Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Nietrafione prezenty

> 
As-ia
wto, 19 paź 2010 - 10:10
Zauważyłam kilkakrotnie ,że nie tylko Ja mam z tym problem ,ale inne forumki również.
Tak więc do rzeczy, często zdarza się,że albo my albo Nasze pociechy otrzymują prezenty,które są "nietrafione" i zazwyczaj lądują w szafie na długie miesiące.To samo tyczy się przedmiotów,których nie można zwrócić do sklepu (np.brak paragonu itd.).
Tak sobie pomyślałam,że można byłoby utworzyć taki specjalny wątek z "nietrafionymi prezentami",dla jednej osoby dana rzecz może być zbędna ,zaś dla drugiej może okazać się rozwiązaniem np. na prezent urodzinowy, czy też gwiazdkowy.

Mam nadzieję,że nie kolidowałoby to z regulaminem ,bo często nawet w sklepiku pojawiają się pojedyncze oferty z "nietrafionymi prezentami " icon_wink.gif

Trzeba podpytać Ikę o zdanie ?

As-ia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,981
Dołączył: czw, 07 lut 08 - 11:56
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 18,050




post wto, 19 paź 2010 - 10:10
Post #1

Zauważyłam kilkakrotnie ,że nie tylko Ja mam z tym problem ,ale inne forumki również.
Tak więc do rzeczy, często zdarza się,że albo my albo Nasze pociechy otrzymują prezenty,które są "nietrafione" i zazwyczaj lądują w szafie na długie miesiące.To samo tyczy się przedmiotów,których nie można zwrócić do sklepu (np.brak paragonu itd.).
Tak sobie pomyślałam,że można byłoby utworzyć taki specjalny wątek z "nietrafionymi prezentami",dla jednej osoby dana rzecz może być zbędna ,zaś dla drugiej może okazać się rozwiązaniem np. na prezent urodzinowy, czy też gwiazdkowy.

Mam nadzieję,że nie kolidowałoby to z regulaminem ,bo często nawet w sklepiku pojawiają się pojedyncze oferty z "nietrafionymi prezentami " icon_wink.gif

Trzeba podpytać Ikę o zdanie ?



--------------------
pierworodna 13.04.2006r.
drugorodny 05.10.2008r. trzeciorodna 03.07.2015.


Dziecko jest chodzÄ…cym cudem, jedynym, wyjÄ…tkowym i niezastÄ…pionym.
alcia
czw, 28 paź 2010 - 11:32
Dobry pomysł bo tych nietrafionych prezentów mam kilka i lezą, leżą i kurzem obrastają.

Ika ???
alcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,765
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 11:49
Nr użytkownika: 6,891




post czw, 28 paź 2010 - 11:32
Post #2

Dobry pomysł bo tych nietrafionych prezentów mam kilka i lezą, leżą i kurzem obrastają.

Ika ???

--------------------


kala101
czw, 28 paź 2010 - 18:50

bardzo dobry pomysł icon_smile.gif
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post czw, 28 paź 2010 - 18:50
Post #3


bardzo dobry pomysł icon_smile.gif

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
karolaijula
piÄ…, 17 gru 2010 - 20:14
podłączam się ;p po świętach przybędzie pewnie kilka nietrafionych kosmetyków dla mnie! Czekam co na to administrator
karolaijula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 556
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 21:57
Skąd: Międzyrzecz
Nr użytkownika: 18,214

GG:


post piÄ…, 17 gru 2010 - 20:14
Post #4

podłączam się ;p po świętach przybędzie pewnie kilka nietrafionych kosmetyków dla mnie! Czekam co na to administrator

--------------------




e_Ena
czw, 23 gru 2010 - 07:07
Ale ja nie rozumiem po co do tego tworzyć jakiś specjalny wątek?
Jeżeli ktoś chce sprzedać taki prezent to może to zrobić na forum "sprzedam" lub próbować wymienić na coś innego na "oddam/zamienię".
Jeżeli natomiast chodzi o to że z forum "sprzedam" nie wszyscy mogą skorzystać bo regulamin jest zaostrzony, to tym bardziej będzie zaostrzony i pilnowany w takim wątku handlowym icon_wink.gif.
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post czw, 23 gru 2010 - 07:07
Post #5

Ale ja nie rozumiem po co do tego tworzyć jakiś specjalny wątek?
Jeżeli ktoś chce sprzedać taki prezent to może to zrobić na forum "sprzedam" lub próbować wymienić na coś innego na "oddam/zamienię".
Jeżeli natomiast chodzi o to że z forum "sprzedam" nie wszyscy mogą skorzystać bo regulamin jest zaostrzony, to tym bardziej będzie zaostrzony i pilnowany w takim wątku handlowym icon_wink.gif.
> Nietrafione prezenty
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 24 cze 2024 - 05:39
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama