Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Czy to już nadszedł ten czas?

> 
Sun

Go??







post czw, 02 gru 2004 - 17:27
Post #1

Pisałam zawsze z punktu widzenia adoptowanego dziecka. Bo to najbardziej boli. Ale w końcu - co to ma za znaczenie dla TEGO DZIECKA, KTÓREGO PRAGNĘ.... Bo CHCĘ MIEĆ JESZCZE JEDNO. Albo więcej niż jedno.

Myślałam o ciąży. Ale co to za różnica?! Dzisiaj wydaje mi się, że żadna. Przynajmniej dla mnie.

Dzisiaj piszę jako ktoś, kto myśli o adopcji. O rodzinie zastępczej. O czymkolwiek, co wiąże się z tym moim dzieckiem, które przecież już kocham, już sobie wyobrażam.... niezależnie od tego czy będzie przeze mnie urodzone, czy nie.

Myślę o tym czy to już czas na adopcję. Czy mam jakiekolwiek szanse z takimi finansami... Piszę po to, by otrzymać od Was, rodziców adopcyjnych (i tych, którzy nimi nie są, ale zechcą to wsparcie dać...), WSPARCIE.

Głęboko we mnie poczęło się już dziecko. Już jest ten niepokój, ten głos, który nie daje spokoju. Nie wiem, ile czasu jeszcze potrzeba i czy to się spełni, ale chcę byście wiedzieli, że MYŚLĘ. Liczę na Wasze doświadczenie... na wszystko, co możecie dać... Dzieckiem adoptowanym już byłam. Rodzicem też. Ale rodzicem adopcyjnym jeszcze nie.

Jeżeli wiecie jak zacząć, macie jakieś dobre rady, pomysły, znacie ośrodki (zwłaszcza w Poznaniu i okolicach) - dajcie znać. Nie pozwólcie, żeby ten płomyczek we mnie zgasł... Myślę, że wiecie jak to zrobić.
lina m.
czw, 02 gru 2004 - 17:59
W ogóle nie znam sie na procedurach adopcyjnych ale chcę powiedzieć, że życzę powodzenia, w całego serca icon_biggrin.gif i trzymam kciuki icon_biggrin.gif
lina m.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 507
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 18:29
SkÄ…d: Radom
Nr użytkownika: 2,332

GG:


post czw, 02 gru 2004 - 17:59
Post #2

W ogóle nie znam sie na procedurach adopcyjnych ale chcę powiedzieć, że życzę powodzenia, w całego serca icon_biggrin.gif i trzymam kciuki icon_biggrin.gif

--------------------
"Zdradzę wam, by wierszyk ten był bez usterki:

Są krówki zwierzątka i krówki cukierki."
Sun

Go??







post czw, 02 gru 2004 - 19:29
Post #3

Myślę, że będę się denerwować i obawiać tak samo jak wtedy, kiedy byłam w ciąży. W zagrożonej ciąży. Będę czekać na nie tak jak czekałam na te, które urodziłam. Dzięki, Lina.
Pysio
czw, 02 gru 2004 - 20:19
Sunna, kobieto jestes WIELKA !!!

Ja nie mam żadnego doświadczenia w kwestiach adopcyjnych, ale życzę Ci żeby Twoje marzenie o trzecim dziecku się jak najszybciej spełniło. Trzymam za Waszą rodzinkę kciuki i będę czekała na wieści (oby jak najlepsze).

Powodzenia
Pysio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,352
Dołączył: sob, 28 sie 04 - 21:52
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,048

GG:


post czw, 02 gru 2004 - 20:19
Post #4

Sunna, kobieto jestes WIELKA !!!

Ja nie mam żadnego doświadczenia w kwestiach adopcyjnych, ale życzę Ci żeby Twoje marzenie o trzecim dziecku się jak najszybciej spełniło. Trzymam za Waszą rodzinkę kciuki i będę czekała na wieści (oby jak najlepsze).

Powodzenia

--------------------
Magda mama Kuby ur.24.04.2003
kasiask
czw, 02 gru 2004 - 20:57
Poszukaj na Bociania. Tam jest kopalnia wiedzy o procedurach adopcyjnych. Powodzenia!!

www. naszbocian.pl

tak mi siÄ™ zdaje, ze to taki adres, a jak nie to jakoÅ› podobnie. Znajdziesz! icon_smile.gif
kasiask


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,353
Dołączył: pon, 24 lis 03 - 22:04
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,210

GG:


post czw, 02 gru 2004 - 20:57
Post #5

Poszukaj na Bociania. Tam jest kopalnia wiedzy o procedurach adopcyjnych. Powodzenia!!

www. naszbocian.pl

tak mi siÄ™ zdaje, ze to taki adres, a jak nie to jakoÅ› podobnie. Znajdziesz! icon_smile.gif

--------------------
Kasia mama Mateusza(30.04.1996), Julka(24.06.1999), Antosia(28.04.2002) i Maksa (18.11.2005) www.maksio.blox.pl

kaasia
czw, 09 gru 2004 - 17:52
polecam -
www.nasz-bocian.pl

I polecam się jako doświadczona mama adopcyjna i nie tylko! Myślę, że moge ci pomóc - kaasia
kaasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 54
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 00:10
Nr użytkownika: 317




post czw, 09 gru 2004 - 17:52
Post #6

polecam -
www.nasz-bocian.pl

I polecam się jako doświadczona mama adopcyjna i nie tylko! Myślę, że moge ci pomóc - kaasia

--------------------
pozdrawiam ze ÅšlÄ…ska!
mój nr gg: 3847102
Ila
sob, 11 gru 2004 - 23:39
Przejrzyj dzial maluchowy temu poswiecony adopcja i rodziny zastepcze.
Jest chyba nie najgorszy, bo 3 stacje telewizyjne w ciagu jednego tygodnia poprosily nas o pomoc merytoryczna przy przygotowaniu programów na ten temat.

No i zycze powodzenia icon_smile.gif
Ila


Grupa: Administratorzy
Postów: 5,249
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 304

Mój blog:
GG:


post sob, 11 gru 2004 - 23:39
Post #7

Przejrzyj dzial maluchowy temu poswiecony adopcja i rodziny zastepcze.
Jest chyba nie najgorszy, bo 3 stacje telewizyjne w ciagu jednego tygodnia poprosily nas o pomoc merytoryczna przy przygotowaniu programów na ten temat.

No i zycze powodzenia icon_smile.gif

--------------------
Ila
mama Kamilka (11.04.2000) i Dawidka (10.09.2005)
Sun

Go??







post pon, 13 gru 2004 - 15:38
Post #8

Ila - dzięki! icon_smile.gif
Sun

Go??







post pon, 05 gru 2005 - 19:47
Post #9

I jeszcze długo będę sobie pewnie zadawać to pytanie... A może nie? W świetle tego pytania wszystko, co mi się przytrafia, ma głęboki sens. Gdybym otrzymywała tylko łatwe zadania, temu najważniejszemu mogłabym nie podołać...
> Czy to już nadszedÅ‚ ten czas?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 21 cze 2024 - 20:02
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama