Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
42 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 następna ostatnia   

LISTOPADOWO-GRUDNIOWE ZŁOTKA 2009 CZ. IV

> 
Wiesia30
śro, 18 lip 2012 - 20:00
Cześć dziewczyny icon_smile.gif
Ja również dołączam się z GRUDNOWYCH BRZDĄCÓW.
Czasu za wiele na pisanie nie mam,bo wracam z pracy o 17:30 i już mi sie nic niechce.
Sebuś też w dzień śpi ok 3 godz.A mleko w proszku jeszcze mu daje rano i wieczorem.Myślę,że do grudnia jeszcze mu bede dawać.
Małgosiu życzę dużo zdrówka.
Myślę,że mnie również przygarniecie jak pozostałe moje koleżanki z forum icon_smile.gif
Pozdrawiam Was wszystkie icon_smile.gif
Wiesia30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 820
Dołączył: śro, 13 maj 09 - 13:56
Skąd: Rybnik
Nr użytkownika: 27,188

GG:


post śro, 18 lip 2012 - 20:00
Post #101

Cześć dziewczyny icon_smile.gif
Ja również dołączam się z GRUDNOWYCH BRZDĄCÓW.
Czasu za wiele na pisanie nie mam,bo wracam z pracy o 17:30 i już mi sie nic niechce.
Sebuś też w dzień śpi ok 3 godz.A mleko w proszku jeszcze mu daje rano i wieczorem.Myślę,że do grudnia jeszcze mu bede dawać.
Małgosiu życzę dużo zdrówka.
Myślę,że mnie również przygarniecie jak pozostałe moje koleżanki z forum icon_smile.gif
Pozdrawiam Was wszystkie icon_smile.gif

--------------------
mlovea
śro, 18 lip 2012 - 21:43
Cześć Wiesiu icon_smile.gif

Co do zabaw, to na razie Kamil odpada icon_wink.gif
Maja uwielbia drewniane klocki, takie zwykłe prostokąty, tatuś jej w pracy naciął całe pudło. Najchętniej oczywiście bawi się z którymś z nas, ale sama też potrafi.
Jeśli posiadacie pomieszczenie, które można "zrujnować" (piwnica? icon_wink.gif; ewentualnie ogród), zamknijcie tam dzieci z farbkami i kartkami - u nas spokój dla rodziców przez długi czas. Albo wycinanie i naklejanie, też zajmuje Majkę.

Majka wyjechała na wakacje, do piątku nocuje u dziadków. Przeszczęśliwa jest z tego powodu.

Dziś spędziłam z dzieciakami cały dzień w mieście, spotkałam się m.in. z koleżankami. Wracam, a tu trawka skoszona, drzewka podcięte, zielicho wyrwane. No proszę, a jak jesteśmy w domu, to mąż po pracy strasznie zmęczony i najchętniej by spał całe popołudnie icon_rolleyes.gif Wniosek - więcej mojego balowania poza domem! icon_biggrin.gif
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
Skąd: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post śro, 18 lip 2012 - 21:43
Post #102

Cześć Wiesiu icon_smile.gif

Co do zabaw, to na razie Kamil odpada icon_wink.gif
Maja uwielbia drewniane klocki, takie zwykłe prostokąty, tatuś jej w pracy naciął całe pudło. Najchętniej oczywiście bawi się z którymś z nas, ale sama też potrafi.
Jeśli posiadacie pomieszczenie, które można "zrujnować" (piwnica? icon_wink.gif; ewentualnie ogród), zamknijcie tam dzieci z farbkami i kartkami - u nas spokój dla rodziców przez długi czas. Albo wycinanie i naklejanie, też zajmuje Majkę.

Majka wyjechała na wakacje, do piątku nocuje u dziadków. Przeszczęśliwa jest z tego powodu.

Dziś spędziłam z dzieciakami cały dzień w mieście, spotkałam się m.in. z koleżankami. Wracam, a tu trawka skoszona, drzewka podcięte, zielicho wyrwane. No proszę, a jak jesteśmy w domu, to mąż po pracy strasznie zmęczony i najchętniej by spał całe popołudnie icon_rolleyes.gif Wniosek - więcej mojego balowania poza domem! icon_biggrin.gif

--------------------


Andzia20
czw, 19 lip 2012 - 09:55
Wiesia witaj:)

mlovea tez tak mam z mezem:) przy nas zmeczeni a bez nas potrafia duzo zrobic:)

Mam juz dosyc tej pogody i nie moge sie doczekac az wroca cieplejsze dni bo kupilam dziewczynkom wiekszy basen i nawet go jeszcze z opakowania nie wyciaglam:/
Andzia20


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 485
Dołączył: pon, 27 kwi 09 - 08:15
Skąd: lubliniec
Nr użytkownika: 26,901

GG:


post czw, 19 lip 2012 - 09:55
Post #103

Wiesia witaj:)

mlovea tez tak mam z mezem:) przy nas zmeczeni a bez nas potrafia duzo zrobic:)

Mam juz dosyc tej pogody i nie moge sie doczekac az wroca cieplejsze dni bo kupilam dziewczynkom wiekszy basen i nawet go jeszcze z opakowania nie wyciaglam:/

--------------------



Miki79
czw, 19 lip 2012 - 10:31
Wiesia - jasne, że chętnie Was przygarniemy icon_wink.gif Jak chcesz mieć swoje miejsce na pierwszej stronie to podeślij mi fotki Sebastianka (będziemy mieć wreszcie drugiego rodzynka 03.gif ) od urodzenia do teraz co pół roku oraz datę, wagę i wzrost w dniu urodzenia.
Miki79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,364
Dołączył: nie, 26 mar 06 - 10:10
Skąd: Opole
Nr użytkownika: 5,363




post czw, 19 lip 2012 - 10:31
Post #104

Wiesia - jasne, że chętnie Was przygarniemy icon_wink.gif Jak chcesz mieć swoje miejsce na pierwszej stronie to podeślij mi fotki Sebastianka (będziemy mieć wreszcie drugiego rodzynka 03.gif ) od urodzenia do teraz co pół roku oraz datę, wagę i wzrost w dniu urodzenia.

--------------------
Iwona - mama:


Orinoko
czw, 19 lip 2012 - 13:20
A gdzie to nasza NuuŚka? Da się wywołać?
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post czw, 19 lip 2012 - 13:20
Post #105

A gdzie to nasza NuuŚka? Da się wywołać?

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
alecta
pią, 20 lip 2012 - 06:50
Dziewczyny z kontem na FB czy mogę prosić o polubienie mojejSTRONY? 06.gif

Dziś jedziemy do WLC 06.gif
Czekam aż mąż wróci ze służby, dopakujemy się i w drogę icon_smile.gif
Powinnam się teraz zacząć ogarniać, ale muszę Tymosława uśpić, bo wstał wcześnie i marudzi mi tu:P
alecta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,120
Dołączył: sob, 13 cze 09 - 15:42
Skąd: Przeworsk
Nr użytkownika: 27,763




post pią, 20 lip 2012 - 06:50
Post #106

Dziewczyny z kontem na FB czy mogę prosić o polubienie mojejSTRONY? 06.gif

Dziś jedziemy do WLC 06.gif
Czekam aż mąż wróci ze służby, dopakujemy się i w drogę icon_smile.gif
Powinnam się teraz zacząć ogarniać, ale muszę Tymosława uśpić, bo wstał wcześnie i marudzi mi tu:P

--------------------
julitka_82
pią, 20 lip 2012 - 09:41
Hejka, to i ja dołaczam do Was:)
Przepraszam Was grudniówki , że się dawno nie odzywałam, ale naprawdę nie mam czasu icon_sad.gif
Od 3 tygodni zasuwam jak mały Kazio, bo jedna z koleżanek na urlopie i same wiecie jak to jest icon_smile.gif No, ale ja za 3 tygodnie pójde już na traki 3-tygodniowy wypoczynek i będę szczęśliwa icon_smile.gif hehhehe
Wyjeżdzam z Nataszką do moich rodziców, a mój mąż w końcu zrobi małej jej własny pokoik:) My odzyskamy swą sypialnię, a ona będzie miała swoj azylek icon_smile.gif
U nas ogólnie ok jeśli chodzi o zdrówko, od kwietnia nic nam się nie przypałętało poza katarkiem, i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa, bo odstawiliśmy wszystkie leki alergiczne icon_smile.gif Poza tym Nataszka bardzo urosła, o dyskusjach nie wspomnę icon_smile.gif Ostatnio malowałam sobie paznokcie na stopach, a ona zdjęła sobie skarpetki i mówi: A moje stopki icon_smile.gif więc sie wspólnie umalowałyśmy:)
Wiem, ze ona jest malutka, ale w takich jendorazowych akcjach nie widzę nic złego.
Pisalam już chyba, że Nata nie dostała się do przedszkola publicznego, więc zostaje tam gdzie jest. Z jednej strony mi to nie przeszkadza, bo zna ciocie, lubi to miejsce i ma swoje koleżanki. Chodziło jedynie o kwestie finansowe, ale jakoś przeboleje icon_smile.gif


Dzisiaj idziemy na wybieranie zdjęć, bo w zeszłym tygodniu mieliśmy sesję rodzinną, jak tylko będę miała aktualne zdjęcia to zamieszczę i pokażę jak Nataszka mi wydoroślała.

Buziale dla WAS !!!!!

julitka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: pią, 25 cze 10 - 17:27
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 33,451

GG:


post pią, 20 lip 2012 - 09:41
Post #107

Hejka, to i ja dołaczam do Was:)
Przepraszam Was grudniówki , że się dawno nie odzywałam, ale naprawdę nie mam czasu icon_sad.gif
Od 3 tygodni zasuwam jak mały Kazio, bo jedna z koleżanek na urlopie i same wiecie jak to jest icon_smile.gif No, ale ja za 3 tygodnie pójde już na traki 3-tygodniowy wypoczynek i będę szczęśliwa icon_smile.gif hehhehe
Wyjeżdzam z Nataszką do moich rodziców, a mój mąż w końcu zrobi małej jej własny pokoik:) My odzyskamy swą sypialnię, a ona będzie miała swoj azylek icon_smile.gif
U nas ogólnie ok jeśli chodzi o zdrówko, od kwietnia nic nam się nie przypałętało poza katarkiem, i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa, bo odstawiliśmy wszystkie leki alergiczne icon_smile.gif Poza tym Nataszka bardzo urosła, o dyskusjach nie wspomnę icon_smile.gif Ostatnio malowałam sobie paznokcie na stopach, a ona zdjęła sobie skarpetki i mówi: A moje stopki icon_smile.gif więc sie wspólnie umalowałyśmy:)
Wiem, ze ona jest malutka, ale w takich jendorazowych akcjach nie widzę nic złego.
Pisalam już chyba, że Nata nie dostała się do przedszkola publicznego, więc zostaje tam gdzie jest. Z jednej strony mi to nie przeszkadza, bo zna ciocie, lubi to miejsce i ma swoje koleżanki. Chodziło jedynie o kwestie finansowe, ale jakoś przeboleje icon_smile.gif


Dzisiaj idziemy na wybieranie zdjęć, bo w zeszłym tygodniu mieliśmy sesję rodzinną, jak tylko będę miała aktualne zdjęcia to zamieszczę i pokażę jak Nataszka mi wydoroślała.

Buziale dla WAS !!!!!



--------------------
mlovea
pią, 20 lip 2012 - 21:33
CYTAT(alecta @ Fri, 20 Jul 2012 - 07:50) *
Dziewczyny z kontem na FB czy mogę prosić o polubienie mojej

Zrobione.
To ja sie podepnę pod prosbę z moją stroną:

Fajnie, że sie odezwałaś, julitka_82. Czekam na zdjęcia z niecierpliwością.

Pokłóciłam się dziś z mamą i mam doła. Pierwszy raz chyba od czasów, jak byłam nastolatką. A już na pewno od czasu urodzenia Majki. Pewnie jutro będzie już OK, ale płakałam przez całą drogę do domu.
Poszło o to, że niby Maję usypiam na siłę, zmuszam ją do spania. Ale jak dzieciak łazi od rana marudny i stale ryczy bez powodu, to chyba można kazać mu iść spać? [Maja przed każdą drzemką urządza sceny, ja już umiem ją usypiać i nie robi to na mnie wrażenia] Padło kilka słó w nerwach i zabrałam dzieciaki do domu.

Ten post edytował mlovea śro, 14 sie 2013 - 22:53
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
Skąd: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post pią, 20 lip 2012 - 21:33
Post #108

CYTAT(alecta @ Fri, 20 Jul 2012 - 07:50) *
Dziewczyny z kontem na FB czy mogę prosić o polubienie mojej

Zrobione.
To ja sie podepnę pod prosbę z moją stroną:

Fajnie, że sie odezwałaś, julitka_82. Czekam na zdjęcia z niecierpliwością.

Pokłóciłam się dziś z mamą i mam doła. Pierwszy raz chyba od czasów, jak byłam nastolatką. A już na pewno od czasu urodzenia Majki. Pewnie jutro będzie już OK, ale płakałam przez całą drogę do domu.
Poszło o to, że niby Maję usypiam na siłę, zmuszam ją do spania. Ale jak dzieciak łazi od rana marudny i stale ryczy bez powodu, to chyba można kazać mu iść spać? [Maja przed każdą drzemką urządza sceny, ja już umiem ją usypiać i nie robi to na mnie wrażenia] Padło kilka słó w nerwach i zabrałam dzieciaki do domu.

--------------------


Orinoko
pią, 20 lip 2012 - 21:50
Grudniówki, witajcie u nas 03.gif

CYTAT(alecta @ Fri, 20 Jul 2012 - 07:50) *
Dziewczyny z kontem na FB czy mogę prosić o polubienie mojejSTRONY? 06.gif

Dziś jedziemy do WLC 06.gif
Czekam aż mąż wróci ze służby, dopakujemy się i w drogę icon_smile.gif
Powinnam się teraz zacząć ogarniać, ale muszę Tymosława uśpić, bo wstał wcześnie i marudzi mi tu:P


Alecta, szerokiej drogi i mnóstwa okazji do robienia tak pięknych zdjęć jakie masz na stronce, żeby ta Facebookowa też się zapełniła. Baaaardzo, ale to baaaaaaaardzo mi się podoba Twoje spojrzenie na świat 06.gif



Ten post edytował Orinoko pią, 20 lip 2012 - 21:50
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post pią, 20 lip 2012 - 21:50
Post #109

Grudniówki, witajcie u nas 03.gif

CYTAT(alecta @ Fri, 20 Jul 2012 - 07:50) *
Dziewczyny z kontem na FB czy mogę prosić o polubienie mojejSTRONY? 06.gif

Dziś jedziemy do WLC 06.gif
Czekam aż mąż wróci ze służby, dopakujemy się i w drogę icon_smile.gif
Powinnam się teraz zacząć ogarniać, ale muszę Tymosława uśpić, bo wstał wcześnie i marudzi mi tu:P


Alecta, szerokiej drogi i mnóstwa okazji do robienia tak pięknych zdjęć jakie masz na stronce, żeby ta Facebookowa też się zapełniła. Baaaardzo, ale to baaaaaaaardzo mi się podoba Twoje spojrzenie na świat 06.gif



--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
szczurki2
pią, 20 lip 2012 - 23:05
Dziewczynki moje kochane. Mam wielka prosbe o wypełnienie ankiety i ewentualna pomoc. Potzrbne kobiety 18-45 ,ankieta dość długa ale wazna . Pomoze w zmianie wizerunku kobiet niepełnosprawnych fizycznie. Może też macie wsrod znajomych kobiety niepełnosprane fizycznie.
Ankiete wyslę na maila. dane na pw .
Z góry wielkie dzięks. blagam.gif

szczurki2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,099
Dołączył: czw, 18 mar 10 - 22:19
Skąd: Knurów
Nr użytkownika: 32,187




post pią, 20 lip 2012 - 23:05
Post #110

Dziewczynki moje kochane. Mam wielka prosbe o wypełnienie ankiety i ewentualna pomoc. Potzrbne kobiety 18-45 ,ankieta dość długa ale wazna . Pomoze w zmianie wizerunku kobiet niepełnosprawnych fizycznie. Może też macie wsrod znajomych kobiety niepełnosprane fizycznie.
Ankiete wyslę na maila. dane na pw .
Z góry wielkie dzięks. blagam.gif



--------------------


Iwona, mama Marysi i Jaśka

Dirty Diana
sob, 21 lip 2012 - 09:36
CYTAT(Orinoko @ Fri, 20 Jul 2012 - 21:50) *
Alecta, (...) Baaaardzo, ale to baaaaaaaardzo mi się podoba Twoje spojrzenie na świat 06.gif


Mnie też. Bardzo.
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post sob, 21 lip 2012 - 09:36
Post #111

CYTAT(Orinoko @ Fri, 20 Jul 2012 - 21:50) *
Alecta, (...) Baaaardzo, ale to baaaaaaaardzo mi się podoba Twoje spojrzenie na świat 06.gif


Mnie też. Bardzo.

--------------------
alecta
sob, 21 lip 2012 - 12:21
Dziekuje bardzo.
Naprawde milo mi to czytac icon_redface.gif

My dojechalismy wczoraj po 19.
Nikola ucieszyla sie jak zobaczyla "babcie tejenie kochana" i nawet z nia spala.
Za to Tymek sie rozplakal i to tak jak nigdy!
Nawet po szczepieniu tak nie plakal!!
Teraz czekamy na obiad i idziemy do tesciow bo nie moga sie juz doczekac az wnuki zobacza icon_smile.gif
alecta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,120
Dołączył: sob, 13 cze 09 - 15:42
Skąd: Przeworsk
Nr użytkownika: 27,763




post sob, 21 lip 2012 - 12:21
Post #112

Dziekuje bardzo.
Naprawde milo mi to czytac icon_redface.gif

My dojechalismy wczoraj po 19.
Nikola ucieszyla sie jak zobaczyla "babcie tejenie kochana" i nawet z nia spala.
Za to Tymek sie rozplakal i to tak jak nigdy!
Nawet po szczepieniu tak nie plakal!!
Teraz czekamy na obiad i idziemy do tesciow bo nie moga sie juz doczekac az wnuki zobacza icon_smile.gif

--------------------
michalenka
nie, 22 lip 2012 - 07:28
CYTAT(alecta @ Sat, 21 Jul 2012 - 11:21) *
Teraz czekamy na obiad i idziemy do tesciow bo nie moga sie juz doczekac az wnuki zobacza icon_smile.gif


ZAZDROSZCZE !!!

Ten post edytował michalenka nie, 22 lip 2012 - 07:30
michalenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 859
Dołączył: sob, 19 maj 07 - 13:37
Nr użytkownika: 14,403

GG:


post nie, 22 lip 2012 - 07:28
Post #113

CYTAT(alecta @ Sat, 21 Jul 2012 - 11:21) *
Teraz czekamy na obiad i idziemy do tesciow bo nie moga sie juz doczekac az wnuki zobacza icon_smile.gif


ZAZDROSZCZE !!!
alecta
nie, 22 lip 2012 - 11:20
E tam, ja już bym najchętniej do domu wróciła :/
alecta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,120
Dołączył: sob, 13 cze 09 - 15:42
Skąd: Przeworsk
Nr użytkownika: 27,763




post nie, 22 lip 2012 - 11:20
Post #114

E tam, ja już bym najchętniej do domu wróciła :/

--------------------
Miki79
nie, 22 lip 2012 - 20:24
Alecta - ja nie mam konta na FB ale widziałam twoje fotki i również uważam, że masz talent!

A ja się nie odzywałam trochę, bo dopadły mnie problemy zdrowotne (sorki za możliwe błędy, ale piszę w pozycji bocznej ustalonej). Od tygodnia walczę z zapaleniem oskrzeli, po 3 dniach antybiotyku poszła do kontroli i lekarka stwierdziła, że jest już ok, że mam dokończyć antybiotyk (RAZEM 5 DNI) i tyle. Niestety kaszel nie ustał, a w piątek doszło zapalenie ucha wewnętrznego z zapaleniem błędnika, tak więc od dwóch dni nie słyszę na prawe ucho, boli jak cholera, a do tego nie mogę wstawać, bo mam takie zawroty głowy, źe odbijam się od ścian.... Byłam na pogotowiu - niewiele pomogli, nawet antybiotyku nie zapisali, tylko kazali w pon. do poradni przez 8.00 rano się stawić i zarejestrować - może udałoby mi się w tym tygodniu dostać do laryngologa 21.gif Po powrocie do domu zamówiłam prywatną wizytę do domu i dopiero ta lekarka podeszła poważnie do sprawy, dała antybiotyk, skierowanie na RTG płuc na jutro, poradziła laryngologa, który prawdopodobnie już we wtorek mnie przyjmie, a dziś nawet wysłała sms'a czy się lepiej czuję icon_wink.gif
Tak więc powoli dochodzę do siebie, cały kolejny tydzień mam L4. Dziewczynki na szczęście się trzymają, chodzą do końca lipca jeszcze do przedszkola, a potem zaczynają wakacje u dziadków na zmianę -Natalka spędzi, 2 tygodnie u mojej mamy a potem 2 tygodnie u teściów, natomiast Kamilka ponieważ jest jeszcze za mała na pobyt cały tydzień bez nas, to spędzi cały sierpień tu u teściów (mieszkają ulicę od nas). Mam tylko nadzieję, że nie będzie tęsknić za Natalką za bardzo icon_wink.gif

Ten post edytował Miki79 nie, 22 lip 2012 - 20:25
Miki79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,364
Dołączył: nie, 26 mar 06 - 10:10
Skąd: Opole
Nr użytkownika: 5,363




post nie, 22 lip 2012 - 20:24
Post #115

Alecta - ja nie mam konta na FB ale widziałam twoje fotki i również uważam, że masz talent!

A ja się nie odzywałam trochę, bo dopadły mnie problemy zdrowotne (sorki za możliwe błędy, ale piszę w pozycji bocznej ustalonej). Od tygodnia walczę z zapaleniem oskrzeli, po 3 dniach antybiotyku poszła do kontroli i lekarka stwierdziła, że jest już ok, że mam dokończyć antybiotyk (RAZEM 5 DNI) i tyle. Niestety kaszel nie ustał, a w piątek doszło zapalenie ucha wewnętrznego z zapaleniem błędnika, tak więc od dwóch dni nie słyszę na prawe ucho, boli jak cholera, a do tego nie mogę wstawać, bo mam takie zawroty głowy, źe odbijam się od ścian.... Byłam na pogotowiu - niewiele pomogli, nawet antybiotyku nie zapisali, tylko kazali w pon. do poradni przez 8.00 rano się stawić i zarejestrować - może udałoby mi się w tym tygodniu dostać do laryngologa 21.gif Po powrocie do domu zamówiłam prywatną wizytę do domu i dopiero ta lekarka podeszła poważnie do sprawy, dała antybiotyk, skierowanie na RTG płuc na jutro, poradziła laryngologa, który prawdopodobnie już we wtorek mnie przyjmie, a dziś nawet wysłała sms'a czy się lepiej czuję icon_wink.gif
Tak więc powoli dochodzę do siebie, cały kolejny tydzień mam L4. Dziewczynki na szczęście się trzymają, chodzą do końca lipca jeszcze do przedszkola, a potem zaczynają wakacje u dziadków na zmianę -Natalka spędzi, 2 tygodnie u mojej mamy a potem 2 tygodnie u teściów, natomiast Kamilka ponieważ jest jeszcze za mała na pobyt cały tydzień bez nas, to spędzi cały sierpień tu u teściów (mieszkają ulicę od nas). Mam tylko nadzieję, że nie będzie tęsknić za Natalką za bardzo icon_wink.gif

--------------------
Iwona - mama:


malgosia1968
nie, 22 lip 2012 - 22:50
Miki zdrówka życzę
widzę, że dopadło Cię to samo świństwo co mnie
musisz wyleczyć się do końca i nie odpuszczaj laryngologa
mi laryngolog powiedziała, że przed antybiotykiem powinnam mieć RTG zatok ale internistka nie zaleciła a szkoda
nie odpuszczaj, zdrowie jest bardzo ważne
ja już od 6 tyg się leczę, dziś ostatni dzień antybiotyku (w sumie 7 dni)
w środę jeszcze wizyta kontrolna u laryngologa
malgosia1968


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,471
Dołączył: pią, 04 wrz 09 - 21:23
Skąd: P.T.
Nr użytkownika: 28,966

GG:


post nie, 22 lip 2012 - 22:50
Post #116

Miki zdrówka życzę
widzę, że dopadło Cię to samo świństwo co mnie
musisz wyleczyć się do końca i nie odpuszczaj laryngologa
mi laryngolog powiedziała, że przed antybiotykiem powinnam mieć RTG zatok ale internistka nie zaleciła a szkoda
nie odpuszczaj, zdrowie jest bardzo ważne
ja już od 6 tyg się leczę, dziś ostatni dzień antybiotyku (w sumie 7 dni)
w środę jeszcze wizyta kontrolna u laryngologa


--------------------
Marek urodzony 02.06.1990 3300g 53cm
Mateusz urodzony 23.05.1991 4150g 59cm
Iza urodzona 04.04.1992 3100g 51cm

Mikołaj urodzony 27.11.2009 2740g 50cm

Franek mój pierwszy wnuczek urodzony 29.09.2011 4100g 58cm
Julek mój drugi wnuczek urodzony 05.08.2015 3900 g 55 cm

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.. "
tato tak bardzo tęsknię za Tobą [*] 23.09. minie 11 lat :(

"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake
julitka_82
pon, 23 lip 2012 - 09:45
Widzę, ze nie jestem sama. Jestem właśnie na antybiotykach i miałam zapalenie oskrzeli połączone ze stratą glosu....ustrzegłam się na szczęście tym razem zapalenia ucha środkowego, bo ostatnia od nawału kataru i to mnie wzięło.
W ten weekend odwiedzili nas moi rodzice i Nataszka powaliła mnie. W piątek moja Nataszka siedziała z moją mamą i patrzy na jej łańcuszek i pyta: Dasz mi to babciu? Moja mama: Tak, oddam ci, ale jak będę stara, teraz jeszcze nie.
w sobotę, czyli dnia następnego, moja mama kremuje twarz, Natka się patrzy i pyta po co to robi ? Moja mama; bo babcia jest już stara i musi. A mojan córka nie czekając długo: A łańcuszek teraz mi dasz? icon_smile.gif


A to kilka obiecanych fotek.


Shot at 2012-07-23

Dzięń Niezapominajki, czyli festyn w przedszkolu Natki:

Shot at 2012-07-23


Shot at 2012-07-23

ze swoja przyjaciółka

Shot at 2012-07-23


Shot at 2012-07-23

Szkoła makijażu icon_smile.gif

Shot at 2012-07-23

Shot at 2012-07-23

Shot at 2012-07-23

zakonczenie roku przedszkolnego icon_smile.gif i mój pucek

Shot at 2012-07-23

julitka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: pią, 25 cze 10 - 17:27
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 33,451

GG:


post pon, 23 lip 2012 - 09:45
Post #117

Widzę, ze nie jestem sama. Jestem właśnie na antybiotykach i miałam zapalenie oskrzeli połączone ze stratą glosu....ustrzegłam się na szczęście tym razem zapalenia ucha środkowego, bo ostatnia od nawału kataru i to mnie wzięło.
W ten weekend odwiedzili nas moi rodzice i Nataszka powaliła mnie. W piątek moja Nataszka siedziała z moją mamą i patrzy na jej łańcuszek i pyta: Dasz mi to babciu? Moja mama: Tak, oddam ci, ale jak będę stara, teraz jeszcze nie.
w sobotę, czyli dnia następnego, moja mama kremuje twarz, Natka się patrzy i pyta po co to robi ? Moja mama; bo babcia jest już stara i musi. A mojan córka nie czekając długo: A łańcuszek teraz mi dasz? icon_smile.gif


A to kilka obiecanych fotek.


Shot at 2012-07-23

Dzięń Niezapominajki, czyli festyn w przedszkolu Natki:

Shot at 2012-07-23


Shot at 2012-07-23

ze swoja przyjaciółka

Shot at 2012-07-23


Shot at 2012-07-23

Szkoła makijażu icon_smile.gif

Shot at 2012-07-23

Shot at 2012-07-23

Shot at 2012-07-23

zakonczenie roku przedszkolnego icon_smile.gif i mój pucek

Shot at 2012-07-23



--------------------
Orinoko
pon, 23 lip 2012 - 10:43
Rety, jaka Twoja córka elegancka, ja się wcale nie dziwię, że musi makijaż ćwiczyć, w końcu jak się nosi takie kreacje, to nie wypada bez makijażu 06.gif
Tekst z łańcuszkiem super trafiony, he he 04.gif

Alecta czemu już chcesz wracać? Podrzuć dzieci babciom i korzystaj!!!!

Ja wczoraj próbowałam męża wypchnąć do teściów, ale się nie udało, a ja miałam robiony rezonans magnetyczny kolana w Pzn, a potem musiałam jeszcze siąść i popracować. 21.gif Więc małż 3/4 dnia z dziećmi. Po południu to już raz jedno, raz drugie ryczało, a mąż chodził zły na cały świat. 37.gif Skończyło się na wspólnym oglądaniu Króla Lwa - przynajmniej bezwypadkowo, bo wcześniej to Emilka dostała huśtawką w brodę od Kuby, a Kuba przytrzasnął sobie palce jakąś klapką w kosiarce do trawy. Ich trojga to nie da się na dłużej z oczu spuścić 37.gif 37.gif
W ogóle u nas jakaś czarna seria wypadkowa 32.gif
Emilka w sobotę rano przygryzła sobie paskudnie język. Nie bardzo się goi. Płuczemy rumiankiem i szałwią, ale i tak boli przy jedzeniu. Dziś idę z nimi do dentystki na przegląd i lakierowanie, może coś wymyśli? W nocy mocno ją chyba bolało z soboty na niedzielę, bo jęczała i popłakiwała i mocno się kreciła, ale jak pytałam, co boli, to mówiła, że nic. Wczoraj prawie to samo, w końcu dałam jej paracetamol i spała już spokojniej.

Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post pon, 23 lip 2012 - 10:43
Post #118

Rety, jaka Twoja córka elegancka, ja się wcale nie dziwię, że musi makijaż ćwiczyć, w końcu jak się nosi takie kreacje, to nie wypada bez makijażu 06.gif
Tekst z łańcuszkiem super trafiony, he he 04.gif

Alecta czemu już chcesz wracać? Podrzuć dzieci babciom i korzystaj!!!!

Ja wczoraj próbowałam męża wypchnąć do teściów, ale się nie udało, a ja miałam robiony rezonans magnetyczny kolana w Pzn, a potem musiałam jeszcze siąść i popracować. 21.gif Więc małż 3/4 dnia z dziećmi. Po południu to już raz jedno, raz drugie ryczało, a mąż chodził zły na cały świat. 37.gif Skończyło się na wspólnym oglądaniu Króla Lwa - przynajmniej bezwypadkowo, bo wcześniej to Emilka dostała huśtawką w brodę od Kuby, a Kuba przytrzasnął sobie palce jakąś klapką w kosiarce do trawy. Ich trojga to nie da się na dłużej z oczu spuścić 37.gif 37.gif
W ogóle u nas jakaś czarna seria wypadkowa 32.gif
Emilka w sobotę rano przygryzła sobie paskudnie język. Nie bardzo się goi. Płuczemy rumiankiem i szałwią, ale i tak boli przy jedzeniu. Dziś idę z nimi do dentystki na przegląd i lakierowanie, może coś wymyśli? W nocy mocno ją chyba bolało z soboty na niedzielę, bo jęczała i popłakiwała i mocno się kreciła, ale jak pytałam, co boli, to mówiła, że nic. Wczoraj prawie to samo, w końcu dałam jej paracetamol i spała już spokojniej.



--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
alecta
pon, 23 lip 2012 - 12:48
Oj biedna Emisia ucałuj ją mocno przytul.gif

Dziewczyny wracajcie szybko do zdrowia, bo pogoda robi się piękna icon_wink.gif

Orionko z tym podrzuceniem to nie jest tak łatwo, bo moja mama pracuje, a poza tym ona do pilnowania moich dzieci zbyt chętna nigdy nie była...
Wiadomo została jak chciałam gdzieś wyjść, ale mina, którą robi jak ją o to proszę skutecznie mnie zniechęca
Mojej babci zostawiać z dwójką nie chcę, bo mimo tego, że lubi spędzać z nimi czas i potrafi się nimi zająć to z dwójką mogłoby być jej ciężko, a teściowa też cały dzień w pracy jest.

Wczoraj byliśmy na działce icon_smile.gif
Nikola tak się wyszalała, że wieczorem padła.
Sama do łóżka poszła, a jeszcze nigdy jej się to nie zdarzyło 10.gif

julitka Natka to prawdziwa dama icon_smile.gif

Ten post edytował alecta pon, 23 lip 2012 - 12:49
alecta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,120
Dołączył: sob, 13 cze 09 - 15:42
Skąd: Przeworsk
Nr użytkownika: 27,763




post pon, 23 lip 2012 - 12:48
Post #119

Oj biedna Emisia ucałuj ją mocno przytul.gif

Dziewczyny wracajcie szybko do zdrowia, bo pogoda robi się piękna icon_wink.gif

Orionko z tym podrzuceniem to nie jest tak łatwo, bo moja mama pracuje, a poza tym ona do pilnowania moich dzieci zbyt chętna nigdy nie była...
Wiadomo została jak chciałam gdzieś wyjść, ale mina, którą robi jak ją o to proszę skutecznie mnie zniechęca
Mojej babci zostawiać z dwójką nie chcę, bo mimo tego, że lubi spędzać z nimi czas i potrafi się nimi zająć to z dwójką mogłoby być jej ciężko, a teściowa też cały dzień w pracy jest.

Wczoraj byliśmy na działce icon_smile.gif
Nikola tak się wyszalała, że wieczorem padła.
Sama do łóżka poszła, a jeszcze nigdy jej się to nie zdarzyło 10.gif

julitka Natka to prawdziwa dama icon_smile.gif

--------------------
Orinoko
pon, 23 lip 2012 - 22:04
Alecta, no to nie poszalejesz, faktycznie. 32.gif

U Emi w buzi chyba afta. Pierwsza w życiu. Bleee.... Pani denstystka, u której byliśmy na lakierowaniu zębów Kuby, kazała smarować Solcoserylem - akurat mam w domu ze względu na moje kłopoty z ósemkami. Mam nadzieję, że minie.
Dzielna Emi płucze też buzię szałwią i rumiankiem. Oby się szybko wygoiło, bo osiwieję - marudna jest jak 150, o byle co ryk (chrypi już masakrycznie) a każdy posiłek to dramat. Nawet po czekoladzie deserowej się krzywiła 04.gif
W piątek chcemy jechać na koncert do Warszawy z małżem, jeszcze nie wykombinowałam jak oznajmić o tym szanownym dziateczkom, że ich babcia będzie usypiać 43.gif
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post pon, 23 lip 2012 - 22:04
Post #120

Alecta, no to nie poszalejesz, faktycznie. 32.gif

U Emi w buzi chyba afta. Pierwsza w życiu. Bleee.... Pani denstystka, u której byliśmy na lakierowaniu zębów Kuby, kazała smarować Solcoserylem - akurat mam w domu ze względu na moje kłopoty z ósemkami. Mam nadzieję, że minie.
Dzielna Emi płucze też buzię szałwią i rumiankiem. Oby się szybko wygoiło, bo osiwieję - marudna jest jak 150, o byle co ryk (chrypi już masakrycznie) a każdy posiłek to dramat. Nawet po czekoladzie deserowej się krzywiła 04.gif
W piątek chcemy jechać na koncert do Warszawy z małżem, jeszcze nie wykombinowałam jak oznajmić o tym szanownym dziateczkom, że ich babcia będzie usypiać 43.gif

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
> LISTOPADOWO-GRUDNIOWE ZŁOTKA 2009 CZ. IV
Start new topic
Reply to this topic
42 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 02 cze 2024 - 06:09
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama