Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
75 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

wrześniowe szkraby

> 
lwica79
sob, 16 wrz 2006 - 16:04
no to zakładamy nowy wąteczek,dla wrzesniowych mam,czekam na reszte.Mój Franus urodził się 8 wrzesnia o 23,35 waży 3550 g i mierzył 53 cm.

Oczekuje na wpisy:)
lwica79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 314
Dołączył: nie, 26 mar 06 - 14:56
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 5,369

GG:


post sob, 16 wrz 2006 - 16:04
Post #1

no to zakładamy nowy wąteczek,dla wrzesniowych mam,czekam na reszte.Mój Franus urodził się 8 wrzesnia o 23,35 waży 3550 g i mierzył 53 cm.

Oczekuje na wpisy:)

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Marta_R
sob, 16 wrz 2006 - 18:54
Jeszcze raz gratulcje i witamy w nowym miejscu icon_smile.gif
Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu dołączymy do wątku już we dwie.
Marta_R


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 803
Dołączył: pią, 20 sty 06 - 21:44
SkÄ…d: Newcastle upon Tyne, UK
Nr użytkownika: 4,654

GG:


post sob, 16 wrz 2006 - 18:54
Post #2

Jeszcze raz gratulcje i witamy w nowym miejscu icon_smile.gif
Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu dołączymy do wątku już we dwie.

--------------------
Honey*
sob, 16 wrz 2006 - 21:22
Ja tez gratuluje, i mam nadzieje ze wkrotce tu dolacze.
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post sob, 16 wrz 2006 - 21:22
Post #3

Ja tez gratuluje, i mam nadzieje ze wkrotce tu dolacze.

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
AgucioreQ
sob, 16 wrz 2006 - 22:01
Lipcówki gratulują wrzesniowkom !! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
AgucioreQ


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,037
Dołączył: śro, 14 gru 05 - 16:26
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 4,294

GG:


post sob, 16 wrz 2006 - 22:01
Post #4

Lipcówki gratulują wrzesniowkom !! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Dzwonili Do Mnie Z NieBa I Mówili ?e Uciek? Im Anio?ek - Nie Powiem Im Gdzie Jestes !
Kochane S?oneczko Joasia 17.07.2006


2150 gram i 47cm szczęścia!
Wampir Basik
sob, 16 wrz 2006 - 22:15
Kwietniówki również gratulują i życza przespanych nocek
Wampir Basik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 992
Dołączył: sob, 18 mar 06 - 12:09
SkÄ…d: Krosno
Nr użytkownika: 5,273

GG:


post sob, 16 wrz 2006 - 22:15
Post #5

Kwietniówki również gratulują i życza przespanych nocek

--------------------
Samael Adrian 25.04.2006



"...żyć znaczy życie dzielić z Tobą, a nie być z Tobą znaczy nie żyć..."

"Jestem zdania, i to całkiem poważnie, że nigdy dzieci nie mogą zrobić rodzicom takiego wstydu jak rodzice dzieciom."
Jan Kurczab
Meganka.
nie, 17 wrz 2006 - 11:48
Sierpniowa lipcówka też gratuluje i zyczy wszystkiego naj naj icon_biggrin.gif
Meganka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,687
Dołączył: sob, 04 cze 05 - 15:05
Nr użytkownika: 3,226




post nie, 17 wrz 2006 - 11:48
Post #6

Sierpniowa lipcówka też gratuluje i zyczy wszystkiego naj naj icon_biggrin.gif

--------------------
Syn 2001 / Córka 2006 / Syn 2008
Aga H
nie, 17 wrz 2006 - 13:06
Jak wszyscy to i babcia - gratulacje od majowej mamy
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
SkÄ…d: GrudziÄ…dz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post nie, 17 wrz 2006 - 13:06
Post #7

Jak wszyscy to i babcia - gratulacje od majowej mamy

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
Alucca
nie, 17 wrz 2006 - 15:44
No to i ja melduję się w tym wątku. 13.09. o 17:35 urodziłam córeczke Weronikę, 3450, 53 cm. icon_biggrin.gif
Alucca


Grupa: Zbanowani
Postów: 768
Dołączył: sob, 14 sty 06 - 10:21
Nr użytkownika: 4,575




post nie, 17 wrz 2006 - 15:44
Post #8

No to i ja melduję się w tym wątku. 13.09. o 17:35 urodziłam córeczke Weronikę, 3450, 53 cm. icon_biggrin.gif
lwica79
nie, 17 wrz 2006 - 15:51
witaj allucca:)

jeszcze raz gratuluje i witam na nowym wąteczku,mam nadzieje że często będziemy tu zaglądać!!!

Jak tobie mijają pierwsze dni w domku???ja najgorzej zniosłam ból po nacięciu krocza,ale od dzisiaj już normalnie siadam:)

Co do karmienia to mały daje w kość icon_biggrin.gif ,w nocy średnio co dwie godzinki pobudka na karmienie,ale wszystko jest do zniesienia,a jak u ciebie z karmieniem?

buziaki
lwica79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 314
Dołączył: nie, 26 mar 06 - 14:56
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 5,369

GG:


post nie, 17 wrz 2006 - 15:51
Post #9

witaj allucca:)

jeszcze raz gratuluje i witam na nowym wąteczku,mam nadzieje że często będziemy tu zaglądać!!!

Jak tobie mijają pierwsze dni w domku???ja najgorzej zniosłam ból po nacięciu krocza,ale od dzisiaj już normalnie siadam:)

Co do karmienia to mały daje w kość icon_biggrin.gif ,w nocy średnio co dwie godzinki pobudka na karmienie,ale wszystko jest do zniesienia,a jak u ciebie z karmieniem?

buziaki

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
tissaia
nie, 17 wrz 2006 - 17:02
Gratuluję wszystkim wrześniowym Mamusiom icon_biggrin.gif Niech Dzidziusie rosną zdrowo icon_exclaim.gif

PS. Niedługo nasza kolej....październik coraz bliżej icon_cool.gif
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post nie, 17 wrz 2006 - 17:02
Post #10

Gratuluję wszystkim wrześniowym Mamusiom icon_biggrin.gif Niech Dzidziusie rosną zdrowo icon_exclaim.gif

PS. Niedługo nasza kolej....październik coraz bliżej icon_cool.gif

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
asia77

Go??







post nie, 17 wrz 2006 - 19:01
Post #11

lwica79 i alluca wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Franusia i Weroniki icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif niech dzieciaczki zdrowo siÄ™ chowajÄ… a mamusie szybko do siebie dochodzÄ… icon_biggrin.gif
Alucca
pon, 18 wrz 2006 - 09:03
Dziękuje wszystkim przyszłym i obecnym mamom za miłe słowa. icon_biggrin.gif
asia77, też uwielbiam tą piosenkę...
lwica, dni mijają coraz przyjemniej. Krocze dokucza coraz mniej i wyjątkowo szybko się goi. O dziwo, po powrocie do domu najbardziej dokuczył mi kręgosłup (aż płakałam z bólu), wyczytałam, że to podobno przez osłabienie mięśni brzucha. Zaczęłam delikatnie ćwiczyć i jest dużo lepiej.
Karmienie - z nawałem już sobie poradziłam, za to brodawki raz się goją, raz na nowo są poranione. Najbardziej pomaga mi smarowanie pokarmem i wietrzenie (tylko muszę zasłaniać rolety - sąsiedzi wink.gif icon_lol.gif ).
Dzisiaj w nocy mała budziła się od północy chyba 5 razy, i kupek strzela sobie coraz więcej. Jest co robić, ale wystarczy jedno spojrzenie na malutkie stópki, rączki, nosek i o wszystkim co trudne się zapomina.
Franek dużo śpi?
pozdrawiam cieplutko
Alucca


Grupa: Zbanowani
Postów: 768
Dołączył: sob, 14 sty 06 - 10:21
Nr użytkownika: 4,575




post pon, 18 wrz 2006 - 09:03
Post #12

Dziękuje wszystkim przyszłym i obecnym mamom za miłe słowa. icon_biggrin.gif
asia77, też uwielbiam tą piosenkę...
lwica, dni mijają coraz przyjemniej. Krocze dokucza coraz mniej i wyjątkowo szybko się goi. O dziwo, po powrocie do domu najbardziej dokuczył mi kręgosłup (aż płakałam z bólu), wyczytałam, że to podobno przez osłabienie mięśni brzucha. Zaczęłam delikatnie ćwiczyć i jest dużo lepiej.
Karmienie - z nawałem już sobie poradziłam, za to brodawki raz się goją, raz na nowo są poranione. Najbardziej pomaga mi smarowanie pokarmem i wietrzenie (tylko muszę zasłaniać rolety - sąsiedzi wink.gif icon_lol.gif ).
Dzisiaj w nocy mała budziła się od północy chyba 5 razy, i kupek strzela sobie coraz więcej. Jest co robić, ale wystarczy jedno spojrzenie na malutkie stópki, rączki, nosek i o wszystkim co trudne się zapomina.
Franek dużo śpi?
pozdrawiam cieplutko
lwica79
pon, 18 wrz 2006 - 20:10
Dzisiaj nocke mielismu udana.Franek budzil sie o 24:00, 3:00 i 6:00.Mam nadzieje ze wszystko niedlugo sie unormuje.
Dzisiaj bylismy u pediatry i maly rosnie jak na drozdzach ,ma juz 3800 g.
No i zaliczylismy pierwszy dlugi spacerek.
lwica79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 314
Dołączył: nie, 26 mar 06 - 14:56
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 5,369

GG:


post pon, 18 wrz 2006 - 20:10
Post #13

Dzisiaj nocke mielismu udana.Franek budzil sie o 24:00, 3:00 i 6:00.Mam nadzieje ze wszystko niedlugo sie unormuje.
Dzisiaj bylismy u pediatry i maly rosnie jak na drozdzach ,ma juz 3800 g.
No i zaliczylismy pierwszy dlugi spacerek.

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
agalena
pon, 18 wrz 2006 - 21:03
dlaczam sie do wrzesniowek..nasze Szczescie urodzilo sie 5 wrzesnia, 8.00 rano, 53cm i 3,780...
a teraz pelne rece roboty..w nocy spi w miare oki, czyli pobudka co jakies 2 godziny...za spacerami na razie nie przepada..za kapielami tez nie...
pierwsze starcie z gazami i wzdeciami...mama caly czas modyfikuje diete, i plesniawkami...niepokoja mnie tez rozne wypryski...byla juz u pediatry:nawet dwoch, jest tez skierowanie na bioderka i neurologa(bo trudny porod- a Mala trzyma glowe wysoko, jak jest na brzuszku i to tak dlugo jak chce..)..teraz mama sie podziebila, boli mnie gardlo i strasznie sie boje zeby jej nie zarazic...pozdrowienia dla lwicy i alucci:)
agalena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 229
Dołączył: nie, 07 maj 06 - 11:37
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 5,773




post pon, 18 wrz 2006 - 21:03
Post #14

dlaczam sie do wrzesniowek..nasze Szczescie urodzilo sie 5 wrzesnia, 8.00 rano, 53cm i 3,780...
a teraz pelne rece roboty..w nocy spi w miare oki, czyli pobudka co jakies 2 godziny...za spacerami na razie nie przepada..za kapielami tez nie...
pierwsze starcie z gazami i wzdeciami...mama caly czas modyfikuje diete, i plesniawkami...niepokoja mnie tez rozne wypryski...byla juz u pediatry:nawet dwoch, jest tez skierowanie na bioderka i neurologa(bo trudny porod- a Mala trzyma glowe wysoko, jak jest na brzuszku i to tak dlugo jak chce..)..teraz mama sie podziebila, boli mnie gardlo i strasznie sie boje zeby jej nie zarazic...pozdrowienia dla lwicy i alucci:)
iza2006
wto, 19 wrz 2006 - 11:19
Czeœć Dziewczyny!

GratulujÄ™ Wam wszystkim !
No to i ja się dołšczam. Nasza Martusia urodziła się 12.09 o 17.20. Waga 3800g i 57 cm. Poród nie był ciężki a w dwie godziny po nim siedziam po turecku na łóżku. Malutka jest rewelacyjna, œpi i je i strzela kupki. My też wczoraj byliœmy już na takim godzinnym spacerku. Trzeba korzystać z ostatnich tak ciepłych dni. W nocy też nie jest tragicznie. Dzisiaj obudziła się o pierwszej a potem dopiero o pół do pištej. My do lekarza idziemy dopiero w przyszłym tygodniu. Narazie odwiedziła nas tylko pani położna. Dzisiaj œcišgała mi szwy.
iza2006


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,081
Dołączył: nie, 11 wrz 05 - 17:53
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 3,620

GG:


post wto, 19 wrz 2006 - 11:19
Post #15

Czeœć Dziewczyny!

GratulujÄ™ Wam wszystkim !
No to i ja się dołšczam. Nasza Martusia urodziła się 12.09 o 17.20. Waga 3800g i 57 cm. Poród nie był ciężki a w dwie godziny po nim siedziam po turecku na łóżku. Malutka jest rewelacyjna, œpi i je i strzela kupki. My też wczoraj byliœmy już na takim godzinnym spacerku. Trzeba korzystać z ostatnich tak ciepłych dni. W nocy też nie jest tragicznie. Dzisiaj obudziła się o pierwszej a potem dopiero o pół do pištej. My do lekarza idziemy dopiero w przyszłym tygodniu. Narazie odwiedziła nas tylko pani położna. Dzisiaj œcišgała mi szwy.

--------------------

lwica79
wto, 19 wrz 2006 - 13:45
czesc Mamuski:)

oj ja mam dzisiaj ciezki dzien,maly od rana nie spi,teraz dopiero mala drzemka,a ja padam z nog bo nie umiem odespac nocy w dzien,ale co tam najważniejszy mały szkrab icon_biggrin.gif
Dzisiaj ma troszke katar,być może po wczorajszym spacerku,wiec trudno mu sie pije,ale jakos dajemy rade icon_biggrin.gif W nocy mam pobudki co dwie godzinki,wiec tragicznie jest,najwazniejsze ze maly rosnie,aaaaaaa i kupki też strzela non stop icon_lol.gif
Wczoraj położna ściągnęła mi szwy wiec powoli wracam do formy,a jak u was z wagą,mi zostało tylko dwa kilo,ale i tak w nic nie wchodze icon_biggrin.gif

agalena na pleśniawki jak mogę doradzić,dawaj po karmieniu łyżeczkę przegotowanej wody,ja tak przynajmniej daje,sprawdzony sposób!!!

buziaki

ciekawe jak reszta wrzesniowek i kiedy do nas dołączą??
lwica79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 314
Dołączył: nie, 26 mar 06 - 14:56
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 5,369

GG:


post wto, 19 wrz 2006 - 13:45
Post #16

czesc Mamuski:)

oj ja mam dzisiaj ciezki dzien,maly od rana nie spi,teraz dopiero mala drzemka,a ja padam z nog bo nie umiem odespac nocy w dzien,ale co tam najważniejszy mały szkrab icon_biggrin.gif
Dzisiaj ma troszke katar,być może po wczorajszym spacerku,wiec trudno mu sie pije,ale jakos dajemy rade icon_biggrin.gif W nocy mam pobudki co dwie godzinki,wiec tragicznie jest,najwazniejsze ze maly rosnie,aaaaaaa i kupki też strzela non stop icon_lol.gif
Wczoraj położna ściągnęła mi szwy wiec powoli wracam do formy,a jak u was z wagą,mi zostało tylko dwa kilo,ale i tak w nic nie wchodze icon_biggrin.gif

agalena na pleśniawki jak mogę doradzić,dawaj po karmieniu łyżeczkę przegotowanej wody,ja tak przynajmniej daje,sprawdzony sposób!!!

buziaki

ciekawe jak reszta wrzesniowek i kiedy do nas dołączą??

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Alucca
wto, 19 wrz 2006 - 16:23
Weronika w nocy budzi się czasem częściej niż co 2 godziny, za to w dzień potrafi spać nawet 3 godzniy bez przerwy. Zaczęłam czytać "Język niewowląt" i mam mętlik w głowie. Mała przy piersi zawsze zasypia, a tam piszą, że po karmieniu powinien być okres aktywności, a potem samodzielne spanie w łóżeczku. Czasem ssie pierś częściej niż co dwie godziny, a tam piszą że żadne dziecko tego nie potrzebuje. Moje jednak tak, cały dzień cmoka ssie paluszki. Oczywiście już używamy smoczek. Chyba spalę tą książkę. wink.gif icon_lol.gif

lwica, co do wagi to ja już jestem 2 kg na minusie. icon_smile.gif Na szczęście startowałam z nadwagą, więc mam trochę zapasu na karmienie. Trochę poćwiczę brzuszek i będzie super.

agalena, mała dostaje przeciwciała w mleczku, więc nie bój się tego przeziębienia. Zdrówka życzę.

Dzisiaj był drugi spacerek. Kamil nie chce mi oddać wózka. Jest rewelacyjnym bratem. Iza, a jak Dominika?

Trzymacie jakÄ…Å› specjalnÄ… dietÄ™?
Alucca


Grupa: Zbanowani
Postów: 768
Dołączył: sob, 14 sty 06 - 10:21
Nr użytkownika: 4,575




post wto, 19 wrz 2006 - 16:23
Post #17

Weronika w nocy budzi się czasem częściej niż co 2 godziny, za to w dzień potrafi spać nawet 3 godzniy bez przerwy. Zaczęłam czytać "Język niewowląt" i mam mętlik w głowie. Mała przy piersi zawsze zasypia, a tam piszą, że po karmieniu powinien być okres aktywności, a potem samodzielne spanie w łóżeczku. Czasem ssie pierś częściej niż co dwie godziny, a tam piszą że żadne dziecko tego nie potrzebuje. Moje jednak tak, cały dzień cmoka ssie paluszki. Oczywiście już używamy smoczek. Chyba spalę tą książkę. wink.gif icon_lol.gif

lwica, co do wagi to ja już jestem 2 kg na minusie. icon_smile.gif Na szczęście startowałam z nadwagą, więc mam trochę zapasu na karmienie. Trochę poćwiczę brzuszek i będzie super.

agalena, mała dostaje przeciwciała w mleczku, więc nie bój się tego przeziębienia. Zdrówka życzę.

Dzisiaj był drugi spacerek. Kamil nie chce mi oddać wózka. Jest rewelacyjnym bratem. Iza, a jak Dominika?

Trzymacie jakÄ…Å› specjalnÄ… dietÄ™?
lwica79
wto, 19 wrz 2006 - 17:48
hej

alucca a ja czytam "pierwszy rok zycia dziecka" kontynuacje "w oczekiwaniu na dziecko" i bardzo mi sie podoba. Tej książki co ty masz to nie czytałam,ale mój Franek tez zasypia przy piersi icon_biggrin.gif więc spal tą książkę hihi!!!

oj synus wzywa idę go nakarmić a potem kapiel:)

do usłyszenia
lwica79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 314
Dołączył: nie, 26 mar 06 - 14:56
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 5,369

GG:


post wto, 19 wrz 2006 - 17:48
Post #18

hej

alucca a ja czytam "pierwszy rok zycia dziecka" kontynuacje "w oczekiwaniu na dziecko" i bardzo mi sie podoba. Tej książki co ty masz to nie czytałam,ale mój Franek tez zasypia przy piersi icon_biggrin.gif więc spal tą książkę hihi!!!

oj synus wzywa idę go nakarmić a potem kapiel:)

do usłyszenia

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
mata66
śro, 20 wrz 2006 - 10:21
czesc dziewczyny!
ja jeszcze co prawda przed,ale mam nadziej,ze niebawem dolacze do Was,choc obawiam sie ze mialam termin na 14.09 a juz niebawem pazdziernik!!!hihihi.
Gratuluje Wam pociech i do uslyszenie -mam nadzieje niebawem...papa
mata66


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 233
Dołączył: pon, 21 sie 06 - 23:12
SkÄ…d: Anglia,Worksop
Nr użytkownika: 7,132




post śro, 20 wrz 2006 - 10:21
Post #19

czesc dziewczyny!
ja jeszcze co prawda przed,ale mam nadziej,ze niebawem dolacze do Was,choc obawiam sie ze mialam termin na 14.09 a juz niebawem pazdziernik!!!hihihi.
Gratuluje Wam pociech i do uslyszenie -mam nadzieje niebawem...papa

--------------------
user posted imageuser posted image
agnesmagnez
śro, 20 wrz 2006 - 10:40
hej hej witam wszystkie wrześniowe szkrabymój Kubuś urodził się 8 września o 15:00!! fajnie, że spotykamy się na nowym wątku :lol:dziewczyny ja też czytam "zaklinaczkę" i mam dokładnie te same odczucia co wy- mój brzdąc baardzo lubi zasnąć przy piersi, a o aktywności po karmieniu to raczej nie ma mowy, bo on wtedy bardzo szybko zasypia, w nocy budzi się często, czasami co dwie, czasami co trzy godziny, czasami nawet co 4, ale i tak jestem niewyspana, a w dzień nie nadrabiam nocy, bo to pranie, to gotowanie......ale damy radę:-)
dziewczyny o której kąpiecie swoje szkraby???
agnesmagnez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 49
Dołączył: czw, 17 sie 06 - 14:06
Skąd: białystok
Nr użytkownika: 7,048




post śro, 20 wrz 2006 - 10:40
Post #20

hej hej witam wszystkie wrześniowe szkrabymój Kubuś urodził się 8 września o 15:00!! fajnie, że spotykamy się na nowym wątku :lol:dziewczyny ja też czytam "zaklinaczkę" i mam dokładnie te same odczucia co wy- mój brzdąc baardzo lubi zasnąć przy piersi, a o aktywności po karmieniu to raczej nie ma mowy, bo on wtedy bardzo szybko zasypia, w nocy budzi się często, czasami co dwie, czasami co trzy godziny, czasami nawet co 4, ale i tak jestem niewyspana, a w dzień nie nadrabiam nocy, bo to pranie, to gotowanie......ale damy radę:-)
dziewczyny o której kąpiecie swoje szkraby???

--------------------
agnesmagnez
> wrzeÅ›niowe szkraby
Start new topic
Reply to this topic
75 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 01 cze 2024 - 23:26
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama