Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
34 Stron V  « poprzednia 9 10 11 12 13 następna ostatnia   

maleństwa luty 2006

> 
elza1977
wto, 04 kwi 2006 - 15:04
u nas niestety tez chmury .... a i tak nie wiem czy wogóle wychodzic na spacerek cały czas mamy temp. w nocy 38, rano 37,6 teraz 37,3 ta nocna mnie martwila. poza tym zadnych innych obiawów więc nie wiem od czego jest podwyzszona icon_cry.gif
elza1977


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 224
Dołączył: pon, 05 gru 05 - 21:12
Nr użytkownika: 4,215




post wto, 04 kwi 2006 - 15:04
Post #201

u nas niestety tez chmury .... a i tak nie wiem czy wogóle wychodzic na spacerek cały czas mamy temp. w nocy 38, rano 37,6 teraz 37,3 ta nocna mnie martwila. poza tym zadnych innych obiawów więc nie wiem od czego jest podwyzszona icon_cry.gif

--------------------
ive
wto, 04 kwi 2006 - 23:17
Elza ja myślę, że jak tej nocy Adrianek będzie gorączkował to przejdź się może jednak do lekarza. icon_confused.gif
Te nasze dzieciaczki są jeszcze takie malutkie, że lepiej dmuchać na zimne. icon_wink.gif
ive


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 141
Dołączył: śro, 06 lip 05 - 21:26
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,358




post wto, 04 kwi 2006 - 23:17
Post #202

Elza ja myślę, że jak tej nocy Adrianek będzie gorączkował to przejdź się może jednak do lekarza. icon_confused.gif
Te nasze dzieciaczki są jeszcze takie malutkie, że lepiej dmuchać na zimne. icon_wink.gif

--------------------
ive
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
fifafo
śro, 05 kwi 2006 - 07:54
elza moze to 3 dniówka kurcze ale tez nie pamietam jak to jest
fifafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,259
Dołączył: czw, 02 wrz 04 - 21:17
Nr użytkownika: 2,059




post śro, 05 kwi 2006 - 07:54
Post #203

elza moze to 3 dniówka kurcze ale tez nie pamietam jak to jest

--------------------
NIC TO I TAK ZA DUŻO - DLA NIEKTÓRYCH
elza1977
śro, 05 kwi 2006 - 08:57
u lekarza byłam innych obiawów poza temp. nie było. od wczoraj temperatura spadła, ale oczywiście pojawił się nowy problem. jest 9.00 a Adrianek od wczoraj od 22.00 nie robił siku icon_cry.gif Może jestem przewrażliwiona ale ide zaraz do lekarza( na razie sama nie bede ciągnąc małego chyba że lekarz każe go przyprowadzic.) najdziwniejsze jest to że poza tym jest wszystko ok. jest pogodny smieje sie gada po swojemu, własnie sie cieszy do karuzelki( a potrafi tak 1.5 godziny)
elza1977


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 224
Dołączył: pon, 05 gru 05 - 21:12
Nr użytkownika: 4,215




post śro, 05 kwi 2006 - 08:57
Post #204

u lekarza byłam innych obiawów poza temp. nie było. od wczoraj temperatura spadła, ale oczywiście pojawił się nowy problem. jest 9.00 a Adrianek od wczoraj od 22.00 nie robił siku icon_cry.gif Może jestem przewrażliwiona ale ide zaraz do lekarza( na razie sama nie bede ciągnąc małego chyba że lekarz każe go przyprowadzic.) najdziwniejsze jest to że poza tym jest wszystko ok. jest pogodny smieje sie gada po swojemu, własnie sie cieszy do karuzelki( a potrafi tak 1.5 godziny)

--------------------
fifafo
śro, 05 kwi 2006 - 09:00
Plombiusz napisał mi na priw o Sabinie i Franku:Jest poprawa. Mamy nadzieję, że wyjdą w tym tygodniu.
wiec chyba cos tam pomogłysmy maluszkowi modlitwą icon_biggrin.gif ,ale życze nadal zdrówka dla wszystkich maluszków icon_biggrin.gif
u nas tez wracamy do normy, Kornel chyba dzis zostanie wypuszczony na troche na podwórko icon_biggrin.gif
fifafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,259
Dołączył: czw, 02 wrz 04 - 21:17
Nr użytkownika: 2,059




post śro, 05 kwi 2006 - 09:00
Post #205

Plombiusz napisał mi na priw o Sabinie i Franku:Jest poprawa. Mamy nadzieję, że wyjdą w tym tygodniu.
wiec chyba cos tam pomogłysmy maluszkowi modlitwą icon_biggrin.gif ,ale życze nadal zdrówka dla wszystkich maluszków icon_biggrin.gif
u nas tez wracamy do normy, Kornel chyba dzis zostanie wypuszczony na troche na podwórko icon_biggrin.gif

--------------------
NIC TO I TAK ZA DUŻO - DLA NIEKTÓRYCH
fifafo
śro, 05 kwi 2006 - 09:18
Elza a powiedz masz tylko pampersy czy stosujesz tetre bo tylko na niej tak naprwde widac czy dzeicko zrobiło siku ja wiem ze czasme robi siku do pampersa a wcale nie widac i gdyby nie kreseczka w pampersach z lidla która sie zabarwi ato bym nawet nie widział ze jest siku
chyba trocghe zamieszałm ale moze zrozumiesz zmykam papatki
fifafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,259
Dołączył: czw, 02 wrz 04 - 21:17
Nr użytkownika: 2,059




post śro, 05 kwi 2006 - 09:18
Post #206

Elza a powiedz masz tylko pampersy czy stosujesz tetre bo tylko na niej tak naprwde widac czy dzeicko zrobiło siku ja wiem ze czasme robi siku do pampersa a wcale nie widac i gdyby nie kreseczka w pampersach z lidla która sie zabarwi ato bym nawet nie widział ze jest siku
chyba trocghe zamieszałm ale moze zrozumiesz zmykam papatki

--------------------
NIC TO I TAK ZA DUŻO - DLA NIEKTÓRYCH
elza1977
śro, 05 kwi 2006 - 10:26
akurat w tej chwili uzywaz happy i na nich dobrze widac czy bylo siku( przynajmniej do tej pory ewidentnie widzialam ) a teraz pieluszka byla taka po calej nocy jak ja zalozylam
elza1977


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 224
Dołączył: pon, 05 gru 05 - 21:12
Nr użytkownika: 4,215




post śro, 05 kwi 2006 - 10:26
Post #207

akurat w tej chwili uzywaz happy i na nich dobrze widac czy bylo siku( przynajmniej do tej pory ewidentnie widzialam ) a teraz pieluszka byla taka po calej nocy jak ja zalozylam

--------------------
kasia25
śro, 05 kwi 2006 - 10:48
Elza1977 żebyś nie musiała chodzić do przychodni, to moze zadzwoń do lekarza.

Ola ma ostanio niesamowity apetyt, strasznie długo siedzi znowu przy cycu, dziś np. od 8.30 do 10.00 siłą zabrałam jej cyca to teraz ssie piąstkę icon_rolleyes.gif .

O jak dobrze, że Franuś i Sabinka wyjdą ze szpitala w tym tygodniu icon_smile.gif .
kasia25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 276
Dołączył: czw, 20 paź 05 - 10:24
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,867

GG:


post śro, 05 kwi 2006 - 10:48
Post #208

Elza1977 żebyś nie musiała chodzić do przychodni, to moze zadzwoń do lekarza.

Ola ma ostanio niesamowity apetyt, strasznie długo siedzi znowu przy cycu, dziś np. od 8.30 do 10.00 siłą zabrałam jej cyca to teraz ssie piąstkę icon_rolleyes.gif .

O jak dobrze, że Franuś i Sabinka wyjdą ze szpitala w tym tygodniu icon_smile.gif .

--------------------
user posted imageuser posted image
elza1977
śro, 05 kwi 2006 - 11:16
KASIU juz sie martwiłam co z wami bo sie nie odzywałas. Do przychodni i tak muszę iśc po wyniki badania moczu więc przy okazji wejdę do lekarza. A jak te zabawy Ola zadowolona??

wszyscy czekamy na Franusia i Sabinke icon_biggrin.gif

dziewczyny a jak postepy waszych maluchów??? Adrianek jak nic mu nie jest duzo sie smiej probuje gadac a pod karuzelka potrafi lezec 1,5 godziny i az zanosi sie smiechem do króliczków icon_biggrin.gif
elza1977


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 224
Dołączył: pon, 05 gru 05 - 21:12
Nr użytkownika: 4,215




post śro, 05 kwi 2006 - 11:16
Post #209

KASIU juz sie martwiłam co z wami bo sie nie odzywałas. Do przychodni i tak muszę iśc po wyniki badania moczu więc przy okazji wejdę do lekarza. A jak te zabawy Ola zadowolona??

wszyscy czekamy na Franusia i Sabinke icon_biggrin.gif

dziewczyny a jak postepy waszych maluchów??? Adrianek jak nic mu nie jest duzo sie smiej probuje gadac a pod karuzelka potrafi lezec 1,5 godziny i az zanosi sie smiechem do króliczków icon_biggrin.gif

--------------------
kasia25
śro, 05 kwi 2006 - 12:24
Ola najlepiej bawi się z mamusią, jakaś taka niesamodzielna jest, karuzelka fajna jest przez 15 min, a potem krzykiem wzywa mamę wink.gif
jeszcze nie mialam czasu pobawić się z Oleńką zabawami fundamentalnymi
a teraz zmykam na spacerek
kasia25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 276
Dołączył: czw, 20 paź 05 - 10:24
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,867

GG:


post śro, 05 kwi 2006 - 12:24
Post #210

Ola najlepiej bawi się z mamusią, jakaś taka niesamodzielna jest, karuzelka fajna jest przez 15 min, a potem krzykiem wzywa mamę wink.gif
jeszcze nie mialam czasu pobawić się z Oleńką zabawami fundamentalnymi
a teraz zmykam na spacerek

--------------------
user posted imageuser posted image
ania25
śro, 05 kwi 2006 - 12:30
Witam dziewczyny.
Ja dopiero powoli mam więcej czasu, żeby napisać, ale jak mam czas to czytam wasze forrum i jak Dawid (* mój 2 letni syn) mi nie przeszkadza icon_smile.gif
20.02.06 o 2.21. urodziła nam się córeczka Julka miała 3700 kg i 56 cm.

W dzień lubi sobie pospać, ale wieczorem lubia posiedzieć z nami. Zaczyna się coraz częściej śmiać i nawet zdarzyło jej się głośno zaśmiać icon_biggrin.gif , trochę sobie gaworzy.

Z kolkami nie mamy problemu, ale czasem się pręży i wtedy noszę ją na prosto na rękach, bardzo to lubi.

A to zdjęcie Juleczki :



ania25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 712
Dołączył: czw, 13 paź 05 - 23:23
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 3,821

GG:


post śro, 05 kwi 2006 - 12:30
Post #211

Witam dziewczyny.
Ja dopiero powoli mam więcej czasu, żeby napisać, ale jak mam czas to czytam wasze forrum i jak Dawid (* mój 2 letni syn) mi nie przeszkadza icon_smile.gif
20.02.06 o 2.21. urodziła nam się córeczka Julka miała 3700 kg i 56 cm.

W dzień lubi sobie pospać, ale wieczorem lubia posiedzieć z nami. Zaczyna się coraz częściej śmiać i nawet zdarzyło jej się głośno zaśmiać icon_biggrin.gif , trochę sobie gaworzy.

Z kolkami nie mamy problemu, ale czasem się pręży i wtedy noszę ją na prosto na rękach, bardzo to lubi.

A to zdjęcie Juleczki :





--------------------
user posted image

user posted image
fifafo
śro, 05 kwi 2006 - 14:11
aniu 25 fajna masz córeczkę tez mam urwisa który mi przeszkadza jak siadam do kompa hahha icon_biggrin.gif tak to juz z szkrabikami jest
fifafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,259
Dołączył: czw, 02 wrz 04 - 21:17
Nr użytkownika: 2,059




post śro, 05 kwi 2006 - 14:11
Post #212

aniu 25 fajna masz córeczkę tez mam urwisa który mi przeszkadza jak siadam do kompa hahha icon_biggrin.gif tak to juz z szkrabikami jest

--------------------
NIC TO I TAK ZA DUŻO - DLA NIEKTÓRYCH
ewus
śro, 05 kwi 2006 - 14:45
Aniu 25 witaj!! i pisz jak najczęściej co u Twoich maluszków!!

Słuchajcie u nas dwie różne nowinki po pierwsz icon_sad.gif (to ta smutna) włączaja nam leki od żółtaczki, bo niestety bilirubina nadal jest podwyższona (całe szczęście, że nie kładą nas do szpitala brrr...) no i źle trzyma nasz synuś główkę w pozycji na brzuszku(będziemy uczyć się układać naszego szkraba prawidłowo), drugie to- ćwiczenia Vojty są super!! pomagają stymulować unerwienie i rozwój Olka!! polegają (te co nam przepisano) na uciskaniu punktowym ciałka [przez minutę w charakterystyczny sposób 4 razy dziennie, na zajęciach udało mi się prawidłowo te zabiegi wykonać a zobaczymy jak wyjdzie mi jak Olek się obudzi icon_biggrin.gif mam nadzieję, że choć troszkę dobrze mi wyjdzie??!!!

Oho nie będę Was więcej przynudzać ale piszcie jakie Wasze maleństwa robią postępy!!! tak dobrze jest choć troszkę porównać czy nasz brzdąc +/- idzie tą samą drogą wink.gif oczywiście każde z dzieciaczków rozwija się w innm tempie ale porównać zawsze troszkę można - ojej ja dziś troszkę rozgadana, bo Olek od 2,5 godzinki smacznie śpi - to chyba po tych ćwiczeniach wink.gif

POZDROWIONKA i życzenia powrotów do formy !!!!!!!!!!!!!
ewus


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 105
Dołączył: wto, 06 gru 05 - 20:03
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 4,225




post śro, 05 kwi 2006 - 14:45
Post #213

Aniu 25 witaj!! i pisz jak najczęściej co u Twoich maluszków!!

Słuchajcie u nas dwie różne nowinki po pierwsz icon_sad.gif (to ta smutna) włączaja nam leki od żółtaczki, bo niestety bilirubina nadal jest podwyższona (całe szczęście, że nie kładą nas do szpitala brrr...) no i źle trzyma nasz synuś główkę w pozycji na brzuszku(będziemy uczyć się układać naszego szkraba prawidłowo), drugie to- ćwiczenia Vojty są super!! pomagają stymulować unerwienie i rozwój Olka!! polegają (te co nam przepisano) na uciskaniu punktowym ciałka [przez minutę w charakterystyczny sposób 4 razy dziennie, na zajęciach udało mi się prawidłowo te zabiegi wykonać a zobaczymy jak wyjdzie mi jak Olek się obudzi icon_biggrin.gif mam nadzieję, że choć troszkę dobrze mi wyjdzie??!!!

Oho nie będę Was więcej przynudzać ale piszcie jakie Wasze maleństwa robią postępy!!! tak dobrze jest choć troszkę porównać czy nasz brzdąc +/- idzie tą samą drogą wink.gif oczywiście każde z dzieciaczków rozwija się w innm tempie ale porównać zawsze troszkę można - ojej ja dziś troszkę rozgadana, bo Olek od 2,5 godzinki smacznie śpi - to chyba po tych ćwiczeniach wink.gif

POZDROWIONKA i życzenia powrotów do formy !!!!!!!!!!!!!

--------------------
user posted image

user posted image
ive
śro, 05 kwi 2006 - 15:22
Aniu25 - słodziutka ta Twoja Juleczka icon_lol.gif
Kurcze, a u nas dzisiaj od rana padał śnieg i jest ogólnie na dworze okropnie... icon_sad.gif
Mój Piotruś też lubi gapić się na karuzelkę ale zdecydowanie woli jednak zabawy z nami. icon_wink.gif Czyli najlepiej mówić coś do niego no i ponosić nieco po mieszkaniu (ale tylko w pozycji pionowej coby wszystko widział). icon_wink.gif
Aha, no i uwielbia przygladać się kwiatkom w doniczkach. Najwyraźniej go fascynują. icon_smile.gif Kupiłam mu taką matę Tiny Love z pałąkami i grzechotkami na nich, lusterkiem itd. ale jeszcze za długo na niej nie poleży. Tyle samo co pod karuzelką. icon_confused.gif Ale coraz więcej sobie gada i gada. Teraz dominuje takie "hau" i cały czas "aeeee" no i "gegege". icon_lol.gif
ive


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 141
Dołączył: śro, 06 lip 05 - 21:26
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,358




post śro, 05 kwi 2006 - 15:22
Post #214

Aniu25 - słodziutka ta Twoja Juleczka icon_lol.gif
Kurcze, a u nas dzisiaj od rana padał śnieg i jest ogólnie na dworze okropnie... icon_sad.gif
Mój Piotruś też lubi gapić się na karuzelkę ale zdecydowanie woli jednak zabawy z nami. icon_wink.gif Czyli najlepiej mówić coś do niego no i ponosić nieco po mieszkaniu (ale tylko w pozycji pionowej coby wszystko widział). icon_wink.gif
Aha, no i uwielbia przygladać się kwiatkom w doniczkach. Najwyraźniej go fascynują. icon_smile.gif Kupiłam mu taką matę Tiny Love z pałąkami i grzechotkami na nich, lusterkiem itd. ale jeszcze za długo na niej nie poleży. Tyle samo co pod karuzelką. icon_confused.gif Ale coraz więcej sobie gada i gada. Teraz dominuje takie "hau" i cały czas "aeeee" no i "gegege". icon_lol.gif

--------------------
ive
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
ive
śro, 05 kwi 2006 - 15:23
Ufff, dobrze, że u Franusia Sabinki lepiej. icon_biggrin.gif
ive


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 141
Dołączył: śro, 06 lip 05 - 21:26
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,358




post śro, 05 kwi 2006 - 15:23
Post #215

Ufff, dobrze, że u Franusia Sabinki lepiej. icon_biggrin.gif

--------------------
ive
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
elza1977
śro, 05 kwi 2006 - 20:35
witaj Aniu

a u nas ....hmm prawdopodobnie to była trzydniówka bo dziś Adrianka wysypalo. Ale poza tym strasznie sie marwie bo caly dzien malo je...tzn niby wrzeszczy ze głodny dostaje jesc a po chwili wrzask odwracanie głowy, jak go uspokoje to czasem jeszcze troche podje ale po chwili to samo. i tak zjada 30ml, 20ml, i tak cały dzien...I to samo z piciem. Byłam u lekarza niby wszystko jest ok ale jak nie przejdzie do jutra to mamy dostac skierowanie do laryngologa i na posiew moczu icon_cry.gif
elza1977


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 224
Dołączył: pon, 05 gru 05 - 21:12
Nr użytkownika: 4,215




post śro, 05 kwi 2006 - 20:35
Post #216

witaj Aniu

a u nas ....hmm prawdopodobnie to była trzydniówka bo dziś Adrianka wysypalo. Ale poza tym strasznie sie marwie bo caly dzien malo je...tzn niby wrzeszczy ze głodny dostaje jesc a po chwili wrzask odwracanie głowy, jak go uspokoje to czasem jeszcze troche podje ale po chwili to samo. i tak zjada 30ml, 20ml, i tak cały dzien...I to samo z piciem. Byłam u lekarza niby wszystko jest ok ale jak nie przejdzie do jutra to mamy dostac skierowanie do laryngologa i na posiew moczu icon_cry.gif

--------------------
ania25
śro, 05 kwi 2006 - 22:53
Dziękuję za miłe przywitanie.
Mam do was pytanko czy wy waszym maluszką dajecie smoczka ??
Mój Dawidek nie dostawał, ale często ciumkał cyca zamiast jeść , Julka wypluwa, ale też zaczyna robić sobie z piersi smoka i nie wiem co robić icon_sad.gif
Jutro idę z Julką na szczepienie i zobaczę ile przybrała bo wydaj mi się, że trochę za mało je - jest na samym cycu. A czy dajecie coś do picia poza mlekiem??

Elza nie martw się, myślę że lekarza chce sprawdzić wszelkie możliwości i dlatego kieruje cię na bardziej szczegółowe badania z Maluszkiem.
ania25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 712
Dołączył: czw, 13 paź 05 - 23:23
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 3,821

GG:


post śro, 05 kwi 2006 - 22:53
Post #217

Dziękuję za miłe przywitanie.
Mam do was pytanko czy wy waszym maluszką dajecie smoczka ??
Mój Dawidek nie dostawał, ale często ciumkał cyca zamiast jeść , Julka wypluwa, ale też zaczyna robić sobie z piersi smoka i nie wiem co robić icon_sad.gif
Jutro idę z Julką na szczepienie i zobaczę ile przybrała bo wydaj mi się, że trochę za mało je - jest na samym cycu. A czy dajecie coś do picia poza mlekiem??

Elza nie martw się, myślę że lekarza chce sprawdzić wszelkie możliwości i dlatego kieruje cię na bardziej szczegółowe badania z Maluszkiem.

--------------------
user posted image

user posted image
Sabina

Go??







post czw, 06 kwi 2006 - 14:09
Post #218

Uf...
Witajcie Dziewczyny!
Wczoraj wróciliśmy do domu - do odgruzowania icon_evil.gif icon_evil.gif - koło 14 godziny i spałam do 8 rano dziś.
mały jeszcze chory, ale lepiej dla niego było wrócić do domu, bo tam w szpitalu ssstrasznie dużo wirusów.
Okropnie było! Szpital z epoki kamienia łupanego (na Działdowskiej), dla rodziców warunki straszne. Nie można się umyć, spać, jeść - nic!
Trzeba było dogadać się z pielęgniarkami i spałam jedną noc na krześle, dwie na takim "fotelu" icon_sad.gif i potem mama załatwiła mi leżak - horror. Wszystko mnie boli. Mały żle to znosił, że tam jest. Spokojny był tylko na rękach, więc 9 dni na rękach - no padam... Mąż musiał być w domu z dziećmi, więc wpadałam jak mocno zasnoł koło 23 się umyć i zjeść i z powrotem tam icon_sad.gif
Franuś pierwszego dnia był chyba blisko nieba.... wyglądał okropnie, dostał 39 temperatury i dusił się. Do IMiDz nie przyjeli go - oddz. zamknięty z powodu ospy, litewska - wirus rota, niekłańska - to samo.
Działdowska lekarzy ma cudownych i wspaniałe pielęgniarki, ale warunki dramatyczne. W IMiDz można spać, jeść i wziąśc prysznic - tu można se o tym pomarzyć. Przedwczoraj w domu wyłam już z przemęczenia - jakiejś histeri dostałam - koszmarne to było wiecie?
Bardzo Wam dziękuję za modlitwę i wsparcie - mieliśmy być 2 tyg, więc bez Bożej pomocy chyba bym wylądowała w wariatkowie...
Mały dostał antybiotyk do żylnie i mukosolwan, kroplówki, sterydy wziewnie, inhalacje i oklepywanie, krople do noska, enterol. Musiałam co 2 godziny mierzyć mu temp. w pupie. Zmieniali mu węflon 3 razy. Wycierpiał się biedny. Poza tym zrobili mu serie badań z krwi, moczu i kału - na rota.
USG brzucha, głowy i stawów biodrowych, wszystko ok. oprócz tego, że ma refluks żołądkowo - przełykowy bodaj icon_sad.gif i wzmożone napięcie mięśniowe. Czeka nas alergolog, neurolog i rehabilitacja icon_sad.gif uf...
oczywiście jeszcze bardziej rygoryst. mam stosować dietę icon_sad.gif ja nie wiem chyba oszaleję w końcu. icon_sad.gif


CYTAT(elza1977)
Kasiu
Adrianek od dłuzszego czasu ma problemy z kupkami(niestety zjada dziennie sporo mleka modyfikowanego) ale od 3 dni poprostu krzyczy z bólu i prezy sie bo chce mu sie kupke a nie moze zrobic. nie wiem czy po bebilonie nie jest gorzej niz po bebiku icon_cry.gif


Może go mleko uczula, te mieszanki są na mleku krowim. Możesz spróbować Prosobe lub Nutramigen - ten ostatni pomagał naszym dzieciom, choć śmierdzi strasznie brr.... ale im mniejsze dziecię tym szybciej przywyknie. Jest jeszcze dobry bebilon soja.


CYTAT(annakto)
dziękuję za odpowiedz elza1977  
cóz my wogóle nie stosujemy homeopatii icon_confused.gif  cos nam poprostu -nie wierzymy w to i tyle


Ja też tego nie używam, dużo złego o nich słyszałam. Nasza Wika jako taki maluszek uzależniła się od tego syropu i było ciężko kasłała okropnie po dostawieniu, po podaniu jednej dawki przechodziło jej, odstawiłam i znów kaszel i co dziwne - pediatra aż nie umiał tego wyjaśnić - masturbowała się machając nogami od nie wiem 3 miesiąca ??? icon_eek.gif
Najpierw myśleliśmy, że robi kupe bo robiła się czerwona, potem, że ją swędzi, ale to było TO icon_sad.gif przeszło jej po odstawieniu leków homeopatycznych jak miała chyba ze 2 latka icon_eek.gif

Acha dziewczyny temp. 37 jest uważana za normalną u dzieci. Gorączka jest jak jest po wyżej 37,5, a przy 38 podaje się czopek z paracetamolu. Nie za często, bo jest strasznie szkodliwy. Temp. mierzona w pupie jest po odjeciu jednego stopnia. Czyli w pupie 38, to jest 37.

Dziękuję Wam jeszcze raz Bardzo i pozdrawiam
całusy dla maluchów
A! panuje okropny wirus trzymajcie się z dziećmi daleko od marketów, Kościołów i przychodni - tam gdzie może byc dużo chorych. Lekarze mówią, że jest pandemia. icon_rolleyes.gif

Pa icon_biggrin.gif

P.S.
Witamy Anie icon_smile.gif
Dorka
czw, 06 kwi 2006 - 15:09
Sabina cieszymy się, że jesteście z Franusiem już w domu, teraz powinno być w końcu lepiej, ćzego serdecznie życzę.

"Może go mleko uczula, te mieszanki są na mleku krowim. Możesz spróbować Prosobe lub Nutramigen - ten ostatni pomagał naszym dzieciom, choć śmierdzi strasznie brr.... ale im mniejsze dziecię tym szybciej przywyknie. Jest jeszcze dobry bebilon soja."

Jest jeszcze Bebilon Pepti, odpowiednik Nutramigenu, ale wg mnie o niebo lepszy w smaku wink.gif , a i zapach też do wytrzymania. ale chyba tylko na receptę, za to 50%.

Homeopatii tez nie używam, to wg mnie nie sa leki i nie powinny byc sprzedawane w aptekach, bo to niepotrzebie je uwiarygania. I ta cena za cukier z wodą, dziękuję icon_lol.gif
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post czw, 06 kwi 2006 - 15:09
Post #219

Sabina cieszymy się, że jesteście z Franusiem już w domu, teraz powinno być w końcu lepiej, ćzego serdecznie życzę.

"Może go mleko uczula, te mieszanki są na mleku krowim. Możesz spróbować Prosobe lub Nutramigen - ten ostatni pomagał naszym dzieciom, choć śmierdzi strasznie brr.... ale im mniejsze dziecię tym szybciej przywyknie. Jest jeszcze dobry bebilon soja."

Jest jeszcze Bebilon Pepti, odpowiednik Nutramigenu, ale wg mnie o niebo lepszy w smaku wink.gif , a i zapach też do wytrzymania. ale chyba tylko na receptę, za to 50%.

Homeopatii tez nie używam, to wg mnie nie sa leki i nie powinny byc sprzedawane w aptekach, bo to niepotrzebie je uwiarygania. I ta cena za cukier z wodą, dziękuję icon_lol.gif

--------------------
mama WKM ;)
ive
czw, 06 kwi 2006 - 15:12
Sabina - cieszymy się, że jesteście już w domciu i ściskamy mocno przytul.gif
Ania25 - ja daję smoka, bo bez niego Piotruś cały dzień by wisiał przy cycku albo non stop na rękach 41.gif Aczkolwiek ostatnio zauważyłam częściej od smoka woli własne piąstki icon_confused.gif I tak prześmiesznie wtedy mlaska. icon_lol.gif
ive


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 141
Dołączył: śro, 06 lip 05 - 21:26
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,358




post czw, 06 kwi 2006 - 15:12
Post #220

Sabina - cieszymy się, że jesteście już w domciu i ściskamy mocno przytul.gif
Ania25 - ja daję smoka, bo bez niego Piotruś cały dzień by wisiał przy cycku albo non stop na rękach 41.gif Aczkolwiek ostatnio zauważyłam częściej od smoka woli własne piąstki icon_confused.gif I tak prześmiesznie wtedy mlaska. icon_lol.gif

--------------------
ive
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
> maleństwa luty 2006
Start new topic
Reply to this topic
34 Stron V  « poprzednia 9 10 11 12 13 następna ostatnia 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 16 cze 2024 - 15:21
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama