Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Torun

Torun - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Torun. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Toruń, 22-04-2018

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci

Brak imprez.

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Torun

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Torun

Zajęcia dla dzieci
Zielone wakacje w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Toruń - zajęcia dla dzieci Wakacyjne propozycje działań edukacyjnych Muzeum Okręgowego w Toruniu obejmują zajęcia realizowane przy wystawach stałych i czasowych. Proponowane spotkania mają na celu zachęcić do aktywnego spędzenia wolnego czasu, łącząc w sobie elementy zabawy i edukacji. Zajęcia opracowane w formie lekcji, warsztatów i pokazów przygotowane zostały tak, aby ... (więcej)
Cuda w piasku i glinie zaklęte - zajęcia edukacyjne przy wystawie Szkło i ceramika współczesna - Toruń - zajęcia dla dzieci Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza na zajęcia muzealne „Cuda w piasku i glinie zaklęte”. Będą one prowadzone w Ratuszu Staromiejskim na małej galerii znajdującej się na II piętrze. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych, klas 4-6, uczniów gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych i seniorów. W programie zajęć: zapoznanie... (więcej)
Przygoda z malarstwem Dalekiego Wschodu - warsztaty plastyczne przy wystawie Emilii Fujigaki - Toruń - zajęcia dla dzieci Kamienica pod Gwiazdą, Rynek Staromiejski 35 1 marca – 20 kwietnia 2017 Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na wystawie czasowej w kamienicy pod Gwiazdą można oglądać zwoje wykonane tuszem. Przedstawiają one najbardziej popularne tematy malarstwa dalekowschodniego. Są to pejzaże górskie z wodospadami, bambusy, so... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Toruń W centrum miasta udało się stworzyć prawdziwą oazę spokoju, wzorowaną na japońskim stylu tworzenia ogrodów! Ogród orientalny zajmuje przestrzeń ponad 200 m2. Na progu przywita alejka wysadzana kostką brukową, prowadząca pomiędzy egzotycznymi roślinami, zaaranżowanymi w oryginalne zestawienia wraz z głazami i płytami z kamienia w typowym dla japońsk... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Brak sal zabaw.

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Mini Aquapark OSiR - Toruń

Mini AquaPark w Toruniu - Ośrodek Sportu i Rekreacji składa się z dwóch basenów. Ba...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także