Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
34 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Marzec 2004 cz.III, Nowy wątek na Nowy Rok

> 
Meggi
pon, 02 sty 2006 - 14:57
Otwieram nowy wątek icon_biggrin.gif , bo już czas icon_lol.gif
Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post pon, 02 sty 2006 - 14:57
Post #1

Otwieram nowy wątek icon_biggrin.gif , bo już czas icon_lol.gif
Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



niki
pon, 02 sty 2006 - 18:50
O, jak fajnie. Mamy nowy wąteczek icon_lol.gif

Pozostaje mi życzyć, aby w tym Nowym Roku nie zabrakło tu wpisów icon_lol.gif

Sylwester z Maksiem bardzo udany. W Nowym Roku mieliśmy już pierwszych gości, ale całkiem miłą noworoczną atmosferę popsuł nam wczorajszego wieczora telefon od przyjaciół. Ich osiemnastoletni syn zostal napadnięty przez jakichś chuliganów w Sylwestra i pobity wylądował w szpitalu.

Koszmar. Niedawno w Białymstoku zakłuto na ulicy dziewiętnastolatka, a zewsząd się slyszy o podobnych przypadkach. Skąd w tej młodzieży tyle agresji?
niki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,253
Dołączył: śro, 18 lut 04 - 11:14
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 1,459

GG:


post pon, 02 sty 2006 - 18:50
Post #2

O, jak fajnie. Mamy nowy wąteczek icon_lol.gif

Pozostaje mi życzyć, aby w tym Nowym Roku nie zabrakło tu wpisów icon_lol.gif

Sylwester z Maksiem bardzo udany. W Nowym Roku mieliśmy już pierwszych gości, ale całkiem miłą noworoczną atmosferę popsuł nam wczorajszego wieczora telefon od przyjaciół. Ich osiemnastoletni syn zostal napadnięty przez jakichś chuliganów w Sylwestra i pobity wylądował w szpitalu.

Koszmar. Niedawno w Białymstoku zakłuto na ulicy dziewiętnastolatka, a zewsząd się slyszy o podobnych przypadkach. Skąd w tej młodzieży tyle agresji?

--------------------
Maksiu (14 03) Aga (10 06)
paolin1
pon, 02 sty 2006 - 21:11
Witam w nowym wątku.

Ściskam wszystkich noworocznie.

Śylwester całkiem udany był, choć z powodu zmiany pogody dopadła mnie migrena, ale nie było tragedii. Coprawda prawie cały wieczór przespałam. Opłacało się bo przed 12 ból całkiem minął.

Bartuś szalał do 11 z tatą i padł nawet fajerwerki go nie obudziły.


Muszę wam zdradzić ,że w środę będę się prawdopodobnie widziała z Ajeczką i Laurunią icon_biggrin.gif . Siostra cioteczna mojego Małża kupiła od nich wózek i w środę go od niej odbieramy więc jest okazja do spotkania. Napewno jakaś relacja foto się pojawi.

MYSSIA co do grot solnych to byłam na Bemowie przy okazji odwiedzin koleżanki i na Ursynowie na Kabatach. Jak juz będziesz moją sąsiadką to możemy sie wybrać razem metrem.


Całuski pa
paolin1


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 171
Dołączył: wto, 28 gru 04 - 15:41
Skąd: Warszawa/Mokotów
Nr użytkownika: 2,460




post pon, 02 sty 2006 - 21:11
Post #3

Witam w nowym wątku.

Ściskam wszystkich noworocznie.

Śylwester całkiem udany był, choć z powodu zmiany pogody dopadła mnie migrena, ale nie było tragedii. Coprawda prawie cały wieczór przespałam. Opłacało się bo przed 12 ból całkiem minął.

Bartuś szalał do 11 z tatą i padł nawet fajerwerki go nie obudziły.


Muszę wam zdradzić ,że w środę będę się prawdopodobnie widziała z Ajeczką i Laurunią icon_biggrin.gif . Siostra cioteczna mojego Małża kupiła od nich wózek i w środę go od niej odbieramy więc jest okazja do spotkania. Napewno jakaś relacja foto się pojawi.

MYSSIA co do grot solnych to byłam na Bemowie przy okazji odwiedzin koleżanki i na Ursynowie na Kabatach. Jak juz będziesz moją sąsiadką to możemy sie wybrać razem metrem.


Całuski pa

--------------------
user posted imageuser posted image
Myssia
wto, 03 sty 2006 - 08:22
O matko Kochane i nas dopadły teraz katary jakieś icon_sad.gif Kichał Niusiek całą noc, co chwilę się budził bo mial straszny katar i chyba gardło go bolało. Ja też zakatarzona i zakichana jestem icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Idę właśnie do lekarza z Niusiem. A do tego ma chrypkę icon_sad.gif
Pa
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post wto, 03 sty 2006 - 08:22
Post #4

O matko Kochane i nas dopadły teraz katary jakieś icon_sad.gif Kichał Niusiek całą noc, co chwilę się budził bo mial straszny katar i chyba gardło go bolało. Ja też zakatarzona i zakichana jestem icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Idę właśnie do lekarza z Niusiem. A do tego ma chrypkę icon_sad.gif
Pa

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


niki
wto, 03 sty 2006 - 10:44
Paolin, pozdrów Ajkę i zapytaj czemu nas tak zaniedbuje? icon_sad.gif

Myssia, no to i was dopadło. icon_sad.gif Mam nadzieję, że szybciutko się wykurujecie.

Maksio już zdrowiutki i w świetnym humorku.

Najlepszą jego rozrywką w ostatnich czasach jest rysowanie. icon_razz.gif Aby skierować jego zapał w pozytywnym kierunku ( a nie na ściany i meble) zakupiliśmu mu komplet kredek i kilka bloków rysunkowych. Muszę się pochwalić, że już calkiem dobrze wychodzą mu kółeczka. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
On uwielbia wszystko co okrągłe: piłeczki, baloniki ...i bombki na choince. Dlatego ciągle muszę mu je rysować.
No i zaczyna nareszcie więcej gadać, co mnie niezmiernie cieszy. icon_lol.gif
niki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,253
Dołączył: śro, 18 lut 04 - 11:14
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 1,459

GG:


post wto, 03 sty 2006 - 10:44
Post #5

Paolin, pozdrów Ajkę i zapytaj czemu nas tak zaniedbuje? icon_sad.gif

Myssia, no to i was dopadło. icon_sad.gif Mam nadzieję, że szybciutko się wykurujecie.

Maksio już zdrowiutki i w świetnym humorku.

Najlepszą jego rozrywką w ostatnich czasach jest rysowanie. icon_razz.gif Aby skierować jego zapał w pozytywnym kierunku ( a nie na ściany i meble) zakupiliśmu mu komplet kredek i kilka bloków rysunkowych. Muszę się pochwalić, że już calkiem dobrze wychodzą mu kółeczka. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
On uwielbia wszystko co okrągłe: piłeczki, baloniki ...i bombki na choince. Dlatego ciągle muszę mu je rysować.
No i zaczyna nareszcie więcej gadać, co mnie niezmiernie cieszy. icon_lol.gif

--------------------
Maksiu (14 03) Aga (10 06)
wo..
wto, 03 sty 2006 - 10:47
My również meldujemy się w nowym wątku icon_lol.gif
i życzymy wam WSZYSTKIEGO NAJJJJ........ w tym NOWYM ROKU !!!!

nasz sylwester minoł rownież bardzo spokojnie (u mojej siostry)
Weroniczka dotrwala dzielnie do połnocy
nawet fajerwerki oglądała przez okno icon_lol.gif

NIKI ja też jestem przerażona tymi rozbojami
jak pomysle, ze za kilka lat moj Bartek będzie sam wychodził ......!!!!

dziewczyny ....czy te groty solne naprawde pomagają przy chorobach gardla itp ???
pewnie trzeba by chodzić przez dluższy czas??
wo..


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,372
Dołączył: pon, 16 maj 05 - 08:44
Nr użytkownika: 3,149

GG:


post wto, 03 sty 2006 - 10:47
Post #6

My również meldujemy się w nowym wątku icon_lol.gif
i życzymy wam WSZYSTKIEGO NAJJJJ........ w tym NOWYM ROKU !!!!

nasz sylwester minoł rownież bardzo spokojnie (u mojej siostry)
Weroniczka dotrwala dzielnie do połnocy
nawet fajerwerki oglądała przez okno icon_lol.gif

NIKI ja też jestem przerażona tymi rozbojami
jak pomysle, ze za kilka lat moj Bartek będzie sam wychodził ......!!!!

dziewczyny ....czy te groty solne naprawde pomagają przy chorobach gardla itp ???
pewnie trzeba by chodzić przez dluższy czas??

--------------------
Bartek 15 08 1996 ,Weronika26 03 2004



Myssia
wto, 03 sty 2006 - 11:09
Pierwszy poważny kontakt ze śniegiem


Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post wto, 03 sty 2006 - 11:09
Post #7

Pierwszy poważny kontakt ze śniegiem




--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


wo..
wto, 03 sty 2006 - 11:32
niki weronika też uwielbia rysować...ale u nas byl ten problem ze ona nagminnie zjadala kredki
Dlatego na gwiazdke kupiłam jej specjalną mate




wprawdzie rysunki nie są kolorowe ale na poczatek wystarczy

wera njczesciej chce żeby jej rysowac auu, auu czyli pieska

mysiu ale super bałwanek
pozdrawiam icon_smile.gif
wo..


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,372
Dołączył: pon, 16 maj 05 - 08:44
Nr użytkownika: 3,149

GG:


post wto, 03 sty 2006 - 11:32
Post #8

niki weronika też uwielbia rysować...ale u nas byl ten problem ze ona nagminnie zjadala kredki
Dlatego na gwiazdke kupiłam jej specjalną mate




wprawdzie rysunki nie są kolorowe ale na poczatek wystarczy

wera njczesciej chce żeby jej rysowac auu, auu czyli pieska

mysiu ale super bałwanek
pozdrawiam icon_smile.gif

--------------------
Bartek 15 08 1996 ,Weronika26 03 2004



Meggi
wto, 03 sty 2006 - 18:19
A ja rozchorowałam się na dobre , od dzisiaj jestem na antybiotyku , a juz było lepiej i nagle cos mnie złapało w gardło , czuję się tak jakby mi ktos tam jeża włożył , wszystko mnie boli icon_sad.gif Na szczęscie dziewczynki już zdrowe, gorzej jak się odemnie zarażą icon_cry.gif

Mysia , nonono super zdjęcia , a bałwanek extra, my jeszcze nie lepiliśmy baławanka , bo jak był śnieg to Kasandry nie było , dopiero wczoraj wróciła od babci icon_biggrin.gif
Życzę wam zdrówka!!!
Mysia , miałam zapytać , czy ty dzwoniłas do mnie w Sylwestra? czy się tylko pomyliłaś , ja akurat wtedy byłam u mojego taty , a telefon w domu został icon_cool.gif

Woanna tez się zastanawiałam nad ta matą do rysowania, ale niestety w Toruniu w tych sklepach w których byłam ich nie było icon_sad.gif , chciałam na allegro zamówić , ale cos nie mogę sie zdecydować icon_wink.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post wto, 03 sty 2006 - 18:19
Post #9

A ja rozchorowałam się na dobre , od dzisiaj jestem na antybiotyku , a juz było lepiej i nagle cos mnie złapało w gardło , czuję się tak jakby mi ktos tam jeża włożył , wszystko mnie boli icon_sad.gif Na szczęscie dziewczynki już zdrowe, gorzej jak się odemnie zarażą icon_cry.gif

Mysia , nonono super zdjęcia , a bałwanek extra, my jeszcze nie lepiliśmy baławanka , bo jak był śnieg to Kasandry nie było , dopiero wczoraj wróciła od babci icon_biggrin.gif
Życzę wam zdrówka!!!
Mysia , miałam zapytać , czy ty dzwoniłas do mnie w Sylwestra? czy się tylko pomyliłaś , ja akurat wtedy byłam u mojego taty , a telefon w domu został icon_cool.gif

Woanna tez się zastanawiałam nad ta matą do rysowania, ale niestety w Toruniu w tych sklepach w których byłam ich nie było icon_sad.gif , chciałam na allegro zamówić , ale cos nie mogę sie zdecydować icon_wink.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Meggi
wto, 03 sty 2006 - 18:24
A slwestara spędzilismy z mężem i Aurelka u mojego taty , posiedzieliśmy u niego do 23, a potem pojechaliśmy na starówkę na fajerwerki. Aurelka była w samym centrum hałasu , ale bardzo jej się to podobało wołała ojooj, i sie cieszyła .W końcu zmęczona zasnęła mi na rękach w połowie strzelania , aż się wystraszyłam na początku ,że może z jakiejś petardy dostała ,ale co tam spać jej się chciało icon_eek.gif icon_wink.gif
Wrócilismy do domciu o 1 w nocy i poszliśmy grzecznie icon_wink.gif spać
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post wto, 03 sty 2006 - 18:24
Post #10

A slwestara spędzilismy z mężem i Aurelka u mojego taty , posiedzieliśmy u niego do 23, a potem pojechaliśmy na starówkę na fajerwerki. Aurelka była w samym centrum hałasu , ale bardzo jej się to podobało wołała ojooj, i sie cieszyła .W końcu zmęczona zasnęła mi na rękach w połowie strzelania , aż się wystraszyłam na początku ,że może z jakiejś petardy dostała ,ale co tam spać jej się chciało icon_eek.gif icon_wink.gif
Wrócilismy do domciu o 1 w nocy i poszliśmy grzecznie icon_wink.gif spać

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



wo..
wto, 03 sty 2006 - 20:33
Meggi ja właśnie przez allegro kupiłam tę matę
z tym że odebrałam osobiście .....
a dokładnie to babeczka zostawiła ją u fryzjera w mojej okolicy icon_biggrin.gif

jestem bardzo zadowolona
nawet mój starszak który nie lubi rysowac ma niezłą zabawę
wo..


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,372
Dołączył: pon, 16 maj 05 - 08:44
Nr użytkownika: 3,149

GG:


post wto, 03 sty 2006 - 20:33
Post #11

Meggi ja właśnie przez allegro kupiłam tę matę
z tym że odebrałam osobiście .....
a dokładnie to babeczka zostawiła ją u fryzjera w mojej okolicy icon_biggrin.gif

jestem bardzo zadowolona
nawet mój starszak który nie lubi rysowac ma niezłą zabawę

--------------------
Bartek 15 08 1996 ,Weronika26 03 2004



wo..
wto, 03 sty 2006 - 20:45
kupilam od tej dziewczyny https://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=79808890
ale zaplaciłam mniej tylko 32zł
wo..


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,372
Dołączył: pon, 16 maj 05 - 08:44
Nr użytkownika: 3,149

GG:


post wto, 03 sty 2006 - 20:45
Post #12

kupilam od tej dziewczyny https://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=79808890
ale zaplaciłam mniej tylko 32zł

--------------------
Bartek 15 08 1996 ,Weronika26 03 2004



Myssia
śro, 04 sty 2006 - 09:47
Meggi to moje dziecko dzwoniło icon_redface.gif dopiero rano przypadkiem zobaczyłam, że było połącznie do Ciebie. Sorki icon_smile.gif
Moje Słonko dalej zakatarzone. ALe powiem Wam, że nosek daje sobie czyścić elegancko, sam mi gruszkę i krople daje i mówi "mama czyść glutka i psikaj dzidzi do noska:), daje krople i mówi prosie, prosie mamusiu icon_smile.gif " No i temperaturke też daje mierzyć icon_biggrin.gif Mam nadzieję, że to nie zaprocentuje w przyszłości zmianą orientacji sex. icon_wink.gif
Pięknie się sam w wannie myje icon_lol.gif Kurcze, takie samodzielne to moje dziecko się robi, nie za szybko icon_biggrin.gif I śpiewa całe dnie!!! dosłownie!!! Teraz śpiewa kawałek z Lippy&Messy (zebra, zebra, zet, zet, zet)
Wczoraj go poprosiłam, żeby podał mi myszkę (do kompa) która na stole leżała, a Niusio mi podał ludzika - myszkę icon_biggrin.gif
W ogóle tyle śmiesznych rzeczy robi, że jakbym to chciała opisać to kilka godzin bym przy kompie siedziała icon_smile.gif
Na Sylwestra powiedział do teścia "tańcz dziadu!!" Ale chyba się przejęzyczył icon_wink.gif
Do mojej mamy jak leżała na łóżku powiedział "wstań Ty babciu".
No i obecnie uczymy się godzin na zegarze icon_biggrin.gif
A rysowanie to jedna z ulubionych zabaw.
Buziaczki
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post śro, 04 sty 2006 - 09:47
Post #13

Meggi to moje dziecko dzwoniło icon_redface.gif dopiero rano przypadkiem zobaczyłam, że było połącznie do Ciebie. Sorki icon_smile.gif
Moje Słonko dalej zakatarzone. ALe powiem Wam, że nosek daje sobie czyścić elegancko, sam mi gruszkę i krople daje i mówi "mama czyść glutka i psikaj dzidzi do noska:), daje krople i mówi prosie, prosie mamusiu icon_smile.gif " No i temperaturke też daje mierzyć icon_biggrin.gif Mam nadzieję, że to nie zaprocentuje w przyszłości zmianą orientacji sex. icon_wink.gif
Pięknie się sam w wannie myje icon_lol.gif Kurcze, takie samodzielne to moje dziecko się robi, nie za szybko icon_biggrin.gif I śpiewa całe dnie!!! dosłownie!!! Teraz śpiewa kawałek z Lippy&Messy (zebra, zebra, zet, zet, zet)
Wczoraj go poprosiłam, żeby podał mi myszkę (do kompa) która na stole leżała, a Niusio mi podał ludzika - myszkę icon_biggrin.gif
W ogóle tyle śmiesznych rzeczy robi, że jakbym to chciała opisać to kilka godzin bym przy kompie siedziała icon_smile.gif
Na Sylwestra powiedział do teścia "tańcz dziadu!!" Ale chyba się przejęzyczył icon_wink.gif
Do mojej mamy jak leżała na łóżku powiedział "wstań Ty babciu".
No i obecnie uczymy się godzin na zegarze icon_biggrin.gif
A rysowanie to jedna z ulubionych zabaw.
Buziaczki

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


niki
czw, 05 sty 2006 - 13:18
CYTAT(Myssia)
Na Sylwestra powiedział do teścia "tańcz dziadu!!" Ale chyba się przejęzyczył  :wink:  


Myssia, ha, ha, ale mnie rozbawiłaś. icon_biggrin.gif Ani chibi nowy prezydent nam rośnie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Prawda, ze czas w którym dzieci zaczynaja gadac, to taki najzabawniejszy okres w ich życiu ? Moja Agnieszka , jak sobie przypomnę, była specjalistką w takim przekręcaniu wyrazów. To jest po prostu slodziutkie. icon_smile.gif

Mój Maksio niestety jeszcze nie moze się takimi osiągnięciami w mowie pochwalić, bo wciąż jest na etapie prostych słówek'mama, tata, miał, daj, tak" i wszechobecnego 'nie'. Nowe słowa, to ostatnio "oko", "Nieni"- Agnieszka i "Mani"- czyli Maksio... icon_wink.gif Za to system pokazywania dopracowany juz do perfekcji. icon_cool.gif

Meggi, zdrówka życzę...

My już na walizkach i jutro rano wyruszamy. Oczywiście 2/3 bagażu to rzeczy małego. Mam nadzieje, że nie będzie padać śnieg i dojedziemy szczęśliwie. Pa, pa...
niki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,253
Dołączył: śro, 18 lut 04 - 11:14
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 1,459

GG:


post czw, 05 sty 2006 - 13:18
Post #14

CYTAT(Myssia)
Na Sylwestra powiedział do teścia "tańcz dziadu!!" Ale chyba się przejęzyczył  :wink:  


Myssia, ha, ha, ale mnie rozbawiłaś. icon_biggrin.gif Ani chibi nowy prezydent nam rośnie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Prawda, ze czas w którym dzieci zaczynaja gadac, to taki najzabawniejszy okres w ich życiu ? Moja Agnieszka , jak sobie przypomnę, była specjalistką w takim przekręcaniu wyrazów. To jest po prostu slodziutkie. icon_smile.gif

Mój Maksio niestety jeszcze nie moze się takimi osiągnięciami w mowie pochwalić, bo wciąż jest na etapie prostych słówek'mama, tata, miał, daj, tak" i wszechobecnego 'nie'. Nowe słowa, to ostatnio "oko", "Nieni"- Agnieszka i "Mani"- czyli Maksio... icon_wink.gif Za to system pokazywania dopracowany juz do perfekcji. icon_cool.gif

Meggi, zdrówka życzę...

My już na walizkach i jutro rano wyruszamy. Oczywiście 2/3 bagażu to rzeczy małego. Mam nadzieje, że nie będzie padać śnieg i dojedziemy szczęśliwie. Pa, pa...

--------------------
Maksiu (14 03) Aga (10 06)
Myssia
sob, 07 sty 2006 - 20:51
Moje Słonko chore icon_cry.gif Nos zapchany okrutnie icon_cry.gif Co chwilę wyciągam kilogramy gluciochów icon_cry.gif Ale przynajmniej nie są już takie zielone jak były icon_cry.gif
Pozdrawiamy
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post sob, 07 sty 2006 - 20:51
Post #15

Moje Słonko chore icon_cry.gif Nos zapchany okrutnie icon_cry.gif Co chwilę wyciągam kilogramy gluciochów icon_cry.gif Ale przynajmniej nie są już takie zielone jak były icon_cry.gif
Pozdrawiamy

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


Myssia
nie, 08 sty 2006 - 18:35
problemy, problemy, problemy icon_cry.gif
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post nie, 08 sty 2006 - 18:35
Post #16

problemy, problemy, problemy icon_cry.gif

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


anonimowy

Go??







post nie, 08 sty 2006 - 20:37
Post #17

hej tu Meggi , co się dzieje Mysia icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
Pisz szybciutko przytul.gif
Myssia
pon, 09 sty 2006 - 09:12
Zastanawiam się nad separacją. Ale z drugiej strony .... my i tak cały czas jesteśmy w separacji...nie mieszkamy razem. Ale myślę o takiej zasądzonej prawnie.
Kacper chyba lepiej. Katar nie jest taki już gęsty. Za to kaszel się pojawił, ale w nocy
głównie.
No
i koniec
pisan
ia

kto
ś
mi tu
,,,0enetr naciska,,,,,,,,,,,,,
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post pon, 09 sty 2006 - 09:12
Post #18

Zastanawiam się nad separacją. Ale z drugiej strony .... my i tak cały czas jesteśmy w separacji...nie mieszkamy razem. Ale myślę o takiej zasądzonej prawnie.
Kacper chyba lepiej. Katar nie jest taki już gęsty. Za to kaszel się pojawił, ale w nocy
głównie.
No
i koniec
pisan
ia

kto
ś
mi tu
,,,0enetr naciska,,,,,,,,,,,,,

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


Myssia
pon, 09 sty 2006 - 09:15
Chciałam zdjęcia z jego imienin wstawić, ale mi nie daje icon_rolleyes.gif
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post pon, 09 sty 2006 - 09:15
Post #19

Chciałam zdjęcia z jego imienin wstawić, ale mi nie daje icon_rolleyes.gif

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


Myssia
pon, 09 sty 2006 - 09:25
--- taniec z nowym prezentem
--- pozowanie do zdjęcia icon_smile.gif
--- podziwianie kolejnych prezentów
--- a tu śpiewanie "Sto lat"
--- a tu już domowa zabawa w dobosza

Ps. Wiadomość z ostatniej chwili KACPER POPROSIŁ, ŻEBYM MU ZAŁOŻYŁA OKULARKI!!!!!!!!!!! icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif 23.gif 23.gif 23.gif
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post pon, 09 sty 2006 - 09:25
Post #20

--- taniec z nowym prezentem
--- pozowanie do zdjęcia icon_smile.gif
--- podziwianie kolejnych prezentów
--- a tu śpiewanie "Sto lat"
--- a tu już domowa zabawa w dobosza

Ps. Wiadomość z ostatniej chwili KACPER POPROSIŁ, ŻEBYM MU ZAŁOŻYŁA OKULARKI!!!!!!!!!!! icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif 23.gif 23.gif 23.gif

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


> Marzec 2004 cz.III, Nowy wątek na Nowy Rok
Start new topic
Reply to this topic
34 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 13 cze 2024 - 18:28
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama