Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
73 Stron V  « poprzednia 68 69 70 71 72 nastÄ™pna ostatnia   

Kwietniowe Maluchy 10

, czwarty roczek za nami...piÄ…ty przed nami
> , czwarty roczek za nami...piÄ…ty przed nami
Żabolek
piÄ…, 09 lis 2012 - 09:57
Mafia witaj w klubie z chorowaniem. Tez od 2 tyg sie męcze. Niby przeziebienie które oczywiscie zeszło na oskrzela ale cos nie minąć nie moze. Wczoraj nawet byłam u pulmonologa i znowu mam jakies świsty i standardowo zaostrzony szmer pecherzykowy. No nie chce cholerstwo odpuscic. Oczywiscie lezałam moze z pół dnia na poczatku bo miałam 38,5. A tak to funkcjonuje normalnie i chodze do pracy.

Dorott a na allegro czegos nie wyszukasz? Kolki nerkowej bardzo współczuje. Miałam pare razy bo to cholerstwo lubi wracać. A na kiedy przewiduja operacje? Bo rozumiem ze do operacji musisz sie meczyc z cewnikiem icon_sad.gif Masakra ze w takim stanie musisz chodzić do pracy! Ech polska rzeczywistość...

Ten post edytował Żabolek pią, 09 lis 2012 - 09:57
Żabolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,467
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 10:53
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 6,912




post piÄ…, 09 lis 2012 - 09:57
Post #1381

Mafia witaj w klubie z chorowaniem. Tez od 2 tyg sie męcze. Niby przeziebienie które oczywiscie zeszło na oskrzela ale cos nie minąć nie moze. Wczoraj nawet byłam u pulmonologa i znowu mam jakies świsty i standardowo zaostrzony szmer pecherzykowy. No nie chce cholerstwo odpuscic. Oczywiscie lezałam moze z pół dnia na poczatku bo miałam 38,5. A tak to funkcjonuje normalnie i chodze do pracy.

Dorott a na allegro czegos nie wyszukasz? Kolki nerkowej bardzo współczuje. Miałam pare razy bo to cholerstwo lubi wracać. A na kiedy przewiduja operacje? Bo rozumiem ze do operacji musisz sie meczyc z cewnikiem icon_sad.gif Masakra ze w takim stanie musisz chodzić do pracy! Ech polska rzeczywistość...

--------------------
Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadzasz sie, ze od tej chwili Twoje serce bedzie przebywalo poza Twoim cialem." K.Hadley

Mój Aniolek (7tydz) 04.2009

Jakub (25.04.2006)

Natalia(22.05.2010)
Dorott
piÄ…, 09 lis 2012 - 22:33
CYTAT(Żabolek @ Fri, 09 Nov 2012 - 09:57) *
Dorott a na allegro czegos nie wyszukasz? Kolki nerkowej bardzo współczuje. Miałam pare razy bo to cholerstwo lubi wracać. A na kiedy przewiduja operacje? Bo rozumiem ze do operacji musisz sie meczyc z cewnikiem icon_sad.gif Masakra ze w takim stanie musisz chodzić do pracy! Ech polska rzeczywistość...

na allegro za drogo
operacja napewno po 25.11 i tak do tego czasu muszę mieć cewnik

dziś znowu mam spadek formy, gorzej boli i pęcherz coś mi szwankuje ale to podobno wszystko dopuszczalne podczas cewnikowania więc próbuję jakoś przetrwać
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post piÄ…, 09 lis 2012 - 22:33
Post #1382

CYTAT(Żabolek @ Fri, 09 Nov 2012 - 09:57) *
Dorott a na allegro czegos nie wyszukasz? Kolki nerkowej bardzo współczuje. Miałam pare razy bo to cholerstwo lubi wracać. A na kiedy przewiduja operacje? Bo rozumiem ze do operacji musisz sie meczyc z cewnikiem icon_sad.gif Masakra ze w takim stanie musisz chodzić do pracy! Ech polska rzeczywistość...

na allegro za drogo
operacja napewno po 25.11 i tak do tego czasu muszę mieć cewnik

dziś znowu mam spadek formy, gorzej boli i pęcherz coś mi szwankuje ale to podobno wszystko dopuszczalne podczas cewnikowania więc próbuję jakoś przetrwać


--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Dorott
wto, 13 lis 2012 - 15:49
cześc

Dziewczyny nie macie w rodzinnie dziewczynki po której mogłabym odkupić zimowa kurtkę dla Weroniki? u nas dziewczynek brak icon_smile.gif byłam w lumpie ale tez nic nie wyszukałam
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post wto, 13 lis 2012 - 15:49
Post #1383

cześc

Dziewczyny nie macie w rodzinnie dziewczynki po której mogłabym odkupić zimowa kurtkę dla Weroniki? u nas dziewczynek brak icon_smile.gif byłam w lumpie ale tez nic nie wyszukałam

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Mafia
wto, 13 lis 2012 - 16:37
Dorott, mam nadzieję, że lepiej się czujesz. Niestety dziewczęcych kurtek nie mam.

Żabolku, mi dziś właśnie mija 3 tydzień chorowania. Skończyło się na antybiotyku w zastrzykach, po dwóch doustnych. icon_sad.gif Co gorsze, wcale jakoś zdrowo się nie czuję. Mam nadzieję, że u Ciebie jest poprawa.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post wto, 13 lis 2012 - 16:37
Post #1384

Dorott, mam nadzieję, że lepiej się czujesz. Niestety dziewczęcych kurtek nie mam.

Żabolku, mi dziś właśnie mija 3 tydzień chorowania. Skończyło się na antybiotyku w zastrzykach, po dwóch doustnych. icon_sad.gif Co gorsze, wcale jakoś zdrowo się nie czuję. Mam nadzieję, że u Ciebie jest poprawa.

--------------------
Mafia
Żabolek
śro, 14 lis 2012 - 11:41
Oj Mafia wspólczuje 32.gif
Ja juz prawie ok (tylko katar mi zostal) ale dzieciaki ode mnie podlapaly.
I przy okazji mam pytanie. Kuba ma pierwszy raz w życiu kaszel krtaniowy. Masz jakies rady jak mu pomoc. Kaszle okropnie. Bylismy u lekarki i kazała na maxa nawilżać (kąpiele, inhalacje itp) Leków żadnych nie dostał bo poza tym kaszlem nic mu nie jest, goraczki nie ma, gardło czyste, oskrzela czyste. W nocy nie kaszle tylko w dzień.Jak sie nie poprawi to w czwartek idziemy do kontroli i cos pewnie dostanie.
Natala dla odmiany w dzien nie kaszle a w nocy non stop ale u niej to od kataru bo nos ma zawalony na maxa.
Żabolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,467
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 10:53
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 6,912




post śro, 14 lis 2012 - 11:41
Post #1385

Oj Mafia wspólczuje 32.gif
Ja juz prawie ok (tylko katar mi zostal) ale dzieciaki ode mnie podlapaly.
I przy okazji mam pytanie. Kuba ma pierwszy raz w życiu kaszel krtaniowy. Masz jakies rady jak mu pomoc. Kaszle okropnie. Bylismy u lekarki i kazała na maxa nawilżać (kąpiele, inhalacje itp) Leków żadnych nie dostał bo poza tym kaszlem nic mu nie jest, goraczki nie ma, gardło czyste, oskrzela czyste. W nocy nie kaszle tylko w dzień.Jak sie nie poprawi to w czwartek idziemy do kontroli i cos pewnie dostanie.
Natala dla odmiany w dzien nie kaszle a w nocy non stop ale u niej to od kataru bo nos ma zawalony na maxa.

--------------------
Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadzasz sie, ze od tej chwili Twoje serce bedzie przebywalo poza Twoim cialem." K.Hadley

Mój Aniolek (7tydz) 04.2009

Jakub (25.04.2006)

Natalia(22.05.2010)
Mafia
śro, 14 lis 2012 - 12:14
Żabolku, faktycznie nawilżanie to podstawa. Filip pije len, ale jak nie da rady Kuba przełknąć to rób mu kisiel, on się osadza na gardle i przynosi ulgę. Pić po prostu co chwilę po trochę, można robić inhalacje z soli fizjologicznej, dłużej posiedzieć w wannie (chodzi o zaparowane pomieszczenie). Zapalenie krtani raczej jest wirusowe i moi nie dostają innych leków.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post śro, 14 lis 2012 - 12:14
Post #1386

Żabolku, faktycznie nawilżanie to podstawa. Filip pije len, ale jak nie da rady Kuba przełknąć to rób mu kisiel, on się osadza na gardle i przynosi ulgę. Pić po prostu co chwilę po trochę, można robić inhalacje z soli fizjologicznej, dłużej posiedzieć w wannie (chodzi o zaparowane pomieszczenie). Zapalenie krtani raczej jest wirusowe i moi nie dostają innych leków.

--------------------
Mafia
Dorott
śro, 21 lis 2012 - 10:08
cześć

w niedzielÄ™ jadÄ™ do Bydgoszczy do szpitala...potrzymacie kciuki?
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post śro, 21 lis 2012 - 10:08
Post #1387

cześć

w niedzielÄ™ jadÄ™ do Bydgoszczy do szpitala...potrzymacie kciuki?

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
iff
piÄ…, 23 lis 2012 - 20:19
Dorott trzymam kciuki przytul.gif
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post piÄ…, 23 lis 2012 - 20:19
Post #1388

Dorott trzymam kciuki przytul.gif
Mafia
pon, 26 lis 2012 - 10:51
Dorott, kciuki oczywiście trzmam! Mam nadzieję, ze będą dobre wieści.

Jakie macie typy na prezenty mikołajkowe i gwiazdkowe dla dzieci? U nas 15367 zestaw lego. icon_rolleyes.gif Jakoś tego nigdy dość. icon_wink.gif


Filip od kilku dni przeżywa fascynację odmierzaniem czasu i sprawdzaniem godziny. Nawet do szkoły założył zegarek. icon_wink.gif Ale widzę, że radzi sobie calkiem nieźle z odczytywaniem, choć jest to męczące dla otoczenia. icon_wink.gif
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post pon, 26 lis 2012 - 10:51
Post #1389

Dorott, kciuki oczywiście trzmam! Mam nadzieję, ze będą dobre wieści.

Jakie macie typy na prezenty mikołajkowe i gwiazdkowe dla dzieci? U nas 15367 zestaw lego. icon_rolleyes.gif Jakoś tego nigdy dość. icon_wink.gif


Filip od kilku dni przeżywa fascynację odmierzaniem czasu i sprawdzaniem godziny. Nawet do szkoły założył zegarek. icon_wink.gif Ale widzę, że radzi sobie calkiem nieźle z odczytywaniem, choć jest to męczące dla otoczenia. icon_wink.gif

--------------------
Mafia
Dorott
śro, 28 lis 2012 - 09:25
cześć

niestety wieści gorsze....znaczy mam zniszczony moczowód i lekarzowi z Bydgoszczy nie podoba się, że widzi jakieś złogi, okruchy jakby obok moczowodu...musze mieć zrobionę uronografię z kontrastem żeby dokładnie to ocenić...cewnika nie mogą wyjąć bo wzystko wróci...cały czas mam czekać...zobaczymy za 2 tygodnie czy to ESWl coś dało

mam nadzieję, że na święta nie wyląduję na stole icon_sad.gif

co do prezentów świątecznych dla Weroniki to niemyślę...wogóle jakoś święta w tym roku mnie nie cieszą...zaczynam wpadać znowu w koło niekończących się potknięć ehhh
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post śro, 28 lis 2012 - 09:25
Post #1390

cześć

niestety wieści gorsze....znaczy mam zniszczony moczowód i lekarzowi z Bydgoszczy nie podoba się, że widzi jakieś złogi, okruchy jakby obok moczowodu...musze mieć zrobionę uronografię z kontrastem żeby dokładnie to ocenić...cewnika nie mogą wyjąć bo wzystko wróci...cały czas mam czekać...zobaczymy za 2 tygodnie czy to ESWl coś dało

mam nadzieję, że na święta nie wyląduję na stole icon_sad.gif

co do prezentów świątecznych dla Weroniki to niemyślę...wogóle jakoś święta w tym roku mnie nie cieszą...zaczynam wpadać znowu w koło niekończących się potknięć ehhh

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Mafia
pon, 03 gru 2012 - 13:16
Dorott, mam nadzieję, ze będą lepsze wiadomości. Jak się czujesz?
Trzymaj siÄ™ jakoÅ›.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post pon, 03 gru 2012 - 13:16
Post #1391

Dorott, mam nadzieję, ze będą lepsze wiadomości. Jak się czujesz?
Trzymaj siÄ™ jakoÅ›.

--------------------
Mafia
Dorott
pon, 03 gru 2012 - 16:02
CYTAT(Mafia @ Mon, 03 Dec 2012 - 13:16) *
Dorott, mam nadzieję, ze będą lepsze wiadomości. Jak się czujesz?
Trzymaj siÄ™ jakoÅ›.


dzięki...trzymam się icon_smile.gif

wiecie co Wera napisała w liście do Mikołaja..."żeby mama była zdrowa." myślałam, że mi serce pęknie
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post pon, 03 gru 2012 - 16:02
Post #1392

CYTAT(Mafia @ Mon, 03 Dec 2012 - 13:16) *
Dorott, mam nadzieję, ze będą lepsze wiadomości. Jak się czujesz?
Trzymaj siÄ™ jakoÅ›.


dzięki...trzymam się icon_smile.gif

wiecie co Wera napisała w liście do Mikołaja..."żeby mama była zdrowa." myślałam, że mi serce pęknie


--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Dorott
wto, 04 gru 2012 - 10:44
Dziewczyny szukam łyżew rozm 33 lub regulowane dla Weroniki...nie macie może?
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post wto, 04 gru 2012 - 10:44
Post #1393

Dziewczyny szukam łyżew rozm 33 lub regulowane dla Weroniki...nie macie może?

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Mafia
pon, 10 gru 2012 - 08:57
Dorott, jak sie czujesz? Coś więcej wiadomo?

U nas bardzo duże opady śniegu. Stresuje mnie dojeżdżanie, ale co zrobić, trzeba przetrwać.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post pon, 10 gru 2012 - 08:57
Post #1394

Dorott, jak sie czujesz? Coś więcej wiadomo?

U nas bardzo duże opady śniegu. Stresuje mnie dojeżdżanie, ale co zrobić, trzeba przetrwać.

--------------------
Mafia
Dorott
pon, 10 gru 2012 - 09:01
cześć

u nas też śnieg, którego nienawidzę brrrrrrrrrrrr

w weekend miałam kryzys...ciemno brązowy mocz i straszny ból pęchęrza plus latanie co 5 minut do WC...jestem tym bardzo zmęczona
chyba naziębłam od nóg bo mam cienkie buty i stąd takie sensacje icon_sad.gif

mam kolejne skierowanie do Bydgoszczy muszę się zarejestrować

poza tym jakoś sie trzymam i próbuję o tym nie myśleć..

a jak Maciu u Ciebie?
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post pon, 10 gru 2012 - 09:01
Post #1395

cześć

u nas też śnieg, którego nienawidzę brrrrrrrrrrrr

w weekend miałam kryzys...ciemno brązowy mocz i straszny ból pęchęrza plus latanie co 5 minut do WC...jestem tym bardzo zmęczona
chyba naziębłam od nóg bo mam cienkie buty i stąd takie sensacje icon_sad.gif

mam kolejne skierowanie do Bydgoszczy muszę się zarejestrować

poza tym jakoś sie trzymam i próbuję o tym nie myśleć..

a jak Maciu u Ciebie?

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Mafia
pon, 10 gru 2012 - 09:41
Dorott, mam nadzieję, że jednak zostaniesz wyleczona i wszsytko skończy się dobrze. Kiedy planujesz wizytę?

U nas właściwie nic specjalnego się nie dzieje. Żyjemy pracą, szkołą i jakimiś rozrywkami. Filipa fascynuje mierzenie czasu, sprawdzanie pogody itd. Zamęcza nas tym. Co chwilę sprawdza ile jeszcze zostało czasu do jakiejś wybranej godziny. Albo odpala aplikacje w moim telefonie i kontroluje na wykresie kiedy będzie padać śnieg i ile stopni o jakiej porze będzie. Robi to setki razy w ciągu dnia. Wczoraj się wkręcił w oglądanie atlasu geograficznego brata, odczytywał różne nazwy przy pomocy lupy.

W jakie gry planszowe grajÄ… Wasze dzieci?
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post pon, 10 gru 2012 - 09:41
Post #1396

Dorott, mam nadzieję, że jednak zostaniesz wyleczona i wszsytko skończy się dobrze. Kiedy planujesz wizytę?

U nas właściwie nic specjalnego się nie dzieje. Żyjemy pracą, szkołą i jakimiś rozrywkami. Filipa fascynuje mierzenie czasu, sprawdzanie pogody itd. Zamęcza nas tym. Co chwilę sprawdza ile jeszcze zostało czasu do jakiejś wybranej godziny. Albo odpala aplikacje w moim telefonie i kontroluje na wykresie kiedy będzie padać śnieg i ile stopni o jakiej porze będzie. Robi to setki razy w ciągu dnia. Wczoraj się wkręcił w oglądanie atlasu geograficznego brata, odczytywał różne nazwy przy pomocy lupy.

W jakie gry planszowe grajÄ… Wasze dzieci?

--------------------
Mafia
Dorott
pon, 10 gru 2012 - 09:57
CYTAT(Mafia @ Mon, 10 Dec 2012 - 09:41) *
Dorott, mam nadzieję, że jednak zostaniesz wyleczona i wszsytko skończy się dobrze. Kiedy planujesz wizytę?

w też to próbuję wierzyć icon_smile.gif do 20+-01-2013 mogę mieć maksymalnie założony ten cewnik...więc wtedy pewnie najpóźniej okaże się co dalej i bedąś jakieś sensowne decyzje icon_smile.gif
a do Bydgoszczy będe dzwonić jutro bo chcę iść do tego samego lekarza co byłam poprzednio icon_smile.gif



CYTAT(Mafia @ Mon, 10 Dec 2012 - 09:41) *
W jakie gry planszowe grajÄ… Wasze dzieci?

Wera gra w warcaby, chińczyka, grzybobranie, i w jakieś węże nie wiem jak dokłądnie sie ta gra nazywa
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post pon, 10 gru 2012 - 09:57
Post #1397

CYTAT(Mafia @ Mon, 10 Dec 2012 - 09:41) *
Dorott, mam nadzieję, że jednak zostaniesz wyleczona i wszsytko skończy się dobrze. Kiedy planujesz wizytę?

w też to próbuję wierzyć icon_smile.gif do 20+-01-2013 mogę mieć maksymalnie założony ten cewnik...więc wtedy pewnie najpóźniej okaże się co dalej i bedąś jakieś sensowne decyzje icon_smile.gif
a do Bydgoszczy będe dzwonić jutro bo chcę iść do tego samego lekarza co byłam poprzednio icon_smile.gif



CYTAT(Mafia @ Mon, 10 Dec 2012 - 09:41) *
W jakie gry planszowe grajÄ… Wasze dzieci?

Wera gra w warcaby, chińczyka, grzybobranie, i w jakieś węże nie wiem jak dokłądnie sie ta gra nazywa


--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Dorott
pon, 17 gru 2012 - 10:55
jak przygotowania na świąt?

posprzątane już?
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post pon, 17 gru 2012 - 10:55
Post #1398

jak przygotowania na świąt?

posprzątane już?

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Dorott
pon, 17 gru 2012 - 21:51
skończyłam moje wypociny nad Weroniki przebraniem na jasełka...w tym roku ma być choinką icon_smile.gif



w rzeczywistości wygląda trochę lepiej icon_smile.gif
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post pon, 17 gru 2012 - 21:51
Post #1399

skończyłam moje wypociny nad Weroniki przebraniem na jasełka...w tym roku ma być choinką icon_smile.gif



w rzeczywistości wygląda trochę lepiej icon_smile.gif

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Mafia
śro, 19 gru 2012 - 12:43
Dorott, przebranie świetne.

Aktualnie jestem na ścieżce wojennej ze szkołą. Czuje, że sprawa się szybko nie zakończy i rozważam nawet przeniesienie małego do innej szkoły (nauczycielka się odgrywa już na synu). Ale czas pokaże. Nie chcę opisywać tego na otwartym forum, pisałam na starszakach (jeśli macie tam dostęp).

Do Świąt wielkich przygotowań nie robię, bo my się spotykamy rodzinnie i każdy ma od lat przydzielone swoje zadania. Prezenty kupiłam dość dawno, przedwczoraj musiałam wymyslić i dokupic dla dwójki dzieci, bo nas odwiedzą w Święta. Sprzątam dokładniej po Świętach, jak ten tłum przeleje sie przez dom. Syn z siostrzenica generują bajzel blyskawicznie. Okna myłam w październiku i do wiosny nie planuję tego. icon_wink.gif Generalnie zapowiada się fajny czas, siostra z przyległościami przyjezdża juz w sobotę, więc zamieszanie będzie. W drugi dzień Świąt wpadną znajomi zza morza i rodzina. A potem jedziemy w góry na narty.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post śro, 19 gru 2012 - 12:43
Post #1400

Dorott, przebranie świetne.

Aktualnie jestem na ścieżce wojennej ze szkołą. Czuje, że sprawa się szybko nie zakończy i rozważam nawet przeniesienie małego do innej szkoły (nauczycielka się odgrywa już na synu). Ale czas pokaże. Nie chcę opisywać tego na otwartym forum, pisałam na starszakach (jeśli macie tam dostęp).

Do Świąt wielkich przygotowań nie robię, bo my się spotykamy rodzinnie i każdy ma od lat przydzielone swoje zadania. Prezenty kupiłam dość dawno, przedwczoraj musiałam wymyslić i dokupic dla dwójki dzieci, bo nas odwiedzą w Święta. Sprzątam dokładniej po Świętach, jak ten tłum przeleje sie przez dom. Syn z siostrzenica generują bajzel blyskawicznie. Okna myłam w październiku i do wiosny nie planuję tego. icon_wink.gif Generalnie zapowiada się fajny czas, siostra z przyległościami przyjezdża juz w sobotę, więc zamieszanie będzie. W drugi dzień Świąt wpadną znajomi zza morza i rodzina. A potem jedziemy w góry na narty.

--------------------
Mafia
> Kwietniowe Maluchy 10, czwarty roczek za nami...piÄ…ty przed nami
Start new topic
Reply to this topic
73 Stron V  « poprzednia 68 69 70 71 72 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 17 cze 2024 - 13:19
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama