskich rocznik 2003.
Fragosia
śro, 30 sie 2006 - 08:27
Oj ja też dopiero znalazłam to forum.
Moja Asia urodziła sie 20.11.2003 i ważyła 4150 g i 57 cm- kolos

Teraz ma ok. 12 kg i 93 cm wzrostu wiec poprostu drobniuska.

a od września idziemy do przedszkola.
Fragosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,876
Dołączył: pią, 23 cze 06 - 12:27
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 6,387

GG:


post śro, 30 sie 2006 - 08:27
Post #337

Oj ja też dopiero znalazłam to forum.
Moja Asia urodziła sie 20.11.2003 i ważyła 4150 g i 57 cm- kolos

Teraz ma ok. 12 kg i 93 cm wzrostu wiec poprostu drobniuska.

a od września idziemy do przedszkola.
Radosna*
nie, 31 gru 2006 - 17:02
Witam mamusie trzylatków

Mój synek również urodził się w listopadzie a dokładnie 25 listopada. icon_smile.gif

Znalazłam Was przeszukując forum.Dziś każdy szykuje się by powitać Nowy Rok.My również więc zaglądnę dopiero we wtorek.

Życzę Wszystkim mamusiom szampańskiej zabawy impreza.gif impreza.gif
Radosna*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 296
Dołączył: pią, 15 gru 06 - 19:18
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 9,110




post nie, 31 gru 2006 - 17:02
Post #338

Witam mamusie trzylatków

Mój synek również urodził się w listopadzie a dokładnie 25 listopada. icon_smile.gif

Znalazłam Was przeszukując forum.Dziś każdy szykuje się by powitać Nowy Rok.My również więc zaglądnę dopiero we wtorek.

Życzę Wszystkim mamusiom szampańskiej zabawy impreza.gif impreza.gif
Radosna*
śro, 03 sty 2007 - 16:25
Oooo...połączyłyście się mamusie
Radosna*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 296
Dołączył: pią, 15 gru 06 - 19:18
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 9,110




post śro, 03 sty 2007 - 16:25
Post #339

Oooo...połączyłyście się mamusie
julita32
sob, 03 mar 2007 - 15:46
witam was wszystkich nareszcie was znalazlam OKTAWIAN sie urodzil 5.11.2003r o 11,55 godzinie przez cc mial 4750g i 59dl pozdrawiam icon_razz.gif
julita32


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 173
Dołączył: wto, 13 lut 07 - 09:49
Skąd: GŁOGÓW
Nr użytkownika: 11,004




post sob, 03 mar 2007 - 15:46
Post #340

witam was wszystkich nareszcie was znalazlam OKTAWIAN sie urodzil 5.11.2003r o 11,55 godzinie przez cc mial 4750g i 59dl pozdrawiam icon_razz.gif
> Listopad 2003
Start new topic
Reply to this topic
18 Stron V  « poprzednia 15 16 17 18 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 23 cze 2024 - 00:20
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama