Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
19 Stron V  « poprzednia 15 16 17 18 19 nastÄ™pna  

Jesienno - zimowy CZERWIEC 2002

> 
mamadwojki

Go??







post wto, 16 gru 2003 - 12:55
Post #321

Iwka, Ania ma zakaz chodzenia do przedszkola przez dwa tygodnie, tyle optrzeba na wygojenie (podejrzewam, ze szybciej, ale to jest z zapasem). No i u dzieci pewnie duzo szybciej sie goi niz u doroslych. Bede pisac jaki jest jej stan. Mam nadzieje, ze w ciagu tygodnia bedzie juz calkiem dobrze
Renia
wto, 16 gru 2003 - 14:13
Lunka pogratuluj Ani dzielności. Wielka z Niej kobieta icon_razz.gif
Ja to bym strasznie panikowała, a tu proszę dziecina taka odważna. Ja myślę, ze rana szybko się zagoi i życzę żeby choroby już się Aneczki nie czepiały. Uściskaj rekonwalescentkę od nas mocno. I pochwal za dorosłość.
Jak by byłam w 8-mym miesiącu ciąży Sylwia miała zastrzał w palca i trzeba było to chirurgicznie czyścić. Lekarka kazała mi wyjść na dwór,a Tomek został z Sylwią. Znieczulili Jej tylko tego palca takim psikaniem i cięli. Ja byłam przygotowana że będzie wrzeszczała strasznie a tu cisza. Byłam bardzo zdziwiona jej dzielnością.

Iwa ja czasami gram w Totka. I jak wygram to się zastanowię czy każę Tomkowi się pakować, ha ha. Ale kawał był superowy.

Ja też miałam iść jutro z Mają na szczepienie, ale ma katar więc nici z zabiegu icon_sad.gif

Ja jeszcze w Wigilię idę do pracy, a potem bym chciała 4 dni urlopu żeby mieć wolne aż do 5 stycznia. Mam nadzieję że szef się zgodzi wink.gif
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post wto, 16 gru 2003 - 14:13
Post #322

Lunka pogratuluj Ani dzielności. Wielka z Niej kobieta icon_razz.gif
Ja to bym strasznie panikowała, a tu proszę dziecina taka odważna. Ja myślę, ze rana szybko się zagoi i życzę żeby choroby już się Aneczki nie czepiały. Uściskaj rekonwalescentkę od nas mocno. I pochwal za dorosłość.
Jak by byłam w 8-mym miesiącu ciąży Sylwia miała zastrzał w palca i trzeba było to chirurgicznie czyścić. Lekarka kazała mi wyjść na dwór,a Tomek został z Sylwią. Znieczulili Jej tylko tego palca takim psikaniem i cięli. Ja byłam przygotowana że będzie wrzeszczała strasznie a tu cisza. Byłam bardzo zdziwiona jej dzielnością.

Iwa ja czasami gram w Totka. I jak wygram to się zastanowię czy każę Tomkowi się pakować, ha ha. Ale kawał był superowy.

Ja też miałam iść jutro z Mają na szczepienie, ale ma katar więc nici z zabiegu icon_sad.gif

Ja jeszcze w Wigilię idę do pracy, a potem bym chciała 4 dni urlopu żeby mieć wolne aż do 5 stycznia. Mam nadzieję że szef się zgodzi wink.gif

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
mamadwojki

Go??







post wto, 16 gru 2003 - 17:24
Post #323

na co szczepicie???
bo my w czwartek dopiero potrojna robimy... tak nma sie opoznila przez szczepienia p/grypie i te rozne choroby
baszka
wto, 16 gru 2003 - 17:36
napisłam posta i mi nie wysłało to krótko

Ania wielkie gratulacje i medal za dzielność

Kubek szybko wracaj do zdrówka

Dysia sernik zrobiłam piękny z serduszkami a ty rób zdjęcia szybko

Dzisaj mamy 3 rocznice ślubu i z tej okazji bylismy u notariusza icon_wink.gif i działka jest nasza

basia
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post wto, 16 gru 2003 - 17:36
Post #324

napisłam posta i mi nie wysłało to krótko

Ania wielkie gratulacje i medal za dzielność

Kubek szybko wracaj do zdrówka

Dysia sernik zrobiłam piękny z serduszkami a ty rób zdjęcia szybko

Dzisaj mamy 3 rocznice ślubu i z tej okazji bylismy u notariusza icon_wink.gif i działka jest nasza

basia

--------------------
user posted image
mamadwojki

Go??







post wto, 16 gru 2003 - 21:03
Post #325

Ines, no wlasnie, co w ogole jest Kubusiowi, macie jakas diagnoze?????
INES
wto, 16 gru 2003 - 21:14
Ja też krutko bo sama też chora buuuuuu

zdrówka dla ani i pochwal ja od cioci agi

a kuba znowu przeziebienie i ja też
katar i tem tak około 37,6 więc nie wysoka
a do tego ida piÄ…tki bnuuuuuuuuuuuu
mam dosyc zwłaszcza ze sama chodze na rzesach z rana do pracy a potem zapierdzielam przy kubuniu do wieczora bo radi wraca po 24 buuuuuuuu

nie mam juz siły babki icon_sad.gif

buziaki aga i kuba oboje zasmarkani
INES


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 189
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:44
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 322

GG:


post wto, 16 gru 2003 - 21:14
Post #326

Ja też krutko bo sama też chora buuuuuu

zdrówka dla ani i pochwal ja od cioci agi

a kuba znowu przeziebienie i ja też
katar i tem tak około 37,6 więc nie wysoka
a do tego ida piÄ…tki bnuuuuuuuuuuuu
mam dosyc zwłaszcza ze sama chodze na rzesach z rana do pracy a potem zapierdzielam przy kubuniu do wieczora bo radi wraca po 24 buuuuuuuu

nie mam juz siły babki icon_sad.gif

buziaki aga i kuba oboje zasmarkani

--------------------
mama kubeczka (15.06.2002) i ......(16.05.2006)

user posted image
katiek
wto, 16 gru 2003 - 22:34
Chorym-zdrówka
Ani-medal za dzielność (Lunie zresztą też)
Basi i Adamowi-gratulacje!!!! I jeszcze wielu takich rocznic...
Reniu-gratulacje
I na koniec prośba-wypełnijcie moją ankietkę (Renia wie już jaką) w temacie-praca magisterska-odpowiedzcie na pytania z ankiety (czy jakoś podobnie icon_redface.gif )
Padam na rzęsy a jeszcze kartki muszę wypisać. A chłop śpi zasłaniając się brzydkim charakterem pisma icon_evil.gif . A jutro rano jedziemy z Kingą na podranie krwi-ma być na czczo. Już się boję.Kasia
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post wto, 16 gru 2003 - 22:34
Post #327

Chorym-zdrówka
Ani-medal za dzielność (Lunie zresztą też)
Basi i Adamowi-gratulacje!!!! I jeszcze wielu takich rocznic...
Reniu-gratulacje
I na koniec prośba-wypełnijcie moją ankietkę (Renia wie już jaką) w temacie-praca magisterska-odpowiedzcie na pytania z ankiety (czy jakoś podobnie icon_redface.gif )
Padam na rzęsy a jeszcze kartki muszę wypisać. A chłop śpi zasłaniając się brzydkim charakterem pisma icon_evil.gif . A jutro rano jedziemy z Kingą na podranie krwi-ma być na czczo. Już się boję.Kasia
feroMonik
śro, 17 gru 2003 - 08:49
Dziwczynki kochane, wybaczcie, ale ja też ekspresowo - chorym życzę zdrówka, Luna wycałuj ode mnie dzielną Anię, Basiu gratuluję wam tego pierwszego kroku do wybudowania własnego domu, a wszystkie "nowe" czerwcówki całuję podwójnie, żeby nie czuły się u nas obco icon_biggrin.gif

Lecę oglądać te zdjęcia - pewnie wyszłam na nich jak wiedźma, bo byłam dość zmarnowana (za to dziś już jestem piękna - byłam wczoraj u fryzjera icon_lol.gif )
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post śro, 17 gru 2003 - 08:49
Post #328

Dziwczynki kochane, wybaczcie, ale ja też ekspresowo - chorym życzę zdrówka, Luna wycałuj ode mnie dzielną Anię, Basiu gratuluję wam tego pierwszego kroku do wybudowania własnego domu, a wszystkie "nowe" czerwcówki całuję podwójnie, żeby nie czuły się u nas obco icon_biggrin.gif

Lecę oglądać te zdjęcia - pewnie wyszłam na nich jak wiedźma, bo byłam dość zmarnowana (za to dziś już jestem piękna - byłam wczoraj u fryzjera icon_lol.gif )

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Renia
śro, 17 gru 2003 - 09:09
Basiu życzę wielu wspaniałych lat pożycia małżeńskiego icon_razz.gif
Gratulacje z powodu zakupu dziłaki (napisz coś o niej więcej).

Chorowitkom zdrówka życzę.

Ines już razy pytałam, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Jak kolczyk w jęzorku ???

Monia a co robiłaś z włosami? Ja jutro idę się podciąć, bo zarosłam jak baran po zimie icon_rolleyes.gif

No i od 29 grudnia mam 4 dni urlopu, więc wracam do pracy dopiero 5 stycznia. Niby się cieszę, ale z drugiej strony tyle dni bez WAS to koszmar będzie icon_sad.gif
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post śro, 17 gru 2003 - 09:09
Post #329

Basiu życzę wielu wspaniałych lat pożycia małżeńskiego icon_razz.gif
Gratulacje z powodu zakupu dziłaki (napisz coś o niej więcej).

Chorowitkom zdrówka życzę.

Ines już razy pytałam, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Jak kolczyk w jęzorku ???

Monia a co robiłaś z włosami? Ja jutro idę się podciąć, bo zarosłam jak baran po zimie icon_rolleyes.gif

No i od 29 grudnia mam 4 dni urlopu, więc wracam do pracy dopiero 5 stycznia. Niby się cieszę, ale z drugiej strony tyle dni bez WAS to koszmar będzie icon_sad.gif

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
anonimowy

Go??







post śro, 17 gru 2003 - 09:48
Post #330

Monika nie moge ci mejla wysłać ciągle wysyłam i nie mam potwierdzenia czy doszło. Wkurza mnie ten komputer Adam musi go przeinstalować bo się psuje mówiąc delikatnie.
Do tego dołączamy sie do Agi i Hipek też chory, zielone smarki i nie może przełykać i grzebie w piątkach icon_confused.gif A ja nic nie widzę.Aga choujemy razem! I to na święta!
Dzisaj bierzemy sanki i idziemy na górkę pojeździć ale na krótko żeby nie dobić się.
Aha i ciągle ma czerwonego siurka no i lekarka powiedziała żeby badanie moczu zrobić, ciekawe jak mu siki złapię.
Co ja moge o działeczce powiedzieć, ma 11 arów, leży w Krakowie blisko komunikacji i sklepów ale na takimosiedlu domków więc jest tam spokojnie. Jest dość kwadratowa więc łatwa do zagospodarowania.
Na wiosnÄ™ zaczniemy starania o pozwolenie na budowÄ™ i takie tam, podobno w Krakowie to trwa nawet 1,5 roku!

Całuski i jeszcze wpadnę
Basia
Renia
czw, 18 gru 2003 - 11:02
Ojej jaka tu cisza icon_cry.gif
Dziewczyny myją okna, podłogi pastują, choinki ubierają i czasu na pisanie nie mają icon_sad.gif

Jak już się obrobicie i na maluchy zajrzycie to mam do was pytanie: czy któraś ma sztuczne paznokcie (żelowe lub akrylowe) ???
Bo większość moich koleżanek ma i chciałam się z Wami skonsultować czy warto zrobić .

No więc czekam na odzew icon_razz.gif
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post czw, 18 gru 2003 - 11:02
Post #331

Ojej jaka tu cisza icon_cry.gif
Dziewczyny myją okna, podłogi pastują, choinki ubierają i czasu na pisanie nie mają icon_sad.gif

Jak już się obrobicie i na maluchy zajrzycie to mam do was pytanie: czy któraś ma sztuczne paznokcie (żelowe lub akrylowe) ???
Bo większość moich koleżanek ma i chciałam się z Wami skonsultować czy warto zrobić .

No więc czekam na odzew icon_razz.gif

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
Dyska
czw, 18 gru 2003 - 11:46
Witajcie kobialki icon_biggrin.gif
Rano mialam awarie komputera, ale nasz super zdolny informatyk naprawil piekielna maszynerie i moge do Was zajrzec.

Basienko, gratulacje z okazji rocznicy slubu i z powodu zakupu dzialki. A z tego co piszesz miejsce rewelacyjne. To kiedy na parapetowke mozemy sie wybierac? icon_wink.gif

Ines, trzymaj sie kochana!!!

Tymek tez sie zakatarzyl. Jeszcze wczoraj bylo wszystko ok w ciagu dnia - bylismy na szczepieniu (Luna - Heinego Medina i o, zapomnialam. Ostatnia w tym ciagu szczepien. Kolejna dopiero w piatym roku zycia), a po poludniu na urodzinach corci naszych przyjaciol. A wieczorem zaczal sie faflunic i dzis tez leci mu z nochala. Mam nadzieje, ze jesli sie rozchoruje to do Swiat go wykuruje.
Po badaniu i wszelkich pomiarach okazalo sie, ze wazy tyle samo co we wrzesniu, czyli 11,3 kg, ale za to urosl 4cm i mierzy 86.
No a w zwiazku z Tymciowym zakatarzeniem nie pobawie sie jutro n firmowej wigilijnej imprezie, bo nie zostawie marudnego dziecka na caly dzien bez mamy. Chyba ze mu przejdzie icon_biggrin.gif
Czy Wasze bable tez dostaja histerii gdy probujecie im wyczyscic noc? Tymek dzis w nocy przeszedl samego siebie, bo jak sie zblizylam z chusteczka to niemalze dostal spazmow. Spalam ok. 4 godzin i nie jestem zbyt rzeska. Pogoda tez nie sprzyja.
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post czw, 18 gru 2003 - 11:46
Post #332

Witajcie kobialki icon_biggrin.gif
Rano mialam awarie komputera, ale nasz super zdolny informatyk naprawil piekielna maszynerie i moge do Was zajrzec.

Basienko, gratulacje z okazji rocznicy slubu i z powodu zakupu dzialki. A z tego co piszesz miejsce rewelacyjne. To kiedy na parapetowke mozemy sie wybierac? icon_wink.gif

Ines, trzymaj sie kochana!!!

Tymek tez sie zakatarzyl. Jeszcze wczoraj bylo wszystko ok w ciagu dnia - bylismy na szczepieniu (Luna - Heinego Medina i o, zapomnialam. Ostatnia w tym ciagu szczepien. Kolejna dopiero w piatym roku zycia), a po poludniu na urodzinach corci naszych przyjaciol. A wieczorem zaczal sie faflunic i dzis tez leci mu z nochala. Mam nadzieje, ze jesli sie rozchoruje to do Swiat go wykuruje.
Po badaniu i wszelkich pomiarach okazalo sie, ze wazy tyle samo co we wrzesniu, czyli 11,3 kg, ale za to urosl 4cm i mierzy 86.
No a w zwiazku z Tymciowym zakatarzeniem nie pobawie sie jutro n firmowej wigilijnej imprezie, bo nie zostawie marudnego dziecka na caly dzien bez mamy. Chyba ze mu przejdzie icon_biggrin.gif
Czy Wasze bable tez dostaja histerii gdy probujecie im wyczyscic noc? Tymek dzis w nocy przeszedl samego siebie, bo jak sie zblizylam z chusteczka to niemalze dostal spazmow. Spalam ok. 4 godzin i nie jestem zbyt rzeska. Pogoda tez nie sprzyja.

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
Dyska
czw, 18 gru 2003 - 11:48
Reniu, paznokci nie robilam, ale mialam ochote. Jak bede dysponowala wolnym czasem to moze sie skusze. Bo to chyba bardzo dlugo trwa. A ile trwa dopelnianie i jak czesto trzeba to robic?

Nedka, Ty to chyba po niedzielnym spotkaniu nas znielubilas, bo sie nie odzywasz icon_wink.gif

Buziaki!
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post czw, 18 gru 2003 - 11:48
Post #333

Reniu, paznokci nie robilam, ale mialam ochote. Jak bede dysponowala wolnym czasem to moze sie skusze. Bo to chyba bardzo dlugo trwa. A ile trwa dopelnianie i jak czesto trzeba to robic?

Nedka, Ty to chyba po niedzielnym spotkaniu nas znielubilas, bo sie nie odzywasz icon_wink.gif

Buziaki!

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
mamadwojki

Go??







post czw, 18 gru 2003 - 12:35
Post #334

paznokcie to ja mam, owszem, ale raczej poobgryzane, niestety

Basia miala miec dzisiaj szczepienie potrojne, ale pediatra jeszcze kazala sie wstrzymac, ponoc gardlo cos nie bardzo. Tzna nie jest chora, nie ma zadnego kataru czy kaszlu, ale brala kilka tygodni temu antybiotyk i uwaza, ze jednak jeszcze nie jest idealne. Trudno, choc wolalabym juz miec to za soba, bo odkladamy to od lipca ;-(((
Miala za to zrobiony wymaz z gardla i bedzie miala pobrana krew do badan

Ania czyuje sie duzo lepiej, bawi sie, je i pije, ale ma lekki stan zapalny i smarujemy nystatyna.
feroMonik
czw, 18 gru 2003 - 12:38
Reniu, opisalam ci wszystko o paznokciach na priva - ale cos nie moge do ciebie maila wyslac! Nie chce mi sie pisac jeszcze raz - popros DysiÄ™ to ci podesle moj list.
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post czw, 18 gru 2003 - 12:38
Post #335

Reniu, opisalam ci wszystko o paznokciach na priva - ale cos nie moge do ciebie maila wyslac! Nie chce mi sie pisac jeszcze raz - popros DysiÄ™ to ci podesle moj list.

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
feroMonik
czw, 18 gru 2003 - 12:41
Z jakiegoś powodu tylko ja mam to cholerne szczepienie dopiero w styczniu - a też już bym chciała mieć wszystkie za sobą icon_sad.gif

Ja wykańczam pracę i wykańczam się pracą, więc naprawdę siły nie mam, by pisać. Ale już się zastanawiam, jak ja wytrzymam bez was aż do 5 stycznia???
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post czw, 18 gru 2003 - 12:41
Post #336

Z jakiegoś powodu tylko ja mam to cholerne szczepienie dopiero w styczniu - a też już bym chciała mieć wszystkie za sobą icon_sad.gif

Ja wykańczam pracę i wykańczam się pracą, więc naprawdę siły nie mam, by pisać. Ale już się zastanawiam, jak ja wytrzymam bez was aż do 5 stycznia???

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
hedwis z pracy

Go??







post czw, 18 gru 2003 - 12:55
Post #337

Laseczki, tak Wam marudziłam z tą moją nadzerą, więc musze skonczyc temat. Kochane to czego się najbardziej bałam, wyników wycinków, są cool. Nie macie pojęcia jaki odtańczyłam taniec głupola jak sie dowiedziałam.Bałam sie,że mogą być do bani, a wtedy co to za święta z myślą,że tzreba sie wybierac do szpitala. Na całe szczęście chociaż Kacper nie choruje.
Dycha, a tak apropos czyszczenia noska, to moja dziecina jest chyba zboczona, to ma bingo w oczach jak widzi Sterimar,do czyszczenia kicholka i waciki. Nie wiem czemu go tak to cieszy,moze dlatego,że od zawsze sprzy tego typu zabiegach wygłupialiśmy się przy tym.
Kochane a jak tam prezenciki zakupione, chałupki posprzatane? Ja mam luzik w kwestii świąt,bo moja Mama wszystkim się zajmuje, ale obiecałam sobie,że w przyszłym roku, spróbuję wreszcie sama zrobić przynajmnije Wigilię. całuję Was i Wasze pociechy gorąco.
Dyska
czw, 18 gru 2003 - 12:55
Mi tez odrzuca maila do Reni. Why?
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post czw, 18 gru 2003 - 12:55
Post #338

Mi tez odrzuca maila do Reni. Why?

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
hedwis z pracy

Go??







post czw, 18 gru 2003 - 12:56
Post #339

qrde zapomniałam zapytac, co kupiłyscie swoim chłopom pod choinke, albo co planujecie? no i robaczkom małym? w tej kwestii moja koncepcja rowna sie zeru.
mamadwojki

Go??







post czw, 18 gru 2003 - 13:19
Post #340

Jadzia, super z tymi wynikami, gratuluje!!!
A co do kataru, to baska super spokojnie znosi wyciaganie gruszka, tak jakby rozumiala, ze po tym bedzie jej sie lepiej oddychac. Normalnie szok, albo jak widzi gruszke, to sobie sama do nosa przyklada

Moniko, ale czy Ty tez mowisz o szczepieniu potrojnym (odra swinka rozyczka), bo ja jeszcze tego nie mam, wiec na to co sie daje okolo 18 mies. bede znowu czekac, jesli nic nie stanie na przeszkodzie dostanie je w polowie lutego

Ja swojemu mezowi kupilam w internecie koszulke z nadrukiem SUPER TATA, mam nadzieje, ze sie ucieszy, jakby co, to moge z domu linka podac.
> Jesienno - zimowy CZERWIEC 2002
Start new topic
Reply to this topic
19 Stron V  « poprzednia 15 16 17 18 19 nastÄ™pna
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 23 maj 2024 - 14:50
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama