Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
55 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 następna ostatnia   

Kwietniowe Kwiatuszki :)

, do wspólnego wychowywania podejście TRZECIE...
> , do wspólnego wychowywania podejście TRZECIE...
kethry
pią, 28 mar 2008 - 21:01
raz jeszcze bardzo dziękuję za wszystkie życzenia! zdjęcia obiecuję wrzucić, ale na razie jestem w Warszawie na zjezdzie, bez aparatu. za to wrzucam obiecane zdjecia usg icon_smile.gif sa troche niewyrazne, bo wg lekarza zamieszkuje mnie maly wiercipieta.






Anita pokoj dzieciakow super! naprawde kraina zabawy icon_smile.gif no i zycze udanego wypoczynku w Egipcie icon_smile.gif

Nuusia od takich mysli sie zaczyna icon_wink.gif a Ola jest przesłodka w probach chodzenia - widac, ze wie Dziewczyna, czego chce i konsekwentnie do tego dazy.

Pati caly czas przytul.gif

kethry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,396
Dołączył: śro, 11 paź 06 - 22:21
Skąd: Białystok/Warszawa
Nr użytkownika: 7,957




post pią, 28 mar 2008 - 21:01
Post #101

raz jeszcze bardzo dziękuję za wszystkie życzenia! zdjęcia obiecuję wrzucić, ale na razie jestem w Warszawie na zjezdzie, bez aparatu. za to wrzucam obiecane zdjecia usg icon_smile.gif sa troche niewyrazne, bo wg lekarza zamieszkuje mnie maly wiercipieta.






Anita pokoj dzieciakow super! naprawde kraina zabawy icon_smile.gif no i zycze udanego wypoczynku w Egipcie icon_smile.gif

Nuusia od takich mysli sie zaczyna icon_wink.gif a Ola jest przesłodka w probach chodzenia - widac, ze wie Dziewczyna, czego chce i konsekwentnie do tego dazy.

Pati caly czas przytul.gif



--------------------
Gabriel (27.03.2007) Zofia (1.10.2008)
antenka
pią, 28 mar 2008 - 21:03
Zapomniałam napisać, że Martynka dziękuje cioci Anicie za życzenia. 06.gif

Pa.

antenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 959
Dołączył: nie, 01 paź 06 - 18:36
Skąd: Biała Podlaska
Nr użytkownika: 7,768

GG:


post pią, 28 mar 2008 - 21:03
Post #102

Zapomniałam napisać, że Martynka dziękuje cioci Anicie za życzenia. 06.gif

Pa.



--------------------
Martynka 31.03.2007. 3150g




Mo?e dla ?wiata to tylko dzieci.
Dla mnie TE dzieci to ca?y ?wiat.
antenka
pią, 28 mar 2008 - 21:09
kethry - jaka śliczna dzidzia, jak to miło powspominać... ach... rozmarzyłam się... icon_smile.gif zazdroszczę Ci jak nie wiem co! 08.gif Niech Maleństwo rośnie zdrowo!

CYTAT(kethry @ Fri, 28 Mar 2008 - 21:01) *
Nuusia od takich mysli sie zaczyna icon_wink.gif a Ola jest przesłodka w probach chodzenia - widac, ze wie Dziewczyna, czego chce i konsekwentnie do tego dazy.


No właśnie - ja wczoraj chwaliłam się, że Martynka wstaje sama na środku pokoju bez podtrzymywania, a tu Olusia - początkująca - sprawnie i szybko wstała sama i idzie! Jestem pod wrażeniem!
antenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 959
Dołączył: nie, 01 paź 06 - 18:36
Skąd: Biała Podlaska
Nr użytkownika: 7,768

GG:


post pią, 28 mar 2008 - 21:09
Post #103

kethry - jaka śliczna dzidzia, jak to miło powspominać... ach... rozmarzyłam się... icon_smile.gif zazdroszczę Ci jak nie wiem co! 08.gif Niech Maleństwo rośnie zdrowo!

CYTAT(kethry @ Fri, 28 Mar 2008 - 21:01) *
Nuusia od takich mysli sie zaczyna icon_wink.gif a Ola jest przesłodka w probach chodzenia - widac, ze wie Dziewczyna, czego chce i konsekwentnie do tego dazy.


No właśnie - ja wczoraj chwaliłam się, że Martynka wstaje sama na środku pokoju bez podtrzymywania, a tu Olusia - początkująca - sprawnie i szybko wstała sama i idzie! Jestem pod wrażeniem!

--------------------
Martynka 31.03.2007. 3150g




Mo?e dla ?wiata to tylko dzieci.
Dla mnie TE dzieci to ca?y ?wiat.
Niky
sob, 29 mar 2008 - 07:57
Julciu droga - z okazji twoich pierwszych w życiu urodzinek, ciocia Nika i Zuzanką życzą ci, abyś rosła duża! Bądź pociechą dla rodziców, niech słoneczko rozjaśnia każdy Twój dzionek, uśmiech niech nigdy nie znika z Twojej pięknej twarzyczki i każde Twoje osiągnięcie niech będzie dla najbliższych jak zdobycie Mount Everest! Zdróweczka, szczęścia i radości oraz wspaniałych prezentów!

Antenka przymierzyłam, Zuza w nich potuptała, wsadziłam paluszka do środka i jest mniej niż palec luzu (to jest dopuszczalne na długość, pod warunkiem, że kostka jest usztywniona). Rozmiar butków, które my kupiłyśmy to "19". Umówiłam się tez z ekspedientką, że jeśli byłyby za duże, mogę je oddać do dziś, do godz. 13:00, ale w domu jeswzcze Zuza w nich tuptała i wkładałam patyczka, no i uznałyśmy, że zostają 03.gif Zdjęcia Zuzy z przyjemnością wkleję, jak tylko będe mieć chwilkę 02.gif

keth az sie rozmarzyłam 08.gif
Niky


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 711
Dołączył: pon, 04 gru 06 - 12:59
Skąd: centralna Polska
Nr użytkownika: 8,875

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 07:57
Post #104

Julciu droga - z okazji twoich pierwszych w życiu urodzinek, ciocia Nika i Zuzanką życzą ci, abyś rosła duża! Bądź pociechą dla rodziców, niech słoneczko rozjaśnia każdy Twój dzionek, uśmiech niech nigdy nie znika z Twojej pięknej twarzyczki i każde Twoje osiągnięcie niech będzie dla najbliższych jak zdobycie Mount Everest! Zdróweczka, szczęścia i radości oraz wspaniałych prezentów!

Antenka przymierzyłam, Zuza w nich potuptała, wsadziłam paluszka do środka i jest mniej niż palec luzu (to jest dopuszczalne na długość, pod warunkiem, że kostka jest usztywniona). Rozmiar butków, które my kupiłyśmy to "19". Umówiłam się tez z ekspedientką, że jeśli byłyby za duże, mogę je oddać do dziś, do godz. 13:00, ale w domu jeswzcze Zuza w nich tuptała i wkładałam patyczka, no i uznałyśmy, że zostają 03.gif Zdjęcia Zuzy z przyjemnością wkleję, jak tylko będe mieć chwilkę 02.gif

keth az sie rozmarzyłam 08.gif

--------------------
Niky
sob, 29 mar 2008 - 08:09
Achh i jeszcze chciałam was podpytać - mamy jedynki i dwójki na górze, na dole jedynki i prawą dwójkę, teraż przebija się lewa dwójka dolna i jeszcze jakieś ząbki - które to moga byc? Jakie wychodzą po jedynkach i dwójkach, bo ja dałabym sobie paznokietka odciąć, że to cos z tyłu ...
Niky


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 711
Dołączył: pon, 04 gru 06 - 12:59
Skąd: centralna Polska
Nr użytkownika: 8,875

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 08:09
Post #105

Achh i jeszcze chciałam was podpytać - mamy jedynki i dwójki na górze, na dole jedynki i prawą dwójkę, teraż przebija się lewa dwójka dolna i jeszcze jakieś ząbki - które to moga byc? Jakie wychodzą po jedynkach i dwójkach, bo ja dałabym sobie paznokietka odciąć, że to cos z tyłu ...

--------------------
rubinka
sob, 29 mar 2008 - 08:17
Antenko dobrym sposobem jest przyciac patyczek do wielkosci stopki Martynki, ale to tez zalezy w jakim sklepie kupujesz buty, bo jak my kupowalismy buty Wiktorkowi to pani w sklepie miala taka miareczke ktora zmierzyma mu stopke, tak na marginesie Wiktor ma buty w rozmiarze 20 (on juz sie urodzil z duzymi stopkami) 06.gif

Juleczko kochana ślicznotko w dniu twoich urodzinek zycze ci abys byla zawsze usmiechnieta i kazdego dnia cieszyla sie nowymi odkryciami na tym pieknym kolorowym swiecie i byla pociecha dla twoich rodzicow!!!



Keth fotka cudowna, normalnie nas kusisz 08.gif

Ten post edytował rubinka nie, 30 mar 2008 - 11:59
rubinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 966
Dołączył: wto, 01 sie 06 - 18:10
Skąd: Białystok/Cadiz (Espańa)
Nr użytkownika: 6,814

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 08:17
Post #106

Antenko dobrym sposobem jest przyciac patyczek do wielkosci stopki Martynki, ale to tez zalezy w jakim sklepie kupujesz buty, bo jak my kupowalismy buty Wiktorkowi to pani w sklepie miala taka miareczke ktora zmierzyma mu stopke, tak na marginesie Wiktor ma buty w rozmiarze 20 (on juz sie urodzil z duzymi stopkami) 06.gif

Juleczko kochana ślicznotko w dniu twoich urodzinek zycze ci abys byla zawsze usmiechnieta i kazdego dnia cieszyla sie nowymi odkryciami na tym pieknym kolorowym swiecie i byla pociecha dla twoich rodzicow!!!



Keth fotka cudowna, normalnie nas kusisz 08.gif

--------------------
Nuestro principe azul WIKTOR

Nuestra pequena princesa CARMEN
antenka
sob, 29 mar 2008 - 09:37
Rośnij duża, dzielna, zdrowa,
w 100% odlotowa.
Nie zaglądaj do kieliszka,
bo Ci będzie grała kiszka.
Teraz coś dla Twojej główki,
by nie było z niej makówki.
Śmiej się dużo, ucz się mało.
Na klasówkach ściągaj śmiało.
Bądź pomocna jak komputer,
szybka jak japoński skuter.
Sympatyczna jak maskotka
i słodziutka jak szarlotka.
Te życzenia są dla Ciebie,
byś się czuła jak w SIÓDMYM NIEBIE!




Juleńko STO LAT !!!
antenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 959
Dołączył: nie, 01 paź 06 - 18:36
Skąd: Biała Podlaska
Nr użytkownika: 7,768

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 09:37
Post #107

Rośnij duża, dzielna, zdrowa,
w 100% odlotowa.
Nie zaglądaj do kieliszka,
bo Ci będzie grała kiszka.
Teraz coś dla Twojej główki,
by nie było z niej makówki.
Śmiej się dużo, ucz się mało.
Na klasówkach ściągaj śmiało.
Bądź pomocna jak komputer,
szybka jak japoński skuter.
Sympatyczna jak maskotka
i słodziutka jak szarlotka.
Te życzenia są dla Ciebie,
byś się czuła jak w SIÓDMYM NIEBIE!




Juleńko STO LAT !!!


--------------------
Martynka 31.03.2007. 3150g




Mo?e dla ?wiata to tylko dzieci.
Dla mnie TE dzieci to ca?y ?wiat.
Niky
sob, 29 mar 2008 - 10:00
Antenko jeszcze ci coś podpowiem - postaw Martynkę na kartce papieru, obrysuj jej stopkę. Zmierz potem od paluszka najwiekszego do pietki. Dodaj ok 0,5cm i masz jej rozmiar. W sklepach "20' to zazwyczaj 12,5cm wink.gif
Niky


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 711
Dołączył: pon, 04 gru 06 - 12:59
Skąd: centralna Polska
Nr użytkownika: 8,875

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 10:00
Post #108

Antenko jeszcze ci coś podpowiem - postaw Martynkę na kartce papieru, obrysuj jej stopkę. Zmierz potem od paluszka najwiekszego do pietki. Dodaj ok 0,5cm i masz jej rozmiar. W sklepach "20' to zazwyczaj 12,5cm wink.gif

--------------------
antenka
sob, 29 mar 2008 - 10:22
Niky, rubinko - dziękuję za rady odnośnie zakupu bucików. Przydadzą się na pewno. icon_smile.gif
antenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 959
Dołączył: nie, 01 paź 06 - 18:36
Skąd: Biała Podlaska
Nr użytkownika: 7,768

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 10:22
Post #109

Niky, rubinko - dziękuję za rady odnośnie zakupu bucików. Przydadzą się na pewno. icon_smile.gif

--------------------
Martynka 31.03.2007. 3150g




Mo?e dla ?wiata to tylko dzieci.
Dla mnie TE dzieci to ca?y ?wiat.
kethry
sob, 29 mar 2008 - 17:20
Juleczko kochana - taka ciotka "z dala" życzy Ci byś rosła zdrowo i szczęsliwie, byś zachwycała swoich Rodziców i cały świat na każdym kroku i żeby każda tajemnica tej ziemi była dla Ciebie najwspanialszym odkryciem! STO LAT!
kethry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,396
Dołączył: śro, 11 paź 06 - 22:21
Skąd: Białystok/Warszawa
Nr użytkownika: 7,957




post sob, 29 mar 2008 - 17:20
Post #110

Juleczko kochana - taka ciotka "z dala" życzy Ci byś rosła zdrowo i szczęsliwie, byś zachwycała swoich Rodziców i cały świat na każdym kroku i żeby każda tajemnica tej ziemi była dla Ciebie najwspanialszym odkryciem! STO LAT!

--------------------
Gabriel (27.03.2007) Zofia (1.10.2008)
pluszak
sob, 29 mar 2008 - 18:14
Jejku zapomniałam...ups

Najlepsze zyczonka dla Gabrysia, z okazji roczku, rośnij zdrowo i bądź szczęśliwym maluszkiem icon_smile.gif

Najlepsze zyczonka dla najszej Julki, pięna panno rośnij zdrowo, i niech Ci się szczęście icon_smile.gif

Pati - jesteśmy z Tobą

a apropo butków to Pitoruś nosi 18, ale adidaski mamy 19 i tez już je nosimy zalezy od pogody icon_smile.gif i właśnie, czy zakąłdacie dzieciaczką butki z wkładką wyprofilowaną? czy płaską?

i czy któraś z Was urządza roczek gdzieś na mieście - restauracja, pub...??
pluszak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: wto, 21 lis 06 - 19:17
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 8,613

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 18:14
Post #111

Jejku zapomniałam...ups

Najlepsze zyczonka dla Gabrysia, z okazji roczku, rośnij zdrowo i bądź szczęśliwym maluszkiem icon_smile.gif

Najlepsze zyczonka dla najszej Julki, pięna panno rośnij zdrowo, i niech Ci się szczęście icon_smile.gif

Pati - jesteśmy z Tobą

a apropo butków to Pitoruś nosi 18, ale adidaski mamy 19 i tez już je nosimy zalezy od pogody icon_smile.gif i właśnie, czy zakąłdacie dzieciaczką butki z wkładką wyprofilowaną? czy płaską?

i czy któraś z Was urządza roczek gdzieś na mieście - restauracja, pub...??


--------------------
Pozdrowionka :)

a tak wygl?da?em w zesz?ym roku :)
NuuŚka
sob, 29 mar 2008 - 19:07
Juleczko kochana ROŚNIJ MAMUSI ZDROWO, NIECH SŁONECZKO CI ŚWIECI KAŻDEGO DNIA, DUŻO MIŁOŚCI I SZCZĘSCIA życzy Ci ciocia foremka i Olusia.


Antenko my dziś kupiliśmy buciki dla Oli, kupilismy takie buciki dla maluszków elefanten (Deichman) i Olusia wydaje się byc calkiem z nich zadowolona icon_smile.gif Mierzylismy nóżkę stawiając Olę na linijke potem jeszcze patyczek przygotowalismy i doadkowo jeszcze raz mierzylismy patyczek do stopki bo M stwierdził " że to niemozliwe by jego córcia miała TAAAKKKĄĄĄĄ nóżkę..."

CYTAT
tak na marginesie Wiktor ma buty w rozmiarze 20 (on juz sie urodzil z duzymi stopkami)


to mnie dobiłaś Rubinko... 08.gif bo stopa Olusi mierzy 13,2 cm i my mamy rozmiar 21 !!! 23.gif 10.gif 23.gif 10.gif 23.gif 10.gif

Keth fajne te zdjęcia z USG icon_smile.gif podsyłaj więcej to może szybciej się z M skusimy 02.gif 08.gif


i ja mam jeszcze jedno pytanie czy któraś z Was nie dostała jeszcze @ ?????????? bo zaczynam się zastanawiać a nie wiem czy nie powinnam juz martwić ....
NuuŚka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,943
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 17:42
Skąd: okolice Warszawy
Nr użytkownika: 7,201




post sob, 29 mar 2008 - 19:07
Post #112

Juleczko kochana ROŚNIJ MAMUSI ZDROWO, NIECH SŁONECZKO CI ŚWIECI KAŻDEGO DNIA, DUŻO MIŁOŚCI I SZCZĘSCIA życzy Ci ciocia foremka i Olusia.


Antenko my dziś kupiliśmy buciki dla Oli, kupilismy takie buciki dla maluszków elefanten (Deichman) i Olusia wydaje się byc calkiem z nich zadowolona icon_smile.gif Mierzylismy nóżkę stawiając Olę na linijke potem jeszcze patyczek przygotowalismy i doadkowo jeszcze raz mierzylismy patyczek do stopki bo M stwierdził " że to niemozliwe by jego córcia miała TAAAKKKĄĄĄĄ nóżkę..."

CYTAT
tak na marginesie Wiktor ma buty w rozmiarze 20 (on juz sie urodzil z duzymi stopkami)


to mnie dobiłaś Rubinko... 08.gif bo stopa Olusi mierzy 13,2 cm i my mamy rozmiar 21 !!! 23.gif 10.gif 23.gif 10.gif 23.gif 10.gif

Keth fajne te zdjęcia z USG icon_smile.gif podsyłaj więcej to może szybciej się z M skusimy 02.gif 08.gif


i ja mam jeszcze jedno pytanie czy któraś z Was nie dostała jeszcze @ ?????????? bo zaczynam się zastanawiać a nie wiem czy nie powinnam juz martwić ....

--------------------




Aniołek 10tc (*) 24.03.2015
NuuŚka
sob, 29 mar 2008 - 19:56
CYTAT
Achh i jeszcze chciałam was podpytać - mamy jedynki i dwójki na górze, na dole jedynki i prawą dwójkę, teraż przebija się lewa dwójka dolna i jeszcze jakieś ząbki - które to moga byc? Jakie wychodzą po jedynkach i dwójkach, bo ja dałabym sobie paznokietka odciąć, że to cos z tyłu ...


Niky i u nas podobnie z ząbkami gora 2,1,1,2 dół 2,1,1 i druga 2 w drodze i wybiła nam się przed tygodniem juz częściowo chyba czwórka albo to jest i nawet piatka górna z tyłu.
NuuŚka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,943
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 17:42
Skąd: okolice Warszawy
Nr użytkownika: 7,201




post sob, 29 mar 2008 - 19:56
Post #113

CYTAT
Achh i jeszcze chciałam was podpytać - mamy jedynki i dwójki na górze, na dole jedynki i prawą dwójkę, teraż przebija się lewa dwójka dolna i jeszcze jakieś ząbki - które to moga byc? Jakie wychodzą po jedynkach i dwójkach, bo ja dałabym sobie paznokietka odciąć, że to cos z tyłu ...


Niky i u nas podobnie z ząbkami gora 2,1,1,2 dół 2,1,1 i druga 2 w drodze i wybiła nam się przed tygodniem juz częściowo chyba czwórka albo to jest i nawet piatka górna z tyłu.

--------------------




Aniołek 10tc (*) 24.03.2015
pluszak
sob, 29 mar 2008 - 21:37
To i ja Wam jeszcze napiszę że i Piotrusiowi ząbki idą, dzisiaj wybiła się dolna 2, i górna 1, mamy już 5 ząbków i chyba gdzies się coś znów pcha icon_smile.gif
pluszak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: wto, 21 lis 06 - 19:17
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 8,613

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 21:37
Post #114

To i ja Wam jeszcze napiszę że i Piotrusiowi ząbki idą, dzisiaj wybiła się dolna 2, i górna 1, mamy już 5 ząbków i chyba gdzies się coś znów pcha icon_smile.gif

--------------------
Pozdrowionka :)

a tak wygl?da?em w zesz?ym roku :)
Niky
nie, 30 mar 2008 - 10:26
Martynko - kolorowych snów, uśmiechu od ucha do ucha,
pięknych bajek na dobranoc, własnego psa
i kota, co dzień nowych przygód,
butów siedmiomilowych, gwiazdki z nieba,
wspaniałych przyjaciół, i wesołej rodzinki





Ten post edytował Niky nie, 30 mar 2008 - 10:29
Niky


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 711
Dołączył: pon, 04 gru 06 - 12:59
Skąd: centralna Polska
Nr użytkownika: 8,875

GG:


post nie, 30 mar 2008 - 10:26
Post #115

Martynko - kolorowych snów, uśmiechu od ucha do ucha,
pięknych bajek na dobranoc, własnego psa
i kota, co dzień nowych przygód,
butów siedmiomilowych, gwiazdki z nieba,
wspaniałych przyjaciół, i wesołej rodzinki





--------------------
Niky
nie, 30 mar 2008 - 10:43
Mój mały gangsterek 06.gif

(fotki zrobione dziś rano)






Nie wstawiam zdjęć tej mojej pchełki, poniewaz prawda jest taka, że graniczy z cudem uchwycenie jej. Jest tak ruchliwa, że zanim ustawię wszystko, ona jest już przy mnie no i po zdjęciu. Jak ja posadze np na krzesełku, mam dosłownie dwie próby na cyknięcie zdjęcia, bo potem cierpliwość Zuzy sie kończy i albo sie zaczyna wiercić, alby zwyczajnie wyciąga recę w celu przechwycenia potencjalnie "nowej' zabawki.
No i jeszcze jeden aspekt - wkłada non stop cos do buzi, wiec na zdjęciach prawie bez głowa Zuza 21.gif

Ten post edytował Niky nie, 30 mar 2008 - 10:44
Niky


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 711
Dołączył: pon, 04 gru 06 - 12:59
Skąd: centralna Polska
Nr użytkownika: 8,875

GG:


post nie, 30 mar 2008 - 10:43
Post #116

Mój mały gangsterek 06.gif

(fotki zrobione dziś rano)






Nie wstawiam zdjęć tej mojej pchełki, poniewaz prawda jest taka, że graniczy z cudem uchwycenie jej. Jest tak ruchliwa, że zanim ustawię wszystko, ona jest już przy mnie no i po zdjęciu. Jak ja posadze np na krzesełku, mam dosłownie dwie próby na cyknięcie zdjęcia, bo potem cierpliwość Zuzy sie kończy i albo sie zaczyna wiercić, alby zwyczajnie wyciąga recę w celu przechwycenia potencjalnie "nowej' zabawki.
No i jeszcze jeden aspekt - wkłada non stop cos do buzi, wiec na zdjęciach prawie bez głowa Zuza 21.gif

--------------------
antenka
nie, 30 mar 2008 - 11:23
Witam!

Wprawdzie Martynka ma urodziny dopiero jutro icon_biggrin.gif ale dziękujemy serdecznie za życzenia. icon_biggrin.gif
Zuza śliczna panienka. Mina rozbójnika super. icon_biggrin.gif

Pozdrawiamy.
antenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 959
Dołączył: nie, 01 paź 06 - 18:36
Skąd: Biała Podlaska
Nr użytkownika: 7,768

GG:


post nie, 30 mar 2008 - 11:23
Post #117

Witam!

Wprawdzie Martynka ma urodziny dopiero jutro icon_biggrin.gif ale dziękujemy serdecznie za życzenia. icon_biggrin.gif
Zuza śliczna panienka. Mina rozbójnika super. icon_biggrin.gif

Pozdrawiamy.

--------------------
Martynka 31.03.2007. 3150g




Mo?e dla ?wiata to tylko dzieci.
Dla mnie TE dzieci to ca?y ?wiat.
rubinka
nie, 30 mar 2008 - 11:27
Martynko, kochana kruszynko w Dniu Twoich Urodzin zycze ci abys zawszy byla usmiechnieta i z radoscia odkrywala otaczajacy cie swiat. Drepcz smialo przed siebie na tych malutkich nozkach, jak nieustraszony podroznik i odkrywca. Zycze ci wielu fajnych przygod na tej drodze, niech cie ubogaca i ucza, abys wyrosla na duza dzielna dziewczynka, z ktorej twoi rodzice bede baaardzo dumni!!!




(Wiem ze to dopiero jutro, ale jutro nie bede mogla zlozyc zyczen icon_smile.gif)

Niky Zuza robi bezbledne minki 06.gif

Ten post edytował rubinka nie, 30 mar 2008 - 11:51
rubinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 966
Dołączył: wto, 01 sie 06 - 18:10
Skąd: Białystok/Cadiz (Espańa)
Nr użytkownika: 6,814

GG:


post nie, 30 mar 2008 - 11:27
Post #118

Martynko, kochana kruszynko w Dniu Twoich Urodzin zycze ci abys zawszy byla usmiechnieta i z radoscia odkrywala otaczajacy cie swiat. Drepcz smialo przed siebie na tych malutkich nozkach, jak nieustraszony podroznik i odkrywca. Zycze ci wielu fajnych przygod na tej drodze, niech cie ubogaca i ucza, abys wyrosla na duza dzielna dziewczynka, z ktorej twoi rodzice bede baaardzo dumni!!!




(Wiem ze to dopiero jutro, ale jutro nie bede mogla zlozyc zyczen icon_smile.gif)

Niky Zuza robi bezbledne minki 06.gif

--------------------
Nuestro principe azul WIKTOR

Nuestra pequena princesa CARMEN
antenka
nie, 30 mar 2008 - 11:52
pati - widzę Cię, napisz Kochana jak się czujesz?
antenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 959
Dołączył: nie, 01 paź 06 - 18:36
Skąd: Biała Podlaska
Nr użytkownika: 7,768

GG:


post nie, 30 mar 2008 - 11:52
Post #119

pati - widzę Cię, napisz Kochana jak się czujesz?

--------------------
Martynka 31.03.2007. 3150g




Mo?e dla ?wiata to tylko dzieci.
Dla mnie TE dzieci to ca?y ?wiat.
xyzzz
nie, 30 mar 2008 - 12:20
CYTAT
pati - widzę Cię, napisz Kochana jak się czujesz?


Fizycznie, bardzo dobrze, gorzej z reszta, powoli zaczynam sie denerwowowac jutrzejszym dniem.
Na weekend postanowiłam się wyłączyc od choroby, (o ile to możliwe) i spedzić jak najwiecej czasu z dziecmi.
Niestety Duda dostała wczoraj ospy wietrznej i cały czas gorączkuje.

bardzo dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, a szczególenie za prywatne wiadomości, które przeczytałam wszystkie po kilka razy (kethry powtarzam wszystkie icon_wink.gif ).
Dziękuję równiez tym, które podczytują i do mnie napisały icon_smile.gif .
Wybaczcie, że nie wszystkim odpisuję, ale nie jestem w stanie, chciałabym teraz jak najwięcej czasu spędzic z rodziną. Dzieci czują co się dzieje i sa jak przylepy. Maks zadaje bardzo dużo pytań muszę mu teraz poświęcić dużo czasu. Ciągle pyta czy to przez niego jestem chora i pojdę do szpitala ? Mówi ,że mnie kocha aż do nieba, albo dziękuje mi, że mu urodziłam taką fajną siostrzyczkę. 41.gif

Pewnie jak rozpocznę leczenie nie będe tu zaglądać, ciężko mi czytać o waszych maluszkach, o przygotowaniach do roczku, o tym jak stawiają pierwsze kroczki itd. skoro wiem, że może nie będe na roczku mojej córki i być może nie zobaczę jak stawia pierwsze samodzielne kroczki 32.gif . Same rozumiecie, że to dla mnie trudne.

Tym nie mniej dalej proszę o kciuki i dobre słowo.

Pozdrawiam

xyzzz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 454
Dołączył: śro, 16 sie 06 - 16:16
Nr użytkownika: 7,029

GG:


post nie, 30 mar 2008 - 12:20
Post #120

CYTAT
pati - widzę Cię, napisz Kochana jak się czujesz?


Fizycznie, bardzo dobrze, gorzej z reszta, powoli zaczynam sie denerwowowac jutrzejszym dniem.
Na weekend postanowiłam się wyłączyc od choroby, (o ile to możliwe) i spedzić jak najwiecej czasu z dziecmi.
Niestety Duda dostała wczoraj ospy wietrznej i cały czas gorączkuje.

bardzo dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, a szczególenie za prywatne wiadomości, które przeczytałam wszystkie po kilka razy (kethry powtarzam wszystkie icon_wink.gif ).
Dziękuję równiez tym, które podczytują i do mnie napisały icon_smile.gif .
Wybaczcie, że nie wszystkim odpisuję, ale nie jestem w stanie, chciałabym teraz jak najwięcej czasu spędzic z rodziną. Dzieci czują co się dzieje i sa jak przylepy. Maks zadaje bardzo dużo pytań muszę mu teraz poświęcić dużo czasu. Ciągle pyta czy to przez niego jestem chora i pojdę do szpitala ? Mówi ,że mnie kocha aż do nieba, albo dziękuje mi, że mu urodziłam taką fajną siostrzyczkę. 41.gif

Pewnie jak rozpocznę leczenie nie będe tu zaglądać, ciężko mi czytać o waszych maluszkach, o przygotowaniach do roczku, o tym jak stawiają pierwsze kroczki itd. skoro wiem, że może nie będe na roczku mojej córki i być może nie zobaczę jak stawia pierwsze samodzielne kroczki 32.gif . Same rozumiecie, że to dla mnie trudne.

Tym nie mniej dalej proszę o kciuki i dobre słowo.

Pozdrawiam



--------------------
Serdecznie polecam Pensjonat nad morzem :)
> Kwietniowe Kwiatuszki :), do wspólnego wychowywania podejście TRZECIE...
Start new topic
Reply to this topic
55 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 01 cze 2024 - 22:37
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama